Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
szubrawiec:   "Masz no Izka plusa...tylko uważaj na te łososie norweskie-ponoć badziewie i barachło jakich mało!" do artykułu Mój Fuhrer – Breivik.  (12 godz. temu)
Koriolan:   "@swistak: Masz rację. To my zapłacimy za globalizację. A dokładniej płaciliśmy, płacimy i będziemy płacić. Można by zmniejszyć te opłaty Ale trzeba by mieć mądrych polityków. A polscy politycy jacy są ? Każdy widzi ... " do artykułu Planetarianie, czyli złote zęby rekina.  (12 godz. temu)
Izabela:   Nowy artykuł Mój Fuhrer – Breivik  (13 godz. temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski: Walę hejnał mariacki!" do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (13 godz. temu)
szubrawiec:   "'Antyreklamą można oprawiać świadomie, nieświadomie lub „przy okazji” czyli mimochodem. Podobnie jest zresztą ze zwykłą reklamą. - Mówienie i pisanie o szkodliwości palenia i zażywania narkotyków może mieć następujące skutki uboczne. 1) Przypomina uzależnionemu, że powinien „zapalić”. 2) Wzbudza zainteresowanie młodzieży, która podejmie „eksperymenty”.' Zgadzam się z panem w zupełności. Przecież, ..." do artykułu Antyreklama.  (13 godz. temu)
zakrawarski:   "@szubrawiec: No to czekamy teraz na 'wielkie rzeczy' szubrawca i chatarda ! Im wiekszy upadek tym wieksze dzielo ? PS na zdjeciu...pijesz lemoniade ....grasz na trabce....czy dmuchasz szklo w hucie Julia W Szklarskiej Porebie ? " do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (13 godz. temu)
greenway:   "@Marcin Sznajder: Dziękuję i pozdrawiam serdecznie i wiosennie. :-)" do artykułu Imagi - nacja.  (13 godz. temu)
multifinancial:   Nowy artykuł Naprawiamy samochód z ubezpieczenia.  (13 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'sokojnie bracie ... ' Mialo chyba byc ....spokojnie.... i dupy bym ci nie zawracal gdyby nie lingwinistyczny przypadek mianowicie....skoja.... w tubylczym jezyku znaczy ....zartowac.... jak -skoja inte- nie zartuj..odwrocone. To co, mam zartowac czy nie .....?? Zdecyduj sie....lingwinisto ! " do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (13 godz. temu)
multifinancial:   Nowy artykuł Kradzież pojazdu, a autocasco  (13 godz. temu)
ZM Henryk Kania:   Nowy artykuł Co dobrego do jedzenia na majówkę?  (13 godz. temu)
Wilkutop:   "@Hamilton Starszy: emocje odgrywają kluczowa role w inwestowaniu trzeba być twardym" do artykułu Regulacje prawne a legalność brokerów forex w Polsce.  (13 godz. temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Antyreklama  (13 godz. temu)
Rzyczanka:   Nowy artykuł do wrót zła  (13 godz. temu)
szubrawiec:   "@chatarda: Dzięki za komentarz, pewnie masz rację, rzeczywiście sami musimy dostać w dupę, by pewne rzeczy zrozumieć.Może na tym właśnie polega piękno życia? Przecież najwięksi twórcy, pisarze, artyści etc.często doświadczali w swym życiu upadków i cierpienia, może właśnie z tego rodzą się później wielkie rzeczy?" do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (14 godz. temu)
chatarda:   "Wiem, jak to jest gdy chęć pokazania się jest najważniejsza na świecie. Jak przestaje się dbać o własne zdrowie, byle tylko być na topie. U mnie o mało nie skończyło się to tragicznie, bo w wieku 18 lat byłam już uzależniona od alkoholu i zawaliłam naukę. Zapewne nikogo nie zdziwi to, że dla mnie ten problem nie istniał dopóki nie wylądowałam w ośrodku Wsparcie pod Koszalinem. Dopiero gdy zaczęłam ..." do artykułu Dlaczego młodzi ludzie sięgają po alkohol?.  (14 godz. temu)
Sujka:   "By osiągnąć szczyt najpierw trzeba wskazać górę " do artykułu Dlaczego ludzie tak rzadko osiągają sukces?.  (14 godz. temu)
szubrawiec:   "@piotrwrobel: 'Jak łatwo Dyl dobrał mu się do skóry'-pozwól Piotrze, że się wtrącę, rzeczywiście Kotoński sam sobie w nogę strzelił, wdając się w pyskówki z Dylem, tym bardziej że, nie oszukujmy się, to co najczęściej prezentuje Dyl to poziom podrosłej gimbazy;zero merytoryki, zero argumentów, ot byle komuś nawrzucać(na dodatek powtarza się, że aż mdło-wyświechtane slogany, typu'ryży Tłusk, czy'ro ..." do artykułu "Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!".  (14 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska