Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
podobny:   "A gdzie kurwa są te przypały, typu hamilton, czy serpico, które całemu światu chcą oświadczyć że mają problemy z trawieniem … uppsss .. z ludźmi normalnymi ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (9 dni temu)
Malina Dyzmówna:   "@Koriolan: Ok, a co pan powiesz na temat UFO? Wierzysz pan w coś takiego?" do artykułu Et omnia vanitas.  (9 dni temu)
barkarz:   Popularny artykuł: Powrót aniołów  (9 dni temu)
Joanna E.:   "@marcinSz: wielu nie dotknęłam ... z prożności, ze strachu,z niedowierzania ..... z powodu gonienia króliczka ?. ... Pozdrawiam." do artykułu ... bańki mydlane ....  (9 dni temu)
Marek22:   Popularny artykuł: Ciekawostki o delfinach  (10 dni temu)
marcinSz:   "Piękne. Więc , którego nie dotknęłaś? Często ciekawiej jest gonić 'króliczka' .. złapany nie jest jest taki atrakcyjny. Chociaż? Ma duże uszy - kłapouszek i tak dziwnie rusza buziakiem... jest śmieszny. Buziaki" do artykułu ... bańki mydlane ....  (10 dni temu)
Aleksandra Matuła:   Nowy artykuł Czy Polacy są szczęśliwi w pracy?  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: mogłaby zrobić wywiad z Sadowskim pt: 'Zdzisław - jego gra w penisa plażowego - a sprawa polska.' Poezja, sport ekstremalnie wyczynowy, turystyka i sprawy bogoojczyźniane w jednym." do artykułu Et omnia vanitas.  (10 dni temu)
Adam_Sup:   Nowy artykuł CryptonsQ - rewolucja na kryptogiełdzie?  (10 dni temu)
marcinSz:   Nowy artykuł Po co żyjemy?  (10 dni temu)
pokrzywiony:   "@Malina Dyzmówna: 'Jaka jest zatem jego słabość? Dzieli włos na czworo.' Widocznie to takie zboczenie ;)" do artykułu Et omnia vanitas.  (10 dni temu)
Serpico:   "@VIvvviiii: Miesiąc czasu spędziłem z Olkiem ile się dało, też było fajnie.Interesuje Cię to ? Pewnie nie. W takim samym stopniu interesują mnie wasze spotkania, jego chciałem spotkać, was nie chcę. A na forum mam takie samo prawo do pisania, jeśli chcę, jak wy. Spotkaj się z Kostką jak chcesz, zrób reportaż, może też będzie fajnie, albo z Sadowskim.Tymczasem możes ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (10 dni temu)
Vivvi:   "@Hamilton: nie. Nie doszukuje się wszędzie. Fajnie było w sobotę na spotkaniu. I planuje super wieczór z tenisem. Start za 15 min wiec wybacz, ze się pożegnam." do artykułu Et omnia vanitas.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@VIvvviiii: jeśli wszędzie będziesz się doszukiwać złości, nienawiści i jadu to braknie ci czasu na konstruktywne działania. Zamienisz się w Marcina, który buduje sobie swój raj i go sam sobie przewróci, gdy tylko znajdzie najmniejszą w nim skazę. " do artykułu Et omnia vanitas.  (10 dni temu)
Serpico:   "@VIvvviiii: Albo nawet przykład Koriolana, facet w takim wieku, sam pisze o swoim prywatnym życiu, sam, nikt mu nie każe, z jego opisu wynika że spędził 20 lat na randkach, randkach w necie, Biblii i zestawie kolesi od 'świadomości' i nic więcej. No okay, nie moja sprawa w sumie, ale ktoś taki ma występować jako znawca życia i jak powinno wyglądać ? Przecież to żart jest .. jakiś ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (10 dni temu)
Serpico:   "@VIvvviiii: Marcin jest nadwrażliwy po prostu, a jego teksty powiedziałbym są kontrowersyjne, poczytałaś choć chwilę o tym Amerykaninie, którego cytował ostatnio ? Ja tak, owszem być może jakaś ciekawa teoria, ale to tylko teoria i to utopijna.Świat w którym ludzie ponad podziałami współpracują tylko i wyłącznie dla dobra ogółu , łącząc swoje 'świadomości' ? Utopia i to przerabiania kilka ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Vivvi:   "@Hamilton: nick to nick. czemu? takie żarty z siebie, bo ciężko się czyta wieczne komentarze, w których zieje złością, wrogością i jadem. Zauważyłeś jak mało tu już chodzi o tworzenie? Jak nie ma dyskusji o publikacjach /jakie by nie były/? Jakie ma znaczenie dla kogoś nick skoro każdy wie i tak wszystko o wszystkich najlepiej? Rozumiem czemu robi to Marcin. Rozumiem czemu ludzie systematycznie kasują teksty i nie jest to wirus komputerowy... a szkoda..." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska