Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
podobny:   "@podobny: Udając znaczy: działać zgodnie z tradycją i obyczajem, wyglądać dobrze wobec innych, nadrabiać miną i wyszukanym oszustwem konwenansów, bić się w piersi gdy tego nikt od nas nie wymaga, udawać troskliwość, gdy nikt jej nie potrzebuje, ale przede wszystkim i ponad: kochać tak zawzięcie, aż się umył ukochanego opanuje. By był podległy i wykonywał nasze wszystkie zachcianki." do artykułu Lek na raka !!.  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@podobny: aż strach pomyśleć co będzie jak wszyscy będą podobni do podobnego a ten upodobni się do ukochanej japońskiej bakterii. Rozmnażanie przez trzepanie czy przez podział.?" do artykułu Lek na raka !!.  (20 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Z moich młodzieńczych sukcesów docenione zostały jedynie sukcesy biznesowe i polityczne.. Biznesowe możesz oglądać na Długim Pobrzeżu. Wystarczy przyjechać do Gdańska. O sukcesach politycznych pisałem na eioba.pl. Łatwo znaleźć. Sukcesy naukowe czekają." do artykułu Powinieneś stać się Liderem- czy jest to najlepsza metoda na osiągnięcie Sukces?.  (20 godz. temu)
podobny:   "My wszyscy jesteśmy tacy sami. Chcemy tylko dla siebie, udając że kogoś kochamy." do artykułu Lek na raka !!.  (20 godz. temu)
Hamilton:   "Vatican siem bala zapytowywac bo vatican wiedziec ze ta limfocyta T zabija tysz komorka mozg i taka mozg potem pierdoli w kolo to samo jak *ebnięty netoperek. Nima boha, nima boha, nima boha, bo wim i umim. Bo ja sylabilizowac u fryzjer co pisac w ta gazet dla blond. " do artykułu Lek na raka !!.  (20 godz. temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Albowiem 'psie' głosy nie docierają pod niebiosy. Nawet wyliniałych Bulterierów z gdańskiego Pobrzeża, a karawana idzie dalej. I choćbyś się poślinił w swej wściekliżnie żadna szczepionka ci nie pomoże... może jedynie Azotox." do artykułu Co powiedział wieśniak HAM...ILTONOWI?.  (20 godz. temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Lek na raka !!  (20 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: haha - Adasiu ale twoje młodzieńcze sukcesy mogę podglądać i uczyć się na starość czy też nie. Konkurencją dla ciebie nie będę, bo jesteś poza zasięgiem. Pokornie cię błagam wysłuchaj mnie panie." do artykułu Powinieneś stać się Liderem- czy jest to najlepsza metoda na osiągnięcie Sukces?.  (20 godz. temu)
Adam Jezierski:   "Św. Franciszek rozmawiał ze zwierzętami: http://www.eioba.pl/a/4727/swiety-franciszek-patron-chorych-psychicznie Znajome św. Franciszkowi świnie modliły się często. Z wyjątkiem świń z zabitej wiochy, które przestały się modlić w proteście przeciwko chamskim wypowiedziom księdza Budzynskiego. Widziałem w TV, że niektóre świnie nadal się modlą. Np.pokazali jak modlił się Jarosław Kaczy ..." do artykułu Co powiedział wieśniak HAM...ILTONOWI?.  (21 godz. temu)
anetanowak:   "https://gorzowpsycholog.pl/" do artykułu Jesteś tym, co jesz!.  (21 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: byle koza wystarczy i zeżre takiemu patryjiocie polskie znaki. Nic ci nie zostawiła. Wniosek : poproś rabina o zmianę korytka i nie jadaj już z kozami." do artykułu Koza na eioba.pl.  (21 godz. temu)
zakrawarski:   "Znam przypowiastke o zydzie, kozie i rabinie. Zyd prosil rabina o pomoc bo mial bardzo ciasne mieszkanie. Rabin radzie dokupic koze -do mieszkania- Wraz z koza w mieszkaniu sytuacja pogarsza sie. Wowczas rabin radzi sprzedac koze. Zyd stwierdza, ze sytuacja znacznie polepszyla sie. Wniosek: nie narzekaj bo moze byc gorzej ! Warto wskazac, ze to 'k ..." do artykułu Koza na eioba.pl.  (22 godz. temu)
Janusz Nitkiewicz:   "I nie ma takiej religii, jak którakolwiek inna. Tym różnią się religie. To jak z filozofią. Też każda jest inna, bo czymś się różni, i są oczywiście jakieś nurty filozoficzne, odchodzące od tych filozofii. Czy to nadzwyczajne? Czy dlatego któraś z religii jest lepsza? A całkiem poważnie, to bardzo dyskusyjne: Czemu Bóg wysyła ('syna' - siebie) i skazuje go na śmierć w męczarniach. Rozsądnie o tym ..." do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "Adaś jest wielki orzeł, Adaś wielki jak laśka on brzydką giełdę pochłania, Lecz nikt nie popiera Adaśka Więc wołam: Czyż nikt nie pamięta, że Adaś jest druh nasz szczery?! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Czytajcie Adaśka, dziewczęta, Czytajcie do jasnej cholery!" do artykułu Koza na eioba.pl.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: jak pan hrabia sobie życzy. Ta pietruszka na asfalcie wypuściła listek. Mam zebrać sąsiadów i wyciągać czy jeszcze czekać, bo nie mam pojęcia o metodach uprawy pietruszki po 50 dolców za kilo. A chciałem ją sprzedać na foreksie. Ja tobie pietruszkę ty mnie, kurs zatańczy i kupimy sobie antyka, wariata i jeszcze nam zostanie na śniadanie." do artykułu Powinieneś stać się Liderem- czy jest to najlepsza metoda na osiągnięcie Sukces?.  (22 godz. temu)
jotko49:   "Żydowska koza ci nie pasi, utajniony żydożerco. :-)) Zawsze możesz ją ubrać w pasiak jak twa koleżanka partyjna Spurek." do artykułu Koza na eioba.pl.  (22 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Nie miałeś sukcesów w młodym wieku i na starość nikt Ciebie nie ceni. Nie wcinaj się w dyskusję na temat, o którym nie możesz mieć bladego pojęcia." do artykułu Powinieneś stać się Liderem- czy jest to najlepsza metoda na osiągnięcie Sukces?.  (22 godz. temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Miejże litość nad sobą, jebnij się w łeb bez pytania się o radę patologa i bez konsultacji z grabarzem. Motława nie takie asortymenty przyjęła od Czosnkowego z Wa-wy. I wstaw wreszcie swą fotkę by Naród nie zapomniał takiej Osobliwości, byś świat rzucił na kolana swą charyzmą..." do artykułu Tydzień noblowski.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: jak napisać kolejny art, którego nikt nie chce czytać ? Cała nadzieja w linkach i litości." do artykułu Powinieneś stać się Liderem- czy jest to najlepsza metoda na osiągnięcie Sukces?.  (22 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Jeden ślub był w Katedrze Chełmińskiej a drugi w Katedrze Oliwskiej. W Katedrze Chełmińskiej Głódzia nie było (wtedy, gdy byłem tam na ślubie)." do artykułu Tydzień noblowski.  (22 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska