Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
VIVI.:   "proszę uprzejmie napisać ile kosztuje to zalatanie:)" do artykułu Treningi z elektrodami alternatywą dla zwykłej siłowni?.  (3 dni temu)
MarcinSz:   Popularny artykuł: Jeśli nie teraz, to kiedy?.  (3 dni temu)
olaola:   Nowy artykuł Wlewy witaminowe - Koktajle Myersa.  (3 dni temu)
Mr Anonymous:   Popularny artykuł: Lucyna.  (3 dni temu)
gnostyk:   "@seta1212: Dziękuję Januszu, pozdrowionka :) " do artykułu Bezimienna moc.  (3 dni temu)
Adam Szczepański:   Nowy artykuł Buduję sobie kopuły  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Na koniec, panie Koriolan, nie będziesz mnie 'sprawdzał' :) Pirx był kiedyś taki nick i człowiek, lubiłem go :), jechał po Jasiu, za stosunek do Polski. Wystarczy za odpowiedź ? Kłaniam się :) p.s. Ziemiańskiego nie czytałem, może się zdarzy :)." do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
Koriolan:   "@antyluj: dobra ... Muszę kończyć ... .... Na koniec zagadka .... Koriolan to nik wziety z Lema. Skąd ? " do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Jakiego zakładu ? O kulturę ? Napisałem że ja umiem być cały czas kulturalny :). Diuna tak zgodzę się późniejsze tomy są nudne, co do Wiedźmina nie zgadzam się, mi się całość podobała, film nie , gry tak." do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Koriolan: natomiast Ziemiański i Achaja to obraz zwycięstwa długości powieści. Choć w Pomnik cesarzowej Ziemiański już ostro dawał ognia :-))) " do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
Koriolan:   "@antyluj: cóż ... Nie podjąłeś wyzwania (zakładu) ... He he he ... Mógłbyś sobie wybrać nagrodę :-))) Ale było minęło ... Wracam do życia :-))) . Sapkowski tak jak wielu ... Pierwsze tomy pisał super ... Następne są nudnawe ... Piszę o Wiedźminie. To samo Diuna. Wynika to czasem z winy wydawcy który rzada np pięciu zamiast trzech tomów. Tak b ..." do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: I to Cię predysponuje to pisania że był komunistycznym policjantem, z błędem, bo wtedy była milicja, jednocześnie twierdzisz że twój ojciec był oficerem wojsk PRL, jakie powiązania miały wojska PRL, ogarnięci wiedzą. Ciężko nie zrozumieć, naprawdę." do artykułu Bezimienna moc.  (3 dni temu)
Koriolan:   "@seta1212: cóż ... Wiersz nie jest najgorszy ... Moje odrzucenie dotyczy autora jako ... Człowieka ... Niespecjalnie człowieczego (humanisty). Gdy ktoś jest krzywdzony a autor mówi ... 'Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą ...' To jego człowieczeństwo jest marnej jakości .. Faszyści też chcieli wybić Żydów ... A że przy okazji zginęli Polacy ? Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą ... " do artykułu Bezimienna moc.  (3 dni temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: super:) " do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@VIVI.: W takim razie będę grzeczny :)" do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
seta1212:   "To kwestia konwencji. Gdyby prześledzić np wiersze Asnyka zbliżone nastrojem - niewiele różnią się się klasą i formą od wierszy naszego Ryszarda. A naśladownictwo w poezji było jest i pozostanie modą danego okresu. Gdyby odnieść się do podobnych wierszy - poetów młodopolskich, czy współczesnej poezji, (choćby Haliny Poświatowskiej) niewiele się różnią. Więc pozwolę się nie zgodzić z odrzuceniami i tym razem Gnostykowi pogratulować...))" do artykułu Bezimienna moc.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Sapkowski to mój ulubiony autor. Pisałem kiedyś.Nie przepadam za pierdołami typu 'Kryształowe Dzieci' itd, także....cóż .. :). Pani Remter wygrzebuje zawsze jakiegoś oszołoma z tuby, tony :). Wiesz .... ja jestem ateistą :). Zdarza się :). p.s. Czytając Hitchensa, zdałem sobie sprawę, że myślę dokładnie jak on, z tym że on był wojujący, ja nie jestem:)." do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
Koriolan:   "@antyluj: nie o to chodzi ... Rozwijać znaczy ZMIENIAĆ ... Nie określam ludzi po tym czy mi przyklaskują ... Joanna, MarcinSz i inni powiedzieli, żebym się od...stosunkował w skrócie mówiąc i nadal uważam ich za rozwijających się, zmieniających się z rozmysłem. Podobnie SZUBRAWIEC ... Inni jak np Remter, B777, Staszica idą zupełnie inna droga niż ja. Też mi to ni ..." do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska