Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
pokrzywiony:   "@Koriolan: Zauważ że to słowo 'chrześcijaństwo' jest zamknięte w cudzysłowie jako część cytatu tekstu Henear'a i to nie jest mój tekst jego kończy się słowami: 'czy dowodzi to jego prawdziwości? - Nie. ' . Mój tekst jest poniżej tego cytatu jako odpowiedź. Wiem że słabo widzisz ale to powoduje że wkradają się błędy. Ps. Też bym zmienił tak jak proponujesz." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (15 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Zbigniew Kostka: Zapomniałem ci złożyć gratulacje z okazji uzyskania 60 tys.odsłon. Żałuje tylko, że przez komentarze Hamiltona, który chwalił się swoimi dokonaniami w eioba.pl i sugerował że my nigdy nie będziemy tak dobrzy jak on, musiałeś to udowadniać w kolejnych kwartalnych i rocznych rankingach a przestałeś pisać ciekawe artykuły o życiu. Chyba już teraz nie musimy udowadniać, że jesteśmy lepsi, więc możesz śmiało wrócić do pisania ciekawych życiowych artykułów." do artykułu Kiedy upadł portal eioba.pl.  (16 godz. temu)
Koriolan:   " 'W rzeczywistości Bóg tak samo kocha wszystkie człowiecze dzieci' Oraz ... 'Bóg zaś to Miłość. On przyjmuje do Siebie tylko tych, którzy stali się do Niego podobni.' . W/g mnie jest tu sprzeczność oznaczająca dla mnie, że Vladimir nie zaszedł daleko dalej niż kościół prawosławny czy katolicki. Warto się zdecydować ... Bóg kocha wszystkich czy kocha wybran ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (16 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: ogólnie masz rację :-))) Zmienił bym tylko słowo chrześcijaństwo na katolicyzm. Wiara katolicka powstała na bazie heliocentryzmu, chrześcijaństwa, judaizmu itd. w celu ... Dominacji. I dlatego katolicyzm szerzył się ogniem i mieczem. Można też wspomnieć prawo Kopernika .,. . Pieniądz zły wypiera pieniądz dobry. . Co się tłumaczy ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (16 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Henear: 'Teoretycznie, jeśli bym cię pobił to udowodniłbym że jestem od ciebie silniejszy. Tyle i aż tyle. Chrześcijaństwo było szerzone ogniem i mieczem a podbite nacje wcielane do jego kultu, czy dowodzi to jego prawdziwości? - Nie. ' Żeby się nie 'rozmadlać', wspomnę że zwierzęca agresja prowadząca do dominacji też jest nieujarzmioną siłą natury. Ps. Tu masz ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (16 godz. temu)
Irina Lewandowska:   Popularny artykuł: Ranek zamglony  (17 godz. temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@Hamilton: Adam sugeruje, że te halucynacje powodują u słabych umysłów media, a ich, jako takich nie można pociągnąć do odpowiedzialności, bo to jest walka polityczna, ukrywana pod hasłem 'mówienia prawdy'. Co innego mnie nie przekonuje. W kilku napadach na banki ukradł pięć tysięcy złotych, to siedział pół roku za tysiąc złotych. Moim zdaniem siedział za co innego. Gdyby zabił staruszkę i zabrał ..." do artykułu Dlaczego Stefan W. zamordował Prezydenta Gdańska?.  (17 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: krzywo rosła, bo jakaś pokrzywiona, a jak pokrzywiona to opóźniona w rozwoju. Słyszałem podobną historię. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (24 godz. temu)
Hamilton:   "@Remter: ci którzy tak obficie odwołują sie do wartości po dojściu do władzy sami sobie przyznawają wartościowe nagrody. Im więcej odwołań do wartości tym wartościowsze ich nagrody, które im się słusznie należą za te wartości do których się odwołują. " do artykułu ...droga do nikąd....  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniek obserwują cię miliony fanów z kraju i zagranicy : http://www.eioba.pl/u122999/pokrzywiony/friends Hahahaha i obgryzają paznokcie u nóg czytając twoje komentarze. " do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Hahahahaha Sadosie rodzina wam się reorganizuje. blyskotka to Elka Sadowska, która dostaje zeza z euforii jak czyta wasze arty : http://www.eioba.pl/blyskotka kobranoc to teraz Eliza Kostka, też dostaje ataków szału i mdleje bidula z zachwytu: http://www.eioba.pl/kobranoc Fanka turystyki pielgrzymkowej. Na widok waszych artów siusia ..." do artykułu ...droga do nikąd....  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: to, że córka ma zdjęcia z ojcem jest niebywałym skandalem. A ojciec z córką na zdjęciu to już wręcz zbrodnia. Masz ty facet jeszcze tam coś w tej łepetynie. Przelane, jak z pustego w próżne, z pustego dzbana....Z a k r a w a r s k i e g o" do artykułu ...droga do nikąd....  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Zbigniew Kostka: 'obowiązuje bojkot naszej rodziny'. Pokażę im, że masz 60 tyś odsłon. Pospadają z krzeseł. Kostuchno moja kochana kto odrzuceniami wojuje ten od odrzuceń ginie. Chyba masz rację. Obowiązuje bojkot waszej rodziny. " do artykułu Kiedy upadł portal eioba.pl.  (dzień temu)
Serpico:   "@Hamilton: Wąski zgryz, jedna 8 semka w ogóle krzywo rosła, nie wyrosła cała nawet, no ale aż taki głupi od tego nie jestem ahaahha ..., właśnie tą mi rwali bez znieczulenia. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Hamilton:   "@milord36: 'Jak ci doradzałem bo litery zjadasz i dużo błędów'. Piszesz tak, że miałbyś kłopoty zdać do V klasy. Nie dziwię się, że wolisz kopiować. Zawsze możesz zwalić na kolegę. Podpisujesz się już 4 krzyżykami? Hahaha ten czwarty to nagi_ster cymbalista z plagiatami na eioba i wykopie. Wszędzie wyręczasz się innymi. Dzieci ci też koledzy robili?" do artykułu Różaniec..  (dzień temu)
Serpico:   "@Hamilton: No ja akurat z zębami miałem problemy, a tak te braki znieczuleń pamiętam z przychodni koło siebie, miałem wyrywaną 8 semkę bez znieczulenia, zaraz po PRL, oszczędzali na tych znieczuleniach.Teraz chodzę prywatnie." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
milord36:   "@Hamilton: Piszesz na maszynie ? Jak ci doradzałem bo litery zjadasz i dużo błędów.Hehe..." do artykułu Różaniec..  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: ja z tym nie miałem żadnego problemu do czasu gdy w wojsku nie trafiłem na dentystkę sadystkę w szpitalu wojskowym we Wrocławiu. Ta krowa znęcała się nade mną godzinę bez znieczulenia. Na szczęście przyszedł facet i w kilka sekund załatwił to czego to krówsko nie potrafiło albo nie chciało zrobić przez godzinę. Brak doświadczenia raczej nie wchodziło w grę, bo to była raczej stara wiedźma. Jak masz ochotę zagryź dentystkę to gorąco ją polecam o ile jeszcze żyje. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
milord36:   "@Hamilton: Tak,tak kundlu. " do artykułu Różaniec..  (dzień temu)
Serpico:   "@Hamilton: No ja akurat muszę, mam straszliwie wrażliwy układ nerwowy, inaczej bym zeżarł dentystkę razem z jej 'zabawkami' , znieczulają mnie zawsze parę razy, zęby mam strasznie wrażliwe. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska