Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Adam Jezierski: prałat przyjeżdżał do Wałęsy spowiadać, a sąsiedzi przybijali sobie uszy do płota. Na pewno wszystko wiesz, ale przez wrodzoną skromność milczysz." do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
zakrawarski:   "Yoyo-kolo, yoyo-kolo, yoyo kolo = Nie nadaje się !!! " do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Janusz Nitkiewicz: ??? :):):)" do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Hamilton: HAM IL TONK UN - te literowki to moje Swiateczne prezenty dla ciebie. Wiem ile radosci daje ci wyszukiwanie ich i......raptem -lojmatko- mam go ! Na twojej -buzi- wypieki, radosc i zadowolenie do konca dnia. Zrob sobie tabelke i zaprowadz statystyke ! Obiecuje -podsylac ci te prezenty ! zazywlam cui serdowicne pozozdraqwowiwneia ! Cieszysz sie ? / ..." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Wałęsa spowiadał się a treść spowiedzi trafiała do teczki 'Bolek'." do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
noyes:   "@Serpico: Pozostańmy przy swoim. Często jest tak, ze trudno się porozumieć. To mały kłopot. Ja go wyrzuciłem z głowy. Może Pan zrobić to samo... i poczuć ulgę? Nie ma problemu , nie ma sprawy... umysł jest uwolniony. Pozdrawiam" do artykułu Odpuszczanie.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: wielokrotnie udowodniłeś swoją ogromną odporność na wiedzę, kulturę i sztukę. Stąd moja pewność, że żadne krzyki cię nie przekonają, że czerwone jest czerwone, a zielone jest zielone. Wiesz lepiej !!!" do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: nie dziwię się Adamie. Agenci specsłużb twojej klasy od dawna podsłuchują konfesjonały i mają materiały na evergreeny." do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jasne, bo co innego jest jak, a co innego jest jak .... I dlatego jesteś tu powszechnie szanowanym dupko-głupkiem." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Z tego co wiem to Jankowski treść spowiedzi przekazywał do SB." do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: ... :))))))) Jacy wszyscy ? , ty i parę może nawet jeden oszołom z multikont ? Nie bądź smieszny, stary kabotynie. Banda kretynów co sobie z eioby zrobiła prywatny folwark. Wiem prawda w oczy kole, a ja mam odwagę ją pisać prosto w oczy takich tchórzliwych kabotynów jak ty." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - i wszyscy ci tu potakują na czerwono." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Nie pisałem że mam pewność, na podstawie twoich reakcji wysnułem takie przypuszczenie, jednak ty swoją 'obroną' i metodami to przypuszczenie utwierdzasz, twoje cechy charakteru są tu już powszechnie znane." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: a ty z tym walczysz jak lew przez dwa 'ff' pierdoląc w kółko na eioba swoje 3 po 3. bez ładu i składu. Dobrze, że ludzie nie umierają ze śmiechu czytając idiotów, bo zostałbyś sam z kilkoma kolesiami." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: 'Może ludziom którzy mają tendencje rodzinne do raka, także zabronić posiadania dzieci ? ' ad 1) Obecnie mamy do czynienia z falą chorób na raka, spowodowaną promieniowaniem jakie powstało po wybuchu https://pl.wikipedia.org/wiki/Czarnobyl. ad 2) Jemy coraz więcej wysoko przetworzonych produktów z dużą zawartością chemii. ad 3) Żyjemy w ciągłym sztuczn ..." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: A skąd ty kurwa masz pewność że biję żonę i dzieci, jestem złodziejem, oszustem, opluwając mnie publicznie i kłamiąc na mój temat. Znany jesteś GAMONIU HIPOKRYTO ze swojej podłości . Atleta moralności się q... znalazł." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Ty nie wiesz o czym piszesz w ogóle, chcesz izolować pedofilii, którzy nie popełniają przestępstw seksualnych na dzieciach, 20=30 % ogółu przestępstw, to pedofile. Nie operujesz konkretami, uciekasz do 'filozofowania' bez sensu. Próbujesz pogrywać na emocjach." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)
Serpico:   "@noyes: Mhm , jeśli ma się chorego partnera, po prostu się nie zastanawiać nad tym, że jest chory. Co wyrzucić z przyszłości ? Przyszłość można w jakimś stopniu planować, nie da jej się przewidzieć idealnie. Jeśli ktoś kompletnie nie planuje, ani nie rozważa jakie jego teraźniejsze działanie będzie miało wynik w przyszłości, to potem właśnie ma plecak pełny i leży na glebie przyt ..." do artykułu Odpuszczanie.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Nie piszemy o wszystkich 'duszpasterzach', ale o tych upapranych. Oczywiście że zdarzają się wartościowi księża, ale takich coraz trudniej spotkać, no cóż ryba psuje się od głowy, to nie jest przysłowie tak całkiem bezpodstawne. Władze KrK swoim zamiataniem problemu pod dywan doprowadzili do epidemii i kolejnego wybuchu 'polowania na czarownice', tylko w dzisiejszych czasach to oni są czarownicami, koło życia się toczy, ... tak ono działa." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Jakbyś, 1-3 % populacji, nie pogrywaj tak, nie zadziała, przelicz sobie ile rodzin około, panie 'liczydełko' , jakoś nie pomyślałeś że takie dziecko może urodzić się tobie, tym bardziej że zestaw genów jakie posiadasz to koszmar. Masz być izolowany przez to ? A może ktoś ma ci zabronić posiadania dziecka ? Może ludziom którzy mają tendencje rodzinne do raka, także z ..." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska