Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Koriolan:   " Świat jest CUDOWNY ... A Vivi piękna :-))) " do artykułu Królestwo!.  (57 min. temu)
Serpico:   "cytuję Vivi91 : 'Rzeź niewiniątek właśnie się odbywa tylko frustrat i frajer tak się płytko odgrywa blokowanie niewygodnych piszących, którzy nie liżą starej kliki - to podła praktyka ' 'rozumiem, ale jaki to ma związek teraz z sytuacją? blokujemy IP, aby pozbyć się niewygodnych osób? czy to nie jest kompletne zaprzeczenie tego portalu - gdzie każdy ma prawo publikac ..." do artykułu Królestwo!.  (2 godz. temu)
Who cares:   Nowy artykuł Królestwo!  (3 godz. temu)
Serpico:   "@M44: A u pana co ? Pochwała onanizmu, ale tylko przed monitorem ? Czy ogólnie ? haaahhah ........... Zrozumiałem czemu pani Zoe/Vivi/Who Cares i ile ona jeszcze tam nie naprodukowała nicków, pisała zawsze o braku zaglądania w 'czyjeś łóżko'.Pochwalacie onanizm przed monitorem. I co dalej ? W parze się onanizujecie przy tych waszych kretyńskich intrygach netowych ? Czy robicie so ..." do artykułu Kronika ! Powrót wron z eiobowych stron.  (4 godz. temu)
Serpico:   "cytuję Vivi91 : 'Rzeź niewiniątek właśnie się odbywa tylko frustrat i frajer tak się płytko odgrywa blokowanie niewygodnych piszących, którzy nie liżą starej kliki - to podła praktyka ' 'rozumiem, ale jaki to ma związek teraz z sytuacją? blokujemy IP, aby pozbyć się niewygodnych osób? czy to nie jest kompletne zaprzeczenie tego portalu - gdzie każdy ma prawo p ..." do artykułu Kronika ! Powrót wron z eiobowych stron.  (4 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Pewnie tak, tyle się grubciu napociłeś żeby zrobić z Sety hejtera, a Marcin do niego pisze 'mistrzu' i jeszcze 'uściski'. Coś pisałeś o omijaniu przez niego gówna zdaje się hahahhahaha ................... Nie chce mi się szukać, poza tym przestałeś do niego pisać i glosować na jego arty, ale cię musi gryźć w ten tłusty tyłeczek, że Marcina szanują nawet ludzie ..." do artykułu Relaks.  (5 godz. temu)
zakrawarski:   "@szubrawiec: No i jak ? -Wiercisz- przez ......rajstopke ???" do artykułu Jak dobrać strój kąpielowy, by odzwierciedlał Twoją osobowość?.  (5 godz. temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski: W rzeczy samej! Fetyszysta - seksoholik! Niestety, przypadek nieuleczalny! Czarna rajstopka + czerwona szpileczka - to szubrawce uwielbiają najbardziej!" do artykułu Jak dobrać strój kąpielowy, by odzwierciedlał Twoją osobowość?.  (7 godz. temu)
zakrawarski:   "@szubrawiec: Przemyslales nazwe - rajstopki - ? Stop....do raju ! Bo jesli - rajstopki - beda siedzialy na d.... to raju .....NIET !! Przemysl to jeszcze raz ! Chcesz byc w raju.....czy sprzedawac ....ciuchy ? Fetyszysta ??? " do artykułu Jak dobrać strój kąpielowy, by odzwierciedlał Twoją osobowość?.  (7 godz. temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski: Gorzko, gorzko, stary draniu! Całkowita nagość jest aseksualna! To właśnie te majteczki, staniczki, rajstopki, o tak - rajstopki najbardziej są tą wisienką na torcie!" do artykułu Jak dobrać strój kąpielowy, by odzwierciedlał Twoją osobowość?.  (7 godz. temu)
zakrawarski:   "Do tych wszystkich przywar narodowo-socjalnych, o ktorych piszesz, dorzucili swoje -madrosci swieci- z kk takie jak arka ktora wyladowala na 5.000 metrowej gorze ze wszystkimi zwierzetami swiata i tysiace podobnych bezsensownych twierdzen. Oglupili narod calkowicie i teraz zeruja na nim bezgranicznie, dowolnie i bezkarnie ! Deo gratias.....Ite missa est !" do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (7 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'mądrość nie jest kwestia doświadczenia ...' hehe, a widziałeś kiedyś, by pień drzewa wyrósł nie mając korzeni ? ... ;)" do artykułu Relaks.  (8 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: mądrość nie jest kwestia doświadczenia ... Mądrość jest składnikiem świadomości :-))) I jako taka nie zależy od wieku. Choć oczywiście starszy człowiek wyraźniej widzi, że nie ma się co szarpać z iluzjami :-))) " do artykułu Relaks.  (10 godz. temu)
ckkp:   "http://www.mj-a.pl/" do artykułu Jesteś tym, co jesz!.  (11 godz. temu)
Marcin Sznajder:   "Mistrzu! ...Wszak to zabawa na całego.. radością i ironią przeplatana. Tęczowe to pisanie? Uściski " do artykułu Geneza prawdy (wiersz ostrzegawczy).  (13 godz. temu)
Marcin Sznajder:   "Świetny artykuł i fotki. Super" do artykułu Zamość - Padwa północy.  (14 godz. temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł O to właśnie chodzi ...  (16 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska