Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Szymon Bachir:   "@Marek Lipski: Dziękuję i pozdrawiam" do artykułu Kurewska macocha!.  (29 dni temu)
Hamilton:   Nowy artykuł Rękopis znaleziony ma eioba  (29 dni temu)
Włodzimierz Dajcz:   Popularny artykuł: Mocarstwo alternatywne  (29 dni temu)
gnostyk:   "@Szymon Bachir: Witaj Szymonie, dziękuję i pozdrawiam serdecznie :) " do artykułu Wspomnień czar.  (29 dni temu)
Szymon Bachir:   " czuję dotyk Matki ciepłej dłoni uśmiech miłości ozdobił jej twarz, serce mirażu nadaremnie broni trwał tylko chwilę, bezpowrotnie zgasł. -wzruszające-dech zapiera,nostalgia w muzie na Pegazie łka ,gratuluję,pozdrawiam,pisz ," do artykułu Wspomnień czar.  (29 dni temu)
Hamilton:   "@Włodzimierz Dajcz: teraz kolej na zmiany w Trybunale Stanu. Na 30 letnią kadencję wybrani zostaną: Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda, Piotr Duda, Stanisław Piotrowicz, Krystyna Pawłowicz, Antoni Macierewicz, Beata Szydło, Mariusz Błaszczak i Zbigniew Ziobro, a niezależność, niezawisłość, prawo i sprawiedliwość będzie ich najwyższym celem. Najwyższy czas odpolitycznić sądy i trybunały." do artykułu Mocarstwo alternatywne.  (29 dni temu)
zakrawarski:   "@Włodzimierz Dajcz:'' proroctwo o powrocie Polski na swoje stałe peryferyjne miejsce w Europie. '' To rowniez moje, zdecydowane zdanie. Statystyka, wlasnie ogloszona, ktora mowi, ze mlodzi Polacy sa najbardziej wierzacy w historie Izraela jest tu decydujacym faktorem. PiS, Rydzyk, episkopat powinni wysylac mlodych Polakow do Nazaret, Betlejem aby wzmacniac 'ducha ..." do artykułu Mocarstwo alternatywne.  (29 dni temu)
Hamilton:   "@Włodzimierz Dajcz: za własne 500 złotych dorośli ludzie dają się oszukiwać jak dzieci przez świętego Mikołaja. Ja mam nadzieję, że ta pycha i parcie na władzę ich zgubi. Tyle, że posprzątać po nich będzie trudno. Przez 2 lata nikomu nie udało się tak podzielić i rozpieprzyć Polski. Nawet okupantom i zaborcom." do artykułu Mocarstwo alternatywne.  (29 dni temu)
Włodzimierz Dajcz:   "Najgorsze jest to, że ci szkodnicy zdobyli znaczące poparcie społeczne.Podejrzewam, że sprawdzi się moje mroczne proroctwo o powrocie Polski na swoje stałe peryferyjne miejsce w Europie." do artykułu Mocarstwo alternatywne.  (29 dni temu)
Hamilton:   "@blyskotka: żadne oszustwo, ten artykuł naprawdę uzyskał 4053 odsłony w wiadomościach24.pl i 850 odsłon w interia360.pl. Razem 4903 odsłony." do artykułu Nie stan zdrowia, tylko przepisy, decydują o przyznaniu renty z ZUS.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: zaraz pan Kostka przytaknie - 'tak to prawda Zdzisławie'." do artykułu Jak to wiek temu płodzono dzieci. Dziecioroby?.  (30 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "Franciszka Piątek vel Fritsch, vel Schild, musiała być urodziwą kobietą." do artykułu Jak to wiek temu płodzono dzieci. Dziecioroby?.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@blyskotka: sianowna panienka kupi flasieczkie denaturata, albo inne tańsze winko, weźmie ze 2 odsłony i ziapraszam : http://www.eioba.pl/a/5de4/zjazd-rodziny-don-kor-leone-w-kutnie" do artykułu Zjazd rodzinny potomków Franciszki i Jana Sadowskiego.  (30 dni temu)
blyskotka:   "To jakieś oszustwo.u" do artykułu Nie stan zdrowia, tylko przepisy, decydują o przyznaniu renty z ZUS.  (30 dni temu)
blyskotka:   "Świetna sprawa taki zjazd, szkoda że moja rodzina nie organizuje takich imprez. " do artykułu Zjazd rodzinny potomków Franciszki i Jana Sadowskiego.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: jeszcze raz brawo. Pańskie osiągnięcia zwalają z nóg i stąd ta zawiść. Tak to jest jak miernota chce ściągnąć w dół jednostki wybitnie wybitne swą wybitnością. Niech żyje nam - to ja Hamilton dziennikarz VI klasy. Byłem chory i dlatego nie chwaliłem pana . Mam L4 . Mogę wysłać. Wszystkie statystyki mówią wyraźnie. Zdzisław najlepszy. I nie dociera do tłumoków." do artykułu Złoty odsłoń.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisławie, jesteś jak zwykle, wszędzie najlepszy! Osiągnięcie warte nie tylko odnotowania, ale i uczczenia. Brawa na stojąco. Będą ci wbijać szpilki, bo to nie ludzie - to wilki." do artykułu Złoty odsłoń.  (30 dni temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: i dlatego imponują mi tacy ludzie: http://www.eioba.pl/a/301q/o-marii-s jestem sceptyczny jeśli chodzi o twoje odkrycie, ale życzę ci powodzenia. Sceptycyzm nie jest wrogością." do artykułu Liczby pierwsze, jedynka i grzebień.  (30 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Adam Jezierski: Widzę, że zajrzał pan do artykułu: http://www.eioba.pl/a/5ntc/statystyczny-rok-w-eiobia-pl, a tam widać wyraźnie, że już pana dogoniłem i przegoniłem. Za ostatnie 13 miesięcy ja miałem średnią 555,9 odsłony na artykuł, pan 443,2 odsłony na artykuł (a więc stało się). Bo nawiązywanie do odległej przyszłości, nie ma teraz sensu. Dziennikarstwo społecznościowe upadło na początku 2013 ..." do artykułu Złoty odsłoń.  (30 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton Starszy: Zgadzam się. Szczycenie się tym, co się dostało jako dar bez własnego udziału jest kretyństwem, a już obnoszenie się z próżnością, jest obrzydliwe i śmieszne. Dlatego na przykład wręcz organicznie nie znoszę tak zwanych celebrytów. To najgłupsi, najżałośniejsi ludzie na świecie. Prawdziwą wielkością jest wypracowanie w sobie czegoś, czego się nie posiadało, albo odnalezienie teg ..." do artykułu Liczby pierwsze, jedynka i grzebień.  (30 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska