Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: Kombinujesz jak zwykle , nie wyzywałem nigdy kobiet tu w ten sposób , ŻADNYCH, nawet tych które mnie wyzywały i się spinały razem ze swoimi 'kolesiami'. Nie umiesz być ani ironiczny ani sarkastyczny , a Hamilton jest poniekąd w tym mistrzem , znajdź może na tubie , kogo cechuje ironia i sarkazm." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (11 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: 'pieprzysz o tym już 30 X. Uważaj na siebie, bo to może być Alzheimer albo co gorsza choroba wściekłych krów. Posmarkaj się i spadaj żuliku. ' Kabotyn." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (11 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: pieprzysz o tym już 30 X. Uważaj na siebie, bo to może być Alzheimer albo co gorsza choroba wściekłych krów. Posmarkaj się i spadaj żuliku. " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (11 godz. temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: Rzygasz tu tyloma wyzwiskami że Hamiltonowi się we łbie pierniczy, przestań :))))))) Za gierki jakie tu prowadził/ła." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (11 godz. temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: Weź już się zamknij , jakie wpisy do ciebie ? Zdania byś maniek na żywo nie dokończył , jakbyś zaczął ze spermopijami , sam zaczynasz skakać , a potem jęczysz. Za co ? Bo minus ci dała ? Idź i zwyzywaj całe FB hahaha ...........jesteś żałosny a te gadki z tymi iskrami bożymi , to już jakiś początek schizofrenii ." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (11 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: ' Eioba już wie kim jesteś. ' ... zwłaszcza ci co ich traktowałeś po 'swojemu' ? Żałosny kabotynie. https://4.bp.blogspot.com/-Mwgw5nchmpM/V2rEZfk5S_I/AAAAAAAAJx8/ uEqYDcgpE5MNeVvBUQ3ZsexUfCZwwdJ8ACLcB/s1600/ 13432380_10204790643045310_8923677770284242423_n.jpg" do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (11 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: Coś ci się we łbie mąci, faryzeuszu. Albo mylisz wpisy serpa do mnie. Tylko jakoś mnie to nie dziwi stary capie. Jeśli ci chodzi o liwe to wie dokładnie za co, miałem ją za wrażliwą kobietę aż do chwili kiedy pokazała swoje prawdziwe oblicze hejtera razem z kolem, zresztą nie ma pewności czy to kobieta. A ty już taki dziarski się nie rób, zostało odsłonięte twoje oblicze to teraz rycerza będziesz udawał." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (11 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: gdyby ktoś w mojej obecności tak potraktował kobietę dostałby w ryja i nakrył się kopytami. A teraz posmarkaj się i leć poskarżyć, że ci grożę kapusiu. " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (11 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: tak chamsko do kobiety jak ty gnojku odzywa się tylko alfons ciota i tego nie zmienią żadne twoje czary mary i zaklęcia. Eioba już wie kim jesteś. To nam wystarczy. A to, że masz malutki rozumek i nie rozróżniasz ironii od rzeczywistości tylko potwierdza postawioną tezę. Pomodlę się o zdrowie, bo na rozum chyba już za późno. Będę tęsknił, pa cioteczko." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (12 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: 'ukradłem 3/4 tryliona złotych.' ... o widzę że się przyznajesz, brak tylko skruchy i chęci naprawienia wyrządzonych szkód. Czasem lepiej nie robić nic, niż kogoś zabić, zdeprawować, zabić w kimś Bożego Ducha ... Chciwość cię zaślepiła wyrządziłeś wiele szkód. " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (13 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: jasne Kajstura, z Balcerowiczem ukradłem 3/4 tryliona złotych. Remter o tym pisała. I dlatego masz dwie lewe ręce, płaskostopie i robić ci się nie chce. Wolisz pewnie żyć z panienek. Żegnam, bo to, że debilizm jest nieuleczalny wiem, ale czy nie jest zaraźliwy? Tego nie wiem. Wolę nie ryzykować." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (13 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: Sztukę kłamstwa i erystyki opanowałeś już dawno, teraz rżniesz bohatera stary kabotynie. Śmierdzisz Faryzejską obłudą na kilometry." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (13 godz. temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: Posrało cię na banię doszczętnie , cały ty , dlatego jesteś wk.. jący , to z tym lujem , tłumaczyłem jak dziecku , z 30 razy zasranych i nie docierało , tak jak nie dociera nadal że wykres złota jest poglądowy, do ciebie mało co dociera. Szedł w zaparte jak pował , następnie wyzywali przez tydzień , ileś osób. Mogę przeprosić na żywo , ale to przepraszanie może wyglądać inaczej niż je sobie wyobrażasz hahaha ..... " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (13 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: opanowałeś sztukę 'kopiuj wklej' i to zaledwie w kilka lat. Jeszcze 30 i osiągniesz poziom Lipskiego. Gdyby mamusia wiedziała jaki Maniuś zdolny chodziłbyś do szkoły całe 6 lat." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (13 godz. temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: 'Ja ? A co ja niby zrobiłem takiego haha ?' ... Zrobiliście z Dylem krucjatę przeciwko Koriolanowi, a jak Zakrawarski sprawę wyjaśnił to nawet go nie przeprosiliście." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (13 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: Faryzeusz. Najłatwiej kogoś okraść i wmawiać mu że nic nie zrobił, bo prawdziwa praco to mataczenie i oszukiwanie. Po stylu jaki sobą reprezentujesz widać, w jaki sposób osiągasz sukces." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (13 godz. temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: Ja ? A co ja niby zrobiłem takiego haha ? Zresztą generalnie mnie tu nie ma.Parę miechów , to nawet nie widziałem co tu się 'dzieje' bo nie miałem czasu." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (13 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: najmądrzejsi są zawsze ci co niczego nie napisali, niczego w życiu nie osiągnęli. Przez 20 dni napyskowałeć ponad 200 razy. Łazisz, smędzisz, pierdzisz, pochlipujesz, dwie lewe ręce w kieszeni mieszają w jajach. Tacy by nabroili, wyciągnęli ojczyznę z ruin, poprowadzili naród do szczęścia i dobrobytu, ale im nie dali. Tobie ponoć rzucali uszkodzone części na rynek. Gdyby nie to bylibyśmy Kuwejtem Europy. " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (13 godz. temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: 'Koriolan to ma tupet żeby tu wracać w ogóle.' ..., a ty nie ? Faktem jest że pojechali tu dopiero jak, chamstwo grasujących tu hejterów osiągnęło zenitu. Ja nikogo nie obrażałem ani nie wyśmiewałem zawsze się starałem podnosić na Duchu, zrozumieć. Teraźniejszy styl i sposób prowadzenia dialogów zaczerpnąłem od was." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (13 godz. temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska