Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@jotko49: to gruga odsłona tego artykułu. Vivi pojawia się i znika. Koriolan napisze, że przeze mnie, krzywy Maniek swoim 'ałtorytetem' potwierdzi i będzie OK. http://www.eioba.pl/a/5on0/memento-mori-dla-vivi" do artykułu WWW Odwyk.  (2 dni temu)
Vivvi:   "@jotko49: tekst pisany był nie z myślą o eiobie niestety i ukazał się nie tylko w tym miejscu. Jego celem było ukazanie współczesnego wirtualnego życia, które coraz bardziej wykrzywia i dominuje ten realny. Zaskoczyłeś mnie tym niepotrzebnym dopisywaniem domniemanego związku z tym miejscem. Ten świat sięga o wiele dalej " do artykułu WWW Odwyk.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: zwrócę się z prośbą do admina by ci przywrócił to twoje kopernikańskie dzieło 'sracze II'. Jeszcze nam się zawąchasz na śmierć w swoim sraczu z rozpaczy, albo dostaniesz żylaków odbytu z żalu i sobie tego nie wybaczę. " do artykułu Wiry.  (2 dni temu)
jotko49:   "@Vivvi: Ależ oczywiście, proszę uprzejmie. Zdanie skierowane do wcześniejszych komentatorów, także ewentualnych kolejnych, krygujących się na inteligentnych inaczej.. Znane od lat animozje pomiędzy niektórymi uczestnikami eioby, nie oceniając niczym ława przysięgłych, dodają swoistych (nie)smaczków...ale każdy jest pisarzem swej oceny. Dla mnie ten art ma wiele osobist ..." do artykułu WWW Odwyk.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: czytasz, czytasz tylko niewiele z tego rozumiesz. A swoją drogą to trzeba być q..wa niezwykle 'wysoko yntelygentny' by odnieść się do czegoś i komentować nie czytając tego co się komentuje. Nie kompromituj się tymi swoimi 'fizoloficznymi' wypocinami. Jedynie krzywego Mańka możesz czymś takim zauroczyć. On nie ma mózgu to połknie te twoje pierdolety jak gęś nakrętkę." do artykułu Wiry.  (2 dni temu)
Vivvi:   "@jotko49: nie zrozumiałam powyższego komentarza. Można jaśniej? ,,Nie wiem co piła (sorki-ćpała?) autorka, lecz wieczorny wietrzyk już szumi do kogo'piła'. - a to zdanie kierowane jest do kogo i w jakim celu????" do artykułu WWW Odwyk.  (2 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Zagadka? w co chcecie się zabawić...sprawa prosta jak drut. Nie wiem co piła (sorki-ćpała?) autorka, lecz wieczorny wietrzyk już szumi do kogo'piła'. Ale skoro przydzieliła już delikwentowi numer, to też o czymś świadczy. Imiona można z wstrętem można pomijać ale numery kolejne nadawać... Z jakim numerem ma teraz przyjemność aż strach się pytać...Wielkiej musiała doznać konfuzji ..." do artykułu WWW Odwyk.  (2 dni temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Ja radze sobie z tym odorem w ten sposob, ze ja ich -wydzielin- nie czytam. Kiedy napisalem Sracze II to na zyczenie KoLo admin usunal to mimo. ze to byly ich cytaty. Radze ci potraktowac to w ten sam sposob. Jakakolwiek odpowiedz tylko -wzbogaca- ich 'zdolnosci tworcze' ! A w praktyce oznacza, ze rzygaja jeszcze bardziej obficie !! " do artykułu Wiry.  (2 dni temu)
Hamilton:   "'Łysiejący, spocony mężczyzna, szedł różowym, długim korytarzem'. Ze zdjęcia wynika, że albo szedł długo, kilkanaście lat, bo jak doszedł do laptopa to już zupełnie wyłysiał, albo był eiobowym szambonurkiem, który stracił owłosienie przeciskając się ofiarnie przez zapchane sedesy i rury kanalizacyjne. Tak czy inaczej krąg podejrzanych nam się zacieśnia. Zagadka godna Lady Mallowan. " do artykułu WWW Odwyk.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: i owłosiony jakby inaczej, albo mu grzywka na plecy się poturlawszy nieco się ze strachu zjeżyła. Gróźb karalnych bym nie wykluczał, choć postura zbyt duża i ma głowę zamiast pryszcza na szyi. Trudno trafić i w tym tkwi urok tego dzieła." do artykułu WWW Odwyk.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ty chamie możesz jedynie zniwelować swój fetor jaki tu narobiłeś umieszczając uprzejme przeprosiny dla kobiety którą obraziłeś. To jednak nigdy ci nie przyszło do tego kapuścianego łba." do artykułu Wiry.  (2 dni temu)
natalia_n:   Nowy artykuł Oryginalne rozwiązanie do jadalni  (2 dni temu)
Serpico:   "Czyja to fota ? Wygląda jak Koriolan z okresu randkowego, młodszy i szczuplejszy hahahhhaha ................, Tyskie stoi, ale mechaniczna klawa, no no, pod wrażeniem jestem :) Masz akredytację na zdjęcia użytkowników ? hahaah" do artykułu WWW Odwyk.  (2 dni temu)
krzysztof iwanowski:   Nowy artykuł Żółta rękawica  (3 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: to już nawet na domestosa twoi koledzy cię uodpornili. No to nie narzekaj. Całkiem fajni chłopcy. Tylko z tym kijem przesadzili. Nie musieli się na nim mścić. " do artykułu Wiry.  (3 dni temu)
Vivvi:   Nowy artykuł WWW Odwyk  (3 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jakiś ty chrześcijański się stał. Teraz walnij mu coś o boskim algorytmie i nasz Kopernik z eioba narobi sobie tyle praw autorskich ile ty masz komentarzy.." do artykułu Wiry.  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Dzięki, więc dzielmy się ... ;) Jak nam się to znudzi, to https://www.staples.co.uk/content/images/product/GenesisExtraLarge/91/27/ asset.159127.jpg zalejmy tu ten smród. :)))))))))) " do artykułu Wiry.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: hahahaha - dwóch smakoszy moczu się spotkało. Przepraszam, że pytam, a czym panowie 'zakanszajom' te suto zakrapiane libacje w sraczach-pubach i innych latrynach? Polecam przydrożne toi-toi. Podobno pyszne. Hahaha - zakrawarski nic tylko palce wąchać i wylizywać." do artykułu Wiry.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   Popularny artykuł: Wiry  (3 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska