Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Koriolan:   "@podobny: Wir ... Ja to widzę tak ... Wirujesz, wirujesz i wirujesz, walczysz, trzymasz się i próbujesz wejść wyżej ... Coś powoduje, że pewnego dnia się puszczasz i ... Opadasz na dno (4 wymiar, spokój, cisza). Dno jest nieskończenie płaskie, puste i nie ma dokąd iść ani po co i o co walczyć. Posiadasz w spokoju - JESTEŚ. . Ale podnosisz głowę do góry a Wir ... ..." do artykułu Break/point.  (12 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nie musisz go przekonywać. Whisky z lodem i grawitacja już go mają w swych objęciach. A pycha odezwie się jutro w waszych komentarzach." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (12 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan, a to co widzisz w komentarzach wiesz jak się nazywa ? Fałsz do kwadratu, manipulowanie ludźmi, tylko dlatego że nie masz co życiem zrobić. Serio zbierze uczynki ? W samym necie człowieku masz historię swojego upadku, a jeszcze zostaje real. Forum laickiej, znawca świadomości, forum Benedyktynów, przykładny chrześcijanin. A tu kto ? Już sam nie wiesz kto, ..." do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (12 godz. temu)
Serpico:   "cytuję Koriolan : 'Ogólnie masz rację ... Choć powinieneś zacząć od ... Przedszkola. Religia jest zdaje się już w przedszkolu. . Jestem za usunięciem religii z przedszkola i podstawówki. W szkole średniej gdy dzieci mają 15 - 16 lat wydaje mi się, że już maże być a nawet powinna. W tym czasie dziecko już nabiera własnych poglądów i powinno mieć możliwoś ..." do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (12 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: I ty kwestowałeś dla Laickiej ? Ty ? Śmierdzi to coraz bardziej, nie chciałeś wyjaśnić czy masz pozwolenie, nie chciałeś odpowiadać na maile od nich. A teraz jesteś 'guru' i znawca na forum zakonu katolickiego ? Mam, jeszcze mam nadzieję że to tylko FAŁSZ, ale coś nie wygląda na tylko, bo słabo reagujesz." do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (12 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: Iluzja ... Dla mnie fajny przykład iluzji to państwo np polskie. Coś takiego nie istnieje ale ludzie umówili się, że pewnie obszar będą nazywać Polska. A więc państwo to umowa, że istnieje 'coś' co faktycznie nie istnieje. Podobnie w fizyce atom. Umawiamy się, że atom to jądro i elektrony. Od chwili tej umowy atom istnieje, choć nie istnieje i jeszcze mówimy, że materia skł ..." do artykułu Break/point.  (12 godz. temu)
Serpico:   "Koriolan do Ciebie tym razem z forum Benedyktynów, rozrysować ci że to zakon katolicki ? Trzeba ? Nie trzeba ? 'Koriolan 13 lutego 2019 o 12:34 Mądre kazanie choć może niepotrzebnie rozszerzone o Adama i Ewę bo czystość wewnętrzna jest wystarczająco ważną sprawą dla chrześcijan. W/g mnie … Wiara żydowska w czystość zewnętrzną jest jakby pierwszym stopniem. Drug ..." do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (12 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nie tylko, jeśli coś napiszesz wbrew woli Piotra Wróbla , 'buddysty' także piekło : cytuję Piotr Wróbel : 'Piotr Wròbel 4 lutego 2019 o 16:40 No właśnie. Mówiac wprost, Ojciec Leon idol wielu katolików, człowiek kształtujacy ich opinie, manipuluje jak cholera . I za to pójdzie do piekła' http://ps-po.pl/2019/02/03/zgroza ..." do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (12 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: ja też lubię lody z alkoholem, ciasta i słodycze też ... Np wiśnie w likierze i czekoladzie ... Pycha :-))) Lody z alkoholem to pycha ale w postaci 'deseru lodowego'." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (12 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahaha 'Błędy zakrawarskiego' dzieła zebrane Tom 1-12. Kolejne w opracowaniu na talony i przedpłaty." do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (12 godz. temu)
Koriolan:   " Techniczny 'wzionął' - wyzionął ? 'patriarkatu' - patriarchatu ? 'dojrzec......szukajm' - ć i szukaj ? " do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (13 godz. temu)
Koriolan:   " Fajny wierszyk ... Lekki łatwy i przyjemny ... . I na Boga ... PRAWDZIWY . !!! . Zakrawarski ... TAK właśnie jest jak napisałeś. Bóg nie jest starcem, kocha swoje dzieci i raduje się i śmieje. TO wszystko jest w biblii ! . Jedynie Stary testament to część straszącą Żydów. Jak nie będziesz grzeczny to pójdzi ..." do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (13 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ty ? Co ty masz w tej głowie ? Dla ciebie bez znaczenia jest czy to forum 'laicyzacji' czy forum Benedyktynów, cały czas to samo.Do tego ileś lat na randkach w necie. Oczy bym miał w dupie, po prostu wlazłyby mi do tyłka. Gdzie jeszcze jesteś hahahah ? Na forum prawnym raczej nie hahahha ....... Ale zanosi się na to że będziesz jako przykład hahaha ... p ..." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (13 godz. temu)
mojra:   "https://www.google.com/search?ei=7ttJXJjvIoqPmgXf9JagBQ&q=poemat%20boga%20cz%C5% 82owieka%20pdf&oq=Poemat%20Boga%20Cz%C5%82owieka&gs_l=psy- ab.1.1.35i39l2j0l8.15153.27110..33401...1.0..0.182.4297.17j24......0....1..gws- wiz.....6..0i71j0i67j0i131.4rvDFEoMCCg&fbclid=IwAR1YIdnIiiD6bDv- Lx68CuusSxJS2MuZrz19gRUdjSWaY6eoJX2roEQDxNc" do artykułu «A więc... Ty... znasz wszystko? I myśl, i czyny ludzkie?».  (13 godz. temu)
Koriolan:   " Fajny wierszyk ... Lekki łatwy i przyjemny ... . I na Boga ... PRAWDZIWY . !!! . Zakrawarski ... TAK właśnie jest jak napisałeś." do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (13 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Next : 'Józef 25 września 2018 o 21:53 Koriolan: „Od innych ludzi różnie się tylko tym, że z nimi … Walczę. Podobnie robi P.Wrobel, ddn, Agnieszka 2, brat Zatorski i inni”. Mogę się z tobą zgodzić,ze różnisz się od normalnych ludzi,bo często tak sam o sobie piszesz.Ale po co mieszasz do o. Włodzimierza Zatorskiego?' http://ps-p ..." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (13 godz. temu)
edlesz:   Nowy artykuł Tajemniczy świat roślin  (13 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: niepotrzebnie się wysilasz patriotycznie, bo 'polskości' piszemy małą. Wypuść powietrze bo ci muskuły mogą 'penc'. " do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (13 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: A przypadkiem na to trafiłem, ale się doigraliście. 'Witam ojcze Leonie, osoba która atakuje pana personalnie na pana forum groziła mi śmiercią na innym forum, eioba.pl ' Dołączyć rozmowę ponowną z Laicką gdzie atakuje personalnie Pieczyńskiego ? Łamanie zabezpieczeń portalu ? Wiśniówki itd ? Wszystko BĘDZIE cwaniaczku. Masz teraz tak ciepluteńk ..." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (13 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska