Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
pokrzywiony:   "@trabant: ... właśnie za tym podążam, ale betonu wierzącego w zaklinanie rzeczywistości się natworzyło cała masa. Mi jest obojętna przynależność religijna czy społeczna, a nawet osoba ..., cieszę się jak spotkam kogoś kto potrafi mi zrzucić klapki z oczu. :) Sporo prawdy zostało pokazane w 'sami swoi' :) https://www.youtube.com/watch?v=G563T489avM&t=1m10s https://www.youtube.com/watch?v=G563T489avM&t=2m8s" do artykułu W burzy snu.  (5 godz. temu)
trabant:   "@pokrzywiony: koty też lubia jak je chwalić " do artykułu W burzy snu.  (5 godz. temu)
trabant:   "@trabant: no brak tej wiary też chociaż czasem jej potrzeba żeby mieć nadzieje " do artykułu W burzy snu.  (5 godz. temu)
trabant:   "@zakrawarski: a może wiara w duchy sama w sobie nie musi przeszkadzać bo może nie chodzi o zasade tylko o to co wynika z tego co sie robi ;)" do artykułu W burzy snu.  (5 godz. temu)
trabant:   "@pokrzywiony: wienc można też tak - Bóg jako sszcodre źródło zdrowego rozsądku można go dostać jak sie chce brać każdy może też jak nie wierzy w religię i może właśnie o otwartość na taki rozsądek warto się modlić czy sie wierzy czy nie ;)" do artykułu W burzy snu.  (5 godz. temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Póki co to Ty wykazujesz brak logiki, ateizm to też religia :) Już Ci kiedyś napisałem nie walcz z Bogiem tylko ludzką głupotą. :) ..., a teraz dodam jak chcesz walczyć z głupotą to zacznij tą walkę od siebie. :) Przepraszam za te wiadro zimniej wody na głowę, ale mam dość dyskusji rodem 'masło maślane'. Cały czas w kółko powtarzasz starą przebrzmiałą argum ..." do artykułu W burzy snu.  (6 godz. temu)
pokrzywiony:   "@trabant: Ktoś kto ma zdrowy rozsądek szanuje, a ten u którego go brak szpanuje :)" do artykułu W burzy snu.  (6 godz. temu)
pokrzywiony:   "@trabant: 'do tego na ten przykład jak mnie chwalą to sie ciesze właśnie jak głupi' ... jak dziecko, zachowałeś dziecięcą radość mimo wszystko; jesteś wielki ;)" do artykułu W burzy snu.  (6 godz. temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Mariusz, obawiam sie, ze jestes fanatykiem religijnym a to wyklucza wszelka logike. Ty wierzysz w duchy, a ja nie. Szkoda bo wdawalo mi sie, ze jestes realista." do artykułu W burzy snu.  (6 godz. temu)
trabant:   "@pokrzywiony: widzisz do tego szanowania nie trzeba prawa żeby na przykład kibla nie spłukiwać wodą którą da się wypić albo troche mniej kupować i wyrzucać albo światła palić" do artykułu W burzy snu.  (6 godz. temu)
trabant:   "@pokrzywiony: do tego na ten przykład jak mnie chwalą to sie ciesze właśnie jak głupi i tak to już z głupotą ludzką jest :)" do artykułu W burzy snu.  (6 godz. temu)
pokrzywiony:   "@trabant: Podałeś słowo klucz 'szanować' :), najpierw siedzą mądre głowy wydając publiczne pieniądze na tworzenie prawa, a potem tworzą go tak że się go przestrzegać nie da, mało tego sami nie rozumieją co stworzyli i tworzą kolejne nakładki, bo prawo które tworzyli w poczuciu bezpodstawnej wyższości tworzyli będąc na 'bani' i z tego wyszedł pasztet nie prawo. Prawo którego nie da się szanować, bo przeczące zdrowemu rozsądkowi. " do artykułu W burzy snu.  (6 godz. temu)
pokrzywiony:   "@trabant: ' ... tyle że z tego że są głupie nie wynika nic ponadto że są głupie' ... doskonale ujęte :))))))" do artykułu W burzy snu.  (6 godz. temu)
trabant:   "możnaby nazwać te równowage i to co ją podtrzymuje Bogiem - dawcą życia albo matka -naturą ryba ale jak nie zaczniemy tego szanować i podtrzymywać to kicha i już ją widać" do artykułu W burzy snu.  (6 godz. temu)
trabant:   "@pokrzywiony: gadanie że wiem jak nie wiem i upieranie sie w tym jest to samo dla głupoty obłudy i cwaniactwa jak zwal tak zwał na to samo wychodzi" do artykułu W burzy snu.  (6 godz. temu)
trabant:   "@podobny: możnaby sie umówić że Bóg jest tam gdzie ludziom mimo że głupie udaje sie mało psuć te dziwną równowagę w której mogą żyć różne stworzenia a czasem nawet troche odkręcać to co inne popsuli " do artykułu W burzy snu.  (7 godz. temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: 'Nigdy nie rzucam w nikogo 'ty nie rozumiesz' ' ... czy to jest jakaś ujma dla Twojej dumy ? Miliony ludzi niewiele rozumieją i jakoś się urażeni nie czują :) Czy Ty oby z tymi swoimi 'regułami' oby nie przesadzasz ? Widzę że w kwestiach wiary i procesów Twórczych nic nie rozumiesz więc piszę że nie rozumiesz, a co dla pewnej poprawności politycznej mam kłamać. ? Z jednej st ..." do artykułu W burzy snu.  (7 godz. temu)
trabant:   "@zakrawarski: ludzie są głupie bo im sie myli to co nazywają Bogiem albo jakoś inaczej z ich gadaniem o tym jak sobie o Bogu kombinują albo z kolesiami mówiącymi są debeściarze bo są wybrane przez przez Boga tyle że z tego że są głupie nie wynika nic ponadto że są głupie " do artykułu W burzy snu.  (7 godz. temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Ludzie też wymyślili unie europejską, czy ona istnieje ? ... czy jak się wykaże że większość urzędników powołuje się na nieistniejące przepisy uni to będzie to dowód na nie istnienie uni europejskiej. 'Mariusz to nie Koziolek Matolek wymyslal cokolwiek, To Kornel Makuszynski wymyslil Koziolka.' ..., ok a kto wymyślił Kornela Makuszyńskiego, przecież Koziołek Matołek jest o w ..." do artykułu W burzy snu.  (7 godz. temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska