Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton:   "@Serpico: kolejny buddysta. Ten to chyba z pochwy wypadł przy kąpieli i ciągnie z gwinta. " do artykułu O świcie z Tao.  (17 godz. temu)
Serpico:   "@podobny: To z Biblii ? Przyzwyczaiłem się że wstawiacie coś z Biblii, nie czytałem, pytam. Księga Chłeptania ? Kurde nie znam ... Czekaj czekaj , to nie Księga Wejścia ? Hm ... Potop ? Co to jest Mirek ? p.s. W sumie mógłbyś pisać erotyki, takie ala siermięga, dla hm ... no dla kogoś, 'chłepczesz soki' hahhahha ............" do artykułu O świcie z Tao.  (17 godz. temu)
podobny:   "@Hamilton: słusznie - grunt to zasada i zgodnie z ta zasadą żyć. Tylko żadna taka zasada/reguła nigdy nie była gwarantem szczęścia … no może poza szczęśliwym spaniem, jedzeniem, gadaniem i sraniem. Skoro lubisz to co lubisz - pozdrawiam i … idę spać - zgodnie z przykazaniem … Ale dobrze jest … gdy patrzysz na jej nogi, powoli … rozchylone i ciepło … zanurzasz język by soki, w ..." do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
podobny:   "@Serpico: Nie chce dawać rad nikomu … bo tylko ci są prawdziwi którzy rad nie potrzebują … tym którym wydaje się że doradzamy, to … śmiecie." do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
Hamilton:   "@podobny: cześć idź spać - mam taką zasadę, że z pijanymi i porzyganymi nie rozmawiam." do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
podobny:   "@Hamilton: Jego usprawiedliwia to, że jest na swój sposób prosty … ludzki. Natomiast Ciebie nic nie usprawiedliwia, skoro chełpisz się jakąś inteligencją. Zniżasz się jak żebrak do poziomu upadku. Widocznie ten upadek lubisz. Widocznie tym upadkiem jesteś licytując się na obrazy. Cóż z Twojej dumy zostało, poza samym dla siebie poniżeniem? Tego chciałbyś nauczyć swojej wnuczki? Zaw ..." do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
Serpico:   "@podobny: HAHAAHA , teraz się wziąłeś za moje dzieciństwo dla odmiany :) , akurat było normalne..Coś ci się już całkiem pomieszało ;). Jak się wyleczysz z alkoholizmu, możesz mi zacząć dawać rady życiowe i oceniać nawet moje dzieciństwo, okay, ale najpierw bądź trzeźwy przynajmniej pół roku, tyle akurat potrzebujesz.Doprowadziłeś do tego że twój mózg nie funkcjonuje bez alkoholu koleżko 'nie chuju'." do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
podobny:   "@Serpico: tak, dokładnie tak … wszystkich wokół siebie postrzegasz z ułomności nabytej w okresie wychowania. Myślisz, że to prawdziwe widzenie - a to ułuda wynikająca z Twojego wychowania. Nawet nie wiesz jak bardzo tkwisz w błędzie z powodu tego co przeżyłeś w dzieciństwie. Ja nie jestem, wyjątkiem - tez mam swoje wypaczone spojrzenia na życie. Sztuką jest raczej mieć świadomość t ..." do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
Hamilton:   "@podobny: doprawdy? A co jego upoważnia do obdzielania innych epitetami typu 'szmata, debil, morderca, faszysta, gnój, kabotyn, śmierdziel itp, itd' Bo jakieś chuje takie jak ty czy krzywy Maniek mają ochotę zmieszać innych z błotem. Jak wytrzeźwiejesz zastanów się też nad tym. Mam nadzieję, że czasem trzeźwiejesz. " do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
Serpico:   "@podobny: No tak czyli już jesteś porobiony dobrze :)" do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
podobny:   "@Hamilton: ha, ha … bo ty pedał jesteś ..." do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
Serpico:   "@podobny: Alkohol dotarł widzę.Oj kim on nie jest i jaki nie jest schorowany, tylko w takim razie jak dociera na koncerty, do Płaskiej, do Krakowa na szkolenia buddyjskie itd ? Hm ? Ja zapatrzony w siebie , aha , to czemu tyle razy pisałem o moich znajomych że z części jestem dumny że zaszli tam gdzie zaszli ? Od zapatrzenia w siebie ? " do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
Hamilton:   "@podobny: jak sobie jeszcze prześlecie całuski utonę we łzach ze wzruszenia. " do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
podobny:   "@Serpico: Chory jesteś. Gdyby nawet ktoś był głupi, to jest dla Ciebie powód żeby go poniżać? Gdy np. ktoś jest dyslektykiem i robi błędy, to nie ma prawa pisać na eioba? Bo jakieś chuje takie jak ty czy Hamilton zmieszają go z błotem? Kim jesteście wy chełpiący się nowoczesnym europejskim podejściem do człowieka? Co uzasadnia waszą głupotę, poza tym, że chcecie być głupimi? Ano, odpowiedź jest jedna: zapatrzeni w siebie - https://www.youtube.com/watch?v=CriAq1n1dGo" do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: życzę owocnych badań. Obyś tylko nie dostał zbyt gwałtownych torsji przy badaniu tych pól. Podrzucę ci kilka wykresów cen złota, byś mógł zawierać ugody w przerwach między badaniami. Będzie mi brakowało twoich łagodnych bodźców emocjonalnych. To ci pa! Będę tęsknił. " do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
Serpico:   "@podobny: Maniek tak, dobry, dobrze ma nasrane w bani, pola bada , ptaki, finansista, co tam jeszcze, a tak pisał że jak zagląda paniom w dekolty to się uśmiechają, playboy, żyć nie umierać, tylko w takim razie czemu jęczy i jęczy ? Może niech jęczy z tymi paniami i wróci jak pojęczy ? Neokapitalista chyba, albo coś takiego, ze skrzydełkami. Albo elektrownię atomową buduje, oj będzie Czarnobyl 2." do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
podobny:   "@pokrzywiony: Pozdrawiam serdecznie i za wszystkie swoje omyłki przepraszam. Jesteś dobrym człowiekiem! Pamiętaj o tym … i nic więcej." do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
podobny:   "@Hamilton: Nie musi być, bo jestem poza tymi starającymi się zaistnieć. Nie interesuje mnie uznanie - bo z nim zawsze związana jest hipokryzja. Nie interesuje mnie pochwała, bo jest zawsze fałszywa. Nie interesuje mnie np. Twoja inteligencja, bo jej źródłem jest słabość. Jestem człowiekiem nikt, który nic nie potrzebuje poza tym co trzeba mieć żeby przeżyć. Umieram … ale właśnie wte ..." do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: O widzisz good idea, zbadaj torsje Koriolana po tych jego nalewkach, ewentualnie Piotrusia po samogonie góralskim, oj będzie co badać, będzie, dawaj fotę Pitera to dam ci spokój hahahaha ..... Dobry pomysł ! Nie Mirek nie, wpadał pod arty Skalnej i pisał przeważnie że chce ją ruchać, ale to chyba była kampania miłości.Wy jesteś strzepani, bereciarze, każdy ..." do artykułu O świcie z Tao.  (18 godz. temu)
pokrzywiony:   "@podobny: Chciałem tu wrzucić parę słów wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, mam zamiar na jakiś czas całkowicie odstawić pisanie w internecie i zając się badaniami wzajemnych oddziaływań pól torsyjnych opartych na modelach fizycznych przyszło mi do głowy parę pomysłów, to będzie dla mnie coś ciekawego. ;) Dzięki Mirku za słowa wsparcia. Pamiętam owszem czasem zdarzyło Ci się napisać coś nie ..." do artykułu O świcie z Tao.  (19 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska