Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton Starszy:   "Hierarchowie unikają jak ognia tego uwolnienia duszy z ciała. Jak im coś dolega wolą drogie kliniki niż najlepsze sanktuaria. No chyba, że chodziło o heretyków. Wtedy uwalniali bez zbędnych skrupułów" do artykułu Śmierć uwalnia duszę z więzienia ciała.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Byłych komunistycznych sędziów i prokuratorów zastąpimy ludźmi godnymi zaufania. Proponuję pana posła Stanisława Piotrowicza na I prezesa Sądu Najwyższego.." do artykułu Sędziowie Recydywiści..  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@END:'Obietnica' ... na przykładzie Hitlera i II wojny światowej widzisz że obietnica działa, a skoro obietnica działa i potrafi doprowadzić do wojny, to znaczy z ludzką wiarą nie ma żartów i lepiej sobie tam placu zabaw nie urządzać. Nie wielu ludzi ma świadomość tego w co wierzy i za czym podąża. :( " do artykułu W burzy snu.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "' Gdyby więc nie zaskórniaki moherowego pokolenia'. Fakt. Bez moherów, TVP info i ojca z Torunia byłaby totalna klapa. " do artykułu WOŚP niczym Wielka Ofiarność Społecznej Pomocy.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: Obietnica, bycia ponad kimś, pola różne." do artykułu W burzy snu.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@END: To znaczy że jak ja będę miał pistolet, a Ty nie to będę lepszy ? ... albo ja będę miał muskuły i sprawne pieści to będę lepszy ? Jakie są kryteria oceny lepszy czy gorszy ? ... może stan posiadania ?" do artykułu W burzy snu.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Adam Jezierski: zachowujesz się tak jak byś spędził kilka lat w CERN-nie na stanowisku koordynatora wielkiego projektu naukowego. A piszesz artykuły na poziomie szkolnej gazetki popularno-naukowej. " do artykułu Intuicje.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: Niemcy ogólnie jako naród, lubią się czuć lepsi , dlatego trafiło , to znaczy ja tak uważam." do artykułu W burzy snu.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Kup sobie wycieczkę na Białoruś. Zobaczysz na własne oczy w jakich luksusach za 5 lat będziesz się pławił jak wyjdziemy z Unii i NATO. Ruskich nikt tu nie zapraszał. Sami się przywlekli. I było ich kilkadziesiąt tys. w 65 garnizonach. Amerykanie po 10 latach nalegań przysłali raptem kilka tysięcy, a docelowo ma ich być 7 tys. Jakoś się nie garną. Koszty utrzymania 'zielonych ludzików' mogą być 100 razy wyższe.. " do artykułu Kosztowna przyjaźń z USA - to niekończące się straty i zależności.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@END: 'Mariusz to nie ma znaczenia czy ktoś go poparł czy nie ...' Pomyśl Hitler ogarnięty swoim 'opętaniem' jako jednostka żadnej wojny by nie wywołał, ludzie uwierzyli w jego drogę i ją poparli podążając za nim. Pytanie dlaczego ludzie popierają tyranów, zamiast zdrowy rozsądek ?" do artykułu W burzy snu.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: W fizyce możliwości mamy z wyliczeń a prawdopodobieństwa znamy z doświadczeń. Nie przejmuj się. Nie Ty jeden nie rozumiesz teorii kwantów ...-:)" do artykułu Intuicje.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: Mariusz to nie ma znaczenia czy ktoś go poparł czy nie , owszem pewnie bym wolał żeby badania nad lotami w kosmos , przebiegały po innej linii, jak miałem z 17 lat , to mi się wydawało że mocarstwa będą współpracować , po to by kiedyś ludzkość mogła zasiedlać inne planety , takie naiwne myślenie , nie jest tak. " do artykułu W burzy snu.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@END: Hitler sam wojny nie wywołał, ktoś go w tym poparł. A skoro ludzie przez tyle wojen i konfliktów niczego się nie nauczyli, to może w końcu komuś palec na przycisku atomowym ujedzie i zakończy ten niekończący się łańcuch wojen i konfliktów raz na zawsze. Gdyby pojawił się władca umiejący rządzić mądrze, to ludzie bez walki chętnie by mu oddali władzę i swoją wiarę w niego. A tak to tylko tyra ..." do artykułu W burzy snu.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Zdzisław Sadowski: ja się nie martwię. Ja stoję oniemiały z podziwu. 500 odsłon na artykuł. Jak bym miał tyle to bym padał przed sobą na kolana z samego rana. I z wdzięczności obgryzał sąsiadom paznokcie u nóg gratis." do artykułu Tożsamość szczecinian. Czy utożsamiamy się z naszym miastem.  (2 dni temu)
END:   "@pokrzywiony: Sieci , komunikacja , o to szło , najpierw były sieci wewnętrzne , głównie w wojsku.Wojny i konflikty są od zarania dziejów, ludzie wymyślili koło , żeby dojechać gdzieś i 'dojechać' innych ludzi.Zboczenia ? Termin 'zboczenie' to kwestia kulturowa.Poza tym kwestia podejścia , dla mnie życie na zasadach , wiecznej wymiany partnerów , jest jakby lekkim zboczeniem, ktoś inny na ..." do artykułu W burzy snu.  (2 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Adam Jezierski: piszesz tam, że 'Temat moich badań nad Kotem Schrodingera jest wybitnie rozwojowy…:'. I ten rozwój podsunął ci wniosek, że rachunek prawdopodobieństwa i zgaduj zgadule są tożsame. A wyliczanka 'entliczek pętliczek' też? Nosi znamiona rachunku operatorowego. Będę zgadywał. Operator 'entliczek' z operatorem 'pętliczkiem' zrobią na końcu 'bęć' Robisz z ludzi 'Bęcwałów'?" do artykułu Intuicje.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@END: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zderzak_%C5%81%C4%85giewki Zderzak Łągiewki też jest technologia wojskową ?, znowu próbujesz wciskać ciemnotę. Technologie wojskowe to przejęte i zaadoptowane na potrzeby wojskowe technologie cywilne. Nie wciskaj ludziom bzdur. Złodziejstwo nazywasz prawem i tyle. Wojsko stawia tylko wymagania na podstawie urojonych zagrożeń, niczego nie wymyśla. / ..." do artykułu W burzy snu.  (2 dni temu)
Kobranoc:   Nowy artykuł Tajemnica kopalnianej sztolni  (2 dni temu)
END:   "@pokrzywiony: 'Zwróć też uwagę że konwencja i struktura zapisu DNA jest stała, od czasów powstania życia, a dzisiejsi naukowcy próbują metodą aproksymacji sukcesywnej ( wprowadzając w zapis błąd i obserwując wynikłe z tego błędu zmiany ) odszyfrować zapis DNA. Wszelkie niepożądane mutacje genetyczne są wynikiem błędu powodowane promieniowaniem bądź toksynami, a teraz jeszcze do tego docho ..." do artykułu W burzy snu.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Przecież nikt nie odbiera Ci prawa do kierowania się mądrością koziołka matołka, tacy też są społecznie potrzebni. Przeczytać coś nie znaczy zrozumieć, nie rozumiesz ok. ;) Na szacunek zasługujesz choćby ze względu na swoją wrażliwość. :)" do artykułu W burzy snu.  (2 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska