Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Katarzyna Wasik:   "@szubrawiec: hehe, jak ponoć nie pijesz to przynajmniej ja wprawić cię w dobry nastrój muszę, jak to Himil mawial, pani, ja wprowadzam bajkowy nastrój w życie ... czy jakoś tak, czekam na kumpla, mial przyjść z flaszką więc tak zajrzałem tu , co tu się k...twa mac dzieje. A Ty co tam ? też widzę, że przy kompie siedzisz miast oprawiać dziewoje Nałeczowskie ;-) a tak na marginesie to z tym wróblem ..." do artykułu Wygnańcy boga to nie tylko Polacy.  (4 dni temu)
Katarzyna Wasik:   "dariuszu ! .... a gdzie Rademenes ? przejęłaś pałeczkę po Skalnym Kwiatku ? " do artykułu Koty w Stambule.  (4 dni temu)
szubrawiec:   "Zgadzam się z Kaśką Lafiryndą! Masz pani co opowiadać i robisz to pani bardzo dobrze! Pisz pani nam!" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (4 dni temu)
szubrawiec:   "@Katarzyna Wasik:'hehehe, któremu to tak rączka się trzęsie panowie starszyzna ? cukier rozsypujecie po blacie ale w minusik ...k...wa to trafiacie za pierwszym razem, hahaha'-ahaaaahaaa, aleś dała stara lampucero, alem się uśmiał, jaż żem się spłakał :-)uhaahaaa...coś Ci podpowiem....to nie jemu się trzęsą ino jej! Ahhaaahaa...%.... " do artykułu Wygnańcy boga to nie tylko Polacy.  (4 dni temu)
Katarzyna Wasik:   "@Szymon Bachir: hehehe, któremu to tak rączka się trzęsie panowie starszyzna ? cukier rozsypujecie po blacie ale w minusik ...k...wa to trafiacie za pierwszym razem, hahaha" do artykułu Wygnańcy boga to nie tylko Polacy.  (5 dni temu)
Katarzyna Wasik:   "@VIVI.: jeśli mam być szczery , to mi to na rękę Iza, niech się ośmieszają, dla mnie ta zakłamana zbrodnicza instytucja już nie ma twarzy od lat, tylko ludzka głupota i ignorancja trzyma to gówno w kupie, a niestety rodzi się kolejne pokolenia tumanów, zamiast mądrej książki ..klęcznik, zapytaj kogoś z jezuitów o historię ... słyszysz milczenie, więc jak można budować swoją świadomość nie mając ma ..." do artykułu Świat schodzi na psy... /cykl z pamiętnika DeeDee.  (5 dni temu)
Katarzyna Wasik:   Obserwuje użytkownika: Jola Workowska  (5 dni temu)
Katarzyna Wasik:   "Wreszcie życiowa treść i to całkiem ciekawa. Proponowałbym nast razem na samym początku nadmienić (kilka zdań) czy treść jest autopsją czy fikcją literacką, ponieważ czytelnik nie wie jak się do treści tekstu odnieść, przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie, na 90% odbieram go ,jako wydarzenia prawdziwe, ale np. musiałem sprawdzić kilka rzeczy np. wspomnianą Agę ( Agnieszka Kosińska 'Miłosz w Kra ..." do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (5 dni temu)
Szymon Bachir:   "@Katarzyna Wasi Trzeba przyznać,że nie tylko na rymie, na seksie też znasz,wszystko przed tobą,może i załapiesz, w naszym niekatolickim rewirze.Amen" do artykułu Wygnańcy boga to nie tylko Polacy.  (5 dni temu)
alodia1949:   Nowy artykuł Koty w Stambule  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Katarzyna Wasik: ''Stwierdzam u 90% śmieci'' Patrze, oceniam i dodaje od siebie 10 % aby bylo 100. Nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego ten czlowiek 'wyglasza' te frazesy. Do smiechu to czy czegos co mnie tylko zastanawia komu i po co ? PS ktos tu zadaje sobie trud malowac twoje komenty na czerwono. Pamietaj, ze tymi znakami odslania, ze sam lubi ten czerwony ..." do artykułu Moja syberyjska podroz.  (5 dni temu)
Katarzyna Wasik:   "@Szymon Bachir: mam wrażenie, że niektórzy gotują się w swojej głupocie i nifantyliźmie , nie gotują tak , że aż para bucha, ale tak pyrka sobie z czary, para delikatnie ulatuje ale jest bardzo widoczna ... czekam, jak bachiry i sznajdery otworzą własny zbór, może jak zamaskowana dziewica dostanę u was robotę jako siostra dziewica niepokalana ale chętnie padająca na kolana, buszująca w zbożu i chę ..." do artykułu Wygnańcy boga to nie tylko Polacy.  (5 dni temu)
Katarzyna Wasik:   "@zakrawarski: widać wyłapał dwoje szczekaczy tudzież pajacy oraz pieniaczy i już nie było tak sobie cacy wróbel po pysku dostał od bacy ... Wiesz Zakrawar ... od rana słuchałem ( podcastu) z pewnego bloga, gość ma na tyle w sobie pychy i zadufania, że pomimo i swojego wyglądu gnoma ( choć to pomijam) i prostackich manier i zachowania uczy ...ludzi , jak ..." do artykułu Moja syberyjska podroz.  (5 dni temu)
Szymon Bachir:   "@roszpunek: Syntetycznie,dobitnie,a ja rozwlekle pisałem- cieszy mnie ,mamy zbliżone poglądy na zbawienie wieczne.Amen" do artykułu Wygnańcy boga to nie tylko Polacy.  (5 dni temu)
roszpunek:   "Czyli Biblia kłamie. Napisane jest że po śmierci idziesz do grobu gdzie nic nie czujesz i nic nie wiesz a będziesz w nim do dnia sądu i zmartwychwstania." do artykułu Od - Nowa.  (5 dni temu)
roszpunek:   "Głos wołającego na puszczy. Religia to jednak zabawna historia. Bóg tworzy człowieka bo potrzebuje ogrodnika, gdy człowiek zrobił swoje pod byle pretekstem wywala go z raju. Za zjedzone zakazane jabłko - śmierć, cierpienie i trud, za morderstwo (Kain) wygnanie? Wolna wola? Zróbmy sobie wieżę wysoką - pomieszanie języków, niech wzrasta zło nienawiść, niezrozumienie. Za zbliżenie się do aniołów- mas ..." do artykułu Wygnańcy boga to nie tylko Polacy.  (5 dni temu)
...:   "@VIVI.: Wnikliwy obserwator nie potrzebuje rozmówcy, a wzorowanie się tym co inni robią lub mówią kończy się tak jak z Indianami i specami od zapowiadania pogody, Indianie zbierają chrust bo synoptycy zapowiadają ostrą zimę, a synoptycy tak zapowiadają bo Indianie zbierają chrust. :))))))" do artykułu "Nie śpię, bo trzymam kredens. Twórczy kredens...".  (5 dni temu)
Poradniki uprawy:   "Specjalnie dla czytających ten artykuł darmowe multikody do jednego katalogu z listy http://katalogifirm.com.pl PROMOCJA01 PROMOCJA02 PROMOCJA03" do artykułu Katalogi z opcją reklamy treści opisu w socjal media- na facebooku, twitterze....  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Katarzyna Wasik: ''tak to komputer skojarzył nasz w parkę. uhahahaha'' No i jak wam bylo razem ? Opowiedz ! " do artykułu Moja syberyjska podroz.  (5 dni temu)
Jola Workowska:   Nowy artykuł I w pocie się narodzisz....  (5 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska