Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@podobny: na dodatek zawsze wymagam by mój adwersarz przyjął mój punkt widzenia, bo inaczej nazywam go szmatą, starym debilem, starym kabotynem, faszystą i mordercą niewinnych dzieci, bydlakiem, złodziejem, gangsterem, oszustem itp. Skąd cię chłopie wypuścili." do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (27 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: rozumiem, że każdy może zabrać głos, ale jak głos zabierze Hamilton to jest to rada starszych. I dlatego nie powinien zabierać głosu. Muszę przyznać, że nawet niektóre blondynki posługują się lepszą logiką. O czym ja tu decyduję? Wszystkie uwagi są na eioba właściwe, tylko moje stanowią próbę narzucenia innym czegoś tam. Ha ha ha - i wszyscy oczywiście wykonują moje polecenia, bo wpisuję ich na listę hejterów. " do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (27 dni temu)
MarcinSz:   Popularny artykuł: Wszystko, co istnieje, święte jest  (27 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@podobny: Wcale nie jestem taki elokwentny, to raz, dwa, nie zabraniam ci pisać co chcesz, ale to powtarzanie o porniakach, takie sobie jest.Za swoje błędy zapłaciłem wysokie ceny, poniekąd je sobie wyrzucam. Zgadza się, aktorzy porno to też ludzie.tylko ludzie którzy od swojej pracy później mają depresje. W nie za mądry, chodziło mi o same gejsze.Dużo piszecie razem łąc ..." do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (27 dni temu)
Adam Jezierski:   "Rodzice zachwycali się chamem w dzieciństwie wmawiając, że jest nadzwyczajny, najzdolniejszy, najładniejszy, najmądrzejszy itp. Później ma on pretensje do całego świata o to, że jest niedoceniony, nie jest bogaty, nie ma dla niego pracy łatwej, przyjemnej i wysokopłatnej." do artykułu Poradnik Sapera szeregowca. Część 1. Ważne dla polityków..  (27 dni temu)
podobny:   "@SerpicoLightVersion: No, nie jestem za mądry ... to myślisz, że nie powinienem się wypowiadać na eioba? Wszyscy mający mniej oleju w głowie powinni eioby unikać? ... ponieważ tam zasiada jakaś rada starszych (Hamiltonów, ha, ha), która jak wyrocznia rozsądza kto może, a kto nie może coś napisać? Chciałbym być tak elokwentny jak Ty, ale nie jestem. Czy to mnie dyskwalifikuje ..." do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (27 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ' Jak widać tu się, normalnie nie da rozmawiać.' Nie przesadzaj. 'Ty pierd...na szmato, stary kabotynie, stary debilu, faszysto, morderco, złodzieju, bandyto itp' - możesz? Możesz. A potem mówisz, że się nie da. " do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (27 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: jak bym miał poczytność na poziomie 874/16 miesięcy tj ok 55 w miesiącu to bym sobie kupił lizaka i paradował jak paw 3 dni poważny i dumny jak Kostka po naszym osiedlowym placu zabaw, pocierał paluszkiem o paluszek i wołał 'ciuś ciuś, ja mam odsłony, a wy nie.' Ale nie mam takiego arta i dlatego głupieję z żalu i zazdrości. " do artykułu Zwykły bohater?.  (27 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: po takim sukcesie na twoim miejscu postawiłbym w Szczecinie wielki baner ze zdjęciem i napis: 'Ja Kostka mam 874 odsłony. A co ty zrobiłeś dla Polski i Polaków.' Wy chłopcy chyba też kupiliście sobie działkę. U dilera. Stąd ta wasza wzmożona intelektualna aktywność." do artykułu Zwykły bohater?.  (27 dni temu)
Z. Kostka:   "Że też się chce Hamiltonowi, takie głupoty wypisywać całymi dniami na eioba.pl. Widać, że to emeryt, który nie ma żadnych sensownych zainteresowań i wyżywa się w pisaniu głupot na tym forum. Hamilton, kup sobie działkę, będziesz miał przynajmniej jakieś sensowne zajęcie. " do artykułu Zwykły bohater?.  (27 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Nie martw się Zdzisław, jeżeli pomimo tylu odrzuceń, a prze to nie wchodzenia twoich artykułów do 'popularnych', masz najwięcej artykułów z ponad tysiącem odsłon i jesteś drugi w rankingu odsłon, to i tak jesteś jak zwykle zawsze i wszędzie najlepszy i nic tego nie zmieni." do artykułu Zwykły bohater?.  (27 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: łał, prawie 900 odsłon. I to zaledwie w 16 miesięcy. Też mnie rzuciło o sufit. Dostałem skrętu kiszek z zazdrości. Ha ha ha ha - co za 'miszcz odsłon'. Dzięki sadosiom właściciel eioby jutro będzie już bogatszy od Marka Zuckerberga. A jak sobie Zbynio dorobi jeszcze z pięć kolejnych lewych kont i zagłosuje na siebie to będzie wg statystyków 915 a może nawet 916 i pół odsłony do końca roku. Zdecydowanie powinien mienić tytuł na 'Niezwykły bochater'. " do artykułu Zwykły bohater?.  (27 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "Trzeba chwalić, bo ten art. zbliża się do 900 odsłon, a potem nieuchronnie do 1000 odsłon, jako 5-ty z kolei twój artykuł z 1000 odsłon, które nie weszły do 'popularnych'. Brawo!. Ja też już mam 10 artykułów z ponad tysiącem odsłon (w tym dwa powyżej 2 tys. odsłon), które nie weszły do 'popularnych'. Jednak dobre dziennikarstwo zawsze się obroni!, pomimo setek odrzuceń hejterów." do artykułu Zwykły bohater?.  (27 dni temu)
Adam Jezierski:   " Chamem nie jest ten, kto pracuje w ubraniu ochronnym, tylko ten, który na jedwabny dywan wchodzi w ubrudzonych buciorach. " do artykułu Poradnik Sapera szeregowca. Część 1. Ważne dla polityków..  (27 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: ha ha ha - a kimże ty jesteś, że tworzysz jakieś listy 'hejterów' i straszysz pajacu innych użytkowników jakimiś konsekwencjami, szantażujesz i będziesz ich zdejmował z tej listy za głosy na wasze artykuły. Wam już wali w te wasze stare dekle jak Wezuwiusz w Pompeje." do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (27 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: ileż można czytać te wasze 'gdyby weszło, to miałbym, a nie mam, bo nie weszło, a nie weszło, bo hejter Hamilton jest podobny do buldoga, a gdyby był podobny do kundla, to by weszło i z sadosiów powietrze by zeszło, że do odsłoniętej sraczki u nich doszło'. Dwa stare chłopy, z sieczką pod czaszką. Weźcie sobie czopek, albo jeden drugiemu lewatywę z szarego mydła. Ileż można w kółko o t ..." do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (27 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: jasne ja po trupach idę. O czym ty chłopie ględisz. Zdzisek i Zbynio wy razem wzięci dogonicie mnie swymi żałosnymi odsłonami za 12 lat. Pod warunkiem, że przestanę pisać. Taki rachunek statystyku od 7 boleści powinien ci zająć 30 sekund. Ja wam narobiłem blyskotek i innych kobranocników, bo jestem zazdrosny. o co? O wasze króciutkie rozumki. W d.... mam te wszystkie odsłony, za które ..." do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (27 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jak cię znam, zaraz zaczną się twoje 'uczone' dywagacje o wyrokach wydanych przez głodnych sędziów. 'Kolejny artykuł, który pójdzie w zapomnienie.' Niebawem pozostaną na eioba tylko twoje pełne mądrości komentarze, o które ludzkość będzie się zabijać. A niektórzy nawet nabijać . " do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (27 dni temu)
pokrzywiony:   "https://www.youtube.com/watch?v=0uuYicF9eUg" do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (27 dni temu)
awers:   "Braciszku, obrazy bardzo ciekawe, widzę duży postęp w technice. Brawo. I dedykacja do tekstu https://www.youtube.com/watch?v=e65sa5dIdlU" do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (27 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska