Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
kolo:   "@Magister inżynier Ireneusz Łukasz Dzitkowski: A ty nie możesz wsiąść do tej lokomotywy i pojechać tam, gdzie rozsądek dają?? Dobrze żebyś przestał bleblać. " do artykułu Rodzaj nadrzędnej lokomotywy internetowej..  (7 godz. temu)
Skalny Kwiat:   "@Łukasz Grysiak: Syna posłałam jak był kurs w naszej szkole, to i sama ćwiczyłam :) Zainteresuj się, czy prowadzą taki w twojej okolicy :)" do artykułu Droga przez piekło - część druga.  (7 godz. temu)
John Greys:   "@Skalny Kwiat: Mnie by się to przydało... Ja nie przeczytam w godzinę więcej niż 25 stron... Wstyd chyba... " do artykułu Droga przez piekło - część druga.  (7 godz. temu)
Skalny Kwiat:   "@zakrawarski: poprosiłam ładnie 'oprócz' ;) A ja tryskam przez mojego kota Mruczymbała Gandalfa Bandziocha, cha, cha :)" do artykułu Droga przez piekło - część pierwsza.  (7 godz. temu)
Skalny Kwiat:   "@Łukasz Grysiak: Przeszłam kurs szybkiego czytania... I po udarze mam zdolność syntezowania długich nawet tekstów ;)" do artykułu Droga przez piekło - część druga.  (7 godz. temu)
John Greys:   "@Skalny Kwiat: ędzie to bagno ale dopiero bliżej końca bo idę nie tematycznie ale chronologicznie. Wydaje mi się to prostsze. Czytasz lotem pioruna!" do artykułu Droga przez piekło - część druga.  (7 godz. temu)
Skalny Kwiat:   "Dobrze się czyta... I po tym wstępie, czekam na to 'bagno' spraw... po kolei. Zwracaj uwagę na interpunkcję i końcówki ą, ę... Choć ewentualny redaktor to wyłapie..." do artykułu Droga przez piekło - część druga.  (7 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabella: O Lesie Zrozumienia słyszałaś ??, w jego środku jest taka zawsze zielona polana pełna kwiatów i grających świerszczy ..., tam zawsze świeci słońce i nazywa się polana przebaczenia ..., takiego przebaczenia w którym rozpływają się wszelkie urazy i żale. W tym lesie można porozmawiać ze swoimi i innych nadziejami, wspomnieniami, a właściwie to ten sam las zapomnienia ale znajduje się w innym czasie i znaczeniu ..." do artykułu Las Samotności.  (7 godz. temu)
zakrawarski:   "@Skalny Kwiat: Jak sie tu zabrac za teorie i merytoryczne uwagi kiedy ty sama 'kwiatuszkowa' tryskasz przednim humorem ? Pozostaje tylko .....hahahowac !" do artykułu Droga przez piekło - część pierwsza.  (7 godz. temu)
John Greys:   Nowy artykuł Droga przez piekło - część druga  (7 godz. temu)
Magister inżynier Ireneusz Łukasz Dzitkowski:   " Pozytywnym dobrem jest konkretna mądrość jaka płynie ze złożonych elementów oraz ze szczegółów zawartych w elemencie nadrzędnej lokomotywy internetowej. Liczą się takie szczegóły spiralnie, które rozwijają głębie rozważań nad strukturą sieciową sieciową, a konsensus dyskusji ukazuje płaszczyznę dążenia wszechinformacji wyróżnioną logicznym szczytem tunenowej i elementarnej góry graficznej. / ..." do artykułu Rodzaj nadrzędnej lokomotywy internetowej..  (7 godz. temu)
Izabella:   "@Mariusz Kajstura: oj dokładnie... od dziecka w kółko coś trzeba, nieustannie się musi - nie myśląc właściwie czy gdzieś to prowadzi, a co więcej czemu to ma służyć - bo w zdecydowanej większości nie szczęściu czy rozwijaniu siebie. Nie uczeniu się własnego ,,ja'', nie słuchaniu i smakowaniu świata... Las nieco zmieniłam - Znajdziesz go też w książce. :)" do artykułu Las Samotności.  (8 godz. temu)
Skalny Kwiat:   "@kolo: Wiersz powstał dzisiaj, bo po wczorajszych warsztatach Strefy Bałaganu czereda dzieciaków w Wielkopolsce doczekać się nie może :) A ten mój Bandzioch, dostarczył pożywki... jak zwykle :)" do artykułu Kot Mruczymbał dla dzieci....  (8 godz. temu)
Skalny Kwiat:   "@kolo: Oj, ja mam z nimi cztery światy - TV mi niepotrzebna :)" do artykułu Kot Mruczymbał dla dzieci....  (8 godz. temu)
Skalny Kwiat:   "@kolo: Ja już odrobiłam lekcje z Lajli tego świata, na szczęście moje i spokój duszy :) Teraz uczę się od kotów :) Zobacz, jakiego mam Mruczymbała - Asfalt mi go przysłał w zastępstwo :) http://www.eioba.pl/a/5czd/kot-mruczymbal-dla-dzieci" do artykułu Noe i sprawiedliwość.  (8 godz. temu)
kolo:   "Piękny wiersz, taki rytmiczny i opisujący fakty. Wiele wspólnego mają nasze koty :)))" do artykułu Kot Mruczymbał dla dzieci....  (8 godz. temu)
kolo:   "@Skalny Kwiat: Mimo wszystko są potrzebne do naszego rozwoju, ale oby jak najrzadziej spotykane. " do artykułu Noe i sprawiedliwość.  (8 godz. temu)
Skalny Kwiat:   "@kolo: Taż to widać gołym okiem i bez szkiełka ;) Wolę obcować z moimi kotami niż z ludźmi, by na takie Lajle nie trafiać ;)" do artykułu Noe i sprawiedliwość.  (8 godz. temu)
kolo:   "@Skalny Kwiat: Nasza eiobowa laleczka mści się. Ot i przykład stworzenia mającego Boga w sercu i myślach, no i działaniu. :))))" do artykułu Noe i sprawiedliwość.  (8 godz. temu)
kolo:   "@liwa: Szkoda czasu na reakcje. Tyle 'prawdy' co dostała od innych, też jej nie zmieniło i nic nie zmieni; to mózg z góry skazany na unicestwienie. ;) " do artykułu Noe i sprawiedliwość.  (8 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska