Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton:   "@Koriolan: łał - uduchowiłeś się dzisiaj jak kołchoźniany kałmuk obudzony z ryjem w latrynie po libacji. Idź guru na balkon się wywietrzyć." do artykułu Sodoma II.  (10 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: ty chuju niemytych ... Rozsmieszyles mnie fajfusie :-))) " do artykułu Sodoma II.  (10 godz. temu)
Janusz Nitkiewicz:   "„… nie wiem co jeszcze bo nie korzystam”. Technologia daje mnóstwo korzyści, warto spróbować. Posłuchać książki w autobusie, i tak wykorzystać z korzyścią czas jazdy pojazdem. Czytanie książek, poezji, to też miłe i rozwijające zajęcie. Słuchanie muzyki :), jeśli dobra i odpręża. Portale i plotki, eeee, jak ktoś lubi… . Kiedyś smutni ludzie jeździli komunikacją, z zasady nie rozmawia się z nieznaj ..." do artykułu CZY NAPRAWDĘ TEGO CHEMY? Krótko o robotyzacji życia, refleksja z autobusu.  (11 godz. temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: Buddyń Kori zadowala się rentą inwalidzką i nic nie chce bo jest nieśmiertelny kilka dni po wypłacie, a potem u córki z zięciem i życie jest piękne." do artykułu Sodoma II.  (11 godz. temu)
Serpico:   "@szubrawiec: No to byłeś jak koleś z Fight Club haha :P , nie wiem czy widziałeś, jak on chodzi po różnych grupach wsparcia :) , skoro u mnie byli to chodzą, Chyba tak jeden z głównych pastorów zdaje się, aż tak nie wnikałem :). Jak buddyści nie chcą ? Ośrodków za darmo nie prowadzą, kasa poładowana w non profitowe organizacje i nic na siebie nie mają, tak nie chcą :). ..." do artykułu Sodoma II.  (11 godz. temu)
szubrawiec:   "@Serpico: Buddyści chyba nie chcą???" do artykułu Sodoma II.  (11 godz. temu)
szubrawiec:   "@Serpico: Siciński jest tam chyba jakąś grubą rybą, z tego co pamiętam. Powiem szczerze, że nie wiedziałem iż Adwentyści też chodzą po domach.U mnie co prawda był kiedyś jeden, ale to na specjalne zaproszenie.Miałem bzika na punkcie religii i łaziłem gdzie się dało, między innymi do ADS.Przyjechał do mnie pastor samochodem z umocowanym na dachu megafonem wielkości prawie tego samochodu.Widziałem k ..." do artykułu Sodoma II.  (11 godz. temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Chyba chodziło o darowizny, z babcią od strony mamy był też jakiś problem z ŚJ, nie wiem czy nie chciała części testamentu przeznaczyć, ale z tym użerała się mama moja, zdaje się wyperswadowała. Wszyscy chcą kasę, jak nie w taki, to w inny sposób." do artykułu Sodoma II.  (11 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: kasy z Mańka nie wyciągnęli, ale wypompowali z niego całą wiedzę, bo jak widać niewiele mu jej zostało, a tak nią szastał w podstawówce jako pachole konsultując z gronem nauczycielskim najważniejsze problemy współczesnego świata." do artykułu Sodoma II.  (12 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Ale kreątywnosc (kreacja non stop) determinizm owo przeczy." do artykułu Jaka jest relacja między opisem Wszechświata, a fizyką układów będących jego ele.  (12 godz. temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Ci powiem nie pamiętam dokładnie, raczej nie te 1 %, datki po prostu, a sąsiadka bidna taka jeszcze syn pijak, to jeszcze na starej chacie, a może te 1 %. Jeszcze raz byli adwentyści, akurat od Sicińskiego z eioby, ale rozmowa utkwiła na sporcie, jeden 'pakował' a drugi lekka atletyka, nie mogli się przebić hahah z Biblią, to widać jak próbują :) , miałem nawet pójść ..." do artykułu Sodoma II.  (12 godz. temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: z Mańka prawie już pół biskupa a się z nim koleguje, a z nami nie chce. Taki ateista z niego. Niezwylki. " do artykułu Sodoma II.  (12 godz. temu)
szubrawiec:   "@Serpico: Znaczy w jakim sensie przelewy na ŚJ? Chodz o ten 1%?" do artykułu Sodoma II.  (12 godz. temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Ta było tak ciekawie że można zasnąć :), oni chcą przeważnie kasę, mama jest byłą księgową i rozliczała sąsiadkę, a tam przelewy na ŚJ, z Mańka to kasy raczej nie było :P. Księdza też zgasiłem, ostatnia wizyta po kolędzie, jakoś już nie miałem aparatów, koło 30ki byłem i mi zadał pytanie czemu nie mam żony, na co odpowiedziałem, a ksiądz czemu ? Poczekałem sekundę i mówię spokojnie, żartowałem, ale mina jego nieoceniona." do artykułu Sodoma II.  (12 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: ech .... Tak to jest z głupimi dowcipasami ... Jeśli nie zrozumieliśmy kiedy umarłem ... To nic nie zrozumiałeś .... Co Ci znowu jeblo z jakąś drogą ? Wiesz ... Nie po to harowałem w młodości, żeby na starość ... Charować. Choć serpico uważa, że to by była świadomość :-))) . Głupawe te Twoje dowcipy ... Ale może secie się spodobają ? Zacytować mu ? :-))) " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (12 godz. temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Ta wiem, ja mam dobry numer z ŚJ, jak ojciec poszedł na emeryturę to raz wpuścił, a ojciec lubi pogadać, to przychodziły dwie takie koło 50 ki, a ja rzucałem tekstami do mamy, mama, tu jakieś panie do taty przychodzą a ty nic ? HAHAAHAH Wtedy jeszcze miałem aparaty ort, ale już wkręcony byłem w 'ciężarki' i ćwiczyłem górę i raz jak ćwiczyłem, zadzwoniły, a do ćwiczeń ..." do artykułu Sodoma II.  (12 godz. temu)
Koriolan:   " @trabant: Ja ci tu pitole a Stachura wyraził to dużo jaśniej ... . '- Czy jest jakie życie po śmierci? - Życie po śmierci jest dla tych, którzy umierają przed śmiercią, którzy umierają za życia.' . 'Po co, uważasz, śmierć jest? Ku życiu. Co możesz wiedzieć o życiu, nie wiedząc, czym jest śmierć? Nawet nie nic. Co możesz wiedzieć o śmierci po śmierci (po t ..." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (13 godz. temu)
szubrawiec:   "@Serpico: Znam trochę mentalność ŚJ.Oni w zasadzie nie tyle chcą rozmawiać o Biblii co przekonać swojego rozmówcę do swoich nauk, które według nich są jedynymi prawdziwymi.Znając trochę Mańka, podejrzewam, że było tam ciekawie." do artykułu Sodoma II.  (13 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jednym słowem wyprostowałeś świadkom Jehowy ich drogi do Pana. Szybciej zajdą niż ten Mojżesz. Krzywi prostują, prości krzywią, niezbadane są teścieżki Pana. No, no zuch jesteś. " do artykułu Sodoma II.  (13 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Napisz autobiografię, to będzie najbardziej nudna autobiografia w historii ludzkości, rok z ŚJ, rok z ptaszkami, rok dłubiąc w nosie, rok zastanawiania się na co możesz być jeszcze ewentualnie chory hahahhaha Niezależną dewotą jesteś a nie wierzącym." do artykułu Sodoma II.  (13 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska