Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Adam Jezierski: no widzisz Adaśko, okazje się, że znowu gówno wiesz i zmyślasz. Ty chyba masz już żylaki na mózgu." do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
Serpico:   "A teraz się grzecznie pożegnam, 'Paka morda'. grzeczność, kultura osobista, to ważne rzeczy, a nie tam jakieś kibolostwo, prawda ? Oczywiście że prawda. https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawda_(gazeta) Aaa pozdrawiam i polecam się, przyjacielu." do artykułu Kiedy zostanie postawiony wniosek o delegalizację Kościoła Katolickiego?.  (dzień temu)
Hamilton:   "@milord36: doprawdy takie głupie pytanie? No wręcz idiotyczne. Zgadza się. To wytłumacz mi dlaczego ci idioci z kurwizji latają za Adamem Michnikiem i każą mu przepraszać za brata?" do artykułu ,,Szanowni Polacy - PRZEPRASZAMY..  (dzień temu)
szubrawiec:   "Uprzejmie informuję, że zagłosowałem na pani artykuł. Mam pytanie pani Elu, czy pan Zdzisław jest pani małżonkiem?" do artykułu Odwrotność prohibicji. Rynek konsumenta, czy producentów?.  (dzień temu)
Serpico:   "Jeszcze tu sobie wrzucimy, będzie mi pan panie Contra wdzięczny :). cytuję Krakauer: 'Całą tę retorykę wpisano w główny nurt wojny polsko-polskiej, piętnując przykłady angażowania się Kościoła po stronie rządzących. Co jest faktem, jednak jest również największym możliwym błędem jaki można zrobić walcząc z Kościołem. Ponieważ krytyka i ataki w istocie wzmacniają tę strukturę, opa ..." do artykułu Kiedy zostanie postawiony wniosek o delegalizację Kościoła Katolickiego?.  (dzień temu)
Serpico:   "A to tak przy okazji panie Contra :), specjalnie dla pana :). cytuję Krakauer: 'Nagonka na kościół jest faktem. Sukces tendencyjnego filmu o charakterze stygmatyzującym jest bezwzględny. Do tego pojawiło się wykonanie wyroku w milionowej kwocie w odczuciu społecznym „za pedofilię i przemoc”. Przeprowadzono kilka akcji przeciwko Kościołowi. Wieszano buciki, stworzono mapę przestęp ..." do artykułu Kościół zaczął przegrywać w bitwie na ziemi (...).  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Adam Jezierski: To wuja też ma takie konto? Skąd pan wiesz?" do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
milord36:   "@Hamilton: Głupie pytania ? Głupia odpowiedż.Jak ty przeprosisz za swoją siostrę." do artykułu ,,Szanowni Polacy - PRZEPRASZAMY..  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: To pogadaj z Wróbelkiem, czy nie chce kupić tego konta, tylko żeby nie było potem takiej akcji, jak z tymi, co mu ten haś przywieźli..." do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: ja ... E nie .... Ja nie mam nic przeciw Twoim kilku kontom ... Ani nawet że ktoś będzie miał kilka gdy kupi od Ciebie :-))))" do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Hamilton jest wszą bo 'gnębił' świstaka, świstaka gnębił najbardziej youngcontrarian : http://www.eioba.pl/a/45uq/donos Proszę bardzo, Dima już mógł być prawosławny, znajdę, pewnie gdzieś jeszcze jest.A propos Krakowa : http://www.eioba.pl/search/krakauer Mogę wyjaśnić jeszcze raz czemu to daje, ale średnio nadążasz. Dalej, nie ..." do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Who cares: 'Wy sobie robiły gagi'. Bo wy som take Lady Zgagi. Och, ach Kori jak ty podpuszczasz innych opuchnięty czerwonoarmisto. Jak można podpuszczać bezdenną pustką dzbanku." do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Wczoraj, wczoraj, wczoraj to ja nie wiedziałem że Wróbel proponował Benedyktynom stosunki płciowe, ze sobą oraz z owcami i kozami. Żyjesz przeszłością. cytuje Piotr Wróbel : 'Piotr Wróbel 6 listopada 2018 o 22:33 Gorczyca, Arturku, czy jak ci jest. Mnie mozesz odwiedzić. Ja jestem dwurura, to zasze się dogadamy. Jak ci sie znudzi to zawsze kozy ..." do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: A kto powiedział, że ja chcę jakąś jałmużnę? Konto chcę sprzedać. Że co? Że nie można mieć dwóch? Większość ma, mam i ja." do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Who cares: hi hi hi ... Ja go tylko podpuszczam że mi zależy na jego cytowaniu :-))) Tak dla zabawy :-))) Przecież wiem, że NIE MOŻE przestać :-))) To tylko taki bajer :-))) " do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: UPS ... To wygląda na ofertę pracy a nie jałmużnę :-))) " do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
Who cares:   "@Koriolan: niech cytuje. To jego arbeit ;). Turli turli. Tyle ich. My sobie robiły gagi a oni cytują latami. Turli turli ;) " do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski: 'Dalem kiedys komus taka obiecanke ale to nie byleś ty' - Czyżby? A to? zakrawarski, 13/04/2019 -1 odpowiedz @szubrawiec: Zanim etat to musze wiedziec co umisz , i w jakim przedmiocie jestes tegi ! Z wyplata nie bedzie problemu; dostaniesz ile uniesiesz ! " do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Przesadzasz, lubię prawdę i końcu wyjdzie :).Jak to Dyl mawiał? Zdaje się motłoch i miał rację :), nic ale to nic wam nie idzie, nawet kłamstwa, nawet w grupie. Koszmar.Tyle piszecie o ludziach że są zerami, Vivi non stop, a masz przed oczkami słoneczko kochane dokładnie wszystko. Czemu nie ? To wasze słowa, to jest to co robiliście, to wasze zaprzeczane ..." do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Serpico: tak tak .... Poważnie ... BLAGAM ... NIC już nie cytuj ... " do artykułu Ogłoszenie!.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska