Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Remter:   "@Janusz Nitkiewicz: To jest twoje subiektywne odczucie ... moje jest inne ... " do artykułu Dzieje głupoty w wolnej Polsce.  (5 dni temu)
Radosław Sokołowski:   Nowy artykuł Stal kwasoodporna i nierdzewna  (5 dni temu)
Kitek:   "@ducheioby: Mało nie oznacza w ogóle, a ja nie jestem kretynem. Ojciec mojego znajomego był lekarzem. Dlatego przeżył. A ty masz taką kulturę jak serpico, a potem Sowizdrzał – to znaczy kurwio-oślą. " do artykułu Jeszcze Polska .... - startuje nowa partia.  (5 dni temu)
ducheioby:   "@Kitek: Jasne kretynie , ostatnio pisałeś art gdzie udowadniałeś że mało żydów było w obozach , teraz raptem znajomy 'spędził' , jak w ogóle można napisać kwadratowy idioto że ktoś 'spędził' czas w obozie. A może to byli kapo ? Do kapo też się dosrywałeś. Nadal ci się zdaje że scamm spam , to realne wiadomości od illuminantów i jednocześnie się bierzesz za analizę ustroju kraju z którego spierdoliłeś z podkulonym ogonkiem." do artykułu Jeszcze Polska .... - startuje nowa partia.  (5 dni temu)
Kitek:   "@Hamilton Starszy: Ty mądra głowo, ja publicznie, ani prywatnie nie propaguję faszystowskiego lub innego totalitarnego ustrój państwa, ani nie nawołuję do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość. Pomyliłeś eliminacje z Sejmu Polskiego złoczyńców działających ustawowo na niekorzyść kraju z nienawiścią na określonym tle biernym ..." do artykułu Jeszcze Polska .... - startuje nowa partia.  (5 dni temu)
szubrawiec:   "@lajla1:'To, w który dzień tygodnia odpoczywasz dla zdrowia swego ?'-Hm...Bóg daje takie zajęcia swoim 'dzieciom',które Go prawdziwie miłują, że w zasadzie nie potrzebują jakiegoś specjalnego dnia wolnego, ponieważ kochają to co robią:-)Każdy dzień jest poniekąd dniem odpoczynku:-)'Oko nie widziało i ucho nie słyszało ani się w sercu człowieka nie zrodziło, co Bóg przygotował dla tych, którzy go miłują'.1Ko.2:9 " do artykułu Księga Rodzaju 44,29-31.  (5 dni temu)
lajla1:   "@szubrawiec: To, w który dzień tygodnia odpoczywasz dla zdrowia swego ?" do artykułu Księga Rodzaju 44,29-31.  (5 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Mordowany człowiek, czuje tak samo ból, czy morduje i torturuje go gestapowiec, czy Urząd Bezpieczeństwa, czy bandyta na ulicy. To kogoś, kto to przeszedł piekło PRLu, nie przekonasz, że tu było lepiej, niż tam, bo mniej mordowali i mniej osób torturowali, ale tyle samo zastraszyli (prawie wszystkich), by nie odważali się wypowiadać o tym, co myślą, wymagać uczciwych wyborów. I cenzura była taka s ..." do artykułu Dzieje głupoty w wolnej Polsce.  (5 dni temu)
DariuszJa:   Nowy artykuł Wieża Eiffla ciekawostki  (5 dni temu)
szubrawiec:   "@lajla1:'W przytoczonych wersetach nie ma szabatu-sobota, dnia odpoczynku w trosce o zdrowie nasze. Ustanowionego przez Boga Wszechmogącego (Rdz 2,2-3)'-szabat jako część Prawa, obowiązywał do pewnego czasu'Aż do Jana było Prawo i Prorocy'Łk.16:16,obecnie obowiązuje nas tzw.Nowe Przykazanie , dane przez Jezusa, który jest panem szabatu.Jeżeli przestrzegasz Prawa to i przez Prawo będziesz osądzony/zbawiony.Życzę powodzenia!:-) " do artykułu Księga Rodzaju 44,29-31.  (5 dni temu)
VIVI.:   "@zakrawarski: spodoba Ci się! powiadommy :) - dogadacie się na bank:). Będzie wesoło, ale i tematów nie zabraknie" do artykułu Przegląd prasy dla indywidualności oraz wielkiej masy..  (5 dni temu)
Henear:   "@alama: ciekawy koment, dzieki" do artykułu Dlaczego czas nie może dylatować.  (5 dni temu)
lajla1:   "@szubrawiec: W przytoczonych wersetach nie ma szabatu-sobota, dnia odpoczynku w trosce o zdrowie nasze. Ustanowionego przez Boga Wszechmogącego (Rdz 2,2-3)" do artykułu Księga Rodzaju 44,29-31.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@VIVI.: Wstepnie, zgoda ! Mamy powiadomic 44 czy zagramy duet ?" do artykułu Przegląd prasy dla indywidualności oraz wielkiej masy..  (6 dni temu)
szubrawiec:   "@lajla1:' Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię' Czyli według ciebie jak stworzył Bóg niebo i ziemię ? (Rdz 1,1)'-Powiem Ci tak:nie wiem i coraz mniej mnie to interesuje.Kiedyś będąc blisko Świadków Jehowy zadawałem sobie i innym wiele tego typu pytań, obecnie, od kiedy zrozumiałem, że nie ze znajomości Biblii, ani dzięki uczynkom,będę zbawiony coraz mniej mam tego typu pytań i wątpliwości.Zauwa ..." do artykułu Księga Rodzaju 44,29-31.  (6 dni temu)
alama:   "Andrzej Lechowski, mysle, ze czas definiuje pan tak jak nauka, tylko wyciaga pan z tego bledne wnioski.. Czas to pojecie wzgledne, i to my, tworzymy dla niego definicje umozliwiajace przetworzenie go na formalizm matematyczny (wzory matematyczne). Tak jak nie istnieje obiektywna predkosc, gdyz zalezy ona od ukladu odniesienia, (ziemia, slonce, mijany pojazd), tak samo nie istnieje obiektywny uplyw ..." do artykułu Dlaczego czas nie może dylatować.  (6 dni temu)
lajla1:   "@szubrawiec: 'Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię' Czyli według ciebie jak stworzył Bóg niebo i ziemię ? (Rdz 1,1)" do artykułu Księga Rodzaju 44,29-31.  (6 dni temu)
Isabel:   "@Krzywy ogórek: Si, senor!" do artykułu W każdym z nas jest coś z szaleńca..  (6 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska