Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
VIVI.:   "@Hamilton Starszy: nie da się chyba:(. Brakuje takiej opcji - kurcze - no masz rację, źle zrobiłam, ale obiecuję, że już choćby nie wiem co Panowie wypisywali zaknebluje tę jędzę Vivi. No poobcinam jej paluszki, żeby tylko weszli do ,,popularnych'':)" do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@VIVI.: z zasady nigdy nie odrzucam. Lajla była wyjątkiem, bo też wyjątkowe głupstwa pisała. Spróbuj, bo mi tych sześcioraczków też żal. Istnieje alkoholizm, narkomania to pewnie i uporczywa odsłonomania. Jakby to im miało uratować życie to warto. " do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (dzień temu)
koLo:   "@Zdzisław Sadowski: Weź istoto rozbieg i pier..lnij tym, co ci na karku siedzi. Może będzie lepszy układ neuronów a co za tym idzie, inne zjawiskowo piękne cudo wyniknie z tego jeb... cia. " do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@swistak: ukrywałeś się przez prawie 30 lat. A teraz heroizm wyłazi z ciebie. Będziesz 'bohatersko' wieszał krzyżyki, różańce, resortowe dzieci i wnuki do piątego pokolenia jak mówi pismo. Po przyjęciu najświętszych sakramentów czy przed?" do artykułu Ukochany kraj,umiłowany kraj.  (dzień temu)
Henear:   "Ostatnio jadąc busem, kobieta zwróciła się do mnie o pomoc z niedziałającą komórką. Na 'Ty' właśnie, bez żadnego 'panowania', całkowicie naturalnie bez tej sztucznej rezerwy. Lubię takich ludzi, z resztą przyjemne to jest gdy społeczna interakcja przebiega w duchu wspólnoty i bez niepotrzebnego patrzenia z góry bo 'coś tam'. W języku polskim, 'pan czy pani' dodaje dystan ..." do artykułu Król na tronie i Królowa na nartach.  (dzień temu)
Ondraszek:   Popularny artykuł: Uwłaszczenie Chłopów w Polsce pod zaborami  (dzień temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Król na tronie i Królowa na nartach  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Adam Trzciński: gdybyś 13 grudnia spał do południa mógłbyś teraz po 30 latach walczyć bohatersko z komuną jak większość tych prawych i sprawiedliwych. Co miesiąc w towarzystwie 2 tysięcy policjantów i setki ochroniarzy ci bohaterowie walczą. O przychylność prezesa i stołki. " do artykułu Ukochany kraj,umiłowany kraj.  (dzień temu)
VIVI.:   "@Hamilton Starszy: da się cofnąć te odrzucenia bo już mi się żal zrobiło Pana Zdzisława? " do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Zdzisław Sadowski: sześcioraczki skamlące o szósty punkt. Żałosne. Zróbcie sobie siódmego. Dla was to nic trudnego. " do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (dzień temu)
VIVI.:   "@Zdzisław Sadowski: Panie Zdzisławie. Oczywiście, że ja i Kolo to jedność, a teksty jakie publikuję nie są moje, bo przecież kobieta nie potrafi pisać. Ona może tylko rodzić dzieci /kolejne/ sto lat starszemu partnerowi /z pozycją/ ewentualnie robić karierę przez łóżko. Kobiety nie powinny mieć praw do głosowania, ani edukacji. Przecież im to jest niepotrzebne. Proszę dołożyć wszelkich starań i od ..." do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (dzień temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Juliusz II: Masz racje, że VIVI. i koLo, to jedność. A było już dobrze, VIVI, i koLo, odczepili się ode mnie, ale złośliwa natura VIVI. znowu wzięła górę (współczuje jej ewentualnemu partnerowi, mieć taką jędzę na co dzień w domu to tragedia). Zastanawiam się czy nie podjąć rękawicy, i wraz z resztą rodziny i przyjaciół nie odpłacić jej pięknym za nadobne i wtedy już żaden jej artykuł nie wejdzie ..." do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (dzień temu)
Adam Trzciński:   "@gnostyk: Może drobny ale za to swoich przeciwników politycznych nie obrażam.Coś co wyniosłem z domu to kultura i dobre zachowanie." do artykułu Ukochany kraj,umiłowany kraj.  (dzień temu)
Adam Trzciński:   "@swistak: Był po właściwej stronie.Nawet prawie rok spędziłem w więzieniu. Mam wiec moralne prawo do pisania na ten temat" do artykułu Ukochany kraj,umiłowany kraj.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Marcin Sz: ja chłodno podchodzę do tych którzy mi słodzą. Budzi to we mnie nieufność. Moim idolem jest Małysz. Nie dał się zagłaskać i potrafił zachować do siebie dystans. Zdecydowanie wolę tych co prowokują do myślenia od tych co dają gotowe recepty jak przykładnie żyć. Nie cierpię też na nadwrażliwość. Mam wystarczająco grubą skórę. Ten minus przy twoim komentarzu nie jest mój., ale plusa też ci nie dam bo nie jestem hipokrytą. " do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
Marcin Sz:   "@Hamilton Starszy: To Twoje doświadczenia , nie moje. Szanuje je... tak jak każdą inność. Często ludzie próbują przerobić znajomych 'na swoje kopyto' nie zadając sobie trudu by 'pochodzić w ich kapciach'. To zawsze budzi sprzeciw i słusznie. Może zostańmy przy swoim: ja będę 'cukrzył' a Ty ...? Pozdrawiam Serdecznie Mistrza" do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
Marcin Sz:   "@Hamilton Starszy: | 'Jednak będę się upierał przy jednym. Zbytnia cukierkowatość takich działań odnosi odwrotny skutek.' Nie zauważyłem. To subiektywny pogląd. I chwała Bogu, ze nie jesteśmy klonami. Pewien znany reżyser, gdy mu ktoś podpowiadał zmianę w scenie, mówił z uśmiechem ' Wie pan to znakomity pomysł... tylko w pana filmie. Drogi Przyjacielu wal u siebie w artach ile chces ..." do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@swistak: należy ogniem stosów wypalić tolerancję natychmiast. Leć po zapałki, ja pozbieram trochę starych opon. Będzie nowocześnie i po bożemu. " do artykułu Kim był Piotr Skarga?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "'Zbrodnię i karę' Dostojewskiego przeczytałem jak miałem 15 lat. Ta lektura tak mnie wciągnęła, że olałem wszystko i nie poszedłem do szkoły. Moja wychowawczyni (mądra kobieta) zapytała mnie o usprawiedliwienie. Powiedziałem prawdę. Nie pytała mnie o treść i fabułę. Zapytała tylko jakie wnioski wyciągnąłem. Odpowiedziałem, że na pewno wiem, że nigdy nie mogę decydować o życiu innego człowieka bez ..." do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Marcinie to, że ludzie się zmieniają to prawda. To, że dobrem powinniśmy zwyciężać zło to też prawda nie podlegająca dyskusji. To, że ten artykuł jest dobry i potrzebny to też prawda. To, że powinno się docierać z dobrem do serc i umysłów poprzez dobro nie musisz mnie przekonywać. Jednak będę się upierał przy jednym. Zbytnia cukierkowatość takich działań odnosi odwrotny skutek. Wielu tego nie kupi ..." do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska