Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   " Cóż ... Taki świat. Bóg pokazał drogę ale jak ją zobaczyć zapleśniałymi oczami ? " do artykułu Zgnilizna.  (dzień temu)
jotko49:   "@Andrzej Budzinski: Kultury ci brak? Czekaj w kolejce, teraz na tapecie mamy Szczecin i Sztokholm, Gdańsk i cała Szwabia czeka w kolejce a tyś jak panienka w trzyminutowej ciąży czy trzy letni Zbowidowiec chcesz już i teraz. Zaciśnij pośladki, dasz radę." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Andrzej Budzinski: hahaha wieprza zobacz sobie w lusterku, przestań się ślinić i spadaj Husteczko: https://youtu.be/xdZirzxkRBY Temat zamknięty." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (dzień temu)
Hamilton:   "@jotko49: hahaha - sześcioosobowy gang oprychów Zdzicha : https://m.retro.pewex.pl/483682" do artykułu Czym oddychać: tlenem, dwutlenkiem węgla czy duchem świętym ?.  (dzień temu)
Andrzej Budzinski:   "@Hamilton: Znasz to przyslowie? Pluj wieprzowi w oczy a myśli, że deszcz pada. Dlatego się nie wstydzisz z tego co piszesz" do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (dzień temu)
jotko49:   "@Hamilton: Kiedyś myślał ja iż Zbychu to Zdzichu, tyle że po charakteryzacji czy jakoś tak po Dryftingu. Czas i inteligentność inaczej, jednak wskazuje na odmienność. A reszta to nieznane przyrodzie polipy. Noż córwa, jasnowdz ja czy telepata? Mówiłem iż jest pewny jak śmierć nasz eiobowy kliement." do artykułu Czym oddychać: tlenem, dwutlenkiem węgla czy duchem świętym ?.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: e tam. Gdzie Bogu do ciebie. Już wiesz kim jezdeś ? Czy jeszcze medytujesz wewnatrz swego wewnętrznego wnętrza." do artykułu Czym oddychać: tlenem, dwutlenkiem węgla czy duchem świętym ?.  (dzień temu)
Hamilton:   "@jotko49: jak zwał tak zwał. Cwaniaczyli i cwaniaczą. Dwa śwagry i oszusty - Zdzichu i Zbychu." do artykułu Czym oddychać: tlenem, dwutlenkiem węgla czy duchem świętym ?.  (dzień temu)
Koriolan:   " Cóż ... Bóg jest mądry i wymyślił CUDOWNE rzeczy ... Nie tylko komórki ale też niewiarygodnie złożone i cudownie działające mechanizmy. Człowiek nie potrafi takich zbudować i wygląda, że długo jeszcze nie będzie potrafił. Choć bardzo się stara dorównać Bogu. " do artykułu Czym oddychać: tlenem, dwutlenkiem węgla czy duchem świętym ?.  (dzień temu)
jotko49:   "@Hamilton: No nie mów tak. Głowy nie dam choć kiepska, lecz uwzględnij zobowiązania... Weż na ten przykład Andrzeja Marie Genowefę...Stu procentowej jedności tam nie ma. A może taka taktyka, głos za głos. Co do pozostałych rokowań to jedynie kliement jest pewny jak śmierć, taki mamy klimat. ps, Wtajemniczeni z dobrych żródeł szepczą iż A M G ponoć transwestyta i rodzina sama nie wie czy on z Wenus czy z Marsa." do artykułu Czym oddychać: tlenem, dwutlenkiem węgla czy duchem świętym ?.  (dzień temu)
Hamilton:   "@jotko49: hahaha - do tych toi toi zaglądał i staruszki podglądał ten Andrzej Maria Balbina fon Sad dawniej chyba pani Lucjan.Ciekawe czy dalej się w tym specjalizuje. Dziś ten art byłby hitem eioba. Młody Sadoś z lulokiem kuca i siusia z babciami." do artykułu Sądowa saga rodu Sadowskich.  (dzień temu)
Hamilton:   "@jotko49: nie mów tak. Patriot walczy jak może a mu te z vatican kradną polskie znaki. Pierwszy chyba art gdzie mu ich dostępnie nie usunęli. Musiał głęboko oddychać mieszaniną tlenu i siarkowodoru swojego sracza. I sukces." do artykułu Czym oddychać: tlenem, dwutlenkiem węgla czy duchem świętym ?.  (dzień temu)
jotko49:   "@Hamilton: Mając w pamięci te pielgrzymki do Toy Toy-ów, raczej zwarci , choć z czarnymi owcami nigdy nie wiadomo. A nóż jaki młodszy o rok jest opcji :panspermii, czy nie daj Boże ameby z szwedzkim rodowodem spadłym z Księżyca." do artykułu Sądowa saga rodu Sadowskich.  (dzień temu)
Hamilton:   "@jotko49: oby się śwagry nie pobili jak dojdą do pradziadka Adama i prababci Ewci. Paczamy, paczamy o tu głosów 4 i dramat. Popularesy w d....Żartowałem, jak to mówią kruk krukowi, tym bardziej jak mózgu....brak." do artykułu Sądowa saga rodu Sadowskich.  (dzień temu)
jotko49:   "@Hamilton: No to jasne jak czarna dziura w środku Galaktyki. Mój wpis byłby dłuższy niż pełne tytuły jemu przysługujące, Przecież przeskoczyłem Rzym, Grecję, Egipt, Atlantydę, Archipelag Mu, ledwie wspomniałem Sumer. 'CHopie', wiesz co działo się będzie jak nadlecą ufoludki dostarczając mu całą potrzebną historię wraz z listą z drzewa genealogicznego z uwzględnieniem całego łańcucha genetycznego. Przecie składa się on miliardów par białek, żółtek etc. Głowa boli..." do artykułu Sądowa saga rodu Sadowskich.  (dzień temu)
Hamilton:   "@jotko49: w następnym odcinku będzie jak pradziad Kostki de Pitekantrop zwany Nudnym ożenił się z Balbiną fon Wiesołek z domu won Sadow i oba śwagry rzucali na dinozaury dzidami ogólnowojskowymi wyprodukowanymi w Stoczni Szczecińskiej im Adolfa Warskiego głosując na siebie." do artykułu Sądowa saga rodu Sadowskich.  (dzień temu)
jotko49:   "@Hamilton: Do dupy taki art. Gdzie!!! się pytam, Rydzyk, Duda, Hamy i Smrodki, cała ta Vatykańska hałastra z penisami w garści ganiająca dopiero co dorastających przyszłych poddanych Króla Gustawa. Nie wiem jak inni ale ja czekam na rozwinięcie i uzupełnienie, zanim spakudzę to Akceptacją. A na razie zwyczajowo zgodnie z unijną dyrektywą...do szamba" do artykułu Czym oddychać: tlenem, dwutlenkiem węgla czy duchem świętym ?.  (dzień temu)
jotko49:   "Pełen podziwu Zbigniewie De Sad herbu Nałecz i z wypiekami na twarzy oczekuję dalszych wiekopomnych relacji z tych historycznych poszukiwań. Ubolewam iż brak opisu jak to twój pra39x dziad ukatrupił pod Grunwaldem wrednego Ulricha, ale wiadomo w tej zawierusze podli Templariusze zwędzili nagranie video. Nieważne. Przekonany jestem iż cofając się w archiwach odczytasz w końcu te pismo klinowe z pot ..." do artykułu Sądowa saga rodu Sadowskich.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: u ciebie na komputerze majstrują te z vaticanu, bo innym to się nie zdarza. Załóż komżę na klawiaturę a korbkę pokrop wodą święconą." do artykułu Czym oddychać: tlenem, dwutlenkiem węgla czy duchem świętym ?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "Zamieszczam ten art w tej formie bo komputer zmienia samoistnie z formy opracowanej wlasnie na taka....jak widzicie. Dlaczego tak jest.... nie wiem ?" do artykułu Czym oddychać: tlenem, dwutlenkiem węgla czy duchem świętym ?.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska