Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Dyl Sowizdrzał:   "@_serpico_: że też Tobie chce prowadzić się te banalne salonowe pogawędki ...;-) o wyższości cebuli nad czosnkiem i odwrotnie... heh" do artykułu O medytacji.  (8 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@piotrwrobel: tak czytam i czytam te wasze mądrosci , obok ktoś siedzi i stwierdza .... ehhh ta biedota , gdyby mieli własne dobrze prosperujące firmy nie zaprzataliby sobie tych napchanych i tak łbów ani gównem z jezuskiem ani jakimś otyłym buddą, ani allahem czy potworem spagetti ... PRZEKUWANIE NA SIŁĘ niepowodzeń w niby sukces ... i wieczne tłumaczenie tego , że lepiej być świadomym i bidnym n ..." do artykułu O medytacji.  (8 godz. temu)
_serpico_:   "@Mariusz Kajstura: Pewnie nie 100 % , jednak jestem na tyle krytyczny wobec siebie, że wiem gdzie popełniałem błędy itd.Moje myślenie jest warunkowane głównie analizowaniem, źle reaguję na manipulowanie, pranie mózgu itd, także uważam że jestem w stanie określić czym." do artykułu O medytacji.  (8 godz. temu)
adamchofer:   "W sumie nic odkrywczego. Dobrze że rewolucja francuska i reformacja przytępiła im tę chęć mordowania." do artykułu Bogowie c.d. uzupełnienie..  (8 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Zero RH: @Zero RH: pani zero r ...cos tam, dlaczego nie komentujesz i nie włączasz się do 'rozmów' tam u marka na samczym pejczu ? tutaj Cię ruszają bluzgi i uwłaczające jest słownictwo i poziom ? ... żeby zakłamanego chama i cynika ...'pokonać' i obnażyć jego zakłamanie , obłudę i fałsz należało spełznąć do poziomu jego samczego sruna i wypowiedzi tam wpisywanych i JEGO WŁASNA BRONIĄ wyb ..." do artykułu O medytacji.  (9 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@_serpico_: 'Mi nikt nie warunkuje tego jak myślę. ' .... , a tak na 100% znasz to czym jest uwarunkowane Twoje myślenie ?" do artykułu O medytacji.  (9 godz. temu)
szubrawiec:   Popularny artykuł: Modlitwa Żaby  (9 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   "Jak widzę artykuł z 5-cioma głosami, to dodaje ten szósty, aby przeszedł do popularnych. Róbcie to samo! W tym wypadku muszę dodać siódmy głos, bo z sześcioma nie przeszedł! " do artykułu Modlitwa Żaby.  (9 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   "Jak widzę artykuł z 5-cioma głosami, to dodaje ten szósty, aby przeszedł do popularnych. Róbcie to samo! " do artykułu Bogowie c.d. uzupełnienie..  (9 godz. temu)
zakrawarski:   Popularny artykuł: Bogowie c.d. uzupełnienie.  (9 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@_serpico Fakt źle sformułowałem zdanie, możesz się zanurzać w błędnych przekonaniach i nie czuć że toniesz w utopii ..., a reinkarnacją to ja się nie zajmuje, choć przypuszczenie ciekawe ... Możliwe że odradzanie się złych nawyków w ludziach zostało zinterpretowane jak odradzanie się samych ludzi ..., przy reinkarnacji jest jeszcze szeroki wachlarz różnorodnych wyjaśnień, ale czy jest sens to omawiać ?" do artykułu O medytacji.  (9 godz. temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: Wydarzenia wokol Solidarnosci i Walesy 'obserwowalem' juz ze Skandynawii, a te byly napewno znacznie redukowane w porownaniu z Polska. O UE mozna powiedziec, ze bez niej pojedyncze kraje beda 'warczaly' na siebie znacznie grozniej. Jezdziles po Europie podzielonej i czekales na wizy wjazdowe do innych krajow ? Jesli tak to wiesz jakie to bylo klopotliwe ..." do artykułu Zwichrowany świat Kaczyńskiego !.  (9 godz. temu)
_serpico_:   "@Mariusz Kajstura: Dalej nie do końca rozumiem :) Chodzi Ci czy jestem pewien tego że teoria reinkarnacji to banialuk, na bazie tego co 'czuję ' :>? Aaaa ... zanurzanie, napisałeś że zanurzamy się szukając autorytetów., takich owakich, ja nie szukam, więc się nie zanurzam.Mi nikt nie warunkuje tego jak myślę." do artykułu O medytacji.  (9 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@_serpico_: Pytanie odnosi się do pierwszego zdania, jak sam zauważyłeś reinkarnacja jest ideologią ..., która nie jest uniwersalną doskonałością ( prawdą ) :) A z tym że na początku jest fajnie masz racje, przykładowo z dziewczynami ;) , potem żonami ..., a na końcu jak zaczynają wchodzić do łóżka w niewyprasowanej piżamie to już nie jest fajnie ;) Może nie czujesz, tego że się zanurzasz ?" do artykułu O medytacji.  (9 godz. temu)
_serpico_:   "@Mariusz Kajstura: W sensie ? Zadaj pytanie konkretniej, bo nie wiem o co Ci chodzi, czy jestem pewny uczuć wyższych, czy jestem pewny że odczuwam ból, albo przyjemność ? Nie wiem o co Ci idzie." do artykułu O medytacji.  (9 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   Nowy artykuł Szczecin Wenecją północnej Europy  (10 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@_serpico_: ..., a jesteś pewny tego co czujesz ?" do artykułu O medytacji.  (10 godz. temu)
_serpico_:   "@Mariusz Kajstura: Ja się w niczym nie zanurzam, jakbym poczuł że się zanurzam w czymś, to bym się starał wypłynąć :P:D. W sumie to mi chodziło konkretnie o buddyzm., a i owszem pewnie są elementy które się pokazuje na początku, czyli cała praca nad sobą, eliminowanie negatywów z życia pracując nad świadomością ( czyli to całe RD ) ale na sam koniec jest cała 'ideologia' reinkarnac ..." do artykułu O medytacji.  (10 godz. temu)
_serpico_:   "@Dyl Sowizdrzał: Połowa Anglików opowiedziała się za Brexit, mała różnica % towa była. Reparacje .. polski nie suwerenny rząd pod wpływem ZSRR , zrzekł się reparacji, wobec państwa które nie istnieje, a które miało być odpowiedzialne za działania III Rzeszy , która już wtedy nie istniała.Owszem można ponarzekać. Temat odzyskiwania mienia prywatnego po II wojnie, znam z autopsji, cały majątek dziad ..." do artykułu Zwichrowany świat Kaczyńskiego !.  (10 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska