Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Koriolan:   " Mam podobne przeczucia ... Nawet zastanowiłem się po co komuś wojna ? Ale jest takie przysłowie ... Jeśli nie wiadomo o co chodzi to JUŻ wiadomo o co chodzi ... Z tego łatwo wysnuć wniosek ... Komu ? " do artykułu Oj, za dużo Cię kasujemy. Poczytaj Netykietę..  (dzień temu)
Koriolan:   "@Felicjanna: heh ... Czy to dało Ci szczęście ? (jest w popularnych) " do artykułu Punkty oparcia- (2).  (dzień temu)
Felicjanna:   "@zakrawarski: hahahaha- no Zakrawasiu! Nie wiem. Takie RPG do PWN-u? Myślisz?" do artykułu Punkty oparcia- (2).  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Felicjanna: dokąd zmierzam... z opowiadaniem Do Pen klubu, a potem hybcikiem do wydawnictwa PWN !" do artykułu Punkty oparcia- (2).  (dzień temu)
: www.rafalszrajnert.pl/:   "Lepsza wersja http://www.rafalszrajnert.pl/sleight-of-mouth-czyli-jak-zniszczyc-ograniczajace- przekonanie/" do artykułu Sleight of mouth.  (dzień temu)
Koriolan:   "@sanderson: jak to co ? To co Cię bardziej podnieca :-))) " do artykułu Sześć zasad jak zostać internetowym guru?.  (dzień temu)
Felicjanna:   "@sanderson: kurze? tak. Ale kura, z jaja wykluta" do artykułu Jajo, czy kura?.  (dzień temu)
Koriolan:   "@sanderson: jakiś dowód, uzasadnienie ? " do artykułu Jajo, czy kura?.  (dzień temu)
Felicjanna:   "nie ma się co dziwić odrzucaniu. Kobiety wolą brutali? Na zasadzie, że gwałt jest gwałtem do czasu, aż zrobi się jej dobrze? Nie chce mi się rozbierać tego arta na części, z to z tej przyczyny, że jest trywialny i z żadną przyjaciółką pan nie rozmawiał. Widzę raczej ozdobne lustro i odbicie butelczyny. Dość niewyraźne. To denaturat?" do artykułu Wywiad z przyjaciółką.  (dzień temu)
Felicjanna:   Nowy artykuł Punkty oparcia- (3)  (dzień temu)
Felicjanna:   Popularny artykuł: Punkty oparcia- (2)  (dzień temu)
zakrawarski:   "Dalem wszytkim plusy ale ktos je natychmiast zjadl ! Kogo moze taki akt cieszyc ? Ten ktos wystawia sobie negatywna ocene ! Mimo to, na zdrowie !!" do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (dzień temu)
sanderson:   "Ale fajnie rozpisane, w sumie wiedziałam może tylko kilka rzeczy... Można zabłysnąć na spotkaniu rodzinnym :D" do artykułu 16 niesamowitych faktów o których nie wiedziałeś.  (dzień temu)
sanderson:   "Nie wiem co ciekawsze, artykuł czy wojna w komentarzach pod nim haha" do artykułu Sześć zasad jak zostać internetowym guru?.  (dzień temu)
sanderson:   "Najpierw była kura, potem jajko" do artykułu Jajo, czy kura?.  (dzień temu)
sanderson:   "Haha, bardzo fajnie napisane :D Pośmiałam się" do artykułu Genezis śmiechu.  (dzień temu)
sanderson:   "Bardzo dobry artykuł, mój chłopak ubiera się w podobny sposób i uważam, że wygląda świetnie (kumpele zawsze mi go komplementują hehe) Btw jeżeli ktoś ma podobny styl to polecam https://retrokicks.pl/pol_m_MESKIE-100.html mają fajne oryginalne męskie buty :D" do artykułu Streetwear w wydaniu męskim.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Ja to zauważyłem ;)" do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Bóg nie, ale my tak, jeśli się nie szanuje fundamentów na których jest oparte nasze życie to je stracimy :)" do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska