Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
MarcinSz:   "@pokrzywiony: Masz rację... Dotyczy to par: mężczyzn po 80 - tce z kobietami przed 20- tką. Patrz Bramini. Oni mają taki program... I wiele dzieciaków. Ale do 80-tki są cnotliwi. To już nie dla nas Przyjacielu ..podejrzewam." do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (28 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Z. Kostka: To że ktoś tu o coś 'walczy' to są dziwne dla mnie pomysły, obojętnie o kogo chodzi." do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (28 dni temu)
Z. Kostka:   "@SerpicoLightVersion: To prawda, że to zapomniany przez Boga i ludzi portal. 12 najaktywniejszych autorów przynosi dziennie 5044,35 odsłon (jak wynika z wyliczeń w moim ostatnim artykule statystycznym), przyjmijmy że reszta uczestników daje drugie tyle, tj. razem 1088,7 odsłon dziennie x 30 dni tj. miesięcznie 302661 odsłon. Dziwi jednak, dlaczego z takim poświeceniem (idąc po trupach), Hamilton walczy o swoje przewodnictwo w tym grajdole?. Czyżby miał z tego jakieś niewiadome korzyści?" do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (28 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Ciebie też przeprosić za 10 ki komentarzy ze gadkami że mnie spotka nieszczęście ? Za co jeszcze przepraszać ? Nieporozumienie, mocne.W wyniku nieporozumienia, nie był akredytowany do kwestowania, sugerował znajomość kierownictwa, nie odpowiadał ma maile od tegoż. NIEPOROZUMIENIE. Od 6 rano kłamstwa. p.s. Pisz sobie co chcesz, za ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Nie było w twoich urojeniach, zaraz zaczniesz pisać że Jezus namawiał do picia wina i uznasz to za fakt hahahaaha......... ŻULIA. Karę wymierzam, jaką karę ? W ogóle byś tego nie czytał, jakbyś nie kłamał od 6 rano, jak zwykle. Prawdomówny Jan, zmienił się w Piotrka.Daj żyć z imionami.Wyjaśnił tak że go wykopali i nadal kłamie w tym temacie." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: cytuję Koriolan : 'Bo marycha pomaga na wszystkie bóle życia :-))) Ty też powinieneś tego skosztować :-))) Joint kosztuje około 10 zł. Każdego na to stać :-))) ' http://www.eioba.pl/a/5lho/niewolnicy-eioby-jeszcze-jest-czas Trochę za dużo tych 'żartów' wiesz ?" do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: No no, teraz wykręć w drugą stronę, wcale nie widać jak wyglądacie., nieeee ... gdzie tam. Nieotwarte piwo, sklep nie istniał, a waszych skacowanych twarzy nie widać, nieeee ..... Niech zgadnę ... to w ogóle były atrapy i na dodatek bezakoholowego piwa. " do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: Ty to kompletnie nic nie łapiesz, zrobiliśmy sobie z ciebie jaja skoro ciągle nas wyzywasz od pijaków to zrobiliśmy zdjęcie jak pijemy piwo, ale faktu że 'pije piwo' nie otwarte to nie zauważyłeś, sądzisz ludzi po pozorach i wymierzasz im karę tak jak to zrobiłeś Piotrkowi oskarżając go tu, o oszukanie Zakrawarskiego potem jak Zakrawarski wyjaśnił to nieporozumienie, nie było ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Co ty nie powiesz ? Wymyśliłem sobie opis waszego spotkania z chlaniem piwska pod sklepem i wstawiłem za was zdjęcia jeszcze ? Jak to się ma do prezentowanych 'światopoglądów' ? Ma się ŹLE. Za co mam mieć szacunek do spasionego typka, który jeszcze mnie wyzywał, a nawet groził z multikont , który od tak opisuje sobie menelnie. Picie pod sklepem piwa to już MENELNIA. Następnie raptownie się zmienia w 'drogę Jezusa' i podążanie za nią." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Andrzej Siciński: Sam Pan widzi co się dzieje, poczyniono próbę nie odnoszenia się do zaczepnych komentarzy nawet do tego stopnia, że na forum zostali tylko serpico i Hamilton. Tylko czemu prawo do komentowania mają mieć tylko 'wybrane osoby', które nie potrafią szanować swoich rozmówców ? Jak widać tu się, normalnie nie da rozmawiać. :( Dobrze byłoby się zastanowić, dlaczego z jednej stro ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Gęby pełne frazesów, a jak wygląda to realnie, sami opisaliście." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Po to żeby z browaru Łomża, dowieźli piwo, które pijecie potem pod sklepem, majacząc o Jezusie i prawach bożych. cytuję Koriolan : 'Potem wizyta w sklepie na piwo. Badamy smaki lokalnych piw. Tu króluje 'Łomża', z miodem jest Super zwłaszcza z lodówki i pod sklepem :-)))' http://www.eioba.pl/a/5oox/iii-spotkanie-eioby-zakonczone Dopytać o zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Andrzej Siciński: 'Ważniejsze jest prawo do życia, co nie oznacza, że jedynym sposobem jego realizacji ma być notoryczne złodziejstwo.' A co z nadprodukcją żywności i co się dzieje z tą zdatną do spożycia żywnością potem ? Albo skoro jest tyle głodu, to dlaczego urodzajna ziemia jest pokrywana asfaltem i to w majestacie prawa, odbywa się powszechne marnotrawstwo darów życia ? Cz ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: A jak wygląda życie ? Tak ? : http://www.eioba.pl/a/5oox/iii-spotkanie-eioby-zakonczone Czy każdy ma prawo żyć w ten sposób ? TAK ! Oby tego nie PROPAGOWAŁ. 'Wypiliśmy piwo pod sklepem' , ja za was pisałem to ? cytuje Koriolan: 'Jeśli nie potrafisz, to jest coś takiego jak drogą Jezusa ... Porzućcie wszystko i ch ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@MarcinSz: I zdarzają się pary które tą grą się oboje cieszą i grają tak by utrzymywać wieczny remis. ;)" do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (28 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: cytuję A.S.: 'Ważniejsze jest prawo do życia, co nie oznacza, że jedynym sposobem jego realizacji ma być notoryczne złodziejstwo' cytuję pokrzywiony: 'Ps. Nie odpowiedział Pan na postawione na początku pytanie: Które prawo ważniejsze ? a) Prawo do życia ? b) Prawo do bogacenia się i władzy ?' ea ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: A ile mam znosić te twoje kity ? Sam wracasz, przekłamujesz całkiem, co wejdę to czytam 'serpico to ' 'serpico szmo'. " do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
MarcinSz:   "@podobny: Podobny! Radzisz na skróty? Oj nie... gra między płciami toczy się od Adama i Ewy. To cudowna gra i 'opowieść bez końca'. Uściski PS Porno? Gejsze? O nie! Braciszku" do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (28 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: W jaki błąd jak mam potwierdzenie na każde słowo ? Pisałem że chcieli wygonić z 'forum' Skalną, o tym był artykuł, jak wykorzystywali Dyla zachowanie itd. Skalna z nim nie rozmawiała praktyczne ty cepie, a ty z nimi razem łaziłeś i robiłeś multikonta do wyzywania. Miałem artykuł z linkami i przykładami, żałosny kłamco, a to że sobie z nimi jeździsz chlać piwsko nie warunkuje niczego." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: Chwileczkę, to ty ciągle wracasz do wojny 'Wróblowej' i razem z Hamiltonem wywlekacie stare przebrzmiałe brudy, chcąc się teraz wybielić wprowadzając Pana Andrzeja w błąd. Tak na marginesie, ten tekst też no najgrzeczniejszych nie należy: 'Chyba w głośniku, to nie było grożenie, ciężki rozrajdany debilu.Teraz siedź z tym kawałkiem sadła i kombinuj jak zwykle ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (28 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska