Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
marcinSz:   "Siedzę na brzegu jeziora i uśmiecham się do Pana Serpico , do odbicia chmur w tafli wody... jasne , ze tez do Mariusza i Piotrusia, których spotkałem w Płaskiej i cóż? Przypomniałem sobie modlitwę leczącą wszystkie choróbska na poziomie komórkowym poprzez usuwanie negatywnych myśli: Panie Serpico miły... a moze Pan spróbuje wysłać taką modlitwę do.... : Odmów poniższą modlitwę o uzd ..." do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (7 dni temu)
Serpico:   "@podobny: No money, no honey ! Hahaahah ......Just like that man , just like that. 'Coś tam kupujesz, płacisz podatki, spłacasz kredyty, jak każdy z nas wielu. Coś tam pobolewasz, chodzisz do lekarza i narzekasz, wiecznie narzekasz, że życie to nie czego byś chciała … królewno.' Mogę sobie to wrzucić do profilu ? Tylko chciałbym zmienić na królowa :).Po prostu... p ..." do artykułu samotoność.  (7 dni temu)
marcinSz:   Popularny artykuł: Co się dzieje, gdy umieramy  (7 dni temu)
Serpico:   "@podobny: Całkiem niezła charakterystyka, tylko czemu tu ? Poza tym przesadzasz, znam taką która nie dba o kasę, kiedyś zgubiła 3 koła zdaje się, bo ganiała z otwartą torebką i była zaskoczona że jej facet jest zły, bo to tylko kasa, nabyte, z tym że nie przez nią hahaaahaah .......... Ale dobra, dobra :), no troszkę obrażasz panie jako ogół, nie wszystkie są takie, zdarzają się ..." do artykułu samotoność.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'Rozpoczęliśmy III Spotkanie Eioby od Paczków i kawy w Augustowie'. I tą informacją bijesz po oczach od kwietnia, a tu mała literówka ci przeszkadza." do artykułu samotoność.  (8 dni temu)
Serpico:   "@podobny: Jestem spokojny, za błędy się płaci, można nawet zapłacić życiem.Za swoją dobroć zapłaciłem, dość wysoko, każde życie uczy, Z błędów wyciąga się wnioski, no chyba że ktoś robi błędy, a potem winni są wszyscy, ale nie on. Ewentualnie robienie błędów, kończy się mizantropią. W domu." do artykułu Et omnia vanitas.  (8 dni temu)
koLo:   "'samotoność' - a cóż to za życiowe dziwadło? Tekst słaby. " do artykułu samotoność.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: obyś ty chciał wreszcie być iluzją. Niestety, żegnasz się, wracasz, znów żegnasz, wracasz i smędzisz. I tyle z tego wynika. " do artykułu samotoność.  (8 dni temu)
emilion3132:   Nowy artykuł Jak urządzić biuro?  (8 dni temu)
Hamilton:   "Podobno jest taka legenda o rycerzu co podróżował na swojej szkapie ze swoim wiernopoddańczym giermkiem i łupili obaj okoliczną ludność z odsłon. Tu taki z wąsem pisał kiedyś że tych odsłon mieli ho, ho, albo i więcej." do artykułu Legendy tradycją twojej miejscowości.  (8 dni temu)
Aleksandra Matuła:   Nowy artykuł (on)a/ s(he)  (8 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: miłość, czułość itd. znajdujesz TYLKO w sobie ... Świat jest iluzją ... Czy nie widzisz ? " do artykułu samotoność.  (8 dni temu)
Koriolan:   "W tytule jest literówka ... " do artykułu samotoność.  (8 dni temu)
katha:   Popularny artykuł: samotoność  (8 dni temu)
awers:   Nowy artykuł Piłką w głowę  (8 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: hahahahaha - no jak tak mówi podobny który uwielbia się śmiać z siebie to pewnie tak musi być. Nie muszę ci niczego udowadniać, bo mi to zwisa synku, co, kiedy i gdzie zapiejesz. " do artykułu samotoność.  (8 dni temu)
podobny:   "@Hamilton: Odezwał się i ocenił - człowiek sukcesu! Nie, nie daj się zwieść - to człowiek porażki i życiowej klęski, który innych karze za swoje błędy." do artykułu samotoność.  (8 dni temu)
podobny:   "@Serpico: spokojnie … jeśli coś zrobiłem nie tak, to przepraszam. Nie wynoszę się. Nie zależy mi na tym. Każdy z nas popełnia błędy - głównie słowne. Więc czepialskich jest wielu. Słowo na słowo. Ale mam baczenie na to: to tylko słowa. To tylko puszka mózgu, które je wytworzyła. Poza tym nic: serce bije jak trzeba, wątroba trawi jak być powinno. Więc o co chodzi: o te słowa? Bzdura ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: O kuźwa trzech 'mendrcuf' w tym samym miejscu i czasie. Boże miej nas w opiece. Teraz nie wiem czy z krzywego Mańka będzie zimny drań czy hot dog. Taki się zrobił tajemniczy Don Pedro von Diego z niego . Od razu widać, że z religii miał świadectwo z czerwonym paskiem. I to na obu półdupkach. " do artykułu samotoność.  (8 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska