Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Adam Jezierski: panie hrabio, propozycja nie do odrzucenia, 6 głosów na Sadosiów i 6 głosów w zamian od Sadosiów i wszystko wchodzi w popularesy. Uczciwy układ." do artykułu Mój ekslibris autorski.  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   Popularny artykuł: Z mojego archiwum.  (4 dni temu)
zakrawarski:   Popularny artykuł: Winda !  (4 dni temu)
Z. Kostka:   "@Adam Jezierski: Teraz my będziemy na ciebie głosować " do artykułu Mój ekslibris autorski.  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   Popularny artykuł: Nobel z ekonomii 2018  (4 dni temu)
zakrawarski:   Popularny artykuł: Przeminęło z wiatrem !  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: nie wiem czy się chwalisz czy skarżysz? " do artykułu Mój ekslibris autorski.  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   "Prawie żaden mój artykuł nie wchodzi do popularnych. Listę otwiera >>> ~ http://www.eioba.pl/a/3tjg/bardzo-tani-samochod-elektryczny 9.283 odsłony." do artykułu Mój ekslibris autorski.  (4 dni temu)
Hamilton:   "Nie martw się Zdzisław, jeżeli pomimo tylu odrzuceń, a przez to nie wchodzenia twoich artykułów do 'popularnych', masz najwięcej artykułów z ponad tysiącem odsłon i jesteś 387 w rankingu odsłon, to i tak jesteś jak zwykle zawsze i wszędzie najlepszy i nic tego nie zmieni. Gratuluje też Zbigniewowi, który pomimo niewielu odrzuceń artykułów jest daleko w tyle od tych co niczego jeszcze nie napisali. ..." do artykułu Mój ekslibris autorski.  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Nowy artykuł Mój ekslibris autorski  (5 dni temu)
Hamilton:   "A taki Barack Obama. Na pierwszy rzut oka widać, że żyd. I to z rodu Chazarów. A tacy Eskimosi, Indianie, Aborygeni australijscy. Wystarczy im się przyjrzeć i od razu wiadomo, że matka żydówka co miała w poprzek, co odkryłeś ty i ten H. Pająk już dawno temu." do artykułu Żyd VI.  (5 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Psy eioba II  (5 dni temu)
Kitek:   Nowy artykuł Żyd VI  (5 dni temu)
Hamilton:   "Hahahaha - ' i to jest właśnie opisany problem adminie, który zabiera twoje pieniądze (za odsłony). Musisz zrobić z nimi zaproponowany porządek, bo tak ucieka ci połowa twoich pieniędzy za odsłony (patrz rankingi, kto przynosi ci najwięcej odsłon)'. Hahaha - adminie nie masz wyjścia. Zdzisek i Zbysek zrobią z ciebie miliardera w tydzień. " do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: nie uwierzę w te odsłony dopóki nie potwierdzi tego Kostka i nie sprawdzi w przydrożnym toi-toi pani Juliusz Joanna, Elżbieta S robiąc siusiu. A jeśli chodzi o twój poziom to właśnie dałem na mszę, by dobry Bóg uchronił mnie od takiego poziomu jaki ty reprezentujesz. To na wszelki wypadek. Cholera wie czy te twoje żałosne żebranie o punkty i odsłony nie są zaraźliwe po tak gigantycznych 'sukcesach'." do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (5 dni temu)
katha:   "@katha: Dziękuję. " do artykułu W promieniach słońca..  (5 dni temu)
katha:   "@podobny: dziękuję za komentarz, zastanowiło mnie dlaczego jestem odbierana jako hipokrytka. Noszę maski ale moje, nie naśladuję nikogo. Ludzie w moim otoczeniu wiedzą, że jeśli nic nie mówię to tylko dlatego, że często po prostu nie zgadzam się z ich opinią bądź nie ma sensu przytakiwać skoro ja odbieram sprawę inaczej. Ale jeśli podzielam rację to daję ku temu wyraźne sygnały. Myślę, że to zdrow ..." do artykułu W promieniach słońca..  (5 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@podobny: A może to nastawienie do świata. Czasem mnie coś nachodzi i np. słucham pięknej muzyki, i czuję się jak w tym wierszu. Kiedy indziej kupię coś i okazuje się, że jest to lepsze niż myślałem i cieszę się z tego, że to takie dobre. A czasem coś, co wydawało się, że będzie ok, jest do niczego. Czasem zastanawiam się nad sensem życia, że i tak odejdziemy, to czy warto się starać, to może tylk ..." do artykułu W promieniach słońca..  (5 dni temu)
katha:   Popularny artykuł: W promieniach słońca.  (5 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska