Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@Mariusz Kajstura: Generalnie nie ma innej drogi. Można tylko przyspieszać wyciąganie tych szpilek. Z drugiej strony jest jedna zajebista zasada ... gdy dobrze rozpoznasz szpilke ... ona po prostu znika. . Z jeszcze innej strony Osho wskazuje na możliwość jednorazowego wywalenia wszystkich szpilek w kosmos Ale genetalnie zachodnie umysły (nasze) nie dają rady tego zrobić ... Porównaj koan zen. " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
kolo:   "@liwa: Złoto przedłuża życie i nie tylko ludzi trzyma w dobrej kondycji, ale rośliny sa dużo wieksze, zdrowsze, maja wspanialy smak. Ormus można wyprodukować domowym sposobem. " do artykułu Odkryto piątą siłę natury!.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: 'A po każdym nieudanym związku, należałoby wyjść mądrzejszym nieco ... ' Na to wskazuje zdroworozsądkowa logika, ale czy tak się dzieje ?? Te szpilki o których wspomniałem są nam wbijane w serce po to ... http://blogiceo.nq.pl/matt/files/2013/01/Cytryna-moze-byc-bateria.jpg ... gdy one są już wbite, wtedy stajemy się przewidywalni ( sterowalni ) ..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Skalny Kwiat:   "Córko Wolanda, czas ciągle płynie wraz z nurtem życia i z tego słynie, że nowy piasek na brzeg wynosi reszta dryfuje; o pamięć prosi... " do artykułu What the f*ck, Eiobo?.  (dzień temu)
Henear:   "@Koriolan: nie pamiętam za bardzo." do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (dzień temu)
Koriolan:   " Fajny wierszyk ... Dokąd ? . 'W Polske idziemy drodzy panowie ... W Polskę idziemy ...' . https://youtu.be/AA0kjqAuUwg . " do artykułu What the f*ck, Eiobo?.  (dzień temu)
Koriolan:   "Hmm ... Wyzwanie ... . Znasz 2001 odyseje kosmiczna ? . Napisz co spotkalo komandora Bowmana po zderzeniu z czarnym prostokątem ... " do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (dzień temu)
Izabella:   "a no właśnie... było fajnie, naprawdę. Moja córka zaczęła tu 5 lat temu pisać pierwsze artykuły, a eioba pokazała jej świat, jakiego miała tu nie doświadczyć. To był przełom. W tym czasie użytkownicy walczyli oszalale o jakieś punkty, plusy, miejsce... odeszli bardzo wspaniali pisarze. Zniknęły wrażliwe osoby, które nie chciały się temu przypatrywać. I ja myśle o odejściu, bo czy to ma sens??..." do artykułu What the f*ck, Eiobo?.  (dzień temu)
Jelena (Córka Wolanda):   Nowy artykuł What the f*ck, Eiobo?  (dzień temu)
milord36:   Nowy artykuł Bachory PRL.  (dzień temu)
Henear:   Nowy artykuł Uniwersalny Umysł cz. III  (dzień temu)
liwa:   "@Kitek: no to zażywajmy ormus, bedziemy żyć prawie wiecznie i uchronimy sie przed kosmiczną transmutacją.. nie znam się na tym, ale brzmi poważnie.. " do artykułu Odkryto piątą siłę natury!.  (dzień temu)
Kitek:   "'PS. Trenerom drużyn piłkarskich, sędziom i zawodnikom nie można polecać pewnych na sto procent wygranych na giełdzie walutowej. Powinno im wystarczyć, że czasami znają wyniki zawodów ligowych z kilkudniowym wyprzedzeniem... -:)))' Jeszcze lepiej jest na wyścigach konnych." do artykułu Forex.  (dzień temu)
Kitek:   "@Henear: Nie wiem, co ty sądzisz o istotach pozaziemskich, ale ja o Panu Bogu i raju mam od dawna wyrobione i jednoznaczne zdanie." do artykułu Gen. Wojciechowski OSTRO o obecności wojsk USA: Amerykańskie żołnierze mają bron.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@liwa: odpowiedzią Teozyji będzie prośba o definicję cząstki elementarnej." do artykułu Księga Rodzaju 32,8-14.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@obdart: pisząc takie bzdury , sugerujesz swój wiek, czy naiwność dorosłego ? masz świadomość ile przekrętów nie wypływa w ogóle na wierzch ? napiszę tak ... poczekamy , zobaczymy... nie umniejszam w kwestii pomocy, ale jak kurewstwo i pazerność wylewają się pozłacanym szprosem w oknach to trzeba być idiotą, żeby tego nie zauważyć, albo kompletnie nic nie wiedzieć o sprawie, tak jak mam przypuszczenia co do twojej osoby. " do artykułu Do puszki Owsiaka: „12 groszy, tylko nie płacz proszę".  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Mariusz Kajstura: Ja teorie mam taką, człowiek z natury jest poligamem... wiązanie kogoś simlokiem pod postacią obrączek , ślubów ( to to już w ogóle jest debilizm) to nieporozumienie, nie poruszam tu kwesti wspólnego dorobku - majatku , bo to prawnie powinno być usankcjonowane, chyba ,że są w stanie dzielić od razu, ale to utopia. Z natury zwierzęcej zostało nam ogromnie dużo, wyjątki do ..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@liwa: to dźwięk informacja wibrowała , haha ja myślę, że ona nawet myje się po ciemku, co dopiero widok porządnego dildo z cyberskóry z realistycznym , hahaha ożyłowaniem ;-) zemdlałaby ... może jakby któryś zakonnik sprawił tembrem głosu i uwypukleniem w kroczu , by powilgotniała zamiast pisać tu bajki, poleżałaby z facetem pod kołderką... sutanną ... i odkryłaby ... hahaaha , ehhhhh hahahhaa ... od czego muchy zdychają ...;-) " do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Jak myślisz ile statystycznych związków Mężczyzn i Kobiet, które maja sporą szanse na dozgonne trwanie się rozpada z powodu 'konkursu zranień', partnerzy zamiast się wspierać to odreagowują nieporozumienie z poprzednich związków ?? Ps. Bluzgi to w rzeczywistości krzyk bezradności ..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Masz i nie masz racji, jeżeli ktoś ma przestać robić coś złego ze względu na karę, to nie będzie pracował nad sobą zmieniając siebie, ale będzie pracował nad unikaniem kary ( wychodzi z tego 'Donkiszoteria' ) A jeśli ktoś przestaje coś robić ze względu na zrozumienie swojego błędu, wtedy zaczyna pracować nad sobą ... Ja Dzikiego nie pochwalam za błędny stosunek d ..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska