Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton:   "@pokrzywiony: Hamilton napisał: 'gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole...' Gamoniu przynajmniej będziesz wyglądał jak mężczyzna po stoczonej dzielnie walce, a nie jak wystraszony parasolką damski bokserek i beksa." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: 'Historyczna lajza ....hitler..... polozyl swiat w gruzy'., Nie uwierzysz, a taka lajza Minneli na ten przyklad to oscara dostala i co jej zrobisz? " do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (23 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: no, a trzy partie mogą odebrać Kaczyńskiemu znacznie więcej zwolenników niż dwie Adasiu, a cztery partie mogą odebrać jeszcze więcej. Napisz evergreena, że pięć partii może odebrać........... Z wypiekami na twarzy, dłoniach i stopach będą to czytać niezarejestrowani." do artykułu Razem czy osobno?.  (23 godz. temu)
Adam Jezierski:   "System trzech dużych partii odpowiada istniejącym w społeczeństwie podziałom i mógłby utrwalić się po wyborach. Szczególnie w przypadku przejęcia władzy przez powyborczą koalicję centro-lewicową. Jest to zaleta sama w sobie. Dwie partie mogą odebrać Kaczyńskiemu znacznie więcej zwolenników od jednego antyPiSu." do artykułu Razem czy osobno?.  (23 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@zakrawarski: hitlerowi w wiedniu pendzle zabrali i zemscil siem na warszawa. Ty byc taka histeryk edek z fabryka kredek." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: kazdy kazdemu pomagaja jak umiaja i mogaja. '...hitler..... polozyl swiat w gruzy jako zemsta za to, ze nie zostal przyjety do akademii'. O boszsze, dobrze, ze ciebia przyjeli na ta uniwersyteta w sztokholm, bo by bylo po nas. Serpo do eutanazjuma a ja prosto do gazu. " do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Prosiłem przecież, Hitler razem z Niemcami, trochę ich było, w tym około 10 antyfaszystów, tych 10 ciu nie brało w niczym udziału. " do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nieśmiało chciałem ci zwrócić uwagę że cechy cesarzy rzymskich posiadają. pan Sadowski i pan Kostka, oprócz dostojności, w tym wygląd nawet, mają armię nicków do głosowania na swoje artykuły, podobno to rodzina, jednak jeśli rodzina, ma to znamiona działalności mafijnej (hahahaha), wszelkie objawy buntu ( odrzucenia ) tłumią uruchamiając armię, wierzą w swoje zwycięstwo, pat ..." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Tańczący z kormoranami: Biblii nie czytalem tylko wyciagnalem logiczny wniosek z rzeczywistosci. Historyczna lajza ....hitler..... polozyl swiat w gruzy jako zemsta za to, ze nie zostal przyjety do akademii Sztuk Pieknych w Wiedniu. Lajza kaczynski dowodzi wlasnie swojego -lajzactwa- gruzujac co tylko moze ! A jemu podobni pomagaja mu w tym jak tylko moga !!" do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: od tego czytania to go tylko głowa boli. Pół katechizmu przeczytał, a ma zaledwie 48 lat i na razie wystarczy. Należy mu się odpoczynek." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: 'W kazdym narodzie sa ludzie uzdolnieni, ale to nie oni dochodza do wladzy tylko zyciowe -lajzy'. Gdyby tak bylo to zyciowa lajza, ktora nie umi pisac zajmowala by wysokie stanowisko, a ty nie zajmowac, tylko dalej pisac z bledami i bez polska znak. Jeśli to byłaby prawda dawno byłbyś premierem Polski i Szwecji" do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Do roboty panie Zakrawarski, miguniem, proszę wyjaśnić pokrzywionemu przyczyny upadku cesarstwa rzymskiego, mam dość jego ptaszków i bzdetów, raz podejścia jak 18 latek który nie dawno poznał miłość życia, która za 10 lat będzie żoną kogoś innego.Nie pytasz co u mnie, to ci powiem, otóż usunęli mnie dyscyplinarnie z domu brata Alberta, teraz czekam na eutanazję, ale jest kol ..." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: cytuję pokrzywiony: 'Jesteś synem kłamstwa i matactw.' Hm ... kłamstwo,rzeczownik, rodzaj nijaki. matactwo. rzeczownik, rodzaj nijaki Ani mamy ani taty.Dziecko obojnaków ? Ale których ? https://pl.wikipedia.org/wiki/Obojnactwo Zamiast pisać bzdety nie chcesz poczytać o przyczynach upadku Cesarstwa Rzy ..." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski: ' W kazdym narodzie sa ludzie uzdolnieni, ale to nie oni dochodza do wladzy tylko zyciowe -lajzy...' - Widzę panie Zakrawarski, że jednak czyta pan Biblię! 'Głupców wynosi się na wysokie stanowiska, zaś zdolni siedzą nisko' Koh.10:6." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Putin jest życiową łajzą ? Uuuu ... panu Contrarianowi się to NIE SPODOBA, jesteście tacy 'przyjaciele' od anty kleru. Łajza i jakiś taki mały, mały to głupi.O 'jednomyślnym' narodzie rosyjskim i osobach jak Dima, który generalnie bronił Putina, hołota ? Oj też się nie spodoba.Wstyd mi za pana panie Zakrawarski, po prostu wstyd. Na dodatek obraziłeś s ..." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Poza, 4 dni temu pisałeś cytuję pokrzywiony: 'hehe, jak się nawiniesz gdzieś w realu to będzie można ci zaaplikować takiego kopa w dupę że ci gówno uszami wypłynie, stary zasrańcu. :))))))))))))))))))' 'Już ci wyjaśniłem stary śmierdzielu że to nie jest kwestia mojego chcenia, ale ty dalej przekręcasz jak to stare łachudry mają w swym zwyczaju robić. ..." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: jak z Mańkiem sięgniecie po władzę to hołota będzie młoda, zdrowa, bogata, silna, wykształcona i mądra jak nowa władza. A Maniusia nie zmuszaj do myślenia. To go może zabić." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: A Ty jak myślisz ? ..... Podobnie jak ty, bo to jest najbadziej logiczne.W kazdym narodzie sa ludzie uzdolnieni, ale to nie oni dochodza do wladzy tylko zyciowe -lajzy- ktorzy ta wladza rekompesuja sobie zyciowe niepowodzenia, brak sukcesow w zyciu zawodowym, zazdrosc do tych ktorzy te sukcesy osiagneli, nienawisc do tych ktorzy stoja wyzej. / ..." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: paczaj Adaśko a twoje 'skurwysyn' cenzura puściła i nie ma żadnych protestów. Rozchwitiwanym autorom wolno więcej." do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (dzień temu)
Hamilton:   "@tumaki: co tam kaszlak, to cudo uczyło swoich nauczycieli już jako kilkuletnie pacholę w podstawówce, a na starość kaszle odsłonami jak Sadoś z Kostką. Oby tylko nie doszło do porachunków mafijnych między Szczecinem a Gdańskiem. W tle grube miliardy ........ odśłóń. 'z dedykacją dla Hamiltona i Jotko' zgarnęło 99 odśłóń przez 10 dni. Ludzie się zabijają i urywają sobie głowy z płucami aby to przeczytać. " do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska