Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Aleksandra Matuła:   Nowy artykuł Ekocuda są z nami już 3 lata!  (26 dni temu)
Arkadiusz Czapla:   Nowy artykuł Co robić po kolizji na drodze?  (26 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: cytuję A.B : 'Za święte zwierzę bogini Pachamamy uznawano lamę. Podczas chrystianizacji Peru przez Hiszpanów, Pachamama identyfikowana była z Maryją. https://pl.wikipedia.org/wiki/Pachamama ' http://www.eioba.pl/a/5vdb/papiez-franciszek-balwochwalca-pachamama-cz-1 Inkarnacja Piotrusia ? HAAHAAHAHHAHAAH Przykro mi spadłeś na plan d ..." do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (26 dni temu)
Serpico:   "cytuję Koriolan : 'Ale nie pisz polskim kościele z dużej litery. Duża litera to objaw szacunku dla kościoła katolickiego, który im się za bardzo nie należy. Być może to wszetecznica babilońska i niedługo upadnie ? ' http://www.eioba.pl/a/5v6p/zloczynca-bog-czlowiek#post434405 Trzeba wam założyć wątek i was razem trzymać oddzielnie.Też dam rekomendę, ma to moc, oj m ..." do artykułu Papież Franciszek bałwochwalcą? Pachamama cz.1.  (26 dni temu)
Serpico:   "HAHAAHAAH ...... no nie .. ale dzięki, choć jest coś zabawnego hahahahhaaa .......... I dobrze, przecież w końcu kiedyś mieliśmy jakieś słowiańskie wierzenia, to teraz wprowadzają hahahaha .. A to nie z Boney M ? Bachama mama ? A nie .. Pachama daddy ? HAHAAH..... Oh noes, a Szubrawca nie ma, co ja się tak mam sam śmiać hahhahaha ....... A tak dopytam ta c ..." do artykułu Papież Franciszek bałwochwalcą? Pachamama cz.1.  (26 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Zrozum jesteś z drugiej strony życia, ja to normalność, ty nielegalne alkohole i wyniszczony organizm, wyniszczone życie itd, zrozum to wreszcie, trzeba było na mnie nie próbować następować i nie interesuje mnie kompletnie że sobie z tym nie radzisz, to nie mój problem. Twoje sprowadzanie wszystkiego do terminu ego, nic nie da. Jeden dowód na to co twier ..." do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (26 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nic mi nie daje w dupę, oprócz twojego kłamania, Joanna cię nie zna jak pisałeś, myślę że by się odezwała, to kolejna osoba którą próbowałeś wykorzystać. Jesteś wrakiem człowieka, mnie to nie obchodzi, sam do tego doprowadziłeś, nie pozwolę czemuś takiemu jak ty, ani kłamać ani mną szargać, nikim nie pozwolę. Ty kłamiesz i to non stop, daj mi jakiś jeden dowód ..." do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (26 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: uuuuu ... Widzę, że Ci ego daje w dupę ... Ciężko to opanować, prawda ? " do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (26 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: hm Krzywy napisał że jesteś ślepy i jesteś idiotą, istotne ? Szukam gdzie pisał o tym że mi przestrzeli kolana itd , w sumie mam na 'ss' także nie muszę szukać. Znów coś tam próbowałeś z nim w tle kłamać. Słabo mnie interesuje co ci się chce." do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (26 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: piszesz coś istotnego ? Bo nie chce mi się tego czytać ... " do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (26 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: cytuję pokrzywiony: ' To że jesteś ślepy to ja wiedziałem, ale tego że dodatkowo jesteś głuchy i otępiały to dla mnie jest pewna nowość ? Posłuchaj jakie są odgłosy z sali i wykapuj do kogo on mówi ?, nie potrafisz zrozumieć pewnej ironii sytuacji, a wystawiasz swoje prymitywne osądy.' http://www.eioba.pl/a/5vbn/multikulti-to-nie-milosc-do-imigranta#p ..." do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (26 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Proszę pana Zakrawarskiego, rozumiesz z tego choć tyle że on pie alkohol robiony na nielegalnym spirytusie, bo na inny go nie stać ? Czy jakby ci wysłał i byś oślepł, to wtedy byś zrozumiał ? Ja się nie dziwię że on ma z oczami problem, przecież to jest totalny syf. Ciężkie do zrozumienia nie jest i nim samym dawno powinna się policja zając, nawet wyłączając z tego ..." do artykułu Minister sprawiedliwości o przestępstwach w Malmö.  (26 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nie staraj się potwierdzać że mam rację, ja to wiem.Nie stać cię nawet na normalny alkohol biedaku ... na zrezygnowanie z picia tez nie .... biedaku ....eh ... Tylko mnie to nie obchodzi, prawa także nie. I takie coś jak ty chciało mnie upokorzyć, hm .. no nie proszę oświeconego. Hmm.. córki mężatki to odpada, w sumie dobry pomysł by był, mi by ..." do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (26 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Zgadza się na razie, na razie to dobre słowo, ma wiele znaczeń, no to na razie." do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (27 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: hi hi hi ... Na razie tylko Ty się tym podniecasz ... Hi hi hi ... Ale kto nie ma kobiety to podnieca się byle czym ... " do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (27 dni temu)
Serpico:   "To nie jest mój wymysł, użytkownik Koriolan proponuje wysyłkę alkoholu domowej produkcji, także 'wytwarzanego' na bazie nielegalnego czeskiego spirytusu, ten sam użytkownik dość często pisze o alkoholu. Przestrzegam przed jakimikolwiek kontaktami z tym człowiekiem, może być zamieszany w przemyt nielegalnego alkoholu. Tym bardziej że proponuje jego redystrybucję, jest to człowiek ..." do artykułu Spirytus "lubelski" z Czech..  (27 dni temu)
Serpico:   "cytuję Koriolan ; Wystarczy, że napiszesz w jakich godzinach pracujesz w kopalni. Z Polski jeżdżą busy. Wyślę Ci ile zechcesz tego napitku. Pięć litrów ? Dziesięć ? W jakich godzinach ? . Czy wystarczy adres : Szwecja Kopalnia Sala Pan J....ski ??? Czy trzeba coś jeszcze ? Świat jest pros ..." do artykułu Spirytus "lubelski" z Czech..  (27 dni temu)
Serpico:   Nowy artykuł Spirytus "lubelski" z Czech.  (27 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska