Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Z. Kostka:   Nowy artykuł Hejterzy w eioba.pl, znowu w akcji  (21 dni temu)
Hamilton:   "@Dyl Sowizdrzał: no to czeka ich huragan odsłon, tylko broń boże na blyskotkę, bo zrobi się chryja jeszcze większa. A co jak się obrażą i odejdą z eioba.? Gdzie się podzieję na stare lata jak to klęknie?." do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
antyluj:   "@Dyl Sowizdrzał: Całkowite poddanie nie ma sensu, kobiety są emocjonalne, pozwolić całym życiem rządzić emocjami..... to zły pomysł :). " do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Hamilton: Wujo ! zagadka rozwiązana ;-) Panu kostce żonka sie puściła z Arabem w Reichu, dlatego chce ich na Grynlandie , haha kto by pomyślał ... jacht dał w zastaw, niech się cieszy , dzis dostałby dziurawy ponton, którym przypływają po 50 sztuk z Afryki. Haha jutro zagłosuje na kilka artów Zdzicha, hahah ciekaw jestem ile Zdzichu bedzie spokojnie siedział, bez zrzędzenia o odsłonach ? obstawia kto ? " do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@antyluj: heheh tyle czasu a mnie smieszy ten Twój nick , hehe ja tam bym nie ryzykował dajesz palec i ręki nie masz za rok, na 100% ...znam ja takie" do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
antyluj:   "@Dyl Sowizdrzał: Dołożyłbym wizje kolonizacji Ameryki Północnej po bitwie pod Grunwaldem, no okay .. można by przyjąć że to forma odreagowania, ale żeby taki rasizm się włączył ? hahaah ......... Różnie to bywa :), wiesz, ja uważam że są panie, którym warto się 'poddać', ale to są tak jednostkowe przypadki, że nawet nie ma sensu myśleć o tym :), ale takie całkowite poddanie, to znudzi nawet taką panią :)." do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: nie denerwuj się. Złość piękności szkodzi, a ty nie masz czym szastać. Najważniejsze, że ten artykuł uzyskał 14030 odsłon w wiadomościach24.pl i 12898 odsłon w interia360.pl. Razem 26928 odsłon. I nie zaprzeczysz, że tylko to się w życiu tak naprawdę liczy. Oprócz statystyk odsłon na eioba ma się rozumieć. I tych stoczonych walk na śmierć i życie na polach kapusty w Raichu." do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@antyluj: hahaha, owszem, ale wiesz ta odpowiedzialność a ciapowatość i niezaradność, na moich oczach nie raz opierdolila go jak koze za obierki a ten cisza, przyjeżdżaja za pół roku, a on już w ogóle nic nie mówi a ta na niego jak po łysej kobyle, zniewoliła go psychicznie w 100% , dom, kapeć ,robota, ciekaw jestem że tez sprzata w domu tylko on. Zero wlasnego zdania , charakteru, ... No szkode m ..." do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
antyluj:   "@Dyl Sowizdrzał: Hm, bo to podobne trochę hahaha ... kolesie, akurat w momencie gdzie muszą wręcz już być odpowiedzialni, to im się włącza 'freedom' i się kończy łysieniem.,RD, albo liczeniem nic nie znaczących statystyk :)." do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@antyluj: hahah mnie sie biduli Krostki dziś żal zrobiło, jak przeczytałem tę jego istoryję życia i emigracji ... jak to go zonka wydmuchała, pomijając, że tam się kupy nic nie trzyma nadal mi go zal, buuuu ;-) ale wiesz ? to jest ciekawy temat z tymi modliszkami, ja miałem taka kumpelę tę Lilkę co Ci pisałem, to ona wzięła sobie takiego pajaca, spolegliwy jak spaniel, mieszkanie mu przemeblowała ..." do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Hamilton: ja się czyraczek nie zamknie, to oglosuję wszystkie arty mojego Zdisia ;-) Zdzisio choć grzeczny jest po ostatniej rozmowie. hahha, Gdybym wymyślał idiotyczne nazwy tych nadchodzących huraganów to nadchodzący kolejny nazwałbym huragan Zibiusz ... myślę, że Zibi dziś wypił na odwagę i szaleje. Żeby tylko, nie kupił przez internety biletu do Hamburga i nie poleciał do żony odbierać majątk ..." do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
antyluj:   "@Dyl Sowizdrzał: HA HA :) Przypadek:) , ale co się uśmiałem, jeszcze 'pacze' napisał. -Halo ? Jarek ? Możesz mnie przenocować ? -A co się stało ? -Rzuciłem żonę. HAHAAHAHAAH Tak pewnie wyglądało realnie porzucenie małżonki hahahhahaa ......... p.s. Bank wyjechał na flekach:), jak koleś pisze, że 'rzucił żonę' to bankowo to wyglądało 'troszkę inaczej' hahaaha ......." do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@antyluj: hahahha, niedługo będziemy grzebać w archiwum Eioby, tylko kto ma klucze ...dostępu ... Kormorana coś nie widać tu, nie żebym tęsknił, ale coś widać go zainspirowało, bo to po wizycie we Wrocku tam u Fifi ;-) czyżby sie zakochał samogwałtus ze Ślunska ? może obciął kitę i ruszył na siłkę , buuuhahahha, maniek mu podtrzymuje sztangę a na gryfie 2,20 kg ;-) najwiecej wyciskalby siu.... ale nie ma takiego urządzenia. " do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: i po roku cię to tak nagle zabolało. Masz refleks. Coś mi się wydaje, że przyczyna leży tu: Najnowsze statystyki 14:12 2018-04-04 Kostka - 652 Sadowski - 625 od 10.02.2017 a blyskotka - 760 od 24.05.2017 " do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
antyluj:   "@Koriolan: 'rzuciłem żonę' hahahahahahhaa .......................a nie widziałem tego, dzięki Kostce zobaczyłem :D, rzucenie żony wyglądało pewnie tak że dostałeś takiego sztifla że ci szpilka w tym spasionym tyłku została :D. A dalej znów zapędy na playboya hahaahhaha ............. I will miss u forever, ty kawałku trash-a :)" do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
Z. Kostka:   "Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany, że Hamilton Starszy i Dyl Sowizdrzał to hejterzy, to przeczytajcie ich hejty pod tym artykułem, lub pod artykułem: 'Przepraszam ale koleżanka poprosiła mnie pierwsza'. Wiecie, chyba, że za hejtowanie pod naszymi artykułami, admin zlikwidował pierwsze konto Dyla Sowizdrzała (wtedy Hamilton Starszy się jeszcze uchował), ale teraz obydwoje powinni ponieść solidar ..." do artykułu Zaborczość kobiet?.  (22 dni temu)
gnostyk:   "@Dyl Sowizdrzał: I światłość wiekuista Dylu :) Miłych snów :) " do artykułu Anioł.  (22 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Janusz Nitkiewicz: taktyka, ... im debilniej i absurdalniej , tym lepiej i skuteczniej , bydło kupi wszystko, mnie najbardziej interesuje czym teraz kupią gawiedź przy next wyborach. Z drugiej strony się temu przyglądając, taktycznie odpierają rzucanie gównem w ich stronę podobną metodą. Przy potulnym i stoickim spokoju hołota zaczęłaby może coś podejrzewać, tak czy inaczej to ściek, na który wra ..." do artykułu Dzień bez ścieku!.  (22 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@gnostyk: ;-) pozdrawiam również, pokój z namy ;-) haha" do artykułu Anioł.  (22 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: tak to jest jak prezesem TVP zostaje partyjny aparatczik z gatunku mało rozgarniętych. " do artykułu Dzień bez ścieku!.  (22 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska