Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Henear:   Nowy artykuł Przechadzka.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: To jest o tym, co politycy robić powinni ...-:)" do artykułu Wizja.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "https://www.youtube.com/watch?v=V9-tw7sVDwM" do artykułu Taniec ze Zjawą.  (dzień temu)
Koriolan:   " W/g mnie nie dotarłeś do sedna. Prawdziwy altruizm jest pochodną pełnej świadomości lub inaczej oświecenia. " do artykułu Czy prawdziwy altruizm istnieje?.  (dzień temu)
_serpico_:   "@Zdzisław Sadowski: http://www.eioba.pl/a/5d0d/zjazd-rodzinny-potomkow-franciszki-i-jana-sadowskiego A ten ile ma ? Na zdjęciu same chucherka.Ooo widzę że pan Kostka, nadzieja polskiego fitnessu głosował." do artykułu Polski sposób na życie: otyłość, rozwody i samotność.  (dzień temu)
Jan Stasica:   "Ale to jest jednak inteligentne i oddaje, że tak to ujmę, ducha czasów." do artykułu The voice of Chwalidzidki.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabella: ... a on w którym wydaniu ? ... ;) https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/ MV5BMzcwNTM4MzctYjQzMi00NTA2LTljYWItNTYzNmE1MTYxN2RlXkEyXkFqcGdeQXVyMDI2NDg0NQ@@ ._V1_UY317_CR16,0,214,317_AL_.jpg http://i4.mirror.co.uk/incoming/article6891376.ece/ALTERNATES/s615b/Scottish- actor-Sean-Connery.jpg " do artykułu Mężczyźni po pięćdziesiątce, nie dbają o siebie?.  (dzień temu)
Magister inżynier Ireneusz Łukasz Dzitkowski:   " Imagine - czyli gatunek wyobraźni posiada cechy programu w języku programowania Java i Html lub tłumaczony w innych językach programem - Varycode Convert ustala systematyczne figury obiektowe, które składają się na panoramiczny widnokrąg widziany z wnętrza podczas podróży nadrzędtną lokomotywą internetową. Witrynowy widnokrą inspiruje do projektowania przykładowych i kolorowych slajdów. " do artykułu Rodzaj nadrzędnej lokomotywy internetowej..  (dzień temu)
Zdzisław Sadowski:   "Ten artykuł uzyskał 3450 odsłon w wiadomościach24.pl i 6710 odsłon w interia360.pl. Razem 10160 odsłon!." do artykułu Polski sposób na życie: otyłość, rozwody i samotność.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   Popularny artykuł: The voice of Chwalidzidki  (dzień temu)
liwa:   "@Zdzisław Sadowski: no rekord!!!! " do artykułu Współczesne spojrzenie na patriotyzm.  (dzień temu)
liwa:   "@Zdzisław Sadowski: wow!!!! " do artykułu Darwinowska teoria ewolucji do lamusa.  (dzień temu)
liwa:   "@Zdzisław Sadowski: kogoś to interesuje?? " do artykułu Czy znasz legendy o swoim mieście? Napisz!.  (dzień temu)
liwa:   "@Zdzisław Sadowski: cóż za cenna informacja!! " do artykułu Niespełna 70 lat istnienia powojennej Polsce ogrodów działkowych (rodzinnych).  (dzień temu)
liwa:   "@Zdzisław Sadowski: no iiiiiiiii..... " do artykułu Powstanie autonomiczne Księstwo Szczecińskie. Skazani na autonomię?.  (dzień temu)
liwa:   "@Zdzisław Sadowski: i co w związku z tą informacją???? mamy w zachwyt wpaść?? " do artykułu Rządzący, podarujcie nam niemiecką biedę. Niemiecka bieda, polskim dostatkiem.  (dzień temu)
Zdzisław Sadowski:   "Ten artykuł uzyskał 5114 odsłon w wiadomosciach24.pl i 6211 odsłon w interia360.pl. Razem 11325 odsłon!." do artykułu Rządzący, podarujcie nam niemiecką biedę. Niemiecka bieda, polskim dostatkiem.  (dzień temu)
Izabella:   "@Mariusz Kajstura: bardzo. jest coraz przystojniejszy.:)" do artykułu Mężczyźni po pięćdziesiątce, nie dbają o siebie?.  (dzień temu)
_serpico_:   " Przepraszam, miało być Zdzisław, drap mnie drap, gryź mnie gryź, bo ja jestem wydepilowany Zdziś." do artykułu Mężczyźni po pięćdziesiątce, nie dbają o siebie?.  (dzień temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska