Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Henear:   "Jesteś pewien że to kobieta?" do artykułu kobieta.  (7 godz. temu)
_serpico_:   "@Izabella: ' ze to życie jakie znam to tylko początek, a dalej będzie wolne od więzienia ciała i przestrzeni, która nas ogranicza ' Proponuje coś twardego , bo chyba wino już nie działa . Jaki początek ? Masz jedno życie , reszta to Twoje wybory , nieraz ich brak , bądź niemożność ich dokonania. Jeśli ktoś rozpatruje samobójstwo na zasadach rozwiązania problemó ..." do artykułu Wybór Samobójcy.  (7 godz. temu)
Kitek:   "@zakrawarski: Ty też to możesz." do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (7 godz. temu)
sypki :   Nowy artykuł kobieta  (7 godz. temu)
Kitek:   "@Koriolan: Ateizm nie wyjaśnia niczego. Takie stowarzyszenie byłoby dobre w komunizmie. Nie zalecam wspierania. " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (7 godz. temu)
Ziemowit Howadek:   "Jeżeli świat jest snem, to co jest jawą?" do artykułu Świat jest złudzeniem.  (7 godz. temu)
Kitek:   "„Podsumujmy: skoro istnieje w nas tak powszechnie owe archaiczne, kulturowe poczucie równości…”. Dobrze, że stosując prawo pierwszej nocy szlachta uszlachetniała takich chłopów jak Cham-ilton, bo jeżeliby nie, to cóżby z nich wyrosło, jeśli mimo uszlachetnień zachowują się jak komunistyczni chłoporobotnicy i potomstwo ich czując głęboką więź z komunizmem kupuje przez Internet maszyny z ciągle komunistycznych Chin – geny przekazane przez szlachtę? " do artykułu R 1 A 1 A 7 czyli 35 % z nas....  (7 godz. temu)
Kitek:   "@Hamilton Starszy: Nie radziłem Winnickiemu tylko radzę Cham-iltonowi i reszcie Abra-chamów i wszystkim żydomasonom." do artykułu R 1 A 1 A 7 czyli 35 % z nas....  (8 godz. temu)
Jakub 1863:   "a ja po 60-ce i nie gole ani brody, ani wlosow i mam to w dupie jak wygladam. w nosie i w uszach jakos mi nic nie rosnie" do artykułu Mężczyźni po pięćdziesiątce, nie dbają o siebie?.  (8 godz. temu)
Jakub 1863:   "moja mamusia urodzila mnie w Detroit i maja amerykanie ze mna problemy " do artykułu Do Ameryki raczej nie pojadę!.  (8 godz. temu)
wianeczek:   "Śmierć ma pełne ręce pracy, ja nie będę zawracać jej głowy. Przyjdzie po mnie, kiedy znajdzie dla mnie czas:) " do artykułu Wybór Samobójcy.  (8 godz. temu)
Jakub 1863:   "....najlatwiej jest wierzyc,ze samobojcy nie chca zyc. Niech nikt po mnie nie placze....ja chcialem zyc, ale inaczej" do artykułu Wybór Samobójcy.  (8 godz. temu)
Izabella:   "@Henear: nie wiem co człowieka powstrzymuje przed odebraniem sobie życia - kiedy tego życia nie chce. jaka jest cena życia? nie ma ceny. ono jest, albo nie i mamy prawo o tym zadecydować. Ja - mam nadzieję, ze to życie jakie znam to tylko początek, a dalej będzie wolne od więzienia ciała i przestrzeni, która nas ogranicza" do artykułu Wybór Samobójcy.  (8 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Henear: ..., a może by tak dwururka nabita siekańcami i wpaść tak do parlamentu ? ... ;) Z wprowadzeniem zmian nie ma problemów przecież ciągle są wprowadzane ..., ale gdzie są te przemyślane zmiany oparte na konkretnych wnioskach ? " do artykułu Wybór Samobójcy.  (9 godz. temu)
Henear:   "Jakbym miał już popełniać samobójstwo to zrobiłbym to z hukiem. Gdy człowiekowi jest już wszystko jedno, otwierają się ciekawe perspektywy. Ludzi odciąga się od odebrania sobie życia, tak jakby ono miało w sobie jakąś wielką wartość. Stara się ujednolicać pragnienia, narzucać punkt widzenia. Może samobójcy wcale nie pragną umrzeć ale uciec od jedynej wersji życia jakiej znają. Gdy ..." do artykułu Wybór Samobójcy.  (9 godz. temu)
Tomash de Luka:   Popularny artykuł: R 1 A 1 A 7 czyli 35 % z nas...  (9 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Ziemowit Howadek: Kwestia płatności czy ceny, ma wyznaczać 'atrakcyjność' ? Myślę że nie w 'atrakcyjności' problem tylko w szacunku i poszanowaniu dóbr jakie się otrzymało do dysponowania , oczywiście jeśli coś przychodzi z wysiłkiem jest bardziej szanowane od tego co spada z 'nieba' , taka ta ludzka natura ..., pieniądze tego nie regulują ..., a raczej doregulują ... ( coraz więcej spekulacji, a mniej rzetelności ) " do artykułu Mit świętości i altruizmu Matki Teresy z Kalkuty..  (10 godz. temu)
Koriolan:   " W/g mnue Stachurski nie przeszedł 'czarnego lasu' lub inaczej 'czarnego wąwozu'. To taki termin z rozwoju duchowego oznaczający oderwanie się od ego a jeszcze nie dotarcie do duszy. Ale oczywiście to tylko moje przypuszczenie. Whitney Houston też chyba zabrakło świadomości ... . " do artykułu Wybór Samobójcy.  (10 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Akt piąty. Milord Lipski kopiuje wszystko skrupulatnie, niezłomnie i wytrwale mimo, że gówno z tego zrozumiał." do artykułu Przedstawienie pod tytułem ,,Rozpacz matki nad osranym dzieckiem"..  (10 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: W Newsweeku....tak i od-do w GW Sprubuje jeszcze z ......J Kowalskim !" do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (10 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska