Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
szubrawiec:   "@zakrawarski: Ciesz się, że minęły dawne czasy,torturowałby cię, aż przekonał byś się do jego argumentów.I to wszystko ku twojemu dobru, a jakże!Ale to nie dotyczy tylko tego dobrodzieja, to dotyczy wszystkich religioholików, niezależnie od religii, którą wyznają.Dlatego jestem bezwyznaniowcem, choć mam swoje pojęcie Siły Wyższej, Boga jakkolwiek Go rozumiem.Jestem przekonany, iż ten facet nie roz ..." do artykułu Czy homoseksualizm jest chorobą?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@zgred: vel Sadowski - nie wiem czy wiesz, ale ten artykuł uzyskał 13262 odsłony w wiadomościach24.pl i 2095 odsłon w interia360.pl. Razem 15357 odsłon!. Niestety wszyscy asystenci już zagłosowali. " do artykułu Niespełna 70 lat istnienia powojennej Polsce ogrodów działkowych (rodzinnych).  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Miałem dwóch znajomych. Obaj pracowali na tej samej kopalni, w tym samym czasie przez 10 lat. Jeden mieszkał w blokowisku i co roku jeździł na wczasy i wysyłał dzieci na kolonie, drugi miał małe gospodarstwo i urlop z dziećmi spędzał na żniwach. Jesienią miał wykopki to szedł z flaszką do lekarza i brał zwolnienie, a robił za niego i płacił chorobowe ten pierwszy - wczasowicz. I było socjalistycznie i sprawiedliwie. W ramach socjalistycznej integracji. " do artykułu Tęsknota za komuną?.  (dzień temu)
wianeczek:   "@Dyl Sowizdrzał: Widziałam już dawno hodowlę jedwabników. Warto był sobie przypomnieć. :) " do artykułu Mroczny cz. 6.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: zastanawiam się czy nie zagłosować na kilka jego artykułów. Mały, biedny, mściwy i jak widać tchórzliwy minusator też zasługuje na miłość. Tak nauczał Chrystus. Głosować to może zbytnia hojność, mogłoby mu się jeszcze bardziej poprzewracać w głowie, ale zarekomenduję. " do artykułu Czy homoseksualizm jest chorobą?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Panie Sadowski, zgadza się, tanie wczasy, kolonie dla dzieci i cała masa innych luksusów. I za to płacili partyjni bonzowie.? Przecież to ty za to płaciłeś, to było z twoich pieniędzy, które wypracowałeś i których ci nie wypłacono, bo uszczęśliwiali cię na siłę. Cały rok patrzyłeś na te same gęby w pracy, a potem uszczęśliwiano cię nimi na wczasach. Q...wa, ale integracja. A ty cieszyłeś się i cie ..." do artykułu Tęsknota za komuną?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "Andrzej.....Brudzi- sz na czerwono ? Zgodne to z miloscia do blizniego ? A jak z miloscia do niego ??" do artykułu Czy homoseksualizm jest chorobą?.  (dzień temu)
zgred:   "Za rok będzie już 70-letnia historia." do artykułu Niespełna 70 lat istnienia powojennej Polsce ogrodów działkowych (rodzinnych).  (dzień temu)
zgred:   Nowy artykuł Tęsknota za komuną?  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: A kiedy brama raju otworzy sie to co widzi AB ? Na tronie siedzi Hamilton Starszy z mefisto po jednej stronie i duchem swietym po drugiej i mowi AB przechytrzylem cie i wszelka religie w ktora wierzyles wymyslilem ja wraz z Mefisto i duchem tylko po to aby ciebie tu zwabic ! A teraz .....do diabla z toba !!! AB idzie do piekla i ku swemu przerazeniu widzi, ze -bog- pilnuje, i zaprasza go do pierwszego kotla !" do artykułu Czy homoseksualizm jest chorobą?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Poczekajmy. Jak dostaniesz milion dolarów będziemy świętować. Na razie za wcześnie na ogłaszanie sukcesu. Hipoteza Riemanna i Goldbacha to jeden z nierozwiązanych problemów milenijnych z listy Hilberta . Może będziesz polskim Grigorijem Perelmanem. Życzę ci tego." do artykułu Liczby pierwsze, jedynka i grzebień.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: AB milczy, ale działa. Odrzuca artykuły nawet nie związane z religią. Mściwością i bezdenną głupotą otwiera sobie bramy raju. " do artykułu Czy homoseksualizm jest chorobą?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Czyli satyra i smiech ! Tak przypuszczalem. Ale AB milczy; on moze jest w posiadaniu boskich tajemnic tylko nie chce sie nimi dzielic z cholota ! W tubylczym jezyku jest odpowiednik polskiego 'nie plec glupstw' i brzmi....-babla inte- to oznacza, ze 50-cio metrowa wieza obalila sie rowniez tu ! Strachliwy ten bog i mozna go latwo wykiwac ! Nie trzeba tu nawet Lewandowskiego AB wystarczy. " do artykułu Czy homoseksualizm jest chorobą?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: 'A zatem w przyszłości nic nie będzie dla nich niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić.' I to mówi Bóg, który stworzył 2 x 10 do potęgi 20 gwiazd, czyli tysiące x więcej niż ziarenek piasku na Saharze. Wystraszył się 50 metrowej wieży i kilkudziesięciu robotników. Na widok takiej potęgi ręce opadają. " do artykułu Czy homoseksualizm jest chorobą?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: dla tego boga nawet prymitywni murarze budujący wieżę z cegły i smoły byli konkurencją. Zemścił się jak ten były franciszkanin. Moc boksera wagi papierowej." do artykułu Czy homoseksualizm jest chorobą?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "Nie wiem czy warto zawracac glowe sobie i innym, ale probuje ! Kiedy piszesz o Wieży Babel......''Zejdźmy więc i pomieszajmy tam ich język, aby jeden nie rozumiał drugiego!» 8 W ten sposób Pan rozproszył ich stamtąd po całej powierzchni ziemi, i tak nie dokończyli budowy tego miasta. 9 Dlatego to nazwano je Babel, tam bowiem Pan pomieszał mowę mieszkańców całej ziemi16. Stamtąd też P ..." do artykułu Czy homoseksualizm jest chorobą?.  (dzień temu)
Jola Workowska:   Nowy artykuł Koślawy Anioł  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska