Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton Starszy:   "'oskarżanie Prawa i Sprawiedliwości, Młodzieży Wszechpolskiej oraz Obozu Narodowo-Radykalnego o faszyzm są nieprawdziwe, a także pokazują niewiedzę i złą wolę tych, którzy takie zarzuty stawiają.' Stary trójpodział władzy ' Ustawodawcza - Wykonawcza - Sądownicza. Nowy trójpodział władzy: Kaczyński - Ziobro - Macierewicz. Niczego nie wiem, nie widzę i mam złą wolę. Każdy protest do którego o ..." do artykułu „Faszyzm” według PiS i ekscytacja przemówieniem Donalda Trumpa.  (4 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Ten art ma 7 'glosowali na' ( zobacz) jeden z tych to youngcontrarian ktorego dawno tu nie bylo. Chcialem go zaczepic zaczepnym slowem. Ot wsio ! Nie rozpaczaj !" do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (4 dni temu)
Szymon Bachir:   "Gratuluję" do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (4 dni temu)
Szymon Bachir:   Nowy artykuł Mój katecheta  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: Lipski trwa protest do którego mamy wszyscy pełne prawo, ale te debile z telewizji partyjnej nazywają to też puczem. Te tchórze boją się już własnego cienia." do artykułu Paszkwile na Polskę..  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: postaram się nie popełnić z tego powodu samobójstwa (choć byłem bliski), ale to nie zmienia faktu, że nie mogąc wejść na tę stronę nie potrafię zająć jakiegokolwiek stanowiska w tej sprawie. Nie wiem o co chodzi." do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (4 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Skopiowalem go z youngcontrariana ktory dal swoj glos wlasnie pod tym artem. Przezyjesz ?" do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: pucz - niezgodne z porządkiem konstytucyjnym, często z użyciem siły (zbrojny zamach stanu), przejęcie władzy politycznej w państwie przez jednostkę lub grupę osób. Okupowali mównicę z kałachami i granatami. Puknij się w czoło. Konstytucję w dupie ma Kaczyński wraz ze swoimi lizusami. Hitler też wygrał wybory parlamentarne, a Goebels zaczynał od usuwania 'złych' sędziów. Jedź do Turcji j ..." do artykułu Paszkwile na Polskę..  (4 dni temu)
Szymon Bachir:   "Dużo racji,a boga tworzę w sobie i tylko dla siebie, ten w niebie-wątpliwa to kwestia" do artykułu Dla Noemi i Green.  (4 dni temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: https://www.youtube.com/watch?v=bqE3ODfNvzs A to coś dla Ciebie miłe wspomnienia." do artykułu Paszkwile na Polskę..  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Kitek: Księża, którzy głoszą przez 2000 lat, że Bóg jest dobry, teraz będą głosić, że przez 2000 lat oszukiwali. Teolog Kitek ich nakrył na gorącym uczynku. Teraz się wstydzą i posypują głowy popiołem z elektrowni Bełchatów." do artykułu Szatan od podstaw.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: ten link nie działa synu." do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (4 dni temu)
zakrawarski:   "http://www.eioba.pl/youngcontrarian.....Gdzie zabladziles synu ? Chodzisz po pustyni z braku Google maps ??" do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@nse: wykropkowany - twoja intelygencja jest nad wyraz nieprzewidywalna. Jak u 4 letniego dziecka.- " do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@VIVI.: duch się zdematerializował, a wykropkowany zmienił po raz kolejny nick i udaje Greka. Wykropkowany to 'miszcz' kamuflażu z krainy deszczowców. " do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (4 dni temu)
VIVI.:   "@Hamilton Starszy: chyba już nie bo komentarze jak duch zniknęły..." do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: 'Życie mu ratuję'.....Faryzeusz i dobry Samarytanin ? Biblia na kazdym kroku ? No i Jak tu zyc bez religii !" do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (5 dni temu)
seta1212:   "Mądry kaznodzieja,wiedział co dobre.A my po trzech tygodniach rewelacyjnego pobytu w jednym z sanatoriów w Busku. Skóra po siarce jak aksamit (///!!). A po profesjonalnej gimnastyce, ponad godzinę dziennie i wszelakich ścieżkach zdrowia - wigor i talent jak za młodu,nie mówiąc o sercu do walki... czego wszystkim autorom życzymy. Jest w tych naszych opowieściach Twoja zasługa Druhu, bo to ..." do artykułu Wywiad (z inspiracji Claira Bonneta - specjalisty z zakresu roślin leczniczych).  (5 dni temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Uzdrawianie  (5 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska