Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton:   "@Z. Kostka: nie dziw się ludziom. Twój talent jest zagrożeniem dla tych bez talentu. Ja jak pomyślę, ze już za 53 lata mnie dogonisz, to nie mogę spać, mam duszności, oczy mi łzawią, ręce mi się pocą nocą, rzęsy trzepocą a paznokcie pękają i łkają. " do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (21 godz. temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: wiadomo, że na eioba są same beztaleńcia i głupki. Jedynie Zdzisek i Zbysek zostali. Bez was eioba by dawno padła. Łał 800 odsłon. Jak ja bym miał 800 odsłon to z radości bym się zastrzelił. Taki sukces. I dzięki temu żyję. Ja na twoim miejscu chodziłbym z takim dupnym podświetlanym plakatem na plecach 'A ja mam 800 odsłon, a wy nie macie' przez miesiąc albo dwa. .Ja ci tak zazdroszczę, ze chyba przestanę pisać. Telegramy i tryptyki." do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (21 godz. temu)
barkarz:   Nowy artykuł Andaluzja z okna samolotu  (21 godz. temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Szkoda że tępoty się nie da zmienić, lub choć zmniejszyć jej tempo. Wszczep bezpośrednio do mózgu zmniejszający tempo, tępoty." do artykułu Równia Pochyła.  (22 godz. temu)
Z. Kostka:   "@Hamilton: W dawnych czasach moje artykuły miały średnio ponad 2,6 tys. odsłon. Teraz są inne czasy i wątpię, aby jej teraźniejszy artykuł uzyskał 800 odsłon, ba nawet 500 odsłon. Zresztą zobacz na hejtera VIVI., jej tegoroczna średnia (partz ranking) to 225 odsłon/artykuł. Zresztą nikt z hejterów, którzy odrzucili mój artykuł nie podniósł rękawicy, wiedzą jacy sami są kiepscy, bo zawiść zatruła ich umysły i nic ciekawego już nie napiszą." do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (22 godz. temu)
SerpicoLightVersion:   "@zakrawarski: Ma to jakiś związek z wyborem PIS ? Jedyny jaki mi się nasuwa, to ludzie którzy zajęci są youtube, a potem gderaniem, a tyłeczka żeby coś zmienić, to ruszyć że tak się wyrażę z rosyjska, nie nada. To teraz jest dobrze jak jest !" do artykułu Równia Pochyła.  (22 godz. temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Nie zawsze jest możliwe zsynchronizowanie tych dwóch ścieżek ( osi czasu ) wystarczy że jedna od drugiej nieznacznie będzie się różnić tempem, wtedy jak w jednym miejscu będzie ok, to dalej się to rozjedzie i powstanie zauważalna różnica. Zresztą nie tak łatwo zagrać ten sam utwór w idealnym tempie, ale to na pewno wiesz ;) https://www.youtube.com/watch?v=RrutzRWXkKs Oc ..." do artykułu Równia Pochyła.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "A gdzie gwiazdorzy z eioba Zdziś i Zbyś? Nie bądźcie tacy skromni, na pewno stały przez całą noc tłumy po autografy i selfie. Chyba, że dowcipnie przebrałeś się za foczkie, a Kostka za papugie." do artykułu 23 Festiwal Gwiazd w Międzyzrojach - zdjęcia.  (22 godz. temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Wiem ! Niektore nagrania sa tak dobrze synchronizowane, ze sa niezauwazalne. Masz racje, ze w tym przypadku malo kto zauwazy te drobiazgi i jest dobrze jak jest !" do artykułu Równia Pochyła.  (22 godz. temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Faktycznie oblegane są strasznie, wody nie widać, jak ty pieprzysz znów to twoje, kiedyś to właśnie ludzie jeździli nad polskie morze, bo tylko na to było ich stać, no chyba że ktoś był syneczkiem PRL-wskiego bambra.No jeszcze Bułgaria. To ty byłeś nad morzem ? Przerwa była w maltretowaniu ciebie przez nauczycieli itd ? p.s. Wspomnienia z wakacji> Jezuuu jak tu super, już nie muszę nauczyciela uczyć fizyki. " do artykułu 23 Festiwal Gwiazd w Międzyzrojach - zdjęcia.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: to już wiemy, że znacie się na wszystkim i możecie pisać o sobie z wyższością. Wystarczy popatrzeć na wasze komentarze. Jesteście z Mańkiem takim 'Morzem Czerwonym' eioby. Kolokwializm by wybrzmiał następująco 'dwóch takich co zeżarli już wszystkie rozumy świata'." do artykułu Przycisk.  (22 godz. temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Na wszystko masz wstawkę filmową, albo jakiś teledysk z tuby. Telewizja do waszych 'potrzeb' ? A potrafisz sprecyzować jaka ? NIE. Osho 24 na dobę ? Dla Koriolana ? Aaaa czekaj, dla ciebie ewangelia non stop ? A to takie 'coś' już jest :). Jakbym miał oglądać to co wy chcecie, to dzięki, dlatego masz zróżnicowanie i wybór." do artykułu Przycisk.  (22 godz. temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Ścieżki dźwiękowa i filmowa są osobno nagrywane, dopiero potem są ze sobą synchronizowane. A czy to jest do uchwycenia, to zależy kto patrzy. ;)" do artykułu Równia Pochyła.  (22 godz. temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Bardzo mile, dziekuje ! Realizator powinien zadbac aby melodia zgadzala sie jako tako z ruchem jej reki. Zdarza sie, ze melodia w gore, a reka w dol ! Ale to nie jest latwo zauwazalne i w sumie bardzo dobre ! Jaszcze raz dzieki ! " do artykułu Równia Pochyła.  (22 godz. temu)
Henear:   "@SerpicoLightVersion: Ciekawe jak smakuje z mlekiem." do artykułu Przycisk.  (23 godz. temu)
Henear:   "@Koriolan: Niech sobie każdy działa we własnym zakresie. " do artykułu Przycisk.  (23 godz. temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: No tak. teraz 'awansowała' na byłą, nie bądź już żałosny do końca." do artykułu Modus Operandi.  (23 godz. temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: HAHAAHA , jaka dieta optymalna hahhahaa ? Co będziesz miał po śmierci, to powinno być kretyńskie pytanie historii Eioba." do artykułu Jestem....  (23 godz. temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: 'Wytatuował 85 procent swojego ciała i każe nazywać się Oreo. Jednak pokrycie się tuszem to dla niego za mało. Poznaniak poszedł o krok dalej, by wyglądać tak, jak sobie wymarzył. Poddał się skomplikowanej operacji. Jak podaje teleshow.wp.pl, obcięto mu penisa i jądra. Na Instagramie relacjonował pobyt w szpitalu. Stał się osobą transpłciową. ' https: ..." do artykułu Przycisk.  (23 godz. temu)
Koriolan:   "@SerpicoLightVersion: jest już dieta optymalna ... Starczy Hmm ... A Ty kim jesteś ? Co będziesz miał po śmierci ? " do artykułu Jestem....  (23 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska