Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
alodia1949:   Popularny artykuł: Fantastyczne życie Lema  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: dla ciebie wielka poezja to ta opiewająca twoje sracze. " do artykułu jesienny punk.  (dzień temu)
Hamilton:   "@jotko49: najsmutniejsze jest to, że takie miernoty, nieuki i wypierdki najgłośniej wrzeszczą, że eioba upada. Jak ten koprofil i miłośnik starych niewietrzonych od lat sraczy i pełnych nocników." do artykułu Plantatorzy ostów !.  (dzień temu)
jotko49:   "@Hamilton: Sądzisz że jest możliwość te arcydzieło wyciągnąć z szamba zapomnienia do którego admin po 4 godzinach wypieprzył hę? Przynajmniej serpo darmo na urlopik nie odszedł ... a Kostek mu potowarzyszy hihihi. " do artykułu Plantatorzy ostów !.  (dzień temu)
Hamilton:   "@jotko49: sadosie dadzą mu punkty, ale nie za darmo. Musi się zrewanżować. A jak okaże się odrobinę lepszy poślą go na pohybel i będzie dyndał na sznurku, ale kombinuje miernot jak może. Ostatnio te jego wypociny dupy nie urywają. Dzięki sadosiom może błyśnie jak gówno w rowie. " do artykułu Plantatorzy ostów !.  (dzień temu)
jotko49:   "Więc przegrzana ta synapsa dała sygnał, że zarobił dzisiaj klapsa. Niema pochwał, zaginęły gdzieś peany, więc adwersarz taki psubrat, wnet zostanie wyskrobany. Lecz przebiegłość nie na wiele jednak zmienia, pozostały odrzucenia. Zaklął szpetnie pod niebiosy, Q.wa Zdiśki...oddawajcie szybko głosy, opieszałość i cwaniactwo jest nie ładne, szybko, nim w rankingu na pysk spadnę.!" do artykułu Plantatorzy ostów !.  (dzień temu)
Hamilton:   "Uciekłeś z poprzednim artykułem mały, podły tchórzu. Zakrawarski życzę ci radosnej i niczym nie zakłóconej defekacji połączonej z równie radosną degustacją niestrawionych resztek pokarmowych w otoczeniu najbliższych, a wszystko to popite pełnymi kuflami moczu z gęstą pianą. Należy ci się to za całokształt 'tfurczości' jak świni koryto. " do artykułu Plantatorzy ostów !.  (dzień temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Plantatorzy ostów !  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Interesujące, tylko za jakichś powodów dalej klepiecie o Jezusie, a buddyjski Piter, wklejał jakieś bzdety z pomysłami że był w Tybecie haaaha................, gdzie on nie był , pewnie dalej się obija o resztki szarych komórek Krzywego, walcząc o miejsce z Rokiczanką i śpiewem ptaków, oraz groźbami karalnymi hahahaha ............ Jak mają z taką bandą batonów stworzyć ..." do artykułu Co po śmierci Jarosława Kaczyńskiego?.  (dzień temu)
Hamilton:   "'szczecinskie-morze-szczecin-jednak-lezy-nad-morzem' - 2793 odsłony. To rekordowy wynik. 200 artykułów - 400 tys. odsłon, interia360.pl i Interia.pl: 139 art/galerii - 680 tys. odsłon, wiadomościach24.pl: 356 artykułów - 1880 tys. odsłon, co daje średnią ok. 4260 odsłon na art/galerię. . Ależ spadła ci forma Zdzisku. Co się z tobą dzieje krulu. Musisz więcej pączków." do artykułu Mój ekslibris autorski.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: w przeszlosi odbierali wladze nie tylko krolom ale i krolikom. To bylo okropne, bo kroliki nie mogli sie pasc na lace nat żekom.." do artykułu Co po śmierci Jarosława Kaczyńskiego?.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: jak dalej bedziesz tak ladnie spiewal to skonczysz v huże koscielnym za symbolicna korona i ty nie miec czas na nazywywanie mnie pies i kundel. " do artykułu Psy eioba II.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: Tej nie, ale znam ta! Czerwone jabluszko przekrojone na krzyz czemu ty dziewczyno krzywo na mnie patrzysz Gesi za woda Kaczki za woda uciekaj dziewczyno bo cie poboda bis .......dana dana dana danaaaa.... Pozdrowienia od little apple !" do artykułu Psy eioba II.  (dzień temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Rozplanuj teraz przerzucenie finansów, iluś instytucji kościelnych, cymbale, na państwowe. Kto ci kurwa powiedział że to jest proste ? Sam wymyśliłeś ? Apostazja nic w Polsce nie daje, ponieważ podatki i tak dalej płacisz. Jesteście jak niedorozwinięte dzieci, poważnie. Nawet gdyby ktoś się za to wziął wkurwiający ketynie , to zajęłoby i tak 10 ki lat. ..." do artykułu Co po śmierci Jarosława Kaczyńskiego?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Adam Jezierski: Najlepiej jest trzymac sie faktow jak 2+2= 4 a te mowia, ze w Szwcji, 'gdzie dotarla reformacja koscioly stoja puste wiec sie je sprzedaje czasami za symboliczna jedna korone..(zobacz linki) Ludzie wypisuja sie masowo z kosciola ! Wystarczy wyslac mejla. Po kilku dniach przychdzi odpowiedz, ze juz nie jest sie czlonkiem kosciola. W Polsce rzadza w zasadzie panowie z KK. A w przeszlosi odbierali wladze nawet krolom !!" do artykułu Co po śmierci Jarosława Kaczyńskiego?.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@Adam Jezierski: kościół rzymski został zbudowany przez mądrych ludzi - cesarzy rzymskich - na niezłych podstawach - miks wiar w Rzymie. Imperium rzymskie trwało sporo i zdobyło cały znany im świat. To świadczy o nieglupich głowach. Dodatkowo KRK to niezły konglomerat konsereatywnosci ale i elastyczności gdy już nie mają wyjścia. To powoduje że są twardzi jak kamień. " do artykułu Co po śmierci Jarosława Kaczyńskiego?.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: ty musisz pilnie śledzić co pisze kolorowa prasa dla idiotek, bo okaże się, że w 'Venezueli' inflacja będzie nie 1 030 281 proc, a 1 030 282 proc i będziemy w Polsce żyć głęboko niedoinformowani." do artykułu Co po śmierci Jarosława Kaczyńskiego?.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Z doświadczenia ludzi wynika, że wszystko, co ma swój początek, ma także swój koniec. Czy zasada ta może dotyczyć Kościoła Rzymsko-Katolickiego? 2000 lat to bardzo długo. Hipotezy polityczne sprawdzają się pod warunkiem przyjęcia właściwej metodologii. W przypadku KK prorokować nie jest trudno. Więcej: >>> http://www.eioba.pl/a/4gvk/koniec-kosciola-political-fiction" do artykułu Co po śmierci Jarosława Kaczyńskiego?.  (2 dni temu)
zakrawarski:   "@Adam Jezierski: Zobacz co sie dzieje w Szwecji ! http://www.eioba.pl/a/5nq4/cudo-w-kosciele" do artykułu Co po śmierci Jarosława Kaczyńskiego?.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: wróciłeś z jesiennych wakacji i błysnąłeś ripostą jak blyskotka chochlą." do artykułu Farciarz Antoni.  (2 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska