Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Andrzej Lesiak:   Nowy artykuł Potężna broń!  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Andrzej Budzinski pojawił się na eioba.pl z własnej inicjatywy. Nie jest pokorny jak koza Mośka. Wyraźnie ma zamiar przejąć inicjatywę. Może liczyć na poparcie religiantów, milorda i Jotka49 wzywającego od pewnego czasu do wymordowania wszystkich zwolenników Unii Europejskiej." do artykułu Koza na eioba.pl.  (dzień temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Aż żal zadek ściska jak adaś się miota, swe j ego wyciska Bulterier kota, kręcąc się w koło swego ewera, by ściągnąć cokolwiek ten szczwany przechera. Przedpole ozorem znów pragnie oczyścić, lecz czyni to szczerze nie z żadnej zawiści. Mruga raz tutaj raz tam dłuższą już chwile, temu pokadzi by drugiemu wbić szpile. Dla innych to czyni, bo przecież nie sobie, tak krążąc zawile szcząc po całej Eiobie." do artykułu Koza na eioba.pl.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego, że Budzinski bardziej zawiszczy Tobie niż mnie???" do artykułu Koza na eioba.pl.  (2 dni temu)
lajla1:   Nowy artykuł Księga Rodzaju 45,10-12  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko zawiszczam ci też tej umiejętności rolniczych. Tak zgrabnie potrafisz połączyć uprawę pietruszki z hodowlą kóz na eioba. Sprytne zagranie. Kup jeszcze osła i będziesz miał kółko dyskusyjne z burzą mózgów." do artykułu Koza na eioba.pl.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: hahaha - Adaśko najbardziej ci zawiszczam tych odsłon. Obgryzłem już sobie paznokcie u nóg do kolan z tego zawiszczania. Też chce być oreł jak ty i fon Sadosie, a mi nie wychodzi. Taki los owrzodzonego z rodziną. Ty napisz ile tysięcy odsłon miałeś wczoraj. Tym mnie dobijesz." do artykułu Koza na eioba.pl.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Zawiszczyłeś, zawiszczysz i zawiszczyć będziesz." do artykułu Koza na eioba.pl.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: i nie porównuj się z Wałęsą. Wszędzie na świecie wystarczy szept : 'Adaś Jezierski' i ludzie na ulicach na baczność stawaja, ruch zamiera, drzewa zakwitają zimą, lód topnieje i słychać owacje 'Adaś, Adaś, Adaś'. " do artykułu Powinieneś stać się Liderem- czy jest to najlepsza metoda na osiągnięcie Sukces?.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko, im się nie stawia za karę, że cię wygryźli i odebrali należny ci hołd. Ty to co innego. Znów mnie zgrzybiałego starca wodzisz za nos. Ten ciężar skromności cię kiedyś przewróci. Jak ty to wytrzymujesz ? Adasiu jak ?" do artykułu Powinieneś stać się Liderem- czy jest to najlepsza metoda na osiągnięcie Sukces?.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Nie wiedziałem o tym. Gdzie jest ta ulica? Jestem przeciwnikiem pomników dla żywych. W Gdańsku jest to norma, żeby nie stawiać. Wałęsa wyłamał się z lotniskiem. Pomnik JP2 powstały za życia stoi na terenie kościelnym. Pomnik Jankowskiego został szczęśliwie obalony. Były prezydent Adamowicz ufundował pomnik Gunterowi Grassowi. Gdy Grass się dowiedział zażądał usunięcia pomnika i pomnik usunięto. Przeczytaj: >>> http://www.eioba.pl/a/4ipt/hej-cokoly" do artykułu Powinieneś stać się Liderem- czy jest to najlepsza metoda na osiągnięcie Sukces?.  (2 dni temu)
priya patel:   Nowy artykuł madhya pradesh model service escorts  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nie wiesz jak coś się pisze ? Staremu, zgrzybiałemu i ciemnemu Hamiltonowi sprawdzenie zajmuje ze stoperem w ręku 4 sekundy, łoś ficunym i ócunym bez czasoprzestrzeni zajmuje wieki. To na *UJ mi taki rozwój." do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (2 dni temu)
Koriolan:   " Tylko żydzi mają obiecane od Boga, że będą władać całym światem. Rotschild (nie wiem jak to się piszę) i ustawa 477 jasno wskazują drogę ... Chrześcijanie to tylko niżsi pomocnicy ... " do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (2 dni temu)
Koriolan:   " Masz błędne wyobrażenie, że zapisanie się do kościoła chrześcijańskiego, zmienia człowieka. Ciekawy jestem czy protestantów uważasz za takich samych chrześcijan a nawet lepszych ? Niestety, samo zapisanie się do religii chrześcijańskiej nie czyni człowieka NIC LEPSZYM od buddysty czy Eskimosa. Co więc czyni chrześcijaństwo w człowieku ? " do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: co tam moje śruby w zderzeniu z takim obrońcą uciśnionych. Coś na twoim poziomie : http://www.eioba.pl/a/5w07/prawda-o-hamiltonie" do artykułu Koza na eioba.pl.  (2 dni temu)
podobny:   "@Hamilton: Ty lubisz kogoś przykręcać śrubami." do artykułu Koza na eioba.pl.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: widzisz nawet Konstanty Ildefons Gałczyński o tobie pisał. A o mnie nikt nie chce i muszę linkować po nocach by mieć tyle odsłon co ty miszczu i Sadosie." do artykułu Koza na eioba.pl.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: no Adasiu, jak to kto. Twoi fani. I mnie na wsi to jest ulica Adasia Jezierskiego, remiza, plac, rondo, przedszkole, stadion i dwa pomniki A w Gdańsku nic. To nie do wiary. Pan hrabia chyba robi starego Hamiltona w jajo." do artykułu Powinieneś stać się Liderem- czy jest to najlepsza metoda na osiągnięcie Sukces?.  (2 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska