Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
pokrzywiony:   "'Miłość jest jak twierdzenie matematyczne, które wymaga dowodów w każdej skudzie swego istnienia' ... :) https://www.youtube.com/watch?v=Qg7L0OQiN78" do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (dzień temu)
Koriolan:   " Cóż ... Jak już napisałeś rodziło się dużo dzieci z powodu duzej też ... Umieralności niemowląt, braku środków antykoncepcyjnych i z powodu ... Biedy. Dlatego teraz w Polsce jest średnio 1,5 dziecka na małżeństwo a uchodźcy oscylują wokół 3-4 dzieci na małżeństwo. Sytuację zmienia też fakt wielożeństwa w krajach muzułmańskich :-))) " do artykułu Jak to wiek temu płodzono dzieci. Dziesiecioro dzieci, to prawie normalka!.  (dzień temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: cóż ... Pażywiom uwidim :-))) . Przez weekend nie piję więcej niż jedno piwo dziennie :-))) " do artykułu Jerozolima.  (dzień temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: 'Kto was z kaftanów wypuścił się pytam ? ' Nie pytaj komu bije dzwon bo on bije ZAWSZE Tobie :-))) " do artykułu Jerozolima.  (dzień temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: cóż ... Tacy właśnie są katolicy. Dobrze, że od tamtego czasu troszkę zmienił się sposób dyskusji :-))) Choć pewnie Dyl i serpico tęsknią za taką metodą rozwiązywania dyskusji :-))) " do artykułu Jerozolima.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Otrzymać Talent od stwórcy to jedno, nie zmarnować go i rozwinąć to drugie ... :) Skąd masz pewność że to Twój syn ? Przecież Historia zna przypadki 'dawców rodów zacnych mężów' ..., może lepiej przyjmować że dzieci obdarzone szczególnym Talentem są Boże i mamy je Kochać jak własne, tylko czy potrafimy Kochać dzieci z poza naszej puli genowej ? Czy jak komuś zaszcze ..." do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (dzień temu)
zakrawarski:   "Koriolanovitius cytujac: '''Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,  a miłości bym nie miał,  stałbym się jak miedź brzęcząca  albo cymbał brzmiący''' Oraz innych swietych oddalasz sie o realnej rzeczywistosci w kraine duchow....moim zdaniem. Aniolow nie ma, wiec co oni -mowia- to tylko slowa bez znaczenia. A cymbal Zindian lub Paiste to wpanialy instrument ..." do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (dzień temu)
Koriolan:   "@podobny: 'Bo takie jest prawo grawitacji' . A wiec mylisz się. To co opisujesz jest prawdą. Ale tylko prawda ludzi podstawowych. Ludzi, którzy odkryli prawo grawitacji w postaci 'wszystko przyciągam do siebie'. Wszyscy tu na euobie tacy jesteśmy (i na świecie) a najlepszym, najbardziej charakterystyczny jest Dyl i inni go popierający. Ale mylisz się o tyle, że ja odkry ..." do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   "Do bólu szczere. Super ciekawe" do artykułu Pamiętnik upadłego biznesmena część pierwsza 1989-91.  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   "@podobny: Zgadzam się i Pozdrawiam Serdecznie" do artykułu Tajemnice lasu. Gnom..  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   "@seta1212: czy bywają płci obojga sprawa jest dyskusyjna...)). Zbadam to wnikliwie. Wiem o pewnym korzeniu... który Gnomowa Pani lubi odwiedzać i się rozkoszować. Jest dębowy... Uściski Braciszku Poeto" do artykułu Tajemnice lasu. Leśne Duszki.  (dzień temu)
zakrawarski:   "Dzisiejsza prasa !! ''''Jesteśmy bardzo blisko erupcji przemocy na dużą skalę. To się musi wydarzyć ''''' http://bi.gazeta.pl/im/46/a5/15/z22699334Q,Wpis-Krzysztofa-Krola-na-Twitterze--- Katowice--nar.jpg" do artykułu Prawo pisie ! Podoba ci sie ?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "Kopia z dzisiejszej prasy w Polsce !!!!!!! ..... ''''Jesteśmy bardzo blisko erupcji przemocy na dużą skalę. To się musi wydarzyć '''''" do artykułu Prawo pisie ! Podoba ci sie ?.  (dzień temu)
gwoli_scislosci:   "@Adam Jezierski: Aaa wiem .. to dlatego Trump mówił o zniesieniu wiz dla Polaków ! Bez wiz , łatwiej polskie wojska wjadą do zaatakowanego przez Arabów USA. Kto was z kaftanów wypuścił się pytam ? hahahaahha ............" do artykułu Jerozolima.  (dzień temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Człowieku , poczytałem wasze komentarze razem z artykułem hahhahahahhahahahahhahahahahhaha HAHAHAAHAHAHA Ameryka zaatakowana przez Arabów , ty rozszerzający UE , na Afrykę hahahahaha ........a na koniec Polska ma zostać 'wciągnięta' w konflikt na terenie USA hahhahahahahahahha Po co ? Kanapki mieliby robić w Pentagonie ? HAHAAHAHAAH .............. ..." do artykułu Jerozolima.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Racja ! dodam, ze papiez ktory wydal polecenie rozwiazania Jezuitow dodal ''wlasnie podpisalem swoj wyrok smierci'' Zostal zamordowany rok potem !" do artykułu Jerozolima.  (dzień temu)
gwoli_scislosci:   "@Adam Jezierski: Ja NIE CZYTAM twoich wypocin od MIESIĘCY, to przeczytałem, ponieważ wszedłem ci napisać że jesteś kretynem który uważa że mój nick to Hanibal , mimo że drugi dekiel , wyraźnie napisał że jest inaczej hahhaha ..... Obaj jesteście spaprani genetycznie , nie moja wina. p.s. Na pewno istnieją ludzie , którzy chcą marnować czas na kolesia , siedzącego w ..." do artykułu Jerozolima.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Adam Jezierski: nie kłóć się z nim. Nie widzisz, że on niczego nie rozumie ? Warto mu okazać trochę zrozumienia i łagodności, ciepła :-))) Obu Wam to pomoże :-)))) " do artykułu Jerozolima.  (dzień temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: dlatego właśnie papież rozwiązał zakon jezuitów. I tu wtrącili się Polacy. Pozwolili tym s...synom ukryć i działać w Polsce. Dlatego ten zakon przetrwał niestety. Papież rozwiązał ich bo za bardzo wtrącali się do rządów państw. " do artykułu Jerozolima.  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska