Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
kubix1:   "Fajnie, że zostało to w końcu uregulowane prawnie i przynajmniej można zakładać się bez obaw, że któregoś dnia odwiedzą nas panowie w czarnych kamizelkach. Chociaź uważam, że podatek dochodowy to bzdura. Mamy obrotowy i dochodowy, czyli de facto podwójne opodatkowanie. " do artykułu Dodatkowy podatek przy wysokich wygranych u bukmachera.  (13 godz. temu)
podobny:   "@podobny: Jeśli chodzi o zagubienie człowieka we współczesnym świecie, to w istocie jest ono efektem zacierania się biegunowowści pomiedzy dobrem i złem. Liberalizm Zachodu i towarzysząca mu globalizacja, powodują zachwianie równowagi pomiedzy tym co lokalnie wewąatrz poszczególnych narodowości kulturowo było uznawane za dobro a co za zło. Polityka Unii, skłania nas w kierunku liberalnego uznania ..." do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (13 godz. temu)
podobny:   "Jeżeli dobrze rozumiem prawo biegunowości, to istnienie biegunowych przeciwieństw, jest kwestią niejako umowną. Nie byłoby dużego, gdyby nie istniało małe, nie byłoby długiego, gdyby nie istniało krótkie. Zatem: nie istniało by dobro, gdyby nie istniało zło. Tak jak w przykładzie z termometrem, zimno i ciepło jest wyrazem tego samego zjawiska ciepła - ponieważ zimno jest wtedy gdy ..." do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (13 godz. temu)
podobny:   "@Remter: Witam Tereniu! Jak z Twoim zdrowiem, wszystko ok? Cieszę się, że odwiedziłaś eioba ... a tą miłościa to racja - dlatego nadają jej fizyczne znaczenie grawitacji, która zawsze 'myśli o sobie'. Nie mniej taka już jej natura przyciagać wszystko jak w miłości, a nie odpychać ... jak np. w nienawiści. No, a patrząc fizycznie na grawitacje ... gdy wykonuje pracę, w jakimś czasie ... też ma moc." do artykułu Co ja robię na eioba?.  (14 godz. temu)
urokidrewna:   "@fotoblog: Interwałowy trening na długo zwiększa medabolizm, tak samo wszelkie ćwiczenia na nogi" do artykułu Jesteś tym, co jesz!.  (14 godz. temu)
grishmapatil15:   "<p><a href='<p><a href='http://bharavilab.com/'>chemical companies in mumbai</a></p> <p><a href='<p><a href='http://bharavilab.com/'>chemical companies in india</a></p> <p><a href='<p><a href='http://bharavilab.com/amino-acids.php'>amino acids </a></p> < ..." do artykułu Książki - droga do piekła.  (15 godz. temu)
trabant:   "te same" do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (16 godz. temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł L.G.B.T.  (18 godz. temu)
Felicjanna:   Nowy artykuł Punkty oparcia-(4)  (18 godz. temu)
Felicjanna:   "@d-666: wiem i myślę, że skoro mnie czytasz, a nawet popierasz... to i widzisz, że nad tym pracuję. Tutaj niestety nie dostałam informacji na ten temat, ale gdzie indziej już tak i będzie lepiej. " do artykułu Punkty oparcia- (3).  (20 godz. temu)
Wczoraj
Hamilton Starszy:   "'Histeria ślachetnego rodu wybrukowanego kostką betonową'. - nowe wydanie 2017 rok. To chyba okładka tej książki na tym zdjęciu. Komentarze ciekawsze niż pańskie artykuły panie Kostka. I jest sukces." do artykułu Artykuł z komentarzy.  (23 godz. temu)
Kpt. Pazur:   "Ha! Nie noszę koszuli!" do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (23 godz. temu)
Remter:   Nowy artykuł Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu..  (23 godz. temu)
Kpt. Pazur:   "Starcu w szlafroku! Miej się na baczności, bowiem nie cierpię ludzi noszących okulary. Najlepiej przestań pisać." do artykułu Artykuł z komentarzy.  (23 godz. temu)
Kpt. Pazur:   "Głupcy, od dawna wiadomo że Vatykan znajduje się pod kontrolą ludzi jaszczurów. Walczyłem z cwaniakami wiele lat jednak w 94' zepchnęli mnie do defensywy. Przeklęci czarodzieje znają potężną magię." do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (23 godz. temu)
Kpt. Pazur:   "Zgadzam się, kobiety są piękne, lecz tylko niektóre!" do artykułu Kuszenie Jezusa na pustyni.  (24 godz. temu)
Remter:   "Myśl - zagadka , jakiej może nigdy nie poznamy ... https://www.youtube.com/watch?v=_8qbaW7KgQg" do artykułu Rój.  (24 godz. temu)
zakrawarski:   "@Hannibal_Lecter: Nadzieja, nadzieja ! Mickiewicz tez chcial dozyc tej pociechy, aby jego ksiegi ( a nasza prawda o kosciele) trafily pod strzechy ! O b Y tak sie stalo. Obawam sie, ze to tylko marzenia !?" do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (24 godz. temu)
poiesis:   Nowy artykuł Młody wygląd i piękna cera dłużej  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska