Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Koriolan: Słabo mnie interesują te twoje kity.Nie .. to nie jest proste. Vivi mnie kompletnie nie interesuje jak ja ją, to jest proste, a prawo do negowania alkoholików i narkomanów których ona gloryfikowała mam i nikt mi tego prawa nie odbierze. Nie chce znów wracać, ale po tym oczernianiu, moja matka o której ona pisała że ją szanuje , nie chce jej znać haha .... bywa, poza ty ..." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: fajna zabawa z tymi zielonymi ... Pobawię się później :-))) Narka ... " do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: hi hi hi ... Rozśmieszyłeś mnie ... Właśnie gadałem z tym dzieckiem :-))) . A Ty nie piszesz prawdy tylko decydujesz ... Pisać z Nienawiści ... Czy Miłości ? . Kochasz czy Nienawidzisz Vivi ? Kochasz lub Nienawidzisz mnie ? Kochasz czy Nienawidzisz matkę ? . To takie proste :-))) " do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Tak jak ty jesteś przepracowany, napisz sobie to w zeszycie i czytaj, mnie wasze kity nie interesują, to nie ja zacząłem oceny. A że trafiam to widzę, te teksty o ojcu i świętach :) Nie kombinuj maniek z próbami sprowokowania mnie, nie pójdzie, parę złotych mogę ci dać żebyś mi śmieci wyrzucił, możesz sobie pogrzebać w kuble, tylko takie coś przeczytasz na te twoje gadanie." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: 'No więc Skalna dostała za swoje i jest git ... ' Nie jest, mimo że Skalna jest z innej bajki, miałem dla niej i mam szacunek, bo jest godna szacunku, wy tak sobie. Ty kompletnie nie, pisząc w ten sposób po prostu utwierdzisz mnie i zbiorczo napiszę o tobie,niech ludzie czytają i wiedzą z kim mają do czynienia, mimo że mało już ludzi zagląda. " do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: 'trzeba mieć naprawdę twardy i męski charakter, żeby zostawić żonę z dziećmi i leczyć ' Korolan na tyle ile możliwe dba o dzieci, ożeń się zrób sobie swoje i potem oceniaj. Jak narazie oceniasz w sprawach o których nie masz pojęcia. Taki z ciebie fantasta amator, zaraz może jakąś książeczkę SF byś napisał, być może pare złotówek ci za to skapnie ? Mi kiedyś pewien szano ..." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ja nie mam problemów, a za pisanie na mój temat , za próby kopania mnie, za kłamstwa non stop, będzie zbiorczy artykuł o panu Koriolanie, który zostawił żonę i dziecko, bo żona i dziecko to dla niego 'zabawki'. Szczególnie dziecko. Do czego ty się kiedykolwiek w życiu nadawałeś ? Do niczego." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: he he ... No więc Skalna dostała za swoje i jest git ... Ale Vivii ma z tym tyle wspólnego, że od jakiegoś czasu dostajesz pierdolca ... . I tylko tyle ma ona wspólnego z Tobą :-))) . Biedaku ... Nawet nie zauważasz że nikt nie widzi prawdy o drugim człowieku ... A tak się wkurzasz jak mówię, że czuję Twoje popaprane emocje ... Ech ... " do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Niestety Łomża miodowa mi się skończyła :-))) ' To dupa blada, ja se herbatkę z cytrynką zrobię. :)" do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Wiesz .. trzeba mieć naprawdę twardy i męski charakter, żeby zostawić żonę z dziećmi i leczyć depresję lizaniem cipek i o tym non stop pisać, jeszcze siedząc na garnuszku państwa.No ale nie jest mój. Dalej w ten sposób ? Jak chcecie tak będzie, a to co robicie poza portalem, mnie NIE INTERESUJE i wasza 'gierki'. I tyle." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: 'Za dużo nie bluzgam w sumie.' Nie ociągaj się dawaj po minusie, potem oddam, bo te teraz to pewnie nie od ciebie ?" do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: idę po piwo ... Mam jeszcze flaszkę 'Przeniczne zlote'. Niestety Łomża miodowa mi się skończyła :-))) " do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Szkoda że nie ma niebieskich punkcików, byłoby bardziej kolorowo. ;(" do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: ' lizaniu cipek itd' No właśnie to dobre lekarstwo na zimową depresje spróbuj, lepsze od bluzgania. ;)" do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Vivi nie ma z tym związku, nie interesuje mnie co robicie razem , razem robiliście multikonta i w grupie chcieliście dokopać Skalnej,co wtedy było w JASNYM, zbiorczym artykule z faktami , komentarzami i całą resztą, potem był admin, a na święta dostaniesz w prezencie artykuł o SOBIE o PRAWDZIWYM KORIOLANIE , nie o twoich imaginacjach. Raptem przestałeś czytać ? Oh .... ..." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: ja Ci cały czas chlipie zielonymi :-))) " do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: o lizaniu cipek z Tobą nie gadam ... Ty masz inne problemy ... Uuuuuu ... I to poważne. Ale nie martw się ...one nie są śmiertelne :-))) " do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Jakie ? znów nic nie będzie ? Natomiast będzie artykuł o Koriolanie,tylko akurat nie teraz, nie sądzę by mi przeszła chęć obnażenia go i jego 'Miłości' .Za dużo nie bluzgam w sumie." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: To po zielonym, chlup ... ;) ... zielony to też taki świąteczny kolor :)" do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: biedaku ... Nie wiem czy trafiasz ... Nie czytam Twoich komentarzy ... . Vivi jest szczęśliwa ... Przysyła mi zdjęcia ... A Ty chcesz dopieprzyc kolejnej osobie ... . Jesteś problemem sam dla siebie ... A dla kogo byś miał być ? . Ja Cię kocham ... Więc nie jesteś dla mnie żadnym problemem ... Choć widzę jak cierpisz ... " do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska