Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
podobny:   "@zakrawarski: To takie nienowoczesne - kto dzisiaj używa drewnianych drabin? Bóg idzie z postępem czasu i daje człowiekowi drabinę z metalu (najlepsze sa aluminiowe, bo lekkie). Bo w istocie nie jest ważne jakiej człowiek będzie używał - upadek z wysokości zawsze boli, a czasami nawet zabija." do artykułu Pierwsze kazanie Jezusa.  (10 godz. temu)
podobny:   "@gwoli_scislosci: 'Nie neguję wpływu myślenia na ludzki los, mi chodzi o racjonalne podejście do tego.' Czytam dokładnie: 'Nie neguję wpływu myślenia na ludzki los, tylko myślenie musi byc racjonalne.' Co jest normą racjonalności, skoro jest ona funkcją myślenia, które często racjonalne nie jest? To, czego uczyli nas rodzice, szkoła, a może koledzy, na podwórku w pracy albo z książek? Których - ty ..." do artykułu Powrót do Astrologii.  (10 godz. temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Oraz przestrzeń pomiędzy szczeblami ! Blogoslawieni ci na drabinach.....albowiem szybciej wejda do nieba.....i usiada na prawicy." do artykułu Pierwsze kazanie Jezusa.  (10 godz. temu)
podobny:   "@Felicjanna: Nie zlasowało, tylko ujawniło czym w istocie mózg jest (nie tylko Twój!). Mózg nie potrzebuje niczego realnego, żeby funkcjonować. Bez problemu wymiennie stosuje to, co wyobrażone z tym co realnie doświadczane. Dlaczego tak jest? Bo wszystko co powstaje w mózgu jest jedynie złudzeniem: 5 naszych zmysłów dostarcza umysłowi pożywki do tworzenia iluzji, które chciałby trakować jako realn ..." do artykułu Punkty oparcia-(4).  (10 godz. temu)
Kpt. Pazur:   "@gwoli_scislosci: próbowałem kiedyś ściągać niuniom majteczki myślami przez czwarty wymiar i wywoływać nagłe orgazmy siłą intencji. Jednak nie udało się, ściema totalna!" do artykułu Powrót do Astrologii.  (10 godz. temu)
Kpt. Pazur:   "@Adam Jezierski: ciężko." do artykułu L.G.B.T..  (10 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Sswistak ty chyba masz kawałek drewna z tej drabiny co się przyśniła Jakubowi." do artykułu Pierwsze kazanie Jezusa.  (11 godz. temu)
Felicjanna:   "@podobny: czyli, zlasowało mi mózg?:)" do artykułu Punkty oparcia-(4).  (11 godz. temu)
gwoli_scislosci:   "@Isabel: 'Wszystko to, co dzieje się w naszym życiu 'ściągamy' naszymi myślami z czwartego wymiaru, w którym znajduje się nasza przyszłość.' Czyste i nieskalane myśli pozwalają seryjnym mordercom , być seryjnymi , no i pozytywne myślenie im pomaga , natomiast ich ofiary , to pewnie same negatywne myśli i przez to stają się ich ofiarami. Nie szkoda Ci Twojej inteligencji ..." do artykułu Powrót do Astrologii.  (11 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Kpt. Pazur: Czyli jesteś trochę perwersyjny. (lekko zboczony)." do artykułu L.G.B.T..  (11 godz. temu)
Felicjanna:   Popularny artykuł: Punkty oparcia- (3)  (11 godz. temu)
swistak:   Nowy artykuł «Niewiasto, cóż nam odtąd do siebie?»  (11 godz. temu)
gwoli_scislosci:   "A ja jak widzę łysego kolesia z wąsami , to też różne stany miewam , jednak , to Kojak." do artykułu Głupia, męska moda.  (11 godz. temu)
Juliusz II:   Nowy artykuł Głupia, męska moda  (11 godz. temu)
swistak:   Nowy artykuł Pierwsze kazanie Jezusa  (12 godz. temu)
madix:   "bardzo ładne" do artykułu Księga smutnej prawdy..  (13 godz. temu)
Kpt. Pazur:   "@podobny: dzisiaj wege, jutro homo! Nie trać złudzeń bo to wiedzie do alkoholizmu. " do artykułu ... spojrzenie w Dal.  (14 godz. temu)
podobny:   "Poezja swoje a .... hormony swoje. Zresztą są i tacy, którzy uważaja, że jedno z drugim się wiąże. Erotyka wiersza nieodwołalnie prowadzi do zbliżenia i ... do zburzenia poetyckiego zapatrzenia w dal. Gdy zje się ciastko, to już nie to samo, gdy sie na nie ptarzy, podziwia i pragnie. Dal znika, a pojawiają się pieluchy, wrzaski i zatwardzenia. Takie jest życie. Chwała tym co przez c ..." do artykułu ... spojrzenie w Dal.  (14 godz. temu)
Kpt. Pazur:   "@jotko49: goszko, goszko stary draniu" do artykułu ... spojrzenie w Dal.  (14 godz. temu)
podobny:   "Książka (opowiadanie) jest pisana z punktu obserwatora - gracza komputerowego - oceniającego przebieg zdarzeń widzianych na monitorze komutera. Przy czym, świat iluzji całkowieicie pochłania gracza, zastepując mu niejako rzeczywistość. Gracz wierzy w to co widzi i dokonuje myślowych spekulacji na temtat każdego kolejnego ruchu, sceny, posunięcia. Według mnie jest obraz technologii p ..." do artykułu Punkty oparcia-(4).  (14 godz. temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska