Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   " 2+2=11 (3) 2+2=10 (4) 2+2=4 (10) . Hej ... Trzymajmy się faktów :-))) W nawiasach napisałem system liczbowy w którym wynik jest prawdziwy :-))) Nie jestem katolickim fanatykiem Ja jestem chrześcijaninem i mogę Ci odpowiedzieć ... . Ogólnie ... Bóg nie zmusza nikogo do niczego w sensie jeśli możesz wybrać coś lub coś2 to ..." do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: w 1980 roku panował na Kremlu Breżniew, w 1989 Gorbaczow. To dwie nieporównywalne ze sobą epoki. ZSRR rozpadł się dopiero 2 lata później co też nie było gwarancją, że Rosja zrezygnuje ze swojej dozgonnej 'przyjaźni' dla Polski zwłaszcza, że NATO wówczas nie chciało nawet słyszeć o takim sojuszniku jak Polska. " do artykułu Do trzech razy sztuka, czwartej szansy może już nie być..  (15 dni temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: dobre ... Naprawdę dobre i prawdziwe :-))) " do artykułu Przemyślenia (1).  (15 dni temu)
mojra:   Nowy artykuł Mów, nakazuję ci w imię Pana!”  (15 dni temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: TAK ... Przejrzałeś mnie na wylot :-))) Zamierzam rozbić beton serpico i Ham-iltona :-))) Poprzez wkurzenie ich na maksa :-))) " do artykułu Przemyślenia (1).  (15 dni temu)
Hamilton:   "A kto wreszcie poprawi te błędy w artykule 'Tarantella' w którym zamieściłeś instrukcję jak zabić Hamiltona? http://www.eioba.pl/a/5se7/tarantella - Vatican? - duch święty ? - zakrawarski ? W związku z tym, że to artykuł o mnie i opisuje twoje knowania na moje życie to mam chyba prawo wiedzieć przed śmiercią zadaną ' uprzenio przygorowny przedmiot jak: but, patelnia, łopata, i inne podobne'. zakrawarski czy mam czekac na twoja odpowiedz 10 tysiecy lat czy do SAD OSTATECZNA.?" do artykułu Człowiek z Cheddar.  (15 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Człowiek z Cheddar  (15 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@Hamilton: W 1980, było jak piszesz, ale też wydawało się, że można dogadać się z władzą i coś wycisnąć, tu choćby trochę wolności. Potem stan wojenny i te fikcyjne reformy, których jedyną wadą było, że ich naprawdę nie było. " do artykułu Do trzech razy sztuka, czwartej szansy może już nie być..  (15 dni temu)
liwa:   "łoooo jejuuuuuu... znacznie lepiej wychodzi Ci opisywanie miejsc na Ziemi niż wierszowanie... " do artykułu Życzenia urodzinowe dla ciągle niezadowolonego mężczyzny.  (15 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: i dlatego ty jeszcze żyjesz, a ona ma o kilka zwojów w mózgu więcej od ciebie i nie drze dzioba na swoją właścicielkę : 'ty pierrrrrd.... szmato, nawet pies cie d.....ć nie che' ." do artykułu Kwantowa Teoria Słowa (4).  (15 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: a twoje myśli rozgrzewają bozony Higgsa do czerwoności i kipią. Patrz Stephen William Hawking - 'Dzieła zebrane patykiem do kwantowej puszki po piwie' wyd 7 tom III. Z cyklu 'Pseudonauka Podobnego do Nieuka' naucz się kilku zdań i błyśniesz u cioci na urodzinach. Kto wie, może dostaniesz ze wszystkich dzieci najwięcej cukierków." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (5).  (15 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Też byś chciał, ale ona karaluchów nie całuje." do artykułu Kwantowa Teoria Słowa (4).  (15 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Jeśli fotony mogą przenosić myśli, to atomy tym bardziej mogą być tymi myślami napełnione podobnie jak kartki papieru." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (5).  (15 dni temu)
Hamilton:   "Ło matko - to już nawet atomy wypełnione są myślami podobnego. Bełkot goni bełkot bełkotem poganiany." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (5).  (15 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: tawariszcz milord Lipski ma mentalność starego, tępego komucha, którą wykorzystuje w nowych zmienionych warunkach jedynie słusznego prawicowego bolszewizmu i kopiuje tu tysiącami prymitywny propagandowy szajs dla idiotów. " do artykułu Do trzech razy sztuka, czwartej szansy może już nie być..  (15 dni temu)
szubrawiec:   "https://m.youtube.com/watch?v=QX9Gl1uzlZA" do artykułu Przemyślenia (1).  (15 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: ZSRR miał się wtedy jeszcze całkiem dobrze, byliśmy w jego strukturach politycznych, gospodarczych i wojskowych. W Polsce stacjonowało ok. 20 tys radzieckich żołnierzy, a drugie tyle w NRD i Czechach. A idioci nam wmawiają, że wystarczyło wtedy pstryk, tupnąć nóżką, zabrać komunistom władze a dobrobyt z demokracją spłynąłby nam z nieba. " do artykułu Do trzech razy sztuka, czwartej szansy może już nie być..  (15 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@milord36: Ten tekst, który tu pan umieścił, jest to tekst propagandowy, mający przed zbliżającymi się wyborami zachęcić ludzi do „właściwego” głosowania, nawet gdy myślą, że powinni zagłosować inaczej, bo… jak manipulator tu pisze, tak warto dla dobra wspólnego, bo mamy trzecią szansę. Czytając jakiś tekst zastanawiam się, dlaczego go ktoś napisał, do czego przekonuje, dlaczego do tego przekonuje ..." do artykułu Do trzech razy sztuka, czwartej szansy może już nie być..  (15 dni temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: ' Nikt nie widzi, że ... Poranek już nastąpił :-))) '-Zostaw innych, ważne, że Ty widzisz.No chyba, że Twoim celem jest już od rana wkurwiać innych i wywoływać tu zadymy:-) " do artykułu Przemyślenia (1).  (15 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska