Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
wianeczek:   Nowy artykuł Zwiadowca  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'to gruga odsłona tego artykułu.' ... a grrrr bobasku :)))))))))))" do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: dzieci w wieku 4 do 7 lat jak czują się wyalienowane ze swojego środowiska zaczynają przedrzeźniać swoich rówieśników, w wieku lat10 z tego wyrastają a ich reakcja wtedy przybiera formę agresji i taka forma jest już potem typowa dla wieku dojrzałego. Zmieniają się jedynie jej formy. Ty Maniek cofasz się w swoim rowoju i dochodzisz do momentu, że już nie masz dokąd się chyba cofnąć . " do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (dzień temu)
barkarz:   Nowy artykuł Legenda Alamo  (dzień temu)
Vivvi:   "@Koriolan: dobre podejście:). Błędy poprawie jak już trafie do jogusi ale są. Na razie delektujemy się ostatnimi słonecznymi dniami i ostatnim pewnie grillem w tym roku. Ja serwuje ryby. Kilka rodzajów. W zalewach i bez. W foliach i pieczonych. Plus oczywiście alkohole do rana. Wypije zdrowie Eioba " do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Vivvi: oj tam, oj tam ... Jotko skręciło jesienią ... Zaczął walczyć z zakrawarskim. Chyba wzięło go eiobowe idioctwo :-))) Ale ludzie czasami mają zaćmienia ... Niektórzy częściej niż czasami :-))) Artykuł jest fajny, długi i ciekawy :-))) A ludzie potrafią nawet zwierzęta personalizować. A co dopiero jedni drugich ... Tyle ich radości :-))) " do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: A nie sorry, na basen chodzisz, chyba cycki oglądać hahaha .........." do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jak śmiesz poprawiać 'królowa jest tylko jedna', jak śmiesz ? Na kolana, przeproś i całuj jej święte stopy, wyrabiające kilometry po niemieckich galeriach, saunach, siłowniach itd, dobrze że Niemcy są pomocni, jak padnie z wycieńczenia, to pewnie ją noszą.Ze zdjęć wynika że nie dojada , natomiast niezmiennie dopija hahahha ...... Przemęczona jest człowieku, to błąd się ..." do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: nie wiedziałem, że ze mnie prorok. A tu proszę, moja przepowiedna sprawdziła się co do joty. Posepleń sobie miszczu. Cip cip i powtórz." do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na którego nie ma mocnych.'" do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Oryginalnym rozwiązaniem, to jest wanna w kuchni. " do artykułu Oryginalne rozwiązanie do jadalni.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: trzeba było od razu kopiować innych. Nie robiłbyś tu za idiotę wszechczasów. Cip cip, aportuj i powtórz." do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'takie teksty jak powyższy, który ci przytoczyłem ci się podobają, ta pokrzywiona pokraka która ma mordę pełną wulgarnych inwektyw wzbudza u ciebie sympatię, twoje porównania innych uczestników portalu do psów i kundli są niewinnym żarcikiem, boś wesołek-matołek, ale trzęsiesz się z oburzenia, bo ja ośmieliłem zadać pytanie 'przepraszam, a o której otwarcie parasola w dupie'. Co ..." do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: ' jak byś się tak popisywał w przedszkolu mojej wnuczki to by ci rysowali kółeczka na czole żyletką, a tu będziesz podziwiany przez zakrawarskiego i Koriolanka. Ty się masz dobrze. Sami swoi. '" do artykułu Wiry.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jak byś się tak popisywał w przedszkolu mojej wnuczki to by ci rysowali kółeczka na czole żyletką, a tu będziesz podziwiany przez zakrawarskiego i Koriolanka. Ty się masz dobrze. Sami swoi. " do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: takie teksty jak powyższy, który ci przytoczyłem ci się podobają, ta pokrzywiona pokraka która ma mordę pełną wulgarnych inwektyw wzbudza u ciebie sympatię, twoje porównania innych uczestników portalu do psów i kundli są niewinnym żarcikiem, boś wesołek-matołek, ale trzęsiesz się z oburzenia, bo ja ośmieliłem zadać pytanie 'przepraszam, a o której otwarcie parasola w dupie'. Co zresz ..." do artykułu Wiry.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: '- to ci q..wa nie przeszkadza obrońco uciśnionych. Masz dwie normy. Jedną dla siebie i swoich popleczników a inną dla swoich oponentów. '" do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'Teraz się tchórzu schowasz w swojej sralni i będziesz udawał skrzywdzone niewiniontko . ' " do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: ' hahahaha - nowa kreatywna strategia eiobowego papugasa. Łał - my wszyśkie tu jezdemy zachwycone tfojom ynteligencjom i tfojom pszebiegłościom.'" do artykułu Wiry.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: przypomnę ci jeszcze hipokryto, że na to wybitne dzieło pana idiotopodobnego pt 'sracze III' głosowali : zakrawarski, Vivvi, youngcontrarian, i Koriolan, który stojąc w pierwszym rzędzie walki z chamstwem go zarekomendował. Teraz się tchórzu schowasz w swojej sralni i będziesz udawał skrzywdzone niewiniontko . " do artykułu Wiry.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska