Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@Who cares: hmm ... Hamilton musiał się czegoś przestraszyć ... Śmierci kogoś bliskiego, może kolegi lub przyjaciela, może na coś zachorował ... To napełniło go lękiem i jeszcze bardziej odebrało mu wiarę w piękno życia ... Dlatego zszedł głębiej do podziemi, zapadł się w bagnie. Gdy ja tu się pojawiłem atakował tylko świstaka. Teraz atakuje nawet Ciebie ... Biedak zanurzony w swoim ego. " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Cytuje Koriolan: 'Ja skomentuje od całkiem innej strony. Miewam depresję. Kilku specjalistów z którymi się kontaktowalem nie potrafiło mi pomóc. Trafiłem wreszcie na rozwój duchowy. To był strzał w dziesiątkę. Nie tylko zrozumiałem co się ze mną dzieje Ale również dowiedziałem się jak z tego wyjść prosto i łatwo. I tak zrobiłem. Uzdrowienie nie jest jes ..." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: to było kiedyś, gdy był jeszcze hamilton starszy, gdy jeszcze był młodszy. Teraz mu pewnie coś strzeli i umysł mu pękł zupełnie aż musiał zmienić sobie nik ... Tak ... Nic tu po nas ... Miłego popołudnia :-))) " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Bo on jest pozytywny, przede wszystkim ma wiedzę. http://www.eioba.pl/a/4k25/karolu-moj-idolu-lolku-kochany Zostały dziury po moich komentarzach, na drugi dzień, po tej dyskusji zrozumiałem, że miał rację i on ja przeważnie ma, jak idzie o cokolwiek poważnego, w zasadzie zawsze, on nigdy nie pisze bzdur jak wy. Ciesz się że jest, bo jakby go nie było ..." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: no widzisz, jak Kori i krzywy Maniuś są dla ciebie przewodnikami moralnymi to ci współczuję." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty swoją 'miłością' jesteś w stanie zarzygać pół miasta." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Co ty w ogóle pierdolisz hahahah ? Jakiej pomocnej dłoni ? Ja nie potrzebuje ŻADNEJ pomocy, ani twoich rad, rady od pani która upierdoliła już chyba z 3 firmy hahahah ......... W dupę sobie włóż twoje rady. A co do tekstów o kalekach, wy je zaczęliście. To Koriolan mi robił jakieś analizy psyche, z okresu o którym nic nie wie. A kto je robi ? Pół ślepy grubas ..." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Ułożyłaś sobie życie na pleckach facetów, co ty sądzisz że to tylko moje zdanie ? Takie jest zdanie wszystkich których znamy wspólnie ludzi, wszystkich z real , cała była Śliczna zawsze miała cię za szmatę, oprócz mnie, CAŁA. Muszę to pisać ? Nie muszę, ale nie muszę wiecznie kurwa czytać twoich bzdur kierowanych do mnie. Moja opinia ? Moja to jeszcze nie jest taka zła." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: nie wiem. Możliwe. Kiedyś myślałam, że to pozytywna osoba. Pomocna. Dobra. No nic tu po nas :)" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: już ci raz pisałem, że wasze prywatne sprawy mnie nie interesują i nie wciągaj mnie w wasze gierki. Ta warstwa waszych wzajemnym uprzejmości mnie nie dotyczy. A tym bardziej nie ponoszę za to odpowiedzialności. I nie wmawiaj mi, że kogoś nakręcam i namawiam do chamstwa. Zarówno serpa jak i dyla próbowałem wielokrotnie odwieść od nadmiaru emocji, ale to dorośli ludzie. Mogą, ale nie muszą mnie słuchać." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Co ty nie powiesz, ja zaczynam ? Oj nie, ty zaczynasz ile razy jeszcze będę czytał te bzdury ? Ile razy jeszcze przeczytam o tym o której ja niby wstaje ? Co do kurwy nędzy mam się logować od rana jak wy żeby coś udowadniać ? Mogę, tylko po co ? Na samej eiobie sprowadziłaś 3 gachów, o ile dobrze liczę, do głosowania na ciebie, w tym dwóch do waszych kretyńskich zabaw, w tym g ..." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: zresztą zauważ, że oni NIE GADAJA ze sobą ... Po prostu wspólnie napierdalają na innych . " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: daj spokój ... Dziadek sam zionie nienawiścią ... Jak mógłby pomóc sierpowi ? Sam czycha na komentarze innych by wylać swoją nienawiść ... Więc jakby mógł pomóc komukolwiek ? Jeśli nie może pomóc sobie ? " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Who cares:   "@Hamilton: że też nie straciłeś szacunku do siebie popierając takie zachowania i takie teksty - Ściereczko do spermy, batalionu panów.Wyślij, napisz mu o tym nawet na 300 portalach, a od mojego prywatnego zdezelowana, zapijaczona szmaciaro się odwal. Chyba żartujesz ty pieprzoy zapijaczony kaleko, który mam nadzieję zaraz oślepnie i będzie spokój, a jej jebnie kręgosłup i pozwija się z bólu ..." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: łał - ja też chcę zdjęcia jak pędzisz w Lamborghini z Kartoflami i Burakami ze straganu w oślo do londynu przez honolulu z oskarem. Kartofle i Buraki będziesz degustowała po drodze na surowo czy już w swoim apartamencie w londynie. ? Ppapapappa." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: zanurkuj w szambie i siedź do wieczora. To cię uchroni przed serpo." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Chyba żartujesz ty pieprzoy zapijaczony kaleko, który mam nadzieję zaraz oślepnie i będzie spokój, a jej jebnie kręgosłup i pozwija się z bólu i LUZ ! Frustraci z tyłka. Gdyby tak było zajebany pajacu dawno bym się zamknął, ale tak kurwiszony nie jest. Już pal sześć mnie ale już się wzięliście za obrażanie nawet Polski non stop. Pijawki jebane" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: eioba to ich życie ... O serpo się obudził ... No to teraz popłynie rzeka 'mądrości' :-))) Zmywam się ... Pa pa :-)))) " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: jak się wykąpiesz to wlej sobie parę kropel oleju pod dekiel, bo ci zardzewieje i znów będziesz skrzypiał jak stare drzwi do zakrystii, a oczęta przeszlifuj papierem ściernym. Zobaczysz się w pełnym 'blasku'. " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska