Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Dyl Sowizdrzał:   "@szubrawiec: dyspóta ? ó ? znowu pijany ? oszukujesz, że nie pijesz ...;-) ja jak pisze ordynarnie do kogoś to nie zwracam bardzo uwagi na styl i ort a ost. zarzucałeś mi błędy to sam nie rup ...;-) haha gadasz nie bardzo na temat pod tym art. swoją droga antykwariat dochodowy ...? heh znowu mitomania wzięła górę. Wybitny arche-fizyk z córko noblistko prowadzo nobliwy i bardzo dochodowy kiosk z wo ..." do artykułu Antyreklama.  (5 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabela: :))))" do artykułu Mój Fuhrer – Breivik.  (6 godz. temu)
Izabela:   "@Mariusz Kajstura: dobre, dobre :)" do artykułu Mój Fuhrer – Breivik.  (6 godz. temu)
Izabela:   "@Dyl Sowizdrzał: raczej chodzi mi o kpinę z prawa norweskiego - zresztą nie tylko tam na absurdach bazują zwyrodnialcy, złodzieje i oszuści. U nas też inny mandat za np. przekroczenie prędkości dostaje mustang - inny skoda. Prawo nie stoi chyba nigdzie po stronie sprawiedliwości i honoru - no może gdzieś za górami i lasami gdzie nie ma cywilizacj, a ludzie respektują to co między sobą ustalili, al ..." do artykułu Mój Fuhrer – Breivik.  (6 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabela: https://i.wpimg.pl/730x0/m.gadzetomania.pl/duckfoot-63e96a0a9fadaf0159f169c.jpg ... przydałoby się więcej luf ?" do artykułu Mój Fuhrer – Breivik.  (6 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "Ciężko odczytać co chcesz tak na prawdę powiedzieć poprzez art. Rozumiem, że dałaś się jak mnóstwo ludzi wj...ać w lichwę w tym kraju, jesteś niezadowolona z życia w tej cebulandii jak miliony , które już wyjechały ... czyli podsumowując żyjesz jak typowy leming ? ... Naiwnym jest sądzenie, że gdzieś ...tam jest eden, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ci którzy wracają, o niepowodzeniach nic a nic ..." do artykułu Mój Fuhrer – Breivik.  (6 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: ' niech wielcy uczeni najpierw wyeliminują nieuleczalne choroby... ' Oj, to chyba najpierw musieli by zmienić zasady na których rynek jest oparty ? Myślę że w Chinach dystrybucja podręczników jest inaczej zorganizowana, dawniej w oparciu o jeden zestaw podręczników można było wykształcić całe rodzeństwo z wielodzietnej rodziny." do artykułu Książki - droga do piekła.  (6 godz. temu)
adakan:   "a czy ona może jakoś zaszkodzić? http://enowechwilowki.pl/" do artykułu Witamina D – lek życia.  (6 godz. temu)
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: z telefonu. W grecji siedze. Mam wifi wiec wpadam czasem na eiobe. Widze ze wojenki nie ustają nadal tutaj. Equlibrium jest chujowe bo główny bohater to typowy seba z osiedla. Choc wizualnie film ladny. Już bardziej podobał mi się edgr of tomorrow z cruisem." do artykułu Książki - droga do piekła.  (6 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Mariusz Kajstura: z czego się uczy z obloków na niebie ?..." do artykułu Książki - droga do piekła.  (6 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Henear: Ukierunkowany jestem bardziej na opowiadania po piórze Huxleya czy Blair'a , gdzie , wg mnie opisywane historie są realne do spełnienia w odległym czasie, u Janusza za duzo fantastyki w ...fantastyce. Lubię ... tresci z działu :Klasyka, lit. współczesna, ...choć Nowy wspaniały swiat zalicza się do fantastyki, to cenię sobie czytając, by przedstawiane treści były w jakis sposób realne. wyr ..." do artykułu Książki - droga do piekła.  (6 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Eee tam, przesadzasz czasem se trza pogadać ;) https://www.youtube.com/watch?v=_Dra5AVwKOU 'zapisz 6000 znaków w 2 linijkach w porównaniu do 26 z alfabetu ang ... ? są oszczędności papieru ? ' ... Generalnie wykształcony Chińczyk ma te znaki zapamiętać, tak by nimi biegle władać ;)" do artykułu Książki - droga do piekła.  (7 godz. temu)
zakrawarski:   "@piotrwrobel: Sprawdzam !" do artykułu "Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!".  (7 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Mariusz Kajstura: taaa, napiszesz mi jeszcze cokolwiek po chińsku ? mundrujesz w praktycznie każdym temacie, nawet w tych gdzie obaj wiemy, że wiedze mamy znikomą ps chodziło mi o oszczedności papieru, jak pisaleś ...jakie oszczędności, to ty chyba czegoś nie załapałeś na jakiej ilosci zapiszesz 6000 znaków a na jakiej 26 ? znowu myślami zagłębiasz się i brniesz w coś zbaczając w kursu mys ..." do artykułu Książki - droga do piekła.  (7 godz. temu)
piotrwrobel:   "@zakrawarski: a ty jesteś?" do artykułu "Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!".  (7 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@piotrwrobel: @szubrawiec: gadka szmatka dwóch pajacy, sami sobie wydajecie 'mędrcy' świadectwo, hahah z 3 powyższych wpisów wynika, że nikt z was pajace nie przeczytał nawet jednego art tego obsrajspodnie a mundrujeta tutaj ... więc o czym wy tu rozprawiacie ? cofnijcie się do kilku dni gdzie przekrzykiwal sie tu ze mną kotoński ... jest tam tyle moich wklejek z jego forum i kałczingu, sporo link ..." do artykułu "Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!".  (7 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Hamilton Starszy: Jak by się słuchało nagrania przykładowo https://pl.wikipedia.org/wiki/Mieczys%C5%82aw_Fogg w cyfrowej sterylności dźwięku ?? To jak Blues bez szumów :)" do artykułu Książki - droga do piekła.  (7 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pismo_chi%C5%84skie https://pl.wikipedia.org/wiki/Ideogram ... zamiast pisać całe zdanie złożone z wielu liter jest wstawiany 'ideogram' zajmujący o wiele mniej powierzchni niż napisane zdanie wykorzystujące 26 znaków alfabetu ;) W razie wątpliwości skąd co wziąłem to się spytaj, nie musisz odrazu sobie podnosić ciśnienia, masz prawo czegoś nie rozumieć ;)" do artykułu Książki - droga do piekła.  (7 godz. temu)
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: Dylu poczytaj sobie 'cylinder van troffa' Zajdla. Powinna ci aie spodobac tematyka. Wizja zdegenerowanego swiata przyszlosci." do artykułu Książki - droga do piekła.  (7 godz. temu)
_serpico_:   "@Dyl Sowizdrzał: Forum przedszkola numer 10 hahaha .....:) bez kitu, odpadłem :). Oczywiście jeśli koniecznie chcesz się czegoś dowiedzieć o kimś poza jego plecami, czego osobiście nie polecam, to ostatnią osobą jest ktoś z danym człowiekiem skonfliktowany w jakikolwiek sposób, a Piotr oczywiście na to nie wpadł :)." do artykułu Oficjalne moje przeprosiny dla Dyla.  (7 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska