Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Janusz Nitkiewicz:   "A w książce momenty będą? Wrzuć tu kawałek, w którym będzie się coś działo, może kogoś zniechęci to do picia." do artykułu Droga przez piekło - część pierwsza.  (2 dni temu)
John Greys:   Popularny artykuł: Droga przez piekło - część pierwsza  (2 dni temu)
seta1212:   "Kocia piękność i i tajemniczy urok skojarzeń-))" do artykułu Teoremat....  (2 dni temu)
_serpico_:   "@Z. Kostka: E tam łysawy, przesadza pan.Co do osiągnięć to chyba się cieszę że mój ojciec nie ma takich: 'Odznaczenie im. Janka Krasickiego – odznaczenie okresu PRL, ustanowione w grudniu 1957 przez Komitet Centralny Związku Młodzieży Socjalistycznej i nadawane w uznaniu zasług w wieloletniej pracy w ruchu młodzieżowym. Po powstaniu Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej nada ..." do artykułu Wywiad ze Z. Sadowskim obywatelskim historykiem i twórcą nazw w Szczecinie.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "Chodze szukam, szukam i nagle dwie ciamajdy leza tu w rynszkolu, Koriodyle czy szczescia szukacie w pomrocznym ............... jabcoku ???" do artykułu Droga przez piekło - część pierwsza.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@lajla1: teeee, poeiobana , weź mnie dopisz do czarnej swojej listy glisty, bo jakis taki oklapły jestem ;-0 przejrałem dziś twój profil debilko... przez rok nie dałaś plusa ani rekomendacji do żadnego art, prócz swoich rzygowin odrzucasz nałogowo wszystko anty-kurwizborowe, nic nie czytasz , niewiele komentujesz gdzie ty kurwa mieszkasz ? w pustej lodówce... i jeszcze to odrzucanie ..." do artykułu Noe i sprawiedliwość.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "hahahaha, obre ! " do artykułu Potop.  (3 dni temu)
Henear:   "@Z. Kostka: Mechanizm przyjęcia jest bardzo stary i wszędzie podobny w formie. Czy to w szkole, czy w wojsku czy też w internecie. Zawsze ocenia się siłę nowego oraz jego miejsce w hierarchi. Bądźmy cywilizowani. " do artykułu Wywiad ze Z. Sadowskim obywatelskim historykiem i twórcą nazw w Szczecinie.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   " 'kraniczanka' jest passe ... nie umisz po polsku passe pajacu ? kraniczanka to twoja znajoma z dzielni ? co to kur/],,,wa za słownictwo ? co za idiota, widac mama pojona była KRANÓWĄ od poczecia ciebie..." do artykułu Dlaczego Polacy nie piją wody z kranu?.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "debilizm widać już od pierwszego zdania ! 'Często musimy płacić za prąd, który nie zużyjemy, bo wyjeżdżamy' pisał to gimbus z I b ? nawet tego nie skomentuje, a pan 'przedpłatowy' to prunt na działanie lodówki tys wylica na żetony ? cy kełbase i żużel (kasanka) tsyma w piwnicy , bo wnet prundu zbraknie i nie chłodzi ? kolejna chujnia z reklamą w tle ." do artykułu Liczniki przedpłatowe - czy warto?.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Jakub 1863: heheh ale debilizm, liczniki przedpłatowe są montowane w gospodarstwach ( lub inaczej pisząc - u odbiorców) którzy mieli problemy z terminowym opłacaniem rachunków !!! Pier...cie tu takie głupoty, że dupa rwie ze śmiechu , heheh mniej zużywa ...bo ma licznik na żetony , hahahah ale idioci. Liczniki takie to debilizm, i tak płacisz opłatę za utrzymanie linii (sieci) i chyba abon ..." do artykułu Liczniki przedpłatowe - czy warto?.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "zrobiłeś już Dzidkowi laskę ? czy wieszasz nań parasol ? wlep tu jeszcze z 'nadania' swój paszport z harcerstwa i legitymację ZSMP stary a jaki osioł, wydaje ci się , że pochwalisz się tutaj tysiącami jakichśtam gdzieśtam art i nam gały wyleza ze zdziwienia ... liche te twoje arty, wieczne przechwalanki byle gownem komunistyczne laurki od wuja czerwonej świni pijaka tu wstawiasz , wstydź się chłopie, ile masz lat ? z głupoty ci te pióra powy...latywały ;-)" do artykułu Wywiad ze Z. Sadowskim obywatelskim historykiem i twórcą nazw w Szczecinie.  (3 dni temu)
Z. Kostka:   "Swoimi głupimi insynuacjami, zmusiliście mnie do wstawienia mojego zdjęcia, aby było jasne, że ja to łysawy blondyn, a Zdzisław to gęstowłosy brunet. Jeżeli chodzi o Zdzisława, to tylko ogrom jego osiągnięć musi was deprymować, dlatego z zazdrości wpadacie w uprzedzenie. Jeżeli koś ma większe osiągnięcia niż Zdzisław, niech się nimi pochwali na łamach eioba.pl, a jak się nie chce chwalić niech nap ..." do artykułu Wywiad ze Z. Sadowskim obywatelskim historykiem i twórcą nazw w Szczecinie.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "cyt ...'Trudniej jest złamać kilkadziesiąt zapałem razem niż jedną.' ... ? zapałem aha załapałem Dżyngis-chan'a matka tak uczyła go nie z zapałkami a ze strzałami , jak jedną złamał na kolanie a pęku już nie zdołał ... 'W zjednoczeniu się ' po co się ? ' iż chęć przetrwania to oczywisty motor ' iż powinno się używać ale w mowie potocznej nie w tekście ... tak gdzieś słyszałem ..." do artykułu Źródła motywacji i aktywności życiowej człowieka - rozprawka.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "art napisany przez idiotę, ...dla idiotów, źdźbło prawdy ... ginie w natłoku bełgotu" do artykułu Histeria z powodu smogu. Kto ją wywołuje i dlaczego?.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "i co olszańska ? nie odpisałaś ani razu na pytanie dlaczego wykorzystujesz wizerunek aktorki, która nic wspólnego nie ma z tym syfem który tu drukujesz ( reklama) jeśli nie odp, to podlinkuję te twoje wypociny na instagram." do artykułu Jak za pomocą prostownicy otrzymać efekt wavy?.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "ile razy dziennie sam poklepujesz się po ramieniu ? panie, pan jesteś ...po prostu ... żenua ! heheehheh pokserował kwity z czym ? z ...WYRÓŻNIENIEM , HAAHHA ! UFF ... laurki z przedszkola pan tu wstaw może coś pomoże ... " do artykułu Wywiad ze Z. Sadowskim obywatelskim historykiem i twórcą nazw w Szczecinie.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "Łukaszek ? ... kiedy na flaszkę się umawiamy , ;-) ? dyszka do dyszki, dzwonią kieliszki ... nie masz dziesiątki , dawaj dwie piątki ... bo pić .... to trzeba umić ... " do artykułu Droga przez piekło - część pierwsza.  (3 dni temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska