Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Adam Jezierski: jak pan hrabia sobie życzy. Ta pietruszka na asfalcie wypuściła listek. Mam zebrać sąsiadów i wyciągać czy jeszcze czekać, bo nie mam pojęcia o metodach uprawy pietruszki po 50 dolców za kilo. A chciałem ją sprzedać na foreksie. Ja tobie pietruszkę ty mnie, kurs zatańczy i kupimy sobie antyka, wariata i jeszcze nam zostanie na śniadanie." do artykułu Powinieneś stać się Liderem- czy jest to najlepsza metoda na osiągnięcie Sukces?.  (2 dni temu)
jotko49:   "Żydowska koza ci nie pasi, utajniony żydożerco. :-)) Zawsze możesz ją ubrać w pasiak jak twa koleżanka partyjna Spurek." do artykułu Koza na eioba.pl.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Nie miałeś sukcesów w młodym wieku i na starość nikt Ciebie nie ceni. Nie wcinaj się w dyskusję na temat, o którym nie możesz mieć bladego pojęcia." do artykułu Powinieneś stać się Liderem- czy jest to najlepsza metoda na osiągnięcie Sukces?.  (2 dni temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Miejże litość nad sobą, jebnij się w łeb bez pytania się o radę patologa i bez konsultacji z grabarzem. Motława nie takie asortymenty przyjęła od Czosnkowego z Wa-wy. I wstaw wreszcie swą fotkę by Naród nie zapomniał takiej Osobliwości, byś świat rzucił na kolana swą charyzmą..." do artykułu Tydzień noblowski.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: jak napisać kolejny art, którego nikt nie chce czytać ? Cała nadzieja w linkach i litości." do artykułu Powinieneś stać się Liderem- czy jest to najlepsza metoda na osiągnięcie Sukces?.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Jeden ślub był w Katedrze Chełmińskiej a drugi w Katedrze Oliwskiej. W Katedrze Chełmińskiej Głódzia nie było (wtedy, gdy byłem tam na ślubie)." do artykułu Tydzień noblowski.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Andrzej Budzinski: ty chłoptasiu jesteś pewien, że chcesz się pobawić Hamiltonem ?" do artykułu Prawda o Hamiltonie! część 2.  (2 dni temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Mimo iż synapsy całkiem zdarte, kłamco ciągle brniesz w zaparte. Jak mnie wnerwisz wstawię te zdjęcie z ślubu zakłamany paranoiku. Tę katedrę Oliwską już do Chełmży przenieśli? A Głódz po wytrzeżwieniu zaliczył operację plastyczną. Twa upierdliwość goniona przez Alzheimera skutkuje żenadą z pogranicza groteski bałwanie." do artykułu Tydzień noblowski.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "http://www.eioba.pl/a/5pe0/swiat-spelnionych-marzenCzy Wielki sukces w młodym wieku jest niebezpieczny dla życia i zdrowia? Wiele wskazuje na to, że jest. Sukces niezwykle trudno jest powtórzyć. Jak skomponować drugą równie chwytliwą melodię? Jak zagrać kolejny wielki przebój? - Łatwo popaść w depresję. Powtórzyć sukces można czasem za pomocą narkotyków. Wiadomo, ze niektóry ..." do artykułu Powinieneś stać się Liderem- czy jest to najlepsza metoda na osiągnięcie Sukces?.  (2 dni temu)
Hamilton:   "Przypominam sobie. To ty byłeś tym kelnerem co się przewrócił z zupą, zeżarł śtucce, wysmarkał się biednemu wieśniakowi w obrus i narobił w spodnie.? Wszyscy się za ciebie modliliśmy jak cię ubierali w kaftan. Już cię wypuścili czy uciekłeś ?" do artykułu Co powiedział wieśniak HAM...ILTONOWI?.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: dyskusja z idiotą to jak zapasy ze świnią w błocie. Jemu to się zaczyna podobać i będzie chciał więcej i więcej. Hahaha- - za chwilę będzie chciał abyś się wstydził, że z niego taki kretyn." do artykułu Prawda o Hamiltonie! część 2.  (2 dni temu)
Hamilton:   "Hahaha - módl się idioto o zdrowie. O rozum dla ciebie już za późno." do artykułu Co powiedział wieśniak HAM...ILTONOWI?.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Andrzej Budzinski: Hahaha baran przy tobie to geniusz." do artykułu Siła Izraela!.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Adam Jezierski: Byłem także obecny na ślubie ateistów w Katedrze Oliwskiej. Ślub był w wykonaniu abp. Głódzia." do artykułu Tydzień noblowski.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Koza na eioba.pl  (2 dni temu)
Andrzej Budzinski:   "POGANSTWO! NEW AGE! Jakie bzdury....Zwłaszcza dana nam zdolność tworzenia ... i ZŁA - nie jest zdolnością ale perfidią..." do artykułu Moje Dziękczynne Credo.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Andrzej Budzinski: Do samego końca jako chrześcijanin powinieneś mnie traktować jako bliźniego, czyli de facto sam siebie określasz jako kaczkę, dalej jeśli jest choć fragment prawdy w tym co o sobie piszesz, powinieneś modlić się za Hamiltona a nie mu ubliżać, za mnie także, dlatego że wedle twojego toku rozumowania, jesteśmy osobami zagubionymi itd,nadążasz ? Więc na jutro przygotuj kr ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie! część 2.  (3 dni temu)
Andrzej Budzinski:   "@Hamilton: Ty na pewno jestes w grupie tych, co się nie modlą: świń, psów, kotów, baranów i osłów...." do artykułu Co powiedzał wieśniak HAM...ILTONOWI.  (3 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska