Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Janusz Nitkiewicz:   "I kulturalnie wpleciona reklama antykwariatu. Jak się będzie w Gdańsku, to się zajrzy :). " do artykułu Kościół daje ciała.  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@Koriolan:'Ej ...  Co jest ?  To już było :-))) '-haahaa...a może naszego eiobowego satyryka dopada demencja?:-) " do artykułu Droga do nieba.  (2 dni temu)
Koriolan:   "Ej ... Co jest ? To już było :-))) " do artykułu Droga do nieba.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@ducheioby: a widziales heitetze samochod na wegiel ? Już nawet takie pociągi trudno spotkać ... Choć Polska MA PIERWSZE MIEJSCE na świecie w produkcji parowozów :-))) Tłuszcz to wodór ... Mówi Ci to coś ? " do artykułu W jaki sposób człowiek trawi tłuszcz?.  (2 dni temu)
lazarevairina:   Nowy artykuł Oferta kredytowa szybka i niezawodna  (2 dni temu)
Koriolan:   "@Kitek : Żywienie dr Jana Kwaśniewskiego. Wysoko tłuszczowe polega na tym, że dziennie zjadasz dowolną ilość pokarmów Ale przy zachowaniu proporcji BTW 2:6:1. (Białko, tłuszcz,weglowodany) Białko to budulec ciała, tłuszcz to paliwo a węglowodany to cukrzyca ... Jest to żywienie dla ludzi lubiących mięso i jajka nie potrzebujących bezwzględnie chleba i ziemniaków ..." do artykułu W jaki sposób człowiek trawi tłuszcz?.  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@ducheioby:'Z tymi dietami , to możecie się ewentualnie dorobić sylwetki Elvisa Presleya pod koniec jego życia , stanąć przed lustrem żeby w ogóle zobaczyć dawno nie widziane rejony ciała i stwierdzić że to prawda że Elvis żyje.'-haaahaa..duch Elvisa żyje! A Tyś co za duch? Świnty czy niświnty? " do artykułu W jaki sposób człowiek trawi tłuszcz?.  (2 dni temu)
ducheioby:   "@Koriolan: W czasie snu organizm spala ? Co w czasie snu organizm spala , jak w czasie snu organizm odpoczywa , wszelkie żarcie czegokolwiek na noc ma efekt taki , że organizm się zajmuje trawieniem pokarmu a nie odpoczynkiem. Tłuszcz spala się 'w ogniu' w czasie termo-genezy , poza tym tłuszczu masz kilka rodzai , dochodzi woda jeszcze. Z tymi dietami , to możecie się e ..." do artykułu W jaki sposób człowiek trawi tłuszcz?.  (2 dni temu)
ducheioby:   "@Kitek: Tu się logujesz , nie ma żadnych drzwi , szamaj smalec , czysty rasowo oderwany od rzeczywistości koleżko , na twoim przykładzie widać że wszystkie etniczne pomysły można spuścić w kibel, teorie nadludzi także. Teraz będzie się mówić , zamiast , 'żryj gruz' , 'szamaj smalec'. Jeszcze twojego spasionego kota załatw na cacy dietami. Albo go może zost ..." do artykułu W jaki sposób człowiek trawi tłuszcz?.  (3 dni temu)
Kitek:   "Jedni i drudzy mordowali w okrutny sposób. To nie ulega wątpliwości. Ale ludzi mordowano wszędzie i zawsze, a w 99% czyli zawsze panował na świecie kapitalizm i (ostatnie 1700 lat) Chrystus. I chwała Chrystusowi – że jest uznany za Boga. Jednak w Polsce jedna rzecz różni hitleryzm od stalinizmu. Hitleryzm burzył, stalinizm budował. Mój ojciec mówił mi, że przed wojną na wsi była bieda aż huczało. ..." do artykułu Dzieje głupoty w wolnej Polsce.  (3 dni temu)
Kitek:   "@ducheioby: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Kto nie wchodzi do eioby drzwiami, ale wchodzi inną drogą, ten jest złodziejem i bandytą. – Hybrydo wyjdź z eioby. Idź precz! A kysz! " do artykułu W jaki sposób człowiek trawi tłuszcz?.  (3 dni temu)
ducheioby:   "'Brat mojej matki został bestialsko zamordowany przez hitlerowców tylko dlatego, że był młodym księdzem katolickim.' Księży akurat hitlerowcy nie ruszali , no chyba że na przykład był to ksiądz który ratował Żydów , ukrywając ich ,bądź załatwiając świadectwa chrztu, bądź związany z AK To jest w sumie dobry moment , żeby nie czytać dalej , z całym szacunkiem dla śmierci tego księd ..." do artykułu Dzieje głupoty w wolnej Polsce.  (3 dni temu)
ducheioby:   "@Kitek: Zjadasz kostkę smalcu, a potem trzy michałki , w ciągu pół roku powinieneś po tym wyglądać jak Twiggy. Nie ma za co." do artykułu W jaki sposób człowiek trawi tłuszcz?.  (3 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Nowy artykuł (Nie)spełnione oczekiwania?  (3 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska