Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
tojfel:   "@Koriolan: Pomyślę - poszukam - zobaczymy co się urodzi" do artykułu Sposób na oszustów i zdrajców.  (dzień temu)
Koriolan:   " Fajnie też potraktowali Polacy biskupa Stanisława. Mógłbyś też napisać artykuł o Henryku Zapomnianym. Nie pamiętam czy tak miał na imię :-))) Ten który wyrzynał najeźdźców watykańskich ... " do artykułu Sposób na oszustów i zdrajców.  (dzień temu)
Koriolan:   " Problem tak naprawdę dotyczy świadomości. Wierzę w dobrą wolę każdego człowieka. Patrząc na Hitlera, Kaczyńskiego, Tuska, Wałęsę, Balcerowicz JPII każdy szczerze martwił się o swoich. Problem tylko w tym kogo kto uważał za swoich i w jaki sposób chciał im zrobić dobrze. I tu dochodzimy do świadomości. To fajna rzecz bo potrafi sprawić, że WSZYSTKO uznajemy za 'swoich' i dużo lepiej widzimy JAK ro ..." do artykułu Sposób na oszustów i zdrajców.  (dzień temu)
_serpico_:   "@tojfel: Ci ludzie w artykule mówili o swoim uzależnieniu publicznie w wywiadach itd., nigdzie nie ma że to są byli pacjenci. " do artykułu 5 polskich gwiazd, które miały problem z alkoholem.  (dzień temu)
Koriolan:   " Nie do końca jestem przekonany, że to liberalizm będzie przyczyną upadku Europy. Owszem, gołym okiem widać, że rządy państw europejskich nie wiedzą jak poradzić sobie z konkretnym zagrożeniem jakim są uchodźcy ale upadek europy, jeśli upadnie, będzie wynikiem bardziej skomplikowanych układów. Prosto mówiąc w/g mnie Europa upadnie z braku świadomości. Jaśniej mówiąc z braku humanizmu. Dokła ..." do artykułu Dlaczego Europa musi upaść ?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Marcin Sznajder: Dobrze, ze to przyjales jak to bylo zamierzone. No ale wielkosc jest wielkosc i na to juz nie mam wplywu! Moze J Dabrowski ma jakis wykretas. Przypomnij mu, ze czekam na twoje zdjecie przy Giewoncie! " do artykułu Wojna i Pokój.  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Jak opróżnić umysł..  (dzień temu)
_serpico_:   "@piotrwrobel: Więcej ludzi zareaguje stadnie, także nie dwa, no ale możemy założyć że zrobiłem błąd.W sumie skrót myślowy to błąd z mojej strony. Myślałem że chodzi panu o pisownie, dlatego wstawiłem ze słownika. " do artykułu Świadomość - metody budzenia #6.  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   "@zakrawarski: To dla mnie zaszczyt gościć tak miłych i dowcipnych Wielbicieli. Dziękuję" do artykułu Wojna i Pokój.  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   "@Janusz Dąbrowski: Januszu Braciszku Miły z Serca dziękuję... nawet wtedy kiedy wystawiasz mnie na trafny 'strzał'. Propozycja od Zakrawarski podoba mi się. Nie spotkaliśmy się Januszu jeszcze.. Więc co wybierasz: przy miarce geodezyjnej czy pod Giewontem? Uściski" do artykułu Wojna i Pokój.  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   "@zakrawarski: Genialne.. przemaluje kwiatki na tęczowe bańki.. a trąba będzie jako 'słomka'. Dziękuje Mistrzu" do artykułu Wojna i Pokój.  (dzień temu)
isabel :   Nowy artykuł Duch ze szpitala Juárez.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@tojfel: Tak, rzeczywiście często można spotkać'desideratę'na mityngach aa, jednak tak naprawdę nie jest ona aowska.Obecnie, wiele grup aa pracujących na programie aa odchodzi od czytania desideraty i innych zapożyczonych tekstów.Pozdrawiam pogodnie:-) " do artykułu Desiderata.  (dzień temu)
szubrawiec:   " 'Opowiadanie zbudowane jest jako fikcja literacka na podbudowie strzępka zasłyszanej rozmowy.Co by to było, gdyby np.Graham Masterton czy Stephen King pisali czerpiąc z praktyki i własnego doświadczenia...' Dobre...:-)" do artykułu Byłam wariatką.  (dzień temu)
szubrawiec:   "Dałem plusa na ten art.jednak obchodzenie rocznic i cała związana z tym bufonada mija się moim zdaniem z ideą aa, która to ma w swym założeniu wyzbycie się egoizmu właśnie i skupianiu na sobie.Pozdrawiam pogodnie. Krzysiek alkoholik.:-)" do artykułu Mam na imię Andrzej, jestem alkoholikiem.  (dzień temu)
tojfel:   "Sprzeniewierzyłaś sie podstawowej zasadzie terapeutycznej - zachowaniu tajemnicy i anonimowości pacjenta. Powinni powołać cie przed sąd z powództwa cywilnego. Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd. Martyna Frasiuk, specjalista i psychoterapeutka - raczej pierdusnica i plotkara" do artykułu 5 polskich gwiazd, które miały problem z alkoholem.  (dzień temu)
tojfel:   "To tak stare i znane z materiałów AA" do artykułu Desiderata.  (dzień temu)
tojfel:   Nowy artykuł Sposób na oszustów i zdrajców  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "To dam punkt za oryginalny punkt widzenia. Jest też, anty punkt tego oryginalnego spojrzenia. Faktycznie, dobre filmy mogłyby kogoś odciągnąć od samobójstwa. " do artykułu Dlaczego w Polsce rośnie liczba samobójstw wśród młodzieży.  (dzień temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska