Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Mariusz Kajstura:   "@Henear: 55:00 ? :) ... pierwszy raz ten film oglądałem w 1988 roku na FilmNet, wtedy w Polsce dopiero pojawiały się pierwsze jaskółki telewizji satelitarnej, niewiele osób wiedziało że coś takiego istniało :)" do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (13 godz. temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Nie jest tak źle, jak to przedstawia artykuł, to czarnowidztwo ;) http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21258696,cztery-godziny-z- odcietym-kciukiem-na-sor-ze-mowili-ze-czekaja.html#Czolka3Img" do artykułu Dyspozytor.  (13 godz. temu)
golesz:   Popularny artykuł: Dyspozytor  (14 godz. temu)
agar:   Nowy artykuł Uśmiechnij się z lay’s i przekaż uśmiech innym!  (14 godz. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: Bracie ... Naiwność nie istnieje :-))) To tylko pojęcie, które wymyślił człowiek. Podobnie dobro i zło. . Cisi ... To w/g mnie specyficzne określenie. Głośny to ktoś zagubiony. 'Nie wie' więc przeklina, krzyczy, pyta i WYMYŚLA odpowiedzi. Ten co wie jest CICHY bo nie musi o nic pytać ani niczego opowiadać - BO WIE. Ich będzie kr ..." do artykułu Listy.  (14 godz. temu)
njan66:   Nowy artykuł II LO Mikołaja Kopernika - 50 lat po maturze  (14 godz. temu)
Henear:   "@Mariusz Kajstura: haha, pewnie. Świetny film. Najlepsza scena z 'nakłanianiem' do przyjęcia pewnego światopoglądu za pomocą pięści." do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (14 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Henear: http://www.cda.pl/video/249563a8 oglądałeś to ?" do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (14 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "że nieroby to fakt, generalizując, ... że Biedrona lubi fiutki, to jego sprawa ... 'burdel wielopokoleniowy, a dzieci dzieci oprawców stalinowskich, nie zmienią się' ... sznur - latarnia ... wyssane z 'siarą' matki truchło pokoleniowo defekuje na ten kraj od lat, więc ilu trzeba byłoby podsznurować ? dużo tego, naród sprzedawczyków, aparatczyków ...? da się to wyplenić ? za granicą polak po ..." do artykułu Bachory PRL..  (14 godz. temu)
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: Siemka, ja widzę problem ogólnie że żyjemy w czasach gdzie ludzie coraz więcej muszą brać prochów poprawiających samopoczucie by normalnie egzystować. Tak ogólnie po znajomych (w różnym wieku) patrzę i mnie mocno niepokoi, nie każdy ma też na tyle mocną psychikę by się bez nich obejść. Wielofunkcyjność zakłada osłabienie więzi, postępuje też alienacja, ludzi siedzą na face ..." do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (15 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "Tak, ... kolejny raz myśli sprecyzowane językiem literackim jako proza, działają jak prozac ... oczywiście w pozytywnej konotacji ... W przeciwieństwie do wcześniejszych' leków' - (nie Twoich artykułów ;-), odkrywanych często przypadkowo, ma mało skutków ubocznych, a może nawet w ogóle ich nie posiada? Poziom serotoniny,neuroprzekaźnika poprawiającego samopoczucie ... po ..." do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (15 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Z cala pewnoscia moge stwierdzic, ze w kosciele nie bylem ! No to jak ? Mozesz potwierdzic swieta fraze o blogoslawionych cichych ktorzy posiada ziemie ? Innymi slowy, czy jest granica ludzkiej naiwnosci ? Pisze cos na ten temat. Widzac ten swiat stwierdzam, ze zlo przyszlo wraz z czlowiekiem a po duzej czesci z religiami ! " do artykułu Listy.  (16 godz. temu)
peperoni:   Nowy artykuł Bezpośrednia motywacja? A dlaczego nie!  (17 godz. temu)
lajla1:   Nowy artykuł Księga Rodzaju 33,5-9  (17 godz. temu)
liwa:   "SPAMUJESZ bezczelnie!!!! " do artykułu oferują pożyczki pomiędzy poszczególnymi.  (17 godz. temu)
lajla1:   Nowy artykuł Księga Rodzaju 33,1-4  (17 godz. temu)
annette:   Nowy artykuł oferują pożyczki pomiędzy poszczególnymi  (17 godz. temu)
lajla1:   Nowy artykuł Księga Rodzaju 32,28-32  (17 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska