Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
SerpicoLightVersion:   "'Tak samo nie ma logiki w marzeniach kobiet o poznaniu w klubie fajnego faceta, który zawróci jej w głowie, a ona jemu. Nic nie pomoże strojenie się, malowanie (mężczyźni nie lubią jak kobiety naznaczają ich szminką), odchudzanie się na potęgę, (bo mężczyźni, nie lubią leżeć na „kościach”), wyjście z koleżankami, wśród których wyróżniacie się urodą i elokwencją (mężczyźni nie lubią zbyt inteligent ..." do artykułu Gdzie tu sens, gdzie logika.  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@VIVI.: Zgadza się, wiesz że jestem obiektywny :), on nie może założyć że jeśli ktoś coś napisał, to jest to obiektywna prawda.Bezczelny jest :), mieli blokady za multi, czasowe, pierwszy raz widziałem czasowe, czasowe pewnie dlatego że funkcjonują w rankingu, a funkcjonują w rankingu, dzięki kontom, za które mieli czasowe blokady:) Takie ... no śmieszne :) p.s. Jeszcze wrzuca komuś od zdziecinniałych staruszków :)." do artykułu Hejterzy w eioba.pl, to także ci niepiszący, wynajęci do odrzucania.  (2 dni temu)
VIVI.:   "@SerpicoLightVersion: dokładnie. Pojawił się kolejny tekst, gdzie personalnie się mnie obraża. Odrzucenia za kopiowanie, plagiaty ect to 1 , ale pisanie nieprawdziwych tekstów o innych użytkownikach to niedopuszczalne dno. A taka ładna pogoda za oknem:) Chociaż myślę teraz, że sadowski, kostka, zgred, i kto tam to jedynie jakiś nowy wymysł IT / nie mylić z inteligencja/ i roboty mają udawać ludzi co wychodzi im nieudolnie" do artykułu Hejterzy w eioba.pl, to także ci niepiszący, wynajęci do odrzucania.  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "Vivi, wojna na odrzucenia cdn, a taki był piękny dzień pokoju. Piątek 18 marca 2018, dzień pokoju, pamiętamy ! :) Zgłoście ich po prostu :), oni to już bezczelnie jadą, nawet nie starają się o jakieś 'zasłony dymne', błyskotka i zgred, to konta do samych głosowań i to na artykuły Sadowskiego, Kostki, Juliusza, oraz odrzuca Twoje artykuły. W zasadzie Ty możesz ich podać do adminis ..." do artykułu Hejterzy w eioba.pl, to także ci niepiszący, wynajęci do odrzucania.  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Wykrakałeś, masz blokadę idealnie do końca zakładu, łatwo być kulturalnym, mając blokadę za niską kulturę wypowiedzi, bynajmniej ja uważam że to łatwe." do artykułu Delete Pamięci :).  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "Panie Kostka, End mógł kłamać, jest taka możliwość prawda ? Poza tym to było lata temu, byliście zablokowani, na swoich głównych kontach czasowo za multikonta, nie tak dawno, dalej używacie kont dodatkowych do głosowań. Pewnie może was ktoś zgłosić ponownie za to.Jasne profity, jakie profity ? Kogo może interesować ranking na portalu gdzie aktywnych użytkowników jest garstka, liczba użytk ..." do artykułu Hejterzy w eioba.pl, to także ci niepiszący, wynajęci do odrzucania.  (2 dni temu)
Arkadiusz Czapla:   Nowy artykuł Jak działają parabanki?  (2 dni temu)
marta2802:   Nowy artykuł Kiedy dopuszczasz się rozboju?  (3 dni temu)
gnostyk:   Nowy artykuł Czemu...  (3 dni temu)
Szymon Bachir:   Popularny artykuł: Uśmiech nic nie kosztuje  (3 dni temu)
Mr Anonymous:   "@zakrawarski: dziękuję bardzo." do artykułu Lucyna..  (3 dni temu)
gnostyk:   "@VIVI.: Jestem za :)" do artykułu Delete Pamięci :) cz.2.  (3 dni temu)
gnostyk:   "B777 : Intrygujący artykuł, trudno mi o sobie powiedzieć żebym był wtajemniczony w tego rodzaju zawiłości ale splatają się tu elementy wiedzy dostępnej ogólnie. Niewykluczone że coś w tym jest, w każdym bądź razie warto przeczytać, pozdrawiam :) " do artykułu Wyzwolenie ludzkości - Babel - prawdziwe znaczenie znanego mitu - cz.1.  (3 dni temu)
VIVI.:   "@gnostyk: :) moja babcia mówiła ,,lepiej się śmiać niż wojować'' i obyśmy zawsze mieli dobry humor:) " do artykułu Delete Pamięci :) cz.2.  (3 dni temu)
gnostyk:   "@WIWI: Iza to pewnie biegun Solaris, ale z humorkiem :) " do artykułu Delete Pamięci :) cz.2.  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Mnie to interesuje 'muzyka tłucząca z radiowęzła', jakby była tucząca, to wtedy super. Jeść nie trzeba, wystarczy trochę poćwiczyć. " do artykułu Treningi z elektrodami alternatywą dla zwykłej siłowni?.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "Te slowa, jesli prawdziwe, napisal dobry czlowiek !" do artykułu Lucyna..  (3 dni temu)
VIVI.:   Nowy artykuł Delete Pamięci :) cz.2  (3 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska