Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - w rozwoju ewolucyjnym zatrzymałeś się na etapie krzyżówki małpy z papugą. Wygląd niby człowieka, ale móżdżek ptasi i ta niebywała kreatywność polegająca na bezmyślnym klepaniu cudzych zdań z tępym wyrazem twarzy i linkowaniu na youtube. Jak dodamy do tego małpi rozumek z dużą domieszką chamstwa jako reakcję na riposty mamy pełny obraz krzywego Maniusia. " do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: https://www.youtube.com/watch?v=K90i2tCA-cA ... tak jak w tej bladzie, admin dba tu o prawo i porządek ..." do artykułu Wiry.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Tak bylo! KoLo nawet chwali sie, ze na jego zyczenie admin zlikwidowal moj art pt sracze II. Ktos inny nawet napisal, ze admin ukaral ofiare a nie winnego/ winnych. Ten tzw admin to nie jest przedni mysliciel on tego nie czyta nie rozumi !! Sracze II to byl dalszy ciag cytatow kilku pomylencow ktorych glownym zajeciem dnia jest wymyslanie nowych sposobow obrazania innych ludzi. Dzieki adminowi uchodzi im to na .....sucho!" do artykułu Wiry.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'wicie, rozumicie Hamilton ja zawsze powtażam waszym tawariszczom Hamilton rozumiecie, rze jak jusz tawariszcz Hamilton cuś powi to morzna penc, bo to wicie do śmichu i mundrze, niby rzart a widać tom powagie co za tem rzartem stoi. I krutkie to jezd take i zwienzłe.'" do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'eeeeee, taaa , nieeee , ale jaaja'" do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Hamilton:   "@milord36: Lipski ' możliwość złożenia pozwu do sądu ma każda osoba fizyczna, każda organizacja i każdy urząd , w dowolnej sprawie i w dowolnym czasie'. Dla ciebie taka informacja to szambo. Napisz o dziesiątkach milionów dzieci zmarłych w Polsce w czasach rządów niemieckiej PO i niemieckiego PSL z głodu i na wskutek szczepień. Głoś idioto 'śfiatu te swoje prawdy'. Sorry nie 'napisz', bo tego analfabeto nie umiesz tylko 'skopiuj'. " do artykułu Kiedy państwo polskie zacznie pozywać za kłamstwa..  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahahaha - Koriolan na randkach ze słownikiem języka polskiego. A jak VIVI się obrazi, zwinie interes to znowu napiszesz lzawy i pełen boleści art mementowy o winie okrutnego heitera Hamiltona." do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Vivvi:   "@Koriolan: starałam się :))). Dziwiło mnie jedynie kogo Jotko tam odszukał, bo ja nie znam zadnej postaci " do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Vivvi:   "@Koriolan: Ok. Dzięki " do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: z reguły pomysłodawcą sraczy jest jakiś cienki dupek z nadciśnieniem w jelicie grubym." do artykułu Wiry.  (dzień temu)
Hamilton:   "@milord36: wicie, rozumicie Lipski ja zawsze powtażam waszym tawariszczom Lipski rozumiecie, rze jak jusz tawariszcz Lipski cuś powi to morzna penc, bo to wicie do śmichu i mundrze, niby rzart a widać tom powagie co za tem rzartem stoi. I krutkie to jezd take i zwienzłe." do artykułu Świat ma jednak problem z nami.OBŁUDA !.  (dzień temu)
Koriolan:   " Ech ... Bardzo fajne, podobało mi się :-))) Z humorem i fantazją :-))) " do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Hamilton:   "@milord36 eeeeee, taaa , nieeee , ale jaaja " do artykułu Kiedy państwo polskie zacznie pozywać za kłamstwa..  (dzień temu)
Koriolan:   " Techniczny ... 'lewym kierunku.' - w lewą stronę ? 'a by' - aby ? 'w wyszukiwarek' - z wyszukiwarek ? ' jakich pojebanych' - jakichś ? " do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: NAPRAWDĘ tak było, że admin usunął Ci artykuł bo były cytaty ? Ale dupek .... " do artykułu Wiry.  (dzień temu)
milord36:   "@Hamilton: Na to Twoje szambo płynące w komentarzach to po prostu brak słów." do artykułu Kiedy państwo polskie zacznie pozywać za kłamstwa..  (2 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Taaak ? Eeee !" do artykułu Świat ma jednak problem z nami.OBŁUDA !.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: ja w tej twojej debilnej śtuce 'sracze' jestem tzw. sraczem2 A teraz wyjaśnij mi czego ja mam się wstydzić, skoro ty chamie nie wstydzisz się za to, że nazywasz mnie sraczem. Co twoim zdaniem jest takiego oburzającego w mojej narracji? Masz podwójne standardy i jesteś dla siebie bardzo wyrozumiały. To chyba dlatego,że uważasz się za eiobowego wesołka. http://www.eioba.pl/a/5opw/sztuka-teatralna-pt-sracze" do artykułu Wiry.  (2 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Toć to oczy...oczywista oczywistość hehe." do artykułu WWW Odwyk.  (2 dni temu)
jotko49:   "@Vivvi: ... jako bywający tu od paru latek, którego bardzo wolno dopada wujcio Altzhaimer, a mimo wszystko 'udający' wyrozumiałego, przyjmuję do wiadomości zamiar i intencję autorki, niemniej po nocach śnić mi się będzie pierwowzór (w mym domniemywaniu hihi) owego uzależnionego WWW...Z pozdrowieniami J." do artykułu WWW Odwyk.  (2 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska