Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Bożena Barszcz:   "@Dyl Sowizdrzał: wyluzuj :)))))) Tobie też życzę powodzenia :))))) wiesz, że całkiem fajnie jest być idiotą a już pożytecznym to nie ma nic lepszego :) Dzięki że będę w tak zacnym gronie i to nic że w erracie. Mówię Ci, śmiej się z siebie, ja tak czynię i wspaniałe mi się już żyje...a też tak mną miotalo kiedyś jak Tobą. Pozdrawiam Cię naprawdę serdecznie... mnie nikt już nie jest w stanie obrazić :)))" do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (18 godz. temu)
seta1212:   "Dlaczego Piotrusiu? Handicap poetów kryje się w tym, że ich oceny i konstrukcje myślowe wymykają się spod racjonalnej oceny prymitywnego sporu. Nawet najprostsza poezja nigdy nie jest przypadkowym głosem w dyskusjach, bo jeśli pojawia się w niej ujęty temat, drażni on wszelkiej maści pseudo-dyskutantów. Stąd jest swoiście ponadczasowa ... nawet jeśli rynkowo niewiele warta Tak myślę...))" do artykułu Tumbleweed.  (18 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Ludzie nie maja czasu na wnikanie i analizowanie, ale jak już tak Cię to gryzie to sobie wyłapuj i pisz artykuły z linkami i dowodami na to czy tamto ..., a tak nie wiem, czy wyczuwasz że ludzie maja dość ciągłego hejtu i erystycznych przepychanek, czytają do paru kąśliwych uwag i dalej olewają nie wnikając w istotne dla sprawy szczegóły. Słyszałem taka wymyśloną opowiast ..." do artykułu Odciski.  (18 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Mariusz Kajstura: ano widzisz... do urn, też chodzą ludzie i nie mają świadomości na jakie hieny w maskach oddają głos, hieny , które maja potem realny wpływ na ich życie... " do artykułu Odciski.  (19 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Manga:: poza tym ... 'na pieszczoty trzeba zasłużyć' ale jesteś na dobrej drodze ...-) Gdybyś cokolwiek napisał (art.) można by o czymkolwiek podyskutować, a tak ? o bezpłodności napisano już tysiące tekstów... mam puszczać śmierdzące bąki, jak 'sramczerujno' ? tak się domagasz ? ... może ty jesteś Naruto – manga Masashiego Kishimoto oraz adaptacja telewizyjna na jej podstawie. Jej ..." do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (19 godz. temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Forex  (19 godz. temu)
golesz:   "@Koriolan: Co do naiwności, to czymże jest 'postępowy' (implementowany siłowo - vide komunizm) sąd, że nie ma Nadzorcy? Jeśli nie ma, to skąd te wszystkie (pozateistyczne): - nie będziesz podróżował z prędkością większą, niż 'c'? - nie będziesz żył dłużej, niż 120 lat? - nie będziesz lewitował? - nie będziesz zbierał, nie siejąc? - nie dowiesz się, czemu P ..." do artykułu Listy.  (19 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Czasem nie widzę własnych błędów, zauważam je dopiero po czasie. Nie miej żalu do użytkowników/czek eioby, którzy nie czytają stron www którymi nie są zainteresowani komentują to co widzą. Ja zaglądam na eiobe no i te strony dotyczące moich zainteresowań. Ludzie nie muszą czytać wszystkiego co jest w internecie. Miło z Twojej strony że wyjaśniasz o co właściwie chodziło z Dzikim , przy okazji się czegoś nowego nauczyłem." do artykułu Odciski.  (19 godz. temu)
Henear:   "@Mariusz Kajstura: Kto by tam się chciał zmieniać dla korporacji..? Dla siebie, na swoje to tak - a jak nie to po prostu wykonywać swoje obowiązki. https://www.youtube.com/watch?v=F3Krd0qYwnQ" do artykułu Oddaj hołd przed ekranem niewolniku!.  (19 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Mariusz Kajstura: Nie gryzę znajomych z podwórka a już na pewno nie takich, którzy sami potrafią się poprawić, naprawić ... ;-) " do artykułu Odciski.  (20 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Bożena Barszcz: Bożena Barszcz: 'bo... 'Cala madrosc zycia to umiec czekac i miec nadzieje' ....ech, moje zycie to tez czekanie, ale juz wiem, ze umiem czekac :)))))' do artykułu Samotni w sieci.. (27/08/2016) umiejętność czekania u pani z pewnością sprawdziła by się w każdej firmie handlowej, w szczególności ...czekanie na klienta ;-) ' Bożena Barszcz: '@Mariusz K ..." do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (20 godz. temu)
Izabella:   "@Mariusz Kajstura: brrrrr ale nie martwy się na razie o to. ja nie mam zapędów destrukcyjnych... jak na razie i planuje dziś napisać fajny tekst o personalizacji designu:)" do artykułu Zanim kogoś oczernisz podłym słowem, najpierw dobrze go poznaj....  (20 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabella: .. brr ... Tak wygląda utopia 'grubej kreski' ..." do artykułu Zanim kogoś oczernisz podłym słowem, najpierw dobrze go poznaj....  (20 godz. temu)
lajla1:   Nowy artykuł Księga Rodzaju 32,8-14  (20 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Mariusz Kajstura: O ja pierniczę, ale bzdury napisałem ... 'Jak widzisz ludzie potrzebują wiary, ale niech ta wiara nie będzie budowana na realiów, a nie na ich zaklinaniu :) ' => Jak widzisz ludzie potrzebują wiary, ale niech ta wiara będzie budowana na realiach, a nie na ich zaklinaniu :) Ps. Dylu, postanowiłem Cię wyręczyć, po co masz sobie ciśnienie podnosić :) " do artykułu Odciski.  (20 godz. temu)
lajla1:   Nowy artykuł Księga Rodzaju 32,1-7  (20 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Manga: ... Tylko zniżyłem się na chwilę do poziomu, który jest normą u niego na tym pseudo blogu, czy jak to nazwać, nie jestem mistrzem nienawiści, a Ci którzy spieprzają tylko po słownych potyczkach na argumenty są ciency jak sik pająka, poległ na dość niskim poziomie ( swoim poziomie) , to fakt, a to kolejny dowód na to, że jakoś nie mógł obronić swoich racji, ponieważ za argumentacją idą fakt ..." do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (20 godz. temu)
Izabella:   "@Mariusz Kajstura: podcięcie ścięgien przedramienia wzdłuż kończyny, aby ewentualny powrót był niemożliwy" do artykułu Zanim kogoś oczernisz podłym słowem, najpierw dobrze go poznaj....  (20 godz. temu)
lajla1:   Nowy artykuł Księga Rodzaju 31,51-55  (20 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska