Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Hamilton Starszy:   "@barkarz: no to odmieniaj te przypadki. Mam słabość do starych budowli, klasztorów, zamków, kościołów, kapliczek, sztolni, kamieniczek, parowozów i kogucików na druciku." do artykułu Obserwatorium.  (3 godz. temu)
swistak:   "To był pakt typu cyrograf, weksel in blanco a teraz manko!" do artykułu „W pułapce żydowskiej hagady”..  (3 godz. temu)
swistak:   "Ustawa to lewatywa dla elit co graja w salonowca z Izraelem udając jak struś , że nie wiedzą kto ich wali w d...." do artykułu Grzegorz Braun o sporze polsko - izraelskim: to nie żaden kryzys, to rezultat R.  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@gnostyk: nie do końca. Historią niech zajmują się historycy, gospodarką przedsiębiorcy, budowaniem budowlańcy, leczeniem lekarze, pisaniem pisarze, sądzeniem sędziowie itp. Jak będą to robić politycy to będzie buraczany Świroland. A wszystko do tego zmierza pod wodzą Jarosława. " do artykułu Opowieść o mnichach.  (3 godz. temu)
barkarz:   "@Hamilton Starszy: Przypadkiem:)))" do artykułu Obserwatorium.  (3 godz. temu)
gnostyk:   "@Hamilton Starszy Opowiadanko niczego sobie, mnisi też grzeszą ale mnie to jakoś nie gorszy ;) Ale nawiązując do meritum podtekstu, od zakończenia wojny minęło 73 lata, ani ja ani Ty zakładam nie byliśmy jej uczestnikami, dzisiaj już niewiele żyje osób które brały w niej udział ale 50 czy 60 lat temu żyło ich bardzo wielu, kto zna lepiej prawdę, my którzy słuchaliśmy re ..." do artykułu Opowieść o mnichach.  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Kuźwa Barkarzu jak na ciebie nie głosować. Nie da się. Zawsze wytrzaśniesz coś ciekawego." do artykułu Obserwatorium.  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Przez 50 lat z trudem budowano porozumienie, który zapoczątkowali w 1966 roku polscy biskupi. PISowi wystarczy rok aby to wszystko rozpierdolić. SUKCES." do artykułu „W pułapce żydowskiej hagady”..  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   Nowy artykuł Opowieść o mnichach  (4 godz. temu)
barkarz:   Nowy artykuł Obserwatorium  (4 godz. temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: @Hamilton Starszy: Usiluje dodac wlasna wersje do fraszki o rozwoju RD koriolana ale....Nie lizia ! Wiec popelniam tuuuuu...... ... Na Koriolana. Na skroniach laurowy wianek, kuśka jak zwiędły badylek,... choć sięga po kolana uparty jako baranek,... tym jednak odbierał dziewczynom niejeden wianek niestały niczym motylek...bo wtedy niezwiędły był jego badylek " do artykułu Polska, to druga ojczyzna Żydów.  (4 godz. temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Usiluje dodac wlasna wersje do fraszki o rozwoju RD koriolana ale lizia ! Wiec popelniam t...... ... Na Koriolana. Na skroniach laurowy wianek, kuśka jak zwiędły badylek,... choć sięga po kolana uparty jako baranek,... tym jednak odbierał dziewczynom niejeden wianek niestały niczym motylek...bo wtedy niezwiędły był jego badylek " do artykułu Polska, to druga ojczyzna Żydów.  (4 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Panie Kostka bardzo dobry artykuł. Brawo!. To wszystko prawda. Problem polega jednak na tym, że historii nie nauczymy używając prokuratorów, sądów i cel więziennych. Efekt takich działań będzie akurat odwrotny. Nie ma nic śmieszniejszego od państwa, które tworzy prawo i nie jest w stanie go wyegzekwować. Co zrobimy obywatelowi obcego państwa za 'polskie obozy koncentracyjne'.? Możemy jedynie rozśm ..." do artykułu Polska, to druga ojczyzna Żydów.  (5 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Swistak to nie zmienia faktu, że 'ta ustawa jest idiotyczna' - Zofia Romaszewska. Zapewne jutro reżyser Braun pójdzie w swej genialnej analizie jeszcze dalej i podkreśli, że Romaszewska jest komuchem, kanalią, zdrajczynią, szmalcowniczką i targowiczanką, która bierze srebrniki od Izraela. W końcu ma prawo przemawiać w imieniu Narodu, bo zdobył 0,83% w wyborach prezydenckich. " do artykułu Grzegorz Braun o sporze polsko - izraelskim: to nie żaden kryzys, to rezultat R.  (6 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "to som głenbokie pszemyślenia o szerokim zasiengu. Wienkszym nisz mi siem zdawało." do artykułu Fraszka na Miszcza RD.  (7 godz. temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: XIV w. – Jan Columbini (błogosławiony) zakłada bractwo „Świętych Głupców” – jezuitów. „Udawajcie głupich, jak tylko potraficie, z miłości do Chrystusa, wtedy będziecie mędrcami”. ......................... Widziales TO ?" do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (7 godz. temu)
Z. Kostka:   Nowy artykuł Polska, to druga ojczyzna Żydów  (7 godz. temu)
marian R:   "siedem lat minęło,a Rydzyk nadal kradnie i naciąga, ale już dziesiątki milionów rocznie....takie coś tylko w Polsce i to przy tak wielkim oparciu Polaków... " do artykułu Trzynasty Apostoł - Rydzyk , czyli kościół Toruńsko-katolicki !.  (7 godz. temu)
gnostyk:   "@Remigiusz Fajfer: Remigiuszu, wielu z nas przejawia zainteresowania takie niekonwencjonalne, nie poparte dowodami naukowymi ale zagadkowe i wciągające, przekaz podprogowy nie jest już fikcją, jest faktem. Czasem zdarza się tak że jakiś okruch z warsztatu naukowca spada i podnosi go laik który nie wiedząc że coś jest niewykonalne łamie taką barierę i powstaje wynalazek ..." do artykułu Przeprogramuję Twój Umysł.  (8 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: a co ty 'sondzisz o głenbokim zasiengu'. Bo ja mam wyrobione zdanie, ale nie będę 'siem mondrował'." do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (8 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska