Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
pokrzywiony:   "@Serpico: Ty się za zasłoną nie chowaj, idź w końcu na detoks choć z takim nastawieniem to ci nic nie pomoże. Moja Matka, Ojciec, Brat, Koriolan, vivi i inni nie mają nic do twojego problemu, weź się za siebie i swoje życie przestań się zajmować tematami zastępczymi. Masz problem to sobie go rozwiąż narkomanie." do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
geb:   "Szczęść Boże! Naukowe podejście do lepszego zrozumienia życia. Proponuję zapoznać się z tym filmem: BIOLOGIA KWANTOWA https://www.youtube.com/watch?v=Qnl4qgMSuwU Od siebie dodam, że kiedyś pisałam elektronami w żelu silicynowym. Robiłam to za pomocą mikroskopu elektronowego. Z doświadczeń w laboratorium wiem, że my naszymi myślami możemy ..." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (5).  (15 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: to boska miłość przelatująca przez pusty dzban też się zniekształca? Aha i dlatego jak ci ta miłość pęknie jak wrzód na d**pie to wtedy mówisz do mnie - ty skurw....." do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Tip, detoks po heroinie, a to już jest totalny syf i ma zniszczony mózg, ale dalej pije z królową, a królowej mało co zostało ze znajomych do spotykania, także może się z tobą przejść po rynku i poczuć się lepsza :). Tak to działa, dałeś ciała :) Ty paliłeś radomskie i popularne, ja marlboro, albo chesterfieldy itd życie.Piłeś jakąś stołową i masz wyniki :). A mamcia co tak wcześnie kipnęła ? Story o bracie i tacie już było, mamcia czemu ?" do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: cóż ... Ono jest żywe. A więc zmienia się i 'wiruje', potrzebuje kalibracji, emocji, Miłości i mnóstwa innych rzeczy. Nie jest też idealne ... Na razie. . Mówiąc językiem chrześcijańskim ... Nie jestem pustym, czystym naczyniem przez które przelewa się boża Miłość bez zniekształcenia ... :-))) " do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: I co narkomanie jesteś już po czy przed wstrzyknięciem sobie działki ?" do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Aaaa teraz mamy jasność, prowadziłeś finanse firmy w systemie trójkowym i w nim liczyłeś zyski, ale zyski były w dziesiętnym hahahahaa ............... I plecy w ZUS i plecy w Skarbówce, a potem do lekarza, jeju jeju ja niewidomy jestem. Trzeba było historie od tego zacząć hahahah ........." do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: nie mów tak o Maniusiu. On też jest wysportowany. Jeździ na trójkołowym rowerku i ma siodełko odbite na rzyci. On zakłada rybnickie towarzystwo cyklistów jeżdżących bez powietrza w kołach. Czesław Lang ma im zorganizować wyścig 'Do Klopsztangi i zarozki nazod'." do artykułu Kwantowa Teoria Słowa (4).  (15 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: tym swoim oscyloskopem na holzgas go wyskaluj. Będzie chodził w horyzoncie zdarzeń jak enedrdowski zegarek na ręce komunisty z I komunii świętej.I będzie żył aż do śmierci albo i dłużej jak ten człowiek z Cheddar. " do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Ja bym się nie cieszył, on wygląda lepiej niż ty hahahaha ......... i to dużo lepiej haahah i bardziej wysportowany hahahahah ....... Lujek się pocieszył, graty podejścia." do artykułu Kwantowa Teoria Słowa (4).  (15 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: wiedziałem, że nie zajarzysz. No trudno, może innym razem." do artykułu O kształcie odrzucania.  (15 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Ja zrobiłem to dość prosto ... Wybrałem 'serce' jako translator i jemu zostawiłem zamianę i problem w połapaniu się ... ' Więc Twoje serce wymaga jeszcze kalibracji ... ;)" do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
podobny:   "@Hamilton: Eureka! Potrafisz leczyć z hejtu? Obłuda, czy przekorne (podstępne?) zaprzeczanie swojemu podłemu jestestwu?" do artykułu O kształcie odrzucania.  (15 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ło matko, to jego też już łoś ficiłeś, że usnął. " do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
Koriolan:   " O i jotko jeszcze śpi ... Ale pewnie zaraz się obudzi :-))) " do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: świetnie mnie opisałeś ... Po prostu super :-))) Dałbym Ci plusa, gdybym automatycznie nie zminusowal Twojego komentarza ... Ale może się oddźwięczę w innym miejscu :-))) " do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: też popieram, a ty na swe skołatane nerwy potrzebujesz sztuki przez duże S i dobrej poezji : https://pl.wikipedia.org/wiki/Makatka#/media/File:Makatka_Polish_tapestry.jpg http://www.eioba.pl/a/5ss5/zyczenia-urodzinowe-dla-ciagle-niezadowolonego- mezczyzny " do artykułu O kształcie odrzucania.  (15 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: '... więc jak tu się w nich wszystkich połapać' Ja zrobiłem to dość prosto ... Wybrałem 'serce' jako translator i jemu zostawiłem zamianę i problem w połapaniu się ... Mówiąc językiem wierzących : Bogu zostawiłem problemy i ich rozwiązania :-))) . A ja próbuję nie jeść więcej pączków :-))) Jestem 'tłuścioch' - jak to mówi serpico ... :-))))) " do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
podobny:   "@pokrzywiony: popieram!" do artykułu O kształcie odrzucania.  (15 dni temu)
pokrzywiony:   "'- Maniuś zapamiętaj … minusowanie, odrzucanie jest zaszczytem … bo zaprzecza ciągłemu, ślepemu wyścigowi świata o lepszą pozycję i jednocześnie udowadnia że przerosty, nadmiary - można wyrównywać.' ... Ależ ja minusuje i to nie za słowa, ale raczej bardziej za intencje w jakich dane słowa są wypisywane, bo często bywa tak że złe intencje można okraszać najpiękniejszymi słowami o ..." do artykułu O kształcie odrzucania.  (15 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska