Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
milord36:   "@Hamilton: Pierdnij jeszcze czymś." do artykułu 140 "sukcesów" D. Tuska i Platformy Obywatelskiej.  (4 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Do budy !" do artykułu Hanka - po konsultacjach z Rafałem..  (4 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Koleś z 30 kg nadwagi, piszący w kółko to samo , między innymi że ciało nie istnieje tak naprawdę, to lepsza parodia hahahaah ........... Aaa nie , czekaj , Polska to jak Wenezuela tak ? Czyli co spuchł z głodu ? Czy od czego ? Niby prawie niewidomy, 15 lat randek w necie , ileś portali do klepania bzdetów. Dziwne ... , dziwne i ZAKRAWA na parodię." do artykułu Pomnik Kaczyńskiego na placu Piłsudskiego to parodia Państwa Polskiego !.  (4 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: I wlasnie dlatego napisalem, ze pomik na Placu Pilsudskiego i oczywiscie ten sam osobnik na Wawelu to parodie Panstwa Polskiego ! Jestem przekonany, ze dzialanie obecnej grupy rzadzacej zostanie ocenione jako dzialalnosc przestapcza !!" do artykułu Pomnik Kaczyńskiego na placu Piłsudskiego to parodia Państwa Polskiego !.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Wypas, co ty znów chcesz ode mnie ? W zasadzie już od dawna cię nie ruszam, bo jesteś nudny do wyrzygania, to też źle. To jak jest dobrze ? hahaaahha ........... Zróbcie sobie we trójkę ze Zdziśkiem i Kostką, konkurs, bo oni lubią , kto ma największy bęben, od ciężkiego życia hahaaha ...., ty wiesz co, ty bidulko , jesteś moim faworytem ! :)) Zostaw mnie w spo ..." do artykułu Memento mori dla Z. Kostki?.  (4 dni temu)
Koriolan:   " Cóż ... Pomnik na placu to pestka w porównaniu z Wawelem. Zresztą na Wawelu zimny Lech też leży w przedsionku do krypty Piłsudskiego. " do artykułu Pomnik Kaczyńskiego na placu Piłsudskiego to parodia Państwa Polskiego !.  (4 dni temu)
Hamilton:   "Źródłem nienawiści, podłości, jest tchórzostwo małego człowieka Kaczyńsego, który postawił pomnik Kaczyńsemu z tchórzostwa. Zakrawarski pouczałeś mnie 'miszczu' wielokrotnie, abym przeczytał to co piszę przed publikacją, bo jestem tłuk i robię blędy. I znowu mi nie wyszło. Tak mi wstyd. " do artykułu Pomnik Kaczyńskiego na placu Piłsudskiego to parodia Państwa Polskiego !.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: to chodzi o 'dostawcę rogów zacnych mężów'. Tu chyba Koriolan byłby kompetentny. Ma wieloletnie doświadczenie na internetowych randkach." do artykułu Uniwersalny kod liczb naturalnych został odkryty.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty i pokrzywiony Maniek w połączeniu z wróblem i tojfelem to sama pozytywna słodycz. " do artykułu Memento mori dla Z. Kostki?.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: a gdybyś tak wygrawerował sobie tabliczkę np. miedzianą o następującej treści 'Jestem najbardziej poczytnym autorem na eioba.pl (patrz rankingi Kostki), któremu wszyscy zazdroszczą'. Kostka przybije ci ją gwoździem na czoło i będziesz miał problem z głowy. Będą ci miejsca ustępować w tramwaju, w kolejce do specjalisty. a kto wie, może nawet ustąpią ci miejsce w ustępie. Jak ci zostanie miejsce to dopisz, że najbardziej zazdrosny jest wypalony do cna Hamilton." do artykułu Memento mori dla Z. Kostki?.  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "@Henear: https://www.youtube.com/watch?v=n30tAZeKoDQ Jak myślisz o kogo chodzi w słowach 'dostawca rodów zacnych mężów' ?" do artykułu Uniwersalny kod liczb naturalnych został odkryty.  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "@Henear: Dzięki, nie znałem tego pojęcia. :) http://swiadomosc-zwiazkow.pl/hipergamia-kobiet-brak-seksu-zwiazku/ Coś w tym jest, z jednym dla statusu społecznego i kasy czasem kilkoma, a inni do bzykania, bo fajnie śpiewają, bajerują i o szczegóły nie pytają, itt pierdolety ... Jakby nie było jesteśmy zabawkami w Kobiecym świecie :)" do artykułu Uniwersalny kod liczb naturalnych został odkryty.  (4 dni temu)
Henear:   "@pokrzywiony: hypergamia" do artykułu Uniwersalny kod liczb naturalnych został odkryty.  (4 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Pierdoły Maniek, nie warto sobie tym tyłka zawracać, siedzisz rozumiesz nie pożądasz, a tu ci żona, albo panna robi rogi, w dzisiejszych czasach, szanse są mniej więcej 99 % hahahaha, no chyba że jej się już nie chce hahahah .... 1 % kobiet jest wierna, to te chyba świadome, czy coś takiego :)). Jak cię nie zdradzi z facetem, to z koleżanką, jak nie z koleżanką, to ..." do artykułu Uniwersalny kod liczb naturalnych został odkryty.  (4 dni temu)
seta1212:   Nowy artykuł Polski delikt  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Jeśli chodzi o mnie to z tym 'nie cudzołóż' , uważam że wkradła się pewna nadinterpretacja, bo nie chodzi o to by mężczyzna przestał pragnąć Kobiety, ale o to by nie pragnął Kobiety będącej już w jakimś związku. Nie pożądał żony, narzeczonej swojego bliźniego, bo jeśli mężczyzna miałby nie pragnąć żadnej Kobiety to po cóż by ją Bóg stwarzał ? Ale z tym to niech kombinują spece o ..." do artykułu Uniwersalny kod liczb naturalnych został odkryty.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: No, przykładowo takie nie cudzołóż. Co to ma być w ogóle ? Koliduje z miłuj bliźniego swego.W tym całym prawdziwym Jezusowym czy jak on tam ma, inaczej jest ? Poprawione ? hahaah ...." do artykułu Uniwersalny kod liczb naturalnych został odkryty.  (4 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Według mojej wiedzy Maniek , kontakty Boga i Noe wyglądały tak > To nie takie, tamto nie takie, to źle zrobiłeś, tamto źle zrobiłeś, a teraz płyń ! W skrócie oczywiście." do artykułu Uniwersalny kod liczb naturalnych został odkryty.  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "@Wiesław Henryk Lipski: Tak na marginesie się zapytam. Według Pańskiej wiedzy, czy Noe oparł swoją wiarę w Boga na jakiś pismach ?" do artykułu Uniwersalny kod liczb naturalnych został odkryty.  (4 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska