Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Koriolan: czuje, czuje. Pod warunek ze Naczlnik zakrawarski zjadl pysna grochufka z prwawawoskszydlowemi. Wtenczas asz mu iskry lecom jak oczka w poncochach krzywego Mańka.. " do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
milord36:   "@Serpico: Dawaj,dawaj hehe..." do artykułu Różaniec..  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: dobre pytanie panie. A pochylając się głębiej niż głęboko nie zauważymy zauważalnego w symbiozie z uważnym?. Ileż to trzeba, by zauważone stało się jeszcze bardziej zauważone na wskutek nieuwagi właśnie, co determinuje poważne implikacje w temacie uwagi jako takiej zakreślonej granicą epsylon na wskutek empirycznych działań uwagi z wagą i wagi z uwagą. Nie sądzisz? Tego z punktu widz ..." do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Serpico: ok Jesteśmy umówieni :-))) Wolałbym byś nie dzwonił po Polsce w moich sprawach ... Ale jeśli to Ci coś da .... To proszę, rób jak uważasz :-))) " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
milord36:   "@Hamilton: Okrywaj ten pół mózg kapeluszem bo jeszcze trochę i wyparuje." do artykułu Różaniec..  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Będziesz mnie ruszał, będziesz dalej czytał o płodach, wiśniówkach, zatłuszczonym sercu i zdeformowanej czaszce, będę bezlitosny.Tak ohydnego typa jak ty nie widziałem i takie coś jak ty nie będzie mnie tykać, zrozumiałeś ? A tak fakt, jeszcze o powtórnych komisjach ZUS , by zakończyć 'chodzikowanie' meneli jak ty." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: będziesz walczył do śmierci a potem zobaczysz?" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: hahahahaha - z tej złości na Hamiltona zagłosuj http://www.eioba.pl/a/5rxp/rozaniec#post402662 ulży ci. " do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Henear: ... 'A rzeczywistość jest brutalna. ' Tu się mylisz i po tym można poznać co myślisz i kim jesteś. Oczywiście tylko na potrzeby moich wyobrażeń, gdyż Twojego prawdziwego EGO nie poznam nigdy. . '... realnego spojrzenia na siebie oraz rzeczywistość. ' He he he ... A jak odróżniasz kto ma realne spojrzenie na siebie ... Ty ? Ja ? Serpico ? . Jak to oceniasz ? :-)))) " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Hamilton:   "@milord36: tawariszczu analfabeto macie wiecie, rozumiecie 'pożondek' w 'rzołondku'." do artykułu Różaniec..  (dzień temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: Bracie ... Wiesz dokładnie, że to czytałem bo jeszcze ostro pyskowałem pod artykułem. Ale nie chodzi o to ilu ludzi wie o tym. Wiemy obaj, że jeden człowiek może 'zniewolić' lub 'wykorzystać' drugiego używając ... Siły fizycznej, polityki, manipulacji, pieniędzy lub religi. I obaj wiemy doskonale, że katolicy, żydzi, świadkowie Jehowy i inne religie ..." do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
Hamilton:   "@milord36: tobie dać maszynę do pisania to ją zeżresz i dalej będziesz kopiował. To ci najlepiej wychodzi i dzięki tej umiejętności zamiast podstawówki skończyłeś Uniwersytet Marksizmu i Leninizmu dla zdolnych tawariszczów w niecały tydzień." do artykułu Różaniec..  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Henear to was widział, ciebie i wykazał się odwagą cywilną jak Vivi, poszedł z wami w 'miasto' i tu akurat fakt, ja taki odważny nie jestem hahahaah ............. , przecież jakbym cię zabrał gdzieś do moich znajomych, zresztą obojętnie gdzie, to by mnie pytali skąd ja ciebie wziąłem, oceno hahah ........... Jeszcze pół biedy jakbyś miał zamknięty ryj, pół biedy i jakąś w miarę odzież, dla odmiany, ale dalej to już tragedia." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: nie zazdrość mu. Też będziesz miał odrzucenia. Kostka wyraźnie zaznaczył, że trzeba odrzucać tym hejterom co na niego głosują." do artykułu Kiedy upadł portal eioba.pl.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: AHAHAAH teraz to leżę ! Was nie am co oceniać, menelnia i tyle, koniec ocen, zapuszczona totalnie, ale to ja się boję siebie ocenić AHAHAAHAHA............... Człowieku nażryj się l-karnityny wiadrami, nawet ten wasz Jasio coś o tym pisał i jedziesz, ty odważny od ocen siebie. Miałeś czelność wydawać mi oceny TY, razem z twoim całkowicie i do dna zrytym życiem re ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Pewnie że tak, pani Irina razem z rosyjskim autorem są przykładem przebudzonych i kochanych przez Boga. dlatego ich nieszczęścia nie spotykają, Bóg kocha wszystkie dzieci, te z wadami wrodzonymi w hospicjach także. A Stalina sobie wymyśliłem. A fakt, twojego ojca w PRL--wskim wojsku także. AHAHAAH , jak ja się boję oceniać siebie jak jestem wobec siebie samokrytyczny ? Dlatego nie jestem wp.. w taki syf życiowy jak wy." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Koriolan:   "@podobny: świetnie to opisałeś ... Poza jednym. Pytanie ... KTO tworzy ten Twój 'ból życia' ? Można odpowiedzieć ... 1) ja sam go sobie tworzę 2) tworzą mi go ludzie tacy sami jak ja. . Reasumując NIE MA przed czym uciekać :-))) " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: ech ... Specjalnie tak sformułowałem to zdanie by zmusiło do myślenia. Chodziło mi o to, że Bóg zdecydował iż człowiek może obudzić sam siebie. Może się obudzić albo nie obudzić się. Ale jeśli zdecyduje się obudzić to sam to musi zrobić :-))) . Tak. ... Serpico, ham-ilton i inni są świetnym przykładem kurczowego trzymania się świata ZE ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: z pokrzywionym pogadaj, on ma u admina chody. Za plusik przy komentarzu wszystko zrobi i wszędzie wlezie bez wazelinki jak Kostka za pół odsłonki." do artykułu Kiedy upadł portal eioba.pl.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Na początku można było odnieść wrażenie że to twoje całe RD to jest jakaś forma pracy nad sobą, kontroli emocji itd ble ble ble, prosta bo prosta, ale jakaś, teraz to już majaczysz.To już sieczkarnia, jak i artykuł." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska