Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
gabinetzabiegowy:   Nowy artykuł Masaż Gorącymi Kamieniami  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: https://www.youtube.com/watch?v=gwUmabzKETE https://www.youtube.com/watch?v=2aouYtfSC84" do artykułu Równia Pochyła.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: nie zapłacz się, bo się odwodnisz: http://tiny.pl/g67vb Gdyby mu stawiano pomniki za życia znajdą się inne Zakrawarskie piętnujący to tak jak Zakrawarski piętnuje pomniki JPII stawiane za jego życia. I trudno by im odmówić racji. Dla mnie stawianie pomników za życia jest równie idiotyczne jak zbudowanie mauzoleum z karawanem w środku w pełnym pogotowiu." do artykułu Równia Pochyła.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: O pan Koriolan hyhy. Jakie dzieci znają ? Głodne, bez ubranek i bez wakacji hahahaha ? A gdzie te biedne dzieci mają pojechać na wakacje, jak 'kurorty' im 'świadomi' dorośli pozajmowali hahahahahahaha .................... ? Zapomniałeś dodać, że dzieci są fizyczne, bo na przykład płaczą, jak je coś boli, albo jak są głodne. Gdzieś czytałem że jakiś ojciec bił d ..." do artykułu Garnek z miłością.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: Ha ha ha ha - Kostka to jest wywiad czy spotkanie dwóch plotkarzy, którzy jak stare baby mielą ozorami co inni mówią. Ponad połowa tego 'wywiadu' to plotkarskie pogaduszki rodem z magla. Po swoim osiedlu też tak łazicie i opowiadacie co kto, na kogo, za ile i dlaczego?" do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "Ciekawy art, z tym że po ataku paniki, w końcu przychodzi spokój, ja nie widzę związku z 'Bogiem', poza tym była pani zależna od ludzi, w końcu przychodzi poddanie, jeśli człowiek jest zależny od czegoś. Z jakiegoś powodu, część ludzi którzy byli blisko śmierci, doszukuje się w tym że przeżyli mistyki, nieznajoma dziewczynka zmarła. Nie istnieje powód dla którego 'Bóg' w którego oczy pani 'patrzyła', miał ratować akurat panią, a nie tą dziewczynkę." do artykułu Namacalna duchowość..  (dzień temu)
Hamilton:   "Myślę, że nasza cywilizacja stanęła przed takim wyznaniem. Technologicznie jesteśmy przygotowani na przeróżne 'siekiery', które będą rąbały za nas produkcję i większość usług, tylko co z nami.? 'Siekiera' się sama naostrzy, nie męczy się, nie potrzebuje odpoczynku ani urlopu, krótką emeryturę spędzi w hucie, nie zastrajkuje, nie wypije w pracy, nie spadnie z rusztowania, a jeśli nawet to NFZ nie p ..." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "Są pytania, na które nie ma jednej oczywistej odpowiedzi. Doskonała bajka dla dzieci i dorosłych. Gratuluję i pozdrawiam ..-:)" do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: Radze, nie sluchaj akrdeonistow grajacych na akordeonach marki -Scandalli- https://www.youtube.com/watch?v=khkUtTR0nbo" do artykułu Równia Pochyła.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Aneta Zdrojewska: ha ha ha ha ten pan pokrzywiony jest niezwykle szarmancki w stosunku do pań. pokrzywiony: 'Gnij w tej swojej nienawiści :)' do profilu liwa. pokrzywiony: 'Co pierdolona szmato jż nawet pies cię dupcyć nieche ?' do profilu liwa. Pisownia oryginalna. Ha ha ha ha - teraz jest tu na eioba naczelnym wodzem oddziału walki z chamstwem i hejterami. Dba o wartości. Osta ..." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Aneta Zdrojewska: uważaj, bo nasz pokrzywiony Maniek to bardzo zasłużony bojownik o 'kurtóre' na eioba. Mający duży wkład w rozwój tego portalu. Wystarczy pooglądać jego czerwone od wstydu komentarze. Oto próbka jego talentu : @Hamilton Starszy: Ty pierdolony trybie przypuszczający, nie umiejący nawet wyliczyć odchyłki procentowej przyrostu składek ubezpieczeniowych na przestrzeni ..." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ha ha ha ha ha - odezwał się naczelny wódz walczący z chamstwem. Gdyby wsadzali za chamstwo to byś z pierdla wychodził jedynie posprzątać spacerniak z łopatką w ręku i miotłą w tyłku. " do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Zapraszam,żebyście sobie matole zębów nie połamali, a czekaj, jeden zdaje się już ich nie ma :). 'Ja ' z dużej hahaahhaha .......... Kto jeszcze ? Zakrawarski ? A może Youngcontrarian od : http://natemat.pl/110669,pozyteczni-idioci-zobacz-gdzie-w-polsce-promuje-sie- rosyjska-wersje-wydarzen" do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: Myślisz cwaniaczku że Koriolan i Ja chcemy cię do sądu pozwać, mylisz się tego się sam doigrasz bo liczba osób, która chciałaby zobaczyć twój bezcenny wyraz twarzy jaki zrobisz, kiedy przyjdzie ci zapłacić znaczną kwotę na organizacje dobra publicznego. " do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Możesz zacząć pisać z czego żyjesz hahhahhah ....... http://www.eioba.pl/a/5oox/iii-spotkanie-eioby-zakonczone A teraz parę słów na poważnie, obrażacie osoby publiczne i to nieustannie i ty mi grozisz pozwami. Zabierać pajace grabki i do domku, bo rodzice was wołają. Myślisz że cwany jesteś ? Nie jesteś. p.s. Zap ..." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Aneta Zdrojewska: Tylko to 'jest jest' to nie jest błąd, a poprawia panią koleś, który nie potrafi po polsku pisać, nie wspominając o napisaniu czegoś składnego:), co jest poniekąd zabawne :)." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Aneta Zdrojewska: Ja Wierzę temu co mnie życie nauczyło, nauczyciele są omylni ;)" do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: O hahahaahha ........ z pozwu zbiorowego, chłopek roztropek, to możecie mnie pocałować w dupsztala haahahaa ........ Teraz to mam ubaw hahahahaaha ............. Popłakałem się :) , żeby złożyć 'pozew zbiorowy' to najpierw byście musieli się zebrać w sobie, Koriolan jest dopiero na etapie poznawania siebie, to jak może składać cokolwiek, jak jeszcze hahaaha nie wie hahaahhaha .... kim jest haahhaaa........." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (2 dni temu)
Aneta Zdrojewska:   "Ojej. Nie było mnie przez godzinę, a tu taka dyskusja się wywiązała :) Na szczęście jestem już w takim wieku, że mogę z rozbawionym dystansem podchodzić do błędów - swoich i cudzych :) Co do błędów w pisaniu. Szkoła nauczyła mnie, że jeden błąd obniża wartość pracy o jedną ocenę. Natomiast życie nauczyło mnie tego, że prawdziwą twórczą wartość wykuwa się w ogniu błędów. I komu tu wierzyć? :)" do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (2 dni temu)
michal262:   Nowy artykuł Remont mieszkania w 5 prostych krokach  (2 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska