Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Serpico:   "@zakrawarski: Jak się zaczniesz pozbywać podatników, to Krzywy nie będzie się musiał zastanawiać czym bułkę posmarować , bo ani bułki ani smarowidła i odwali kitę w tydzień, Koriolanowi dłużej zejdzie bo jednak zgromadził dużo zapasów hahahhahaah Nie wspominając o parówkach, to będzie jak 'dream'. Także wiesz, ostrożnie z pozbywaniem, bo ci 'wojownicy' od walki z KRK wyzdychają jak muchy hahaah" do artykułu Mamut.  (24 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: bierz przykład z tego perfekcyjnego nietoperza i popraw wreszcie te byki które narobiłeś w tym artykule: http://www.eioba.pl/a/5se7/tarantella W końcu piszesz jak mnie zabić. Mam prawo żądać przed śmiercią by instrukcja ta była napisana poprawnie. O innych twoich artach już nie wspomnę, bo ....'Natura samoistnie zmierza do perfekcji' z wyjątkiem zakrawarskiego." do artykułu Mamut.  (24 godz. temu)
geb:   "@podobny: Dziecko Boga Żywego Nie znam języka angielskiego mimo, że w szkole średniej był obowiązkowy (rosyjski i angielski). Co tam stoi w tym YT linku coś podał? Bo nie wiem jak ocenić ten artykuł. pozdrawia 'MAT ka' http://www.raj.org.pl " do artykułu Odbiór myśli z Kosmosu.  (24 godz. temu)
zakrawarski:   "@zakrawarski: @Koriolan: Kori, mysliciel z Pcimia Gornego Ham-chamisko....-w roznym wieku- starszy-mlodszy po-hahal sie z przykladu doskonalosci nietoperza, co umiescilem powyzej. Jak widzisz ten drugi mysliciel z Pcimie Dolego tez tworzy tu swoje dziela. Pytam; masz moze jakas trucizne, lub inny sposob aby sie ich jakos pozbyc ?? " do artykułu Mamut.  (24 godz. temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Takie życie Zakrawarski, okazało się że nie wiesz kim jesteś, nie wiesz po co żyjesz, w ogóle nic nie wiesz na swój temat wedle Koriolana który siedzi z 15 lat nic nie robiąc, oprócz filozofowania i to tragicznego." do artykułu Mamut.  (24 godz. temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Ciągle odsyłasz do wyrywkowych artów, może jakąś książkę przeczytałeś o ewolucji panie myśliciel ? Jedną choć ? Poza tym Koriolan robi z ciebie idiotę :) 'Kim jesteś ? Po co jesteś ? (po co żyjesz ) . Postaraj się odpowiedzieć max dwoma zdaniami na każde pytanie.' Postaraj się maks dwa zdania .. ..." do artykułu Mamut.  (24 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Kori, mysliciel z Pcimia Gornego Ham-chamisko....-w roznym wieku- straszy-mlodszy po-hahal sie z przykladu doskonalosci nietoperza, co umiescilem powyzej. Doszedlem do wniosku, ze wymiana zdan z nim nie ma sensu. Posylam wiec tobie art w ktorym jest ta wzmianka. 'Natura samoistnie zmierza do perfekcji' Przeczytaj prosze ! ..... https://www.newsweek.pl/wiedza/nauka/perfekcyjna-natura-natura-dazy-do- perfekcji/mpwjn03" do artykułu Mamut.  (24 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: skoro naczelny heiter eioby Koriolanek tak sobie życzy to nie będę komentował. Coś czuję, że zakrawarski się nawróci i zostanie ministrantem po twoich prelekcjach." do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Prosić sobie możesz.Parę miechów a nawet lat pewnie, gderania o braku reakcji, czy też olewaniu jak człowieka coś nie dotyczy, masz pod nosem czystą nienawiść i masz ją gdzieś i tak wygląda cała twoje denna filozofia." do artykułu Mamut.  (dzień temu)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego! Znasz bajkę 'Brzydkie kaczątko', którą napisał Hans Christian Andersen: Łabądź wykluwa się w stadzie kaczek. Na początku jest odrzucane za swoją odmienność, potem okazuje się pięknym ptakiem. Bajka z morałem. Resztę prawdy sam znajdziesz w sobie! pozdrawia przebóstwiona 'MAT ka' ZIEMIA = Kosmiczne JAJKO http://www.raj.org.pl" do artykułu Spotkanie po rozstaniu.  (dzień temu)
Koriolan:   " @Zakrawarski : ad Bóg Zadałem Ci proste pytania O TOBIE na które nie znasz odpowiedzi. I ogólnie nie szukasz ich. Ja nie muszę nic robić, więc szukam sobie odpowiedzi na takie pytania. Zamiast 'matat' wybrałem słowo ... 'Bóg'. Określiłem, że jest on odpowiedzią na większość podobnych pytań. NIE JEST to to samo co Bóg jakiejkolwiek religii a zwłaszcza nie jest t ..." do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Hamilton:   "@geb: nie odpowiem tym samym, bo nie znoszę jajek." do artykułu Spotkanie po rozstaniu.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Słuchaj ziom, walcz, ja walczę z nienawiścią osamotniony, Maniek gdera o parówkach i bułkach, ty, wielki walczący z hejtem, teraz chowasz głowę w piasek ? Co to znaczy nie chce ? Teraz jak jest prawdziwy hejt, to ty masz w dupie, chlip." do artykułu Mamut.  (dzień temu)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego! Jak długo 'MAT ka' może się gniewać! pozdrawiam http://gebus.org/jajko.bmp " do artykułu Spotkanie po rozstaniu.  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: ad LGBT ... Tutaj zapytał mnie o to szubrawiec. Nie chcę pisać pod artykułem o LGBT bo autor kipi nienawiścią ... Tu odpowiedziałem szubrawcowi :-))) " do artykułu Mamut.  (dzień temu)
geb:   "@szubrawiec: Dziecko Boga Żywego! Bo Bułat Okudżawa to nie z tego samego Boga Ojca co Ty. 'Nie każdy, który Mi mówi: «Panie, Panie», wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie'. Nad resztą to sam pogłówkuj. pozdrawia MAT ka" do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Agnieszka B.:'Jeśli pobudzam wyobraźnię czytelnika to tylko mogę się cieszyć :)'-I to bardzo!PS.Zauważyłem, że pan Koriolan próbował panią pderwać, proszę na siebie uważać-pełno tu różnych bawidamków! PPS.Pani pozwoli, że się przedstawię, jestem szubrawiec:-) " do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: a jak długo ci ten hot-dog sterczy już w przełyku? Wychodzi na to, że od 04/09/2017 r. Nie mogłeś uprzedzić, że twoje komentarze to nieudane próby wydalenia spartolonego hot-cuś tam sprzed lat. Nie miałbyś tylu minusów. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Psycholog jeszcze, pacjentów z depresją też kopie w dupę, żeby pobudzić do życia hahahah ....... Jakby przyszedł do niego gej, to dopiero cyrk." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Wiesław Henryk Lipski: 'Emocje? Jakie emocje? - Ja bez emocji piszę o faktach, że ktoś jest zboczeńcem, czy innym gnojem naruszającym cudzą przestrzeń. Jak trzeba, w realu, bez emocji kopię też takich w dupę. Z uśmiechem i na spokojnie. Niby czym miałbym się denerwować? '-Coraz bardziej zaczynam pana lubić.Mieliśmy już tu co prawda szalonego buddystę, ale oryginalnego, prawdziwego chrześcijanina jeszcze chyba tutaj nie było. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska