Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Koriolan:   "@Hamilton: e tam ... Nijak mnie nie skrzywdziłeś. Nie jesteś w stanie. Również jesteś w błędzie pisząc, że narzekam. Po prostu nie potrafisz NIC napisać o sobie ... Tylko tyle :-))) " do artykułu Modus Operandi.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Wyspałeś się ?" do artykułu Jestem....  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@VIVI.: Proroctwo ?" do artykułu Spotkanie z królem piłki nożnej..  (dzień temu)
Koriolan:   " Świetne ... Idę podobną drogą z tym, że kiedyś zawierzyłem kościołowi katolickiemu. Potem brałem od innych to co rezonowało ze mną ... Można by rzec ,,, tylko same zrozumienie. Tak rozwijam swoją świadomość ... I jest SUPER :-))) " do artykułu Jestem....  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: https://www.youtube.com/watch?v=-8uedG1fs2Q Obejrzyj sobie ten filmik co VIVI. tu zapodała wygląda na to że stanie się proroctwem dla ciebie." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (dzień temu)
VIVI.:   Popularny artykuł: Moje Życie....  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@darim: Jak znajdziesz ochotę to sobie poczytaj ostatni wysyp komentarzy @SerpicoLightVersion: i @Hamilton: ..., potem sam oceń o co i z czym ci panowie walczą, na jaką opinię o nas pracują ?" do artykułu Janusze i Grażyny.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'poszedłszy ci ja na całość, bo o skowronku też mi się bardzo podobało' Widać słychać i czuć, jak ci w spodnie poszło." do artykułu Skowronki (z cyklu : Na wsi).  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 12-07-2018 miałeś 9223 komentarze 17-07-2018 masz.. 9327 komentarze Sam sobie policz ile tego dziennie tu drukujesz, o serpico nie wspomnę ale też jest wydajny. Jak się spojrzy na lastcomments, to gołym okiem widać jak zaczepiacie i prowokujecie emocjonalne reakcje. W waszych wpisach nie widać żadnego celu, piszecie byle tylko dowalić czym po ..." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (dzień temu)
MarcinSz:   "Cudowny opis tego co kochamy...Wieś? Mój Boże... Uściski Braciszku" do artykułu Skowronki (z cyklu : Na wsi).  (dzień temu)
MarcinSz:   "I masz rację.. a w łapki lampki z winkiem i w górę serca i taniec rozkochaniec... Zorbą zwany. Uściski Braciszku" do artykułu Bałamutny skutek.  (dzień temu)
MarcinSz:   "Mądre jak zwykle Januszu Miły. Ale zawsze w tym tyglu za i przeciw coś się kluje i rzecz jasna i knuje. Może lepiej pić wino w dobrym towarzystwie a wodę Boskich Młynów zostawić 'walecznym'. Wszak walka w wodzie nawet słów wykańcza obie strony. Szkoda zdrowia i życia... tak szybko przemija. Uściski Braciszku" do artykułu Zagubione gniazda.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Na marginesie tyłkowych rozważań, Francuzi mieli rząd Vichy i młodzi Francuzi mają to w dupie, Niemcy wiadomo co mieli, też mają to w dupie, a Zakrawarski by chciał, żeby jeszcze dodatkowo obciążać u nas młodych, pogromem Kieleckim, żyją dobrze między innymi dlatego ze żyjąc teraźniejszością i przyszłością. Zresztą Szwecja też się nie popisała i co z tego ? Jakoś mu nie przeszkadza tam żyć. http://gifimage.net/wp-content/uploads/2018/04/papa-gif-5.gif" do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Wróbel podciera tyłki owcom, twoja kochanka Niemcom, Krzywy sobie nie umie podetrzeć. HAHAAHAAH...................... A tak, przypomniało mi się. Uwolnić Owce ! Dość bestialskiego traktowania zwierząt ! Znoszenie Wróbla to bestialstwo ! Trzeba było człowieku samą Biblię czytać, nauczyć się na pamięć, do seminarium, wybrać jakiś odłam chrześcija ..." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Musisz się Wróbla dopytać na spotkaniu, może kochanka ma jakiś niespłacony dług karmiczny, niech wymedytuje coś, albo może kochanka zmieni, też jakiś pomysł jest hahahaahahaa ........ Ja bym zmienił, no chyba że opcje ograniczone, tak to idzie haaahha ? Tak się zastanawiam kiedy z Krzywym osiągniecie apogeum głupoty w międzyczasie jeden wstawiając teledy ..." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@MarcinSz: A ja pozdrawiam kochankę Koriolana, w zasadzie mogła trafić gorzej przecież nie ? Na przykład ktoś mógł ją codziennie bić po twarzy, oraz oczywiście panie które będą w Czarcim Jarze, ona w tym samym czasie bynajmniej z tego co Koriolan pisze ogląda inne 'Jary', podobno niemieckie, ale ciiii...." do artykułu IV Spotkanie Eioby..  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "Organizatorem spotkania jest Koriolan Spokojny ! cytuje Koriolan: A tak to teraz moja kochanka jeździ i podciera niemieckie tylki ... A ja spokojnie siedzę w swoim kraju :-)))) Hurra .... http://www.eioba.pl/a/5pqp/chicago-tribune-o-sytuacji-politycznej-w- polsce#post393462 Drodzy czytelnicy, najważniejszy w życiu jest stan emocjonalnego spokoju ! ..." do artykułu IV Spotkanie Eioby..  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Koriolan: Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-)))) A tak to teraz moja kochanka jeździ i podciera niemieckie tylki ... A ja spokojnie siedzę w swoim kraju :-)))) Hurra .... Tak chyba wygląda OK ! hahahahaahha ............ " do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: czyli kori jest śfiadomy i nie daje się omamić, a kochanka zap.....u Niemców na siebie i na niego. W nagrodę niech jej dziecko zrobi i będzie zap... jak messerschmit za trzech, ale w pełnej śfiadomości, że nie warto nic robić, bo Niemce, Czechy i Francuzy i tak lepiej żyjo niż my. Najważniejsze Kori nie dać się omamić, żyć na cudzy koszt i walczyć z hejterami od rana do nocy. Waszymi łbami powinni mecze rozgrywać. " do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska