Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
pokrzywiony:   "@marcinSz: Masz racje przyjacielu, jednak te kody nie zadziałają jeśli osoby szukające uzdrowienia będą ciągle pod działaniem czynników stresogennych. Warto spojrzeć na to w jakich okolicznościach żyjemy, okolicznościach wykreowanych przez rozwój cywilizacji oparty na nie do końca dobrze przemyślanych założeniach, który metodami siłowymi obecnie próbuje się podtrzymywać przy 'życiu', oczekując rad ..." do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (6 dni temu)
marcinSz:   "@pokrzywiony: Witaj Przyjacielu. Te modlitwy są znakomite - wzięte z książki 'Kody uzdrawiania' A. Loyda. Kody są sprawdzalne przez tysiące wyleczonych ludzi. Są zgodne i z Nauką i Biblią. Kilka uwag: przyczynami chorób jest najczęściej stres, negatywne myśli i uczucia. To one blokują w ciele komórki odpowiedniego narządu przed działaniem układu odpornościowego. Cztery ustawienia dłoni w różnych m ..." do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (6 dni temu)
pokrzywiony:   "@marcinSz: Dziękuję, przyda się każdy foton pozytywnej energii ( Modlitwy ) :)" do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (6 dni temu)
marcinSz:   "@Serpico: Też się ubawiłem... Wie Pan dlaczego mnisi lubią 'grzeszników'? Odpowiem... bo mogą lepiej spożytkować czas. Uściski Życie jakoś tak się toczy: raz cierpienie a potem chwilka szczęścia, raz grzesznik a potem chwilka i przyjaciel. I to i tamto ma sens. Świętego Pan nie 'przydepcze' bo odda .Żartuję, rzecz jasna. Nawet święty syczy gdy go coś gryzie... w awatara" do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "Każde pokolenie ma własny czas. Każde pokolenie chce zmienić świat. Każde pokolenie odejdzie w cień. A nasze nie! Każde pokolenie ma własny głos. Każde pokolenie chce wierzyć w coś. Każde pokolenie rozwieje się. A nasze nie! " do artykułu Jak żyje dzisiejsza młodzież (młode pokolenie)?.  (6 dni temu)
marcinSz:   "@Serpico: OK! Wysyłam do Mariusza. Ma Pan rację... " do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "'Kilka lat temu, już jako osiemdziesięciokilku letni mężczyzna podczas hinduskiej karawany w Mississaudze rozmawiał z jakimś nieznanym mu Hindusem. W pewnym momencie zapytał go, czy ten nie jest Żydem. Hindus pominął to milczeniem'. Oni to traktują normalnie, w Polsce dostałby w ryja. Kup sobie suwmiarkę, kajecik i ołówek. Hahahaha biegaj po ulicach i szukaj kobiet co mają w poprzek." do artykułu Żyd II.  (7 dni temu)
Kitek:   Nowy artykuł Żyd II  (7 dni temu)
Hamilton:   "@seta1212: Z elektryka co prezydentem się naśmiewałem, Zobaczyłem, zmądrzałem i przestałem." do artykułu Piłką w głowę.  (7 dni temu)
Piotrek Mucha:   "Ważne jest też miejsce takiej konferencji. Ja polecam Zajazd Jurajski, gdzie byłem już kilkukrotnie i zawsze wracałem zadowolony. Konferencje były przygotowywane z dbałością o wszystkie szczegóły." do artykułu Organizacja konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych.  (7 dni temu)
Hamilton:   "I tak od wieków. Ci którzy tak barwnie i z takim przekonaniem opowiadają o śmierci jako 'cudzie nowych narodzin' nie kwapią się zbytnio do przejścia na tę drugą cudowną stronę. Najbardziej prawdopodobne jest to, że przyjdzie moment po którym nie ma nic. Kompletnie NIC. Jak słucham tych speców od życia pozagrobowego na wszelki wypadem chowam portfel." do artykułu Co się dzieje, gdy umieramy.  (7 dni temu)
koLo:   "Śmierć kończy wszystko. Niedorzecznością jest wymyślać jakiś ciąg dalszy. " do artykułu Co się dzieje, gdy umieramy.  (7 dni temu)
seta1212:   "to ci Piotrze wydumałem taką fraszkę: Piłka?- ma coś z polityki: marny trener - złe wyniki gdzie niedouczona szuja - strzela !!! ...głównie samobója..." do artykułu Piłką w głowę.  (7 dni temu)
marcinSz:   Popularny artykuł: Wszyscy jesteśmy awatarami?  (7 dni temu)
seta1212:   "opowiadasz o niepokoju w ciekawy sposób...i to jest wartość tego tekstu )" do artykułu Częstotliwość.  (7 dni temu)
Serpico:   "@marcinSz: Ubawił mnie pan Piotrusiem na cały dzień, pewnie w połowie mitoman, niewątpliwie chory psychicznie typ i pól menel, a wyżej ma pan opis podhalańskiej żulernii, jak najbardziej może się pan zadawać z takimi 'Piotrsuiami', luzik , nie moja sprawa, tylko powoli ja bym sobie zadał pytanie z kim się zadaje, ale to ja, nie każdy musi sobie takie pytania zadawać." do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (7 dni temu)
Serpico:   "@marcinSz: 'Piotruś' do pana: 'Wiem co to agesja. Uczestniczyłem w dziesiątkach a może i setkach bitek. Biłem sie w szkole i śród kolegów o przywódstwo. Potem biłem się na weselach, zabawach itp. Lałem po pysku i mnie wybito przednie zęby. Biłem się przeciwko norzownikom i sam walcząc stylem od motyki. Ćwiczyłem 11 lat karate i szukałem zwady by się bić. Wiem co to agrsja. Wiem też ..." do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (7 dni temu)
Serpico:   "@marcinSz: To niech pan ją przekaże Mariuszowi, może zamiast wyzywać od rana codziennie, ruszy dupę, tak tam, powinien wyzdrowieć na dniach.Piotruś ...... psychicznie chory góral z wybitymi siekaczami, to co tu wypisywał, trzeba było sobie poczytać, skoro pan jest taki wrażliwy Krzywego komentarze ma pan pod nosem. Krzywa menda komputer włączyć umie, zwyzywać także ..." do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (7 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska