Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
skrzydlate:   "To zależy, też żyję w ateistycznej normalności, natomiast moja rodzina na wsi jest totalnie zindoktrynowana i śmiem twierdzić że to oni tworzą Polskę, jest ich znacznie więcej i niektórzy głosują prostu po wyjściu z kościoła" do artykułu Tresowanie katolika.  (3 dni temu)
skrzydlate:   "a ja znalazłam ulotkę o tajnej broni elektromagnetycznej, kto komu broni pisać i drukować? ;)" do artykułu Tajny plan przywrócenia Platformy Obywatelskiej do władzy.  (3 dni temu)
skrzydlate:   "cichaj, prawda jest coraz bliżej... ;)))" do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (3 dni temu)
skrzydlate:   "Gen. Jaruzelski nic nie podał na tacy, musiał się poddać. ZSRR był już osłabiony i nikt już za nim nie stał. ZSRR był osłabiony, bo... i tak dalej, wiedza leży na tacy, tylko sięgnąć." do artykułu Dzieje głupoty w wolnej Polsce.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Kurski kopiuje pomysły propagandy sukcesu Gierka." do artykułu Miasto, które zmieniło bieg historii (12).  (3 dni temu)
Marcin Sznajder:   "To zaskakujące. Urodziłem się w Busku Zdroju podczas II Wojny Światowej. To były 3 latka pobytu mojej Rodziny. Potem Radom i Warszawa. W Busku nie byłem ... może czas odwiedzić? Zainspirowałaś mnie.. przypomniałeś korzenie... Buziaczki dla Grasi i uściski dla Ciebie Braciszku Miły" do artykułu Wywiad (z inspiracji Claira Bonneta - specjalisty z zakresu roślin leczniczych).  (3 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@seta1212: Spotkanie pierwsze .. z ukochaną? Wierszem? Wspaniale będzie " do artykułu Troszkę szczęścia....  (3 dni temu)
grydopobraniapl:   Nowy artykuł Hello Nieghbor Download  (3 dni temu)
grydopobraniapl:   Nowy artykuł Hello Neighbor Download  (3 dni temu)
Jakub 1863:   "to co z tego UNIORA mozna kupic? Potrzebuje mala tokarke i kowadlo na poczatek....czekam na propozycje cenowe.....jak bedzie ok, to wtedy biore hurtem cala fabryke " do artykułu Wojna mafii o władzę nad Polską.  (3 dni temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=QsFQ72AkqO4 SUPER GOŚĆ " do artykułu Paszkwile na Polskę..  (3 dni temu)
zakrawarski:   "Nie boisz sie ....boga ? Co na to Twoj spowiednik ??" do artykułu Mój katecheta.  (3 dni temu)
geb:   "@Hamilton Starszy: Szczęść Boże! To znaczy - Bóg jest jeden! pozdrawiam Geb.. P.S. lubię jeden z twoich artykułów." do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@geb: Szczęki opadają, Boże. W tej twojej grupie tłok jak na K2 zimą. Zatratują się na śmierć." do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@geb: Amerykanie pracują 24 godziny na dobę bez wynagrodzenia, a 30 milionów Amerykanów jest bezrobotnych, czyli 20 % dorosłych Więcej niż u nas. Rządzą biali Żydzi i jeden czarny Żyd Obama zwany Barakiem. Brakuje mi jeszcze skośnookich Żydów. Bieda w tej Ameryce aż piszczy. Trump przyjechał do Dudy, który wszystko co może to podpisać się cieńkopisem jak dostanie smsa, by ten sprzedał Chazarom Jar ..." do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (3 dni temu)
geb:   "@jotko49: Szczęść Boże! Jako, że zginął DUCHEIOBY ze wszystkich komentarzy do moich artykułów, przesyłam odpowiedź do drugiego komentującego, co uważa, że ma rozeznanie źródeł. Polecam Wam: Obnażanie Matrixa - Trump w Polsce i Europie - o tym się nie mówi głośno. https://www.youtube.com/watch?v=aNSLGd2Wab4 Chciałabym poznać Wasze poglądy na ten temat, KTO NAM ZAGRAŻA ? pozdrawia Geb.. " do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (3 dni temu)
seta1212:   "jak zawsze Twoje wątki pełne wiary i optymizmu...jestem za...))" do artykułu Troszkę szczęścia....  (3 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska