Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
liwa:   "@lajla1: umieszczasz taki bełkot i komu chcesz zaimponować? bryluj w swoim środowisku, istot żyjących energią cwierćmózgu.. i nie zwracaj się już do mnie, bo nie mam ochoty wejść pod dno, by dorównać tobie.. ja ograniczę sie do odrzucania tego, czym próbujesz nam zasrać nasze myśli.. na koniec krótko: s p a d a j.. " do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (13 godz. temu)
lajla1:   "@Dyl Sowizdrzał: Jak negujecie i manipulujecie naukowe fakty stworzenia świata materialnego, nazwanego umownie. To jak według was zaistniał świat materialny ?" do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (13 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "Login: kommodus Ranga: ( pruuut) , prrryt...;-) Ost. logowanie: 49 min. temu zbiera myśli i wymienia 4 paczkę chusteczek..." do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (14 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@dzepson: choć w pewnych kwestiach ... byśmy się być może dogadali panie dżepsonik, hahah chyba ,że z wiekiem i poglądy uległy drastycznej zmianie... 2010 r. dzepson, 24/06/2010 pierwsze zdanie oddaje cały sens istnienia religii. Ciekawe jest tylko, że pomimo iż dzięki nauce wiemy coraz więcej o funkcjonowaniu świata (np, że zmiany pór roku nie wi ..." do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (14 godz. temu)
lajla1:   "@liwa: Proszę uzasadnić, że społeczność Eioby mam za idiotów. Brak uzasadnienia będzie dowodem, że ty chcesz, ze społeczności Eioby zrobić idiotów. Negując i manipulując naukowe fakty. Ma rację teozja7, z uporem maniaka. " do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (14 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Lipski, może i tobie trafi się jakiś murzyn. " do artykułu Wojska USA w Polsce, czyli „murzyni będą ruchać!”.  (14 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Laban otworzył sobie ubojnię i rzeźnię i zarabiał krocie, a Teozja7 urodziła się wyłącznie po to, by zachwycać się Lajlą1. Jesteś jeszcze bardziej prymitywna niż myślałem." do artykułu Księga Rodzaju 31,51-55.  (14 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@dzepson: to tak w 'końcu jest '... chłopcze, ... że ja przynajmniej w przeciwieństwie do ciebie ,zadaję sobie trud, żeby zorientować się z kim koresponduję i do kogo piszę, co osoba sobą reprezentuje i czym się interesuje... zobaczyłem...przeczytałem ... odpisałem, na moje pytanie udzieliłeś odpowiedzi dość ciekawej 'Już pisze co wg. mnie oznacza ten 'znaczek' ..." do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (14 godz. temu)
dzepson:   "@skrzydlate: Natura trolla nie pozwala mi koło takich eventów przechodzić obojętnie" do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (14 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "hahahaha ' Chyba każdy z Was zgodzi się ze mną, że po ślubie najlepszą pamiątką są zdjęcia.' i tylko zdjęcia ;-) Ramen ;-)" do artykułu 20 najlepszych zdjęć ślubnych w 2014 roku..  (14 godz. temu)
dzepson:   "@Dyl Sowizdrzał: Wystosowałeś tą emocjonalną ścianę teksu, bo nic cię nie piecze i nie chcesz ze mną rozmawiać? Ja w to wierzę. A tak w ogóle, to niezmiernie mi schlebia, że komuś się chciało studiować cała moją aktywność; zwłaszcza w kontekście zadeklarowanej obojętności. To jak to w końcu jest misiu kolorowy?" do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (14 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Mariusz Kajstura: Sądzę, że tolerowanie i udawanie, że się nie widzi głupoty i kurewstwa , kłamstwa i obłudy jest w skutkach bardziej opłakane...spójrz na ten kraj..." do artykułu Odciski.  (14 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@liwa: pamiętaj , że ponoć były czy ;-) osoby 'boskie' Liwia, Teozja i duch turkucia podjadka, toczącego( jak Syzyf) gnojną kulkę pod górę... ciężka robota... choć bez sensu.Ale nie ma tego złego... dzięki niej tłumaczone pisma święte mają dość duży potencjał komizmu ;-) Przykre natomiast jest to, że prawdopodobnie grzyb gąsienicowy strawił dziewce resztki mózgu. „Logika ..." do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (14 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@dzepson: i zobacz osli zwisie, kto tu bije pianę , ja w żartobliwy sposób wierszykiem opisalem twoją powierzchowność i kłamstwo - nawet do tego pędraku się nie odniosłeś ...;-O Nic tu nie wnosisz od lat jak widzę, chyba, że o czymś nie wiem ...tylko głupkowate komentarze... Jakiegokolwiek artykułu przedstawiającego twój sposób widzenia czegokolwiek, latałeś od wpisu d ..." do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (15 godz. temu)
liwa:   "@teozja7: ona, czyli ja, zaś rzekła: bo to są spamy-sramy z uporem maniaka i takie informacje słowno-wibracyjne niosą.. ciebie już zwibrowało całkiem, skoro zaakceptowałaś drugą eiobową osobowość.. ile razy się powielisz i ile razy będziesz rekomendowała te swoje badziewiaste teksty? za idiotów masz społeczność eioby? " do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (15 godz. temu)
Fotograf ślubny Szczecin:   "Trafnie i ze smakiem :)" do artykułu Tumbleweed.  (16 godz. temu)
Fotograf ślubny Szczecin:   "Bardzo dobre prace!" do artykułu 20 najlepszych zdjęć ślubnych w 2014 roku..  (16 godz. temu)
Skalny Kwiat:   "@dzepson: Wszelki Duch! Dzepson, to ty we własnej osobie? Może Darkwatera ściągniesz na eio, by terror intelektualny zasiał ponownie? :) Poprzedni awatar podobał mi się bardziej :)" do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (16 godz. temu)
Skalny Kwiat:   "@skrzydlate: Aż to musiało się zdarzyć by i ciebie i Dzepsona tutaj ściągnąć i zachęcić do zajrzenia? ;) Miło znowu ujrzeć wasze komentarze :)" do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (16 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Jakie ma znaczenie moje poparcie, nie poparcie ?? Ludzie i tak będą robić to do czego przywykli, a ja wole przyjaciół od wrogów :) Przykładowo jak ktoś ma ochotę wydawać ponad 450zł miesięcznie na papierosy, to bluzganie go za to, nic nie wniesie tylko spowoduje niechęć palacza do mojej osoby i zerwanie możliwości jakiegokolwiek porozumienia :( Rzuciłeś ..." do artykułu Odciski.  (16 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska