Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton:   "@Koriolan: aha jak masz plusy przy komentach istniejesz, jak minusy to nie istniejesz, bo brak wartości dodatniej. Czapka niewidka. Dlatego tak z Mańkiem tu dokazujecie. Struś jak wsadzi łeb w piasek to też go nie ma. I wymyślił to bez medytacji." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (5 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Swoją drogą odpowiesz na pytania za co dokładnie oczekujesz życia wiecznego od Jezusa :)? Obiecał .. ale za coś chyba ? " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (5 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Idealnie zobrazowałeś swoje patologiczne myślenie, zrobisz coś negatywnego, to stwierdzasz że nie ma to znaczenia, albo jest obojętne. Takich jak ty powinni gdzieś zamykać i izolować. Taki lekarz tez mógłby sobie zacząć stwierdzać że bez znaczenia jest zdrowie pacjenta. Tak sobie wytłumaczyłeś życiowe dno, picie, świństwa, kłamstwa itd. Na sam koniec ZUS ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@Zbigniew Kostka: w artykułach miesiąca jest tylko jeden wasz art przez te 2 lata. Hahahaha - i tylko dzięki 'hejterom', którzy udowodnili wam przekręt zawędrował tak wysoko. Zdzisiu jesteś wielki jak myszka miki i skromny jak paw." do artykułu Kiedy upadł portal eioba.pl.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: słusznie uczony kolega zauważył rezonans rezonansów w wymiarze fizycznym i duchowym, ale dychawiczność rezonansowa to zjawisko szeroko opisane przez Hawccinga jako rezonas na bezdechu w formie, która została opisana przez macierz wielowskaźnikową którą Hawccing krótko odpowiedział na zaczepki znamiennymi słowy: 'umta, umta, bere, koci bum bum prrrr', co w wolnym tłumaczeniu ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (6 godz. temu)
Koriolan:   "@Irina Lewandowska: trochę się zastanowiłem nad tłumaczeniem słowa indrija. Może być macka lub przylgą ale w polskim jest to najczęściej fizyczna część i najczęściej zwierzęca Duchowa Maćka to źle brzmi. Najlepiej indrija przetłumaczyć jako przywiązanie. Wtedy rozwój duchowy to pozbywanie się przywiązanie do rzeczy, ludzi, zdarzeń itd. " do artykułu Przywiązania błędne a właściwe.  (6 godz. temu)
Koriolan:   "@Henear: źle Ci wytłumaczyłem. Pisałem o nadawaniu wartości a nie o rzeczywistości czegoś. No zdrowie ... Ja świadomie nadaje WARTOŚĆ zdrowiu Czyli uznaję je za cenne, złe lub bez znaczenia. Nie pisze o tym, że uznaję zdrowie za rzeczywiste lub nie ... Ale za rzecz bez znaczenia dopóki nie nadasz mu znaczenia. Gdy mu nadasz to ma wartość ... Dobrą lub złą w zależności od nadanej wartości :-))) " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (7 godz. temu)
Hamilton:   "Panie hrabio, nie bardzo rozumiem tych dywagacji na temat kosztów. Idąc tym tropem jeśli straty za kradzież, rabunek, włamanie są stosunkowo niskie to lepiej nie karać i nie ponosić kosztów. No to w antykwariacie będą ze 3 włamania dziennie, a panu hrabiemu będzie bardziej się opłacało napadać na staruszki. Mało tego, jak zabijesz rencistę, emeryta lub bezrobotnego na zasiłku możesz się spodziewać ..." do artykułu Dlaczego Stefan W. zamordował Prezydenta Gdańska?.  (7 godz. temu)
Serpico:   "@Irina Lewandowska: W kwestii duszy i kolegów dyskutantów, w oryginale ! : Если не умеешь пить, можешь душу ты пропить. Чтобы 'белку' не схватить, научись братишка пить! Если не похмелишься, то тебе придёт кабздец. Раз пошла такая пьянка, режь последний огурец! Ni ma duszy :(, w sensie ni mają :( , chlip." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (7 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Halo .. Halo .. Kryśka ? Nie ma takiego numeru, nie ma takiego numeru." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (7 godz. temu)
Serpico:   "@Irina Lewandowska: Nic się pani nie martwi, tu jest pełno przebudzonych, także spoko spoko, ci dwaj to przebudzeni: http://www.eioba.org/files/user91679/a265281/img_20180428_134125.jpg Z lewej pan od telefonów do koleżanek, coś mi mówi że za dużo to ich nie ma, a pani ? AHAHAAH" do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (7 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Irina Lewandowska: 'Może można by było na to określenie użyć innego słowa.' Rezonans energii lub Dusz ? https://pl.wikipedia.org/wiki/Rezonans Rezonans częstotliwości to od strony fizycznej, a Dusz od strony duchowej oparty dodatkowo na podobieństwach doświadczeń lub pragnień, przynajmniej ja to tak rozumie. :) Wymiary ani formy nie mają znaczenia. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (7 godz. temu)
Hamilton:   "@Irina Lewandowska: 'wszystkie kształty od razu się rozpuszczają'. Tak, na pewno. Nie znasz krzywego Mańka. On i Chuck Norris nie wymiękają. Szybciej się roz płacze niż roz puści " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (8 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniek ty jakbyś wsadził sobie żarówkę w buzię też wyrażałbyś się jaśniej i ludzkość nie musiałaby się wstydzić. Boskich mocy i zespoleń z Bogiem masz w sobie tyle, że na małego led'a powinno wystarczyć." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (8 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Zabiliby go tylko w jednym przypadku, gdyby nie chciał dla nich pracować, w innym by go wozili w lektyce.Zabiliby kogoś kto byłby więcej niż przydatny dla nich ? Ciebie też by nie zabili, ze śmiechu. Też możesz napisać książkę, 'Ja i moje płacze' albo 'Ja i moja płaczliwa osobowość'. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (8 godz. temu)
Magister inżynier Ireneusz Łukasz Dzitkowski:   " Na Internetową lokomotywę mogą składać się różne pozytywne modele jakie wywierają wpływ na formy rozwoju wersji różnorodnych struktur internetowych. Filmowym modelem wynikowym, który nawiązuje do rozważań nad elementem i lokomotywą internetową, a także spełnia funkcję naprowadzającą logicznie myśli infozoficzne na you tube jest np.: ncs czyli Elektronomia - Sky High [NCS Release] ..." do artykułu Eioba widziana szubrawczym okiem-odsłona druga!.  (8 godz. temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: Artykuł dobry? Dla mnie stanowczo 'za dobry'. Taka sprawa wymaga co najmniej kilku miesięcy intensywnego śledztwa. Nie dlatego, że ktoś coś, tylko dlatego, że takie są obiektywne procedury. Śledczy i prokurator mają w tym momencie prawdopodobnie dopiero jego wstępny zarys, a Jezierski już wszystko wie nie mając dostępu do akt sprawy po dwóch dniach. Ma chłop skłonności do pisania nadętych i nieprzemyślanych bzdur, które nazywa evergreenami. Ten jest kolejny." do artykułu Dlaczego Stefan W. zamordował Prezydenta Gdańska?.  (8 godz. temu)
Remter:   Nowy artykuł Wojna ideei...  (9 godz. temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@jotko49: Moim zdaniem, tu nie chodzi o kasę, władzę, bo prawdziwej kasy nie przejął, a władzy, to on nie ma i nie miał. Myślę o zabójcy. Wynika, że mu o coś innego chodziło. Tak sobie dywagujemy, bo nie nie znamy sytuacji. " do artykułu Dlaczego Stefan W. zamordował Prezydenta Gdańska?.  (9 godz. temu)
Hamilton:   "@Zbigniew Kostka: hahahaha - nie przejmuj się tak czy przechodzą czy nie. To nie ważne. Ważne, że w rankingach Kostki będziesz drugi (z wynikiem 1 101,50) zaraz za Zdzisławem, który ma 1 082,50, a Elżbieta Sadowska vel blyskotka z wynikiem 1 175,83 jak zwykle wyparuje. Wniosek - najważniejsze to mieć statystyka dupowłaza. Poniżej twarde dane: http://www.eioba.pl/blyskotka http://www.eioba.pl/zibi3a http://www.eioba.pl/vonsadow" do artykułu Kiedy upadł portal eioba.pl.  (9 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska