Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Marcin Sz:   "@Hamilton Starszy: @Hamilton Starszy: Zadałeś go sobie .... i jeszcze go niesiesz wmawiając mi co czuje. Jest taka anegdotka o dwóch mnichach, którzy w milczeniu szli z postanowieniem 'żadnych kontaktów z kobietami'. Spotkali kobietę nad rzeczką. Płakała bo bała się przejścia przez wodę. Jeden z mnichów wziął ją na ręce i przeniósł na drugi brzeg. I obaj w milczeniu poszli dalej.. Po jakimś, długi ..." do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (20 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: jak tak będziesz żonglował tymi jajami to ci je żona gwoździem do podłogi przybije. I nie skończysz tej podstawówki do emerytury. A obiecałeś." do artykułu Pewnego dnia, kiedy jeszcze byłam ministrem..  (21 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: znowu zerżnąłeś z internetu jak matołek z podstawówki i udajesz gimnazjalistę. " do artykułu Czuj czuj czuwaj Kulson.  (22 godz. temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: He,he jaja nie ? https://www.youtube.com/watch?v=DFvJx41kYIs " do artykułu Pewnego dnia, kiedy jeszcze byłam ministrem..  (22 godz. temu)
milord36:   "Jasne, że w mediach rządowych znajdzie się (co najmniej) paru nadgorliwych przydupasów, którzy nawet jak Kaczyński kichnie, stworzą z tego elaborat i laudację typu: ,,OCH, JAK PAN PREZES PRZEŚLICZNIE KICHNĄŁ! To było absolutnie genialne! Tusk nigdy tak cudownie nie kichnął! W ogóle, w Polsce nikt tak nie kichał od czasów marszałka Piłsudskiego!' Lewactwo to jednak zupełnie inna skal ..." do artykułu Czuj czuj czuwaj Kulson.  (22 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: z tego źródła teraz czerpiesz swoją głęboką wiedzę. To koziołka matołka już przeczytałeś? Zuch komsomolec. A te jaja powieś sobie na uszach, będziesz mądrzej wyglądał. Chociaż czy ja wiem. Tobie nic już nie pomoże." do artykułu Pewnego dnia, kiedy jeszcze byłam ministrem..  (22 godz. temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: ALE JAJA ! https://www.youtube.com/watch?v=ntJPHfLsxvw" do artykułu Pewnego dnia, kiedy jeszcze byłam ministrem..  (23 godz. temu)
zakrawarski:   " trabant...a ty sabaka to czto takoje ! Gdzie te/tamte czasy ?" do artykułu Na jakiej podstawie prawno naukowej uczy się katechizmu w obecej formie ?.  (23 godz. temu)
Wczoraj
Hamilton Starszy:   "Prezydent innego państwa zabiega o spotkanie z ministrem, który jest podwładnym premiera. I uczy go z płonącymi oczami historii swojego kraju. Masz rację Lipski. Naiwność bezgraniczna. I tak dobrze, że nie zabiegał o spotkanie z jakimś izraelskim gimnazjalistą. Od razu widać, że jesteś wybitnym specem od protokołu dyplomatycznego." do artykułu Pewnego dnia, kiedy jeszcze byłam ministrem..  (23 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Coś mi się wydaje, że zatrzęsłaś całym sadem bo pospadały zgredy i blyskotki. To 1/3 ferajny." do artykułu Drzewa Marzeń.  (23 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@gnostyk: do tego implikowana odtwórczą reperkusją." do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (24 godz. temu)
Jakob Des Boise:   "@Henear: mister lub mistress uzywane sa tylko przed nazwiskiem. Wyrazami szacunku sa sir lub madam. W zasadzie w angielskim zwracamy sie do osoby w drugiej osobie liczby mnogiej 'you are', " do artykułu Król na tronie i Królowa na nartach.  (24 godz. temu)
Adam Trzciński:   Popularny artykuł: Ukochany kraj,umiłowany kraj  (24 godz. temu)
gnostyk:   "@Hamilton Starszy: Amputacja przez imputację, już nic gorszego nie mogło go spotkać :)" do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@gnostyk: przerobisz na satelitarne z napisem Radio Maryja. I tak masz szczęście. Mój znajomy z kolegami młócił zboże. Stał przed młockarnią i mówi: - no to po maluchu. Chłopaki skoczyli po szklanki, wracają a on nieprzytomny. Miał żonę i żony już nie ma." do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
gnostyk:   "@Hamilton Starszy: A talerze, co z nimi..? ;) " do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@gnostyk: ja wystawiałem starą miotłę na korytarz. One też mają swoje loty." do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
gnostyk:   "@Hamilton Starszy: No ale bierz jeszcze pod uwagę wrogi wywiad, i wcale nie mam na myśli Putina ;) " do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
milord36:   Nowy artykuł Pewnego dnia, kiedy jeszcze byłam ministrem.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@gnostyk: oj to duża medytacja. Kiedyś dawno, dawno temu za 50 butelek była flaszka. A dziś grzywna jak źle posortujesz." do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska