Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Mariusz Kajstura:   "@Ziemowit Howadek: ... milczeć i walić w nos :) ... czasem milczenie jest bardziej wymowne od słów ;)" do artykułu Matematyka Kreatywna cz.IX.  (18 godz. temu)
liwa:   "@Zdzisław Sadowski: komu potrzebne są te informacje??? " do artykułu Do Ameryki raczej nie pojadę!.  (19 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   "Ten artykuł uzyskał 5214 odsłon w wiadomościach24.pl i 26373 odsłony w interia360.pl (i interia.pl). Razem 31587 odsłon." do artykułu Do Ameryki raczej nie pojadę!.  (20 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   Nowy artykuł Do Ameryki raczej nie pojadę!  (20 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@_serpico_: Zwariować z tą 'populistką' można ..., czy będzie kiedyś 'normalnie' ? Ps. Nie czytuje o takich rewelacjach, trochę w innej rzeczywistości żyję ..., ale jak widzę to nie mam specjalnie czego żałować ;)" do artykułu Mężczyźni po pięćdziesiątce, nie dbają o siebie?.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Marcin Sznajder: Piękne świadome sny, w nich wszystko jest możliwe ;)" do artykułu Droga do Raju.  (dzień temu)
Ziemowit Howadek:   "@Mariusz Kajstura: Czasami lepiej milczeć, mowa srebrem a milczenie złotem." do artykułu Matematyka Kreatywna cz.IX.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
milord36:   Nowy artykuł Kapitalizm to nie dzieło Boga.  (dzień temu)
_serpico_:   "@Mariusz Kajstura: Sama żona Mariusz się dowiedziała o tym że ją bito po 40 latach, także się nie dziw że nie wiedziałeś, poza tym u nas z tego co widzę głównie to jest w Pudelku i Fakcie, może nie czytujesz. PODOBNO ją uderzył raz.Mam nadzieję że Izabeli się nie przypomni za ileś lat że ją pobiłem, 'Serpico najpierw krytykował moje artykuły, a potem kiedyś spotkaliśmy się w mieś ..." do artykułu Mężczyźni po pięćdziesiątce, nie dbają o siebie?.  (dzień temu)
_serpico_:   "@Izabella: 'Afery z biciem żony ' : Jego żoną była w latach 1962–1973 , pobicie nastąpiło niby w czasie kręcenia filmu 'Wzgórze' z 1965r.Czyli na sam początek od momentu pobicia była nadal jego żoną 8 lat , do momentu 3 lata.To że ją bił niby stwierdziła grubo po rozwodzie. http://www.dailymail.co.uk/femail/article-400436/Yes-Connery-em-did-em-beat- unconscious.html Cał ..." do artykułu Mężczyźni po pięćdziesiątce, nie dbają o siebie?.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabella: Wtedy jeszcze żony nie bił ? ... nie wiedziałem o tym ..." do artykułu Mężczyźni po pięćdziesiątce, nie dbają o siebie?.  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   "@Skalny Kwiat: Dziękuję.. Przesłuchałem już wiele jej piosenek. Wspaniały wieczór z nią... spokojny i wyciszony.. Jest słodziutko.. a rzepakowy miód? Też lubie....Buziaki Kochany Kwiatuszku " do artykułu Droga do Raju.  (dzień temu)
Skalny Kwiat:   "O masz : Ta gitarą to Tosia :) )http://www.eioba.pl/a/3cc2/lipowy-miod-z-cyklu-fantazja-to-wyborna-rzecz" do artykułu Droga do Raju.  (dzień temu)
Skalny Kwiat:   "@Marcin Sznajder: Kochany, zajrzyj do artykułu o Bieszczadach... Zaraz znajdę link to ją zobaczysz :) Ma kanał na youtube i oczywiście oficjalną stronę. Zajrzyj." do artykułu Droga do Raju.  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   "@Skalny Kwiat: Dziękuję... ma Anielski głos .. Tosia to Antonina? Jak wygląda? A inne jej piosenki? " do artykułu Droga do Raju.  (dzień temu)
Skalny Kwiat:   "@Marcin Sznajder: na pewno Tosia śpiewa :) Poznałam ją w Bieszczadach w Chmielu u Krzyśka Krzeszewskiego. Tego głosu się nie zapomina..." do artykułu Droga do Raju.  (dzień temu)
Skalny Kwiat:   "Lajli tu jeszcze nie było by odrzucić???" do artykułu Polemika z Panią dr Danutą Adamską-Rutkowską #1.  (dzień temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska