Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Marcin Sznajder:   "@Janusz Nitkiewicz: No cóż, Zgadzam się i obserwuje początki w euforii pożądań (ślub) a po kilku latach rozczarowania po obu stronach. To takie smutne... Ale cóż.. pobyt na Ziemi to Wielka Szkoła (Ewolucji, Stwórcy) w której uczymy się miłości i rozróżniania jej od pożądań. Zejście z drogi ... kończy się cierpieniami, chorobami... Takie widocznie są Prawa Kosmiczne, Stwórcy dotyczące rozwoju... Dziękuję za wnikliwy komentarz i Pozdrawiam Serdecznie" do artykułu O miłość nie jest łatwo.  (19 godz. temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Zbyt dużo wymagamy od tych innych, a zbyt mało od siebie. Zbyt dużo chcemy dostać, zbyt mało chcemy dać. Uczy się, że miłość jest prosta i jest samą przyjemnością, i wieczna, ale miłość to praca, to odczuwanie potrzeb tej drugiej osoby, to dopasowanie potrzeb obu stron, by było dobrze (iść przez burze). O tym się nie uczy. Potem wydaje się, że narcystyczny dziwkarz i podrywacz jest idealnym mężczy ..." do artykułu O miłość nie jest łatwo.  (19 godz. temu)
Janusz Nitkiewicz:   "'Tak podpowiada logika', tak podsumowuje autor swoje krętactwa, ale logika nie jest wybiórcza, nie opiera się na dwóch kawałkach układanki. Całość logicznie musi pasować. W tej zmianie nie chodzi o zmianę procedur, ale o zmianę osób w sądownictwie (na te z PISu) pod pozorem zmiany procedur i tak podpowiada niestety logika :(. A czemu chcą zmieniać te osoby? By nowe służyły partii, a nie Polsce i t ..." do artykułu Tego się nie spodziewali!.  (19 godz. temu)
Hamilton Starszy:   Nowy artykuł Sądne dni  (23 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@ Lipski w Polsce Kaczor a reszta sami postkomuniści, złodzieje, mordercy i kanalie z dziećmi. Myślę, że ON zapłaci za to. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114944,22124866,w-warszawie-tlumy- przed-palacem-prezydenckim-ale-tylko,,1.html#MT" do artykułu Felieton okazjonalny..  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: nie ściemniaj tylko kopiuj kopiuj i obsrywaj. Masz dopiero 1010 artów i zaledwie 238.639 pkt. Czas leci, a wiecznie żył nie będziesz. Skopiuj jak wszystkich nienawidzisz. Będziesz wielki jak twój mąż stanu i jego dama z wachlarzem." do artykułu Felieton okazjonalny..  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: Polaku, jeśli używasz liczby mnogiej 'banda' to nie 'nazywasz' tylko 'nazywacie'. Gdzie się uczyli polskiego, na Kremlu? Na 20 zdań jedno krótkie ci jakoś tam wyjdzie i stroisz się w piórka patrioty na miarę Mickiewicza. Pisz cyrylicą, będzie ci łatwiej patrioto od siedmiu boleści." do artykułu Tego się nie spodziewali!.  (dzień temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: Dawaj,dawaj. Dobre,dobre.Zwiększyłeś dawkę? Co bierzesz ?" do artykułu Felieton okazjonalny..  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: to zbyt trudne dla ciebie. Pooglądaj sobie Koziołka Matołka albo przygody Balbinki." do artykułu Tego się nie spodziewali!.  (dzień temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: Koncert twojego zespołu nie oglądasz ? https://www.youtube.com/watch?v=k9y_zlYcUOw" do artykułu Tego się nie spodziewali!.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Lipski ale narobiłeś. Schetyna i Petru popełnili samobójstwo jak przeczytali te twoje wypociny." do artykułu Tego się nie spodziewali!.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: kumpli ci się zachciewa. Nie wystarczy ci dzwonek na szyi." do artykułu Felieton okazjonalny..  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: widzę że znów załapałeś się na wypas. Wczasy z PIS. Jak sobie radzisz z laktacją i żylakami wymion ? Jak wrócisz z powrotem do zoo pogadamy. Mózg ci nie działa, ale słuch masz dobry Jak ty to robisz?" do artykułu Felieton okazjonalny..  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Hamilton Starszy:   "@milord36: masz poważne kłopoty ze skleceniem jednego polskiego zdania a mądrujesz się jak kacza dupa w rosole." do artykułu Tego się nie spodziewali!.  (dzień temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: Ty i ta twoja banda się POLAKAMI nazywasz ! Dobre,dobre...." do artykułu Tego się nie spodziewali!.  (dzień temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: Najlepiej zmień robotę.Słyszałem,że W Tatrach jest dobra na akord. Giewont jest do tynkowania." do artykułu Felieton okazjonalny..  (dzień temu)
Ekaluna:   Nowy artykuł Oferta pożyczki w ciągu 48 godzin  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Lipski to my kanalie będziemy decydować czy chcemy takich 'reform' czy nie. Niemcy i analfabeci-kopiści głosu nie mają. To co piszą nie ma żadnego znaczenia. Wysilasz się jak nagi Goebbels tańczący na rurze w agencji towarzyskiej. " do artykułu Tego się nie spodziewali!.  (dzień temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: Co tam bredzisz od rzeczy ? Wena twórcza cię nie odpuszcza.Napisz co bierzesz może się skuszę.Pilnuj kumpli bo niezły show pod sejmem robią Grupa o nazwie '' Gorszy Sort ''. Przypilnuj z łaski swojej kumpla Michnika bo niezłe bydło robi oszołom." do artykułu Felieton okazjonalny..  (dzień temu)
milord36:   Nowy artykuł Tego się nie spodziewali!  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska