Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Koriolan:   "@wianeczek: ciekawisz mnie, więc czytam teksty jeśli zdołam je przeczytać. Rozmawiam z Tobą bo chcę. Pokazuję Ci co widzę. A Ty widzisz co pokazujesz ? A czym się różni artykuł od fotografi ? " do artykułu Zwiadowca.  (14 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: 'Prawdziwe prawa' będą odnalezione przez ludzi czyli zatrute, zewnętrzne i fałszywe...=:)))" do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (15 godz. temu)
Koriolan:   "@Adam Jezierski: wiem, że jest mnóstwo teorii. Ale zwróć uwagę, że nie ma teorii skończonej. Zawsze jest jakieś ale ... Tym 'ale' naukowcy się nie zajmują. Specjalistów od 'ale' nazywamy filozofami lub religiantami :-))) " do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (15 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: 'zyści' , to się korygujący znalazł. Niestety do Koontz-a, albo Kinga nie możesz napisać że jest w nich słońce i miłość, możesz spróbować do na przykład Głuchowskiego, trochę pojechał po moim idolu, ale w pewnym sensie miał rację, tylko za ostro, a ja po tobie jadę za słabo hahaah ..." do artykułu Zwiadowca.  (15 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: Cóż ... Wszystkie zewnętrzne teorie mają zatruty składnik ... Są fałszywe. Są iluzją, wymysłami innych ludzi. Tak jak konsumpcjonizm, czy państwo polskie. Przecież NIC nie dzieli Polaków i Niemców poza granicami w ich UMYSŁACH. Tak naprawdę zewnętrzne teorie istnieją tylko po to by stwierdzić, że nie istnieją :-))) . Gdy już to stwierdzimy, jedyne co możemy zrobić to odnaleźć prawdziwe prawa jakie zapisał w sercach i umysłach nasz Stwórca. " do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (15 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: Eksperyment Stanleya Millera świadczy o tym, że miliardy lat temu mogły powstawać samorzutnie substancje konieczne do powstania życia na Ziemi. Substancje stanowiące budulec żywych organizmów. Mimo wielokrotnego powtarzania tego doświadczenia nie uzyskano żadnej cząstki, która byłaby zdolna do zapoczątkowania biologicznej ewolucji. Taka cząstka musi wypełn ..." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (15 godz. temu)
wianeczek:   "@Koriolan: Realny świat jest mierzony inną miarą. Fikcyjny wprowadza mnie w taki właśnie z pogranicza, ma swój cel. Czy potrafię pokazać ten drugi świat? Tak, na zdjęciach. :) Nie czytaj moich tekstów, jeśli Cię w jakiś sposób męczą. " do artykułu Zwiadowca.  (15 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Vivinstein nie może ci odpisać, bo na afterze ciśnie browary, pies wyje, wszyscy go olali, leży wyorana na maksa i ogląda Wimbledon, Oscar jakoś wypoci w tyrze, Vivi w saunie i jakoś to życie leci hahahahaah .............. A ci powiem widywałem męskie wersje Vivi, dobrze się to nie skończyło, ja to lubię happy endy, męskie wersje mają mniej szans, no chyba że trafią na ..." do artykułu WWW Odwyk.  (16 godz. temu)
Koriolan:   "@Adam Jezierski: no to co, że wyginęły ... Po prostu Życie to NIE gatunek zwierząt ... . Więc CZYM jest życie ? " do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (16 godz. temu)
Koriolan:   "@wianeczek: widzisz ... Urodziliśmy się do szczęścia ... Ale w Tobie jest ciemność. Zbudowałaś je tam. Teraz go pokazujesz. Inni patrzą ... Nie tak powinno być. Jest w Tobie słońce i miłość. Potrafisz do nich dotrzeć ? Pokazać je ? " do artykułu Zwiadowca.  (16 godz. temu)
wianeczek:   "@Koriolan: Dzięki za techniczne. Powodzenia z tym niebem, mi wystarczy, że wisi na głową. :) Pozdrawiam. :) " do artykułu Zwiadowca.  (16 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Problem w tym, że wszelka przesada szkodzi." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (16 godz. temu)
barkarz:   Popularny artykuł: Legenda Alamo  (17 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Kiedyś myślałem że pogoń za 'doskonałością', 'wielkością', 'wygodą' ma jakiś sens, ale okazuje się że to tylko pogoń za wiatrem, a właściwie próżnią. Ta pogoń za 'bogactwem' powoduje jedynie powiększanie się grupy ludzi sfrustrowanych oczekujących 'zbawiciela' w ich rozumieniu kogoś kto ciągle im będzie dostarczał nowych rozrywek, bo konsumpcjonizm współczesnego świata tak kształtuje cz ..." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (17 godz. temu)
Adam Jezierski:   "Znane są przykłady gatunków, które wyginęły." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (17 godz. temu)
Koriolan:   " Konsumpcjonizm - To tylko fragment działalności bogatych ludzi chcących być jeszcze bogatszymi. A zadłużenie nie ma końca ... Nie ma granicy zadłużania. Nie jest to też w/g mnie powód do końca świata. To tylko jedna ślepa drogą i tyle ... W/g mnie życie jest niezniszczalne ... Ale kto wie, co to znaczy życie ? " do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (17 godz. temu)
Koriolan:   " Mroczny świat jutra ? Może się i zyści ... Ale jeden facet obiecał niebo ... W niego wierzę :-))) " do artykułu Zwiadowca.  (17 godz. temu)
Koriolan:   " Techniczny ... 'nie jednokrotnie' - niejednokrotnie ? 'tropikalne klimat.' - klimaty ? " do artykułu Zwiadowca.  (17 godz. temu)
Koriolan:   "@Vivvi: ech ... U mnie już ciągnie mrozem z Ukrainy. W południe 4 stopnie ... O grilu raczej nie ma mowy. Piwo kawa w kawiarni. W kawiarni pyszne piwo z nalewają - książęce przeniczne złote. Ostatnio znalazłem w sklepie Łomża miodowa. Bardzo bodbre. Piliśmy to w Płaskiej. Tak mi smakowało, że zabrakło w sklepie tego piwa :-))) Ech ... Lato :-))) Z jedzenia to moj ..." do artykułu WWW Odwyk.  (18 godz. temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Niewolnictwo ekonomiczne.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska