Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
.:   "@_serpico_: 'Tylko się nie zakrztuś, zapis nutowy powstał zanim powstała muzyka ,a opis wierzeń z animizmu , ma związek z faryzeuszami.' Kolejne debilne twierdzenia jakie chcesz tu wcisnąć, śpiew ptaków istniał zanim pojawił się człowiek i był zdolny się nim uradować. Walisz tu i zatruwasz Eiobę swoimi debilizmami i jeszcze jesteś z tego dumny. Faryzeusze szukali absurdalnych dow ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
swistak:   "Gówniany art w którym mózg autora defekuje swoją zawartość!" do artykułu Grzdyle, wroble, lamy i inne świniopasy.  (dzień temu)
_serpico_:   "@.: Tylko się nie zakrztuś, zapis nutowy powstał zanim powstała muzyka ,a opis wierzeń z animizmu , ma związek z faryzeuszami. Pooglądaj sobie forum pajacu, takiego jednego stowarzyszenia , to zobaczysz z kim pomidorowałeś , panie mądry , kiedyś cię nawet lubiłem , ale kretyn , to kretyn. Aaa czekaj , no chyba że ty wiesz , i wpisy do twojego profilu 'Mariusz kończymy tą farsę ? ' to realne takie ? Tak , jest dowód  :) , to dowód czy poszlaka ? " do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "'Tylko zadaj sobie pytanie, czy warto poświęcać swój czas oraz nerwy, aby latać po bankach...'. Kto jest leniwy i wierzy w bzdety, ten płaci. Ile bierzecie pieniędzy dla siebie od załatwionego kredytu mieszkaniowego w wysokości 300 000 złotych?" do artykułu Kredyt hipoteczny - załatwiać samodzielnie czy skorzystać z doradcy finansowego?.  (dzień temu)
.:   "@_serpico_: Wydobywanie brzmienia we współczesnych instrumentach muzycznych jest oparte o formuły matematyczne, poziom rozumienia rzeczywistości musi się rozwijać. https://pl.wikipedia.org/wiki/Procesor_sygna%C5%82owy https://pl.wikipedia.org/wiki/Cyfrowe_przetwarzanie_d%C5%BAwi%C4%99ku https://pl.wikipedia.org/wiki/Komat_pitagorejski https://pl.wikiped ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
swistak:   "Niech sprzedadzą roszczenia mafii reprywatyzacyjnej" do artykułu Polska powinna wprowadzić nadzwyczajne prawa w kwestii zwrotu mienia Żydom.  (dzień temu)
swistak:   "Harcerstwo przy tych barankach i owieczkach to bestie nacjonalizmu." do artykułu List Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do loży masońskiej B’nai B’rith.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@_serpico_: Dałeś + za ten 'artykuł' : >>> http://www.eioba.pl/a/5g7k/powiem-ci-kim-jestes ...-:)))" do artykułu Miasto, które zmieniło bieg historii.  (dzień temu)
freelancer:   Nowy artykuł Cnoty serca  (dzień temu)
freelancer:   Nowy artykuł Czakra Serca  (dzień temu)
freelancer:   Nowy artykuł Zawał:  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Sprzatanie w Warszawie:   Nowy artykuł Jak oszczędzają Polacy  (dzień temu)
Sprzatanie w Warszawie:   Nowy artykuł Konto dla firmy  (dzień temu)
Sprzatanie w Warszawie:   Nowy artykuł Oszczędzanie w bankach  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska