Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Koriolan: Na początku można było odnieść wrażenie że to twoje całe RD to jest jakaś forma pracy nad sobą, kontroli emocji itd ble ble ble, prosta bo prosta, ale jakaś, teraz to już majaczysz.To już sieczkarnia, jak i artykuł." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: lubisz z nim 'gaworzyć'. Nadajecie na tych samych falach. Częstotliwość dla wolno myślicieli. 'Hallo, hallo tu radio Wąchock'. http://www.eioba.pl/a/35pu/polska-stolica-humoru" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Niech rozp.. komp, czy na czym on tam pisze w ramach walki z ciemiężeniem Chińczyków w fabrykach intela, albo niech się oflaguje w UK w Tesco. Ewentualnie może zerwać kontakty z dziewczynami z japońskiego porno. Też możesz i to jest całkiem niezły pomysł." do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@podobny: No tak, ale rodzi się pytanie czy to pieniądze czynią z ludzi hipokrytów, czy raczej Hipokryzja rodzi się z pragnienia władzy nad drugim człowiekiem, a pieniądze to umożliwiają ?" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: znudziło ci się po tym jak się zespoliłeś z Bogiem czy potem? Aha teraz będzie o siłach. Bóg już chyba też nie ma siły patrzeć na ciebie i na te twoje bełkotliwe dyrdymały o mocach, siłach, bezrozumnych energiach i pustce słowotoku.." do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: zamiast tyle biadolić idź w ślady Koriego, pożyj sobie do śmierci, a potem zobaczysz co i jak. Co do tego gwałtu na umyśle dziecka to chyba coś jest na rzeczy. Zbyt dobrze to u ciebie nie wygląda mimo, że minęło już tyle lat." do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
podobny:   "@podobny: https://www.tygodnikprzeglad.pl/szwedzkie-elastyczne-sumienie/" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
podobny:   "@zakrawarski: Teraz wierzysz w demokrację liberalną kraju szczycącego się szacunkiem dla praw człowieka i … zarabiającym ogromne pieniądze na sprzedaży broni do krajów te prawa łamiących. Podobnym hipokrytą demokracji jest UK … no ale tak to już jest … zawsze liczy się przede wszystkim kasa, nawet za cenę życia niewinnych i torturowanych … czy w ten sposób nie dokonuje się również gwałt na Twojej świadomości?" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Kiedy ostatnio sam zarobiłeś 1 pln ? 30 lat temu ? To siły wyższe czy niższe ? E tam, lepiej pogadajmy o inwalidztwie. To konkretnie na co masz pierwsza grupę ? Co cię eliminuje ze społeczeństwa które pracuje ?" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: gdybyśmy jednak pochylili się głębiej nad istotą istoty to zapewne znajdziemy zamysł ludzkiego związku ze związkiem ludzkości, bo ludzkość jest związana związkiem zamysłu co stymuluje co prawda nie każdy związek, ale jednak bynajmniej. Z tym się chyba kolego zgodzisz, chociaż sam już nie wiem, mogę się mylić empirycznie i cyklicznie." do artykułu Najpiękniejsze żaglowce.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Kiedy oboje żeśmy się urodzili jako noworodki, nie musieliśmy w nic wierzyć jednak pomimo tego dożyliśmy dnia dzisiejszego. Jak myślisz za sprawą jakiej siły to się stało, wyższej czy niższej ? Pogadajmy o siłach nie o Bogu i KK to już stało się nudne ... ;) Ponawiam Pytanie czy wierzysz w siebie, w swoją moc sprawczą ? Ps. Mnie też tego uczono :)" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Konkretnie za co go szanujesz ? Za 20 lat na randkach, siedząc na 1 grupie inwalidzkiej ? Zdajesz sobie sprawę że ponowna komisja jego i Krzywego pozbawia ich prawa do renty ? Obaj mają na zasadach oszustwa swoje renty. W końcu ktoś się takim zacznie przyglądać i się skończy coś takiego: http://www.eioba.pl/a/5oox/iii-spotkanie-eioby-zakonczone ..." do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Kiedy bylem dzieckiem uczyli mie takiej frazy 'Wierze w boga ojca wszechmogacego, stworzyciela nieba i ziemi'...... Oczywiscie jako dziecko nic z tego nie rozumialem.... Teraz rozumiem, ze to byl gwalt na umysle dziecka oraz przypisanie mnie jako niewolnika kosciola katolickiego i zapewnienie, ze bede im sluzyl do brobu, oraz pewnosc, ze zarobia rowniez na moim pochowku !" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: A w siebie wierzysz ?" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@pwz: 'Klipry to były najszybsze i jak twierdzi wielu najpiękniejsze żaglowce, były jakby kwintesencją, ostatecznym produktem ewolucji towarowych statków żaglowych.' W tym miejscu sam Autor stymuluje do rozmowy na tematy ewolucji, tu akurat transportu wodnego. :) Spójrz na to uważniej, a sam dostrzeżesz do jakiego bogactwa dialogów ten artykuł pobudza ... ;) Droga ..." do artykułu Najpiękniejsze żaglowce.  (dzień temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Standardowe u ciebie, innego toku rozumowania nie masz.Ja ciebie też, ale już tak nie jest, zmęczyłeś mnie tłumaczeniem ci rzeczy które są dla mnie zrozumiałe w sekundy i już się nie będę męczył. nie wycieraj sobie mną ryja. Ja się tak czepiam ? Nie wierzę że to twój syn, bo to jednak człowieka na poziomie, ty go już dawno nie masz. Siedzisz z dewotami, por ..." do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@pwz: 'To jednak zbyt obszerne zagadnienie i nijak się ma do treści tego świetnego artykułu barkarza.' Zależy z jakiej perspektywy patrzeć, można dialog zamknąć na stwierdzeniu 'fajny artykuł' ale czy tego chcemy ? 'Myślę, że z szacunku do autora nie ma sensu brnąć w aż takie dygresje. Zresztą, zawsze możesz sprawdzić to empirycznie i np. stworzyć na ten temat własny art.' ..." do artykułu Najpiękniejsze żaglowce.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Serpico: ''mięszyciela Mózg na podłodze masz, kopnij go do rogu.Chyba chciałeś napisać 'męczyciela'' ....... Ser, wyciagasz wnioski ktore nie maja zadnej stycznosci z rzeczywistoscia, ale przedstawiasz je jako 'prawde objawiona' czyli d o g m a t !! Masz zadatki byc sluga bozym.....czyli ksiedzem katolickim. (oni klamia najbardziej) Darzylem ciebie wielk ..." do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
pwz:   "@pokrzywiony: Ok, rozumiem. To jednak zbyt obszerne zagadnienie i nijak się ma do treści tego świetnego artykułu barkarza. Myślę, że z szacunku do autora nie ma sensu brnąć w aż takie dygresje. Zresztą, zawsze możesz sprawdzić to empirycznie i np. stworzyć na ten temat własny art." do artykułu Najpiękniejsze żaglowce.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska