Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Ja odczytałem, ale jestem ciekaw czy @youngcontrarian: odczytał ? ;) A to odczytasz ? https://www.youtube.com/watch?v=Eb7sBZPPwmY https://www.youtube.com/watch?v=nyyIi6w9Xaw" do artykułu Równia Pochyła.  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: też tak myślę :-))) Z tym, że wyraźnie bym powiedział, że indywidualna drogą jest drogą WEWNĘTRZNĄ. Boga i jego prawdy warto odkrywać wewnątrz siebie ... W końcu Stwórcą zapisał się właśnie w nas. Jest on też na zewnątrz ale w nas jest ... BLIZSZY NAM. :-))) " do artykułu Jestem....  (dzień temu)
MarcinSz:   Nowy artykuł Miłość w śnie i na jawie  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Z tym że masz tylko przekłady danych kościołów.Ludzie spędzają po ileś lat z różnymi odłamami i to tylko chrześcijaństwa, kabałą ( judaizm) , na koniec są niesamowicie zaskoczeni że ich życie wygląda w sposób jaki wygląda. " do artykułu Jestem....  (dzień temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: Odczytales kod z akordeonistami ??" do artykułu Równia Pochyła.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Obejrzałem i co ? Co ma Vivi do Trumpa, sytuacji politycznej w Polsce, Niemiec i co dość ważne, cytuje Koriolan: 'A tak to teraz moja kochanka jeździ i podciera niemieckie tylki ... A ja spokojnie siedzę w swoim kraju :-)))) Hurra .... ' Vivi coś pisywała że jest w Niemczech, nie wiem czy jest, ale nie sądzę by podcierała niemieckie ..." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Hyhy, została tylko jej świadomość:) . Daj żyć, nie pierwsi i pewnie nie ostatni od wymian passami, no ale nikt nie używał kont innych w ten sposób. Fizycznie to zap.. twoja kochanka, a ty się 'bawisz' w necie,. gratulacje ogólnie :). https://thumbs.gfycat.com/SizzlingAlienatedArcticfox-size_restricted.gif" do artykułu Modus Operandi.  (dzień temu)
Arkadiusz Czapla:   Nowy artykuł Jak napisać pismo procesowe?  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Aneta Zdrojewska: Masz racje wystarczy sobie przypomnieć strach urzędników kiedy były wdrażane komputery do biurowej pracy, dziś wystarczy jedynie sprawdzić odsetek ludzi zatrudnionych do pracy biurowej z odsetkiem ludzi pracujących fizycznie i porównać z przeszłością wcale nie tak odległą." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Znam Ją już od dawna, odrazu widziałem że prócz poznawania odłamów religijnych poznawała też swoje odczucia rozważając nad nimi. Jak widać nie ma jedynie słusznej religii, choć i one są ważne, by ruszyć i nie gubić się w nieskończenie wielkiej liczbie kombinacji do odsiewu, jednak potem to już indywidualną drogą poznajemy Bożą Miłość. Tak jak w ewangelii napisano o opuszczeniu Matki i O ..." do artykułu Jestem....  (dzień temu)
Aneta Zdrojewska:   "@Hamilton: Ja bym się tak nie bała o naszą cywilizację, zawsze są jakieś wyjścia awaryjne. Poza tym, bez względu na to, jaki jest jej technologiczny rozwój, umysł ludzki znajdzie sobie problemy, które trzeba by rozwiązać, więc będzie 'coś do roboty'. A jeśli faktycznie osiągnie jakiś szczyt, po którym 'nic już nie będzie' to załamie się pod swoim własnym ciężarem i zabawa zacznie się od nowa :)" do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
Aneta Zdrojewska:   "@Adam Jezierski: Dzięki :) " do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Pewne skrypty działające na powłokach trzeba napisać, ale tylko te będą dobrze działać co będą współpracowały z 'jądrem'." do artykułu Przycisk.  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: tak ... Piję kawę :-))) Remter fajnie opisało swoje życie ... Co o tym sądzisz ? " do artykułu Jestem....  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Zniszczyć telewizję by oddać ludziom ludzkie zachowania ? ' Niczego nie musimy niszczyć, wystarczy przestać ją oglądać, wtedy to telewizja będzie musiała się dostosować do naszych potrzeb, inaczej starci ona swój fundament, bo co to za telewizja bez widzów ? Oczywiście przez pewien czas pojedzie na plastikowych statystykach, ale to też tylko do czasu ;)" do artykułu Przycisk.  (dzień temu)
Koriolan:   " 'uczymy się ludzkich zachowań od aktorów filmu ...' . Zniszczyć telewizję by oddać ludziom ludzkie zachowania ? " do artykułu Przycisk.  (dzień temu)
Koriolan:   " 'Mówię o nadpisaniu skryptu przeznaczonego dla persony' . .... . 'A gdyby tak uciąć owe sznurki i samemu ...' ZOBACZYĆ jaki skrypt życie (stwórca) wpisało w nas ??? Nie rodzina, znajomi, religie itd. Ale prawdziwy Stwórca. Czy w ogóle istnieje ? Bo jeśli istnieje to ... Żaden wymyślony przez nas scenariusz się ... Nie uda. " do artykułu Przycisk.  (dzień temu)
Koriolan:   "@SerpicoLightVersion: ok ... Ty widzę też nie dajesz rady zrozumieć, że fizycznie jest nas kilku ... Ja, Wróbel, Toifel, pokrzywionym i inni ... Nie ma sprawy - nie musisz .... Strona umarła :-))) " do artykułu Modus Operandi.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska