Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
seta1212:   "@awers: Tu as raison... Pozdrawiam :))" do artykułu Ulica.  (dzień temu)
Cognity Szkolenia:   Nowy artykuł Kanban od systemu push do pull  (dzień temu)
Kitek:   "@zakrawarski: Skoro zawarłeś tam swoją gównowiedzę..." do artykułu R 1 A 1 A 7 czyli 35 % z nas....  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Popularny artykuł: Taniec ze Zjawą  (dzień temu)
Izabella:   "@wianeczek: i ja dziękuję :) tak zrobię:)" do artykułu Wybór Samobójcy.  (dzień temu)
Ziemowit Howadek:   "@Mariusz Kajstura: W przypadku zmiennych trudno wyrokować ilość wymiarów, lepiej zainteresować się stałymi, phi - 16-D, stała kosmologiczna - jeszcze nie znam szczegółów, ale to jakieś efekty zbiorów i rzutowania z jednej osi na drugą i widzenia jednej w drugiej, może się mylę?" do artykułu Matematyka Kreatywna cz.X.  (dzień temu)
rene14:   Nowy artykuł Pożyczka ta okazja i wynosi  (dzień temu)
rene14:   Nowy artykuł Poważne oferty pożyczki w 72 h  (dzień temu)
wianeczek:   "@Izabella: Samych pozytywnych myśli Ci życzę, a jak się przyplątają te gorsze, to kopnij je w cztery litery. :) Pozdrawiam i dziękuję :)" do artykułu Wybór Samobójcy.  (dzień temu)
Ziemowit Howadek:   "@Koriolan: To proponuję jako pierwsze wykonanie zadania dla stowarzyszenia, albo trochę większego Towarzystwa, zapoznać się z superliczbami, które są skierowane do wnętrza rzeczywistości, w której żyjemy. :-)" do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (dzień temu)
malwinau:   Nowy artykuł Czy warto zamieszkać w Gliwicach?  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Mariusz Kajstura: ' ... można oznaczać różne obiekty o strukturach 4 wymiarowych z tym że właściwość można w takich liczbach również traktować jako wymiar ... ' ... pod warunkiem że ich relacja do wymiarów spełnia warunek iloczynu ... ??" do artykułu Matematyka Kreatywna cz.X.  (dzień temu)
szubrawiec:   Nowy artykuł List do syna  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "https://www.youtube.com/watch?v=KY3mudBLWs8" do artykułu Matematyka Kreatywna cz.X.  (dzień temu)
_serpico_:   "@Zdzisław Sadowski: Oby Twój rozmówca nie zapomniał do DPS-u zabrać 'Lolity' Bułhakowa. " do artykułu Wywiad ze starym kawalerem.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Ziemowit Howadek: ... i tu mi wychodzi 4 wymiarowa przestrzeń X* Y *Z * t , wypełniania polami o różnych własnościach X * Y * Z * t * ( pole ) , a rzeczywistość wynika z korelacji pomiędzy rodzajami pół, i tu można by wyprowadzić założenie że i^4 zawiera się w j^4 ? Ps. Próbuję nasze rozważania, sprowadzić do poziomu powszechnego rozumienia ..., liczbami i^4 można oznaczać różne obiekty ..." do artykułu Matematyka Kreatywna cz.X.  (dzień temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska