Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton:   "@zakrawarski: aby wymyslic nazwa to trzeba znac cala alfabeta. Sam nie dasz rada, popros jakes dzieci do pomoca. Ty im pokazawaj swoje komenty i na pewno sie zlituja nad toba. Każde polski dzicko daja co maja." do artykułu Kielce III.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: a tatuś, który dopuścił do aborcji to stworzył czy nie stworzył to życie ? Zwalił na mamę." do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: a może zwykle ... Gul gull ?" do artykułu Kielce III.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: kurde Maniek, nie ma 'śmierdzielu', nie ma 'śmierdzący dziadzie'. Nic ci już nie cuchnie ? Umyłeś się wreszcie. Tak 3maj 3 razy dziennie. " do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: https://www.youtube.com/watch?v=Ef29qbPipKc Może taki ? https://www.youtube.com/watch?v=Rg7uNh60E-A Albo taki ?" do artykułu Kielce III.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Panowie: pokrzywiony, Koriolan zachodzi potrzeba wymyslenia innego odglosu imitujacego Hama/ mlotka niz te obecne, bo porownywanie jego z indykiem i swina obraza te ostatnie ! Macie jakis pomysl ?" do artykułu Kielce III.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: może masz rację. W tym twoim kwiczeniu więcej treści niż we wszystkich 8744 komentarzach. Wchodzisz w fazę dynamicznego rozwoju umysłowego. A co o twoim kwiczeniu pisał Stachura?" do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@awers: Pewnie miał, ale bez prądu ;)" do artykułu NIC - zaimek okaleczony.  (dzień temu)
awers:   "Mówisz jak Dedal w noc po śmierci Ikara.Ale czy Dedal miał taką herbatę?" do artykułu NIC - zaimek okaleczony.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Marcin Sznajder: Zanim się przestanie szkodzić to najpierw trzeba to i tamto zrozumieć, przysłowie 'dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane' nie narodziło się z niczego. :)" do artykułu Resetowanie życia?.  (dzień temu)
zakrawarski:   Popularny artykuł: Kielce III  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   "@Janusz Nitkiewicz: No cóż, większość tych cudownych kwiatów, przy tej pogodzie, już pewnie przekwitła. To 'resetowanie' Barkarza przypomina raczej : 'nie wchodzi się do tej samej rzeki...'. I ma rację, że jak najczęściej najbliższym trzeba mówić, że ich się kocha. '.. tak szybko odchodzą...' (wiersz ks. Twardowskiego) A co z innymi?... chyba wystarczy nie szkodzići. Pozdrawiam Serdecznie" do artykułu Resetowanie życia?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Janusz Nitkiewicz: Wszystko zależy co kto rozumie pod pojęciem życia, statystyczna większość uważa że życie to okres łączący narodziny i śmierć jakiegoś organizmu, to właściwie kwestia perspektywy z której się spogląda na ustanowione od zawsze PRAWA ŻYCIA." do artykułu Resetowanie życia?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Jak nie, a czym w takim razie są pisanki na Wielkanoc ? Jaja można se też robić, można też z nich robić jajecznicę. Ale by z takiego jaja coś się narodziło to trzeba je zapłodnić jakimś żywym plemniczkiem inaczej dupa blada. :) A potem to właściwie wszystko jedno przy pomocy jakiego 'szpikulca' zostało ono zapłodnione. Jednak człowiekowi obdarzonemu nawet gigantyczną wiedzą na temat życia jeszcze daleko do Architekta Życia i Stworzenia." do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Łazienki są piękne. " do artykułu Resetowanie życia?.  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "..Życia zrestartować nie można...'. Można. W każdej chwili (szczególnie zdarza się to w tych przełomowych) możemy wtedy dokonać zmiany celu i siebie. Tu np. możemy, jako niewierzący, zacząć wierzyć w Boga. " do artykułu Resetowanie życia?.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Jaja się nie maluje, tylko zapładnia in vitro." do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: ... :)))))))))) ... masz racje, bo nie ma bardziej racjonalnych odpowiedzi na jego komentarze. ;)" do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Więc zrób doświadczenie, namaluj sobie zapłodnione jajo i obserwuj jak to jajo zmieni się w zarodek, potem w niemowlę z którego wyrośnie świadomy ( nie do końca ) człowiek. Może wtedy zrozumiesz coś o Dziele Stwórczym które bada Nauka ? ... :)" do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
Koriolan:   " @zakrawarski: 'U mnie odpowiedzi na twoje pytania to....Tabula rasa !' . A więc nie mów już NIGDY że stworzył Cię tatuś z mamusią. Nie mów też nigdy że Ty stworzyłeś swoje dzieci ... Bo wiesz o stworzeniu tylko tyle : Tabula rasa :-))) " do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska