Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Adam Jezierski: używasz słowa którego znaczenia nie rozumiesz, ale do mnie masz pretensje, że jestem zarozumiały, bo ci to udowodniłem. " do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Rosja i rusofoby.  (dzień temu)
Serpico:   "Podoba mi się ta Ania , też 'kcem' taką , a lubi sprzątać ? Ja nienawidzę , to już wolę malować , kto wie może to uaktywni mój głęboko ukryty talent , miałem mieć jakiś hahaahha .............." do artykułu Katharsis podświadomości. Głos Mroku będący przeznaczeniem….  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: jestem tu jednym z nielicznych, którzy walą prosto z mostu to co myślą nie podlizując się nikomu. Nie wiem czy to wada czy zaleta, ale zawsze tak ze mną było. Nie pieprz o jakimś ukrywaniu mojego stanu, bo się ośmieszasz. Nie jestem też do tego stopnia zarozumiały by w koło macieju pierd... że piszę jakieś evergreeny i ostentacyjne reklamować własne arty." do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: ty już jako dziecko wszystko wiedziałeś lepiej niż twoi rodzice i nauczyciele. To ci zostało na starość. Tobie wydaje się tylko, że coś wiesz. I to ci wystarcza by być sam dla siebie niezaprzeczalnym autorytetem, co często akcentujesz linkując do swoich artykułów co ma decydować o twojej jedynie słusznej racji. " do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Przy takich objawach uważasz, że nie jesteś zarozumiały? Bo to nietrwałe? Bo czasami umiesz ukrywać swój stan?" do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
Serpico:   "Spoko wywiad, jak pisałem kiedyś , bardzo sympatyczny koleś :), Ania go dorwała i trzyma , charakterna , on .. taki raczej podatny :) , podejrzewam że czujesz bliskość z Anią przez podobieństwa :P, ostra babka jakaś , on spokojny :) Musiałbym razem, oj Vivis szmiwis :P . Czemu nie korzystasz i nie zapamiętujesz ? Warto, pisałem Ci to tonę razy . Jakbyś poprac ..." do artykułu Katharsis podświadomości. Głos Mroku będący przeznaczeniem….  (dzień temu)
Serpico:   "@viivi: Zabierz go do tej galerii w tych ciuchach z płaskiej hahah ... a Ci powiem , jednak jesteś odważna , ja bym z tym typem nie wyszedł nigdzie , a ty z nim łaziłaś po centrum hhaahah ............. Nie te czasy, trzeba się szanować :) Zastanawiam się czemu Ty łazisz z żulami po mieście i nie wiem hahahha......... Aaa wiem ... emocje , ok aahhaha ..." do artykułu Katharsis podświadomości. Głos Mroku będący przeznaczeniem….  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: zmień fachowca. Objawy hipomanii: - znaczne polepszenie nastroju; wesołkowatość; gadatliwość; znacząco zmniejszoną potrzebę snu, drażliwość i tendencję do łatwego wybuchania gniewem; gonitwę myśli i przyspieszenie toku myślenia; poczucie wyjątkowej ważności własnej osoby; wyostrzenie zmysłów, jednoczesne zajmowanie się wieloma zadaniami; tendencję do łatwej rozpraszalnośc ..." do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Zapytaj fachowca." do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
Serpico:   "@viivi: Mam pomysł ! Wyswataj Koriolana z mamą, młody, jurny ,ROBOTNY hahahaah .................. Fucken A ! :) Tak się nieraz zastawiam , jak ta jego 'kobieta' wygląda i co sobą reprezentuje intelektualnie, ale żebym się długo nad tym zastanawiał .. to nie .. krótko hhaha ędzie zawijał : -Jesteś miłością ... jesteś piękna ..... ..." do artykułu Katharsis podświadomości. Głos Mroku będący przeznaczeniem….  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Hipomania to zaburzenia nastroju i ma tyle wspólnego z zarozumialstwem co hipoteka z hipodromem uczony kolego. Jeśli zaś chodzi o zarozumialstwo to nie będę rywalizował z panem hrabią. Oddaję pole bitwy walkowerem uznając twą ogromną przewagę." do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Hipomania to mniejsza megalomania. Zapytaj psychiatry." do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: poza tym hipomania jest zaburzeniem występującym obok stanów depresyjnych. I jego związek z zarozumialstwem jest żaden panie wybitny psychologu. Broniąc swojej definicji zarozumiałości wykazujesz się brakiem podstawowej wiedzy." do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
Serpico:   "@viivi: A co tam słychać u mamy 'połówki' ? U mojej okay , tato się trzyma jak ta lala. Pewnie tulą ją jakieś umięśnione ramiona ... prawda ? NA PEWNO :) Oj jest , ja je UWIELBIAM :) , bo jest ... jedno :) Aaa ... tak o spytałem o tą 'połówkę' nie mylić .. chodzi o partnera , bo to chyba dla Ciebie ważne i w pewnym sensie wyznacznik. Zakładam że jest OKAY :) " do artykułu Katharsis podświadomości. Głos Mroku będący przeznaczeniem….  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49 Co to jest obrzezana moralność???" do artykułu Rachunki.  (dzień temu)
Serpico:   "@viivi: ' miłość musi mieć swój czas. czasem czekamy na nią pól życia, czasem odwiedza nas cyklicznie. Nie mamy na to wpływu. Z perspektywy lat kocham wiele swoich miłości. Ponad 15 lat kocham dede - bardziej niż 99% ludzi jakich znam. Kocham oscara, rodzine. Oscara inaczej. jestem z nim w najitymniejszych sytuacjach. Czasem podaje mi leki. Potem sprząta wymiociny. Wychodzi z psem i prowa ..." do artykułu Katharsis podświadomości. Głos Mroku będący przeznaczeniem….  (dzień temu)
viivi:   "@Koriolan: Beksiński to inny świat, to samo Giger - całkiem odmienna tematyka i przekaz. Ja lubię bardzo wielu, różnorodnych artystów. Ciągle szukam nowych i nowych i nowych. Dziś też byłam w galerii Vivid. Znam Pana Powałkę, którego ta galeria uwielbia, a ja bardzo kibicuję temu Malarzowi - warto Go poznać" do artykułu Katharsis podświadomości. Głos Mroku będący przeznaczeniem….  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Broniąc Jankowskiego wykazujesz się brakiem moralności." do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
viivi:   "@Koriolan: Nie, nie skasuję. Widzę jedynie pozytywne komentarze i ciepłe słowa. Właśnie wróciłam z Wrocławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wspaniale było spotkać się ze znajomymi. Zabrać mamę na słodkości pod Ratuszem!!! Życie jest takie cudowne - kiedy się żyje!!!!!!!!!!!!!!" do artykułu Katharsis podświadomości. Głos Mroku będący przeznaczeniem….  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska