Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: ha ha ha ha - podrywasz mnie na swoje focie, przymilasz się, a potem twierdzisz, że mnie nie zaczepiasz. No wiesz, tego się po tobie nie spodziewałem. To taki z ciebie Don Juan. Pokazać swe wdźięki, rozkochać w sobie i porzucić. Ha ha ha ha ha - a ja umieram w samotności z tęsknoty za twoim każdym słowem, gestem, myślą." do artykułu Dobra zmiana - Znowu sukces.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Teraz o co ci chodzi, ślepy jesteś więc muszę powtarzać tak długo aż dotrze to do ciebie, ile razy mam jeszcze pisać że masz mnie nie zaczepiać, ja cię nie zaczepiam to ty cały czas szukasz zwady, jak nie zemną to innymi." do artykułu Dobra zmiana - Znowu sukces.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jak na kreatywnego 'inrzyniera' po YT zbyt często się powtarzasz i stajesz się zdecydowanie nadaktywny. Te objawy to chyba pierwsze pozdrowienia od doktora Alzheimera. Przypudruj sobie nosek damski bokserku, bo ci znów wyskoczyły dwa gile ze złości." do artykułu Dobra zmiana - Znowu sukces.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Wiem że masz problemy ze wzrokiem staruszku, to dla rozwiania wątpliwości. Hamstone wściekły https://thumbs.dreamstime.com/b/vulture-vector-illustration-cartoon-53929249.jpg Hamstone skupiony http://www.eioba.pl/files/user15571/ja.jpg A tak na marginesie poszukaj sobie kogoś w przedszkolu na swoim poziomie do tych swoich przepychanek, mi się ..." do artykułu Dobra zmiana - Znowu sukces.  (2 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Co minusujesz ? Twoja była też cię zdradziła z szefem twoim hahaaha ? W zasadzie to by tłumaczyło awersję do ludzi na stanowiskach kierowniczych hahahahah " do artykułu Przyjaciele...  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: pomyliłeś adresy, ja nie jestem adminem i nie mam zamiaru na nikogo wpływać. Zrób z rodziną co zechcesz, co mi do tego. A mnie możecie odrzucać, przerzucać i zarzucać - mam to głęboko w du..... Jesteś śmieszny ze swoimi groźbami. Załóżcie sobie pajace różowe rajstopy, wetknijcie piórka w dupę i idźcie straszyć glapy. Dawno wam nic nie odrzuciłem, nawet zagłosowałem, ale z czystej ciekawości muszę coś odrzucić. ." do artykułu Dobra zmiana - Znowu sukces.  (2 dni temu)
Serpico:   "@VIVI.: Jak najbardziej masz racje, niepotrzebnie to pisze, zawsze miałaś hahhahaha ........, cała czakramiarnia, świadomości odłączające się od ciała, łączące z absolutem, ego odłączające się od duszy, dusza od ego, umierające wszechświaty, gadanie z aniołami stróżami, to nie żadne schizo. Schizy to mają tylko tacy jak ja hahahahha ...... Otóż hahahaah nie .....:) I co ..." do artykułu Przyjaciele...  (2 dni temu)
Z. Kostka:   "@Hamilton: Jak widzisz doszedł: pokrzywiony, Henear, Kitek, Korolian, Juliusz II i nie zamiatam w popularesach, chociaż mam od tygodnia najwięcej głosów - 10. Na ostatnie 10 moich artykułów 7 zablokowali mi hejterzy i nie weszły do popularesów. Ustaliliśmy z rodziną, że nie będziemy odrzucać artykułów, ale w takiej sytuacji chyba będziemy musieli wznowić odrzucanie, do czasu ąż wpłyniecie na hejte ..." do artykułu Dobra zmiana - Znowu sukces.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: skąd wiesz czy nie wywalili tego co nie wiedział, że w polskim alfabecie są polskie znaki i pracę za niego dostał normalny facet, który nie strzelał z tego powodu fochów i nie kazał ludziom biegać po sraczach za sobą." do artykułu Granica absurdu ?.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Ha ha ha ha ha ha ha ' Emocjonalną demagogią niczego się nie zmieni, a tylko pogorszy. Nie zamierzam też nakłaniać Cię do wycofania napisanych tu słów, bo one tylko Tobie wystawiają świadectwo'. Popatrz gamoniu na swoje świadectwa, każde z czerwonym paskiem na dupie. Oj masz tych świadectw - blisko 3 000. " do artykułu Granica absurdu ?.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ha ha ha ha - ty z Koriolanem biorąc zasiłki utrzymujecie swoją krwawicą tę armię darmozjadów. Najgłośniej pyskują zawsze ci co do tego wspólnego gara zwanego budżetem nic nie wnoszą tylko wyciągają. Im mniej osiągnęli w swoim życiu tym bardziej uważają się za kompetentnych i mają proste i gotowe recepty pierd..... w koło macieju całymi dniami o kwiatkach i bławatkach na eioba." do artykułu Granica absurdu ?.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@jotko49: https://sjp.pl/epatowa%C4%87 Wskazane absurdy są powszechnymi faktami manifestującymi się głównie w biurokracji nie tylko jednego kraju, ale i powszechnie na całym świecie i opierają się na mentalności ludzkiej, jedyne różnice występują jedynie w skali. Jednak te szkodliwe zjawiska najchętniej zamiata się pod dywan przy użyciu demagogi i epatowaniem emocji bazujących na ..." do artykułu Granica absurdu ?.  (2 dni temu)
Koriolan:   " Uff ... Nie udało Ci się ? Szkoda ... . Tym niemniej drogą wyjścia jest już dawno odnaleziona ... Musisz ją tylko 'wymacać' :-))) " do artykułu ... Odpowiedź upału. ....  (2 dni temu)
jotko49:   "@pokrzywiony: Bez sprzecznie, na ten przykład Eioba, tolerująca na swym łonie niejednego świra i żłoba. Gdzie bezkarnie pluje się na hymn, godło i flagę przy aprobacie popaprańców wspierających każdy pierd wydany przez skretyniałego oszołoma i życiowego łamagę. Gdyby czasem odezwały się jakieś zardzewiałe nożyce.. słów nie cofnę gdyż sprzedawczykami choćby wirtualnie się brzydzę." do artykułu Granica absurdu ?.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@jotko49: Uważasz że w Polsce absurdów nie ma ? " do artykułu Granica absurdu ?.  (2 dni temu)
jotko49:   "Epatowanie się Pudelkowatymi absurdami w zdegenerowanym Szwedistanie, dla genetycznie inteligentnych inaczej skuteczną formą relaksu. Odwraca uwagę od fajerwerków na podbitych terenach bezjajecznych zniewieściałych lewaków...https://www.aftonbladet.se/nyheter/a/1kp0bJ/svensk-polis-klarar-inte- av-att-stoppa-bilbranderna Autora takiego artu Alfę i Omegę w ocenach politycznych i nie ty ..." do artykułu Granica absurdu ?.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@VIVI.: O to właśnie chodzi, by pomimo otaczającego chaosu umieć odnaleźć stałe na których można oprzeć własne życie. ;) Realia nie opierają się jedynie na fizycznej płaszczyźnie, ani nie na 2 płaszczyznach emocjonalnej i fizycznej, one są rozłożone na o wiele więcej płaszczyzn." do artykułu Przyjaciele...  (2 dni temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: staram się :) i mam świadomość tych koszmarów. Duży dystans do kilku spraw daje mi Wesza. Cokolwiek by się nie działo, jak bym nie była w złym nastroju, czy jaka by nie była pora roku - cztery spacery muszą być. A każde wyjście jednak na łąkę i między drzewa zmienia nastawienie. Psiak wesoło gania a ja czy chcę czy nie dostrzegam to co się zmienia i istnieje niezależnie od chaosu informacyjnego" do artykułu Przyjaciele...  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@VIVI.: I tak trzymaj, wiem że piszę koszmary, ale tak to wygląda przykro mi :)" do artykułu Przyjaciele...  (2 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska