Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton:   "@Koriolan: reasumując : Koriolanciowi żaden upadek nie grozi, bo się rozwija i zwija jak rolka papieru toaletowego. W te i nazad. Ocean słowotoku, wulkan myśli i tornado intelektu w jednym. Nauka nie potrafi na nic odpowiedzieć, a taki Kori, który nie chce być ócony potrafi. Da się ? Da się. Tylko trza na okrągło belkotać, faflunić, łypać okiem, trzepać rzęsami i widzieć inaczej." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (21 godz. temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@podobny: W tym co piszesz, to masz rację. Tak działa biznes, szczególnie ten wielki. Lokalnie w cywilizowanym świecie, już tak nie jest, są stawki minimalne, warunki pracy, działające dla społeczeństwa sądy. Wyzyskiwanym nie pomożesz, ja też. Kupuje się to, no tak. Kiedyś za komuny, tak było u nas. Produkowano i wysyłano za granicę za bezcen (znaczy za dolary) a nie można było tego kupić w kraju, ..." do artykułu Gdzieś blisko..  (21 godz. temu)
Koriolan:   " 3) przyszłość kościoła W/g mnie koalicja kościół rzymski - PiS ma się świetnie i nic jej od wewnątrz nie grozi. PiS wie, że ma władze dzięki krk i musi za to zapłacić i płaci a kościołowi tylko o to chodzi. PiS dodatkowo realizuje dalekosiężne plany i wie, że zawsze musi trzymać się krk i płacić. A więc krk może mieć kłopoty tylko z wewnętrznego powodu. Jeden powód to ogólnoeuropejski kryz ..." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (22 godz. temu)
Koriolan:   " 2) wygrana PiS. Ogólnie po upadku komunizmu politycy zajęli się wyprzedażą majątku i ustawianiem gospodarki polskiej jako kapitalistycznej. Zwykły ludzie obalili komunizm i spodziewali się jakiejś nagrody. Niczego nie otrzymywali więc zawiedli się na polityce. PiS po wygraniu wyborów rozdaje trochę kasy dla zwykłego, szarego człowieka podnosząc tym poziom polityki na niedostępny dla opozyc ..." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: sytuacja spoleczno-polityczna jest taka, że Koriolancio kwiknie 'JAM JEZD' i klękają narody Europy jak jeden Mąż Stanu. Czy jakoś tak." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ja też uważam, że za komuny była komuna. I tu się w pełni zgadzamy wszyscy oba trzy. Teraz jest kościół bez komuny, który jest kościołem kościelnym. Czy jakoś tak. Sytuacja spoleczno-polityczna jednak się zmienia, bo Koriolancio odpowiada zaciemnionym na pytania i ludzie zaczynają lgnąć do niego dając mu czerwone lajki z demokracją i bez demokracji. " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (22 godz. temu)
Koriolan:   " Ogólnie sytuacja społeczno - polityczna na razie wygląda ok, ale może się szybko załamać. 1) rola kościoła W/g mnie Stwórca wbudował w człowieka opcję szukania sensu życia co jest tożsame z odpowiedzią na pytanie - kim jestem ? 2) za komuny był komunizm i kościół. Komunizm dawał gównianą odpowiedź na to pytanie to ludzie garnęli się do kościoła. Po upadku komunizmu została de ..." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (23 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ale masz problem, te stałe grawitacyjne w małym palcu u nogi ma Miruś koniobijca z San Tesco Bar. Wystarczy flaszka, tytka bakterii i ci powie co jest grane." do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (23 godz. temu)
Koriolan:   " Fajny artykuł, dość głęboko sięgający ale ja widzę to trochę inaczej ... Wytłumaczę moje stanowisko w następnym komentarzu ... " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (23 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: od dawna wiadomo, że matematykę stworzyli ócony Maniek, Koriolanek, który nie chce być ócony, bo szyćko wi i statystyk Kostka. Tylko się przyznać nie chcą." do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (23 godz. temu)
Hamilton:   "Tak to jest jak swój na swojego głosuje. WSTYD. Hahaha - jedni mają po 5 punktów, place i ulice a inni nie." do artykułu Skandal w Szczecinie, jest plac im. P. Adamowicza, a nie ma ul Mariana Jurczyka.  (23 godz. temu)
Koriolan:   "@Adam Jezierski: myślisz, że kiedyś ludzie odkryją kto/co stworzyło matematykę ? Albo np co stworzyło Naturę ? " do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (23 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: ciekawe pytanie ... Dlaczego naukowcy odkrywają prawa matematyki za pomocą świadomego, ścisłego umysły, podczas gdy ta matematyka może być dziełem przypadku, błędu, mutacji 'czegoś tam' ? . Zresztą dotyczy to wszystkich praw ... Czy prawa przyrody stworzył przypadek, mutacja ? A więc np najpierw stała grawitacyjna była np 1 potem 20 aż w k ..." do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (23 godz. temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !  (24 godz. temu)
podobny:   "@podobny: (… usprawiedliwić)" do artykułu Gdzieś blisko..  (dzień temu)
podobny:   "@Janusz Nitkiewicz: Zgoda jeśli porównujemy lokalnie - ale w skali globalnej, obejmującej cały świat już tak nie jest i stwierdzenie o równowadze dobra i zła jest bliższe prawdy. Przecież korzystamy z taniej siły roboczej w Chinach, by w krajach zachodnich żyło nam się lepiej. Kupujemy względnie tanią odzież nie myśląc o tym, że jest wytworem wyzysku biednego człowieka. Przecież manipulacje giełdo ..." do artykułu Gdzieś blisko..  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Czy to możliwe by matematyka którą odkrywamy wraz z jej całym pięknem była dziełem przypadku, a nie Twórczego Umysłu ? Oczywiście zgadzam się z twierdzeniem że 'bóg urojony' czy jak to Koriolan mawia 'bożek z piasku', stanowi taką samą blokadę dla rozwoju jak obsesja na jakimś punkcie. :)" do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: to wszystko się zmieni jak nauka znajdzie odpowiedź na pytanie : dlaczego Kori jest tak mocno *ebnięty, od kiedy, dlaczego i kto za tym stoi. " do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: Odpowiedz jest prosta :- NIE WIEM !!!" do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska