Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
END:   "@Koriolan: Robi mi to straszną różnicę :) , mógłby pogrzebać w kuble, jak to pisał , jakby go ochrona wpuściła hahhaha ........" do artykułu Eioba w Realu.  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: jejku ... Nie kop go tak mocno ... Bo się zmęczysz :-))) " do artykułu Eioba w Realu.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: O proszę już nie jestem cudowny haha , mogli mi powiedzieć że się spotykają , ale jakie to ma znaczenie , skoro i tak z definicji byłbym doczep :) , choć nie byłoby o co :). To akurat ona pisała arty , o zapuszczony , zaniedbanych facetach , ona pisała do Zbynia, że 'słabo wygląda' , dlatego mam ubaw, bo Zbyniu wygląda hahahaha lepiej niż Kori hahah ................." do artykułu Eioba w Realu.  (dzień temu)
swistak:   Nowy artykuł Ojcze nasz  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@END: 'Jeszcze możesz mi wyjaśnić , czemu lezą do mnie zwierzęta i dzieci :).' ... pewnie czuć Cię moczem albo potem ? Jak się chodzi z pasami na spacer to zaraz rewią się do czytania ( wąchania SMS'ów ) śladów moczu pozostawionych przez inne zwierzęta. " do artykułu Eioba w Realu.  (dzień temu)
END:   "@Koriolan: Pewnie , pewnie , ja slaby , nie męski itd , jakieś tam blizenki , ryzyko amputacyjki było, jakbym jeździł na wózku , to byłby wózeczek :). Widzę że top , rozprawia o intuicji :) , powiedz mi panie dobry i mądry , skąd wiedziałem że facet takiej jednej pani zostanie historią ? Sama eioba :) , intuicja ? A tak rozwinięta :) Jeszcze możesz mi wyjaśnić , czemu lezą do mnie zwierzęta i dzieci :)." do artykułu Eioba w Realu.  (dzień temu)
Koriolan:   "@VIVI.: Eee ... Ja mam stoickie podejście ... Czytam go spokojnie :-))) Owszem czasami tylko zostawiam go sobie na drugi dzień bo może nie będę się mógł wypróżnić ... Wtedy se poczytam :-))) Ja ważę 116 kg. Kara będzie na pewno :-)))) Hmm.... Co serpico może napisać ? Że jestem tlusciochem i że on nie gra w mojej wadze ... Ano nie ... Serpico jest z ..." do artykułu Eioba w Realu.  (dzień temu)
notabene:   Nowy artykuł Taras wentylowany - optymalne rozwiązanie  (dzień temu)
swistak:   Nowy artykuł Śmierć uwalnia duszę z więzienia ciała  (dzień temu)
END:   "@VIVI.: Nie można , nie można , umknął mi ten komentarz hahahaaha .... Ej ogar , choć a little bit , 1/2 twoich artykułów to ocena ludzi , te zły , ten taki, ten szmaki , sami Wrocławianie , są be z definicji. E tam frustrat , nie zasrałem sobie życia nieudanymi związkami , nie narobiłem kredytów , nie mam długów , żyje normalnie:). " do artykułu Eioba w Realu.  (dzień temu)
podobny:   "Ha! Jest świat myśli, które próbują zdefiniować, określić, opisać wszystko co wokół nas i podzielić świat na to co jest i to co nie jest. I to jest te 5% świata które stworzył Bóg! 5 procent świata widzialnego, który poznajemy zmysłami. Ale Bóg ukrył prawdę pomiędzy nie i tak, ukrył ja na granicy pomiędzy tym co jest i tym co nie jest - w stanie równowagi. To jest moc Boga - 70% świ ..." do artykułu W burzy snu.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@VIVI.: 'ja ważę 54. Oscar 94 - będzie kara??' ... macie pasujące końcówki, będzie kompatybilność :)))))) " do artykułu Eioba w Realu.  (dzień temu)
swistak:   Nowy artykuł Detronizacja  (dzień temu)
Isabel:   Popularny artykuł: Upiorne drzewa w Pakistanie.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "Ach te zielone oczy ;) https://www.youtube.com/watch?v=bfsEekugMdM" do artykułu W burzy snu.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@podobny: 'No tak, ale czym posługuje się Twój mózg w momencie np. gwałtownego hamowania samochodu przed wypadkiem?' By cokolwiek mózg mógł przetworzyć musi mieć informacje, przykładowo o gwałtownym przemieszczaniu się środka ciężkości ..., nasze ciała są wyposażone też w masę receptorów ( czujników ) ..., każda komórka jest w interakcji informacyjnej z pozostałymi i mózgiem, właściwie pierwowzór 'internetu' mamy w sobie ;) " do artykułu Intuicje.  (dzień temu)
Marcin Sz:   Nowy artykuł W burzy snu  (dzień temu)
hoker:   "amazing post http://www.magcloud.com/user/chromiumbrowser" do artykułu Jak wygląda Stwórca?.  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: ech ... Obaj myślimy podobnie. Coś mi się wydaje, że człowiek prawie całe życie żyje w równowadze .... Wywraca się tylko kilka razy w życiu .,.. Powtórzę ... Człowiek CAŁE życie żyje w równowadze statycznej lub dynamicznej. " do artykułu Intuicje.  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: 'Na pewno nie myślą, bo nie ma na to czasu ' Masz rację ... W człowieku są dwie sfery ego i duszy. Ego to myśli, dusza to instynkty, intuicja. W momencie gwałtownego zdarzenia myśli są wyłączane a działa instynkt ratowania życia. On jest dużo szybszy i skuteczniejszy więc sportowcy, wojownicy i inni uczą się go włączać świadomie. To właśnie opanowali samuraje i s ..." do artykułu Intuicje.  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska