Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Koriolan: Zapomniałeś napisać o lizaniu cipek itd,, panie ... depresja, to jesienna była że zostawiłeś swoje własne dziecko ? " do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: 'Ja jestem problemem ? ' Nie ty tylko problem masz w sobie i poradzić sobie z nim nie potrafisz, gdyby nas nie było znalazłbyś sobie kogoś innego do bluzgania, bo nie wiesz jak sobie z emocjami radzić. Dawaj te minusy, bo nie mam jak ci oddać." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: każdy dureń ma swoje zabawki. Ty kochasz plusy ujemne w kolorze red. Nie będę ci odbierał jedynej radości jaka ci tu zostaje. Z taką yntelygencjom jaka wymalowana jest na twej urodziwej twarzy wstydziłbym się śmieci wynieść późnym wieczorem. Coś ty, koty by mnie podrapały." do artykułu Wolność = samotność.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Z tą inteligencją to nie tak, zbyt tępy jesteś by można było cie brać za ynteligentnego." do artykułu Wolność = samotność.  (28 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Trafiam widzę, to jest komentarz rozumiem w typie 'miłość' ? Będzie zbiorczy, nie tylko, także mama, przyjaciele być może. Ja jestem problemem ? Jakim i dla kogo ? Dla społeczeństwa jak ty i Krzywy ? Nie ... To dla kogo ? Dla ojca wzmiankowanego ? Też nie. ozumiem że z byłą żoną masz dobry kontakt ? W końcu rodzina, zaproś ją na eiobę, albo dzie ..." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: ' jasne, moje minusy przyczyną twojej głupoty. ' Z tym to akurat mam teraz niezły ubaw, początkowo mnie to denerwowało, bo niszczyło się dobre subtelne narzędzie na podstawie którego można było przyhamować swoje zapędy, teraz po tym jak dawano minusy i plusy z głupoty to narzędzie jest już i tak zniszczone i ta punktacja nie ma żadnego znaczenia. Możemy się bawić, dawaj tego minusa i się nie ociągaj będzie czerwono w święta na eiobie." do artykułu Wolność = samotność.  (28 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: wystarczy, że otworzysz gębę i od razu wiadomo, że urodziłeś się, wychowałeś i ducha wyzioniesz w chlewni, oborze albo w innej brudnej melinie. Tyle już lat spędziłeś między inteligentnymi ludźmi na eioba (99 %) i niczego się od nich nie nauczyłeś. " do artykułu Wolność = samotność.  (28 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: niestety ... Sierpień ma tyle problemów, że cały jest ... JEDNYM WIELKIM PROBLEMEM. Cały świat mu te problemy przysłaniają. Że nie widzi siebie spod tych problemów ... . A tu idą święta i trzeba siąść przy stole z rodziną .... A tu co ? On i ojciec ... I NIKT WIECEJ ... Więc chłopaka spina już od dłuższego czasu ... " do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: 'Ale to nie są plotki ' Przecież wiem to że Hamilton to gnida, to widać po jego postępowaniu tu." do artykułu Wolność = samotność.  (28 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nie zasłaniaj się innymi, tu nie ma nic na temat Viiv, robisz to zawsze, wszyscy są hejterami, faszyści itd. gnojstyki, nie pisze o Vivi, ja piszę o tobie, ty pisałeś na mój temat wyimaginowany artykuł z jakich powodów z miłości ? Czemu nie odnosisz tego co robisz do swoich teorii o ludzkich reakcjach ? Masz wyżej, to są dwie wersje, czemu w jednej nie ma depres ..." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: no to stawiam Ci zielone :-))) " do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: biedaku ... Ale Ci wali w dekiel ... Wcześniej dopieprzales Vivi ... Teraz starasz się mi dopieprzyc ... Nie widzisz co się z TOBĄ dzieje ??? ." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jasne, moje minusy przyczyną twojej głupoty. Napisz do admina żądanie by ci zamienił minusy na plusy ujemne. Należy ci się jak świni w ryj. Na takich cienkich bolków nie potrzebuję pomagierów, sami się wystarczająco kompromitują. " do artykułu Wolność = samotność.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Nie masz własnych problemów, musisz żyć czyimiś ? Dawaj te minusy i przemalujmy eiobę na czerwono, a tak z okazji świąt. ;) Czemu tylko liwa i kolo się mają bawić, zabawmy się i my. :))))))))" do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nie, to nie jest zabawne, to tragedia jest, żeby taki koszmarny człowiek jeszcze miał tyle bezczelności w sobie, tragedia. I nie wciskaj mi bajek." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Nie będę ci przecież pisał co masz robić z swoim czasem, i tak robisz co chcesz. Dajesz te minusy czy nie ? Dawaj, bo jak ty mi nie dasz minusa to ja nie mogę tobie dać minusa, no chyba że da ktoś za ciebie, bo trafić w czerwone nie potrafisz ? Jak tak jest, bo zmęczony jesteś to kogoś poproś chętnie pomogą, przykładowo liwa albo kolo to dobrzy specjaliści od minusowania i zakulisowych gierek." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Ale to nie są plotki , tyle wynika z tego co pisał, depresja to brak popędu płciowego, to kłamca i tyle, się zbiorę w weekend może, to będzie zbiorczo. Nie będę się bawił w żadne minusy, a w gry dawno nie gram. " do artykułu Wolność = samotność.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Słyszałem jak Wróble cierkają żeś gnida. A teraz dawaj minusa, jak i ja ci daje Hamilton ! Nie no co ty, w czerwone trafić nie potrafisz ? ... wezwij swoich pomagierów. No dobra wiem muszą dopić 'patykiem pisane', ok jestem wyrozumiały. :))))" do artykułu Wolność = samotność.  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Aha , to będziesz miał frajdę jak napiszę artykuł 'Kim jest Koriolian' i wszystkie jego kurwa kity, typ tym razem jest pomocny jak to mówisz a raz pisze że ludzie są bez znaczenia dla niego, no była żona bez znaczenia bo się pukać może nie chciała bo zmęczona, to dostał 'depresji'. Syf, k.. kiła i buddyści, tragedia, koszmar, horror, patologia. Potem napiszę o ..." do artykułu Bóg - co to jest ?.  (28 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: wróble świerkają , że widziałeś swe miejsce w kajeciku wróbla i dlatego łkasz i zawodzisz osobowościowo i twarzowo. Też bym nie chciał by najlepszy kumpel umieścił mnie między baranami. Tobie gratuluję niebywałych osiągów za komentarze. " do artykułu Wolność = samotność.  (28 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska