Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Hamilton Starszy:   "@Remter: Nie wiem co lepsze - próżność czy naiwność i infantylność. Za długo żyję by dawać się nabierać na górnolotne hasełka. Na sztandarach komunistów i faszystów też były same szczytne hasła. Ludzie, którzy czytali książki idą do ludzi, którzy nie czytali książek i mówią – „Musimy to zmienić” – więc biedacy robią zmianę, a potem ludzie, którzy czytali książki siadają dookoła stołów i mó ..." do artykułu Dobra wiadomość dla Polaków....  (7 godz. temu)
Szymon Bachir:   Nowy artykuł A leluje i do przodu  (7 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: tobie Lipski pewnie już w szkole gwoździami przybijali uszy do tablicy byś nie podsłuchiwał i nie robił plotek. Za działalność przeciw partii groziło więzienie, a ci z KOR-u pierwszy raz widzieli facetów wychodzących z rządowego fiata i opowiadali im swoje najskrytsze tajemnice. By w to wierzyć trzeba być człowiekiem wielkiej wiary i malutkiego rozumku jak ty i swistak. Nie możesz się spotkać z tym 'opozycjonistą' i raz na zawsze ustalić kto z was dwóch jest głupszy. " do artykułu My weźmiemy władzę a wy Polacy pójdziecie z torbami..  (7 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: Lipski po 30 latach rzuciłeś się odważnie w wir walki z komuną. Na znak protestu rób codziennie kupę i siku do własnego łóżka. Na złość lewakom z Brukseli i ku chwale prezydenta Putina. Za kilka lat pokażesz prześcieradło, zostaniesz kuńbatantem i będziesz dzwonił orderami, a nawet śtucznymi zębami. Będą tobą resortowe dzieci straszyć. " do artykułu My weźmiemy władzę a wy Polacy pójdziecie z torbami..  (7 godz. temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: http://www.dirksprojects.nl/images/manuals/PianoTuner40/notrans/ MutingOfThreeString5.jpg Dźwięk jednego klawisza jest składany z pobudzonych 3 strun, w jakich odstępach częstotliwości są one strojone. Czy możesz coś o tym opowiedzieć ? https://www.youtube.com/watch?v=E-PCrCeX8rI" do artykułu Grzech święty.  (7 godz. temu)
Szymon Bachir:   Nowy artykuł Było to w 1940 roku  (7 godz. temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: Widzę że zaczynamy się rozumieć, weź sobie porób nagrania tego co wokoło siebie słyszysz ( takie próbki dźwiękowe ) wydobądź z nich szum tła i rozłóż transformatą Fouriera, to zobaczysz w czym siedzisz. :) https://www.youtube.com/watch?v=X-AjhXhk19U Audaciti jest troszkę za słabe to trzeba popatrzeć co się dzieje w zakresie infradźwięków." do artykułu Grzech święty.  (8 godz. temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: Bzdury piszesz , możesz sobie wbić 'e-narkotyki' , to jest podobne , a używasz tego bo za darmo , co jest kretyńskie. Znajomy kiedyś też znalazł jakieś tego typu bzdety , w początkach netu , po dwóch godzinach siedzenia , miał bóle głowy tydzień czasu. Ta szum , jak ktoś nie przetwarza informacji jak ty , co jest dziwne , bo stresów to za dużo haha nie masz :D , to wsz ..." do artykułu Grzech święty.  (9 godz. temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: 'później ludzie mają szumy w uszach albo bóle głowy.' ... to od zmian pogodowych, i szumu reklamowego ... 'moje najlepsze','kupujcie tylko w firmie','u nas najtaniej' i takie tam ciągłe ciulstwa atakujące uwagę. Chcesz siedzieć w gównie to siedź, siedzisz w nim już tak długo że nie czujesz jego smrodu." do artykułu Grzech święty.  (9 godz. temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: To masz https://www.youtube.com/watch?v=GOZJBVavAQA Chyba że wolisz prozac, twoja sprawa :)" do artykułu Grzech święty.  (9 godz. temu)
Szymon Bachir:   Popularny artykuł: I boże nie pomoże  (9 godz. temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Liczysz na swoją własną próżność ?" do artykułu Dobra wiadomość dla Polaków....  (9 godz. temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: Ta , medytacja , trans , hipnoza , no nic dziwnego że was poryło, jak nie 'tripy' po Osho , to jakieś gówno z tuby. Ale ja nie mam depresji , a ty non stop jęczysz i wstawiasz smutne minki.Od takich gówien jak dajesz , później ludzie mają szumy w uszach albo bóle głowy." do artykułu Grzech święty.  (9 godz. temu)
geb:   Nowy artykuł Tajemnice Marii Magdaleny  (9 godz. temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: 'Nie chcesz Maniek zacząć jeść Prozac ? Podobno kopie hahahhahahahahaah ............' Spróbuj lepiej tego, prozac to świństwo lepiej tego nie bierz. :) https://www.youtube.com/watch?v=nOeTh0s2de0 " do artykułu Grzech święty.  (10 godz. temu)
Bartolomeo777:   Nowy artykuł Bracia Mniejsi  (10 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: brawo, pokarz, rze nie wypadłeś sroce spot ogona." do artykułu Grzech święty.  (12 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: Lipski co cię tak rozwścieczyło? Udowodniłem ci, że łżesz jak pies obszczymurek. I dlatego masz tu taką renomę na jaką zasługujesz. " do artykułu My weźmiemy władzę a wy Polacy pójdziecie z torbami..  (12 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Janusz Nitkiewicz: Obroty w sezonie były większe niż w zeszłym roku. Pozdr." do artykułu Kościół daje ciała.  (14 godz. temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska