Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@zakrawarski: I co ma Siekielski do Kielc ? No i jeszcze ty oczywiście patriota nie ? Jak się to przejawiało ? Wyjazdem do Szwecji ? Youngcontrarian też patriota, przed stanem wojennym wyjazd. W dupie mam takich patriotów wiesz ? To już wiesz. p.s. Doczytaj sobie lepiej dokładnie tą historię, z tym że u ciebie dokładność stoi pod znakiem zapytania." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Słuchaj szwedzki cymbale z ortografią języka polskiego gorszą niż pół menelnia, przestań mnie w końcu obrażać. Idź sobie przejrzyj historię NKWD, dla ciebie wszystko jest czarno białe. Tobie psyche już wysiadła, ty chcesz się porzucać do kogoś, do żony się rzucaj. Nawet jak ci człowiek wyjaśnia i to naprawdę proste jest, skąd reakcje, to dalej udajesz idiotę, albo, nie udajesz, tylko po prostu jesteś debilem. " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "'O tym to jakoś nie napiszesz ?' ... Czlowieku od sierpa, jesli wiesz pisz sam, zamiast pouczac innych . Nawet IPN opisal ta straszna zbrodnie dokonana na niewinnych ludziach. Opisano tam, ze rodzinie zydowskiej udalo sie wypchnac swoja mala corke z palacej stodoly, ale pewien polski -patriota- zlapal ja i wrzucil do ognia. Takich patriotow tu reprezentuj ..." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
jotko49:   "@Serpico: Masz słuszność...z tym że zapomniał wstawić swe motto: 'zakrawarski: '@Koriolan: Do ciebie oraz innych, uczciwych ludzi.' Jeden pociągiem dojeżdża, drugi w NY już się budzi..." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Nie chodziło o samo zdjęcie, tylko o kontekst, mi to też działa na nerwy, łączysz rzeczy bez związku.Chcesz być taki zgodny z faktami które lubisz ? To sobie pogrzeb w pamięci kto ratował Żydów i jak, ratowali ich polscy księża, a świadectwa chrztu zapewniały im życie. Są tacy co pamiętają i są wdzięczni, są też inni. O tym to jakoś nie napiszesz ? Ani zainteresowani straszliwie KRK, nowojorscy Żydzi. " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
jotko49:   " zakrawarski, 10 min. temu pokaż komentarz -1 odpowiedz ,,,,,,,,,,,,,,, ...przynieś tę łopatę, bom zapomniał jej zabrać." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "To nie moje slowa rozwcieczyly swinke-jotko tylko film Sekielskiego o jego srodowisku. A oto dowod; po moim arcie -Kielce- i zdjeciu z pogrzebu pomordowanych zydow swinka-patriotka oblala mnie produktem swoich naturalnych wydzielin. .... @zakrawarski: Prowokatorze plujący na Polskę zza miedzy, wyjątkowo...zdjęcie z spędu typowego dla lat ówczesnych prawdziwe, ł ..." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
Hamilton:   "Ło matko bosko - następny artykuł będzie : 'Jak Jezus i Stachura widzą kwiczącego Koriolanka we wdzianku i bez wdzianka?'. " do artykułu "Fabula rasa" - Edward Stachura ... Jezus..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - no Kori ty jesteś tu znany z tego, że robisz to co mówisz. Kwi,kwi, daj się zarżnać na krupnioki. Pozbędziesz się swej zwierzęcej natury, przestaniesz kwiczeć o buddyniach i rodzina będzie miała co jeść. " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: e tam leci przed pociągiem i ośfica tor.y" do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: ' Więc Ci moje kwiczenie też przeszkadza ?'-Zgłupiałeś?Kwic ile wlezie:-)tylko uważaj na siebie w pociągu,bo zamiast na zjazd trafisz do skupu żywca:-)" do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Gdzie znowu jedziesz?Masz jakiś abonament na przejazdy koleją,czy siedzisz ukradkiem w kiblu?:-)" do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski: ' Do ciebie oraz innych, uczciwych ludzi'-Czyli do mnie też?!?" do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kori i to jest nareszcie właściwy przekaz o łósficyniu. Jak zaczniesz tak elokwentnie prowadzić rekolekcje o buddyniach wśród trzody chlewnej jest szansa, że znajdziesz wspólny język, a wieprzki po wykładzie wyruszą za tobą do ubojni na wyścigi. " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ta ta, ale się śmieje :D, Zakrawarski nawet nie jarzy do kogo pisze hahaah, wrzuć Adamskiego z mrowieniem na karku od anioła stróża hahahaha .......... Kwi Pro Kwo hahahaha " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: kwiii kwiiii kwiii ... " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Dotrze do ciebie w tym tysiącleciu że piszesz to do łysego zapuszczonego do granic możliwości kolesia, który spędził tylko na Jasnej Górze 10 lat, w międzyczasie jego rodzina leżała w gruzach i kwiczała haaah .........., a on się modlił haha ............. Ty czytasz w ogóle co on pisze i potrafisz to złożyć do kupy ? HAAHAHAAH Aaaa fakt , mama m ..." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Obejrzyj sobie zdjęcia z Jasnej Góry hahah .......co się dobraliście, przecież ty dewotą jesteś jak twoja matka walnięta :) , ale nie wszyscy mają tak posrane banie. Są inne dziady niż stare ? A.... są, ty hahaahaa :)) w wieku 40 lat RENTA hahaahahha .............. Aaa wrzuć jakieś zdjęcia oprócz budynków hahaahah..............chętnie w sumie oglądnę 'kochanki' hahhaa.........." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: jestem w pociągu .. Obejrzę później :-))) " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (3 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska