Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Rafał:   "Bardzo dobry tekst. W Warszawie polecam http://doktor.waw.pl moja żona korzystała podczas ciąży i sobie bardzo chwaliła. " do artykułu Pierwsza wizyta u ginekologa.  (dzień temu)
Rafał:   "Zgadzam się z autorem tekstu, przede wszystkim warto patrzeć na opinie. Słyszałem, jak wiele firm nawalało (np. nie przyjeżdżało w umówiony dzień). Mieszkam we Wrocławiu i ostatnio korzystałem z https://www.metrans-wro.pl bardzo dobra firma przeprowadzkowa. " do artykułu Przeprowadzka - od czego zacząć.  (dzień temu)
Rafał:   "Też ostatnio trafiłem na dobrą firmę przeprowadzkową https://www.metrans-wro.pl/ Mieszkam we Wrocławiu ponoć to niewdzięczne miejsce do przeprowadzek (tak jak każde duże miasto). Firma Metrans wszystko zrobiła sprawnie, nie było żadnego stresu. " do artykułu Sposób na przeprowadzkę.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: A widzisz, wiara w słuszność dekalogu uratowała ci życie, a teraz sobie uświadom że biorąc pod uwagę twój charakterek jaki tu zaprezentowałeś to zapewne ta sama wiara uratowała cię już nie raz. Przypomnij sobie jak tą wiarę żeś opluwał i wyśmiewał z Dylem przy boku. Zapytaj Pana Andrzeja o prawo pokłosia, które wspomniał w swoim artykule. Skąd o nim wiadomo i jak działa w praktyce ?" do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (dzień temu)
Andrzej Siciński:   Popularny artykuł: Nie tylko o głodnym złodzieju  (dzień temu)
barkarz:   Nowy artykuł Oliwki w Andaluzji  (dzień temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: od ponad roku nie tylko mnie, ale wszystkich (w tym admina) nabieracie na te odpustowe sztuczki z lewymi kontami." do artykułu Głupia, męska moda.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: walcz, walcz z chamstwem. Masz największe doświadczenie w akcjach operacyjnych z Korim na eioba. Obleśne i prymitywne teksty, chamstwo na skrajnie niskim poziomie. Ty masz kwalifikacje na 'kurtólarno-ośfiatowego' w niedzielnej szkółce dla kiboli. Kto jak kto, ale ty wiesz o czym mówisz. I idź wreszcie gamoniu z tym donosem i nie użalaj się wiecznie nad sobą. Ha ha ha i nie zapomnij zabrać tego wykresu złota." do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Nie zabijesz mnie za pisanie petycji, okay, ale za coś innego tak ? Co to znaczy musztarda po obiedzie ? Że i tak ktoś mnie zabije ? PrintScreen . Nie no żart, ale swoją drogą właśnie w ten sposób ty często interpretujesz to co ktoś napisał :). p.s. Chyba ci muszą dopisać w ogóle, do 'nie zabijaj' HAHAAHAAHAHAHA " do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (2 dni temu)
Z. Kostka:   "@Hamilton: Znowu dałeś się nabrać! " do artykułu Głupia, męska moda.  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: W imieniu Mariusza.K., celowo nie podałem nazwiska, by uwypuklić że jest to wyimaginowana postać, mieszkająca w Sodomie i Gomorze,w czasach biblijnych, zbliżona świaropoglądowo do ciebie, zbliżona, nie oznacza że to ty. Dziękuję za miłosierdzie. Czekaj, nie wiem czy ty tego źle nie zinterpretowałeś, przez to siedzenie z Wróblem, nie, tamten Mariusz, ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: ha ha ha - sadowski juliusz poprosił sadowskiego kostkę by ten napisał komentarz, bo jest szansa by art przekroczył magiczną liczbę 1000 i sadowski juliusz znajdzie się w rankingach sadowskiego kostki." do artykułu Głupia, męska moda.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: 'Dekalog to chyba jasny jest dla ciebie niezależnie od stanu ?' Dlatego też cię nie zabiję, za pisanie bez mojego upoważnienia petycji do Boga w moim imieniu. Zresztą to i tak już musztarda po obiedzie." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@podobny: '... bliżej równika języki świata zbudowane są z większej liczby samogłosek - dlaczego?' Może dlatego że na równiku prędkość liniowa powierzchni ziemi jest większa niż w okolicach bieguna, czyli w tej samej jednostce czasu można zarejestrować więcej zmian ? Okresy wahań tej samej długości wahadła będą różne na równiku i w okolicach bieguna, do tego może to wynikać z wypadkowej sił odśrodkowej i grawitacji ?" do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (2 dni temu)
Z. Kostka:   "Te brody, to istna plaga. Widać, że mężczyźni chcą odzyskać utracona męskość, upodabniając się do muzułmanów!" do artykułu Głupia, męska moda.  (2 dni temu)
MarcinSz:   "@podobny: Bardzo ciekawe podejście. Uściski" do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (2 dni temu)
MarcinSz:   "@podobny: OK! Uściski Braciszku" do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Poszerzenie miało być wyżej. Tak się zastanawiam, czytając co ty piszesz, co ty z tej Biblii zrozumiałeś i w jakim akurat byłeś stanie emocjonalnym, jak akurat coś zrozumiałeś w twojej opinii. Dekalog to chyba jasny jest dla ciebie niezależnie od stanu ? " do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (2 dni temu)
ARP Media:   Nowy artykuł Słuchanie muzyki podczas pracy  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Ja Mariusz.K, jako mieszkaniec Sodomy i Gomory, protestuje przeciwko planom spalenia, dwóch miast w których posiadam nieruchomości.Panie Boże, nie wiem czy stosowanie tak drastycznych kar, jak uśmiercanie nas, jest dobrym rozwiązaniem, w końcu i tak wszyscy mamy umrzeć w wyniku ograniczeń technicznych naszych organizmów. Poza tym parę osób już zmarło na syfilis, mar ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (2 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska