Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
seta1212:   "@jotko49: bomba! Zabrzmiało jak manifest...))" do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jak mi jeszcze napiszesz, że co drugi dzien latasz własnym odrzutowcem a następnego dnia nie masz na bułkę to napiszę do pani wicepremier Kaczydło by ci przyznali jakąś premię albo dotację za całokształt. Polska jest już na tyle bogata, że stać nas na finansowanie głęboko upośledzonych by nie zmarli z głodu albo z braku kilku ton paliwa co drugi dzień." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Serpico: Aby odpowiedziec na to pytanie rzeczowo musze wskazac na socjalne roznice spoleczenstwa Polski i Szwecji. Jak dlugo tu mieszkam nigdy nie slyszlem aby jeden czlowiek mowil do drugiego podniesionym glosem czy krzyczal. Podobnie nie widzialem aby dwie osoby bily sie ze soba na ulicy. W Moskwie potrzebowalem byc tylko kilka godzin, stojac w kolejce po tak ..." do artykułu Mamut.  (dzień temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: a mnie się wydaje, że chcą być traktowani równo. Szubrawcy i Wiesławy też będą mieć pretensje jeśli im powiemy, że są bardzo równi, pod warunkiem, że nie mogą robić tego i tamtego i jeszcze czegoś innego. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: To zbieraj żarcie z samolotu, na dni bez smarowania i zamrażaj, ty i te twoje kurwa historie o bułkach i parówkach. I w takiej sytuacji ty się zastanawiasz gdzie są 'parówki' innych hahahahaah ..... Czego ty nie robisz, 30 kilosów rowerem dziennie, samoloty bułki i parówki. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: Raczej naturalnym są chwile zwątpienia w własny potencjał i wiedzę, mi to się dość często przytrafia. Jednego dnia kombinuje czym bułkę posmarować, a kolejnego latam samolotem i nie wiem co zjeść z nadmiaru wyboru. Życie nie jest piękną linią kreśloną cyrklem i linijką, a my żywe istoty w pięknej industrialnej i całkowicie bezpiecznej przewidywanej konstrukcji zanudzilibyśmy się na śmierć, albo wymyślilibyśmy sobie jakieś problemy, by móc upajać się w swej traumie." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@pokrzywiony: Czyli nie jest ze mną tak źle? Jest to uleczalne?" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: Sposób postrzegania Ci się zmienia, to naturalne jak sobie dobrze sięgniesz do swojej pamięci to już pare razy coś takiego przerabiałeś. To takie chwile kiedy się stwierdza że tak naprawdę nic się nie rozumie i ogarnia przerażenie że nie ma się kontroli nad własnym życiem, że wszystko jest inne niż się wydawało. :)" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
szubrawiec:   "O kuźwa! Majstersztyk!" do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (2 dni temu)
jotko49:   "Przez wieki idąc życia ścieżką, bywało że zawiłą, pragnieniem się kierując by duszy była miłą, nie depcząc nic po drodze kolejnym pokoleniom, czy wszelkie swe uczynki, świat w gruzy nie przemienią. Wzorując na naturze, jej pięknie i rozwoju pełnym gracji. nie sposób jest przeoczyć i przykrych w niej mutacji. Tworzą one złudnie, warianty życia które ..." do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@noyes: Tak, to prawda.Tylko czy jesteśmy w stanie dojść do takiego stanu? Czy pragnienia nie są jakoby częścią naszego życia? " do artykułu Lulu.  (2 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Prądem, walisz prądem po jądrach.Ty też masz niezłe występy :), ty w ogóle byłeś choć raz w życiu za granicą ? Albo na jakiejś imprezie masowej ? W klubie ? Tak z tego twojego 'kwadratu' to świat wyglądać może trochę dziwnie." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Oj tak, trochę tych historii mam w rękawie haahah :) , na poważnie to nie wiem, jedyne co widzę dość dobrze, to zaściankowość, czy udawana, ciężko powiedzieć, ciężko też powiedzieć czy emocje, w jego artach są prawdziwe." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@pokrzywiony: Nie wiem Mariusz, od jakiegoś czasu staram się nie nakłaniać kogokolwiek do czegokolwiek.Im starszy się robię, tym więcej jest rzeczy, których nie rozumiem.To co kiedyś wydawało mi się oczywiste, teraz już takie oczywiste nie jest." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Dobra, dobra, powiedz lepiej jak widzisz art pana Heniahttp://www.eioba.pl/a/5sxh/szalenstwo-lgbt" do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: Gdybyś miał nakłonić ludzi do większej odpowiedzialności przy łączeniu parówek z bułeczkami, to jakbyś to zrobił ?" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@Serpico: hahaha, dobre, sugerujesz, że pan Henryk też może być takim świ(e)ntuszkiem?No tak, z tą moralnością masz rację, najczęściej tak właśnie jest." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@geb: Cóż ... Każdy może wierzyć jak chce. Ty wierzysz po swojemu a ja po swojemu. Ja próbuje utrzymać swoją wiarę jak najbardziej prosta i ascetyczną bez żadnych udziwnień i dodatków. " do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (2 dni temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Ja mam parę, tylko z hetero świata, koleś się spotykał z panną, której matka była taka 'ą' 'ę', bardzo egzaltowana pani, po rozwodzie, kiedyś coś chciał wyjąć z szafki, i trafił na dildo i później do nas mówi. 'Panowie, to nie było dildo, to był kurwa potwór, po prostu potwór' HAHAAHAHAHAHAAHAHH I to jest wina LGBT .Także tak\ie Heńki to mnie zawsze za ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
Serpico:   "https://www.youtube.com/watch?v=xXrdJl9EE-0 Wyciągnij tyłek z tej twojej wichury, hetero są wszyscy grzeczni, nic nie organizują. 'To właśnie tam od lat odbywa się festiwal Glastonbury, który prócz tego, że każdego roku przyciąga dziesiątki tysięcy widzów i największe gwiazdy rocka i alternatywy, jest też absolutnym numerem jeden jeśli chodzi o liczbę odbywanych tam s ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska