Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
podobny:   "No widzisz Tereniu - świat polega na ciągłym zaprzeczaniu, odrzucaniu, korygowaniu … bez tego nie potrafimy istnieć … właśnie ta nasza 'nadwrażliwość' pozwala nam w miarę bezpiecznie nawigować przez morze, naturalnego, ludzkiego obrzydzania tego, czego nie znosimy. Trudno nie zauważyć, że podstawą każdej 'teorii uszczęśliwiania' - czy to kościelnej czy liberalnej, czy jakiejkolwiek ..." do artykułu Rzekoma walka z nienawiścią ma zmienić swiat....  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kori - 6329, Maniuś - 3885, zakrawarski - 4625. Razem komentarzy 14 839, ale to inne robia trujaca atmosfera. Wy aniołki milczycie stopieni z Bogiem i jego Miloscia. Ten niematerialny i uduchowiony nos masz płaski i zatkany z podglądania modelek przez brudną szybę. " do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jak usunięta ciąża, sądzisz że żyje wiecznie jak ty ? To się spotkacie.Trochę szkoda że nie byłeś uduchowiony taki jak decydowałeś się usunąć ją i to bez powodu. ŁAJZO Jakie to uczucie usunąć własne dziecko które może się urodzić ? Eschatologiczne ? Po czymś takim nie miałeś awersji do seksu panie uduchowiony ? A nie ... nażreć się i kopulować dalej, gorzej niż ZWIERZĘTA." do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Aaa widzisz Maniek, wyjaśnię ci jeszcze na przykładzie jak w życie wkracza wzmiankowana przez ciebie rzeczywistość, na przykładzie Wróbla, Wróbel uważa się za Strażnika Dharmy, a tak naprawdę pilnuje owiec, więc jest Strażnikiem Owiec, to jest Maniek RZECZYWISTOŚĆ." do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: ok ... Mi tam smród trolli nie przeszkadza w normalnej rozmowie z innymi :-))) No ale ja mam uduchowiony niematerialny ... Nos ... :-))) " do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Koriolan:   " Też Ci życzę bracie ... Wszystkiego najlepszego ... Mimo, że udajesz z gliny ulepionego :-))) " do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: W ogóle jak śmiesz o Wróblu mówić Wróbel ? Strażnik Dharmy nie Wróbel hahahaha ... poza tym nawet przydał się, jako okaz zrycia bani przez buddyzm.Przypomniałeś mi jak się go spytałem, 'Panie Wróbel, czy wybrał już pan w których buddyjskich zaświatach będzie pan przebywać ? ', wtedy go jeszcze tytułowałem per pan, 'Ja już stamtąd wróciłem! Wyciągać takich głupców jak ty ! No ..." do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Irina Lewandowska:   Nowy artykuł Ranek zamglony  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: 'Nie chce pisac czegokolwiek o sobie z powodu trującej atmosfery' Tobie Maniek tez nie che sie pisac nicego, 3885 razy z żendu po 16 godzin na doba, rano i wiecorkem w światek i piatek. Beje tsza was obó zanies do 'oknuf zycia'. " do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Zaproś ich, skoro ich tak uwielbiasz, na koncert syna i wrzućcie film z tego, chce to zobaczyć ! AHAAHAHAHA Melomani: http://www.eioba.org/files/user91679/a265281/img_20180428_134125.jpg Do tego zestawu dorzuć wzmiankowanego Wróbla z ryjem jak tatarskie siodło i brakiem siekaczy. Zobaczymy czy ich w ogóle wpuszczą AHAHAAAHAH ..." do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Serpico:   "@zakrawarski: 'W tej informacji nie ani ani cienia zlej woli.' Zdania już nie możesz sklecić, a się bierzesz za analizy kto pisze z czyjegoś nicku. Ta informacja jest informacją, a nie Anią." do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: wiem, że sprawdzasz, bo na mnie też donosiłeś do admina. To chyba masz w genach. A co z tym śledztwem Herlaku Holmsie. Ustaliłeś, że ja to nie ja. I podszywam się. Też poszedłeś na wysypisko sprawdzić i co ? Masz nowe wątki? Dołącz do tego wykresu złota. " do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Jeszcze ten twój poschizowany koleżka Wróbel, miał czelność używać jej zdjęć i straszyć niszczeniem kariery zawodowej. Pieprzone no lify. Jedź do Anglii i się z nią ożeń, powiedz tak, jestem wypasem, mogę cały dzień słuchać śpiewu ptaków, albo majtać łapami w okół mojego pustego łba. Aaa .. tylko ciuchy od kogoś pożycz. Jeśli ktoś nie rozumie ..." do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: w ramach oczyszczenia tej atmosfery proponowałeś niedawno eutanazję dla tych których nie cierpisz. A teraz znów cierpisz za siebie, Kopernika i za miliony ludzkich istnień.. Zostaniesz pierwszym męczennikiem ateistą." do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Co jak działa, ty genetyczny pomiocie, nie dziwię się że twój ojciec i brat się pozapijali na śmierć, ciężko było znieść ciebie. Byłem blisko po prostu kretynie, to wirtualne biuro, oczywiście ty nawet nie wiesz co to jest. Zrób światu przysługę i się albo zamknij, albo utop, powieś, lub coś w tym stylu. Razem powinni was pozamykać i izolować, za ileś RZECZY. ..." do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Koriolan:   " Tekst ok Idę tą samą drogą :-))) " do artykułu Przywiązania błędne a właściwe.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Chcesz po raz 100 tny patologio wypowiedzi Wróbla z laickiej o wybitych siekaczach ? Chcesz ? Proszę cię bardzo: 'Agresja tak, ale. Ale można nakłaść komuś po kufie nie majac w sobie cienia agrsji. Przykład. Wiem co to agesja. Uczestniczyłem w dziesiątkach a może i setkach bitek. Biłem sie w szkole i śród kolegów o przywódstwo. Potem biłem się na w ..." do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Ty niedorobiony pajacu, wysyłałeś mnie na eutanazje i do Caritas, razem z tym 'czymś' : http://www.eioba.org/files/user91679/a265281/img_20180427_145702.jpg Czyli z dwoma DEGENERATAMI, którzy żyją w ten sposób za renty których mieć nie powinni. Zwyzywali z innym degeneratem, pół portalu, łącznie ze Skalną, wtedy zrezygnowała całkiem z 'bycia' tu." do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: dodałeś wykrzyknik - dramaturgia rośnie, ortografia bez zmian. Nie pisaj jak nie chcesz. Nie zmuszaj się. Polskie znaki mogą zagrozić Twojemu życiu lub zdrowiu." do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Wiem :) http://www.eioba.pl/a/54jv/na-szybko-o-chamach Tą dziewczyną to się jakoś nie przejmują, jak z ich powodu wybuchła wojna Wróblowa to serpico szybko poleciał do Admina żeby se tyłek chronić, potem próbował wykreować się na bohatera. Jak się chce ściągnąć admina to teraz wystarczy ostro zaatakować Hamiltona i serpico wtedy szybko zasuwa po admina. Sprawdziłem działa ;)" do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska