Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@VIvvviiii: rozumiem, że jak ty masz swoje doświadczenia to masz do nich prawo, a ja jak mam swoje to piję do ciebie bezsensownie i cię pouczam. Zastanawiam się też dlaczego ciągle zmieniasz nicki. To już zaczyna wyglądać na tik nerwowy. " do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Serpico:   "@VIvvviiii: Nic nie wyrywałem z kontekstu, dałem link, a Twoja wypowiedź jest śmieszna sama w sobie :).Mam nadzieję że na kineskopowym, bo jak coś lepszego, to już zbędny luksus i bieda emocjonalna hahaha ... Ja nie komentuje nic czego byś nie pisała, to akurat Ty grzebałaś na temat mojego życia i to poza portalem, tak pamiętam, ja nawet na Twoje FB nie wchodzę, tym bardziej że w ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Vivvi:   "@Hamilton: wieczorami Hamiltonie dopiero wracam do domu po całym dniu. Pisałeś ,,VIVI ma albo bujną wyobraźnię, albo poznała jakiś nowobogackich, którzy w ciągu 3 tygodni zmienili swe życie''. Więc grzecznie Ci jedynie odpowiadam, że jak Ty nie znasz mnie i moich znajomych tak ja nie znam Twoich, a żarty o butach czy perfumach wyciągnięte z kontekstu konkretnych dyskusji są niestety błędnym tropem ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@VIvvviiii: nie do końca tak jest, bo reagujesz nerwowo na komentarze, które nie są kierowane do ciebie i reakcje bywają nieadekwatne do treści. To bardziej wskazuje na czasowe zakłócenia percepcji, a nasila się to wieczorami. " do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Serpico:   "@VIvvviiii: Aha okay, czyli jak piszesz w komentarzu o biedzie emocjonalnej swoich znajomych i pracy Oscara po 12 godzin i to nawet w niedziele, nie jest odzwierciedleniem życia tak ? Dobrze rozumiem ? Odzwierciedleniem jest wieczne szczęście i imprezy, oraz blues ? Czy odwrotnie ? Może uznajmy że NIC nie jest ? Tak będzie chyba GIT :)." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Serpico:   "@VIvvviiii: Tyle wiem ile czytam, jakby mi wystarcza. Co Ty nie powiesz :)? Przecież ja nie komentuje nic czego tu nie napisałaś hahaahahha ............Co chwilę kogoś oceniasz, zresztą robisz to całe życie, powtórzę Ci, ciesz się że Ci Twoi znajomi tego nie widzą :). To co tu piszesz o swoim prywatnym życiu i to sama na własne życzenie, nie trzyma się kupy, parę miechów super ha ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Vivvi:   "@Hamilton: ani ja nie mam pojęcia kim jesteś, ani ty nie masz pojęcia kim ja jestem i tyle jako osoba, która nagminnie ocenia innych. Nie wiemy co robimy, z kim spędzamy czas... to co pisze serpico chyba tylko on bierze na poważnie bo również nie wie o mnie nic, a to co tu piszemy nie koniecznie jest odzwierciedleniem naszego życia. Napisałam ten komentarz bo kolejny raz pijesz do mnie bez komplet ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@VIvvviiii: no tak, zapomniałem napisać, że skoro uwielbia Alpy to na pewno unika kurortów włosko-szwajcarskich, na które go bez problemu pewnie stać. Na szczęście czuwasz. Z tego co wiem wynajmuje pokój w szwajcarskim hoteliku na stałe przez cały rok i jeździ tam cała rodzina już od wielu lat. Poproszę go by ciebie, bardziej doświadczoną w biznesie się radził w przyszłości. W końcu masz tyle biznesowych psiapsiółek i to uperfumowanych i wyszminkowanych. " do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Serpico:   "@VIvvviiii: Oj tam nie płakunciaj , ja rozumiem że masz ciężko, to zdanie 'Oscar pracuje po 12 godzin i jeszcze w niedzielę ' po czym następuje 'mamy ciężko' będzie mi wyciskać łzy jeszcze miesiąc :) Tak proszę pani, umiem czytać hahaaha ... między wierszami szczególnie :)" do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Serpico:   "@Hamilton: Vivi zna samych 'American Psycho' , w ramach oddechu, spotyka się z krzywym i Koriolanem, jako ukłon w stronę 'maluczkich' :). Gul jet po prostu rozrywa gardło hahaahh ....a ja się z tego śmieję. Coś w tym stylu > Aaaa nie mam na wakacje aaaaa .... nie pojadę do Afryki aaaa... a Ty sobie kupujesz te perfumy i auta aaaa.... ty emocjonalna biedo aaaaa ..... Wypowiedzi w sumie wyglądają ala Osho , może jet w linii inkarnacji :)." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Vivvi:   "@Hamilton: oj Hamilton Hamilton... i pewnie kupuje sprzęt na wyprzedażach, albo dostaje za darmo, albo nie... zjeżdza z górki za domem bo kurorty włosko szwajcarskie omija szerokim łukiem. Czasem mnie zadziwiasz tym swoim mędrkowaniem uważając, że nikt inny nie doświadczył tego co Ty." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: VIVI ma albo bujną wyobraźnię, albo poznała jakiś nowobogackich, którzy w ciągu 3 tygodni zmienili swe życie. Mam znajomego, który dysponuje naprawdę sporym kapitałem idącym w grube dziesiątki milionów i najczęściej łazi w drelichu, coś spawa, wierci, gwintuje. Pewnego razu mówi: - wiesz kurwa czego najbardziej nie cierpię : - siedzieć w tym moim biurze w garniturku i ś ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ludzie mu dali. To taki ojciec z Torunia, jemu też ludzie wszystko dają a on ze wstrętem się ogania od tych aut i kopert. Dla Maryji się poświęca. Najważniejsze, że ludzie wyobrażają sobie, że duchowość to ... hahahahaha a: tymczasem to zupełnie coś innego...... Hahahahahaha Jak nie wiadomo o co chodzi z tą duchowością to wiadomo, że chodzi o ...... m ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: cytuję Vivi : ' ja mogę się jedynie zmierzyć z tematem na słowa i opisać to jaką ja biedę duchową widzę codziennie u znajomych z przestronnych apartamentów. Niestety ma Pan rację. To chyba podstawowa klątwa kolorowych czasów, gdzie każdy ma auto, dom i spełnia swoje zachcianki. Tylko właściwie jakie zachcianki?? Ile można mieć perfum, butów, tv? To się nudzi więc tą nu ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: pewnie znowu duchowo szczytujesz, ale po co ci ja jestem potrzebny. Nie możesz indywidualnie, albo z krzywusem." do artykułu Zachłanność - problem objawiony.  (11 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Wyrzucili go z kilku krajów, też przez pomyłkę, zarzuty o terroryzm miał przez pomyłkę, ćpał przez pomyłkę, kupę tych pomyłek.Ileś razy pisałeś że ludzie są dla ciebie bez znaczenia, też przez pomyłkę. W Indiach założył zwykły burdel, o 'zabarwieniu duchowy' także omyłkowo." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
wianeczek:   Nowy artykuł Fragment w pełni  (11 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: no właśnie ... To niczego nie pragniesz ... Więc jesteś tym co napisałeś w pierwszym poście do mnie :-) " do artykułu Zachłanność - problem objawiony.  (11 dni temu)
Koriolan:   "@Malina Dyzmówna: Mała pomyłka ... To było o Szubrawcu, że ktoś mu musi powiedzieć jak ma żyć. 'Mu' pomyliłem z 'mi' . Czasem lubię zrobić komuś dobrze, dlatego spełniłem wymaganie Henear. Tak dla jaj i tak zostało. W daleki sposób jest to olewanie co ludzie o mnie myślą, mówią :-))) . Osho Ludzie wyobrażają sobie, że duchowość to ... Tymczasem to ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska