Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Izabela:   "@Mariusz Kajstura: Raczej do Maldorora pieśni:), a 44 to jego ulubiona cyfra:)" do artykułu Szuja....  (14 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzał: oby się tylko nie utajnili. Ludzkość pogrąży się w niewiedzy i ignorancji. Trochę litości, przynajmniej dla dzieci, które biją główkami o podłogę i pytają ze łzami w oczach 'ILE ODSŁON? ILE? '" do artykułu Szczecin dawniej i dzisiaj cz II.  (14 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@piotrwrobel: aaaaaaaaaaa hahhaahahahaaa Katarzyna posika się ze śmiechu ... hahahahaha na kolana padalcu !!!!!!!!!! hahahahahaha, uu hahahhahahahahaa ty, qwa , ty ty nawet śmieszny jestes wroblowaty ... hahahahaaha , ą ... ę hą hę i załóż krawat i dopiero usiądź przed komputerem chociaż nie masz kamery włączonej, bo inaczej nic już ci nie pomoże i głowa do góry gagatku, przybastuj , ale ką ..." do artykułu Oficjalne moje przeprosiny dla Dyla.  (14 godz. temu)
_serpico_:   "@Izabela: Tu szuja :) http://www.eioba.pl/u92422/m44 ' Izabela: 'Maldoror - czy to prawda, że zostałeś zablokowany???!!! proszę o kontakt na maila' do profilu M44. (11/07/2016)' Prosisz o kontakt na maila 'ukochanego' na jego profilu, tak ? Telefony wam zablokowali za rachunki ?:) Akurat nie ma jak zaczął swoje występy , zaczął od krytykowania w zawoalowany spos ..." do artykułu Szuja....  (14 godz. temu)
Izabela:   "@Mariusz Kajstura: i to niezaprzeczalna racja:(" do artykułu Mój Fuhrer – Breivik.  (14 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabela: Chorym jest to że do przyzwoitego zachowania, jest niezbędny strach przed karą :(" do artykułu Mój Fuhrer – Breivik.  (14 godz. temu)
szubrawiec:   "@Hamilton Starszy: Latami? Hm...nie, raczej nie...jakbyś cierpiał na samotność i testamenta nie miał komu zostawić to tak, jestem chętny:-)" do artykułu Oficjalne moje przeprosiny dla Dyla.  (14 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Hamilton Starszy: ja nic nie pisałem, bo dostałem rozstroju nerwowego ,który objawił się rozwolnieniem czekam na liczbę odsłon i ilość oddanych głosów na kichuj24.pl " do artykułu Szczecin dawniej i dzisiaj cz II.  (14 godz. temu)
Izabela:   "@Dyl Sowizdrzał: no ponura ta pogoda i nastroje tu coraz słabsze. Dobrze, że można się czasem w dobrym gronie powygłupiać:). Ano mam mam :) pytałeś już o to - ale razem do wawy wpadniemy albo Ciebie tu zapraszamy. Będzie wesoło bo fajny jest M44:), ale przede wszystkim ma dystans do życia, do ludzi i bawić potrafi do łez:). A teraz wzywa mnie puchata Wesza. 7 stopni, zawieja a ona durna chce zabłocić białe futerko... ehh..." do artykułu Szuja....  (15 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabela: Nick 'M44' to taki ukłon w kierunku Mickiewicza ??" do artykułu Szuja....  (15 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@szubrawiec: fotka wczorajsza, a lat u mnie dostatek. Chętnie się podzielę." do artykułu Oficjalne moje przeprosiny dla Dyla.  (15 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Izabela: ahaaaaaa, heheh znaczy musi być nazecony , ...;-) hehehe, 50 to worek cementu, kiedyś w takich produkowali, na stojaka jest co trzymać, ;-) ten worek znaczy , a co dopiero sieknąć kilka ... przysiadów. taaak, Wrocek to ponure miasto, widzę jak za oknem u Ferdka pochmurno zawsze i to psie pole zagracone, hehe ... Badura zawsze z tymi smieciami lata, tylko Prezes jakoś taki ogarnięty. Park ..." do artykułu Szuja....  (15 godz. temu)
piotrwrobel:   "@Skalny Kwiat: Chciałem zapewnić że daże Panią szacunkiem i życzliwością. Ale w związku z ostatnim wpisem pani ulubieńca chciałem zapytać na wprost czy jest jakiś szczegolny powód bym miał traktować Panią w sposób ponad normatywny?" do artykułu Oficjalne moje przeprosiny dla Dyla.  (15 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzał: jak żyć w kraju, w którym nie wiadomo ile odsłon miał ten artykuł na interia? Wcale się nie dziwię, że współczynnik samobójstw rośnie. Ja mam głęboką depresję. Wpier...lam paznokcie i czekam." do artykułu Szczecin dawniej i dzisiaj cz II.  (15 godz. temu)
piotrwrobel:   "@Dyl Sowizdrzał: bo?" do artykułu Oficjalne moje przeprosiny dla Dyla.  (15 godz. temu)
piotrwrobel:   "@Dyl Sowizdrzał: On tak swawoli widać z każdym , i nie widzi różnicy w poziomie rozmowy z osobami wykształconymi i poważnymi / a z pijaczynami i ofermami .. awo Dylu pierwsze mądre słowa" do artykułu Oficjalne moje przeprosiny dla Dyla.  (15 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Hamilton Starszy: Juliusz pierdzipęd szybszy niż struś pedziwiatr, hahah juz oddała mocz i głos na zdiska, mokro to widzę, hahahah" do artykułu Szczecin dawniej i dzisiaj cz II.  (15 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "hahahah Hamilton - iany ? , ktos wywołuje Cię do tablicy, ahahaha chyba chce oberwac po uszach kolejny filozof metiemiatik" do artykułu Matematyka Kreatywna cz.VI.  (15 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@liwa: aaaa, nie nie, hahaha mi chodziło o całą otokę tekstu na podwalinach ówczesnej tzw elyty politycznej ... poczytaj, szczególnie o Józku , hehe tyle lat nikt tez nie wiedział o co chodzi ... ta piosenka jest od podszewki polityczna, niewiele osób to odczytuje ." do artykułu Jak zaoszczędzić pieniądze na wodzie?.  (15 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Dajesz milionowe kredyty a nie stać cię baranie na 5 dych dla tłumacza." do artykułu Szybkie pieniadze i niezawodne.  (15 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska