Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
bastus:   "@jeff: Please check https://www.rigroup.pl/" do artykułu Historycznotechnologiczne zagwozdki.  (dzień temu)
VIVI.:   "Nie wiem na ile jej działanie faktycznie i realnie jest pozytywne, ale sama z tego cyklicznie korzystam. Niestety w zeszłym roku z polski została wycofana vit c w ampułkach TEVY. Czemu? Hmmm..? Z Powodu jej niskiej ceny, a bardzo szerokiego spektrum zastosowania? Nie wiem. Wykorzystując ostatnią partię tego specyfiku - część pielęgniarek chciała ode mnie ją odkupić, część była zdziwiona, że stosuje to nie w leczeniu szpitalnym. Jedno jest pewne - może to placebo, ale ja czułam się po tym lepiej" do artykułu Ekstrakt z cytryny 10000 razy silniejszy niż chemioterapia.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@liwa:'idiota'-Och Liwo! Dziękuję za ten komplement! Naprawdę nie zasługuje by porównywać mnie do głównego bohatera Dostojewskiego! Tamten idiota był człowiekiem szlachetnym, wrażliwym i jakże niezrozumiałym dla motłochu i gawiedzi...jam zwykła, cyniczna łachudra i szelma...ale dziękuję! Od zawsze przeczuwałem, że darzysz mnie sympatią i widzisz we mnie ogromny potencjał...jeszcze raz dziękuję! Buuźka:-) " do artykułu Przebudzenie Śpiących ( Tęczowych ) Rycerzy.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@szubrawiec: Ale nie u tych golodupcach ktorzy chodza bez portek i majtek i ev. leza na plazy dupa do gory ! Jak lezysz ?? No przeciez czubka nie opalasz ?" do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
duchowopopsuty:   "@swistak: No ale Szymon nic nie zrobił , a ty zwyzywałeś parę osób hahah .........aaa i jeszcze łamiesz regulamin portalu używając dwóch nicków, także no trochę do wybaczania jest haha...czekaj , czekaj , nie dwóch , trzech haha" do artykułu I boże nie pomoże.  (dzień temu)
swistak:   "Skoro mnie wybaczył to i Tobie!" do artykułu I boże nie pomoże.  (dzień temu)
swistak:   "Jesteś w dobrych rękach a to ręce kochajacego Boga" do artykułu Słowa do boga.  (dzień temu)
liwa:   "@szubrawiec: idiota... " do artykułu Przebudzenie Śpiących ( Tęczowych ) Rycerzy.  (dzień temu)
zakrawarski:   Popularny artykuł: Grzech święty  (dzień temu)
swistak:   Nowy artykuł Nie ma zbawienia bez cierpienia  (dzień temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski: ahaha Zakrawa niczym Zdisiek z Sadowskich:-)Proście a będzie wam dane! Niestety, ja już zagłosowałem! Mogę jeszcze ewentualnie odrzucić, ale wówczas będziesz potrzebował jeszcze dwóch! Tak czy inaczej dupa blada!" do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
zakrawarski:   "Art potrzebuje jeszcze jeden glos aby przejsc do popularnych, a 'lezy' juz 6 dni..... Kto nie boi sie -czarnego luda- o ktorym traktuje ten art ?" do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@liwa: Wiele prawdy, a Twoja reakcja to dlatego, ze bierzesz te -Chuje, dupy, kurwy- zbyt powaznie. Radze; kiedy widzisz to nastepny razem to smiej sie na glos ! Rechocz !! Ja tak to traktuje i widze to jako ludowy folklor i czytam nawet z zainteresowaniem kiedy np. Dyl uzywa te rzeczowniki .....na lewo i na prawo, a nawet ....na dole, ponizej pasa. Czekam teraz na reakcje Dyla. Pozdro- pizdro.......za Dylem ! Pamietaj smiej sie !!!" do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@liwa:'ciekawy i dobrze napisany tekst... :)'-Liwka, skarbie Ty mój!Pomyliłaś nicki:-)Tak piszesz z profilu'koLo',zapomniałaś tylko dodać, że ostro przyprawiony:-)Buuźka:-),wyluzuj, to tylko wirtualna rzeczywistość! " do artykułu Przebudzenie Śpiących ( Tęczowych ) Rycerzy.  (dzień temu)
liwa:   "@zakrawarski: :) żyje, żyje jeszcze... czytam co niektórych oszołomów pijackich i intelektualnych idiotów, i wierz mi, że odbiera mi wiarę w człowieka, aż strach myśleć o przyszłości... pozdrowionka :)) :*" do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: -Dzień dobry poproszę bułkę -Sp.. szmato , j.. cię pies , albo nie chce nawet , ekonomia oparta na pieniądzach to kłamstwa , żyjesz w kłamstwie ! Hm .. z wami z kręgu pomidor , to można by nagrać niezłą komedię hahahahahaahah Pewnie że żadna , powinna się opierać na miłości , albo cyklach reinkarnacyjnych. W sumie i tak masz dłuższe wypowiedzi niż ..." do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@liwa: Liwoczka, nice to see that You are still living ! Twoj 'podziwca'......." do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
multifinancial:   Nowy artykuł BHP i Pierwsza pomoc dla dziecka  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska