Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
zakrawarski:   "@Włodzimierz Dajcz:'' proroctwo o powrocie Polski na swoje stałe peryferyjne miejsce w Europie. '' To rowniez moje, zdecydowane zdanie. Statystyka, wlasnie ogloszona, ktora mowi, ze mlodzi Polacy sa najbardziej wierzacy w historie Izraela jest tu decydujacym faktorem. PiS, Rydzyk, episkopat powinni wysylac mlodych Polakow do Nazaret, Betlejem aby wzmacniac 'ducha ..." do artykułu Mocarstwo alternatywne.  (20 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Włodzimierz Dajcz: za własne 500 złotych dorośli ludzie dają się oszukiwać jak dzieci przez świętego Mikołaja. Ja mam nadzieję, że ta pycha i parcie na władzę ich zgubi. Tyle, że posprzątać po nich będzie trudno. Przez 2 lata nikomu nie udało się tak podzielić i rozpieprzyć Polski. Nawet okupantom i zaborcom." do artykułu Mocarstwo alternatywne.  (20 godz. temu)
Włodzimierz Dajcz:   "Najgorsze jest to, że ci szkodnicy zdobyli znaczące poparcie społeczne.Podejrzewam, że sprawdzi się moje mroczne proroctwo o powrocie Polski na swoje stałe peryferyjne miejsce w Europie." do artykułu Mocarstwo alternatywne.  (20 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@blyskotka: żadne oszustwo, ten artykuł naprawdę uzyskał 4053 odsłony w wiadomościach24.pl i 850 odsłon w interia360.pl. Razem 4903 odsłony." do artykułu Nie stan zdrowia, tylko przepisy, decydują o przyznaniu renty z ZUS.  (21 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Zdzisław Sadowski: zaraz pan Kostka przytaknie - 'tak to prawda Zdzisławie'." do artykułu Jak to wiek temu płodzono dzieci. Dziecioroby?.  (22 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   "Franciszka Piątek vel Fritsch, vel Schild, musiała być urodziwą kobietą." do artykułu Jak to wiek temu płodzono dzieci. Dziecioroby?.  (22 godz. temu)
wianeczek:   Popularny artykuł: Zielony chłopiec  (23 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@blyskotka: sianowna panienka kupi flasieczkie denaturata, albo inne tańsze winko, weźmie ze 2 odsłony i ziapraszam : http://www.eioba.pl/a/5de4/zjazd-rodziny-don-kor-leone-w-kutnie" do artykułu Zjazd rodzinny potomków Franciszki i Jana Sadowskiego.  (23 godz. temu)
blyskotka:   "To jakieś oszustwo.u" do artykułu Nie stan zdrowia, tylko przepisy, decydują o przyznaniu renty z ZUS.  (23 godz. temu)
blyskotka:   "Świetna sprawa taki zjazd, szkoda że moja rodzina nie organizuje takich imprez. " do artykułu Zjazd rodzinny potomków Franciszki i Jana Sadowskiego.  (23 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Zdzisław Sadowski: jeszcze raz brawo. Pańskie osiągnięcia zwalają z nóg i stąd ta zawiść. Tak to jest jak miernota chce ściągnąć w dół jednostki wybitnie wybitne swą wybitnością. Niech żyje nam - to ja Hamilton dziennikarz VI klasy. Byłem chory i dlatego nie chwaliłem pana . Mam L4 . Mogę wysłać. Wszystkie statystyki mówią wyraźnie. Zdzisław najlepszy. I nie dociera do tłumoków." do artykułu Złoty odsłoń.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisławie, jesteś jak zwykle, wszędzie najlepszy! Osiągnięcie warte nie tylko odnotowania, ale i uczczenia. Brawa na stojąco. Będą ci wbijać szpilki, bo to nie ludzie - to wilki." do artykułu Złoty odsłoń.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Wiesław Henryk Lipski: i dlatego imponują mi tacy ludzie: http://www.eioba.pl/a/301q/o-marii-s jestem sceptyczny jeśli chodzi o twoje odkrycie, ale życzę ci powodzenia. Sceptycyzm nie jest wrogością." do artykułu Liczby pierwsze, jedynka i grzebień.  (dzień temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Adam Jezierski: Widzę, że zajrzał pan do artykułu: http://www.eioba.pl/a/5ntc/statystyczny-rok-w-eiobia-pl, a tam widać wyraźnie, że już pana dogoniłem i przegoniłem. Za ostatnie 13 miesięcy ja miałem średnią 555,9 odsłony na artykuł, pan 443,2 odsłony na artykuł (a więc stało się). Bo nawiązywanie do odległej przyszłości, nie ma teraz sensu. Dziennikarstwo społecznościowe upadło na początku 2013 ..." do artykułu Złoty odsłoń.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton Starszy: Zgadzam się. Szczycenie się tym, co się dostało jako dar bez własnego udziału jest kretyństwem, a już obnoszenie się z próżnością, jest obrzydliwe i śmieszne. Dlatego na przykład wręcz organicznie nie znoszę tak zwanych celebrytów. To najgłupsi, najżałośniejsi ludzie na świecie. Prawdziwą wielkością jest wypracowanie w sobie czegoś, czego się nie posiadało, albo odnalezienie teg ..." do artykułu Liczby pierwsze, jedynka i grzebień.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: Aby stac przed tzw. oltarzem na ktorym stoja figurki przedstawiajace zydow ktorych nikt nigdy nie widzial, modlic sie do nich, mamrotac kilka fraz po lacinie, dymic z kadzielnicy, kropic woda (kranowka) i udawac, ze ta 'ceremnia' jest kierowana do samego boga.....i bardzo mu sie podoba trzeba byc lotrem pozbawionym jakichkolwiek cech ludzkich i wrecz ..." do artykułu Jeśli ktoś obali Vatykan .....to będą to kobiety !.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "'Ponad 70 tys. odsłon, niespełna 120 artykułów, średnia niespełna 600 odsłon/ artykuł, to są jakieś tam osiągnięcia, warte odnotowania'. Panie Sadowski spójrz na to: http://www.eioba.pl/a/1hxq/o-czym-90-katolikow-nie-wie http://www.eioba.pl/a/2voj/my-dzieci-tamtych-rodzicow http://www.eioba.pl/a/1hst/piecdziesiat-bledow-popelnianych-przez-mezczyzn- podczas-seksu http://w ..." do artykułu 10 tys. odsłon na liczniku - w dzisiejszych czasach, mało to czy dużo?.  (dzień temu)
Marcin Sz:   "Cicho i ciemno a jednak tam coś jest i chichocze rozdając buziaczki. Cmok bo ładne" do artykułu Zielony chłopiec.  (dzień temu)
Szymon Bachir:   Popularny artykuł: Podróże i czas uszlachetniają nas  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
pwz:   "Przecież Polacy nie muszą się komunikować tylko z Polakami, dlatego znajomość angielskich skrótowców nie zaszkodzi ;)" do artykułu Wyjaśnienie angielskich akronimów.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska