Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton Starszy:   "ccc" do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@...: jedyne twoje osiągnięcie na eioba to debilne i upierdliwe komentarze na czerwono. Burakom jest do twarzy w tym kolorze. Włóż jeszcze odświętne gumowce i kufajkę. Będziesz otwierał defiladę pajacyków i gamoni. " do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
...:   "@Hamilton Starszy: Sam pokazujesz jak zielony z zawiści już jesteś, bo tobie jedyne co w życiu wyszło to włosy. :)))))" do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Oda do Kaczyńskiego Niby zwycięski Chrobry wzmacniasz państwo nasze, Ty , który od nowa polską godność wskrzeszasz, Jak orzeł ponad skałą wzlatujesz i zawsze, To Ty masz rację, Ty na pomoc spieszysz. Tyle dróg przejść musiałeś, wodzu nasz zwycięski, Tyle klęsk przejść musiałeś by podnieść się z klęski, Tyle lat musiałeś czekać by ter ..." do artykułu Potworek i jego PiS-owski st-worek.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@...: jak to było panie Kajstura? 'Konto zablokowane z powodu niskiej kultury wypowiedzi'. Można popełniać błędy, ale tylko głupiec w nich tkwi z uporem osła. Zazdrościć komuś pychy, buty i megalomani może jedynie takie indywiduum jak Szanowny Pan. I co z tego, że czytasz teksty Salomona jak i tak gówno z tego rozumiesz." do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Moja babcia brała kopaczkę i szła w pole by było co żreć. Dzieci były same w domu. Nie wiedziała co to jest urlop. W kościele mówili jej, że władza dziedzica pochodzi od Boga i tak musi być. Dziś ojciec z Torunia stoi w pierwszym rzędzie obrońców kobiet przed zgnilizną płynącą z Unii. DZIECI - KUCHNIA - KOŚCIÓŁ. A nagrodą za dobre sprawowanie kolejna ciąża. To wszystko masoni i esbecy. Chcą nas zd ..." do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@...: ŁAŁ - bez sponsorów, promotorów i .... pomidorów. Jak to zrobiłeś 'misczu'. Bez szczególnego ubolewania odwzajemniam pańską opinię i też mam w głębokim poważaniu twoje numery. Tyle mnie one interesują co poziom Wisły na moście w Zawichoście." do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@...: nadajecie z autorem na tych samych falach. 'Nieszczęścia chodzą parami' Źródło 'Księga przysłów' str. 224 rok wydania 1986 wydawnictwo: Półka i spółka. Autor nieznany. Praca zbiorowa. Okładka twarda. Na okładce rysunek. Cena zatarta. Papier znormalizowany i pożółkły. Format A4. Praca zbiorowa pod redakcją. Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem i wszystko jest zgodne z obowiązującym prawem p. Kajstura. Nie wybaczyłbym sobie gdyby Szanowny Pan musiał znowu szorować do prokuratury z donosem." do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Szymon Bachir: i dlatego pan panie Szymonie zagłosował na tego nadętego pana? Chyba wypadek przy pracy." do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Szymon Bachir:   "@Hamilton Starszy:podzielam pogląd,bufonada,wygórowane ambicję, z takim intelektem tylko , do 'dobrej zmiany'" do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@szubrawiec: Ladacznica Kasia W. napewno sie z kims puscila i powroci z wiekszym doswiadczeniem zyciowym i jeszcze bardziej 'siarczystym slownictwem' Jesli to wogole mozliwe ?! " do artykułu Polacy zakładnikami kościoła katolickiego.  (dzień temu)
...:   "@Magister inżynier Ireneusz Łukasz Dzitkowski: To modelowanie dostępu do baz danych w oparciu o lokomotywę i wagoniki jest dość ciekawe, jeśli się założy że bazę danych przeszukuje jeden użytkownik , a jeśli założy się wielu użytkowników w tym samym czasie to model lokomotywy i wagoników przestaje być aktualny, bo trzeba sięgnąć po węzeł kolejowy i zawiadowce zarządzającego ruchem tych pociągów informacyjnych ?" do artykułu Rodzaj nadrzędnej lokomotywy internetowej..  (dzień temu)
Szymon Bachir:   "Jak zwykle,ujmująco,romantycznie i realistycznie-gratuluję i podziwiam" do artykułu Kanał Bydgoski pełen noteckiej wody.  (dzień temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Potworek i jego PiS-owski st-worek  (dzień temu)
...:   "@szubrawiec: ... hehe, z wypowiedzi pasjonatapl zrozumiałem że to Dziadek Hamilton i Dyl zrobili największą reklamę na artykuły Zdzisława, no ale moje rozumienie jest mało standardowe, więc mogę się mylić :)" do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@pasjonatpl: panie pasjonat! Przyznam szczerze, że polubiłem pański sposób wypowiedzi....Jednak, okazało się, żeś pan zwykłym,zawistnym polaczkiem...dobrze, że na emigracji! Cóż panu zawinił ten chłopina Sadowski? Nic żeś się pan nie nauczył w tej Irlandii! 'Dziadek'Hamilton ma tu swoje prawa, dlatego nigdy nie zwróciłem mu uwagj, ale pan? Mundruj se pan na wyspach! Pozdrawiam serdecznie:-)" do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Olaf1984:   Nowy artykuł montaż monitoringu warszawa  (dzień temu)
pasjonatpl:   "@Hamilton Starszy: To zorganizowany spisek żydokomuny i lewaków. Na eiobie publikuje talent na miarę Kapuścińskiego albo Wojciecha Jagielskiego (reportera, nie prezenter), a hołota/swołocz nie chce oddawać na niego głosów. Sami się zawzięli? Nie. To musi być jakaś zorganizowana akcja. Ktoś musi nimi, i nami też, sterować. A może to jeszcze bardziej zakonspirowany spisek mający na celu nakł ..." do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Popularny artykuł: Umysł  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska