Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
barkarz:   Nowy artykuł Chojnice, krzyżacki ryumf  (dzień temu)
_serpico_:   "@swistak: A Ty nie jesteś lemingiem , masz świadomość hegemonii Microsoftu i używasz systemu i programów open source tak :)? Jakby nie sądzę :), pani która pisała artykuł pewnie też ma lapka z Windows-em, a cały nasz dziennik pisze teksty w MS Word , a nie musi. " do artykułu Planetarianie, czyli złote zęby rekina.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Hamilton Starszy: Obaj troszkę odeszliśmy od meritum wiersza, którego odczucia podzielam ..., ja to postrzegam tak. Budowanie w swej wyobraźni pełnowymiarowej rzeczywistości, opartej o czytany z książki tekst, tą wyobraźnię pobudza i ćwiczy, zaś oglądanie filmów z coraz doskonalszymi efektami specjalnymi, tą naturalną wyobraźnię upośledza wprowadzając w ściśle wyznaczone koleiny ..., to ..." do artykułu Książki - droga do piekła.  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Popularny artykuł: Jeśli nie teraz?  (dzień temu)
_serpico_:   "@piotrwrobel: Temu panu może chodziło o teksty związane z tym całym :P rozwojem duchowym itd, fakt, miał jakieś teksty o medytacji, ale sobie nie przypominam żeby tego było aż tak dużo, choć mogę się mylić,no na pewno Dylowi nie chodziło o te teksty." do artykułu "Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!".  (dzień temu)
piotrwrobel:   "@Koriolan: he he, Wystarczy zrzucić postronki i orczyk wypiąć. To jest właśnie konia z orczyków wyprzęgać. A na zabawie furman to już nie furman, chyba ze sonkami wjedzie do środka, co się już zdażało jak dwierza były szerokie" do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (dzień temu)
Koriolan:   " Bóg stwierdził, że wiara w niego rozejdzie się po całym świecie ... Ale nie obiecał, że będzie brał w tym udział papież i religia rzymska. Wręcz odwrotnie ... stwierdził, że wszetecznica babilońska upadnie. " do artykułu Planetarianie, czyli złote zęby rekina.  (dzień temu)
Koriolan:   " Umysł jest światem w którym uważamy, że żyjemy. Jest oczywiście wirtualny a nie wszystkim co istnieje. He he ... Płynięcie z nurtem ... Są ludzie, którzy mówią, że tylko śmiecie płyną z nurtem :-))) . Prawdziwi chrześcijanie nie istnieją. To tylko rzymscy katolicy. Cesarz Konstantyn po stworzeniu religii rzymsko-katolickiej kazał wszystkich chrześcijan wymordowa ..." do artykułu Imagi - nacja.  (dzień temu)
Henear:   Popularny artykuł: Imagi - nacja  (dzień temu)
Skalny Kwiat:   "@szubrawiec: Tak, dużo by mówić, ale to temat rzeka..." do artykułu New Age... Droga do poznania siebie czy autostrada ostracyzmu?.  (dzień temu)
Skalny Kwiat:   "@Mariusz Kajstura: Do klasy 4 jedną długość włosów miał nieobcinaną od urodzenia. Nosił warkocz :)" do artykułu Rzecz o ptasich karmnikach i chłopięcych fortach....  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@szubrawiec: skromne papieskie M2 zamienił na stajenkę http://fakty.interia.pl/raporty/raport-nowy-papiez/galerie/ zdjecie,iId,1079420,iAId,76628 " do artykułu Planetarianie, czyli złote zęby rekina.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Hamilton Starszy: No dobra'Dziadku'powiedzmy, że mnie przekonałeś...ale, zaraz, zaraz..przecie Franek, biskup Rzymu, ponoć skromny...w starych butach chadza i jeździ starym rzęchem? Co Ty na to?Ha?" do artykułu Planetarianie, czyli złote zęby rekina.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Brawa dla Grzesia . " do artykułu Karmnik..  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@szubrawiec: napisano 'szybciej pijany menel przejdzie przez ucho igielne niż biskup całowany w rękę i w d...' Menel zwykle szczuplejszym jest." do artykułu Planetarianie, czyli złote zęby rekina.  (dzień temu)
Strefa112:   Nowy artykuł Czy warto ubezpieczać się na wakacje?  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Hamilton Starszy: hm...zaryzykowałbym stwierdzenie, że jednak menel...może być trzeźwy..:-)" do artykułu Planetarianie, czyli złote zęby rekina.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Koriolan: pisząc 'taca' mam na myśli symbol ich chciwości. 'Skromny biskup' to brzmi jak 'trzeźwy menel'." do artykułu Planetarianie, czyli złote zęby rekina.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Hamilton Starszy: Daj spokój chłopie ... O pieniądze z tacy to oni se w karty grają. Kościół zarabia na OPŁATACH z państwa polskiego. Tego nikt nie podaje Ale można wyguglowac ile polska płaci watykanowi ... TO są pieniądze ... Taca to tylko ... tradycja ... . Policz sobie ile kosztuje 'wyciskarka do cytryn' A potem spróbuj określić ile to tac ... " do artykułu Planetarianie, czyli złote zęby rekina.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Wybaczam ci, jak zwylke wybaczam wszystkim gamoniom ! Choc ty jestes gamon starszy ! Gamon to ten co gra gamy ? Durowe i molowe ??" do artykułu Książki - droga do piekła.  (dzień temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska