Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Prawda. Mam konkretny przyklad na temat o ktorym tu piszemy. Syn mojego przyjaciela, Daniel Ryfa, mial od dziecka ogromne zainteresowanie i talent do samolotow. Zamias to opisywac zalczam link do jego wyczynow Lata w pokazach Red Bull oraz jako prywatny pilot z wielkimi tego swiata. Zobaczcie link i ewentualnie na Youtube pod Daniel Rhyfa J ..." do artykułu Grzech święty.  (5 godz. temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: Coś dupołazie myślał, że masz patent na upierdliwość ?" do artykułu Grzech święty.  (5 godz. temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: Jesteś chodzącą upierdliwą tragedią i na dodatek kosmiczną ciotą, takiej cioty jak ty nie widziałem całe życie , ty i koriolan to największe jakie widziałem." do artykułu Grzech święty.  (5 godz. temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: ... :))))))))) ... alem się uśmiał, widzę że dowcipny jesteś :) Ludzie rodzący się z prawdziwym talentem, nawet jak się nie dostaną na studia nawet jeśli urodzą się w rynsztoku to i tak dopną swego i będą robili to z czym się urodzili. Człowiek z Talentem jeśli będzie chciał biegać to znajdzie na to sposób nawet jeśli by się urodził bez nóg, może nie będzie wygrywał olimpiad ale biegać będzie pomimo wszelkich trudności." do artykułu Grzech święty.  (5 godz. temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: Powiem ci tym razem krócej , spier..miernoto.Chłopek roztropek jesteś i tyle , skończy pieprzyć że kogoś znasz , tak jak góral znał wziętych poetów. Weź słownik ort w te swoje dwie lewe ręce i z nim pisz , bo się czytać nie da. Po za osobno , ręce k.. opadają , a koleś pisze o studiach wyższych." do artykułu Grzech święty.  (5 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Remter: wybacz, ale a ja wyrosłem z wiary w krzykaczy-naprawiaczy. 'Róbmy swoje' jak mówił mistrz i klasyk Wojciech Młynarski. I robię swoje i co ważniejsze - liczę na siebie." do artykułu Dobra wiadomość dla Polaków....  (5 godz. temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Masz racje, tylko że to są ludzie którzy wiedzą co chcą robić, a nie płaski motłoch który chce być kimś czyimś kosztem." do artykułu Grzech święty.  (5 godz. temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: Wciskasz mi kit, myśląc że nie znam środowiska studenckiego, znam i znam też wykładowców ... Nie pisz tu tych swoich dyrdymałów, większość studentów, studiuje z braku pomysłu na życie i kombinują jak mogą by możliwie jak najdłużej być na utrzymaniu rodziny i podatnika, studiując wiedzę z dupy wziętą. Potem ci zdolni co czegoś się jednak nauczyli wyjeżdżają z kraju, a ci c ..." do artykułu Grzech święty.  (5 godz. temu)
Szymon Bachir:   "@Janusz Dąbro Super-pozdrawiam: " do artykułu Nie stwarzaj piekła.. stwarzaj niebo....  (6 godz. temu)
duchowopopsuty:   "@Z. Kostka: 'Jak przebiegała praca w stoczni? - Najpierw pracowałem na rurowni, potem wydziale zbrojenia pochylniowego, na koniec w Szefostwie Technicznym. W stoczni przeżyłem strajki w 1970, 1971 i 1980 r. Chyba byłem solidnym i zdyscyplinowanym pracownikiem, bo odznaczono mnie „Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi” ' http://www.eioba.pl/a/5csx/wywiad-ze-zdzislawem-sadowskim-dzienn ..." do artykułu Poznaj i spisz historię swojej rodziny cz. II.  (6 godz. temu)
duchowopopsuty:   "@Z. Kostka: I co dalej ? Na następnym turnusie będziecie na to rwać panie :D? haha Nawalcie więcej fake nicków , to szybciej pójdzie :), 'błyszcząca zgredzina' proponuje hahah if u know what i mean man :). cyt : 'W 1953 r ojciec został ranny w akcji, po raz drugi przeżył swoją śmierć (ale o tym przy innej okazji) i przeszedł na milicyjną rentę' http://www.eioba. ..." do artykułu Poznaj i spisz historię swojej rodziny cz. II.  (6 godz. temu)
Z. Kostka:   "Dziękuje za inspirację i podpowiedź, dzięki której poznałem moich praprapraprzodków. Ale średnią odsłon na artykuł, to mam wyższą: 340 odsłon. Ale spokojnie, nasze artykuły, same się obronią i wkrótce będzie to 400 odsłon/art, później 500 odsłon/art, itd." do artykułu Poznaj i spisz historię swojej rodziny cz. II.  (7 godz. temu)
Remter:   " link winien być https://www.youtube.com/watch?v=6zoXwWQo8bk&list=PLkidLKW877VrXUFNQ6aSOtfPLZ- v01rpI&index=6" do artykułu Dobra wiadomość dla Polaków....  (7 godz. temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: Dalej jęczysz , koło mnie mieszka pełno studentów , uprawiają sport itd , sobie wymyśliłeś że teraz są gorsi faceci hahahhaah ...... Skąd wy te pomysły macie.Mam pomysł , weźcie zróbcie grupę dyskusyjną 'Płacz i zgrzytanie zębów' , mam parę kandydatur do niej , bo te same gadki .. hahaha .. panie złe , panowie źli , pogoda do dupy. Weź przeczytaj co nap ..." do artykułu Grzech święty.  (7 godz. temu)
zakrawarski:   "Panowie 'serpentico i prosty' Nasza wymiana zdan dotyczyla nadzwyczaj uzdolnionych dzieci. Takie dzieci rodza sie i sa rzeczywistoscia. Te dzieci nie sa swiadome swej odmiennosci i nie widza nic dziwnego w swoim talencie. To otoczenie porownujac ich ze soba widzi ich odmiennosc. Ta ich specyfika czyni, ze one nie chca robic czegos innego i maja niemal obcesje aby ..." do artykułu Grzech święty.  (7 godz. temu)
szubrawiec:   "'Święte księgi, mistrzowie, guru, religie są przydatne, ale tak jak windy, które zawożą nas na górę, pozwalając oszczędzić siły. Ostatni fragment drogi, ta drabinka prowadząca na dach, z którego widać świat, albo na którym można się wyciągnąć i stać się chmurą, ten ostatni fragment – trzeba przejść  samotnie.'-Zgadzam się.De Mello ujął to podobnie.Gdy już znajdziemy się na tym dachu, musimy porzuc ..." do artykułu Droga w nieznane...Podróż do źródeł..  (7 godz. temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska