Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Szymon Bachir:   "@greenway: Ale t tylko ze sobą..." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (4 dni temu)
Szymon Bachir:   "@eugen: Zajebista twoja myśl,skłoniła do zadumy,pozdrawiam" do artykułu Olimpiady i religia.  (4 dni temu)
Szymon Bachir:   Nowy artykuł Gdzie moje boćki,jaskółki?  (4 dni temu)
sasgabi:   "chłodnik z buraczków" do artykułu strony...?.  (4 dni temu)
sasgabi:   "Życiowy tekst" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (4 dni temu)
aniatrybko:   "No tu prawie wyczerpująco, zabrakło jeszcze m.in. rozpisania rodzajów diet, ale tak się składa, że już to zrobiłam pod poniższym adresem: https://sprytna.pl/jak-szybko-schudnac/" do artykułu Odchudzanie - jak można je wspomóc?.  (4 dni temu)
Szymon Bachir:   "@hoowei: Wszzystkie ekipy roztrwoniły dorobek PRL i dalej trwonią,a gdzie obiecana polityka socjalna,darmowe żłobki,opieka nad starymi- niesieczenie ważniejsze od człowieka" do artykułu Kronika wyprzedaży Polski..  (4 dni temu)
Szymon Bachir:   "@...: Ciekawe podejście,pozdrawiam" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (4 dni temu)
Szymon Bachir:   "@Jola Workowska: Uśmiech nic nie kosztuje,a wiele znaczy" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (4 dni temu)
Szymon Bachir:   "@Katarzyna Wasik: Mimo,że jesteś cholernie kąśliwa dałem plusa" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (4 dni temu)
Jola Workowska:   Popularny artykuł: I w pocie się narodzisz....  (4 dni temu)
urszulabrumer:   Nowy artykuł Sposób na idealny podbródek  (4 dni temu)
...:   "@Jola Workowska: z profilu ' Obecnie zakochałam się we fiolecie. ' ... to barwa o najwyższej częstotliwości z widma światła widzialnego, jedna z barw tęczy, jeśli Miłość to najwyższa wibracja to jej barwa to fiolet, a nie czerwień ? ... :) " do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (4 dni temu)
...:   "@Jola Workowska: ... :)" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (4 dni temu)
...:   "Marcinie z tym tekstem to dziś trafiłeś jak prorok , muszę sobie jeszcze posprzątać emocje z przeszłości ... Na co komu stare wspomnienia skrywane w podświadomości, masz racje ;)" do artykułu Nie wracaj do ...  (4 dni temu)
Jola Workowska:   "@liwa: Nie wiem, co będzie jutro/za tydzień/ rok. Wiem, jaki dzisiaj obiad ugotuję a o przyszłość niech martwią się gwiazdy. Teraz staram się tylko być tym kim chcę. Nikt przecież nie mówił, że będzie łatwo:-)" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (4 dni temu)
Jola Workowska:   "@Katarzyna Wasik: Lubię uśmiechać się do lustra.I nie lubię widzieć 'gęby' przeoranej brakiem snu i nadmiarem cierpienia. Jak coś się robi, to tylko z uśmiechem. Czy to jest brak konsekwencji i nadmiar bezwarunkowej miłości?:-)" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (4 dni temu)
Jola Workowska:   "@...: Dziękuję. " do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (4 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska