Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton:   "@pokrzywiony: Hahaha - Mariol tobie zawiszczę renty i tego rozrywkowego punktu napraw. Nie wsadza się lamp naftowych w urządzenia elektryczne. Takie eksperymenty naókowe zawsze są bolesne. Największy twój sukces to to, że w ogóle mamejo żyjesz." do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (17 godz. temu)
Serpico:   "@Who cares: Szybko uciekaj gwiazdo niesprzedanej książki i olanych stoliczków w chińskie literki, pojaraj się Rogerem kimkolwiek on jest i potem stwierdź że ktoś się podnieca czyimiś sukcesami. Chciałaś wypromować książkę, nie wyszło, zresztą tego czegoś nie da się wypromować, bo nikt takich bzdetów nie czyta, a tym bardziej nie kupi, chciałaś wypromować te twoje meble które mogą ..." do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (18 godz. temu)
Hamilton:   "Hahaha- Kostka wyroby czekoladopodobne w opakowaniu zastępczym to kuźwa był szczyt jakości. Kogo obchodziły jakieś tam normy.? Dzisiaj Kostka masz wybór, wtedy musiałeś brać to co wystaleś w kolejce." do artykułu Do czego doprowadziło nas dobrowolne stosowanie Polskich Norm?.  (18 godz. temu)
Hamilton:   "Właśnie. W PRL produkowaliśmy wyroby najwyższej jakości. Wszyscy na świecie nas podziwiali. Fiat 126 osiągnął po 10 latach produkcji tak wysoką jakość, że Włochom włosy stawały dęba i zabronili używać nazwy Fiat. Produkowaliśmy 'maluchy', których nie chcieli nawet Ruscy za pół darmo." do artykułu Do czego doprowadziło nas dobrowolne stosowanie Polskich Norm?.  (18 godz. temu)
Hamilton:   "@Doktor Jekkyl i pan Hyde: zakrawuś ma już przerzuty limfocytuf Ą na jajniki typu Ę. Jak zacznie Ć pać to pójdzie Śpać." do artykułu Lek na raka !!.  (19 godz. temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "Zakrawuś!! Litości!! Napisz chuć jeden artykuł nie wspominając mimochodem - Kaczyńskiego i Vaticana!!" do artykułu Lek na raka !!.  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@Doktor Jekkyl i pan Hyde: Hahaha - specjalizacja modlitwy wstawiennicze. Jak udup dostanie 3 euro to się za ciebie wstawi u bozi. Ku*wa - świętojebliwy ojciec Andrzejek od kopiejek." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (19 godz. temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "Ha ha. No panie Andrzeju, od razu widać żeś pan prawdziwy katolik. Kochaj bliźniego aż koszulę zedrzesz z niego. Jak wykończysz jednego - bierz się za drugiego;-)" do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@Doktor Jekkyl i pan Hyde: stary klecha z mózgiem upośledzonego 12 latka, którego wypieprzyli z kościoła na zbity ryj przyszedł na eioba głosić słowo Boże, pouczać jak pisać artykuły i odpuszczać grzechy." do artykułu Co powiedział wieśniak HAM...ILTONOWI?.  (19 godz. temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "Oj modlą, modlą...i pod figurą - a diabełek siedzi za skórą;-)" do artykułu Co powiedział wieśniak HAM...ILTONOWI?.  (19 godz. temu)
barkarz:   Popularny artykuł: Trzeci krach żeglugi w Bydgoszczy  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Hej szable w dłoń! Łuki w juki, a łupy wziąć w troki Hajda na koń! Hajda na koń! Okażcie się godni epoki, ach epoki Ruszajcie w bój, Głosowania uwolnić od zbója Hamilton zbój, okrutny zbój, nie zwycięży was nigdy, tralala!" do artykułu Trzeci krach żeglugi w Bydgoszczy.  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: na jej miejscu też bym się dziwił : https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sanktuarium_Matki_Bo%C5%BCej_Trzykro%C4% 87_Przedziwnej_w_Koszalinie" do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (19 godz. temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@Zdzisław Sadowski: Zatem do dzieła Zdzisławie! Odpal swój eiobowy arsenał rakietowy. Tylko nie zrób teatru jak Trump!" do artykułu Trzeci krach żeglugi w Bydgoszczy.  (20 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   "Widzę, że bez naszej pomocy ziomal nie da rady!" do artykułu Trzeci krach żeglugi w Bydgoszczy.  (20 godz. temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@pokrzywiony: Dokładnie. Też mnie dziwi, że niektórzy zamiast wierzyć całościowo, to podniecają się i innych detalami, czy czczą gadgety, symbole, typu krzyż. Wierzyć powinno się, moim zdaniem w Boga, Jezusa, a krzyż to tylko symbol, a niektórzy, tu w pobliskiej kapliczkach piszą, matko Boska z Gwadelupy módl się za nami ;). W innej podpisują się Czciciele krzyża. Matka Jezusa jest jedna i nie ma ..." do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (20 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: twoje przyjście na świat nie jest związane z biologią. Mamusia dziewica puściła bąka, nad Sandałomierzem ukazały się 4 radzieckie helikoptery, piorun pierd*** w koperek, górników wyciągnęło na powierzchnię i zesrobali cię z asfaltu kilofami. A tata bzykał twoja panią z biologii by nie wpadła w depresję na twój widok. " do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (21 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ja to widzę inaczej, mówi się, że jak tobie się uda podlizać, im się uda przetrwać. Czy jakoś tak. Zobaczymy. Teraz szmaticzek na paticzek i szoruj do zakrawy wrzeszczeć, że Boga nima." do artykułu Wynalazki benedyktyńskie.  (22 godz. temu)
Koriolan:   " Tak ... Mówi się, że benedyktyni przechowali kulturę i wiedzę przez ciemne wieki średniowiecza. Dzisiaj w ten sam sposób chcą przechować kulturę chrześcijańską (katolicyzm). Czy im się uda ? Zobaczymy ... " do artykułu Wynalazki benedyktyńskie.  (22 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska