Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Janusz Nitkiewicz:   "@Dyl Sowizdrzał: Też tak myślę 'tvsren niczym się nie różni od kurwizji Kurwskiego ścierwa, widz traktowany jest jak przygłup a pożyteczni idioci za darmo rozpowszechniają takie bzdety'. W kurwizji w programach informacyjnych ostatnio propaganda przekracza granicę udawania, że to są informacje. Dwa dni z rzędu widzę, że bez zbliżających się wyborów, wskazują ile osób by na nich głosowało (pewnie z ..." do artykułu Dzień bez ścieku!.  (22 dni temu)
gnostyk:   "@Hamilton: Pocieszę Cię już nie musisz, jesteś na eioba ;) " do artykułu Anioł.  (22 dni temu)
Hamilton:   "@gnostyk: nie, zatrzymałem się w rozwoju przy drugiej. " do artykułu Anioł.  (22 dni temu)
gnostyk:   "@Hamilton: Oglądałeś ' Jak rozpętałem III wojnę światową '....." do artykułu Anioł.  (22 dni temu)
Hamilton:   "@gnostyk: e tam, wice mistrzem. Mistrzem jest teraz Kostka. ''.Hejterzy won z eioby! '" do artykułu Anioł.  (22 dni temu)
gnostyk:   "@Dyl Sowizdrzał: Trzymaj się Dylu :) " do artykułu Anioł.  (22 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@gnostyk: I tak 3maj, zapewne jak dorosnę , hahah do 60 tki, też będę miał większość rzeczy w dupie. W sumie, nie głupie rozwiązanie ;-) " do artykułu Anioł.  (22 dni temu)
gnostyk:   "@Hamilton: Wiem, Dyl jest mistrzem riposty i prowokacji ;) " do artykułu Anioł.  (22 dni temu)
Hamilton:   "@gnostyk: ha ha ha - czesze cię pod włos i prowokuje. " do artykułu Anioł.  (22 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Adam Jezierski: https://www.youtube.com/watch?v=wakl69xds5Q nowe sposoby na produkcję odsłon , hahaha ?" do artykułu Konkurs poezjii odsłonianej.  (22 dni temu)
gnostyk:   "@Dyl Sowizdrzał: Obejrzałem, świat jest pełen idiotów wszelkiego kalibru, religijnych też, i to nie dotyczy tylko Chrześcijan, czy to znaczy że mamy ich palić na stosach ? Co mój wiersz ma wspólnego z wiarą ? Jest fikcyjnym utworem który niczego nie sugeruje. Czy pomnik Zeusa czy innego Bożka też jest wezwaniem do mitologicznej wiary ? Musiałbym chyba przestać pisać bo ..." do artykułu Anioł.  (22 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Z. Kostka: hahaha, kiedyś przygarnąłem przybłędę psa misiek gonazwałem, nakarmiłem i mnie ugryzł. W misce zawsze mięsko i ...kostka, kostka, kostka ze świni a to wołowa, a ta świnia Misiek mnie ugryzł, ręke , która go nakarmiła, pewnego razu przytrzasnęły do drzwi balkonowe, dość ciężkie, byłem obok, wiatru zero ... przypadek ? nie sadzę ;-) misiek dostał po pysku, łapa też przytłuczona, w misce ..." do artykułu Złoty odsłoń.  (22 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: panie Kostka vel Sadowski dlaczego cię tak rozsierdziły te statystyki. One są do bólu prawdziwe. To jest do sprawdzenia. Najnowsze statystyki 14:12 04-04-2018 Kostka - 652 Sadowski - 625 od 10.02.2017 blyskotka - 760 od 24.05.2017 " do artykułu Złoty odsłoń.  (22 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@gnostyk: co na to powiesz ? haha https://www.youtube.com/watch?v=wakl69xds5Q" do artykułu Anioł.  (22 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: tyle pochwał dla pana Zdzisława i taka wdzięczność. Zawiść i zazdrość przez ciebie przemawia, bo to pan Zdzisław jest najlepszy, wszędzie najlepszy, a nie ty. Jak ci nie wstyd." do artykułu Złoty odsłoń.  (22 dni temu)
Z. Kostka:   "I pod tym artykułem dobrana para Hejterów: Hamilton Starszy i Dyl Sowizdrzał sobie pohejtowała! Zgłaszajcie wszystkie przypadki hejtowania tej pary hejterów, musimy wyplenić wszystkich hejterów z eioba.pl. Chcemy normalności na eioba.pl. Hejterzy won z eioby! " do artykułu Złoty odsłoń.  (22 dni temu)
gnostyk:   "@Dyl Sowizdrzał: Dyl, życie nie dzieli się na żadne etapy, ono jest albo go nie ma, żaden człowiek na świecie nie jest w stanie napisać o nim żadnej książki, ono same sobie pisze scenariusze, proponujesz jakąś nową ideologię nienawiści ? Inkwizycja już była, holokaust też, co teraz ? Prawda i kłamstwo w module bezwzględnym to ta sama wartość. Póki co jesteśmy na dobrej ..." do artykułu Anioł.  (22 dni temu)
Szymon Bachir:   "@Dyl Sowizdrzał: Mnie bardziej dowalą inkwizycja straszą itp" do artykułu Wspominam tych co odeszli,a Kocham tu i teraz.  (22 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: opracuj kolejną statystykę akcji, albo akcję statystyczną." do artykułu Do użytku wewnętrznego: Podtytuł "Konkurs".  (22 dni temu)
Marek22:   Nowy artykuł Ciekawostki o Szkocji  (22 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska