Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton Starszy:   "@piotrwrobel: jesteś wiarygodny jak Joseph Goebbels." do artykułu Ej mioł Jasiek racje.  (22 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@piotrwrobel: jesteś wiarygodny jak Joseph Goebbels." do artykułu Eioba widziana szubrawczym okiem-odsłona druga!.  (22 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@piotrwrobel: jesteś wiarygodny jak Joseph Goebbels." do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (22 godz. temu)
freelancer:   Nowy artykuł Życie przed Życiem  (22 godz. temu)
freelancer:   "@,,:Oj! Szumiałem ja Ci... Cudowna przygoda Dunajcem i Popradem. Uczestniczyłem na tych rzekach w 6 spływach kajakowych w latach 60- tych i 70- tych. Brało udział około 300 uczestników z całej Europy. Było zabawnie gdy Dunajec był 'wysuszony' i kajaki (składaki) rozsypywały się na kamieniach. Gwarno, wesoło i międzynarodowo.. Nie wiem jak jest teraz?" do artykułu Żyć szczęśliwie....  (23 godz. temu)
freelancer:   "@,,:Dziękuję z serca. Trafiony ale nie zatopiony... Masz rację z tą moją tęsknotą za 'wodą' - na morzu wschody słońca, pod wodą - niezwykła cisza. Brakuje mi tego.. więc do roboty. .. Buziaczki " do artykułu Rejs i niezłomny żeglarz.  (dzień temu)
,:   "'Tratwy i flisacy' :-) Spływ Dunajcem utkwił na zawsze w mojej głowie. Razem z szurniętymi chłopakami na kajakach :-) Czego to mężczyzna nie zrobi, żeby zaimponować kobiecie? A może po prostu Tej i Takiej Kobiecie? Może ..." do artykułu Żyć szczęśliwie....  (dzień temu)
piotrwrobel:   "W dalszym ciągu nakłaniam każdego do zastosowania reguły grubej kreski. Jest na to najwyższa pora. Komentowanie  bez obrażania. Komentowanie merytoryczne, bez obsesyjnej natarczywości. Dalej pytam każdego, każdego forumowicza, który bierze w tym udział lub nie czy na to przystaje. Kto za? A może wszscy jednak lubią takie jaja ?" do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (dzień temu)
,:   "Sprowokowałeś mnie...jak zwykle zresztą Dobrze wiesz, że 'ciepłe kapcie i kominek z kotem' nie są dla Ciebie. Pamiętasz? 'Jak się ściemni to się wyjaśni ' Może jest za dużo Światła w twoim życiu a za mało Ciemności? Za dużo słońca a za mało gwiazd, a szczególnie tej jednej - Polarnej... 'Może' ... brakuje ci po prostu Wody" do artykułu Rejs i niezłomny żeglarz.  (dzień temu)
piotrwrobel:   "W dalszym ciągu nakłaniam każdego do zastosowania reguły grubej kreski. Jest na to najwyższa pora. Komentowanie  bez obrażania. Komentowanie merytoryczne, bez obsesyjnej natarczywości. Dalej pytam każdego, każdego forumowicza, który bierze w tym udział lub nie czy na to przystaje. Kto za? A może wszscy jednak lubią takie jaja ?" do artykułu Eioba widziana szubrawczym okiem-odsłona druga!.  (dzień temu)
piotrwrobel:   "W dalszym ciągu nakłaniam każdego do zastosowania reguły grubej kreski. Jest na to najwyższa pora. Komentowanie  bez obrażania. Komentowanie merytoryczne, bez obsesyjnej natarczywości. Dalej pytam każdego, każdego forumowicza, który bierze w tym udział lub nie czy na to przystaje. Kto za? A może wszscy jednak lubią takie jaja ?" do artykułu Ej mioł Jasiek racje.  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "„.. kobieta-nauczycielka nagle dostała zapalenia narządów płciowych i pęcherza”. Być może drapała się brudnymi palcami tam, gdzie nie trzeba, ale można, ale nie… . „Zobaczyłem za pomocą jasnowidzenia, że właśnie do tej części jej ciała ciągnie się ciemny „wąż” energetyczny. Przeciąłem go zgęszczoną wizją miecza...”. Motywacja i działania na niej, wewnętrzne „energie”, trzeba rozsądnie patrz ..." do artykułu Schizofrenicy i inni.  (dzień temu)
_serpico_:   "@DyI Sowizdrzał: Co chcesz ? Zdjęcie lapków firmowych ? Mogę wrzucić , leżą na stole :), czy zdjęcie budowy za oknem o której pisałem ? Wrzuciłbym ,ale się boję że mnie znajdziecie, po tych groźbach :(, a ktoś znał mój stary adres , ktoś kto pisał i zabijaniu pod artykułem o Breiviku." do artykułu Ej mioł Jasiek racje.  (dzień temu)
_serpico_:   "@DyI Sowizdrzał: Bo pracuje , czasem ludzie pracują :) , nie wiem co wam naplotła i średnio mnie to obchodzi, a dziś muszę jeszcze iść do notariusza na przykład. Pewnie gdzieś słyszałeś o pracy, możesz też , zajmij się sprzedażą kont. O widzisz może notariuszowi pokazać screen z tojflem ? Pracuje pracuje , dlatego nie mam czasu tworzyć 'dyli' , a ktoś ma , a ja pa ..." do artykułu Ej mioł Jasiek racje.  (dzień temu)
_serpico_:   "@DyI Sowizdrzał: Nie mam czasu w tym tygodniu poważnie , z któregoś nicku padło pytanie 'co tobą powoduje ' nie hejt , nie lubię zabaw ludzkimi emocjami. Ale widzę że dalej was to jara mimo że w moich komentarzach masz że ja już wiem, bo wiem, oczywiście nie na każdą rzecz mam dowody, ale coś w formie opowiadania być może :) . Jak będziecie podobijać do ludzi próbując im robić wodę z głowy , znajdę czas żeby wpaść i przypilnować żeby to nie nastąpiło." do artykułu Ej mioł Jasiek racje.  (dzień temu)
Henear:   "@freelancer: pozdrowionka ;)" do artykułu People of the future..  (dzień temu)
Henear:   "https://youtu.be/TYNDHuH6MNA" do artykułu Eioba widziana szubrawczym okiem-odsłona druga!.  (dzień temu)
freelancer:   "'Są kobiety pachnące jak kłopot.' Brawo! Masz rację.. Są takie... ale przyciągają jak magnes... czym? Sam wiesz Drogi Henearze. Uściski Braciszku" do artykułu People of the future..  (dzień temu)
freelancer:   Nowy artykuł Rejs i niezłomny żeglarz  (dzień temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska