Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
katarzynasow:   Nowy artykuł Unia spienięża polskie maszyny  (15 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: Ja cię obrażam, a ty tworzysz wzorce grzecznościowe dla podręczników szkolnych. Oto tylko kilka przykładów '@Hamilton Starszy: ... pierdolisz brednie ' ''A Hamilton głupi racja , cep pracował całe życie , no centralnie idiota.' 'debilu już nawet odezwy od zapytania nie odróżniasz' '@duchowopopsuty: Coś dupołazie myślał, że masz patent na upierdliwo ..." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (15 godz. temu)
jankos:   "Ta 'sensacyjna' wiadomość jest tak samo wiarygodna jak reklama obok' Przełom w powiększaniu penisa...'" do artykułu Odkryto piątą siłę natury!.  (15 godz. temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: Papkę ? Odezwa hahhaah .. gdybyście ty korolian , czy remter mieli po 12 lat , to jeszcze dałoby się was zrozumieć. Odezwa do kancelarii Rady Ministrów w sprawie programu Polsatu hahah ? Gdyby choć wymieniał coś z TVP , no jeszcze przeszłoby. W stresie żyjesz ? Kto żyje w stresie ? Jak wy od 10 cioleci nic nie robicie hahaa ... ty się wozisz operam ..." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (15 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: Wspaniały szkic, do scenariusza na kolejny odcinek '13 posterunek' ... chłopie ty się tu marnujesz, napisz lepiej scenariusz coś z tego będzie, a nie tylko tu ubliżasz ludziom, by leczyć kompleksy rozdętego ego. Ps. Teraz rozumie dlaczego na wszelki wypadek czapkę masz zawsze na głowie. :)))))))" do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (15 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: komendant wołał 'cip cip posterunkowy' i powierzał ci najprostsze sprawy. Nie miał głupiej pewności, ale słuszne wątpliwości zawsze mu się sprawdzały. Posterunkowy K. nie potrafił znaleźć nawet własnej czapki." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (16 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: 'ty chyba ' ... lepsza słuszna wątpliwość, niż głupia pewność :)))))))" do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (16 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: ty chyba pracowałeś jako posterunkowy w komisariacie MO w czasach minionych. Wtedy zatrudniano takich speców jak ty. Z klasą. A nawet dwoma. Wskazuje na to twoja 'zielazna logyka' i sposób wnioskowania. " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (16 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: 'he he, nie zapomnij dopisać w donosie, że w zaciszu domowego ogniska biję żonę, ptasi rozumku.' ... To jest przypuszczenie, na które wskazuje twoje zachowanie, ale to też jest do zweryfikowania. :) Groźba jaką do mnie skierowałeś, była bezpośrednia i jednoznaczna ..., sposób reakcji też na coś wskazuje choć jeszcze dowodem nie jest. Teraz pro ..." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (16 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: he he, nie zapomnij dopisać w donosie, że w zaciszu domowego ogniska biję żonę, ptasi rozumku." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (16 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: ' 'Zgłoszony jesteś, w aktach groźba jest odnotowana'. Takich żałosnych kapusiów z ich aktami nosem wciągam.' To przyda ci się, gigantyczny nos ..., sądząc po tym jak się zachowujesz to tych 'kapusiów' co cię zgłosili musi być sporo. https://jadwigasz.files.wordpress.com/2012/06/nosacze.jpg ... hehe, śmieszny jesteś. Wspominałeś o wychowaniu 3 ..." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (16 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "O matko, aleś się teologicznie uzewnętrznił. " do artykułu Eli Eli głos Jezusa z krzyża.  (17 godz. temu)
geb:   Nowy artykuł Eli Eli głos Jezusa z krzyża  (17 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: 'Zgłoszony jesteś, w aktach groźba jest odnotowana'. Takich żałosnych kapusiów z ich aktami nosem wciągam." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (18 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Adam Jezierski: od czasu gdy Prymitywni i Siermiężni dostali się do władzy nastroje antysemickie i ksenofobiczne mają dobry klimat. Kurwizja ma w tym swój udział." do artykułu Miasto, które zmieniło bieg historii (19).  (18 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: biegnij złożyć donos - zarejestrują cię jako - TW Papuga z ptasim mózgiem." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (18 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Kiedyś opublikowałem na eioba.pl długi artykuł o polskim antysemityźmie >>> http://www.eioba.pl/a/3tgz/antysemityzm-w-polsce ...-:)" do artykułu Miasto, które zmieniło bieg historii (19).  (19 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: 'jesteś tak beznadziejny, że nie stać cię nawet na ripostę własnego autorstwa. Co za dno.'" do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: jesteś tak beznadziejny, że nie stać cię nawet na ripostę własnego autorstwa. Co za dno." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: 'ugryź się w jaja to uspokaja. Jesteś takim małym, wrednym, upierdliwym, mściwym, pełnym zawiści i zapłakanym starym dziadem.'" do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska