Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
VIVI.:   "@pkkimma: aaaa racja racja :)" do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (8 godz. temu)
VIVI.:   "@sabinka: Pani Sabino - będę wdzięczna za informacje - jaka to rasa. Dziękuję z góry" do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (8 godz. temu)
VIVI.:   "@sabinka: Pani Sabino - będę wdzięczna za informacje - jaka to rasa. Dziękuję z góry" do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (8 godz. temu)
gnostyk:   "@Katarzyna Wasik: Teraz z kolei wprawiasz mnie w dobry humor :) Może i faktycznie go masz ale wyluzuj bo przestanę wierzyć w puentę jaką podsumowałaś swoją wypowiedź do Zakrawarskiego :)" do artykułu Historie niesamowite.  (8 godz. temu)
Katarzyna Wasik:   "@gnostyk: czym zagrożona panie ...gnomstyk ? powinieneś mi bratem ...ciotecznym a ziejesz j...odem, fukuszima i czarnobyl już wygasł, wyluzuj pan , cóż się stał , żeś się pan aktywował ? bajpasy się w końcu przyjęły ? czy sztuczna nerka od salety zaczęła działać ? hehe " do artykułu Historie niesamowite.  (9 godz. temu)
Katarzyna Wasik:   "@zakrawarski: Dumbadze dysk sam wypadał z krępla ;-) i sam leciał , za każdym razem dalej , a co do dziecinnej Merlin , hehehe oglądalem kiedyś z nią jakieś dzieła , o fuck o fack , hehehe ale dno, widac na miarę jej możliwości ... ' nie głową grasz dzisiaj kochanie' ... i takie odnoszę wrażenie , że z głową i głowa nie grała nigdy jak dzisiejsze bagno w kurwizji , o właśnie nowe wspaniałe słowo z ..." do artykułu Historie niesamowite.  (9 godz. temu)
gnostyk:   "@Katarzyna Wasik: Obiektywnie patrząc to taką opcją jesteś bardziej zagrożona ode mnie ;) " do artykułu Historie niesamowite.  (9 godz. temu)
Katarzyna Wasik:   "@gnostyk: jak będziesz pluł dalej zboku to parasol w dupie ci ktoś w końcu otworzy ;-) zdębiejesz...jak na warcie przy cysternach" do artykułu Historie niesamowite.  (9 godz. temu)
seta1212:   Popularny artykuł: Głupota po polsku  (9 godz. temu)
zakrawarski:   "@Katarzyna Wasik: Kasiu, gdzie twoja kobiecos ? Piszesz twarda reka jak Nina Dumbadze ! Wiecej koketerrii, przymilania, zalotnego usmiechu i mrugania oczetami. Dla pierwiwzoru zobacz jakis film z Mailin Monroe ! A ten pasus to do mnie ? 'brak opieki już w tym wieku, --zakrawa-- na patologię w rodzinie' " do artykułu Historie niesamowite.  (9 godz. temu)
gnostyk:   "@Katarzyna Wasik: Nie wysilaj się, to szkodzi zdrowiu, proponuję czarną parasolkę i na marsz :)" do artykułu Historie niesamowite.  (9 godz. temu)
Katarzyna Wasik:   "nieznane ...ale strasznie niebezpieczne, haha , więc skąd to znane ? swoją droga o zgrozo, strzelał z wiatrówki do ...kamienia ( dobrze, że to nie były twoje dzieci uwięzione przez zboczeńca we własnej piwnicy, bo byś debilu własne dzieci pośrutował ...jedno pytanko! czy na III wojną światową tez wybierasz się ze śrutówką ? Możesz mi odp. skąd u ludzi twego pokroju ,bierze się brak samooceny i cał ..." do artykułu Historie niesamowite.  (10 godz. temu)
gnostyk:   "@Katarzyna Wasik: Odstaw to dla własnego dobra, elyta którą masz na myśli nie nosiła przy sobie zbiorników paliwa i niczego nie paliła ;) " do artykułu Historie niesamowite.  (10 godz. temu)
Katarzyna Wasik:   "@gnostyk: @gnostyk: słuchając takich pajacy miło posłuchać ... https://www.youtube.com/watch?v=RYbmcXsAEaI widząc chamów przy łopacie a nie przy zbiorniku z paliwem ... ale cóż , elyta w syfie nie kiblowała , hahaha pluć na elytę , kiedy gnostyk z koleżkami padpala se kitę. " do artykułu Historie niesamowite.  (10 godz. temu)
Ziemowit Howadek:   "W zasadzie ten artykuł nie ma kontynuacji, bo wiele spraw na to wpłynęło, ale z drugiej strony mam inny pomysł, aby ugryźć problem z innej strony - czyli nowy cykl artykułów: http://www.eioba.pl/a/5c09/matematyka-kreatywna-cz-i :-)" do artykułu Teoria superstrun! cz. II.  (10 godz. temu)
bugasij:   "Szczegóły dot. pozycjonowania i samej usługi można znaleźć na https://www.sempire.pl/pozycjonowanie/ " do artykułu Pozycja ma znaczenie, czyli kilka słów o Web Positioning-u.  (12 godz. temu)
bugasij:   "Szczegóły dot. pozycjonowania i samej usługi można znaleźć na https://www.sempire.pl/pozycjonowanie/ " do artykułu Pozycjonowanie małych lokalnych firm.  (12 godz. temu)
bugasij:   "Szczegóły dot. pozycjonowania i samej usługi można znaleźć na https://www.sempire.pl/pozycjonowanie/ " do artykułu Pozycjonowanie - sposób na ruch na stronie.  (12 godz. temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska