Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: ' Zboczeńcy są nie tylko wśród hetero'. Nigdzie i nigdy nie twierdziłem, że homoseksualizm wyklucza zboczenia, kradzieże, włamania, gwałty itp, tak jak heteroseksualizm nie jest od nich wolny. Chodzi o to, że nie można z góry zakładać, że homoseksualni są jednocześnie pedofilami, nekrofilami i zoofilami. A takie idiotyczne ataki i pomówienia mają miejsce. I uważasz, że takie postawy tępej nienawiści należy promować?" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (4 godz. temu)
Serpico:   "'Jak zarobić i się nie narobić Na portalu randkowym dla osób 50+ John poznaje Debrę. Ujmuje ją opowieściami o pracy wolontaryjnej dla Lekarzy Bez Granic, a także o wojnie w Iraku, gdzie był jako anestezjolog. Oczywiście to wszystko wymysły. Para zaczyna się spotykać na poważnie. Debrę trochę dziwi, że John nieustannie nosi kitel lekarski i że mimo prestiżowego zawodu wciąż nie ma pieniędz ..." do artykułu Samotni w sieci. (M).  (4 godz. temu)
Serpico:   "'Amerykańska wersja 'Tulipana'. O mężczyznach żyjących z oszustw matrymonialnych Jeśli myślisz o karierze oszusta matrymonialnego, potrzebujesz trzech rzeczy: inteligencji emocjonalnej, dobrej prezencji i kilku rzewnych historyjek. Netflix wypuścił właśnie oparty na faktach serial o seryjnym uwodzicielu Johnie Meehanie. Podobnych postaci nie brakuje w Polsce.' https://kobieta.wp. ..." do artykułu Samotni w sieci. (M).  (4 godz. temu)
Serpico:   "@Janusz Nitkiewicz: 'Potem może stać się bi, czyli zwichnięta i to nie dlatego, że jest bi, ale że mając męża daje na boku koleżance. ' To kicha, jak przyprowadzi koleżankę, ugotują, posprzątają razem itd, wtedy jest okay, takie coś takie sobie hahaah ....... Problem polega na tym że rozpatrywane są same negatywne sytuacje hjahahaa " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (4 godz. temu)
Agnieszka B.:   "@szubrawiec: A ja wciąż pozostaję Agnieszką Krzysiu :-) Pozdrawiam serdecznie." do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (5 godz. temu)
Serpico:   "@Janusz Nitkiewicz: Może stać się bi, jak dostanie parę razy po ryju od pana hetero, co akurat jest pewnie dość częste , po prostu szukają czułości, za co odpowiedzialni są geje oczywiście." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nie ciągnij mnie pod arty Marcina, bo mam do niego szacunek i nie będę cię tu wyzywał, co fakt jest dość częste hahaha .,.., ale ma powód, między innymi taki że to akurat ty łajzo się bierzesz za oceny ludzi. Mam tyle że nie mam 4 rozwodów, ani mnie żona nie wywaliła z chaty, także można z powodzeniem założyć, że nie jest tak źle ! To akurat wy powinniście mieć pozamykane buzie, przy paru przynajmniej tematach, ale akurat wy skrzeczycie, nie ja :)." do artykułu Jesteś powodem....  (5 godz. temu)
Koriolan:   " Umiejętne postępowanie .... Jest z tym trochę kłopotu. Wynika to z tego w/g mnie, że ludzie nie wiedzą iż to kim są i co mają w życiu robić jest zapisane w ich wnętrzach. Dowiadują się o tym na zewnątrz. Społeczeństwo im mówi kim są i co mają robić. Widać to nawet na tym forum Np heiter serpico o niczym innym nie piszę tylko o tym kim ja jestem, kim jest Vivii, pokrzywionym i inni ..." do artykułu Jesteś powodem....  (6 godz. temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@Hamilton: Naprawdę dzieciaki wiedzą, że istnieją homoseksualiści. To wystarczy im, że wiedzą, że są (niszowe zachowanie seksualne) i tolerancja do nich. Każda ideologia może psuć ludzi, nie tylko komunistyczna, czy nazistowska, ale i religijna, partyjna, także ta LGBT. Problem jest, moim zdaniem, gdy się o tym za dużo mówi, zachęca do eksperymentów dzieci i mówi im, że to normalne, np.: że „ktoś ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (7 godz. temu)
Adam Jezierski:   " Po zwycięskiej 'bitwie o sądy' zwykły szary poseł ma pod sobą władzę ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą. Kaczyńskiemu udało się przekształcić demokratyczny system III RP w dyktaturę jednego człowieka. Kaczyński zapowiada, że po kolejnych wyborach doprowadzi do repolonizacji mediów czyli wygra bitwę o czwartą władzę i ustrojem panującym będzie pełna dyktatura wzorow ..." do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (7 godz. temu)
jotko49:   "Tytuł zaczerpnięty z Pharmy -nekropoli, nie każdą ideologię reanimować pozwoli. Zakłada on iż tylko Nekromancją, Zombi odnowy Polskiej są gwarancją. Szerząc zaś cienkie owe bajki, efektem jedynym: opluta broda i mokre majtki..." do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (7 godz. temu)
Adam Jezierski:   "Był sobie Raj. Wszystko było dobre, jasne, proste i wiadome. W Raju był jeden trefny gatunek drzewa (Drzewo Wiadomości Złego i Dobrego). Wypędzona z Raju Ewa zabrała ze sobą owoce DWZiD. W owocach były pestki. Sami rozumiecie. Z pestek zasadzonych przez Ewę wyrosło wiele sadzonek. Już nie wszystko było wiadomym. Wnuki Ewy przestały rozumieć jak toto wszystko działa. Patrzyli na świat i zada ..." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (7 godz. temu)
szubrawiec:   "@Hamilton: Hamiltonie,chyba nie jesteś na bieżąco.Przecież nasza MATka startuje w wyborach prezydenckich-właśnie ruszyliśmy z kampanią." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (7 godz. temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: hahaha - zajmijcie się polityką. Tam kuci na cztery łapki i umiejący zmieniać futerka na zawołanie robią oszałamiające kariery. " do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (8 godz. temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Ptasia grypa w Polsce !  (8 godz. temu)
szubrawiec:   "@Hamilton: ' Budda Kori wie jak się ustawić w życiu. Hahahaha - ty też na wszelki wypadek jesteś czujny.'-No.Trza być na cztery, szubrawczo-kocie łapy kuty. " do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (8 godz. temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: budda Kori grzecznie głosuje na panią prezidentkę to ma już wybaczone i będzie ci on zbawion na wieki wieków przez przebóstwioną. Budda Kori wie jak się ustawić w życiu. Hahahaha - ty też na wszelki wypadek jesteś czujny." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (9 godz. temu)
noyes:   Nowy artykuł Jesteś powodem...  (9 godz. temu)
szubrawiec:   "@geb: No, a skąd pewność MATko, że Okudżawa od złego?(nie wiem, czy to ma jakieś większe znaczenie, ale ponoć nawet na łożu śmierci przyjął chrzest)A co według Ciebie z takimi buddystami- dajmy na to,czy innymi dziwolągami,jak na przykład-nasz eiobowy pan Koriolan? Jest dla takich jaki ratunek?Czy trza takich unikać jak ognia?" do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (9 godz. temu)
szubrawiec:   "@Agnieszka B.:'Generalnie mam pewną słabość do bawidamków :)Jestem Agnieszka :)'-W takim razie Agnieszko przedstawię się raz jeszcze-mam na imię Krzysio:-) " do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (10 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska