Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@pokrzywiony: HAAHAAAAAAH.. -Do you speak english ? -Co ? Mam dysleksję. HAHAAHAAAHA Coś ty narobił ? Jak teraz zagranica na nas patrzy, widzieli cię hahahah " do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Serpico:   Nowy artykuł Kawałek czyjegoś życia.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Ja też uciekam na spacerek. Mały, bo u nas już ciemno.' ... przecież to wszystko jedno, jasno czy ciemno byle dobrze pachniało wokół i pomacać co było ... ;)" do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Who cares: Ja po imprezie 45 letni jubileusz zespołu SSBB w Rybniku ..., sporo JAZZU gości zagranicznych, no i tradycyjnie całonocny Jam session, bankiet z dobrze zaopatrzonym bufetem, itp ... ;)" do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: ... :)))))))))))))))))))))))" do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: he he he .... I od nowa Polska Ludowa ... Ja też uciekam na spacerek. Mały, bo u nas już ciemno. Ale za to fajna pogoda. Ciepło i prawie bez wiatru ... Miłego wieczoru ... " do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Nawet przez 3 lata 'misiu' nie zarobiłaś na procesor do tego Iphona, jest to śmieszne, cała ty powoli zmieniasz się w karykaturę, fajnie się to ogląda, ale ...no właśnie jest to ale .. Czasem jak tak siądziesz na pupci, nie nachodzi cię refleksja jakaś odnośnie ciebie ? Nie odnośnie pani z biedronki z twojego artykułu, nie odnośnie kobiet które nie mają za co utrzymać ..." do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: BTW, ja bym nie chciał tego Iphona za darmo, pisałem kiedyś że Olek ma kolesia w Apple w USA, kolesia od prototypów, w tej chwili już są nowe generacje Iphone, w tej chwili jak się podniecasz strasznie, tylko ktoś musi zapłacić za wyprodukowanie ich, jesteś to między innymi ty, a następnie napiszesz bzdury o korporacjach, wyzysku ludzi itd, nie czujesz jakie to 'słabe' jak to ..." do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: A gdzie pracujesz obecnie ? Mogę dopytać ? Zaraz po tym jak napiszesz, ja też napiszę :).Nie pracujesz i jest to stałe od lat, parę nieudanych projektów, Izka jak nie przestaniesz to ja nie odpuszczę, dobrze wiesz że ja piszę prawdę a ty kłamiesz i dlatego nie odpuszczę. Złamałaś tyle razy prawo, że jeśli masz zameldowanie w Polsce, będziesz musiała odpowiedzieć ..." do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Who cares:   "@pokrzywiony: dlatego ja uciekam na imprezę. Miłego wieczoru " do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Specjalnie dzielę oczywiście żeby nie było, to widział komendant ten co mu słałaś ? cytuję Who Cares z konta Vivi91 : 'ale czemu ja mam info ze byles zgłoszony na niebieska linię za znęcanie się nad rodziną? masz na to screany? wszystko? bo ja ma :(. Szkoda, że mam, bo smutne to.' http://www.eioba.pl/a/5oxe/memento-mori-dla-hamiltona#post389476 ..." do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Cytuję Who Cares : 'twoje życie debilu to sielanka na utrzymaniu rodziców. mieszkanie kupiłeś za co? podpowiedzieć? nie równaj się z innymi. miałeś mały wypadek ze swojej winy. bywa. miałeś potem wiele szczęścia, doceń to' http://www.eioba.pl/a/5oxe/memento-mori-dla-hamiltona#post389476 Moje te sielanka ? Na moim utrzymaniu, jeśli sielanka, choć nie ..." do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: cytuję Who Cares: 'sam to byś kupy nie zrobił. zamknij ten pojebany zakłamany ryj bo żal mi tylko twoich rodziców' ' chętnie. bardzo chętnie. Mogę z Dylem. pogadamy o niebieskiej linii? ' Chętnie ale nie ze mną już :), a my o twoich możemy pogadać ? Żal mi było twojej matki, bo musiała wychowywać twoją córkę jak się gziłaś z Domagałą, możemy pogadać  ..." do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: hi hi hi ... Jak pierdnie to i jego smród od niego ucieka ... :-))) " do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Who cares: Niestety z nim jest nieco gorzej od tej postaci https://pl.wikipedia.org/wiki/Ebenezer_Scrooge ... , bo bliższych relacji z nim to już nawet duchy unikają ... ;)" do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: racja. Dla niego użytkownik Iphona 11 to ciemniaczek:):). Kurde dobrze, że nie napisałam ile potrafię ,,przebalować'' w tydzień... nie niestety nie są to tanie rzeczy :):)" do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: on chyba zazdrości wszystkiego wszystkim. Bo inaczej cieszyłby się z czegoś u siebie ... Ot, stary, sknerus ... " do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: :):))) dobry ubaw:):) z hama też :):) zazdrosci mi mojego fona czy jak???? :):). Moge my starego wysłać też jest ok model :):)))" do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: tak kormoranku, masz rację. Kartkę na niskie czoło i na rynek. Może wygrasz niedopity kufel piwa. Nie odganione są ścieżki koziej bozi. Hej guru." do artykułu Medytacja na dzień dzisiejszy.  (26 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska