Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton:   "@Koriolan: 'kto obliczył wytrzymałość Twojej kości udowej i wytrzymałość ścięgna Achillesa ?' Niech zgadnę. Ten, no wrobel z tojlem jak wracali od glapy z 'posiadu' i zaczynali 'porzyg'? " do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton: No i właśnie o tym jest mój poprzedni wpis. Żadnego konkretnego argumentu dotyczącego sprawy, a jedynie w to miejsce wyzwiska w stronę przeciwnika w dyskusji. Załóżmy że nawet jestem pełnym nienawiści fanatykiem do tej mniejszości (choć to nie prawda, bo nienawidzę tylko zboczonej jej części), albo też i gówniarzem - jak mnie w rozpaczy nazwałeś. Wytłumacz mi w jaki spos ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Wiesław Henryk Lipski: 'Emocje? Jakie emocje? ' ... :))))))))))))" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: najlepiej dawać te dzieci pod opiekę 'pedagogów' wypełnionych nienawiścią do wszystkiego co inne. I pozamiatane." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Wiesław Henryk Lipski: 'Czy nie oczywiste jest trzecie wyjście, żeby nie dawać dostępu do dzieci an jednym, ani drugim, ani wszelkim innym popaprańcom?' ... Ok, a w jaki sposób proponuje Pan to zrealizować ? Niech się Pan osobiście w formie nieoficjalnej wybierze i przyjrzy się jak funkcjonują placówki zajmujące się dziećmi niechcianymi. I zauważy jakie z tymi ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: hahahaha - trzeba przyznać, że argument o tym, że jak ktoś się z tobą nie zgadza to automatycznie jest zboczeńcem ukrytym w związku heteroseksualnym wystawia ci świadectwo twoich szczytowych zdolności umysłowych. A konkluzja jest następująca - jesteś wypełnionym po pachy nienawiścią do tej mniejszości i nie potrafisz nawet tego ukryć. A wszyscy, którzy się z tobą nie zgadza ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "No cóż, panowie... Argumenty wasze osiągnęły raczej szczyty waszych możliwości, więc chyba już niczego nowego nie wymyślicie. Przyszedł zatem czas podsumować dyskusję. Otóż: Po przedstawieniu sytuacji i argumentów za tym przemawiających stwierdziłem w konkluzji artykułu, że ktoś, kto domaga się lub uważa, że jakiekolwiek dzieci powinny być seksualizowane według projektu LGBT, jest ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@szubrawiec: Sugerujesz, że tacy, co odwiedzają piękne Izy mogą być biseksualistami?" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: I znów, oczywiście kolejny, typowy dla Szanownego Pana argument - czyli od czapy. Woodstock, to impreza, na której żeby być, trzeba chcieć tam być - czyli inaczej niż na ulicy, gdzie po prostu chodzą ludzie, bo potrzebują gdzieś dojść. Różnica dlatego jest taka, że jeśli rodzice puszczają dzieci na Woodstock, to są idiotami, natomiast w przypadku ulicy idiotami są ci, co ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@szubrawiec: @pokrzywiony: 'Jeśli miałbym wybierać pomiędzy dwoma złymi rozwiązaniami, to uważam że dzieci lepiej się rozwiną emocjonalnie przy kochającej parze homo niż w jakimś katolickim bidulu gdzie będą tłuczone rózgami po łapach za każde złe samopoczucie ich wychowawców.' 1. 'dzieci lepiej się rozwiną emocjonalnie przy kochającej parze homo' - No właśnie. Rozwin ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: Moje doświadczenia z kolei potwierdzają tę zasadę. Gdy w swoim życiu w myślach krytykowałam kogoś, to po jakimś czasie zauważałam, że znajduje się w podobnej sytuacji i np. zachowuje się tak samo, jak ta kiedyś krytykowana przeze mnie osoba ... A może to Pan poznał tylko jeden rodzaj Miłości? :) " do artykułu O „mniejszościach”.  (dzień temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: dwa ostatnie pytania ... Kim jesteś ? Po co jesteś ? (po co żyjesz ) . Postaraj się odpowiedzieć max dwoma zdaniami na każde pytanie. " do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: Jestem obserwatorem. Ani za, ani przeciw. Przy głosowaniu wstrzymał bym się od głosu. Autor LGBT stosuje manipulacje, że niby dzieci są 'własnością' par hetero i tylko przez nich mają być wychowane. A kto wychowywał teraźniejszych LGBT ? Pary hetero. Drugie pytanie ... Czy autor zaadoptuje wszystkie dzieci nie znajdujące chętnych par hetero ? ..." do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Koriolan:   " Dla mnie artykuł kontrowersyjny, to znaczy mający cechy dobre i złe w/g mnie. Na początku artykuł jest prymitywny, posługujący się prostą sprawiedliwością. - jak będziesz nienawidził gejów, to Bóg Cię zrobi gejem - Pierwszy prymitywizm to zemsta Boga, a drugi prymitywizm to geje jako DZIEŁO (działanie) Boga, a trzeci to uznanie to jako OBJAWIONĄ zasadę wychowawczą Boga. / ..." do artykułu O „mniejszościach”.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
szubrawiec:   "@Irina Lewandowska: Proszę o ten artykuł.Pozdrawiam serdecznie." do artykułu O „mniejszościach”.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Konkretnie to mi chodzi o adopcję dzieci przez pary homoseksualne.Jesteś tego zwolennikiem?" do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: LGBT Ad autora. Ma jakieś poglądy jak każdy i ma prawo do swoich poglądów. Tak on jak i ktoś z LGBT. Ad artykuł. Jest pozbawiony szacunku dla innych ludzi. Lub inaczej ... Spora dawka nienawiści. . Ad ja. Nie zamierzałem tego czytać i komentować. Świat ludzi normalnych (95%) polega na wzajemnym zmuszaniu innych do d ..." do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Irina Lewandowska:   "@szubrawiec: Autor tego tekstu traktuje homoseksualizm jako pewną patologię, o czym piszę w swojej książce 'Seksuologia'. Można by było w przyszłości przetłumaczyć bardzo szczegółowy artykuł na ten temat (autor przeprowadzał specjalne badania naukowe na zwierzętach w latach 70-ch), gdzie są opisane mechanizmy i przyczyny powstawania tego problemu oraz możliwości pomocy tym, którzy sami tego chcą. Jeżeli chodzi o mnie, to na pewno nie jestem zwolenniczką ani adopcji, ani parad." do artykułu O „mniejszościach”.  (dzień temu)
szubrawiec:   "Trafiła pani z tym artem, bo akurat toczy się tu burzliwa dyskusja o tych mniejszościach seksualnych.Generalnie zgadzam się z panią-nie wolno mieć w pogardzie nikogo i niczego.Ale jak to w życiu często bywa, nie wszystko jest takie proste jakby się mogło wydawać.W czym rzecz? Już mówię.Chodzi na przykład o to, że te mniejszości, na przykład geje chcą mieć prawo do adopcji dzieci, co pani na to? Po ..." do artykułu O „mniejszościach”.  (dzień temu)
Irina Lewandowska:   Nowy artykuł O „mniejszościach”  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska