Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton:   "@Adam Jezierski: szanowny pan hrabia musi się częściej przekonywać sam siebie do swoich racji. Najlepiej co kwadrans. Może ktoś się zlituje i zauważy że to olany przez czytelników evergreen." do artykułu Gdzie jest Snowden?.  (dzień temu)
barkarz:   Nowy artykuł Cmentarz żydowski  (dzień temu)
katha:   Nowy artykuł Ślepcem nie chcę być.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@Adam Jezierski Oto jest pytanie. : " do artykułu Gdzie jest Snowden?.  (dzień temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: W jaki sposób powstały wszystkie inne kościoły ? Hm ? Co ? Nie czasem na zasadach 'reformowania' dogmatów ? Tak właśnie na takich zasadach, nie byłoby Biblii, nie byłoby KRK, nie byłoby bzdetów. Także jak wyżej, jeśli, to wywalić wszystkich razem z Biblią i tobą w zajebany kosmos i będzie wtedy na pewno LEPIEJ. 'Bo po pierwsze prezentują wys ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (dzień temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: Czyli jesteś z innego kościoła :), no tak, standard :), pocałuj mnie w dupę, cwaniaczku :). Nie trzeba ? A to czemu ? Czemu mają korzystać z czegoś co w zasadzie jest 'zasługą' tego że KRK istnieje ? Nie byłoby KRK, nie byłoby ustawy o związkach wyznaniowych i nie było by przywilejów. Jestem za, a rżniesz głupa to ty, grając na emocjach. Mają mają, tylko j ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: @Serpico: Oczywiście rżnięcie głupa, przez Serpcia, ciąg dalszy. A co tu reformować w przepisach? Nie rzecz w tym, że przepisy prawa są złe, bo ogólnie są dobre i sprawiedliwe, tylko w tym, jak to normalnie w każdym reżymie, że władza reżymowa i jej ulubiona sekta religijna stoją ponad prawem. Obowiązujące w państwie legalne prawo nie ściga członków tej sekty za żadne przestępstwa ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Serpico: Hehe,nie bój się,nasz Maniuś życie zna i rozumek swój ma.Na cholerę mu jakieś Rimponcze czy Pimponcze,czy jak im tam było?:-)tym lamom,nie będzie pasł pasibrzuchów,za 250 to jest na cały m-ąc bułeczek,a i do bułeczek jeszcze coś zostanie.Co innego Korcio,chłop bogaty z domu,to co tam dla niego 250,pestka,trzeba mieć gest,a nie być sknerą, zresztą, pieniądze i tak są nieistotne." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (dzień temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: Zgadza się, oddano mienie kościołowi, a teraz pan sprawi że mu je odbiorą, jest pan cudotwórcą ? W czasach kiedy żył Popiełuszko, nie było księży wykorzystujących dzieci ? Rzutuje to na niego ? To nie był pedofil, maturzystkę pukał. Uwielbiam takich jak ty, z dość prostym widzeniem świata. Have a nice day, pa. A tak, zapomniałem, mam nadzieję że n ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   " Jak zawsze rżniesz głupa w zaparte. Co ma piernik do wiatraka? Właśnie dlatego ludzie się skrzyknęli i pogonili czerwoną mafię, bo robiła co chciała, miała specjalne przywileje, ukrywała swoich bandytów, takich jak ten nauczyciel-pedofil, i była arogancka i bezkarna. Stała ponad prawem. To byli tacy sami bandyci jak KK i rządzący dzisiaj ich protektorzy, nazywający się demokratyczną władzą, a Polskę nazywający wolną. " do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: wiem sokole. I dlatego boleję,że 'za większością form które obserwujemy jakie obserwujemy' nie przepraszam. Miłego dnia. " do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
pokrzywiony:   "@Hamilton: Nie jesteś wszystkim zasrańcu." do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniuś co ty masz z tym smrodem, że ci tak wszystko cuchnie? Ty się chyba nie myjesz, że tak ci śmierdzi? Zrobimy tak - ja ci wyślę mydło, ale obiecaj, że go nie zjesz zanim nie przeczytasz instrukcji jak go użyć. Opakowanie możesz zjeść jak ci smakuje, tylko pamiętaj, że będziesz jeszcze bardziej spieniony niż jesteś. I nie otwieraj okien zanim się nie wyszorujesz, bo sąsiedzi też chcą żyć.. " do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: I czego się gnojku czepiasz, przecież staram się poprawiać i jeszcze przeprosiłem za swoją niedoskonałość. Pewnie dawno nikt ci mordy porządnie nie skuł, stary śmierdzielu ? ... 'Większość form jakie obserwujemy w otaczającej i własnej naturze, jest tworzona poprzez ukryte formuły matematyczne.' Co kurwa tak lepiej, zasrańcu ?" do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: 'Za większością form które obserwujemy jakie obserwujemy' są formy które obserwujemy obserwując z pozycji obserwatora obserwującego tę obserwację. Maniek że też nie wpadłem u podstaw mojego jestestwa na to wcześniej., też byłbym wielkim 'fizolofem.'. " do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "Antysemickiej patologii Jotko49 artykul nie podoba sie. " do artykułu Kielce III.  (dzień temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Oraz punkt kulminacyjny który przeważył o jego losach, nie chciał zapłacić 250 zł za oglądanie grubego nieogolonego kolesia kilka godzin łażącego w butach i przełączającego slajdy, majacząc o chodzeniu po trawie i pobieraniu energii z matki Ziemi. To już był koniec, gwoli ścisłości tak zwany The End. HAAHAHA" do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@pokrzywiony: EDIT: 'Za większością form które obserwujemy jakie obserwujemy w otaczającej i własnej naturze jest tworzona poprzez ukryte formuły matematyczne.' => Za większością form jakie obserwujemy w otaczającej i własnej naturze, jest tworzona poprzez ukryte formuły matematyczne. ... Ps. Przepraszam piszę na żywo, więc mi się takie językowe wpadki wkradają i muszę je potem wyłapywać." do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Mańka karnie usunęli za : 1. Kilkakrotną krytykę Koriolana. 2. Nie został buddystą mimo że Wróbel się starał. 3 Za niska waga, większość świadomych posiada słuszne gabaryty. 4.Przebłyski kontaktu z rzeczywistością. 5.Brak aktywności w walce z hejtem ( za mało wyzywa, poza tym obrabia tylko jeden portal a nie kilka ). 6. Ak ..." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: https://vod.pl/filmy/sila-sieci-szesc-stopni-oddalenia/1dqb5h8 Za większością form które obserwujemy jakie obserwujemy w otaczającej i własnej naturze jest tworzona poprzez ukryte formuły matematyczne. Przykładowo u podstaw stroju równomiernie temperowanego w muzyce jest równanie f * 2^(1/12) dla oktawy 12 tonowej. ... f - częstotliwość podstawowa tonu ..." do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska