Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Koriolan:   " Dla mnie artykuł kontrowersyjny, to znaczy mający cechy dobre i złe w/g mnie. Na początku artykuł jest prymitywny, posługujący się prostą sprawiedliwością. - jak będziesz nienawidził gejów, to Bóg Cię zrobi gejem - Pierwszy prymitywizm to zemsta Boga, a drugi prymitywizm to geje jako DZIEŁO (działanie) Boga, a trzeci to uznanie to jako OBJAWIONĄ zasadę wychowawczą Boga. / ..." do artykułu O „mniejszościach”.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
szubrawiec:   "@Irina Lewandowska: Proszę o ten artykuł.Pozdrawiam serdecznie." do artykułu O „mniejszościach”.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Konkretnie to mi chodzi o adopcję dzieci przez pary homoseksualne.Jesteś tego zwolennikiem?" do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: LGBT Ad autora. Ma jakieś poglądy jak każdy i ma prawo do swoich poglądów. Tak on jak i ktoś z LGBT. Ad artykuł. Jest pozbawiony szacunku dla innych ludzi. Lub inaczej ... Spora dawka nienawiści. . Ad ja. Nie zamierzałem tego czytać i komentować. Świat ludzi normalnych (95%) polega na wzajemnym zmuszaniu innych do d ..." do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Irina Lewandowska:   "@szubrawiec: Autor tego tekstu traktuje homoseksualizm jako pewną patologię, o czym piszę w swojej książce 'Seksuologia'. Można by było w przyszłości przetłumaczyć bardzo szczegółowy artykuł na ten temat (autor przeprowadzał specjalne badania naukowe na zwierzętach w latach 70-ch), gdzie są opisane mechanizmy i przyczyny powstawania tego problemu oraz możliwości pomocy tym, którzy sami tego chcą. Jeżeli chodzi o mnie, to na pewno nie jestem zwolenniczką ani adopcji, ani parad." do artykułu O „mniejszościach”.  (dzień temu)
szubrawiec:   "Trafiła pani z tym artem, bo akurat toczy się tu burzliwa dyskusja o tych mniejszościach seksualnych.Generalnie zgadzam się z panią-nie wolno mieć w pogardzie nikogo i niczego.Ale jak to w życiu często bywa, nie wszystko jest takie proste jakby się mogło wydawać.W czym rzecz? Już mówię.Chodzi na przykład o to, że te mniejszości, na przykład geje chcą mieć prawo do adopcji dzieci, co pani na to? Po ..." do artykułu O „mniejszościach”.  (dzień temu)
Irina Lewandowska:   Nowy artykuł O „mniejszościach”  (dzień temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Odwal kitę zrobisz dziadzie światu przysługę " do artykułu Mamut.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Stan mojego zdrowia." do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Serpico:   "@zakrawarski: To ja tu żyje i pracuje , to ja płacę podatki , a nie ty , ani twój syn , paniał ? Także pocałuj mnie w dupę " do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: a kto zdecyduje kiedy umrzesz ? Dzień i godzina ? Załóżmy, że umrzesz śmiercią naturalną ... " do artykułu Mamut.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Spoko, pozdrów Wróbelka.PS.Interesuje mnie Twoje zdanie na temat tego artykułu http://www.eioba.pl/a/5sxh/szalenstwo-lgbt, możesz go przeczytać?" do artykułu Mamut.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Kori, o wytrzymalosci kosci udowej nic nie wiem. Zgaduje, ze o tym zdecydowla sila przyciagania ziemskiego. Bylem w muzeum (Naturhistoryck) w New York i tam byl model ukladu slonecznego i m. in. napisane, ze czlowiek ktory wazy na ziemi 80 kilo, na najwiekszej planecie -Jupiter- wazylby 3.500 kilogramow." do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Bezrobotni , wieloletnia patologia itd . Po 20 lat nie robią NIC.Idź sobie z żulami pogadaj w tej twojej Szwecji, będziesz mieć to SAMO ." do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Ok nara .Pytałem o Szwecję kretynie a nie o Polskę i twoje imaginacje na bazie rozmów z debilami. Skoro masz trudności ze zrozumieniem pytania nie odpowiadaj na nie. Kombinujesz zawsze pajacu , tak żeby kopnąć Polskę , gdzie nie żyjesz OD LAT , a otoczony jesteś kolesiami którzy są na marginesie . Dociera ? " do artykułu Mamut.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Serpico: Potraktowale ciebie powaznie odpowiadajac na twoje pytanie zgodniez rzeczywistoscia , faktami i moim tu wieloletnim doswiadczeniem, a teraz ty wymyslasz cos o... kombinowaniu. Nie pytaj jak masz trudnosci ze zrozumieniem realnej rzczywistosci i prostej-latwej odpowiedzi ! " do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: 2 pytanie : Kto obliczył wytrzymałość Twojej kości udowej i wytrzymałość ścięgna Achillesa ? " do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: Wow , MMA hahahaha .............. był już buddysta bez emocji , wybili mu siekacze , zakładam że ty jeszcze masz ." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: jestem u Wróbla. Już mu zadam następne pytanie ... " do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@pokrzywiony: Emocje? Jakie emocje? - Ja bez emocji piszę o faktach, że ktoś jest zboczeńcem, czy innym gnojem naruszającym cudzą przestrzeń. Jak trzeba, w realu, bez emocji kopię też takich w dupę. Z uśmiechem i na spokojnie. Niby czym miałbym się denerwować? " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska