Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton:   "@pokrzywiony: a jak długo ci ten hot-dog sterczy już w przełyku? Wychodzi na to, że od 04/09/2017 r. Nie mogłeś uprzedzić, że twoje komentarze to nieudane próby wydalenia spartolonego hot-cuś tam sprzed lat. Nie miałbyś tylu minusów. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Psycholog jeszcze, pacjentów z depresją też kopie w dupę, żeby pobudzić do życia hahahah ....... Jakby przyszedł do niego gej, to dopiero cyrk." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Wiesław Henryk Lipski: 'Emocje? Jakie emocje? - Ja bez emocji piszę o faktach, że ktoś jest zboczeńcem, czy innym gnojem naruszającym cudzą przestrzeń. Jak trzeba, w realu, bez emocji kopię też takich w dupę. Z uśmiechem i na spokojnie. Niby czym miałbym się denerwować? '-Coraz bardziej zaczynam pana lubić.Mieliśmy już tu co prawda szalonego buddystę, ale oryginalnego, prawdziwego chrześcijanina jeszcze chyba tutaj nie było. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=D7fYDMmLJ-Q Teraz będzie. Co pani jest ? Wychowanie LGBT hahaah " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@geb: ' Głosuję na NIE. '-Dlaczego MATko na NIE? " do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Dodaj jeszcze coś z ketchupem hahahah ........... Wychowanie seksualne w kategoriach spożywczych." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Jakaś partnerka Mańka używała parówki ? To się pobawili hi hi hi hahahhahhah Została obsesja hahaha" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: No kurcze, a ja dziś kupiłem parówki ... :)))))) Nie chodzi o brak bułek czy też brak parówek, ale o to jak się z nich robi hot-dogi. Bo można hot-doga zrobić tak że będzie cieszył do końca życia, a można tak go spartolić że potem do końca życia nie da się go wyrzygać. ... :)" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Wiesław Henryk Lipski:'Sugerujesz, że tacy, co odwiedzają piękne Izy mogą być biseksualistami?'-A jakże, nie inaczej, spryciulki. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@pokrzywiony: 'Uważa Pan że jak wyda się zakaz nieodpowiedzialnego łączenia parówek z bułeczkami, to ten zakaz będzie przestrzegany ? '-Maniuś, co Ty masz z tymi bułeczkami? Cierpisz jakieś niedobory? Jeżeli tak, to podaj adres, podeślę Ci co nieco, bo dostałem właśnie paczkę w ramach pomocy bidokom z UE:-) " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Hamilton:   "@geb: ja też chcę bawić się klockami lego w jajku niespodziance. Ale za mało jestem uduchowiony i przebóstwiony. " do artykułu Spotkanie po rozstaniu.  (dzień temu)
Serpico:   "Pełno masz konkretów na ten temat, krzykaczy takich jak ty pewne też dużo jest. 'Miłość Nie Wyklucza wczoraj odniosło się do kłamstw Kaczyńskiego. 'W dokumencie WHO nie ma mowy o “seksualizacji dzieci”. Standard WHO podkreśla różnorodność płaszczyzn rozwoju człowieka, w tym życia rodzinnego i budowania relacji. Mówi też jasno o poszanowaniu i godności człowieka. Obok tego podkreśla, ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
geb:   "Głosuję na NIE. https://www.youtube.com/watch?v=MufUrcQ8--o PS. A właściwie to jak jest z tym morderstwem smoleńskim?" do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (dzień temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: Pewnie że mogą, nikt im tego nie zabroni, nie zabroni im też nikt spotykać się z dwoma Izami bi i robić rzeczy o których tylko fantazjowałeś, ewentualnie zostały wyparte. https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10199740/malysz-przeciw-homofobii-w-sporcie- wsrod-sportowcow-sa-ludzie-o-roznej-orientacji.html Akcja #SportPrzeciwHomofobii wystartowała ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
geb:   "@Koriolan: Tośmy się spotkali!" do artykułu Woźnico, nie poganiaj koni swych....  (dzień temu)
geb:   "Wreszcie znalazłam coś, co nas łączy! TAK głosuję!" do artykułu Spotkanie po rozstaniu.  (dzień temu)
Agnieszka B.:   "@pokrzywiony: No tak, dlaczego to właśnie wśród księży miałaby rozrastać się nikczemność? Ona może być właśnie w tych, którzy opluwają kler choć nie musi - mogą być ofiarami medialnej propagandy. Przy czym to, że część duchownych powinna zmienić zajęcie to jest fakt - nie ma co temu zaprzeczać." do artykułu Kościół – chłopiec do bicia.  (dzień temu)
Agnieszka B.:   "@Koriolan: Wyobrażam sobie, ksiądz wie już w może nawet w dzieciństwie, że pociągają go ku sobie takie a nie inne sprawy, wstępuje potem do seminarium duchownego i wie co go potem czeka :) i dla niego jest to naturalne bo takie jest jego powołanie, realizuje się w tym. " do artykułu Kościół – chłopiec do bicia.  (dzień temu)
Agnieszka B.:   "@szubrawiec: Dziękuję. Jeśli pobudzam wyobraźnię czytelnika to tylko mogę się cieszyć :). Tak, w moim zamierzeniu miał to być niejednowymiarowy tekst. " do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (dzień temu)
Henear:   "Jestem przeciw adopcji dzieci przez pary homoseksualne, nie zgadzam się także z przedwczesną edukacją seksualną - przedszkole to nie jest odpowiedni czas na takie 'uświadamianie'. Starsze dzieci powinny być zaznajomione z tematem, jako część życia które ich czeka w przyszłości - jednak wiedzę tą powinni raczej przekazać rodzice i to na pewno w lżejszej formie niż proponowanej. Też ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska