Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Dario Aleksyo:   "Nie no ja nie przyklasnę..." do artykułu Reforma oświaty- bajka..  (dzień temu)
Dario Aleksyo:   "No cóż. Bardzo ciekawe :-) " do artykułu Prostowanie Noteci.  (dzień temu)
Dario Aleksyo:   "No i plus poleciał. Mega spoko :-)" do artykułu Wstawaj śpiochu!.  (dzień temu)
Dario Aleksyo:   "Też uwielbiam te stwory :-)" do artykułu Teoremat....  (dzień temu)
Dario Aleksyo:   "Plus dla Ciebie :-)" do artykułu Ulica.  (dzień temu)
Dario Aleksyo:   "Mój zawsze chodzi do kartonów :-)" do artykułu Mrucząca poezja....  (dzień temu)
Izabella:   "@Mariusz Kajstura: @Mariusz Kajstura: W lesie samotności też padało pytanie ,,dlaczego'' a jednak nadzieja nie zwyciężyła. Za wiele razy została oszukana i chyba nie chciała przechodzić więcej przez kolejne porażki. Przebaczenie może mieć jednak kluczową rolę - to ono uwalnia nas od ciężaru wielu trosk, czy zawodów.. no zobaczymy... będę uważnie jej wypatrywać:)" do artykułu Las Samotności.  (dzień temu)
Dario Aleksyo:   "Ehhh aż żal się w to mieszać i zagłębiać. To co się teraz dzieje to mega żal" do artykułu Okrągły stół – największa manipulacja w historii Polski..  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabella: 'Nie byłam w stanie pojąć dlaczego jest smutna i co ode mnie chce. Spojrzałam obojętnie i szybko odeszłam.' ... Pierwszy powód wybrania się do Lasu Zrozumienia, to tęsknota za pozostawioną Nadzieją ..., chęć poszukania odpowiedzi na pierwsze pytanie Dlaczego to już pierwszy krok w lesie zrozumienia :) ..., a polana przebaczenia pojawia się, gdy wszystkie 'dlaczego' ułożą się w spójną całość :)" do artykułu Las Samotności.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Henear: ... też nie polecam :)" do artykułu Las Samotności.  (dzień temu)
John Greys:   Popularny artykuł: Droga przez piekło - część druga  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   Popularny artykuł: Łapaj złodzieja  (dzień temu)
jotko49:   "Nosz... żeby tak z rańca bez uprzedzenia, jaja poważnie se robić z ukrycia...zadławić człeka bez szansy na kawy łyczek do popicia. A teraz jam po pępek cały usmarkany, z braku chusteczki w pobliżu i prześcieradło do wymiany. Ale...pretensji zbytnich ja do Cię nie wnoszę, gimnastyki brzuszka miałem choć po trosze. ;-))" do artykułu "The voice of Chwalipiętki".  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@kitek: 'bafomet'? 'Bufon' lepiej by cię charakteryzował. Pytaj ich, pytaj i nie błądź. Będziesz przez bafometa stawiał sobie plusy. Tak to wymyśliłeś." do artykułu Jan Pietrzak bez ogródek: Są trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polsk.  (dzień temu)
bafomet:   "@Hamilton Starszy: Myślałem, że wiesz. Moi bracia myślisz? Musiałbym ich zapytać, a o to byłoby trudno." do artykułu Jan Pietrzak bez ogródek: Są trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polsk.  (dzień temu)
bafomet:   "najbardziej podoba mi się pierwsze duńskie pytanie brzmiące: 'Dlaczego Polacy są żydami?' - Też się zastanawiam. Czyżby powodem był krzyż z Chrystusem?" do artykułu Czy Polacy mają króla? czyli czego jeszcze nie wiedzą o nas nasi sąsiedzi..  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Kitek: nie wiem kim są Cham-iltonowie i Abra-chamowie. To chyba twoi bracia, że tęsknota za nimi ci tak doskwiera. Nie możesz ich zapytać? Czy to nie to samo." do artykułu Jan Pietrzak bez ogródek: Są trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polsk.  (dzień temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska