Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
gnostyk:   "@Hamilton Starszy: ;) " do artykułu Przeprogramuję Twój Umysł.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@gnostyk: na przeprogramowanie pralki bym się zgodził, ale umysłu? Chyba musiałbym mieć potrójne fiu-bździu. " do artykułu Przeprogramuję Twój Umysł.  (dzień temu)
gnostyk:   "@Hamilton Starszy: Tu chodzi o butelki Hamiltonie :) " do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
gnostyk:   "@Hamilton Starszy: Może zaryzykujemy Hamiltonie, toż to za darmo jak czytam ;)" do artykułu Przeprogramuję Twój Umysł.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@gnostyk: he he, znam te bóle. Chłopaki chowamy kieliszki. Przyjdzie zara żona.I chłopaki medytują gdzie." do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
G.Z:   Nowy artykuł Imieniny Heleny  (dzień temu)
gnostyk:   "@END: U mnie jest czas na humor i na medytację, jestem teraz w tej drugiej fazie, za tydzień wraca Żona, no są powody ;) " do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
Remigiusz Fajfer:   "@Hamilton Starszy: Nie. Nie programuję fiu-bździu w głowie. To określenie występuje na końcu tego programu. Nie wiem czy zauważyłeś są tam przedstawione dwie przeciwności. Człowiek sukcesu z drobnymi problemami i człowiek przegrany z wielkim marzeniem. Ten fragment jest tam konieczny (pomyślenie na odwrót niż nakazuje intuicja) tak samo jak w sytuacji gdy chirurg musi użyć siły nawet na niekorzyść pacjenta, aby dokończyć zabieg. W rzeczywistości programuję coś innego." do artykułu Przeprogramuję Twój Umysł.  (dzień temu)
END:   "@gnostyk: Dobre :) , humor raczej dopisuje :), a świadomość ( słynna tu :) ) błędów , nie dokucza aż tak bardzo :), uczy , hamulców , bezmedytacyjnie :)" do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
gnostyk:   Nowy artykuł Gest biernego protestu  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Czyli programujesz fiu-bździu w głowie. Wielu nie potrzebuje takiej aplikacji. Ma to wrodzone i za darmo. Towar wystawiają na fejsbuku. A jaka konkurencja." do artykułu Przeprogramuję Twój Umysł.  (dzień temu)
gnostyk:   "@END: Niewielu znam ludzi którzy ich nie robili, ja też aniołkiem nie byłem a łacinę kuchenną mam opanowaną do perfekcji, powiem Ci coś na poprawę humoru, mój najmłodszy miał coś koło dwóch latek, tak przegiął pałę żeśmy obydwoje Żoną zdębieli, nie mogłem tego puścić płazem więc strzeliłem mu w tyłek siarczystego klapsa, reakcja była niesamowita, tarł pupą po podłodze i wrzeszczał kulwa, kulwa, kulwa !!! Prawie niemowlak, genetyczne cholera czy jak ? ;) " do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
Remigiusz Fajfer:   Nowy artykuł Przeprogramuję Twój Umysł  (dzień temu)
END:   "@gnostyk: Dzięki :) , bardzo to nie , zrobiło się parę głupich rzeczy w życiu , ale wystarczająco by ich więcej nie robić :)." do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
gnostyk:   "@Hamilton Starszy: Zgadzam się Hamilton, ta dyskusja nie była agresywna, a wręcz na poziomie, z mojej strony to tylko nieśmiała sugestia ;) " do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
gnostyk:   "@END: END, to co tu napisałeś nie jest agresją tylko przejawem poczucia humoru, jesteś bardzo inteligentny i wiesz co mam na myśli ;) " do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@gnostyk: ze strony Marcina nie spotkała mnie żadna przykrość. Być może on poczuł się urażony, ale nie było to moją intencją. Nadmiernej gorączki też w naszej wymianie zdań nie widzę a tym bardziej osobistych animozji. Kto wie może różne dyle i daktyle skorzystają na tej naszej 'okrutnej i bezpardonowej rzezi'." do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
END:   "@gnostyk: Jak się spytam pana Marcina czy ma skórzane buty , to będzie agresja ? Wątpię :). Ja się akurat mało odzywam pod jego artami , ale stwierdzenia typu 'rak jest wynikiem zazdrości' , czy też jakiekolwiek choroby, bądź nieszczęścia ludzkie , są takie .. eeee....... Mebli w domu nie ma ? Wszystko z plastyku ?" do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
END:   "@Zdzisław Sadowski: Przesadza pan z tym demonizowaniem Vivi , anioł nie kobieta , anioł ! Mogliby pobrać jej materiał genetyczny i w epoce sztucznych macic , stworzyć armię Matek Teres , napędzanych winem." do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (dzień temu)
gnostyk:   "gnostyk W podsumowaniu tej dzisiejszej dyskusji proponuję kilka refleksji które pomogły by ostudzić gorączkę i wyeliminować przejawy agresji, eioba to portal dyskusyjny gdzie nawet ostra niekiedy dyskusja jest nieunikniona, wszyscy o tym wiemy. Jednak przynajmniej moim zdaniem można by uniknąć przejawów osobistych animozji przenoszonych pod publikę, na każdym profilu w ..." do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska