Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Adam Jezierski: wiem, w Gdańsku większość pracuje na półtora etatu by móc biegać do twojego anty wariatu i kupować tylko po to by zobaczyć na własne oczy to cudo jakim jesteś Adasiu. I jak ci tu nie zazdrościć. " do artykułu Co powinna zrobić opozycja, żeby usunąć Kaczyńskiego w wyborach 2019 roku ?.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adasiu i znów ta twoja wrodzona skromność przesłania ci twoje gigantyczne wręcz możliwości. " do artykułu Co powinna zrobić opozycja, żeby usunąć Kaczyńskiego w wyborach 2019 roku ?.  (4 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Określił bym go samarytaninem po przejściach z 02.02.2019r. Można by też klepką ratunkową na bezkresnych wodach dla ewergrenów i jednocześnie dodatkiem; styranym krawatem u przenoszonych smokingów. Spokojny dotychczas facet któremu ktoś podrzucił dopalacze, str. 239 profilu. Podejrzany art: Oda do piątej kawy, haha. Dał mu Kopa że zalicza ponad setkę w pól godziny. Pokonał OTUA, jest tylko za a nigdy przeciw. Ma system i cel, odklikać wszystkie arty w tym roku..." do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)
mgr inż.Bogdan Góralski:   Nowy artykuł Lost paradise  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Przeceniasz moje możliwości." do artykułu Co powinna zrobić opozycja, żeby usunąć Kaczyńskiego w wyborach 2019 roku ?.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nie wiesz kto to kliement? Absolwent informatyki i niedoszły doktorant nie potrafi zlokalizować prostego obiektu. Bystry jesteś jak wysoko inteligentny ze Szwecji. Gdzieś ty studiował? Też w miejskim sraczu? http://www.eioba.pl/kliement " do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   Popularny artykuł: 13 lat istnienia portalu eioba.pl  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: hahahaha - chcesz 'kawe i Paczki z Aógóstowa'. Nie chciał. 'Paczał' na mknące autostradą zaskrońce" do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: my jesteśmy niezawodni w kwiczeniu. Dziwne, bo jedynym, który z wdziękiem pajaca udaje wieprza i robi z siebie idiotę na eioba jest mknący po autostradach Kori." do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - jasne, Kori gasisz mnie tu na każdym kroku jak niedopałka. Hahahahahahahaha. Jaki jesteś stary taki głupi.Ty w tych oczodołach nie masz popękanych żyłek, ty masz żylaki i hemoroidy, że nie widzisz jak jesteś traktowany." do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jak ci zablokują konto nowego nie założysz, jeśli łamałeś zabezpieczenia jakiegoś innego jeszcze portalu to masz serio ciepło, za sam skan portów jest prokurator, może tego nie wiedziałeś, to teraz już wiesz. Jak czytałem to co wypisujecie z Wróblem u Benedyktynów, to się częściowo śmiałem, ale już mi się teraz odechciało śmiać. Wiesz czemu ? Dlatego że wy to robicie z ..." do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: he he he ... Tu mi dobrze ty i Ham-ilton jesteście niezawodni w kwiceniu ... Choć nazywacie to mądrością :-))) " do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)
Hamilton:   "'Pisali o nas', jasne Andrzeju Mario Balbino. O tobie pisali." do artykułu 13 lat istnienia portalu eioba.pl.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty Kori mógłbyś biegać przed Pendolino z chorągiewką z lewych rencach, śficić oczętami i kwiczeć przed szlabanami. Miałbyś odznakę i mundur kolejarza. Od licealistek byś się nie odgonił, a tak wiecznie te niedomyte lochy. Też byłbym znudzony, zakwiczany i szukał czegoś innego." do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: A jak ja widzę cwaniaczków, kombinatorów , kłamców itd, to też mi się oczka świecą. Lepiej szukaj miejsca na atakowanie ludzi, bo kiedyś znajdę czas, do czasu aż cała reszta nie pójdzie w eter. Możesz powtórzyć Jasną Górę, też jakiś pomysł, zostaniesz znów prawym katolikiem, szybko ci pójdzie, może coś nowego wymodlisz." do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: x.x 'Gdy widzę hejterów to kwicę ... I oczy mi świecą jak świce' . Kwiii kwiiii kwiii ... . https://youtu.be/FWgDQILC91c . " do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Niee ... jesteś tu dlatego że jeszcze admin nie wie, że łamałeś zabezpieczenia portalu, jeszcze jesteś Między innymi, gdzie indziej cię kompletnie NIKT nie toleruje, możesz się ewnetualnie gapić na tubę, z iaickiej, poleciałeś, a na portalu Benedyktynów mają obu was z Wróblem dość. Zostaje eioba, dopóki czegoś z tym nie zrobię, a jak dostaniesz blokadę n ..." do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: he he ... Prosiaczki takie jak wy są tylko tu ... Dlatego jestem na eioba :-))) " do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: pokwiczałeś na rynku? Owacje były? No to opisz te wszystkie warstwy i idź znowu sobie pokwiczeć. Zaimponujesz gimnazjalistkom. Tu nie zachwycasz rolą zarzynanego starego knura." do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Wszędzie gdzie się pojawiasz zostawiasz tylko swój ulubiony gnój, kombinacje i kłamstwa, Wróbel to samo. To przechodzi, nie każdy ma instynkt do ludzi, reszta panie cwany nie przechodzi i nie przejdzie, mimo że to tylko net." do artykułu Mknięcie po autostradzie ....  (4 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska