Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Henear: To moje 'ble ble ble' ma innego adresata i nie dotyczy ciebie i twoich artykułów. Te czytam zawsze z przyjemnością i zainteresowaniem. " do artykułu Modus Operandi.  (dzień temu)
Henear:   "@Hamilton: Co kto lubi" do artykułu Modus Operandi.  (dzień temu)
Hamilton:   "Dobrze, że są jeszcze tacy co piszą 'ble ble ble', a to ble ble zmusza do myślenia i refleksji i pozwala się oderwać od egzystencjonalnie zawiłych problemów golenia nóg pod pachami żyletką marki Krwawa Lux." do artykułu Modus Operandi.  (dzień temu)
Hamilton:   "No właśnie, taki jest zawsze koniec bajeczek o wiecznym szczęściu." do artykułu Człowiek to cudowna Istota?.  (dzień temu)
Henear:   Nowy artykuł Modus Operandi  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: napisz '-Sracze 2-' w wersji komediowej. Pokrzywiony i łośfiecuny z krzeseł pospadają ze śmichu i będzie na jakiś czas spokój." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (dzień temu)
MarcinSz:   Nowy artykuł Człowiek to cudowna Istota?  (dzień temu)
Hamilton:   "'Pojedyńczy śmierdziel może, dudzić, kaczyc, mataczyć, szydłowadz, czy truć rydzem !' a inny też pojedyńczy może truć do znudzenia, że Kaczor be, kościól be, ksiądz be, Watykan be, papież be, Hamilton be, hejter be, a zakrawarski i jego śtuki teatralne 'Sracze' cacy, cacy, cacy.' Facet dorośnij wreszcie i zmądrzej. Masz już dorosłe dzieci i chyba wnuki. I jakiś ty delikatniuśki. Ty możesz gnojstikować, smrodkować, cham iltonować, ale inni nie, bo się nam tu posmarkasz i obrazisz. " do artykułu Przyczynek do -Chicago Tribune-.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "https://www.cnbc.com/video/2017/01/11/trump-to-cnn-reporter-you-are-fake- news.html https://www.realclearpolitics.com/video/2018/07/13/ trump_refuses_question_from_cnn_jim_acosta_cnn_is_fake_news.html Masz Trump-a :) , niezły jest.Ciesz się że oprócz Trump-a jest Kongres, bo sam, to ten koleś na pewno by coś nawywijał." do artykułu Przyczynek do -Chicago Tribune-.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "Chodziło Zakrawarski o treść, a nie sam pogrom kielecki.'We świecie ' ..... Co się z tobą stało ? Co z tego że podałeś ? Samo spalenie kukły, było sądzone, poza tym jest bez związku z PIS.Facet się tłumaczył że spalił kukłę Soros-a." do artykułu Przyczynek do -Chicago Tribune-.  (dzień temu)
Hamilton:   "@darim: oskarżasz mnie o jakieś żonglowanie ogólnikami. Niczym nie żongluję, to świat oparty jest na krzywdzących stereotypach i nie pyta nas czy nam się to podoba. Kawały o blondynkach są tego dowodem i przykładem. Nie są ani głupsze ani mądrzejsze. Fiodor Dostojewski nienawidził Polaków. W każdej prawie jego powieści jest epizod z zapijaczonymi Polakami. W mojej ocenie też jest to niesprawiedliw ..." do artykułu Janusze i Grażyny.  (dzień temu)
Hamilton:   "@darim: zapewne masz rację, ale to nie ja powinienem być adresatem pretensji. Moje stanowisko pewnie nikogo nie zainteresuje. Czasem lepiej nie reagować i mieć kilkaset wpisów 'polskie obozy śmierci' rocznie, niż 'wstawać z kolan', pisać idiotyczne ustawy i mieć ich kilka milionów w 2 miesiące. W milionach głów na świecie pozostaną te nieszczęsne 'polskie obozy' na nasze własne życzenie, a właściw ..." do artykułu Janusze i Grażyny.  (dzień temu)
darim:   "C.D. popularność w USA nibypolskich dowcipów (w rzeczywistości antypolskich paszkwili) też nie jest dziełem zupełnego przypadku. Masz wiele słów pogardy w stosunku do obecnych władz Polski i polskiej telewizji. W tej sprawie łatwo się dogadamy. Ja też tych ludzi nie znoszę. To nie znaczy jednak, że każda ich diagnoza musi być zupełnie bezpodstawna i głupia. Wydaje mi się, że wymieniłem konkrety. C ..." do artykułu Janusze i Grażyny.  (dzień temu)
darim:   "@Hamilton: Wiesz, ogólnikami możemy przerzucać się bezproduktywnie cały dzień. Ja podałem wykaz tytułów publikacji z konkretnego pisma, z konkretnego okresu. Te publikacje można łatwo przyłożyć do ścisłej definicji paszkwila (Słownik języka polskiego: paszkwil «pismo, wypowiedź lub utwór szkalujące lub zniesławiające kogoś»). Nagromadzenie tego typu publikacji na przełomie VIII i IX 2009 roku możn ..." do artykułu Janusze i Grażyny.  (dzień temu)
Hamilton:   "'Takim naturalnym śmiedzielem i szują jest jotko49 !' Ty jesteś tak tępym burakiem, że nawet bez błędu obrazić nikogo nie potrafisz. Zachowujesz się jakbyś miał nieustającą owulację połączoną z padaczką i gonił własny ogon. Weź czopki, bo skończysz u czubków. Zajrzyj do słownika i dowiedz się co to jest hejter. " do artykułu Przyczynek do -Chicago Tribune-.  (dzień temu)
grzegorz_krk:   Nowy artykuł Czym jest SEO?  (dzień temu)
Hamilton:   "@darim: nie ulegałbym zbytnio propagandzie płynącej z ekranów kurwizji. Jesteśmy atakowani, szkalowani, gnębieni, okradani itp, itd. Wyjątkowo na nas się wszyscy uwzięli. Ha ha ha teraz to ja rozumiem, wstaliśmy z kolan, ale wtedy? Przecież nas okradali i klepali po plecach. Ha ha ha ha. Coś ta narracja się nie klei. Nawet Chrystus miał wrogów. My też nie będziemy mieć samych przyjaciół i nie wszy ..." do artykułu Janusze i Grażyny.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Oczywiscie, ze kazdy z nas ma prawo ocenic art w Chicago Tribune jak chce. Fakt, ze ja go zamiescilem nie znaczy -automatycznie- ze to jest moje osobiste zdanie. To bylo ich zdanie i ja je przytoczylem. Ale osobiste 'wycieczki'pod adresem tego ktory to zamiescil, zwlaszcza te obrazliwe to juz brak kontroli nad tym co sie pisze lub nad nerwami ! Moim zd ..." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: ha ha ha ha Kostka wychodzi na to, że ja rozdaję przez 2 miesiące średnio (180) więcej punktów niż cała wasza zgraja razem wzięta przez półtora roku (152). Ha ha ha ha - ciebie chyba wkręciło do maszynki do mięsa nie zauważyłeś i dalej cię kręci. Dajesz czadu. A takie stateczne i statystyczne chłopisko z ciebie. Widać mocno pokręcone. Zatrzymaj to bo ci loki wyrosną na czole." do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (dzień temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Przyczynek do -Chicago Tribune-  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska