Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
zakrawarski:   "@Mariusz Kajstura: @szubrawiec: Chlopaki, wy tu o Abigail bo nie bardzo wiecie co 'zrobic' z Barbara i Joanna ktore oczekuja od was porzadnego 'wkladu pracy' w letnie popoludnie...rozmazone! W tej sytuacji Abigail ratuje wasza.....niewydajnosc ? " do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (23 godz. temu)
szubrawiec:   "@Mariusz Kajstura:'to różne historie, pytałem o Abigail w odniesieniu do Nabala ?'-historie różne, ale uroda podobna, ponoć obie były cud malina:-)Nie Maniuś, ja z mężatkami nie tańczę:-) " do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (23 godz. temu)
lewin44w2k14:   "@Irina Lewandowska: Cytuję drugie zdanie: 'Całe szczęście, że studiowałem psychiatrię wcześniej!'" do artykułu Schizofrenicy i inni.  (23 godz. temu)
szubrawiec:   "@szubrawiec: Głosa jutro dam! System nie przyjmuje, musi za bardzo Cię wspieram:-)" do artykułu Bądź znowu sobą!.  (23 godz. temu)
szubrawiec:   "'Wiadomość przeznaczona dla Czytelników po 50. roku życia'-Braciszku! Raczysz sobie chyba żartować! Mnie do 50 jeszcze ho ,ho! Mam czekać,jeszcze kilkanaście lat?Już teraz wiem, że cały przemysł farmaceutyczny, podobnie jak wszelkie religie to jedna wielka banda, która pod pozorem dobra kręci swoje lody.A kysz lekarzu!https://m.youtube.com/watch?v=oRhKwcbUXUI " do artykułu Bądź znowu sobą!.  (24 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@szubrawiec: 'Masz coś na sumieniu czy jak?' Jakby się poszukało to i by się znalazło, w zeszłym roku nadepnąłem mrówkę :( https://pl.wikipedia.org/wiki/Abigail_%28%C5%BCona_Dawida%29 https://pl.wikipedia.org/wiki/Batszeba ... to różne historie, pytałem o Abigail w odniesieniu do Nabala ?" do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (24 godz. temu)
szubrawiec:   "@Mariusz Kajstura:'Przerabiałeś historię tej Biblijnej postaci ?'-Witaj Maniuś!Coś koło tego:-)Abigail vel Batszeba:-)A co Ty stary łobuzie ostatnio pod jakimiś kropeczkami się ukrywasz? Ha? Masz coś na sumieniu czy jak? Oświeć no młodego pelikana:-) " do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (24 godz. temu)
VIVI.:   Popularny artykuł: Drodzy ludzie! Sio od komputerów  (dzień temu)
Maria Siudoł:   Nowy artykuł Oświetlenie pomieszczeń biurowych normy  (dzień temu)
,:   "Przepraszam uprzejmie, ale się nie dostosuję. Nie jestem już dawno z eioby. A jeżeli, to raczej z 'jej zaświatów'. Brak subordynacji mam zapisaną w genach (diabelskich). I czemu nie siedzę 'cicho' jak proszą o to? Głównie dlatego, że mnie zawsze irytuje ten obraz siebie jaki stwarzasz na potrzeby czytelników. Nie oszukujmy się, Nie jesteś dobrodusznym i cierpliwym Starszym Panem, z nosem za ..." do artykułu Omijaj szpitale.  (dzień temu)
andrecourt:   Nowy artykuł ABC Wędkarstwa: akcesoria wędkarskie  (dzień temu)
notabene:   Nowy artykuł Mokotowska szpilka - mieszkania od Buszrem  (dzień temu)
kavya19891:   Nowy artykuł Photography in Hyderabad  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Omijaj szpitale  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Ziemowit Howadek: 'Przecież nic jest bardziej prawdopodobne! :-) ' Czy jednorodna zupa kwantowa jest niczym ?" do artykułu Sokrates.  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Bądź znowu sobą!  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@szubrawiec: https://pl.wikipedia.org/wiki/Abigail_%28%C5%BCona_Dawida%29 Przerabiałeś historię tej Biblijnej postaci ?" do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Ziemowit Howadek: Ja im więcej się przyglądam, tym wyraźniej widzę złudne działanie różnych form duchowości, to jak bardzo jest zagubiony człowiek na poziomie jednostek pokładających swą wiarę w 'cudownej pigułce' , 'rycerzu w lśniącej zbroi na ognistym rumaku','starszym Panu w niebiosach' zamiast na ponad czasowych procesach odgórnie ustanowionych których jesteśmy jedynie ułamkiem ..., ten spekt ..." do artykułu Sokrates.  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska