Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Felicjanna:   "@swistak: Brak słów... W co Ty wierzysz...? Jakby tak Jezus teraz zstąpił, to tak by Ci wpier..., że byś się nie pozbierał..." do artykułu Egzorcyzmy św. Jana Pawła II.  (17 godz. temu)
Felicjanna:   "@swistak: skoro chcesz Jezusa, czemu służysz katolickiemu Lucyferowi...?" do artykułu Ego jest jak stanik ....  (17 godz. temu)
malwea:   "a ja odchudzam się od kilku lat i zamiast tracić na wadze, tyje.... niezły paradoks.... http://childfree.pl" do artykułu Odchudzanie - jak można je wspomóc?.  (17 godz. temu)
Felicjanna:   "@gwoli_scislosci: niczego nie zamierzam poprawiać, a z twojego komentu wynika, że nie jesteś cymbał, tylko cymbał do kwadratu- pieprzyć w zastępstwie uprawiać, oznacza czynność niereżyserowaną, spontaniczną i dziką... Uprawa seksu- amerykański syf- zanalizowany i wyprany przez każdego tamtejszego psychoanalityka (mieszka ich tam po dwudziestu na każdym rogu ulicy)... To tylko słowo, które kojarzy mi się z mechaniką... " do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (17 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Felicjanna: ... :)) ... i pewnie niejeden jeszcze napiszesz ;)" do artykułu Teoria Systemów Zdaniowych.  (17 godz. temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: A tak , dalej sądzisz że mnie interesuje aż tak seks, to źle sądzisz.Co ma matematyka do modelu Freuda ? Jeszcze te notoryczne wstawianie , tony emotikonów, człowieku , wśród 15 latków, by cię za to 'pojechali'. Ci powiem jestem w stanie sobie wyobrazić , te twoje panie z netu , jak ty pisałeś do nich jak tu , oj jestem, też pewnie olimpijki , ale w innym zakresie tematycznym hahahaha ......." do artykułu Ego jest jak stanik ....  (17 godz. temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: spokojnie ... Dyl zaczyna dojrzewać ... Gruszki na wierzbie ... Jest coraz fajniejszy. Może kiedyś ja zostanę jego przybocznym :-))) " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (17 godz. temu)
gwoli_scislosci:   "@Felicjanna: Oj tam , po co Ci wykształcenie. Masz ogródek , lubisz się pieprzyć , pewnie bez ogródek.Jest okay, ale czemu mnie zwyzywałaś to nie wiem :). https://sjp.pwn.pl/sjp/wtedy;2538353.html '1. «zaimek odnoszący się do pewnego czasu w przeszłości lub przyszłości' To nie poprawiaj, mi wieje w sumie :)." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (17 godz. temu)
Felicjanna:   "@gwoli_scislosci: jeśli już miałabym poprawić, to na 'gdy', ale uważam to za zbędne" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (17 godz. temu)
Koriolan:   "@swistak: ech ... By wychylać się w którąś stronę ... Trzeba ją rozumieć. W/g mnie ciężko z tym ... " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (17 godz. temu)
VIVI.:   "@Felicjanna: ja osobiście się nie przejmuję, ale widzę co się dzieje i jakoś jestem mimo wszystko za anarchią:). " do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (18 godz. temu)
gwoli_scislosci:   "@Felicjanna: 'Nie zna sensu odpoczynku, nawet kiedy, jak teraz, siedzi w jednym miejscu.' Wtedy, nie kiedy." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (18 godz. temu)
Felicjanna:   "@gwoli_scislosci: Naprawdę...? Już to rozstrzygnąłeś...? Duży plus, nie jestem wykształcona..." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (18 godz. temu)
Felicjanna:   "@szubrawiec: hahahaha- to nie było zaproszenie. Ot, Szubrawiec prawdziwy...-:)))" do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (18 godz. temu)
Felicjanna:   "@pokrzywiony: Napisałam niejeden koment na eioba, hehe" do artykułu Teoria Systemów Zdaniowych.  (18 godz. temu)
szubrawiec:   "@Felicjanna:'Fakt, to może słowa tylko, ale ja nie uprawiam seksu, od tego mam ogródek. Ale chętnie za to się pieprzę... '-łomatko, jaż mnie butelka z browarkiem wyleciała....a tak wracając, do naszej wcześniejszej rozmowy, to kiedy mogę do Ciebie, miła Felciu wpaść? " do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (18 godz. temu)
gwoli_scislosci:   "@Felicjanna: Czy ja wiem , nie na tyle żeby nie umieć czytać , myśleć , warto , nie za dużo w życiu czytałaś , to widać." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (18 godz. temu)
Felicjanna:   "@gwoli_scislosci: no nie... Co za tępak... Pedanterią mi tu podjeżdża- jełop skończony..." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (18 godz. temu)
Felicjanna:   "A, VIVI - tu więcej miejsca... Fakt, to może słowa tylko, ale ja nie uprawiam seksu, od tego mam ogródek. Ale chętnie za to się pieprzę... Rzeczywiście Twój art jest o czym innym. Przejmujesz się systemem, który istnieć musi, by nie powstała anarchia. Rzeczywistość kogoś, kto źle się czuje w tej roli... Coś mi się jednak wydaje, że się zbuntowałaś...? Czy to nie Ty...?" do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (18 godz. temu)
VIVI.:   "@Felicjanna: także nie / chyba, że pytasz o grafikę to również nie - to zwierzątko, słodki cielaczek:)" do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (18 godz. temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska