Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Dyl Sowizdrzał:   "@szubrawiec: heheh swój swojego i bez wąchania pozna, hahahaha ;-) " do artykułu Piękna, czerwona sukienka..  (16 godz. temu)
brissonfreddy:   Nowy artykuł Szybkie pieniadze i niezawodne  (16 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@gwiazda: sukienka ? pilcha kojarzę z żółtym szalikiem pod mocnym aniołem ale sukienka ? zapodaj coś z tego tematu pani , hmmm gwiazdo, prosiłbym również o kilka słów jakie czynniki skłoniły panią do nadania sobie takiego nicka na eiobie , ;-) " do artykułu Piękna, czerwona sukienka..  (16 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@piotrwrobel: Drogi Wróbelku ...przyjacielu ... mojej kozy, .... widzę, że znalazłeś w końcu bratnia duszę, w sumie po to na Eiobę zawitałeś, w związku z powyższym niech raduje się twa dusza o hosanna ;-) Juz widzę was po spożyciu spółkujących z owieczkami , hektolitry wypitych trunków wątpliwej jakości niewiadomego pochodzenia. Po wizycie hultaja co druga koza i co 4 owca w stanie błogosławionym ..." do artykułu Oficjalne moje przeprosiny dla Dyla.  (16 godz. temu)
Skalny Kwiat:   "@piotrwrobel: Skalna nic takiego nie napisze, bo jest unikatowa, a nie najpoważniejsza ;) I kiedyś zrozumiesz, że dopiero po odrzuceniu wszystkiego, co nie jest twoje, zaznasz pewnej cząstki prawdy, która rzuci światło na to kim jesteś i co tu robisz. Żadna religia ani system religijno-filozoficzny nie są potrzebne. I nie ma o co kruszyć kopii ani dosłownie ani w przenośni ;)" do artykułu Oficjalne moje przeprosiny dla Dyla.  (16 godz. temu)
Skalny Kwiat:   "Uhm... Miłości nie znajdziemy po zewnętrznej stronie serca ani też poza sobą samym. Pokochaj siebie i roztaczaj swoje światło na innych :)" do artykułu Dotknij mnie...  (16 godz. temu)
Skalny Kwiat:   "@liwa: e, to nie miłość w takim razie... Ta nie pyta się dlaczego i po prostu jest :) Często mylimy uczucie miłości z zauroczeniem, czułością, przywiązaniem, posiadaniem, okowami itd..." do artykułu Dotknij mnie...  (16 godz. temu)
liwa:   "miłość nie trwa wiecznie, pulsuje i przemija jak wszystko, a potem zostaje tylko ból, puste miejsce zostaje zastąpione pytaniem 'dlaczego?'" do artykułu Dotknij mnie...  (16 godz. temu)
nieziemski:   "@Mariusz Kajstura: Pitagorejczycy i Platon wyszli od matematycznego ujęcia obiektywnej prawdy ( że 2+2=4) ale Logika i Epistemologia nie zastępuje Aksjologii ( tj. świata wartości Etyki i Estetyki w Filozofii). 'Siatka pojęciowa' Logiki ma swoje ograniczenia -tak samo jak wyjadanie bogactwa 'Zupy Rzeczywistości' widelcem matematycznym. " do artykułu Matematyka Kreatywna cz.VI.  (16 godz. temu)
szubrawiec:   "@gwiazda: Witaj Gwiazdo:-)Pilcha lubię i czytałem wiele jego kniżek...ale, wstyd przyznać! Wybacz-wątek z żółtą sukienką uciekł mi'bezpowrotnie w sensie ścisłym'jak mawia pan Jurek:-)Mniemam, że to z 'Pod mocnym aniołem',skoro mnie właśnie wywołałaś do tablicy:-)ale pewności nie mam, dawnom czytał, a i mózgownica moja zapchana różnorakimi informacjami wszystkiego nie pamięta, tym bardziej, że zwoj ..." do artykułu Piękna, czerwona sukienka..  (16 godz. temu)
nieziemski:   "Geometra nieeuklidesowa, racjonalizm matematyczny macierzowych tensorów, hamiltoniany itp. -i tak nie wyczerpują pozaracjonalnej 'Intuicji Wieloświatów' , które widziałem w 'Życiu po Życiu'- gdzie nie liczy się racjonalizm matematyczny-tylko emocjonalizm psychologiczny ! Emocje jakim podlegamy- to innymi słowy świat wartości etycznych - bo to budzi większe emocje co jest więcej warte (wyżej na skali etycznej -a nie matematycznej) . " do artykułu Matematyka Kreatywna cz.VI.  (16 godz. temu)
liwa:   "@Dyl Sowizdrzał: Sowizdrzale, uwielbiam 'Józka' od pierwszego taktu i od dnia pierwszego wykonu, a było to daaawnooo temu :))))) trudno tu być cały czas, można pier...ca dostać od tych mądrości i świergotów; co niektórzy nie rozumieją, ze stali się przekleństwem eioby, i nadal tym się karmią aby być w świetle fałszywego blasku.. " do artykułu Jak zaoszczędzić pieniądze na wodzie?.  (16 godz. temu)
Izabela:   "@Dyl Sowizdrzał: oj no dobra dobra. Zajmę z M44 jakąś malutką ławunie swoimi 50 kilogramkami elemelka:)" do artykułu Szuja....  (17 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Hamilton Starszy: i to jest właśnie pokora ! i tu mogę pochylić czoła a nawet zdjąć czapkę jak nauka idzie ... a nie w ciemnogrodzie modlą się w instytucjach publicznych o deszcz w XXI wieku ... " do artykułu Jak działa grawitacja?.  (17 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Hamilton Starszy: co ty ...przeciez to nadajnik LTE w chujownicach dolnych ,...hehee" do artykułu Jak działa grawitacja?.  (17 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Hamilton Starszy: hahahaha... miałem juz o Jezierzaku nie pisać, bo zamówiłem u niego w super antyakwariumacie maaasę krytyczną książek, ale cisnęło mnie sie toto na usta i klawisz, dorzucę jeszcze pana od lokomotywy internetowej, ten z grawitacją tez chyba nie ma nic wspólnego ... lokomotywa jak śmigała przed pendolino , tak dalej zap...dala w obłokach bez prądu i paliwa na żelówkach od wsk'i, hahaha" do artykułu Jak działa grawitacja?.  (17 godz. temu)
piotrwrobel:   "@Dyl Sowizdrzał: mylisz się Dulu najpoważniejszy tutaj jestem JA. u ha ha No chyba że Skalna napisze że jednak ona. No to wtedy oddam jej prym" do artykułu Oficjalne moje przeprosiny dla Dyla.  (17 godz. temu)
szubrawiec:   Popularny artykuł: Spowiedź praktykującego alkoholika-część 3  (17 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Izabela: no,no,no kicia psicia ;-) nie przekombinuj , hahahah park jest wszystkich i basta ... jest i prosiaczka i króliczka choć ateusz i Puchatka łakomczucha i wrobelka i Dyla kiedy nadejdzie ...ta ! chwila ... ' Park Sztywnych' rzecz jasna ...;-) " do artykułu Szuja....  (17 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton Starszy: Tak sobie tylko gadam ... Fizycy biorą pieniądze za tłumaczenie ludziom tego co nie jest prawdą ... A te słowa Einsteina są pewnie z początków jego życia. Pod koniec śpiewał troszkę inaczej :-))) " do artykułu Jak działa grawitacja?.  (17 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska