Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@zakrawarski: Cóż ... Nie ma dowodu na istnienie Boga. Nie ma dowodu na jego nieistnienie. Ja Ci nie stworze dowodu. Urodził mi się syn. Ty możesz to nazwać przypadek. Ja nazywam to 'Bóg tak chciał'. Szukałem prawdziwej Miłości. Nie ja ją stworzyłem a znalazłem. Niektórzy mówią to tylko wrażenie a ja sobie mówię 'otrzymałem ją od Boga'. Po prostu wyrosła we mnie ..." do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: Polski patriot Sowa nie pozwoli na okradanie kraju przez Unię. Za rok rodzina królewska Saudów i Bill Gates będą błagać o pracę w naszym znacjonalizowanym kraju, ale Sowa powie jasno: Polska tylko dla prawdziwych Polaków." do artykułu Produkcja leminga-czyli jak się niszczy naród polski..  (26 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Slyszalem i czytalem w swietych ksiegach o Kainie i Ablu ! " do artykułu 2018-ty za progiem !.  (27 dni temu)
zakrawarski:   "Sowa84: ''Tylko taka grupa może przetrwać i obronić się przed wytępieniem'' . Tak czynili ludzie mieszkajacy w grotach 40-50 tysiecy lat temu. Teraz jest nieci inaczej ! Nie udalo cie tego zauwazyc ?" do artykułu Produkcja leminga-czyli jak się niszczy naród polski..  (27 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: No to WITAJ .....wśród swoich oraz 'nocnej ciszy'" do artykułu Produkcja leminga-czyli jak się niszczy naród polski..  (27 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: jam nie godzien być członkiem jedynie słusznej partii. Jam zwykła kanalia, ze zdradziecką mordą i to drugiego sortu bez perspektyw. Polska należy do Sowów, którzy otoczą ją zasiekami z drutu kolczastego i świętymi obrazkami." do artykułu Produkcja leminga-czyli jak się niszczy naród polski..  (27 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Nasze codzienne zycie i pierepalki z nim zwiazane jest niepodwazalnym faktem. Kiedy sie przewrocisz to stluczesz sobie kolano czy wybijesz zeby. . Kiedy krokodyl zaplodnia krokodylowa, mrowka mrowke, i kogut kure to tez Bog ?" do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (27 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Z martwych wstales 3-ciego dnia ? To niemalze jak Jezus ! Badz pozdrowiony i ....lono ktore cie nosilo ! Jestes juz czlonkiem PiS´u czy tylko czlonkiem ?" do artykułu Produkcja leminga-czyli jak się niszczy naród polski..  (27 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Swistaczku zaprawdę powiadam ci - tyle się napociłeś. A jak wygląda wieczerza wigilijna członków PIS i gorących katolików. Siadają przy suto zastawionym stole z jednym wolnym nakryciem i modlą się gorąco by nie zapukał jakiś uchodźca i nie poprosił o kubek wody." do artykułu Ten, kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje..  (27 dni temu)
Isabel:   "@Marcin Sznajder: Wszystkiego najlepszego... Obys zawsze opisywal wszystko tak pieknie, jak opisujesz teraz... Widac, ze znasz znaczenie slow: To, co za nami i to, co przed nami, jest niczym w porownaniu z tym, co jest wewnatrz nas... Buziaki :)))" do artykułu Wesołych Świąt!.  (27 dni temu)
Hamilton Starszy:   "'Dlatego tak ważny jest polski nacjonalizm. Nie patriotyzm ale właśnie nacjonalizm ponieważ on akcentuje najbardziej przynależność do grupy narodowej'. Pozdrowienia od Josepha Goebellsa panie Sowa. " do artykułu Produkcja leminga-czyli jak się niszczy naród polski..  (27 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: 'Zdecydowanie -NIE- Swiat materialny jest sprawdzalny przez nasze zmysly oraz specjalistyczne aparaty. ' Zdecydowane 'nie' :-))) A ja tak jak głupek zapytam ... Która teoria jest w/g Ciebie PRAWDZIWA I NIGDY NIEPODWAŻALNĄ. ? np popatrz na historię teorii i badań :-))) " do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (27 dni temu)
END:   "@Koriolan: Nie masz czego donosić , to raz , dwa łamiesz prawo i to notorczynie, trzy, ja z tobą nie zamierzam już dyskutować , na jakikolwiek temat , a jednocześnie nie pozwolę byś po mnie skalał, na dodatek kłamiąc, nicków tu miałeś z 20 , pokasowane wszystko , część łamała zabezpieczenia eioba, ale to należy już do właściciela portalu , nie do mnie. p.s. Pogrywki typu ..." do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (27 dni temu)
Koriolan:   "@END: acha ... I jeszcze jedno ... Już Ci pisałem, że nie jestem kapusiem i nie zamierzam donosić nikomu, nigdzie poza eioba. Tak, że nie musicie z Dylem srac przede mną w gacie ... Gadam, obrażam Was tylko tutaj ... Policja, sądy, prokuratura mnie ABSOLUTNIE nie interesuje :-))) Bez względu na to co tu wypisujecie i jak mnie obrażacie ... Mnie tam rybka :-)))) " do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (27 dni temu)
Koriolan:   "@END: 'Maciej Tołściuk , teraz piszesz do niego, ...' He he ... Ok ... Każdy może być kim chce ... Do momentu aż ktoś go zakapuje na policję :-))) . Jak nie jesteś serpico ... To po co się odzywasz ? :-))) Ale ok ... Możesz nie być serpico i obrażać się za niego ... Mnie to nie przeszkadza :-))) " do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (27 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: moje życie to doświadczanie, poznawanie oceanu ... Mówią, że on jest nieskończony ... Czy można poznać nieskończoność ? " do artykułu Paradoksy doskonałości..  (27 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: To nie jest kwestia miotania. Po prostu mnóstwo skur...synów mówi 'my' bo chce by ich lepiej było słychać. Ja po prostu wyrażam swoje zdanie. Chciałbym by WSZYSCY tak mówili. To by wiele uprościło :-))) . A co do Polski i całego świata. Zawsze wszystko było ok. Niestety nie mogę się pozbyć wrażenia, że mam wpływ co będzie w następnej sekundzie :-)))) " do artykułu Produkcja leminga-czyli jak się niszczy naród polski..  (27 dni temu)
Szymon Bachir:   Nowy artykuł Nie katolickie myślenie  (27 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: ' nauka nie udowadnia ani nie zaprzecza istnieniu Boga, ponieważ nie podlega to jej metodologii badania. ' W/g mnie jest gorzej. Nauka (poszczególni naukowcy) dochodzi do ściany, granicy za którą już nie ma nauki ... Za którą jest tylko Bóg. Wtedy nauka się cofa. Tak jest np z e=mc2 . Nikt na medycynie nie mówi lekarzom ... Ciało nie istnieje jest tylko energia. Uczą ich o ..." do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (27 dni temu)
END:   "@zakrawarski: Jestem w wieku Twojego syna , o ile to Twój syn , zakładam że to prawda, jak on założy tu nick i się będzie użerał z ludźmi którzy nic kompletnie nie robią po 20 lat , oprócz żerowania na systemie na który narzekają, to może napisze jakiś komentarzyk :). W innym przypadku już mnie tu nie ma, zalogowałem się tylko przez to że nie mam ochoty oglądać pisania bzdur na mój temat." do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (27 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska