Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Remter:   "@Hamilton Starszy: Czy Ty słyszysz samego siebie ? Przecież... jak masa zachowujesz się... kto nie myśli tak , jak Ty ... to musi być zepsuty przez byłych władców ... jacy byli be..be,,,be Rozwój polega na tym... iż to co mówimy dzisiaj... wcale nie musi oznaczać jutra... lecz to, co trwa tysiące lat - może stać się siłą przewodnią dla człowieka ( Prawa Kybaliona ). " do artykułu Wolność wyklucza równość....  (4 godz. temu)
szubrawiec:   "Wiele ciekawych info.choć przyznam szczerze, że we wspólnotach nie za bardzo się odnajduję:-)lnna refleksja jaka mi przyszła do głowiny to taka:'nie ważne co zjadamy, tylko ważne co nas zjada'czy jakoś tak.Pozdrawiam:-)" do artykułu Wielki powrót wegetarian.  (4 godz. temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Zapominasz o jednym, iż prawda może być jedynie subiektywna ... to samo fałsz jak i wolność... O prawdzie , wolności, czy też fałszu nie stanowią prawa ludzkie... lecz odczucie wewnętrzne ... " do artykułu Wolność wyklucza równość....  (4 godz. temu)
szubrawiec:   "@Marcin Sznajder: Już wysłałem.Dzięki.Pozdrawiam pogodnie:-)" do artykułu Wielki powrót....  (4 godz. temu)
_serpico_:   "@piotrwrobel: 'Buddyjski Związek Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu – związek wyznaniowy oficjalnie zarejestrowany w Polsce 27 stycznia 1984 roku, początkowo jako Stowarzyszenie Buddyjskie Karma Kagyu. 7 kwietnia 1990 roku wpisany do rejestru Kościołów i innych związków wyznaniowych prowadzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ' https://pl.wikipedia.org/wik ..." do artykułu Zrozumieć emocje.  (4 godz. temu)
zakrawarski:   "@kempolek: Zniewolenie mlodziezy zaprowadzaja dzieki i przyzwleniem starego pokolenia zaprowadzajac rodzaj wtornego niewolnictwa, Watykan i jego metastazy zyl i zyje w dostatku a nawet w luksusie na koszt narodow w ktorych dziala. Bardzo czesto, dzialajac na szkode panstwa w ktorym zeruje, podobnie jak rak! Starsze pokolenie juz nie jest w stanie wyzdrowiec i obronic s ..." do artykułu Bogowie c.d. uzupełnienie..  (4 godz. temu)
_serpico_:   "@Koriolan: Aha okay, sądziłem że też jesteś jak Piotr zreinkarnowany, tak czy inaczej ją skopałeś. Nauczyciele duchowi czy to będzie Osho czy Ole, też są czymś innym niż Budda. Nie wiem co znaczy bycie nikim, specjalnie się tym Ole nie interesowałem.Z tego co doczytałem Osho był synem kupca i dla mnie to był owszem sobą, oraz sprzedał siebie i to za grubą kasę :). Najcięższy ..." do artykułu Zrozumieć emocje.  (5 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Remter: uzurpujesz sobie prawo do nadawania praw królowo. Piszesz coś, a potem sobie sama zaprzeczasz. Z tym intelektem też coś plączesz. Sądzisz, że usłyszę Hegel i rzuci mnie to na kolana? Dziś dyplom niczego nie gwarantuje, a w prl magister nie mógł pracować fizycznie. Musiał mieć 'papierkową' robotę. Jak nie macha łopatą i nie nosi worków to niebieski ptaszek żyjący na koszt klasy robotniczej. Naczytałaś się przemówień Gomułki i kręcisz waćpanna jak kataryniarz po przejściach." do artykułu Wolność wyklucza równość....  (5 godz. temu)
Koriolan:   "@piotrwrobel: Widzę to trochę inaczej. Owszem, wzięcie realizacji celu za sens jest blisko 'korzenia' problemu (zostańmy przy tym slowie ) Ale dla mnie jest to 'wynik' zagubienia a nie przyczyną. Inaczej mówiąc ... ktoś nie zna sensu swojego życia, to przyjmuje jakiś cel i realizacje tego uznaje za sens. W tej kolejności. W 'Kurs Cudów' korzeń problemu określono tak : źródłem ..." do artykułu Zrozumieć emocje.  (5 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Remter: ' lecz równości w tych dylematach nie osiągniesz'. W dylematach czy w dyrdymałach? Z ciekawością czekam na kolejny art. Mam nadzieję, że będzie więcej konkretów, a mniej ogólników i banałów. Nie ma mojej prawdy i twojej prawdy. Jest prawda albo fałsz. Nie ma też stanów pośrednich." do artykułu Wolność wyklucza równość....  (5 godz. temu)
Koriolan:   "@_serpico_: heh ... Ja jestem nikim, Osho był sobą a o Ole Ty pewnie więcej w necie wyszperaleś ode mnie ... " do artykułu Zrozumieć emocje.  (5 godz. temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Tak - dąży w wielu tematach ... chociażby zrównania praw homo niepewnych ze statutem jaki posiada rodzina... a czyż motłoch dzisiaj nie stał się inteligencją okradając tych , którzy z pracy rąk żyli ? To że ktoś skończy studia i uzyska dyplom na poziomie szkoły zasadniczej z tyt magistra ... to jest inteligentem tego systemu... Inteligentnym można się stać ... lecz intelektu poprzez inteligencję się nie posiądzie ... to coś więcej niż Heglowska gadanina ... " do artykułu Wolność wyklucza równość....  (5 godz. temu)
Koriolan:   "@_serpico_: Nie do końca zrozumiałem Twoje zarzuty. Ja nie uznaje reinkarnacji, więc nie bardzo wiem jakbym ją miał skopac. Kurtyzany a zwlaszcza kobiety ze znajomością tantry to cudowne stworzenia. Zresztą tantra sama w sobie jest Super. Kościół krytykuję bo jest czymś innym niż Jezus. Jest kościołem rzymskim a nie jezusowym. Mój przykład dotyczył szybkości zmian społecznych a Jezus i Budda to te same nauki tylko inaczej wyrażone :-))) " do artykułu Zrozumieć emocje.  (5 godz. temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: To są moje prawdy... a nie twoje... możesz je krytykować , podważać , oceniać a nawet dyskredytować ... masz wolność... daną ... lecz równości w tych dylematach nie osiągniesz ... w następnym arcie dowiesz się dlaczego ? " do artykułu Wolność wyklucza równość....  (5 godz. temu)
Koriolan:   "@Henear: tak ... Ale dna nie ma, możemy leźć dowolnie głęboko :-))) Zwłaszcza, że w Tbie jest jeszcze parę rzeczy niewyjaśnionych :-))) " do artykułu Zrozumieć emocje.  (5 godz. temu)
Buki:   Nowy artykuł Firma korepetytytorska Buki  (5 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Lipski, a pan Paweł Stachnik wie, że zerżnąłeś jego artykuł bez pozwolenia? Poinformowałem go." do artykułu Czym szprycowali się nasi pradziadkowie?.  (5 godz. temu)
Marcin Sznajder:   "@szubrawiec: Dziękuję i Pozdrawiam Serdecznie. Fotki z Wysokiego Mostu nad Czarną Hańczą. na fotkach Leśniczówka. Podaj, proszę, mail na franciszekmsz@gmail.com to wyślę Ci link do filmiku Wiosna, który wczoraj zrobiłem z ładną muzyką. " do artykułu Wielki powrót....  (6 godz. temu)
Maciej Strzyżewski:   "@Dyl Sowizdrzał: A poza tym wszystko w porządku?" do artykułu Chciałem poznać prawdę.  (6 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@kempolek: największy sukces od czasu bitwy pod Grunwaldem. Teraz Niemcy się już nie podniosą. Znokautowani przez premier Kaczydło, Kłamczyńskiego i Kłamcierewicza będą nam składać hołdy pruskie każdego miesiąca. Jedenastego, bo dziesiąty zajęty na kilka stuleci." do artykułu Zwichrowany świat Kaczyńskiego !.  (6 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska