Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Twoja bezwartościowość , nie buduje mojej wartości, to nie działa w ten sposób. Ty zakłamany zboczeńcu hahah ,,,, " do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (19 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Adam Jezierski: Przeciwnie, każdy z nas liczył to samo, średnią wyświetleń na artykuł, tylko Hamilton Starszy liczył wyświetlenia z czasów: 'Odwiedza nas 1 400 000 osób miesięcznie!', a ja z dnia dzisiejszego: 'Użytkownicy online: 209'." do artykułu Zmiany ideału kobiecego piękna.  (19 godz. temu)
wianeczek:   Nowy artykuł Łódź - wspomnienie  (19 godz. temu)
drzwidrewniane1:   Nowy artykuł Wybór drzwi zewnętrznych.  (20 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Jakby Ci się żyło z wadą wzroku, gdybyś renty nie miał ani życzliwych wokoło siebie ludzi ? Informacje da się zdeformować, nadpisać, zakłócić ... utrudnić jej odczyt ... Nie wszyscy mogą skorzystać z Twoich rad ... Wielu ludzi zanim zaczęło chodzić po rozgrzanych węgla się poważnie poparzyło, jak już technika i sposób przygotowania został odpowiednio ustalony to ..." do artykułu Teoria Systemów Zdaniowych.  (20 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: podobno nie da się ... Co jednoznacznie wskazuje, że nie musimy się bać i jasno mówić ... JAK JEST. :-))) . RD w pigułce ... https://youtu.be/KjaW5Q2alAo . " do artykułu Teoria Systemów Zdaniowych.  (20 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: A czy potrafisz zniszczyć informacje w energii zawartą ? Niech sobie stanie na tych węglach przez chwilę i poduma, potem zobaczymy czy nie ma poparzeń ?" do artykułu Teoria Systemów Zdaniowych.  (20 godz. temu)
pokrzywiony:   "Życie kołem z 8 szprychami się zamyka ..." do artykułu ... pierwsza ... siódma ....  (20 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: ech ... Mariusz ... Wydaje Ci się, że mi coś udowodniłeś ... . To popatrz tutaj ... https://youtu.be/-UWFpCNlNB4 . Druga rzecz ... Dlaczego świat tak wygląda ? Bo tacy jak my się ukrywają :-))) Pozostali myślą, że NIE. MA. INNEGO WYJSCIA ... A my wiemy ... ŻE. JEST ... Ale boimy się, że nas ukrzyżują :-))) ..." do artykułu Teoria Systemów Zdaniowych.  (20 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'NIC NIE DA SIĘ UDOWODNIĆ. ! ' Wrząca woda powoduje bolesne poparzenia skóry na żywym ciele, wystarczy włożyć do niej gołą rękę, by się przekonać. Ci co w to wierzą, unikają poparzeń i kalectwa, zbawieni są ci co uwierzyli . ;) Z tym uogólnianiem przesadzasz, niech ktoś uwierzy w Twoje słowa i sobie szkody narobi. Większość Kowalskich nie ma pojęcia o zachowaniu bezpieczeństwa podczas eksperymentu, ani jak taki przeprowadzić ." do artykułu Teoria Systemów Zdaniowych.  (20 godz. temu)
Koriolan:   " Nic nie przychodzi ... Ani nic nie odchodzi ... Jeśli coś odeszło ... To znaczy, że nigdy nie przyszło ... " do artykułu wybrane 2.  (21 godz. temu)
Koriolan:   " Hi hi ... 'Jak są wątpliwości (pytania) ... To nie ma wątpliwości ' :-))) " do artykułu wybrane 1.  (21 godz. temu)
Koriolan:   " UPS ... Troszkę już wiekowy tekst ... Choć nic się nie postarzał :-))) " do artykułu wybrane.  (21 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Zdzisław Sadowski: Każdy z was liczył zupełnie coś innego ...-;)))" do artykułu Zmiany ideału kobiecego piękna.  (21 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   "Co się dzieje w eioba.pl? Jeszcze 20 dni temu, Hamilton Starszy pisał: 'Zrobiłem taki test. Wybrałem losowo 20 autorów z poza pierwszej trzydziestki mających ponad 10 artykułów i policzyłem ich średnią wyświetleń na artykuł. Wyszło 1523. Przeciętny i średnio rozgarnięty zjadacz chleba bez wysiłku uzyskuje wynik 1523'. Ja policzyłem wszystkie wyświetlenia artykułów z pierwszej strony 'popularnych' ..." do artykułu Zmiany ideału kobiecego piękna.  (21 godz. temu)
Koriolan:   " 'Życie przecież musi brzmieć, Tak jak Wielki Piękny Wiersz ...' . https://youtu.be/girQBeWuWKA . " do artykułu ... pierwsza ... siódma ....  (21 godz. temu)
Koriolan:   " Prawie nie żyjesz ... Ale to normalne, wszyscy tak mają ! I dobra nowina ... Świat jest życiem :-))) W każdej chwili możesz otworzyć usta i napić się ! . Woda życia to NIE ZŁUDZENIE !!! . To wieczna Miłość ... Wieczna w tym sensie, że ZAWSZE obecna. Zawsze tu i teraz :-))) Wystarczy otworzyć ... Oczy :-))) Łyk i po ciele rozlewa się ż ..." do artykułu ... pierwsza ... siódma ....  (21 godz. temu)
Koriolan:   " 'Gdy Syzyf' - gdyby ? . No i jak zawsze sprzeciw ... Inni są tylko Twoim lustrem. Jesteś siłą sama dla siebie :-))) Gdy ciężko jest ... Trzeba odetchnąć. Ten świat jest dwoisty ... Góra - dół, góra - dół ... Wystarczy poczekać ... Ten świat też jest czasem :-))) Choć życie jest wiecznym Teraz :-))) " do artykułu ... siła.  (21 godz. temu)
swistak:   "@youngcontrarian: poziom poczucia humoru ateistów i satanistów wpadł do czarnej dziury powstałej w dnie nocnika " do artykułu Egzorcyzmy św. Jana Pawła II.  (21 godz. temu)
Joanna E.:   Nowy artykuł ... pierwsza ... siódma ...  (21 godz. temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska