Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Serpico:   "Wyewoluował, co z tego że wiedzą, jak stoją jak ja w kolejce po eutanazję, sam nas likwidujesz, otaczając się jak tyrani bezmyślną hołotą. Przemyśl czy ta droga jest dobra." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (13 godz. temu)
Serpico:   "@podobny: cytuję Koriolan; ''Wpadał pod arty Skalnej pijany' Ech ... To było w nim najlepsze, najbardziej autentyczne :-)))) Szkoda, że teraz jego baba mu na to nie pozwala :-))) ' http://www.eioba.pl/a/5u9d/krolestwo#post420505 Pierwsze to fakt, sam wiesz jak było niuniek, a drugie ? Koriolan któryś raz pisze że zostałeś 'usidlo ..." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (13 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Przykładowo https://pl.wikipedia.org/wiki/Algebra_Boole%E2%80%99a ... też nie powstała tak w mgnieniu oka, zanim powstała to przeszła nie jedną burzę myśli ... ;) Na tej Algebrze oparto wszystkie współcześnie działające procesory i programy, bez niej nie byłoby dziś internetu, komputerów, ani żadnego systemu operacyjnego ..., a wszystko to powstało z chaosu dzięki Świadomości ..." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (13 godz. temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Niemcy nie lubią tego tematu, ja to chyba pisałem kiedyś, ale, mam kolegę który ileś lat był w Niemczech, ekonomista, wredny i złośliwy do bólu, w czasie rocznic 1939, zadawał ludziom z pracy pytanie 'co robił twój dziadek w 1939 ?', nie lubią tego tematu. lata temu, już pewnie z 15 lat, powiedziałem mu 'gdyby pojawił się nowy Hitler, byłoby to samo', a on odpowiedział 'masz ..." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (13 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Z myślami to też niedokońca tak że wszystkie się rozpadają w niebyt, przykładowo zanim powstała jakaś znormalizowana idea rdzenia procesora która jest obecnie rozwijana i udoskonalana, było testowanych wiele różnorakich idei zanim została jakaś uznana za najbardziej optymalną, podobnie jest z powstawaniem pewnych reguł jakie dobrze jest stosować przy pisaniu programów, bo bez tych reguł ..." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (13 godz. temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Hitlera możesz Zakrawarski porównywać do Stalina, albo Mao, pisanie o takich ludziach łajzy to błąd.To nie były łajzy, to byli wizjonerzy, a że ich wizje były negatywne, no cóż były, za każdym razem kiedy zaczniesz rozpatrywać któregoś z nich, na zasadach emocji, możesz już przestać rozpatrywać, dlatego że tak się rozpatrzyć takich ludzi nie da. Nasunęło mi się pyta ..." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (14 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: wystarczy wyobraźnia, której ośficunym brak. Ty tego nie zrozumiesz, bo jak będziesz śmierdział to zwalisz to na iluzję albo na Stachurę albo na Życie które jest piękne.. Z wyższością. " do artykułu KoŁo zapasowe.  (14 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniuś ja się domyślam, że koledzy tobą sobie dupę wycierają, ja wiem, że cierpisz, ale ty się musisz postawić. Ty im powiedz, że ty jesteś taki 'papierz' eioba, pokaż im swój czerwony dorobek i nabiorą do ciebie szacunku i respektu. I będziesz VIP (very idiotic person). " do artykułu KoŁo zapasowe.  (14 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: 'Higieniczne to nie jest, ale smród mniejszy.' Rozumiem, że to sprawdziłeś ... " do artykułu KoŁo zapasowe.  (14 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: niestety ... Nie masz racji. Gdy szklanka spada ze stołu ... Kupujesz nową. To jest anty entropia :-))) A ściślej energia życia jest przeciwną entropii. Na dodatek ludzie nie wiedzą czym się to kończy ... Wielka Implozja, cykliczność itd. W ludzkiej skali być może entropia rośnie ... A w boskiej ? (Nieskończoności ) " do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (14 godz. temu)
Koriolan:   "@Who cares: hi hi hi ... I tak należy żyć !!! Podnosić głowę PONAD zaciemnionym tłumem heiterkow, trolli, narzekaczy i sraczy. Dlaczego ? Ponieważ życie sraczy jest ciemnością ... A nasze życie po śmierci jest .... Niewiadomą :-)))) " do artykułu KoŁo zapasowe.  (14 godz. temu)
Hamilton:   "@Who cares: szczawik w szczawnicy - super. Dla mnie bomba. Zawsze to lepsze niż buraki w honolulu. " do artykułu KoŁo zapasowe.  (14 godz. temu)
Serpico:   "@Who cares: Strona wygląda 30 razy lepiej, po raz kolejny w życiu, pomogłem ci, po raz kolejny nie ma nawet dziękuję, nie wspominając o jakichś profitach (hahahahhaha ) , jeszcze OsCar zmieni styl z tych waszych mrocznych pierdół i będzie git, ty masz przestać robić buzię w ciup, żeby ściągnąć zmarszczki i do przodu ! haah .............. A tak co do wyborów, zadawaj się dalej z ta ..." do artykułu KoŁo zapasowe.  (14 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: współczuję wam, ale z drugiej strony skąd żul weźmie na papier toaletowy? Maniuś jak będziesz ciągle palcem to zawsze ci coś będzie śmierdzieć. Próbowałeś oblizać ? Higieniczne to nie jest, ale smród mniejszy. " do artykułu KoŁo zapasowe.  (14 godz. temu)
pokrzywiony:   "@podobny: 'Gdy szklanka spada ze stołu rozbija się na setki większych i mniejszych elementów. Nie istnieje w przyrodzie proces odwrotny. ' Gdybyś napisał 'Nie istnieje w fizyce proces odwrotny. ' , wtedy mógłbym się z tym zgodzić, a tak poproszę o wyjaśnienie udokumentowanych procesów ewolucyjnych żywych organizmów, w których stopień złożoności i uporządkowania rośnie dokładnie odwrotnie jak w fizycznym procesie entropii ? ... ;) " do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (14 godz. temu)
Hamilton:   "@Who cares: Koriolanek też po raz 9726 nie czyta naszych komentarzy. I po raz 9726 milczy jak wyciszony mnich pustyni, a jego pokrzywiony z głupoty asystent po raz 5455 mu asystuje na migi. " do artykułu KoŁo zapasowe.  (14 godz. temu)
podobny:   "Gdy szklanka spada ze stołu rozbija się na setki większych i mniejszych elementów. Nie istnieje w przyrodzie proces odwrotny. Entropia - miara nieporządkowania - zawsze wzrasta. Strzałka czasu biegnie tylko w jedną stronę. Czy na podstawie drobnych elementów, można odtworzyć jak wyglądała całość? Gdyby przyjąć niezmienność tych elementów - pewnie tak! Ale z myślami - które również podlegają prawu ..." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (14 godz. temu)
Serpico:   "@Who cares: Wydrążcie sobie dziury w głowach, przestańcie pić alk, czy co tam robicie, to do was razem dojdzie, że to wy non stop narzekacie na kogoś, Koriolan robi z ludzi zwierzęta itd, a co do pomocy, nakręciłem cię jak bączek dwoma komentarzami o Olku, po nich poprawiliście stronę, które wygląda teraz 10 razy lepiej i każdy porównując obie wersje powiedziałby to samo hahhhaha ........ ..." do artykułu KoŁo zapasowe.  (15 godz. temu)
Who cares:   "@Koriolan: też jesteś w super miejscu!! Super foty. Dzięki!!" do artykułu KoŁo zapasowe.  (15 godz. temu)
Koriolan:   "@Who cares: he he he .... Te heitery to LATAMI mówią to samo ... Ja właśnie wróciłem że Szczawnicy ze spotkania" do artykułu KoŁo zapasowe.  (15 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska