Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton:   "@Henear: myślę, że cywilizacja rozpędziła się, a mentalność ludzka nie jest w stanie za tym wszystkim nadążyć. Jesteśmy zaskakiwani nowymi zjawiskami, do których jesteśmy kompletnie nieprzygotowani. No bo niby jak i kiedy miałoby to nastąpić. A nie zanosi się na przyhamowanie. W perspektywie raczej kolejne przyśpieszenie i jeszcze większe wyzwania. Treść się niewiele zmienia, ludzie są raczej tacy sami jak kiedyś z natury, zmieniają się formy. " do artykułu Opanuj się....  (22 godz. temu)
57kerenor:   "57kerenor@gmail.com" do artykułu Świecznik siedmioramienny, który ma SZEŚĆ ramion.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@57kerenor: przepraszam, to nie klątwa, raczej życzenia wiecznego odpoczynku z Panem Jezusem. Pomyślałem też, że dobrze, że jestem bezwyznaniowcem, bo mam większe szanse na przetrwania jak się religijni znów wezmą do bijatyki. W imię Chrystusa oczywiście. Też pozdrawiam serdecznie. " do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (22 godz. temu)
Henear:   "@Koriolan: Na internetach ten niepokojący fenomen nazywają 'when the shit hits the fan'. Ile informacji mają już o nas wszystkie facrbooki, google, youtuby i tym podobne? Cała historia naszych działań w sieci tworzy nasz psychologiczny profil. Z taką wiedzą, firmy te są wiele lat do przodu. A przez zachowanie ludzi w sieci, nie dbających o prywatnosc, mają ich jeszcze więcej. Wiedza to po ..." do artykułu Opanuj się....  (22 godz. temu)
57kerenor:   " TO PO PROSTU ŻAŁOSNY WPIS JEST HAMILTONIE! Hamiltonie Drogi, nie wiedziałem, że tak potrafisz przeszkadzać nie mając jednocześnie nic do powiedzenia. I co ma oznaczać ta klątwa? To po prostu trochę żenujące jest, nie uważasz? Pozdrawiam serdecznie! ●●● 57kerenor@gmail.com" do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (23 godz. temu)
Hamilton:   "@57kerenor: odpoczywaj zatem w pokoju wiecznym. Ament. Cholera, trzeba było te sklepy zamykać w soboty." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (23 godz. temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: o tobie będzie w odcinku o usłużnych lokajach z czapką w jednej ręce i wiaderkiem wazeliny w drugiej. " do artykułu Odwyk cz.3.  (23 godz. temu)
57kerenor:   "ODPOCZĄĆ NALEŻY W PANU JEZUSIE A NIE W DWUDZIESTOCZTEROGODZINNYM SABACIE! ∎∎∎ Najważniejsza jest wiara w Pana Jezusa i w Boga Ojca. Bóg Ojciec Dał nam Syna Swego byśmy znaleźli w Nim ukojenie i spokój, byśmy byli Synowi Bożemu posłuszni. Do Syna Bożego powinniśmy się modlić. W Synu Bożym powinniśmy odpocząć skoro sam Powiada, że to On jest PANEM SABATU. ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (23 godz. temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: 1Wiadomość o twojej śmierci cielesnej, mnie nie ucieszyła, tym bardziej że wspierasz polskie browarnictwo, bardziej mnie to rozdrażniło, ponieważ jak zwykle nie ma doprecyzowane, od kiedy liczysz te 10 lat przede wszystkim. 2.Nie mógłby,nie można zabijać ludzi, jest to usankcjonowane prawnie. 3 Wiadomość o tym że po twojej śmierci fizycznej, twoja dusza będzie ..." do artykułu W jaki sposób troszczyć się o związek?.  (24 godz. temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Poza tym się męczysz, także jakbym miał zrobić coś negatywnego, to raczej pozwoliłbym ci żyć hahahahahah ............. Czemu 10 ? To taka prognoza czy co ? Trzeba było zacząć te swoje historie od tego. o ile to prognoza.To na co konkretnie kitujemy ? Czy to może coś w stylu 'Weronika postanawia umrzeć', tylko rozciągnięte w czasie ? Nie dramatyzuj, takie ..." do artykułu W jaki sposób troszczyć się o związek?.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Nieśmiało przypominam że groźby pozbawienia życia padły z konta które od tojfla rąbnąłeś, czy tam ci je dał. Także daj już żyć z tym zabijaniem, poza tym w tobie jest o wiele więcej negatywów niż we mnie, ja nie mam do ciebie tak naprawdę stosunku emocjonalnego, ty masz, czemu, nie wiem, jednak mam to w dupie. A dusza ważna, bo ciało pojechane i tak się oszuku ..." do artykułu W jaki sposób troszczyć się o związek?.  (dzień temu)
wianeczek:   "@Koriolan: Jeśli sądzisz, że ja tylko tak widzę świat, to faktycznie nie ma o czym gadać. :) " do artykułu Zszywacz.  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: jeżeli jestem nieśmiertelna duszą to co mi się się może stać ? Dawniej byłem człowiekiem (cialo i umysł) który ma umrzeć za 10 lat. To strach się bać. Taki głupi serpico mógł mnie zabić :-))) A teraz nic mi nie może zrobić. Dusza jest niezmienna i wieczna ... Może co najwyżej napluć na moje ciało. Mi nic nie może zrobić :-))) " do artykułu W jaki sposób troszczyć się o związek?.  (dzień temu)
Koriolan:   " Chciałaś pogadać ... Ale sorry ... Twój świat jest dla mnie ciężki. Po prostu ... 'Jesteś tym na co patrzysz' Ja już w większości widzę piękny, słoneczny świat :-))) " do artykułu Zszywacz.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Henear: Ad firm Też tak uważam ale chciałem zwrócić uwagę na coś innego. Teraz na fali globalizacji najsilniejsze firmy staną się globalne będzie to chyba oznaczać, że trudniej będzie się 'wymknąć'. Nie jest dobra wiadomość. . Inne zagadnienie to jak ustawić się w takim systemie, nawet wiedząc dokąd to zmierza. W sumie to odpowiedź jest prosta. Mieć jak n ..." do artykułu Opanuj się....  (dzień temu)
Henear:   "@Koriolan: Każda większa firma stara się być jak 'najlepsza', tak samo starając się prezentować konsumentom. Dążenie do monopolu jest naturalne, zwycięzca przejmuje poletka innych, powiększając swoje własne zasoby. Jednak monopolizacja treści prowadzi do wyjałowienia różnorodności, mniejsi zanikają przez większych, którzy będą bronić swojej pozycji lidera. Łatwiej jest się przyłą ..." do artykułu Opanuj się....  (dzień temu)
wianeczek:   Nowy artykuł Zszywacz  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: tu na eioba pewna pani też grzmiała, że przez ostatnie 25 lat Polska została okradziona na sumę 3/4 tryliona złotych. Roczne PKB to ok. 1,8 biliona złotych. Czyli ukradli nam ponad 400 lat dorobku. A my żyjemy i się rozwijamy. Koriolan przeczyta i wie. I będzie powtarzał dalej, bo gdzieś coś przeczytał. Składać literki potrafią dzieci 5 letnie, rozumienie tego składania w całość to jest zupełnie inna bajka z mózgiem w tle. " do artykułu Opanuj się....  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: tak to jest z twoją wiedzą 'doktorancie'. Gdzieś coś czytałeś, ktoś coś napisał, ale kto? - nie wiesz, co? - też nie wiesz. Ja też czytałem, że Monsanto ma zyski ponad 13 bilionów dolarów rocznie. Tyle, że to nie zysk a obroty, a amerykański 'bilion' to nasz 'miliard'. Tobie 'doktorancie' wystarczy taka pozornie prawdziwa informacja i robisz głupie plotki. Większość firm ma zyski w gran ..." do artykułu Opanuj się....  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: 'Gdzieś widziałem zestawienie w którym ok 75% światowego rynku konsumenckiego posiada ... CZTERY firmy. ' To jest akurat niemożliwe :), wystarczy pomyśleć ile i jakie są produkty konsumenckie.W obrębie gałęzi, czegoś takiego nie będzie, a co dopiero w całym rynku. Opanuj się ! p.s. 'Będzie niezła jazda, jeszcze lepsza niż z frankiem szwajcarskim :-))) ' Ty generalnie chcesz żeby było coś negatywnego :) " do artykułu Opanuj się....  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska