Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Henear:   "Ale bzdury. No ale na nie jest największy popyt wśród oszołomstwa. " do artykułu Salon masażu ego lewackich feministek.  (5 godz. temu)
freelancer:   Nowy artykuł Serce i ...  (5 godz. temu)
freelancer:   Nowy artykuł Sam się ulecz  (5 godz. temu)
Szymon Bachir:   "@zakrawarski: Pozdrawiam i dziękuję za syntetyczny komentarz" do artykułu Ojczyzno czemuś Ty taka..?.  (5 godz. temu)
freelancer:   Nowy artykuł Sam ustalaj rytm serca...  (5 godz. temu)
_serpico_:   "@.: Jak uważasz , Twój wybór, Ty akurat możesz po mnie skakać :P, tylko tak z umiarem :P. A zabawne jest to średnio , bo ja już rozumiem, a Ty nie rozumiesz czemu mnie wygięło czytając." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (5 godz. temu)
_serpico_:   "@zakrawarski: Kurczę wątpię czy zrozumiesz , napisałeś kiedyś że dla Ciebie to zabawa , w sensie bytność tu , nie dla wszystkich. Część z historii , której powoli mam pełen obraz , to dyskredytowanie kogoś na zasadach prób wywoływania u niego emocji i obserwowanie go, przynajmniej 3 osoby, związane z tym 'cyrkiem' same twierdzą że piszą komentarze po wywołanie reakcji, może nie o ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (5 godz. temu)
zakrawarski:   "@.: @_serpico_: Proponuje spotkanie 'oko w oko' i rozstrzygniecie 'ząb za ząb' Jesli wladze oskarza was za rozróbke to powiecie ze przeszliscie na islam i 'rozróbka' jest zgodna z waszy prawem uprawiania religii oraz realizowania woli boskiej. Obecne wladze w Polsce znaja sie na woli boskiej wiec kary nie bedzie, a nawet moze byc nagroda w postaci nowego rozanca dla kazdego z was....idzcie z bogiem ! " do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (6 godz. temu)
.:   "@freelancer: Piękne te łąki, wczoraj miałem okazje wysłuchać koncertu smyczkowego świerszczy. :) Doskonała akustyka i brzmienie. ;)" do artykułu Cnoty serca.  (6 godz. temu)
Zbyszekg4:   "@swistak: ale co zrozumiał? " do artykułu Objawienia fatimskie z perspektywy prawosławia.  (6 godz. temu)
freelancer:   "@swistak: A jakże.. widzę ich bardzo często. W pociągu, autobusach, tramwajach.. w knajpkach i na ulicy. Chodzą, siedzą i przebierają palcami po klawiaturach.. komórek, tabletów, komputerów. Świata nie widzą .. uśmiechają się albo klną gdzieś w przestrzeń... zmieniają mimikę jak clowni . To obłęd tych lat i rzecz jasna opętanie... Bóstwem - Techniką Uściski Mistrzu Świstaku" do artykułu Cnoty serca.  (6 godz. temu)
.:   "@_serpico_: Już tak nie pękaj, sam go poprosiłem o usunięcie mojego konta. :) Towarzystwo będzie się mogło dalej samo bawić. :)))))" do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (6 godz. temu)
swistak:   "a Gorbaczow paniał, jak mu pierdzielneło 13 maja w bazie okrętów w Siewieromorsku!" do artykułu Objawienia fatimskie z perspektywy prawosławia.  (6 godz. temu)
_serpico_:   "@Koriolan: Co chcesz zminusować prawdę ? Już się nie da , a jak założę że to nie jest fantazjowanie , to co pisałem na temat gdzie pójdę z tym wszystkim , to nie jest żart , a ja nie jestem dzieckiem od zabaw w pomidory. To jest tylko jeden z przykładów , te posty powinny być pokasowane, moim zdaniem , ludzie jak on czy Ty , reprezentujący , poważne stowarzyszenie, to POMYŁKA. ..." do artykułu Ciężkie życie ....  (6 godz. temu)
Koriolan:   "@_serpico_: ..." do artykułu Ciężkie życie ....  (6 godz. temu)
_serpico_:   "@.: Żebyś znów nie wymyślił że coś naginam : cytuję Koriolan: 'Można tak przyjąć. Przy czym rozmowa z innymi w RD dużo daje, gdyż RD jest w bardzo ogólnym zarysie powtarzalne. Np. Gadam z buddysta i okazuje się, że idziemy bardzo podobnie w RD. Mamy podobne odczucia i efekty. Spotykam się z nim osobiście a on dużo gada na Pieczyńskim http://www.krzyszto ..." do artykułu Ciężkie życie ....  (6 godz. temu)
_serpico_:   "@.: Idź na to forum , sam na nie kierował , sam na nie kierował w komentarzach o piotrwrobel , obecnie kolego zablokowana za multikonta osoba i owszem część wpisów jest zabawna , ale część nie, poczytaj jak chcesz się jeszcze mnie czepiać , tylko nie mów że Cię to nie obchodzi. Włos się na głowie jeży. Nie mam ochoty na wstawianie linków.To akurat zobaczyłem przed opisem ..." do artykułu Ciężkie życie ....  (7 godz. temu)
_serpico_:   "@.: Nie wiem o co Ci chodzi ? Napisałem przecież że dam sobie na luz ze zgłaszaniem Ciebie za kropkę , ale rodziców to nie dam wyzywać. A że całej reszty nie rozumiesz , nie moja wina i nie będę Ci wyjaśniał. Nic na Ciebie nie będę pisał , ale jak zajrzy po coś , to sam może Cię usunąć , tylko potem obwiniaj siebie." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (7 godz. temu)
swistak:   Nowy artykuł Salon masażu ego lewackich feministek  (8 godz. temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska