Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
noyes:   Popularny artykuł: Kilka zdań o zdrowiu i...  (17 godz. temu)
Koriolan:   " @trabant: przypomniało mi się, czym różni się świadomość człowieka nieobudzonego od świadomości człowieka obudzonego. Otóż jeżeli ty umierasz to znaczy, że w ogóle nie żyjesz, nie żyłeś i nie będziesz żył póki się nie obudzisz. Tylko to co jest nieśmiertelne, żyje naprawdę. Dlatego warto się obudzić :-))) . Obudzić się możesz jedynie w tym świecie. Gdy ..." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (17 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - jak ci powiem 'gamoniu' to przez tydzień każdemu powtarzasz 'ty gamoniu', jak ci powiem 'wypierdku' to samo. Myślałem, że masz mózg papugi, ale nie, tobie papuga narobiła do 'łaba'. Sorry, pomyliłem się Maniuś. " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (17 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nie zrzucaj butów, bo w Radomiu wybuchnie jakaś epidemia." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (17 godz. temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: w szóstkę 300 tys. To po 50 tys. na łeb. Zdzisiu to nawet Lajla ma dwa razy więcej: http://www.eioba.pl/instrukcjazycia-biblia" do artykułu „ Wyobraźnia”.  (17 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   "Oooo! Chociaż mi brakuje jeszcze niespełna tysiąc do 180 tys. odsłon, to razem jako rodzina osiągnęliśmy już plan 'B', tj. 300 tys. odsłon na eioba.pl. Brawo my!" do artykułu „ Wyobraźnia”.  (18 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: 'Mi się wydaje ...' I tego się trzymaj, wydaje ci się." do artykułu Kilka zdań o zdrowiu i....  (18 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Olej go ... ' ... moczu mi na niego szkoda ;) Ja na rowerek za jakieś 15 min :)" do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (18 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: w Radomiu piękne słońce choć tylko 16 stopni :-))) " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (18 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Kreacja nie musi przeczyć determinizmowi, ani odwrotnie. :)" do artykułu Jaka jest relacja między opisem Wszechświata, a fizyką układów będących jego ele.  (18 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: spokojnie :-))) Nikt z nim nie chce gadać to prowokuje nas by choć w kłótni ktoś zwrócił uwagę na jego dowcipasy ... Olej go ... Szkoda energii. Pogoda piękna lepiej na rowerek :-))) Ja po południu na spacer. Zrzucam buty i pierwszy raz w japonkach idę na dwór :-))) " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (18 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Skąd ci do łaba strzeliło że nie rozumie Koriolana ? Rozumie go nawet całkiem dobrze, ale to nie oznacza że muszę się zgadzać z tym co pisze, poustawiałeś sobie znaki równości w tej swojej prymitywnej logice nie tam gdzie trzeba, wypierdku PRL'u." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (18 godz. temu)
Adam Jezierski:   "1) Błędem jest redukcjonizm, czyli przekonanie, że kilka prostych zasad wystarczy do pełnego opisu przyrody. 2) Moim zdaniem Wszechświat nie jest zdeterminowany, tylko kreatywny. Dlatego przeszłości nigdy nie będziemy w stanie poznać ('w komplecie'), a przyszłość jest możliwa do przewidzenia jedynie w ograniczonym zakresie. >>> http://www.eioba.pl/a/4psb/kreacja-bez-boga" do artykułu Jaka jest relacja między opisem Wszechświata, a fizyką układów będących jego ele.  (18 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: skoro tak mówisz, pewnie masz rację :-)))) " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ciebie nawet krzywy Maniuś nie rozumie, a chłop zdolny jak mało kto. A ja myślę, że ty sam siebie też już nie rozumiesz." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@Serpico: nic z tego nie rozumiesz ... I nie musisz. Ciebie interesuje tylko wyprojektowanie swojej nienawiści do samego siebie, na zewnątrz. Nie ma sprawy ... Projektuj :-))) " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@trabant: cóż ... Możesz sobie myśleć jak chcesz. Dla mnie kluczem jest to, że świadomość jest zdefiniowana. Zdefiniowane jest też uwaga, przebudzenie i oświecenie. I cóż ... Powyższe są doświadczane :-)))) " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: cechą 'pseudonaukofca' jest nieomylna wszechwiedza, a nick 'pokrzywiony' wybrał dla zmylenia, bo za nim stoi prosty chamski prostak z kołchozu w pełnej krasie. " do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (19 godz. temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: Ad 1) Nie wiem, może z ciekawości i uporu, a może i z łaski Bożej ? Ad 2) https://zielonyogrodek.pl/dom-i-balkon/rosliny-w-mieszkaniu/5999-drzewka-bonsai- poradnik-dla-poczatkujacych Jak zrozumiesz o co chodzi z tą modą na drzewka Bonsai to zrozumiesz dlaczego przyjąłem taki awatar i nick :)" do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (19 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska