Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: ha ha ha ha ha - odezwał się naczelny wódz walczący z chamstwem. Gdyby wsadzali za chamstwo to byś z pierdla wychodził jedynie posprzątać spacerniak z łopatką w ręku i miotłą w tyłku. " do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Zapraszam,żebyście sobie matole zębów nie połamali, a czekaj, jeden zdaje się już ich nie ma :). 'Ja ' z dużej hahaahhaha .......... Kto jeszcze ? Zakrawarski ? A może Youngcontrarian od : http://natemat.pl/110669,pozyteczni-idioci-zobacz-gdzie-w-polsce-promuje-sie- rosyjska-wersje-wydarzen" do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: Myślisz cwaniaczku że Koriolan i Ja chcemy cię do sądu pozwać, mylisz się tego się sam doigrasz bo liczba osób, która chciałaby zobaczyć twój bezcenny wyraz twarzy jaki zrobisz, kiedy przyjdzie ci zapłacić znaczną kwotę na organizacje dobra publicznego. " do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Możesz zacząć pisać z czego żyjesz hahhahhah ....... http://www.eioba.pl/a/5oox/iii-spotkanie-eioby-zakonczone A teraz parę słów na poważnie, obrażacie osoby publiczne i to nieustannie i ty mi grozisz pozwami. Zabierać pajace grabki i do domku, bo rodzice was wołają. Myślisz że cwany jesteś ? Nie jesteś. p.s. Zap ..." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Aneta Zdrojewska: Tylko to 'jest jest' to nie jest błąd, a poprawia panią koleś, który nie potrafi po polsku pisać, nie wspominając o napisaniu czegoś składnego:), co jest poniekąd zabawne :)." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@Aneta Zdrojewska: Ja Wierzę temu co mnie życie nauczyło, nauczyciele są omylni ;)" do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: O hahahaahha ........ z pozwu zbiorowego, chłopek roztropek, to możecie mnie pocałować w dupsztala haahahaa ........ Teraz to mam ubaw hahahahaaha ............. Popłakałem się :) , żeby złożyć 'pozew zbiorowy' to najpierw byście musieli się zebrać w sobie, Koriolan jest dopiero na etapie poznawania siebie, to jak może składać cokolwiek, jak jeszcze hahaaha nie wie hahaahhaha .... kim jest haahhaaa........." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
Aneta Zdrojewska:   "Ojej. Nie było mnie przez godzinę, a tu taka dyskusja się wywiązała :) Na szczęście jestem już w takim wieku, że mogę z rozbawionym dystansem podchodzić do błędów - swoich i cudzych :) Co do błędów w pisaniu. Szkoła nauczyła mnie, że jeden błąd obniża wartość pracy o jedną ocenę. Natomiast życie nauczyło mnie tego, że prawdziwą twórczą wartość wykuwa się w ogniu błędów. I komu tu wierzyć? :)" do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
michal262:   Nowy artykuł Remont mieszkania w 5 prostych krokach  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@darim: Masz racje, ale jak się tak uważniej przyjrzeć to widać społeczeństwo składające się wyłącznie z ułamków, niestety każdemu coś tam brakuje do pełni osoby ... ;)" do artykułu Janusze i Grażyny.  (3 dni temu)
darim:   "@pokrzywiony: W odniesieniu do osób nie warto chyba stosować ułamków procentów, bo sens tego wyjdzie: wśród 100 osób, statystycznie biorąc, 95,81 osoby ma w nosie pogardliwe w stosunku do Polaków stereotypy. 0,81 osoby to chyba trochę makabryczne, choć chwilami miałbym ochotę takie akurat osoby poszatkować ;)" do artykułu Janusze i Grażyny.  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: Ty się lepiej weź za swój charakterek, a nie za spamowanie portalu. Pisałem że nie żyje z pisania tekstów, artykułów też nie piszę, a do wyrażania swoich myśli mam prawo i ty mi go nie odbierzesz. Ciekawe czy @gnostyk cię wybroni, jak dostaniesz wezwanie do sądu z pozwu zbiorowego za to co tu uprawiasz ?" do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@darim: 'Może więc ten stereotyp nie jest wcale krzywdzący w stosunku do 100%*(167-7)/167 = 96% moich rodaków?' Dokładniej z wyliczeń wynika 95,81% skoro już jest stawiany znak równości ;) Niestety tak 'mierzone' statystyki są nic nie warte, no może tyle co kolejna 'kaczka' propagandowa. https://pl.wikipedia.org/wiki/Kaczka_dziennikarska ... Na początku t ..." do artykułu Janusze i Grażyny.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Weź się lepiej za swoją ortografię, a nie poprawianie czyichś stron.Udaremniłem próbę zdyskredytowania pani Anety i tyle. Japa hahaha ........." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: Pani Aneta nie potrzebuje takich obrońców jak ty pinczerku, wystarczy że ma swojego kotka." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Zniszczyliście z Koriolanem królestwo drwali, robiąc z nich buddystów i inne tałatajstwo hahaahahaha....... Wszyscy przejdą na rozwój duchowy i co ? Jajco, umrą z głodu, gdzie empatia. Fundamentalista ! " do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: To fundamentalne założenie, bo ty też nie znasz, a już szczekasz pinczerku. Po za tym gospodarka oparta wyłącznie na wyrębie lasów, prędzej czy później upadnie." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Kretyńskie założenie, nie znasz populacji królestwa w stosunku do zalesienia." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Krzywdzisz człowieka i tyle.Przeproś panią Anetę i nie staraj się z nią porównywać !" do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: 'Szydzisz z pani Anety ?' W żadnym przypadku, po prostu jest mi dzięki niej raźniej :)" do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (3 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska