Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton:   "@Who cares: to ci zacni przyszli grać czy chlać. I gdzie oni zmieszczą się na dole ? Pod ławką w oślo jest tak dużo miejsca ?" do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (12 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: kjujowa przesadza kwiatki w styczniu w ogrodzie, a we wrześniu pacza w lodowate niebo. Kjujowa ma już takie odloty, że trza się zrzucić na pilotkę albo kask." do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (12 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: może lepiej nie, bo Koroliankowi korzeń się wkręci w łańcuch roweru i Kori po 40 kilometrach zwiedzania galerii zrobi 6 dochtoratow z histerii śtuki na baczność, bo na czym usiądzie." do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (12 godz. temu)
Serpico:   "@Who cares: AHAHAHAHAHA, o Jezus haahahh, pomogłaś przesadzić 'nasze kwiaty' , wow, HAHAHAAHAAHAAH, no skoro są wasze, to mogłabyś je sama przesadzić, zamiast tego przyszłaś się posadzić hahahahh. Przesadź Koriolana gdzieś, bo już korzenie ma haahahah ......... Gruba sadzonka hahaha ... typ zrobił się na roślinę i siedzi, przesadź haha Ta pełne, niedawno b ..." do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (13 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: bez dawajplamy wróbla to już nie ta sama eioba. Ani obleśnych i zboczonych obrazków ani chamstwa ani siekaczy nikt nie wybija. Miałbyś się czym podniecać. A teraz nudno." do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (13 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Zgadza się, królowa stanów depresyjnych i nerwicowych, zawsze była wesoła, była tak wesoła że uuuu, od tej wesołości klepie że życie jest przeważnie smutne, a cieszyć się może już tylko po alk i innych  środkach, cóż za wspaniała naturalna wesołość i życie takie piękne, teraz możecie posiedzieć i ona popisać że jesteśmy tacy cieleśni, a ty że cało to tylko iluzja. / ..." do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (13 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: jesteś zbyt skomny dochtorancie. Ja mam ok. setki a ty kilkanaście tysięcy. Nie bój się spojrzeć tymi osficunymi krwawymi gałamii dalej i głębiej a Prawda cię wyzwoli. A zielone nazbieraj sobie na oślich łąkach u kjujowej, czy tak jakoś." do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (13 godz. temu)
Koriolan:   "@Koriolan: upsss ... Jotko chyba umarł ... Ty masz -2 punkty a ja tylko -1 ... " do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (13 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: fajnie ... I taka powinna być postDylowa eioba ... I takiej eioby pragnę ... " do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (13 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: a co ma nie być. Fon Sadosiom się należy 5 punktów za każdy art jak świniom koryto. A ty jak zwykle będziesz siał nienawiść tylko z tego powodu, że mają lewe konta. Wstydź się." do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (13 godz. temu)
Koriolan:   " I tak to powinno być ... Fajny artykuł na popularne prosto, łatwo i przyjemnie ... :-))) " do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (13 godz. temu)
Andrzej Maria Sadowski:   Popularny artykuł: Koniec świata ciągle odraczany?  (13 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: też tak myślę bracie ... " do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (14 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: oh, ah, ah, oh tak się cieszę. To pięknie, to super, to świetnie, ah, oh, ah. " do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (14 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: spoko luzik ... Nie martw się bracie ... Odpowiadam czasem na Twoje komentarze w większości ... Nie będę miał gorzej niż Ty ... " do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (14 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty też masz wybór ale wolisz fandzolić na okrągło, w te i nazad, do góry i dół. Mle, mle, ble, ble i o'le. Opuszki palców cię nie bolą ? Hemoroidów się nabawisz na palcach, języku i przełyku." do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (14 godz. temu)
Hamilton:   "@Who cares: łał u nas też kurtularnie, syn poszedł po strażaków co grają w remizie, bo się biblioteka pali." do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (14 godz. temu)
Koriolan:   "@Who cares: pewnie, że życie jest radosne i piękne i żaden koniec się nie zbliża .... To tylko zmiany, które są nieustające. Weselu zawsze będą weseli, nawet po drugiej stronie ciała ... A smutasy i nienawistniki zostaną nienawiścią ... Ale każdy ma wybór w tym życiu ... Kim chce być :-))) " do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (15 godz. temu)
Who cares:   "@Koriolan: Oscar poszedł już rozkładać sprzęt. Będzie kilku zacnych muzyków. Fajnie mieć takie koncerty na dole. Chłopaki się dobrze bawią, dożo dobrego alkoholu i nie tylko. Życie jest pełne cudownych chwil." do artykułu Koniec świata ciągle odraczany?.  (16 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska