Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Hamilton: No ja akurat muszę, mam straszliwie wrażliwy układ nerwowy, inaczej bym zeżarł dentystkę razem z jej 'zabawkami' , znieczulają mnie zawsze parę razy, zęby mam strasznie wrażliwe. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: różnica jest. Ty swych emocji nie potrafisz ukryć, a ja już swoich nie potrafiłbym wywołać. I chyba w tym tkwi esencja 'nie pozwól przeszłości przekroczyć linii teraźniejszości'. Celem nie jest ukrycie emocji tylko pozbycie się ich. U dentysty nie trzeba udawać nieobecnego, wystarczy pozbyć się strachu." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Hamilton:   "Skoro 'mają halucynacje, których nie umieją odróżnić od rzeczywistości' to teza o przestępstwie o politycznym charakterze jest jak pięść do oka. Panie Jezierski w takim razie zamordowanie dziewczynki siekierą też było mordem politycznym, bo facet był wq...że nie dostał pracy. Używając pańskiej argumentacji udowodnię, że każde morderstwo jest polityczne. Innych nie ma. I na jakiej podstawie pan twi ..." do artykułu Dlaczego Stefan W. zamordował Prezydenta Gdańska?.  (dzień temu)
Serpico:   "@Hamilton: No tak .. zgadza się, takie rzeczy można robić, u dentysty udaje że mnie nie ma :), jak Ciri z Wiedźmina kiedy ją bito. Z tym że mi to aż tylu emocji nie budzi, pewnie wrażenie że tak jest, najważniejsze dla mnie jest teraz i jutro." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Remter:   "https://www.youtube.com/watch?v=xFJulFjMYCc" do artykułu Dlaczego Stefan W. zamordował Prezydenta Gdańska?.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Co nie ma ? To czemu Krzywy nie jest Hawkingiem ? A fakt ... za mało chory ? Może jeszcze na coś zachoruje ? Stwierdź jeszcze że te twoje czarodziejskie nalewki nie mają wpływu na mózg, za czym idzie świadomość." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: 'dużo zostaje, czy tego człowiek chce czy nie'. Udało mi się opracować taką nazwijmy to roboczo metodę, że nie ma już znaczenia czy ja tego chcę czy nie chcę. W ten sposób udało mi się uwolnić od wielu rzeczy. W wielkim skrócie to jest tak jakbym grał rolę w jakimś przedstawieniu ale teraz już po skończeniu spektaklu nie mam nic z tym wspólnego. To nie przychodzi od razu i nie jes ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Serpico:   "@Hamilton: Nie ma ... moim zdaniem wszystko co się robi zostaje w człowieku, dlatego od wielu rzeczy trzymam się z daleka żeby to po prostu we mnie nie zostało.Część owszem ulega wyparciu, ale dużo zostaje, czy tego człowiek chce czy nie. Koriolan choć raz powiedział mądrą rzecz, człowiek jest tym na co patrzy, ja na szczęście nie patrzyłem na coś takiego. W sensie na to co on, t ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jeszcze napisz że tak naprawdę nie masz 30kg nadwagi i zarośniętego zapyziałego pyska, tak naprawdę jesteś Tom Cruise.Przepraszam że sobie taki obraz zbudowałem i się pytam gdzie foty z impry z Wróblem ? HAHAAHAHA" do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: przeszłości nie ma. A potrzebna nam jest tylko i wyłącznie po to by nie popełniać tych samych błędów. Ja nie mam pretensji ani do siebie ani do innych. Skoro tego nie ma, to nasze emocje z tym związane są tylko i wyłącznie przeszkodą. I nie ma znaczenia czy te emocje są dobre, złe czy takie sobie. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Henear: x... 'Realizm to inwestowanie w rzeczy dające zwrot, pomnażanie dóbr, najlepiej z korzyścią dla ogółu.' . Możesz robić to, na co masz ochotę i na co masz dość mocy :-))) Ja tylko wiem, że znaczenie pojęć - 'realizm' , 'inwestowanie', 'zwrot', 'korzyść dla ogółu' jest wybierana ... PRZEZ CIEBIE. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Wbudować to sobie możesz obraz dobrego pana naiwniakom, ewentualnie ludziom którzy mają tak samo, lub podobnie rozkurwione życia do granic możliwości, jak panie po 4 rozwodach i 10kach związków, majaczące o losie kobiet z biedronki nie mających na leki. Paniał ? Właśnie dlatego te papierosy, właśnie dlatego, ale już od jutra znów nie palę w ogóle, wróciłem, jednak mi nie odpowi ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: właśnie. Tobie nawet wydaje się, że nos masz uduchowiony. A prawda jest taka, że nie uduchowiony tylko plaskaty z powodu podglądania przebierających się dziewczyn przez brudne szyby. Wzrok nie ten, przyssało cię i masz co masz. Ale i tak możesz pisać o sobie z wyższością, bo nie masz nochala czerwonego jak ogniomistrz Gombka z naszej straży pożarnej. To też wierny fan czeskich spirytusów." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Serpico:   "@Hamilton: Za parę rzeczy z życia mam do siebie pretensje, ale to powoduje jedynie to że nie popełniam tych samych błędów, ani czynem, ani myślą." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Henear: x... ' To jakie posiada się geny ...' To jest następne widzenie, które sobie wybudowałeś. Świadomość jest niezależna od genów i od środowiska. Lub inaczej ... Świadomość potrafi zwyciężyć bez względu na geny i środowisko. (nie kłóćmy się o skrajności np gdy ktoś ma uszkodzony mózg) . '... wykorzystać dobrze a nie przepieprzyć ...' Ni ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Raz z byłą mi pękła prezerwatywa, zap... w nocy do lekarza, tak wygląda bycie świadomym, ty byś pewnie olał i luzik. Wybudowałeś to obraz mnie w swoim arcie, ze swoich urojeń.Ja nic nie budowałem, jesteś menelnią, tak wyglądasz, ktoś kto pije jakiś syf z Czech jest dla mnie menelem i tyle, krótka piłka.Jeszcze narzekając na zdrowie, bez jaj. Resztę swoich 'wyc ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Henear: x... 'No i co po tym poznałeś? ' Dość prostą sprawę ... Życie jest 'obojętne' ani brutalne ani łagodne. Jest jakie jest. Każdy nadaje mu SWOJE znaczenie, ocenę ... A Ty tego nie widzisz. Tylko tyle zobaczyłem po tym fragmencie wypowiedzi. Oczywiście, to TEŻ jest moje subiektywne spojrzenie ale daje mi ono MOŻLIWOŚĆ zobaczenia jak Ty ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: 'Nie pozwól nigdy przeszłości przekroczyć linii teraźniejszości'. Kiedyś gdzieś to usłyszałem albo przeczytałem. Wprowadziłem tę zasadę do mojego życia. Mam znacznie mniej problemów." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: ta sprzedaża broni jest zla, a zolnierz nastapil na mina na lace gdzie pasly sie zajace i pajace, tak gaworzyli w gazetach i telewizorach. " do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska