Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Koriolan:   "@pokrzywiony: ewolucja kierowana przez człowieka w/g mnie poszła w las. Bóg więc daje mu wskazówki by wrócił do Niego. Ale każdy może to widzieć po swojemu :-))) " do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (10 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: ', a może serek' Ech ... Piotrek kupił chleb wiejski pieczony prz z jego ciotkę jak dawniej, bryndzę i wiejską kiełbasę ... Do tego cytrynowa i oscypki od bacy ... Pycha :-))) Żarłem jak troll .... " do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (11 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Chcesz bułkę, a może serek ?" do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (11 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Ewolucja prowadzona przez człowieka polega ... Ogólnie nie wiadomo dokąd ta ewolucja prowadzi i na czym polega. ' Może po to, by człowiek sobie przypomniał jak to jest być bogiem i odpowiadać za swoje stworzenie ? ..., a może po to by sobie przypomnieć jaka jest rzeczywista więź pomiędzy Stwórcą i jego stworzeniem ?" do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (11 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: mhm, a może serek taki świeżutki z zeszłego miesiąca mogę dać, jak tylko sobie przypomnę gdzie go schowałem na czarną godzinę ?" do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (11 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: a suwak logarytmiczny przy rozporku masz sprawny? Bo chyba myślisz zwisem, a on ci zwiał Bóg wie gdzie. Pewnie jest na plotkach w tej szparze między pośladkami. " do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (11 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Niby udajesz dobrego, proponujesz bułkę, ponieważ jestem wycieńczony, niby .... a zamiast bułki, zobaczę tego buddyjskiego psychopatę wypędzonego na oscypkach, nie....... straciłem do ciebie zaufanie ..... Cały gaz pieprzowy trzeba będzie zużyć, żeby on zrozumiał że nie chcę być buddystą, a gaz to 50 pln, za 50 pln, to sobie sam bułki kupię. Pewnie jeszcze by wykorzystał moje wycieńczenie, nie .... nie udało się i tyle." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (11 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: 'ewolucji jaką powoduje Bóg ...' Ostatnio dużo dyskutujemy z różnymi ludźmi na ten temat. Dokladniej ... Po co Bóg daje życie człowiekowi ? Wychodzi, że tylko po jedno - by miał szansę odzyskania Świadomości. A więc ewolucja Boga polega na RD. Ewolucja prowadzona przez człowieka polega ... Ogólnie nie wiadomo dokąd ta ewolucja prowadzi i na czym pol ..." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (11 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: moja teoria wszystkiego mnie ostrzegała lojalnie, że jak się JAM JEST Netoperek Kori vrati to zaczną się nieszpory naókowo-badawcze z udziałem poszukiwacza spleśniałych bułek krzywego Mańka Publicysty. Pozostaje jedynie śledzenie ich wielkopomnych dociekań. " do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (11 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: No niech będzie że chce, teraz musisz znaleźć jakąś bombelkową kopertę i znaczek hahahhaha .............., pod pocztę idź haha .......... A fakt, to jest próba wyłudzenia ode mnie adresu, żeby dokonać zbrodni która mi groziliście, razem. NIEUDANA PRÓBA ! 19 lipca 2019, użytkownik eioba Pokrzywiony, próbuje ode mnie wyciągnąć mój adres zamieszkania, oferując wysyłkę bułki, stan bułki nieznany." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (11 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Chcesz bułkę ?" do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (11 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nie jem pieczywa, co nie znaczy że nie jem ryżu ciemnego jak ty hahaha .............., białe pieczywo to chłam, Marcin miał tony na ten temat, czytasz do kurwy nędzy w ogóle co on pisze czy nie ?Nie jestem wegetarianinem jak on, ale dbam o to co JEM, Pumpernikiel czasem, no nie znajdziesz, trzeba kupić." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (11 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Podobno umieranie z głodu zaczyna się od śmiania bez powodu. :) Mam już szukać wieńca na ostatnie pożegnanie zagłodzonego i wycieńczonego na ryżowych kółeczkach serpica ?" do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (11 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Przeszkadzasz mi się śmiać ten cały : https://www.zbawienie.com/oswiadczenie.htm Pisze dokładnie to samo co Koriolan, jest łysy, gruby, tylko brodę ma wytyrymowaną, nawet wiek pasuje hahaahah Tylko zamiennie ma zamiast katolicyzm, chrześcijaństwo, reszta to dokładnie TO SAMO co Koriolan pisze non stop. Atak klonów." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (12 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: To pewnie głodny jesteś, dlatego taki sfrustrowany. Jedz lepiej bułeczki, tymi ryżowymi kółeczkami nie pojesz. To jak podesłać ci tą bułkę, bo jest szansa że zaczniesz pisać coś z sensem. :)" do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (12 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ' ewolucja powodowana człowiekiem jest bardzo podobna do tej ewolucji jaką powoduje Bóg ... ' Mariolka do ciebie wydzwania a ty tu trajkoczesz, jej to powiedz: https://www.youtube.com/watch?v=y5HgMrX-JhQ" do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (12 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty się złap za krocze i mocno podrap, bo tam masz zlokalizowane swoje centrum umysłowe. " do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (12 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Tak, ale nie chodzi o samo wymyślenie tylko o powszechne przyjęcie tego co wymyślone i realizowanie w miarę pojawiających się z czasem możliwości. Tak działa ewolucja pod nadzorem człowieka i według jego myślenia. W czystym nieograniczonym Bożym umyśle powstaje idealny plan, który potem sam się realizuje. Myślę że ewolucja powodowana człowiekiem jest bardzo podobna do tej ewolucji jaką powoduje Bóg ..." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (12 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: 'JAM JEST Koriolan i mogę pisać o sobie z wyższością! ' No ... I zaczynasz cóś łapać ... " do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (12 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nie jem pieczywa, masz wyżej, jem takie kółka ryżowe, nie da się ich znaleźć, trzeba kupić hahahaa ..................... W sklepie, widziałeś kiedyś sklep ? Poza tym cii ... znalazłem klona Koriolana hahaaha .......... https://www.zbawienie.com/oswiadczenie.htm Poczytaj pisze to samo częściowo, klon." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (12 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska