Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Dyl Sowizdrzał:   "@liwa: to dźwięk informacja wibrowała , haha ja myślę, że ona nawet myje się po ciemku, co dopiero widok porządnego dildo z cyberskóry z realistycznym , hahaha ożyłowaniem ;-) zemdlałaby ... może jakby któryś zakonnik sprawił tembrem głosu i uwypukleniem w kroczu , by powilgotniała zamiast pisać tu bajki, poleżałaby z facetem pod kołderką... sutanną ... i odkryłaby ... hahaaha , ehhhhh hahahhaa ... od czego muchy zdychają ...;-) " do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (12 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Jak myślisz ile statystycznych związków Mężczyzn i Kobiet, które maja sporą szanse na dozgonne trwanie się rozpada z powodu 'konkursu zranień', partnerzy zamiast się wspierać to odreagowują nieporozumienie z poprzednich związków ?? Ps. Bluzgi to w rzeczywistości krzyk bezradności ..." do artykułu Odciski.  (12 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Masz i nie masz racji, jeżeli ktoś ma przestać robić coś złego ze względu na karę, to nie będzie pracował nad sobą zmieniając siebie, ale będzie pracował nad unikaniem kary ( wychodzi z tego 'Donkiszoteria' ) A jeśli ktoś przestaje coś robić ze względu na zrozumienie swojego błędu, wtedy zaczyna pracować nad sobą ... Ja Dzikiego nie pochwalam za błędny stosunek d ..." do artykułu Odciski.  (12 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "ojej Teozja oddała głos na art...;-) banda się rozrasta, przynajmniej mentalnie, haha" do artykułu Księga Rodzaju 32,8-14.  (12 godz. temu)
obdart:   "Robią dobrą robotę dlatego zarabiają. Ochojska czy Marek Kotański z Monaru też dobrze zarabiali, ale nikt nie umniejsza ich osiągnięć. Natomiast gdyby na Owsiaka były jakieś 'kwity' to już dawno wypłynęłyby na światło dzienne." do artykułu Do puszki Owsiaka: „12 groszy, tylko nie płacz proszę".  (12 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   ";-) Tabula Rasa ... panie Woźny, dlaczego gąbka nie zmoczona ! ... kredy na szczęście nie brakuje. Ahhh ci nieokrzesani poeci ...;-) ... " do artykułu obarczona tajemnicą.  (12 godz. temu)
liwa:   "@Dyl Sowizdrzał: no proszę Cieeeee.. :) basta! :)) (bo Rachela siedziała na bożkach domowych Labana)przed tobą, gdyż mam dolegliwość kobiecą (z którą siedziała na bożkach domowych) juz wtedy były wibratory.. :)))) " do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (12 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@liwa: nooo, nie wiem czy tak koniec, należałoby sięgnąć pamięcią do bajkowych postaci, tych wierzących w bozię. " do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (12 godz. temu)
liwa:   "o boszeeeee.. " do artykułu obarczona tajemnicą.  (12 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@lajla1: zaistniał ... jak Henry Ford wypuścił pierwsze auto w kolorze różu ;-) potem polecieli z garbusem ... ty wtedy przeskakiwałaś pewnie staremu z jajka na jajko ... Ty jesteś bielanką ? siostrą zakonną ? powinni cię zamrozić i ocucić za 300 lat, ale byś kasy natłukła ... założyłabyś swój uniwersytet 'Naczelnych pojebów polski' pod patronatem świętej błony dziewiczej lat ..." do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (12 godz. temu)
liwa:   "@Hamilton Starszy: spodziewasz się odpowiedzi? :)) ona nie wie co pisze, to automatyczne fanatyczne myślenie.. " do artykułu Księga Rodzaju 32,8-14.  (12 godz. temu)
katha:   Nowy artykuł obarczona tajemnicą  (12 godz. temu)
liwa:   "@Dyl Sowizdrzał: haaahaahaa.. a miś Coralgol przyniósł zmrożoną wódeczkę i wszystkim było ciepło i orgastycznie.. żyli dlugo i szczęśliwie az wpadła la-ila i zamieszała energie.. :)))) koniec bajki [bajałki] " do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (12 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Po jaką cholerę strzec obozu wysłanników Boga Wszechmogącego? Co to za wszechmoc, którą trzeba bronić?Ten bóg był chyba zaczepno-obronny. Zaczepiał, a potem trzeba go było bronić?" do artykułu Księga Rodzaju 32,8-14.  (12 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@liwa: nie chciałem już pisać o Panu kleksie, który zamiast na sanitariat 'grubej' potrzeby siadł na bidet, na szczęście kruk Marcel wyjaśnił wyjaśnił mu różnice. A Mały Książę też kiedyś u mnie gościł, było to dawno temu, w tym czasie jak Buk kazał Abrahamowi zabić własnego syna, haha jajcarz, jakie wtedy mieli metody 'lojalki' wracając do małego książątka, był wtedy u mnie z Różą, w trakc ..." do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (12 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "Tam do diaska, przepraszam, za ten niestosowny kawal pod artykułem o tej treści. " do artykułu Krótka historia o stracie.  (13 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@zakrawarski: cześć Zakrawa , ja śmiem twierdzić że Swiatowa Organizacja Zdrowia jest sama w sobie błędem, najgorsze jest to, że konowały są czasem po prostu niedouczone, wszędzie są miernoty, nie na każdym oddziale mają 'Housa' a opryskliwość , duma i pycha są od zawsze w tym środowisku, CZĘŚĆ KIŁY TO PROCEDURY I WYTYCZNE , na domiar najgorszego hołota sama nauczyła ich brać ' pod stoliki ..." do artykułu Krótka historia o stracie.  (13 godz. temu)
liwa:   "@Dyl Sowizdrzał: hahahaaa.. uważaj na małego ksiecią z różą i pana kleksa.. " do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (13 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@lajla1: kochanie, odpiszę ci szybko, bo siedzi u mnie migotka i żwirek, mieszkają gdzie indziej i muszę jedno i drugie po kolacji odprowadzić do ich...b...znaczy domów. Ponadto krecik, który gościł u mnie wczoraj narobił w łazience takiego kr ... syfu, że na kolanach muszę sprzątać. Po wczorajszej libacji również Pampalini pozostawiał różne złowione zwierzaki, które nawet z księgą zwierząt nie mo ..." do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (13 godz. temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: Swiatowa Organizacja Zdrowia ustalila, ze c:a 30% diagnoz lekarskich w skali swiatowej są błędne." do artykułu Krótka historia o stracie.  (13 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska