Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@antyluj: nie zrozumiałeś ... W niczym mnie nie poniżasz ... Bo wiem kim jestem. Ja OPISUJĘ twój sposób myślenia, rozmowy i ŻYCIA. . Troszkę mi to przeszkadza w rozmowie z innymi. Zakłóca innym myślenie. Co prawda są ludzie tacy jak Joanna, którzy widzą wasze zakłócanie i LEJĄ na to grubym sikiem ... Ale większość nie widzi takich rzeczy...." do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: tort węgierski oczywiście nasączony suto zacną nalewką:)" do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
VIVI.:   "@Koriolan: :):)" do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: hi hi hi ... 'Jesteś tym na co patrzysz ...' .... Nie patrz na kary ... PATRZ na PIĘKNA Vivi :-)))) " do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
Koriolan:   "@VIVI.: Hi hi hi hi ... W RD nikt z zewnątrz nie robi mi nic złego ... Całe zło tkwi WE MNIE :-)))) Świat na zewnątrz jest CUDOWNY :-))) " do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@VIVI.: 'Bo będą kary!' ..., a co masz na deser ? .... ;)" do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
Koriolan:   "@VIVI.: Kochanie .... Nie denerwuj się :-))) Jeśli nie podobają Ci się jego teksty ... ZOSTAW JE W SPOKOJU ... nie czytaj, nie głosuj .... ... Eioba to mały ... Dołek. Jest nas tu kilkoro. Odrzucenia art ludzie traktują jak atak ... W pewien sposób SLUSZNIE ... Możesz pokazać Sadowskimi co o nich myślisz ... Nie dotykając ich ... --- O ..." do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Masz obsesję na punkcie biurokracji :), Mariusz to jest jakby bez związku, wasza trasa rowerowa a biurokracja, jaki to ma związek ;)?" do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@antyluj: https://www.youtube.com/watch?v=os07THgteAg&t=34m0s ... na końcu linku dopisz &t= czas od jakiego startuje odtwarzanie &t=34m0s." do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Nie wiem czy wiesz, ale nie widzę żadnej argumentacji.Tak wygląda dyskusja z tobą, coś jest 'głupie' bo jest 'głupie'. Nie z każdym jego poglądem się zgadzam, bo jednak im dalej, tym bardziej są to teorie spiskowe, ale Trylogia, to mistrzostwo dla mnie, poza tym warsztat literacki także bardzo mi się podobał i podoba." do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@antyluj: Motywacja dobrze działającą wspólnotą, gdzie każdy może sobie znaleźć miejsce dla siebie, to dobra motywacja, bez niej Koriolan w Płaskiej nie zrobił by ze mną 30 km po czarnym szlaku na rowerku w Płaskiej. :) Zapomniano o dobrze funkcjonujących naturalnych motywacjach na rzecz uwierających biurokratycznych nakazów." do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
Koriolan:   "@antyluj: druga rzecz ... Nie wiem czy wiesz ale ... Lysiak to historyk dla ubogich. . Ubogich duchem i świadomością. . Nie chcę cię w ten sposób obrazić. Po prostu KAZDY ma własny pogląd na historię. Lysiak to po prostu jeden z MILIARDÓW poglądów i to wcale nie najmądrzejszy .... " do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
VIVI.:   "@Koriolan: bezskutecznie przez was!!!!!!! cholera jasna!! :) Ja do Pana sadowskiego nie piszę, że jest głupi ect. odrzucam jego teksty bo są infantylne, skopiowane, czy godzą w rodzaj żeński - oczywiście moim zdaniem. Oczywiście ja żadnych skrinuf na nikogo nie posiadam. W żądnych prywatnościach nie grzebię i nie interesuje mnie co się u kogo dzieje w jego ogródku - bo to nie moja sprawa. F ..." do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Z tobą nie ma sensu żadna dyskusja :), mógłbym wyjaśnić dlaczego po raz 100 tny ale mi się nie chce :). Poniedziałek to 21, Age of Peace, ma być od 18 ego , znów kombinujesz tak ? hahhahhaaha p.s. Co cię takiego poniża ? To że neguje że jesteś w jakimś 3 % świadomych ludzi, cokolwiek to oznacza :) i wciskasz we mnie od roku że ja nie mam świadomości. To cię poniża ? hahahahah Co jeszcze :)? Do reszty sam doprowadziłeś :)." do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
Koriolan:   "@antyluj: trudno by było ... Wiec wybrałeś motywowanie siebie poprzez poniżanie innych ... Niestety ... TO NIE DZIAŁA ... . Wszystkie moje gadki do ciebie to prośba : Przemyśl to JESZCZE RAZ ! Widać to patrząc na Ciebie ... " do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
Koriolan:   "@VIVI.: I tak Cię kocham ... Mimo, że próbujesz bezskutecznie naprawić świat ... Ale OK ... Podejmę wyzwanie i do poniedziałku nie użyje brzydkiego słowa na nikogo :-))) " do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
Koriolan:   "@VIVI.: Hi hi hi hi ... To znaczy ... Rozejm z Sadowskimi ? " do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Remter: Duch i węch ... Już Ci to kiedyś pisałem. Jeśli Bóg był przed powstaniem czasu i będzie gdy czas się skończy. Biblia pisze 'przed wszystkimi wiekami'. To pojawia się pytanie ... Po co Bóg stworzył świat i czas ? W buddyzmie jest tak samo ... Jeśli świat to falowanie pustki to dlaczego pojawiła się pierwsza fala ? ~~~ W/g mnie ..." do artykułu Znaczenie wyrazu "Wszystko" w rozumieniu jedności....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Remter: wolna wola ... To jeszcze bardziej komplikuje dyskusje ... Ja uważam, że nie możesz zmienić tego co czujesz za pomocą wolnej woli (logiki). Jedyną prawidłową zmianą jest oczyszczanie. Możesz się oczyścić że złych myśli, złego samopoczucia. Oczyszczanie u mnie oznacza pozbywanie się ograniczeń, barier oddzielenia. Daje to poznanie samego siebie i zbliżenie się do Boga ..." do artykułu Znaczenie wyrazu "Wszystko" w rozumieniu jedności....  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@VIVI.: https://www.youtube.com/watch?v=os07THgteAg Ja się tak trzęsę jak mnie straszycie, chcieliście mi pomóc odreagować stres tak ? Trzeba było powiedzieć hahahahhhaahha ........... 34 minuta :)" do artykułu Delete Pamięci :).  (3 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska