Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Serpico:   "@Koriolan: Uuuu karanie cię nie minie, oj nie, a do pracy nie nada ? Aaa ... praca be, jak to pisałeś ? " do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: HAAH ... to samo co tu, tyle że ksiądz :) , tu faszyści a tam karabiny : 'On tęskni do KARABINÓW POD SUTANNĄ by móc zabijać takich ludzi jak ja. Pomyślcie … TO JEST SPADKOBIERCA JEZUSA ?': Jeszcze koleś ci wyjaśnia grzecznie. 'To z karabinami to była ironia, kpina, nie zależy mi na zabijaniu takich jak Wy, ludzi biednych ..." do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
Serpico:   "Dobry Człowiek do ciebie ! Ten co neguje KRK razem z Tobą ! cytuję Koriolan: 'Koriolan 1 czerwca 2018 o 12:36 Cóż … Jak dla mnie bardzo dobry wykład. Porusza kilka istotnych spraw i ujmuje je w zgodzie z naukami Ojców pustyni. Najważniejsze to stwierdzenie, że NIEISTOTNY jest sposób życia : zakonny czy świecki. Istotny jest tylko wybór : życie zgo ..." do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (9 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: Nic Ci Mirek nie poradzę ... JEDYNĄ stałą rzecz na tym świecie to ... ZMIENNOŚĆ. Każda sekunda tego świata była inna ... Potrafisz oszacować ile ich było ? Czujesz tą ilość ? . Wir - używam tego byśmy mogli się zrozumieć. Ty to napisałeś i ja używam Twoich pojęć powinieneś mnie rozumieć :-))) . A spokój który opisałeś w 'Wirze' jest ..." do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: http://ps-po.pl/2018/05/14/bezkompromisowy-wybor-boga/ next, o to się Zakrawarskiemu spodoba." do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Co nie bot ? Dobrze mówię ? Dobrze mówię, prawdę, a te twoje problemy z oczami to jeden wielki kit, no może nie wielki, średni, o tak bym ujął." do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
podobny:   "@Koriolan: … jest taki stan, który uwalnia od wszystkiego … szczególnie od samego siebie. Sama konstrukcja wiru jest dynamiczna i prowadzi do takiej refleksji. Jak w utworze muzycznym, gdzie jest kulminacja kakofonii dźwięków i … zatrzymanie, zawieszenie w ciszy, wszechogarniającej ciszy i uspokojeniu ..." do artykułu Czym jest świadomość?.  (9 godz. temu)
Serpico:   "@Hamilton: http://ps-po.pl/2019/02/04/uwolnienie/ Tak wygląda forum Benedyktynów, część Laickiej wyglądała podobnie, a Wróbel jak wyzywał tu, tak samo wyzywa tam.ktoś mu nie przypasuje, lecą wyzwiska. Jakby to był ktoś 'normalny' to ja bym go nie wyzywał, ale to taki kłamca że głowa MAŁA. Nic dziwnego że ma nadwagę, no niestety, on jest cały czas w NECIE. Bot, wypuszczony przez .. nie wiadomo nawet kogo." do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
Koriolan:   "@Henear: ad cele ... Zdecydowanie zmieniłem SPOSÓB 'wyboru' celu. Zamiast samemu wyznaczać cel postanowiłem odnaleźć go w sobie, w swoim życiu ... . Może się zdarzyć, że i ten cel będzie gówniany ale zobaczymy :-)) Trochę patrzę jak żyją, czują, myślą ludzie którzy w 'ten sam' sposób już znaleźli swój cel w życiu. Wiem, że to słaby argument ... Ale w tym cholernie zmiennym świecie ciężko znaleźć coś stabilnego :-))) " do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
Serpico:   "@podobny: No na pewno, szczególnie im pomoże japońskie porno i twoje picie non stop. W dużym stopniu pomaga ? NORMALNE ŻYCIE, jasne .... Okazało się że jesteś typem człowieka który się poświęca dla innych, jakby mogło być inaczej ... ędę chyba musiał was zbiorowo przeprosić, za to co naklepałeś z 4 nicków, co często się nie nadawało do czytania, także. ..." do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
Hamilton:   "@Henear: Kori jest mistrzem zaprzeczeń. Nie wiem jak można się rozwijać siedząc 16 godzin na eiobce i ględzić to samo. Kiedy się zajmuje tą duchowością.? Chyba, że cytowanie wyświechtanych gazetowyh frazesow jest rozwojem duchowym. " do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
podobny:   "@Koriolan: Coś za dużo tego wirowania … Oprócz różnych wyobrażeń iluzji, trwa zwykłe normalne życie. Trwa konieczność życia i radzenia sobie z różnymi problemami. A więc finanse: trzeba pomóc chorującej babci (81 lat cukrzyca), kuzynowi który ma chorobę Parkinsona, synowi, bo znowu wpakował się w kredyt, opłacić rachunki, ściągnąć pieniądze od customerów za wynajem, nakarmić psa i kota, posprzątać ..." do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
Henear:   "@Koriolan: Skoro stwierdziłeś że tamte cele były bez znaczenia, to idąc tą logiką czy nie czeka cię teraz znowu to samo? Jaki sens mają twoje duchowe poszukiwania?" do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Złóżmy do kupy jak się okazały nieprawdziwe, wziąłeś za dużo na siebie, nie dorobiłeś się a to stres, dzieci lałeś i co tam jeszcze ? Pewnie alk jak podobny co ? A potem jak trwoga to do Boga, całą resztę kasy przesrałeś na randki i zostałeś już mnichem pustyni. Wiesz co sądzę ? Sądzę że było jeszcze GORZEJ. Ale ! : 'Historyjka się przedłużyła ... / ..." do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
Henear:   "@Koriolan: By zaistniała miłość pomiędzy dwojgiem ludzi musi być spełniony szereg czynników. Obdzierasz miłość z wartości, czyniąc ją tak powszechną że można ją mieć od pstryknięcia palcami - owszem można czuć coś do kogoś, ale bez odwzajemnienia jest tylko pragnieniem. Brak zaufania rodzi ciągły koszmar, z perspektywą 'miłości' dyndającej na sznurku niczym marchewka. Na mił ..." do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Tak się okazały 'nieprawdziwe' cwaniaczku ? cytuję Koriolan : 'Opowiadałem już, że po studiach zajmowałem się głównie zarabianiem kasy. To był mój priorytet ('cielesny' poziom świadomości) a przebudzenie polegało na tym, że pomyślałem 'a gówno z tej kasy. I tak się nie dorobiłem. Ja chcę kochać dzieci a nie je bić'. Hmm ... skąd tu wziąść miłość ? Pomyślał ..." do artykułu Break/point.  (10 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: a gdzie i z kim poza Mańkiem masz mocną i poważną rozmowę? Zresztą z Mańkiem to też bezsensowne bicie pustej piany. Kompletnie nic z tego nie wynika. Świadomość-ego-świadomość-ego w koło macieju. Nawet nie potraficie zdefiniować tych swoich pojęć. Jako niedoszły doktor informatyki mam nadzieję, że wiesz czym jest definiowanie pojęć. Jeśli ktoś zaczyna z tobą poważną rozmowę a ona jest d ..." do artykułu Break/point.  (10 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ble ble ble , gówno mnie to obchodzi, trzeba było nie robić tego co robiłeś, a te kity sobie włóż w ten spasiony tyłek. Innym razem koleżko to już KTOŚ będzie z tobą rozmawiał, nie ja, ktoś w MUNDURZE, nie faszystowskim, zwykłym, POLSKIM i nie wojsko." do artykułu Break/point.  (10 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: odpowiedzi znajdziesz w moich wypowiedziach ... Lubisz gnoic i naśmiewać się z innych co czyni słabą rozmowę z Tobą ... Pogadam z Tobą innym razem ... " do artykułu Break/point.  (10 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Aaa doktorat hahhahaha no tak hahhaaha ... jasne, weź już idź w pizdu z tym kitem że ty byleś na studiach, z wrocławskiego inf startują od powiedzmy 8 tysięcy, a ty miałeś niby 'firmę' i się 'nie dorobiłeś', błagam ...... błagam .......... LITOŚCI, tak jak te kity Wróbla z Porshe hahahahha ............... Porshe było w jego zasięgu, był 'bezwzględnym biznesmanem' jak pis ..." do artykułu Break/point.  (10 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska