Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Who cares: Wczoraj pisałaś czy tam przedwczoraj że ktoś się zajmuje twoim życie, gówno mnie obchodzi czyje berło ssiesz aktualnie, ssij je grzecznie i się odczep od prive, bo będziesz dostawać prawdę w pysk. Ściereczko do spermy, batalionu panów.Wyślij, napisz mu o tym nawet na 300 portalach, a od mojego prywatnego zdezelowana, zapijaczona szmaciaro się odwal. Też ..." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Do garów ! A ....nie sorry ... gary też nie, bo OsCar gotuje, ty jak to królowa zajmujesz się tylko berłem, mam nadzieje że jednym tym razem. AHAHAHAHAAHAHA........................... ale sobie pozwoliłem na DOBRY ŻART AHAHAAHAAH......... " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: też nie czytam. Rozumiem, że eioba może być jedynym światem i dlatego to taka ich praca, życie, miłość, rodziną. Też jakaś opcja :). Wyślę Ci wieczorem zdjęcia. Ppapapappa" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: 'krulowa' biesiaduje dziś w londynie, amsterdamie, oślo czy na oślej łączce z koleżankami ze stada? Tak czy inaczej full wypas. Zagrycha jest, to teraz czas na winko. Koleżanki zostaw, bo drogę zatarasują. " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: kąp się, kąp. Zapowiadasz to buńczucznie już od miesiąca. Wreszcie ludzie w Sandałomierzu będą oddychać świeżym powietrzem. I kup sobie jakiś płyn na czerwone plamy. " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: spoko luzik ... Zaraz się wykąpię :-))) A Ty publikuj, publikuj, publikuj ... " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: pisz dziadygo, pisz, pisz ... Mądrości od tego nie przybędzie ale co zmielisz trochę powietrza ... To Twój zysk ... Więc pisz, pisz, pisz ... " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: ' to jest tak, jak i z Twoim rozumem' Ech miśku ... Jak mało w Tobie Miłości ... " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: hi hi hi ... W większości nie czytam staruszka, sierpa zresztą też nie ... Czasem by nabić sobie na nich licznik komentarzy to czytam i piszę z nimi :-))) Ale powtarzam, nie ma się co heiterami przejmować ... To bajorko ... A pogoda świetna. Wczoraj był piękny dzień. W Radomiu na Żeromce wojsko się prezentowało ... Chciałem obejrzeć ..." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: nadajesz z oślo? A gdzie oskar? Pewnie w londynie albo w honolulu. Ce Lebry ci tak majo, że nie pracujo a przebywajo." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: do godzinki :):). Ale dziadzio daje do wiwatu:):). Smaruje z 3 :):). Miłego dnia !!" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: jak wyglądają trajkoczące pary głupków to widać jak na dłoni. Pod warunkiem, że oczodoły nie są zaropiałe. A masz do dyspozycji tyle środków czyszczących i .... dupa blada. Nie korzystasz. Mamie na złość." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: już to pisałem ... Już kilka dni obserwuje, gdy heiterzy sierp i młot są sami na eioba i nie mają z kim gadać. Nie gadają do siebie tylko rozmawiają z 'duchami'. Fajnie to wygląda ... Para głupków :-))) A więc nie ma się powodu do przejmowania czytelnikami eioba . Jest ich minimalna ilość ... " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: cieszę się, że się zgadzasz z moim komentarzem w 100 %" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Zgoda na 100 %" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: przy tej ilości czerwieni twoje życie musi być piękne jak sex z kozą z nosa. Zrozum wreszcie, że rozmowa z tobą nie jest moim marzeniem. Nie chcem ale muszem, bo się zatrajkoczesz na śmierć." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: witaj ham-iltonie heiterze ... Poczekaj na obudzenie serpico ... Wtedy se z nim pogadasz, mi się nie chce z Tobą gadać ... Bo po co ? Nawet nabijać licznika komentarzy mi się z Tobą nie chce :-))) Miłego dnia dziadku ... Ale Ty pisz, produkuj, publikuj ... Publicysto ... " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Tych parę normalnych osób to ty i krzywy Maniuś. Tłumy tłumoków." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: to na pewno fajna książka i pewnie jej wysłucham ale nie teraz. Teraz chcę się jeszcze cieszyć życiem, pięknem świata , pogoda, radością i seksem :-))) A ta książka jest na pewno smutna ... O smutnych kutasach ... " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: wiemy o czym piszesz :-))) Niestety na eioba piszą głównie już tylko nierozumni heiterzy co sprawia, że wydaje się, iż nikt Cię nie rozumie. Tych parę normalnych osób, które tu jeszcze zostały rozumieją Cię doskonale :-))) " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (30 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska