Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Wałęsa nie uczył się w szkole ale uczył się później i uczy się po dziś dzień. W przeciwieństwie do wielu wykształconych, których wiedza zatrzymała się na etapie ukończonej szkoły albo ukończonych studiów. Kompleks niewykształconego buraka mobilizował Wałęsę do samokształcenia." do artykułu Miasto, które zmieniło bieg historii (13).  (13 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Katarzyna Wasik: teatry i sale koncertowe też są budowane z budżetu państwa i rażą mnie nowobogackie ćwoki w modnych dresach i sandałach sepleniące w telefon. " do artykułu Turyści w kościele.  (18 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: Lipski ja też mam wspaniałą wiadomość. Ta działka wróciła do miasta 10 lutego 2017 r. czyli ponad 5 miesięcy temu. Pan Jaki zaklepał istniejący stan rzeczy, ale popieram go w tej walce ze złodziejami i życzę mu jak najlepiej. https://chmielna70warszawa.wordpress.com " do artykułu Jeśli ktokolwiek w sprawie reformy sądownictwa ugnie się pod szantażem iprzemocą.  (18 godz. temu)
Wczoraj
Hamilton Starszy:   "@milord36: i bardzo dobrze, że wraca. Też jestem za. Tylko co to ma wspólnego z 'reformą' sądów? Twój mały móżdżek nie rozróżnia dwóch różnych spraw. Mniej kopiuj więcej myśl." do artykułu Jeśli ktokolwiek w sprawie reformy sądownictwa ugnie się pod szantażem iprzemocą.  (19 godz. temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: Mam wspaniałą wiadomość: nieruchomość - Chmielna 70 warta do 200 mln zł wraca do majątku skarbu państwa. Uzasadnienie liczy ponad 100 stron.https://www.facebook.com/tvp.info/videos/vb.106325766657/ 10154799708666658/?type=2&theater" do artykułu Jeśli ktokolwiek w sprawie reformy sądownictwa ugnie się pod szantażem iprzemocą.  (19 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Katarzyna Wasik: ukłony od Krystyny Pawłowicz. Prawdę powiedziawszy niczym się nie różnicie. Ten sam szyk i elegancja." do artykułu Turyści w kościele.  (19 godz. temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: Pisz sobie pisz co ci się tam podoba liczą się fakty. https://www.facebook.com/jaki.patryk/videos/1170297713074304/" do artykułu Jeśli ktokolwiek w sprawie reformy sądownictwa ugnie się pod szantażem iprzemocą.  (19 godz. temu)
zakrawarski:   "@Katarzyna Wasik: Kasiu, zdecyduj albo jestes kobieta a wiec dupa, albo nie kobiet I jestes do dupy ? Poza tym masz racje ......aktorstwo bylo lepsze dawniej. Dzisiaj Angelina Jolie 'rozwala' czolg cyckiem, albo kopniakiem. Widze, ze 'ozywiles' Eiobiczowne cnotliwa !!?? " do artykułu Historie niesamowite.  (19 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@gnostyk: w krajach totalitarnych wszystko jest polityczne. Polityka gospodarcza, historyczna, oświatowa, energetyczna, ekologiczna, społeczna, rolna, bezrolna, informacyjna. Polityka w domu, zagrodzie, w lodówce, w butach, na wycieraczce, na balkonie, pod balkonem i w pralce. Brakuje haseł 'PIS z narodem, naród Z PISem', 'Pomóż Błaszczakowi - włacz swój paralizator', 'Współpraca z RM źródłem twoich sukcesów'. Wraca stare i znane." do artykułu Historie niesamowite.  (19 godz. temu)
Katarzyna Wasik:   "Przyklękać przy zdechlakach z bajek , nędza umysłowa i brak szacunku dla własnego rozumu. Owszem, zgodze się z tym, że to troche jak zaproszenie do cudzego domu i albo przyjmujesz warunki tam panujace albo wyp..laj ... choc nie do końca sie z tym zgodzę, bo tzw świątynia to miejsce niejako publiczne i zbudowane z pieniędzy m.in ludzi nie wierzacych ( tak , tak !_ ) dotacje dla kleru przez państwo ..." do artykułu Turyści w kościele.  (19 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Katarzyna Wasik: sądy będą tak apolityczne jak TK. Tam nawet Duda niczego nie wysyła, a bogobojne Tuleje z różańcami w zaciśniętej dłoni będą podstawą ideowo - prawną każdego sądu. Może napiszę polską futurystyczną wersję procesu Kafki. Na pewno będzie po bożemu. Amen. " do artykułu Historie niesamowite.  (20 godz. temu)
Jan Stasica:   "@Katarzyna Wasik: Nie, mam się dobrze! Czego i Tobie życzę, Dylu kochany! Myślę, że coś Ci podrzucę wkrótce." do artykułu Słowo i czas.  (20 godz. temu)
gnostyk:   "@Katarzyna Wasik: Dyl, zwróć uwagę że na górze artu napisałem że moją intencją jest odskocznia od polityki :) Nie udało się, będę ponawiał próby, ale jedno chcę zauważyć, w efekcie tego nic nie znaczącego artykuliku padły tu liczne i bardzo rzeczowe komentarze. Jestem na eioba od wielu lat, można sprawdzić, ani jednego artu o barwach politycznych, Dzisiaj wypowiedziałem ..." do artykułu Historie niesamowite.  (20 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Katarzyna Wasik: nigdy i nigdzie nie powiedziałem, że ten system jest dobry. Przeciwnie znajdziesz kilka moich artykułów bardzo krytycznych. Tylko to co się dzieje ma cechy bolszewickiej propagandowej nagonki. Sędziowie są oskarżani o wszystko i wszystkiemu winni. Nie wszystko jest ich winą, nie oni piszą durne prawo, tylko sejm i senat, w którym cioty nie mające pojęcia o prawie tworzą prawne po ..." do artykułu Historie niesamowite.  (20 godz. temu)
Katarzyna Wasik:   "@Jan Stasica: Jasiu starego Dyla nie poznaleś, oj faktycznie z Tobą żle ;-) Już dawno miałem Cię zapytac , czy nie podsunąłbyś mi czegoś ciekawego z psychologii ? jakieś sugestie do zarażenia mnie , zaciekawienia ? Wrzuć coś od siebie najJAŚniejszy ;-) NAJLEPIEJ GOTOWE MATERIAŁY Z OPRACOWANIEM ALBO ciekawe tytuły do przeorania ;-) Pozdrawiam, mam nadzieję , że nie umierasz jeszcze , hehe ;-) " do artykułu Słowo i czas.  (20 godz. temu)
Katarzyna Wasik:   "@gnostyk: hehe, panowie , nie pora lizac się po fi...ch ;-) wziąć kieliszki w dłoń ... i na pohybel wszystkim ... my tu poruszamy tematy a gawiedź siedzi w fotelu z piwem z biedry i słucha disco polo live z bananem na ryju ;-) i jest im dobrze ! Zastanawialiście sie kiedykolwiek, jakby tak pożyć ? nie próbując zrozumieć niczego, praca, dom żarcie, sranie, stękanie, piłka nożna, pudelek ... czasem ..." do artykułu Historie niesamowite.  (20 godz. temu)
Katarzyna Wasik:   "@Hamilton Starszy: ciekaw jestem , co na to powiedziałoby tysiące ludzi sponiewieranych przez wymiar, ci którzy stracili majątki życia , domy, dochody, firmy i niejednokrotnie życie, takich przypadków jest w tym kraju mnóstwo ... bezimienni sędziowie i sędziny ... typu S...tuleya i mają się znakomicie, bez ogródek pokazując polityczną stronniczośc, takich stujey są tysiące , larum podniesiono , w ..." do artykułu Historie niesamowite.  (20 godz. temu)
gnostyk:   "@Hamilton Starszy: Nie to miałem na myśli Hamiltonie, w twojej wypowiedzi nie było nic nie stosownego, z mojej strony to był tylko ogólnik :) " do artykułu Historie niesamowite.  (21 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@gnostyk: chciałbym wiedzieć gdzie w moim komentarzu jest próba kłótni. Ten 'owoc zatrutego drzewa' jest problemem prawnym, który w różnych krajach jest różnie rozwiązywany. Jeśli to jest kłótnia to co nią nie jest." do artykułu Historie niesamowite.  (21 godz. temu)
Jan Stasica:   "@Katarzyna Wasik: Na oba pytania odpowiedź jest pozytywna. Starzeję się i męczę się, Kasieńko!" do artykułu Słowo i czas.  (21 godz. temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska