Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Hamilton:   "@zakrawarski: - to ci q..wa nie przeszkadza obrońco uciśnionych. Masz dwie normy. Jedną dla siebie i swoich popleczników a inną dla swoich oponentów. Musisz wybrać i się zdecydować czy jesteś eiobowy wesołek czy eiobowy matołek. Ej, ty tam, z kapeluszem! Nie wiesz, że nie służy on jako nocnik? No nie i nie zakładaj go teraz na głowę, och i znowu cały obsrany taki napierdolony głupek ..." do artykułu Wiry.  (7 godz. temu)
Hamilton:   "@" do artykułu Wiry.  (7 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: nie wykluczone, że jest dobrym i czułym tatą. A jak się wywietrzy? To hoho albo i lepsiejszym. Każde hobby musi mieć przerwę. Nie samym wydalaniem człowiek żyje. Trza też jakomś śmacnom grochufkie, dwie godziny dżemki i znów zabawa w sraczu." do artykułu Wiry.  (8 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahaha - nowa kreatywna strategia eiobowego papugasa. Łał - my wszyśkie tu jezdemy zachwycone tfojom ynteligencjom i tfojom pszebiegłościom." do artykułu Wiry.  (8 godz. temu)
Serpico:   "@zakrawarski: 'Sracze' to wulgaryzm, za samo to mógłbyś mieć usunięty artykuł, tak się zastanawiam jakim cudem ty jesteś ojcem pianisty, coraz mniej w to wierzę." do artykułu Wiry.  (8 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jego art miał pewnie odrzucenia za spam, to usunął, tak samo usuwa zwykły spam, czyli te wszystkie reklamy kredytów itd, na które głosuje podobny haahha... Naprawdę jest to aż takie ciężkie do zrozumienia ?" do artykułu Wiry.  (8 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'Hahahahahahahahahaahahaha podrap się po tym patyku, co ci z zadka wystaje, bo cóż innego ci pozostaje.'" do artykułu Wiry.  (8 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: ' oj biedaczku, to ty się juz zaczynasz jąkać. Zadzwonić na 112 czy sam sobie zajdziesz do logopedy. Załóż rajtuski, berecik i damskie baletki. Przepuszczą cię w kolejce, bo jak będziesz stał to ci jeszcze platfus dojdzie.'" do artykułu Wiry.  (8 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: oj biedaczku, to ty się juz zaczynasz jąkać. Zadzwonić na 112 czy sam sobie zajdziesz do logopedy. Załóż rajtuski, berecik i damskie baletki. Przepuszczą cię w kolejce, bo jak będziesz stał to ci jeszcze platfus dojdzie." do artykułu Wiry.  (9 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: hahaha jak ktoś napisał, że została ukarana ofiara to miał rację. Hahahah - pewnie napisał to pod artykułem po jego usunięciu, bo przed nie miał powodu. Mój boże zakrawarski ty jesteś już tak 'wysoko inteligentny', że nie 'nadanżam'. Do tego jeszcze kłamiesz jak z nut, bo te twoje pierdolety o koLo jako nie znajdują potwierdzenia w rzeczywistości: http://www.eioba.pl/kolo/page6 " do artykułu Wiry.  (9 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'eeeeee, taaa , nieeee , ale jaaja'" do artykułu Wiry.  (9 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'eeeeee, taaa , nieeee , ale jaaja'" do artykułu Wiry.  (9 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahaha -możesz sobie zmienić nawet na 'pokrzywiona ciota miernota' . Co mi do tego. Tyle, że wcale nie musisz. Tak tu jesteś odbierany i nic na to nie poradzę. To ci pa, aniołku. Idę na spacer z psem, bo jak widzi te twoje neudolne szpagaty to się tarza ze śmiechu. Boję się, że mu kły madrości wypadną na twój widok." do artykułu Wiry.  (9 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'zmień sobie ksywę na 'ciota miernota'. Bendziesz miau jeszcze wienkszego ałtoryteta nisz masz teras..'" do artykułu Wiry.  (9 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: zmień sobie ksywę na 'elokwętny Manióś'. Bendziesz miau jeszcze wienkszego ałtoryteta nisz masz teras.." do artykułu Wiry.  (10 godz. temu)
Serpico:   "@Vivvi: A mnie nie, wyzywałaś mnie ileś razy, łącznie z tymi razami z byłą 'miłością' i córką. Zresztą na wszystko co kiedykolwiek pisałem miałaś jedną odpowiedź, co ty możesz wiedzieć o życiu, jak je spędziłeś przy komputerze. Albo , ty to masz tylko komputer ble ble. Zresztą inne fragmenty też są 'pode mnie ' . Ten fragment z kobietami, doklepałaś jak kiedyś napisałem że dla mn ..." do artykułu WWW Odwyk.  (10 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: dobrze cioteczko, skoro tak ci zależy by dodać do twoich zalet to, że jesteś ciota i miernota to niech tak zostanie. Nie bedem siem ci wtrancał. W końcu znasz siebie lepiej." do artykułu WWW Odwyk.  (10 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'eeeeee, taaa , nieeee , ale jaaja'" do artykułu Wiry.  (10 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Hamilton - 'w rozwoju ewolucyjnym zatrzymałeś się na etapie krzyżówki małpy z papugą. Wygląd niby człowieka, ale móżdżek ptasi i ta niebywała kreatywność polegająca na bezmyślnym klepaniu cudzych zdań z tępym wyrazem twarzy. Jak dodamy do tego małpi rozumek z dużą domieszką chamstwa jako reakcję na riposty mamy pełny obraz' cioty miernoty " do artykułu WWW Odwyk.  (10 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: zaproś admina do swojego sracza, ugość go należycie. Moczu i kału nie żałuj, daj mu się powąchać i na pewno zmieni zdanie. Bez tego nikt cie nie rozumii i bedo ci odrzucać te kopernikańskie dzieła bidny nasz koperku." do artykułu Wiry.  (10 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska