Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Zdzisław Sadowski:   "@Z. Kostka: No to masz już 261 razy do odrzucenia. Trzeba przyznać, że 4 hejterzy odrzucający są bardzo pracowici!" do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (dzień temu)
Remter:   "@Koriolan: Ja się spalam sama w sobie ... wypalana światłem wewnętrznym od Ducha poddając świadomie własną wolę Temu, który mnie stwarza , inaczej... żyję w zgodzie ze swoim duchem ... " do artykułu Znaczenie wyrazu "Wszystko" w rozumieniu jedności....  (dzień temu)
milord36:   Nowy artykuł Cztery lata afer i pogardy.  (dzień temu)
Arkadiusz Czapla:   Nowy artykuł Co może komornik?  (dzień temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Adam Jezierski: A odrzucono cię w ostatnich 15 miesiącach 176 razy, wątpię. A przy okazji Adamie, przywołujesz ile dostałeś odsłon na artykuły z 2012 r, a to były inne czasy (ja też miałbym się czym pochwalić) dla dziennikarstwa społecznościowego. Pochwal się jakim artykułem z ostatnich 15 miesięcy, to będzie hit!. A wracając do sytuacji w eioba.pl, wiem że hejterzy napędzają czytelników, ale uczestnicy aktywni tylko do odrzucania artykułów, to insza inszość. " do artykułu Hejterzy w eioba.pl, to także ci niepiszący, wynajęci do odrzucania.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@Zdzisław Sadowski: Uspokój się człowieku. Mnie też odrzucają. Ostatnio w lutym mój artykuł wszedł do popularnych. Mimo tego mam codziennie kilkaset, nawet do tysiąca odsłoń. Musi moje artykuły to ewergreeny ...-:)))" do artykułu Hejterzy w eioba.pl, to także ci niepiszący, wynajęci do odrzucania.  (dzień temu)
Zdzisław Sadowski:   "Wiem, że wszyscy czekacie na rozwiązanie tej patowej sytuacji (fali hejtu i odrzucania artykułów w eioba.pl). Czekacie i chcecie usłyszeć nasz kompromisowy głos. Ale to nie my zaczęliśmy tą wojenkę, więc zakończyć ją muszą ci co ją rozpętali (jak napisałem w art: http://www.eioba.pl/a/5ott/hejterzy-z-eioby-pl-nie-daja-zyc-nawet-16-letniej- werce :'Chcieliśmy tu w eiobie.pl spokojnie się zadomowić, ..." do artykułu Hejterzy w eioba.pl, to także ci niepiszący, wynajęci do odrzucania.  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "'... znęca się nad Tobą psychicznie...', jak odróżnić, że to nie zwykła kłótnia, a znęcanie? Jak to potem udowodnić?" do artykułu Przemoc domowa- nie daj się zastrszyć! Broń się !.  (dzień temu)
Remter:   "@Koriolan: To inni pomagają nam zrozumieć; kim dla nich jesteśmy i jak oni zgodnie ze swoją wiedzą nas odbierają ... czym wyższych wibracji połączysz w sobie ... to te z poziomu 'dołu' (egoizmu) nie będą dawały znać o sobie..." do artykułu Znaczenie wyrazu "Wszystko" w rozumieniu jedności....  (dzień temu)
Remter:   "@podobny: Rozumem pojmując dwubiegunowość zaczniesz szufladkować słowa. Natomiast dwubiegunowość jest odczuciem w Tobie wszystkiego co Cię otacza .... i zrozumienie tego odczucia pozwala zmienić lub dalej brnąć w tą wibrację życia ... Człowiek od rośliny czymś się różni... co go zobowiązuje do pewnych zachowań i przeżyć wynikających z nich." do artykułu Znaczenie wyrazu "Wszystko" w rozumieniu jedności....  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
koLo:   "Dla Boga, czas nie istnieje. " do artykułu Jeśli nie teraz, to kiedy?..  (dzień temu)
Kitek:   "Kto ci powiedział, że niebo jest niebytem?" do artykułu Jeśli nie teraz, to kiedy?..  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Zagadka, zagadka i zagadka chyba została niewyjaśniona. Patrząc, widać na pierwszy rzut oka, że smok, to bestia. A dziewica, to raczej czystość i potencjalna czyjaś dobra żona, a nie matka Boska (takich matek było w historii jeden i bez nadziei na dwa). Reszta dziewic, to kandydatki na żony i wyzwanie dla rycerza, by uratować piękną i godną ratunku, i tak dokonać wielkiego czynu, ratując kraj prze ..." do artykułu Dlaczego smoki pożerały dziewice? Zagadka pewnego mitu.  (dzień temu)
koLo:   "@Koriolan: @pokrzywiony, było ostrzeżenie. " do artykułu Najpoteżniejsi wrogowie - moi Rodzice.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Henear: Skoro molestują kobiety i zabiją zwierzęta, to nie jest taki bogu ducha winny, natomiast racja to czytanie o bogu już mnie frustruje::). No chyba że to nie oni, a to co trzymają w dłoniach to szable, do obrony zwierząt i kobiet :). p.s. 46 gwoli ścisłości, najgorsze że to prawda :). Rok czasu ktoś wciska w ateistę, że ma złą świadomość, jednocześnie pisząc non stop o Bogu, czasem puszczają nerwy :D." do artykułu Hejterzy w eioba.pl, to także ci niepiszący, wynajęci do odrzucania.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska