Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
golesz:   "Ho, ho Jasiu! Dziewice, to mają tych tajemnic bez liku. Aż do wieku słusznego. I zwłaszcza te po przejściach." do artykułu Cykl "Erotyki" II.  (dzień temu)
golesz:   "Te osty, pokrzywy, mrówki, szczypawki - zawsze jakby wbrew. W ferworze, w uniesieniu, nie zwracałeś uwagi, a 'po' swędzenie, pieczenie, wypryski... I nie mówię tu o przypadłościach hm... popularnych medycznie. Dlatego należało czasem mieć pod ręką stosowny kocyk. Albo chociaż gazetę. Nie jest to może zbyt subtelny czy poetycki opis problematyki, ale przecież ludzie konkretni też mogą coś do sprawy wnieść." do artykułu Plankt nieco pikantny (inspirowany wierszem J.Słowackiego "Smutno mi...).  (dzień temu)
_serpico_:   "@.: 'Czytelnicy' , to zablokowane konta, między innymi za multikonta,nie wspomnę o groźbach. Dalej chcesz brnąć ? Groźby., ubliżanie , dalsze kłamstwa, pomijam. Pytałem , odpowiedź była prosta.Zamiast tego masz ciszę spokój i drogę na Ostrołękę i mnie rozmawiającego z kimś kto łamie regulamin portalu w tej chwili. Czyli ciebie ." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
_serpico_:   "@.: Co Ty nie powiesz ? Tonący brzytwy się chwyta :). Jeśli będzie tak uważać i mieć ku temu podstawy , nie zabronię jej przecież. Nie będę Ci wyjaśniał po raz setny , co zrobiłem wtedy , chciałem wyjaśnić , zamiast wyjaśnień był cyrk z multikontami i wyzywaniem mnie. A zdyskredytować pisarkę ,to chciał Piotr , w artykule , którego już nie ma, gdyby ktoś chciał to zrobić ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
nse:   "@_serpico_: http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/choroby-psychiczne/zespol-urojeniowy- przyczyny-objawy-i-leczenie_37273.html http://www.zielona-gora.po.gov.pl/index.php?id=36&ida=2891 ' Szczególną determinacją okazują się ci, którzy sami najbardziej przyczynili się do wygenerowania swoich problemów. Muszą więc znaleźć zastępczego winnego.' ... jeśli się kogoś atakuje ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
_serpico_:   "@Adam Jezierski: No i ? Co było tydzień temu ? Jest tak nadal ? " do artykułu Miasto, które zmieniło bieg historii.  (dzień temu)
_serpico_:   "@.: Na marginesie , jeśli Ci przeszkadza, że na tym forum , występuje się pod nickiem , z różnych względów jest archiwum wypowiedzi, napisz do administracji prośbę o zablokowanie konta , już teraz odpowiadają. No chyba że nie masz czasu, w takim układzie, mogę Ci pomóc jak chcesz i zrobię to za Ciebie. Nie mam ochoty i nie sądzę by ktoś miał , na zabawy ponowne w podszywanie się pod użytkowników." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
_serpico_:   "@.: A propos pieniaczy , 'znalezione' w necie : 'Wiem co to agesja. Uczestniczyłem w dziesiątkach a może i setkach bitek. Biłem sie w szkole i śród kolegów o przywódstwo. Potem biłem się na weselach, zabawach itp. Lałem po pysku i mnie wybito przednie zęby. Biłem się przeciwko norzownikom i sam walcząc stylem od motyki. Ćwiczyłem 11 lat karate i szukałem zwady by się bić.' ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
_serpico_:   "@.: Ja się ciebie pytam , koriolan brał w tym udział , nie mam go za co przepraszać , wyjaśnień nadal nie mam. A jeśli chodzi o zasrywanie forów ,oni zasrali całe forum , różnymi wpisami , jakiego typu między innymi masz wyżej , to wróbla wpis. W międzyczasie , ganiał tu i robił z siebie wcielone dobro i mędrca, a ty to 'kupiłeś'. Jakie oskarżenia ? Dyl go oskar ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
nse:   "@_serpico_: Widzę że znowu sobie wymyśliłeś teorie i będziesz ją drążył nie mając dowodów, strasznie ograniczony jesteś ! Koriolana za swoje oskarżenia do tej pory nie przerosiłeś, zasrany detektywie ! 'To jak jest panie Kajstura ?' Ano coraz bardziej mnie przekonujesz o swojej chorobie psychicznej. Weź te swoje dowody idź na Policję, a nie zawracaj tu swoimi debilizmami ludziom ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
_serpico_:   "@.: Nie wiem czemu , zawsze byłeś dla mnie odrobinę dziwny , ale jeśli to przyznanie się do gadania robienia z eioby bajzlu z kolesiami od multikont i wyzywania mnie , jesteś konkretnym pajacem, co życia nie ma kompletnie i kolegów szuka w necie , żeby choć znalazł jakichś 'fajnych' http://imgur.com/a/GAQ07 To jak jest ? Od tak się przyznajesz ? Ja jestem ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
nse:   "@_serpico_: 'Tylko się nie zakrztuś, zapis nutowy powstał zanim powstała muzyka ,a opis wierzeń z animizmu , ma związek z faryzeuszami.' Kolejne debilne twierdzenia jakie chcesz tu wcisnąć, śpiew ptaków istniał zanim pojawił się człowiek i był zdolny się nim uradować. Walisz tu i zatruwasz Eiobę swoimi debilizmami i jeszcze jesteś z tego dumny. Faryzeusze szukali absurdalnych dow ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
swistak:   "Gówniany art w którym mózg autora defekuje swoją zawartość!" do artykułu Grzdyle, wroble, lamy i inne świniopasy.  (dzień temu)
_serpico_:   "@.: Tylko się nie zakrztuś, zapis nutowy powstał zanim powstała muzyka ,a opis wierzeń z animizmu , ma związek z faryzeuszami. Pooglądaj sobie forum pajacu, takiego jednego stowarzyszenia , to zobaczysz z kim pomidorowałeś , panie mądry , kiedyś cię nawet lubiłem , ale kretyn , to kretyn. Aaa czekaj , no chyba że ty wiesz , i wpisy do twojego profilu 'Mariusz kończymy tą farsę ? ' to realne takie ? Tak , jest dowód  :) , to dowód czy poszlaka ? " do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "'Tylko zadaj sobie pytanie, czy warto poświęcać swój czas oraz nerwy, aby latać po bankach...'. Kto jest leniwy i wierzy w bzdety, ten płaci. Ile bierzecie pieniędzy dla siebie od załatwionego kredytu mieszkaniowego w wysokości 300 000 złotych?" do artykułu Kredyt hipoteczny - załatwiać samodzielnie czy skorzystać z doradcy finansowego?.  (dzień temu)
nse:   "@_serpico_: Wydobywanie brzmienia we współczesnych instrumentach muzycznych jest oparte o formuły matematyczne, poziom rozumienia rzeczywistości musi się rozwijać. https://pl.wikipedia.org/wiki/Procesor_sygna%C5%82owy https://pl.wikipedia.org/wiki/Cyfrowe_przetwarzanie_d%C5%BAwi%C4%99ku https://pl.wikipedia.org/wiki/Komat_pitagorejski https://pl.wikiped ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (dzień temu)
swistak:   "Niech sprzedadzą roszczenia mafii reprywatyzacyjnej" do artykułu Polska powinna wprowadzić nadzwyczajne prawa w kwestii zwrotu mienia Żydom.  (dzień temu)
swistak:   "Harcerstwo przy tych barankach i owieczkach to bestie nacjonalizmu." do artykułu List Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do loży masońskiej B’nai B’rith.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@_serpico_: Dałeś + za ten 'artykuł' : >>> http://www.eioba.pl/a/5g7k/powiem-ci-kim-jestes ...-:)))" do artykułu Miasto, które zmieniło bieg historii.  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska