Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
_serpico_:   "Pisał 'to ' do , literówkę zrobiłem , akurat mi nie musisz tłumaczyć kto był w obozach, w zasadzie to tobie powinno się wyjaśnić że byli też tam Żydzi , a nie mi że byli tam ludzie oprócz Żydów , a ten twój poprzedni 'artykuł' to tak czy inaczej dno udowadniające że Żydzi nie walczyli w czasie drugiej wojny światowej , co także byłoby dobrze ci skorygować. 'tę' hybrydę. Lepiej to ..." do artykułu Klasyfikacja.  (dzień temu)
_serpico_:   "Jak chcesz , możesz nie kasować , ale tylko dlatego że nie zrozumiałeś komentarza porównujesz mojego ojca do osła a matkę do kurwy. Świetnie. Te konta są już zablokowane , BioRobot , tojfel , nie chce mi się wyjaśniać Ci czemu , nie załapiesz. Jak chcesz koniecznie zrobić z siebie idiotę , to trzymaj ten 'artykuł' Albo Ci wyjaśnię część., jako rebus Otó ..." do artykułu Klasyfikacja.  (dzień temu)
_serpico_:   "Przeczytaj sobie komentarze dokładnie , cytowałem, czemu , nie chce mi się wyjaśniać i tak nie zrozumiesz, musiałbyś ogarniać co się dzieje przed Twoimi oczami. Co dalej napisałeś , nie chce mi się czytać. A że klasyfikujesz , no jednak tak , tylko aż takiej formy jak ten 'ktoś ' to pewnie bym nie użył. Ale w końcu z jakiegoś powodu piszesz o mnie 'hybryda'. Moja wina że ..." do artykułu Klasyfikacja.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
liwa:   "@freelancer: uściski przyjmuję.. :) " do artykułu Zawał:.  (dzień temu)
Kitek:   Nowy artykuł Klasyfikacja  (dzień temu)
liwa:   "@freelancer: znacznie lepiej.. :)) pozdrawiam :) " do artykułu Czakra Serca.  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "„Serce Jezusa...”. To przenośnia, przenosząca realność i konkret w emocje. Serce Jezusa oznacza w przenośni wybaczanie modlącym się wszystkiego, pod warunkiem, że odwołają się do Jezusa. Coś jak wypowiedź: Mówiłeś, że wspomagasz młodzież, to daj na piwo/książkę i tu oczekiwanie, że ten ktoś da. Odpowiedź na modlitwę nie następuje namacalnie natychmiast, w efekcie nie ma rozczarowania, gdyby istota ..." do artykułu Objawienia fatimskie z perspektywy prawosławia.  (dzień temu)
zakrawarski:   " 'Czy Polska kiedyś będzie taką jaką lud chce,matką dla wszystkich' Tak dlugo jak pleban będzie decydowal Polska nie bedzie matką dla wszystkich, bo pleban nie chce dzielic welny owieczek z nikim innym. Zlo przyszlo do Polski z ludzmi, ktorzy twierdzili, ze dzialaja w imieniu boga, co nigdy nie bylo prawda." do artykułu Ojczyzno czemuś Ty taka..?.  (dzień temu)
_serpico_:   "@.: Kurczę nie wiem o czym piszesz ? Ja nie potrzebuje szacunku w necie, używam forów tematycznych różnych , kilku, od monitorów , po golenie tradycyjne, brzytwą się tylko nie golę , bo za dużo zabawy. Pisałem kilka razy , mam dużo kolegów i nawet w rodzinie ekonomistów , każdy Ci powie to samo co powiedział Hamilton, a w rozmowie o wzmacniaczach , nie wiem o co chodzi i ch ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
nse:   "@_serpico_: Przy okazji obejrzyj ten film i uświadom sobie w jakie struny i jak w nie Dyl walnął. https://www.youtube.com/watch?v=E8gGquye3nA" do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
Irina Lewandowska:   "@lewin44w2k14: Autor nie jest psychiatrą, lecz dr biologii." do artykułu Schizofrenicy i inni.  (dzień temu)
nse:   "@_serpico_: Tak całkiem na marginesie to proponowałbym ci zapomnieć o zabawie w Don Kichota, a zająć się swoim rozwojem. :) Tu masz dla przykładu ... http://www.eioba.pl/a/5atm/prawdziwy-wzmacniacz-gitarowy Tam też zwróciłem uwagę na pewne nieścisłości, jednak zachowanie i reakcja była całkiem inna niż Hamiltona. Masz 2 osoby i różne wzorce zachowawcze w podobnych okolic ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@Irina Lewandowska: No nie wiem, czy zrobiłem coś kiedyś bezinteresownie, być może miałem z tego satysfakcję, albo było to działanie empatii, albo niewiele to kosztowało? Tu też piszę tylko po to, by ostrzec tych naiwniaków, gotowych uwierzyć w energię ukształtowaną w postać miecza i odcinającą duchy;). Gdyż wierzę, że ludzie są z zasady dobrzy i mogą przekazywać swoje doświadczenia i ostr ..." do artykułu Schizofrenicy i inni.  (dzień temu)
alodia1949:   Nowy artykuł Uważaj na życie  (dzień temu)
Zdzisław Sadowski:   "Zobacz też moje erotyki i legendy: http://www.eioba.pl/a/5g56/cykl-erotyki,http://www.eioba.pl/a/5fu5/tryptyk- legendy-gryfitow, http://www.eioba.pl/a/5fuh/tryptyk-legendy-gryfitow-ii, http://www.eioba.pl/a/5fvg/tryptyk-legendy-gryfitow-iii" do artykułu Cykl "Erotyki" II.  (dzień temu)
_serpico_:   "@.: A mi sprawia przyjemność bezsensowne kopanie się z Tobą ? Po co odgrywałeś fightera ? Po Twojej twarzy widać jakim jesteś człowiekiem, a jakim to sam wiesz. Admin nie ma czasu , najprawdopodobniej , właściciel prowadzi to samo , czyli sam jest adminem, w takich warunkach , albo ludzie sami zrozumieją, że muszą mimo odmiennych opinii obok siebie żyć , albo jest potrzebny ktoś , kogo ni ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
nse:   "@_serpico_: Sorry, ale mnie to też nie bawi tym bardziej jak widzę co robi Admin ( leci po łebkach ) to straciłem szacunek do Eioby jako portalu, szkoda mi paru zdolnych i rozumnych Autorów którym będzie potrzebny nieco lepiej administrowany portal. Wielu ludzi pisze tu badziewie, bo też się przekonali że nie warto się starać, a w zamian być opluwanym. :( Bay, to nie moja bajka, ani problem." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
_serpico_:   "@.: Dyl robi błędy w stylu haos , następnie poprawia błędy , a do Koriolana pisze dokładnie to samo co Piotrek pisał Do Dyla , czyli bezrobotny alimenty komornik, on pisał to samo. A Ty jesteś rozgarnięty średnio. Nie wiem jeszcze co z tym zrobię , pisanie non stop do admina , który nie ma pojęcia o iluś sytuacjach, nie za dużo zmienia , bo to prawie na pewno konto przechodnie. C ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
_serpico_:   "@.: Nie będzie po co , nie wysłałem , ja nie żyję w necie i nie będę czytał wiecznie że tak jest , także miłego zastanawiania się tym razem czy ja nie jestem Dylem. Także mi się nie chce znosić żeby chodzące wiecznie jęczące bezrobocie wieloletnie wyzywało mnie od debili. Trochę osób tu szanuje , tylko że ich jest coraz mniej i to nie z mojej winy. A mój szacune ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska