Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hannibal_Lecter:   "@d-666: Nie popadajmy w skrajności, niektóre wprowadzają element baśniowy , większość powoduje ciężką pracę mięśni brzucha * https://klps.pl/ O Wielki Latający Potworze Spaghetti, Który panujesz nad nami swymi makaronowymi mackami, Niech święci się imię Twoje, Przyjdź spaghetti Twoje, Bądź makaron Twój - Jako w niebie tak i na talerzu, Teraz ..." do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@d-666: wcale nie kpię. Chrystus zapisał się do PIS i siedzi po prawicy Jarosława. Tego ukryć się już nie da." do artykułu Szatan nie diabeł.  (dzień temu)
jotko49:   "Kolejny raz budzisz z szaroburej drzemki, by szeptem wiatru snuć swe doznania chwil minionych o których prawdę znają.. zalegające cienie w Twym pokoju mailowym. Pozostanę w nim małą chwilkę nim zmrużę ponownie, przymglone swe oczy. Miło znów było Cię czytać..." do artykułu ... spojrzenie w Dal.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@d-666: Wszystkie religie zostaly stworzone prze ludzi, jak uprzednie Polskie przez upszednich Polakow. Ta obecna zostala stworzona na terenach Palestyny i nie miala nic wspolnego z Polska, ktora wowczas nie istniala jako Panstwo, .... a tamta 'Sztuczna jest bo obcego ma ojca i syna' Wiesz, ze w czasie kolonizacji Polski przez Vatykan zginelo c:a dwa miliony Polakow.. czytaj o ..." do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (dzień temu)
Szymon Bachir:   Nowy artykuł Jednośladowy przyjaciel  (dzień temu)
Hannibal_Lecter:   "@d-666: ciekaw jestem ilu tych...chrześcijan ma świadomość o ..hmmm, milionowym już 'micie' ich 'KORONEK' ..czyli paciorkowego różańca - kagańca ? ciapaci źli , wybuchają jak za ciasna prezerwatywa po stosunku z dziewicą ... a paciorki rodem z Ciapalandii ... Modlitwa oparta na systemie rytmicznych powtórzeń wokalnych, odmierzanych przy pomocy sznura z koralami, była bowiem praktyko ..." do artykułu Szatan nie diabeł.  (dzień temu)
Hannibal_Lecter:   "@d-666: Witam, art po trosze zainspirowany jednym z użytkowników tego portalu, ja tu jestem od 'niedawna', więcej czytam, niż cokolwiek piszę, ale z racji tego, iż wcześniej znałem 'historycznie' personę niejakiego Sicińskiego myśl nasunęła się sama. Widzę, iż sporo tu osób wyalienowanych z rzeczywistości ... ale, choć barwnie jest. Pozdrawiam. " do artykułu Siciński. Konfident, który pierwszy krzyknął Liberum Veto!.  (dzień temu)
d-666:   "@Hamilton Starszy: ludzie nie chodzą do kościoła w poszukiwaniu Boga. Może jeden na milion. Strach i obłuda. Pokazówka i interes. reasumując: syf i gnój. Wystarczy spojrzeć na reakcję wobec uchodźców, których różańce mierzą jedną miarą. Żywa nienawiść. Kpisz sobie? Jaki Bóg?" do artykułu Szatan nie diabeł.  (dzień temu)
d-666:   "”Jakaż to wolność, która jednemu przeciw wszystkim oponować pozwala?… Zali ta wolność dla jednego, nie jest niewolą dla wszystkich?' - nic dodać nic ująć..." do artykułu Siciński. Konfident, który pierwszy krzyknął Liberum Veto!.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@d-666: Ludzie chodzą do kościoła w poszukiwaniu Boga, a tam Rydzyki. I potem noszą hasła 'My chcemy Boga' na demonstracjach." do artykułu Szatan nie diabeł.  (dzień temu)
d-666:   "dobrze napisane- Szatan, jak widziałaś, ukazuje się zawsze w życzliwej powierzchowności i [przybiera] zwykły wygląd.- wystarczy spojrzeć na pierwszego z brzegu w sutannie, by szatana zobaczyć" do artykułu Szatan nie diabeł.  (dzień temu)
d-666:   "a skąd Ty wiesz, że ta pogańska była prawdziwa? Krytyka czarnej, oblepiającej mazi, pewnie, ale nie fantazjuj. Taki zachwyt nad maniakami hołdującymi starym dębom? hahaha, Przypominasz zielonych, którzy nie mają pojęcia, o co walczą Pogańskie religie to także syf. Tak tylko wspominam, gdyby Ci to umknęło" do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (dzień temu)
Jan Stasica:   "@Szymon Bachir: Co więcej, narodowa i religijna jednocześnie pieśń 'Boże coś Polskę', napisana była na cześć cara! Kto dzisiaj o tym wie?" do artykułu Targowica to sposób myślenia o własnym państwie!.  (dzień temu)
d-666:   "jestem wprawdzie facetem, ale ty gościu chyba w jakiejś piwnicy mieszkasz, bo o kobietach i rozmowach z nimi nie masz bladego pojęcia. Drugi Kaczyński, z kotem na kolanach" do artykułu Wywiad z przyjaciółką.  (dzień temu)
Joanna E.:   Nowy artykuł ... spojrzenie w Dal  (dzień temu)
podobny:   Popularny artykuł: Co ja robię na eioba?  (dzień temu)
zakrawarski:   "Jesli napiszesz na koncu...stworzone przez swistaka...z wolnej stopy.... to przyznam, ze dobrze to ulozyles ? A wiec swistak ty czy bog ??" do artykułu Kuszenie Jezusa na pustyni.  (dzień temu)
d-666:   "Masz ogromny kłopot z przecinkami. Tutaj trochę mniej, lecz również nadmiar, a niektóre całkowicie nielogiczne. Zrób coś z tym albo nie będziesz czytana" do artykułu Punkty oparcia- (3).  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska