Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Kostka nie ma pojecia o statystyce matematycznej. Tymniemniej : - Jego arty zawierajace dane dotyczace odsloniow sa najbardziej interesujace ze wszystkich artykulow wyprodukowanych przez rod Sadowskich. " do artykułu Żywot świętego Głódzia..  (2 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: krzywy Maniuś lubi prężyć swą wątłą muskulaturę przed staruszkami a serpo tetryczyć z mułami. Dla każdego coś miłego jak powiada eiobowy guru." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: a rodzina śpi i nie docenia. To mnie też oburza. Niby to i tamto, a jak sukces na miarę światową to po szampon nikt nie leci. Ja Zdzisiu gdybym miał 1200 to bym sobie kupił lizaka albo nawet loda, a tak o suchym pysku." do artykułu Senacka Ustawa S 447, narusza suwerenność Polski?.  (2 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Zbigniew Kostka: Nie zauważyłeś, że chyba po raz pierwszy osiągnęliśmy średnią ponad 1200 odsłon/artykuł " do artykułu Senacka Ustawa S 447, narusza suwerenność Polski?.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: łał - to będziesz w rankingach Kostki na 11 miejscu, zaraz za Zdzichem i Zbychem. Chyba, że dowcipnie i inteligentnie wyprzedzisz go i opublikujesz własny ranking z sobą na czele. To ci się należy za lata znoju." do artykułu Żywot świętego Głódzia..  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Serpo to młody facet, który mógłby żyć pełnią życia i cieszyć się Nim. Zamiast tego woli tu tetryczeć z staruszkami. " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Wczoraj uzyskalem 552 odslonie. " do artykułu Żywot świętego Głódzia..  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahaha skoro tak mówisz młodzieńcze to musi prawda. Uważaj na siebie byś nie dostał kulką między łopatki, lub łopatką między kulki w ramach walki z dzikami." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: trzy swinki są tylko tu ... Ty serpo jotko ... Stare dziadki ... " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kori nie irytuj się. Wszak zgubiłeś już swoje EGO poprzez wirówki. Złość piękności szkodzi, a ty nie masz już za bardzo czym szastać. To ci pa Koriolanku, wędruj po górach z radosnym kwikiem na ustach. " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: no nic ... Tak czy owak - Zbigniew Nowak ... . Miłego dnia ... U nas zapowiada się piękny słoneczny i ciepły dzień. Wspaniały na wędrówkę po górach :-))) " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: dziwne ... Nie mieszkasz że świniami a gadasz jak świnia ... Naprawdę dziwne ... Nie możesz gadać jak człowiek ? Człowiek to brzmi dumnie ... . Nie wiesz co to człowiek ? No właśnie na tym głębokim poziomie staram się Ci to wyjaśnić ... Nie możesz zrozumieć ? Wiem, należysz do tych normalnych 95% które nie chcą zrozumieć. Nie szkodzi, może w przyszłym życiu ? " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: aha. Wybacz Kori, ja nie mieszkam ze świniami to nie znam się na tym. Nie możesz wynająć sobie jakiegoś małego i taniego pokoiku. Zasługujesz na lepsze mieszkanie, odżywianie i towarzystwo. Wiem, że blondynki ci się podobają, ale bez przesady Kori, ty masz już wnuki. No i co by Stachura o tym pomyślał." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: a jak nisko trzeba upaść by zrozumieć gadkę na tym twoim głębokim poziomie ? Kwi kwi, hau, hau, beeee czy kukuryku. " do artykułu Stworzyciel ....  (2 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: Najpierw zostań psychologiem i dopiero później wypowiadaj się, co psycholog powinien. Po drugie myślę, skoro podjąłeś temat co ja powinienem, że powinienem cię ostrzec, że ty, jako człowiek niedowartościowany, sam niewiele potrafiący i z pewnością dlatego taki zapamiętały hejter, masz problem psychiczny z którym radzę zgłosić się do specjalisty. Mówię poważnie. " do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: kwiii kwiiii .... " do artykułu Stworzyciel ....  (2 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: to proste ... Pustka NIE JEST pusta. Pustka jest energią dlatego bardziej prawidłowa nazwa to ... Przestrzeń. Pustka po prostu nie istnieje i nie da się jest 'wytworzyć'. Ale to już gadka na zbyt głęboki poziom :-))) " do artykułu Stworzyciel ....  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: u pana hrabiego sposób polowania na punkcik też nie jest zbyt dowcipny, raczej toporno - pocieszny. Wolę swój upadek niż pańską wspinaczkę na wyżyny." do artykułu Żywot świętego Głódzia..  (2 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: kwiii kwiiii kwiii ... " do artykułu Stworzyciel ....  (2 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: spoko luzik ... Z ludźmi mówię po ludzku a tylko że świniami kwicze .... Ot dla każdego coś miłego :-))) . Miłego dnia świnko :-))) " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (2 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska