Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton Starszy:   "@kamil30: mam dużo szacunku dla pana Ikonowicza za to robi, ale jego ekonomia to zbiór infantylnych życzeń. Nikt nie zbudował i nie zbuduje potęgi gospodarczej rozdając publiczne pieniądze i tworząc państwowe banki i przedsiębiorstwa zarządzane przez partyjnych dupków. Taki model przerabialiśmy przez 45 lat. " do artykułu Nie ma „darmowych obiadów”.  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "O spokój apelował też z mównicy sejmowej sam nadprezes tysiąclecia w trybie bez trybu rzucając na szalę całym swym 'ałtorytetem'. Bezskutecznie." do artykułu Apel OBURZONYCH o zakończenie wojny domowej w Polsce.  (26 dni temu)
kamil30:   "@Hamilton Starszy: Ikonowicz nie proponuje powrotu do PRL -u . Wspomina też, że sama repolonizacja banków nie jest wcale baz wad. Tekst jest o czym innym. A u was murzynów biją..." do artykułu Nie ma „darmowych obiadów”.  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Kiedyś to było dobrze. Banki były polskie, a w nich gówno zwane złotówką za które Remcia mogła sobie kupić cośtam jak miała talon, kartkę i szczęście w kolejce. Nawet papier toaletowy. Kredyty dawali za darmo i nie trzeba ich było spłacać. W Polsce żyli sami milionerzy i multimilionerzy. A dziś Remcia mimo, że nikt jej nie zmusza do brania kredytów cierpi za mnie i miliony kredytobiorców. Dobrze że są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie. " do artykułu Polska mocarstwem finansowym.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Wolę się modlić niech będzie że do swojego Boga, były przypadki że całe pielgrzymki z pieśniami chwalebnymi spadały wraz z autokarem w przepaść. Wolę se siedzieć i Modlić do swojego Boga, może mi wskaże jakąś dziurę gdzie będę mógł się schować przed rozpędzona lawiną głupoty ? " do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (26 dni temu)
Ewa Łokuciejewska:   Popularny artykuł: Wesołych Świąt!  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "I ta wigilia przy suto zastawionym stole z dodatkowym miejscem dla biedaka. I ta gorąca modlitwa ministranta Płaszczaka by nie zapukał do naszych drzwi jakiś uchodźca, a nie daj dobry Boże jeszcze z dziećmi. Byle po bożemu, wstać z kolan, alleluja i do przodu. Amen." do artykułu Wesołych Świąt!.  (26 dni temu)
zakrawarski:   "@Henear: Pierwszy link pokazuje link pt. 'sok z burakow' A na drugim linku .....te buraki spiewaja ! CUD ?" do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (26 dni temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Lub jezdzic....autobusem !?" do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam. Oto 1550 ewangelia według świętego swistaka. Amen." do artykułu Sąd krzywoprzysięzców.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Henear: 'U bram niebios przed św.Piotrem stanął kierowca autobusu i ksiądz, ksiądz został odesłany, a kierowca autobusu wpuszczony do niebios. Ksiądz z zażenowaniem się pyta 'dlaczego ?', więc pada odpowiedź gdy Ty przemawiałeś, ludzie spali, a kiedy on jechał ludzie się modlili.' Może czas zacząć się modlić ... ?" do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (26 dni temu)
Remter:   "Dlaczego Polak ma być poddany eutanazji ? https://www.youtube.com/watch?v=Xt55cHtkxyw" do artykułu Stanowisko samorządu w sprawie obowiązkowych szczepień...  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "W latach 1945 - 1989 mieliśmy świadome masy robotnicze, polskie banki, państwowe przedsiębiorstwa, PGRy, dalekowzroczną partię, rząd i kieszenie pełne gówna zwanego złotówką, kolejki po byleco, kartki na chabaninę, talony na takie luksusy jak papier toaletowy i paszporty na ubecji. Za 50 dolarów przeciętnej pensji cały miesiąc można było szaleć w PEWEKSie i kupować do woli. I to wszystko straciliśmy. Gdyby wówczas ludzie mieli paszporty w kieszeniach nie miałby kto zgasić światła. " do artykułu Nie ma „darmowych obiadów”.  (26 dni temu)
Henear:   "https://www.facebook.com/sokzburaka/videos/2110966352470715/?comment_tracking=% 7B%22tn%22%3A%22O%22%7D https://m.youtube.com/watch?v=9cj6-3bkQP4" do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: Nie da się ukryć, że Sova naoglądała się kurwizji i szasta intelektem jak zezowata Ewcia." do artykułu Produkcja leminga-czyli jak się niszczy naród polski..  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Posłuchaj słów tej piosenki i odkryj w niej oczywistą prawdę o człowieku ... https://www.youtube.com/watch?v=H2A1tJ2dO4U ... chcemy ideału którego nie potrafimy stworzyć, więc chętnie przyjmujemy substytut Miłości i zamiast Kochać to kochamy, zamiast wierzyć w Boga wierzymy w bogów, itp ... Tworząc energochłonne kłamstwa niszczące nasze człowieczeństwo w imię pożąda ..." do artykułu Refleksje na temat refleksji !.  (26 dni temu)
evelinka04:   Obserwuje użytkownika: Zdzisław Sadowski  (27 dni temu)
kamil30:   Nowy artykuł Nie ma „darmowych obiadów”  (27 dni temu)
zakrawarski:   "@miro von kässelbach: Miro..... co Ci ? Zapadles na seplenianke, czy sepulki (S Lem) ? " do artykułu 2018-ty za progiem !.  (27 dni temu)
miro von kässelbach:   "siem hyba wzruszyem, ale czy aby napefno?" do artykułu 2018-ty za progiem !.  (27 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska