Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
zakrawarski:   "@Koriolan: 'treść troszkę dla mnie naiwna' ...... Do naiwnych swiat nalezy. Pochodzi od: Blogoslawieni naiwni albowiem oni posiada ziemie. Jako znawca swietych fraz....mozesz potwierdzic te .....boskie slowa ?" do artykułu Listy.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Przestawiles litery....to nie wszechmocny, tylko weszmocny. To taki co zgniata gnidy i wszy !! " do artykułu Księga Rodzaju 32,8-14.  (dzień temu)
Rafał Kramek:   "@Koriolan: Zobacze, pewnie sie przyda" do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@Izabella: ... I będziesz odbywać w nieskończoność ... Aż zrozumiesz, że nie o rozmowy tu chodzi :-))) " do artykułu Rozejm z Alterego.  (dzień temu)
pasjonatpl:   " @Dyl Sowizdrzał: Cóż. To, że zastosował sie do wyroku Sądu i zapłacił Owsiakowi 19 tys. zł jest faktem. Faktem też jest, że jest bezrobotny, a przynajmniej wtedy był. Więc pytanie cały czas jest aktualne. Skąd polski bezrobotny miał taką sumę, skoro zasiłek nie wystarcza nawet na przeżycie miesiąca, a jego żona jest nauczycielką, więc nie zarabia na tyle dobrze, żeby bez problemu utrzyma ..." do artykułu Do puszki Owsiaka: „12 groszy, tylko nie płacz proszę".  (dzień temu)
Koriolan:   "@Rafał Kramek: domyślam się ... Masz silne ego. Dużo energi bije w Tobie z przeszłości, wspomnień. To widać w Art o psie. Spróbuj przeczytać E.Tolle 'Potęga teraźniejszości' może ta książka Ci lepiej wszystko wytłumaczy :-))) " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Rafał Kramek: w/g mnie nie U wszystkich :-))) Widziałeś kiedyś spotkanie pięciu kobiet ? O kurczę ... ile energi ... I ciągłego narzekania. Zła energia bardziej bulgocze :-))) Ale dobra też się rozlewa. Popatrz na komentarze i spróbuj określić kto jaką energia promieniuje :-))) " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Rafał Kramek:   "@Koriolan: Ja umiem wysiedziec tylko jakies 5minut,potem sie rozpraszam" do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Rafał Kramek:   "@Koriolan: Widac dobra energia to sie ludziom gadac zachcialo." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Rafał Kramek: Your choice .... Na wschodzie mówią, że najlepiej działa medytacja :-))) " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Rafał Kramek:   "@Koriolan: A to oczyszczanie to,co regres,psychoterapia,dobry film,ksiazka i katharsis?" do artykułu Odciski.  (dzień temu)
liwa:   "@Skalny Kwiat: hahaa.. to zaszczyt, im więcej nas na liście potępionych, tym ciekawsza będzie zabawa :))) " do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Rafał Kramek: Nie do końca się rozumiemy ... Powiedzmy, że Twój umysł to ego i świadomość. Ego składa się z pamieci, schematów myślowych (szpilek), myśli itd. Oczyszczanie się to 'pozbywanie' się EGO. A więc wspomnień, szpilek itd. Po to by być świadomością. Więc nie chodzi tu o samo wyciąganie szpilek co o utożsamienie się (bycie) ŚWIADOMOŚCIĄ a nie ego (szpilkami lub wspomnieniami). Już Ci to pisałem ale innymi słowami :-))) " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Rafał Kramek: A może tych szpilek już nie ma, a traz trzeba pozwolić by rany po nich się zabliźniły ?" do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Skalny Kwiat:   "@kolo: Ty wyraźnie chcesz trafić na listę 'nowenny' w zajawce do artykułu ;)" do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (dzień temu)
Rafał Kramek:   "@Koriolan: Osho jest cudowny, sam mam takie szpilki,no ale u mnie to raczej przeszlosc jest bardzo zywa,wspomnienia tez wiec takie wyciaganie na nic sie zda." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
kolo:   "Ooooo wszelkie duchy, (to znaczy wibracje z nieba) przybywajcie, by przekazac wiadomość, (to znaczy nośnik energii) do tej SPAMERKI, to juz wygląda jak łoże madejowe w wydaniu psychicznym!" do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (dzień temu)
Koriolan:   " He he ... Masz już ponad 100 komentarzy ... Cieszysz się ? " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Henear: 'Kto by tam się chciał zmieniać dla korporacji..? ' ... ten co chce zarobić ? Korporacje dobrze płacą i stosują własny coaching, który działa podobnie jak przynależność do sekty religijnej ..." do artykułu Oddaj hołd przed ekranem niewolniku!.  (dzień temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska