Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Koriolan: obyś ty chciał wreszcie być iluzją. Niestety, żegnasz się, wracasz, znów żegnasz, wracasz i smędzisz. I tyle z tego wynika. " do artykułu samotoność.  (10 dni temu)
emilion3132:   Nowy artykuł Jak urządzić biuro?  (10 dni temu)
Hamilton:   "Podobno jest taka legenda o rycerzu co podróżował na swojej szkapie ze swoim wiernopoddańczym giermkiem i łupili obaj okoliczną ludność z odsłon. Tu taki z wąsem pisał kiedyś że tych odsłon mieli ho, ho, albo i więcej." do artykułu Legendy tradycją twojej miejscowości.  (10 dni temu)
Aleksandra Matuła:   Nowy artykuł (on)a/ s(he)  (10 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: miłość, czułość itd. znajdujesz TYLKO w sobie ... Świat jest iluzją ... Czy nie widzisz ? " do artykułu samotoność.  (10 dni temu)
Koriolan:   "W tytule jest literówka ... " do artykułu samotoność.  (10 dni temu)
katha:   Popularny artykuł: samotoność  (11 dni temu)
awers:   Nowy artykuł Piłką w głowę  (11 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: hahahahaha - no jak tak mówi podobny który uwielbia się śmiać z siebie to pewnie tak musi być. Nie muszę ci niczego udowadniać, bo mi to zwisa synku, co, kiedy i gdzie zapiejesz. " do artykułu samotoność.  (11 dni temu)
podobny:   "@Hamilton: Odezwał się i ocenił - człowiek sukcesu! Nie, nie daj się zwieść - to człowiek porażki i życiowej klęski, który innych karze za swoje błędy." do artykułu samotoność.  (11 dni temu)
podobny:   "@Serpico: spokojnie … jeśli coś zrobiłem nie tak, to przepraszam. Nie wynoszę się. Nie zależy mi na tym. Każdy z nas popełnia błędy - głównie słowne. Więc czepialskich jest wielu. Słowo na słowo. Ale mam baczenie na to: to tylko słowa. To tylko puszka mózgu, które je wytworzyła. Poza tym nic: serce bije jak trzeba, wątroba trawi jak być powinno. Więc o co chodzi: o te słowa? Bzdura ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: O kuźwa trzech 'mendrcuf' w tym samym miejscu i czasie. Boże miej nas w opiece. Teraz nie wiem czy z krzywego Mańka będzie zimny drań czy hot dog. Taki się zrobił tajemniczy Don Pedro von Diego z niego . Od razu widać, że z religii miał świadectwo z czerwonym paskiem. I to na obu półdupkach. " do artykułu samotoność.  (11 dni temu)
Serpico:   "@podobny: No okay, to lekcja logiki, jeśli kogoś obraziłem, zrobiłem to w przeszłości tak ? W takim układzie czemu o tym myślisz ? Czyli sam sobie zaprzeczasz tak ? Poza tym przecież Ty zacząłeś dziś od obrażania, a nie ja tak ? Mam dobrą pamięć co nie znaczy że żyje przeszłością, pamiętam częściowo dzieciństwo ze szczegółami, przecież nie żyję hahaaha jako dziecko.To nie ja mam 'jazdy' z wiecznym gadaniem na temat 'dziecięcej wrażliwości'. " do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
podobny:   "@Serpico: Masz prawo. I to jest ok! Dopóki nie chcesz sobą, komuś zaszkodzić, na przykład prześladując go ….uparcie go komentując i obrażając. Nie tedy droga - bo zgubna również dla Ciebie. Nawet jeśli była przeszłość, która obciąża, wciąż jest przyszłość, przed która stoisz. Nie zabieraj jej szans zaistnienia obciążając się kamieniem wspomnień. Każdy z nas jest świetny, gdy istnieje tu i teraz. Gdy istnieje przeszłością … tak jak przeszłość … jest martwy." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nieźle się Maniek bawimy, nieźle, trzeba było jej powiedzieć ze nie chcesz już zabaw z tymi pasami.Coś mi się wydaje że być może miałeś jeszcze obroże, to by wyjaśniało obsesję na punkcie psów, faszyzmu itd. Kto Ci to zrobił ? Rokiczanka ? Albo poproś następnym razem, żeby miała cienki, tylko to niewiele zmienia , musisz się nauczyć dotrzeć do sedna problem ..." do artykułu samotoność.  (11 dni temu)
podobny:   "A właśnie, że Ty! Nijaka, nikt! To Twoja rozpustna dusza, wciąż potrzebuje udowadniać, że jesteś kimś! To Twoje żałosne westchnienia i rozpacz, chcą zawyć - zobaczcie, poznajecie mnie? To ja, to ja, to ja! … to znaczy kto, poza westchnieniami? Coś tam kupujesz, płacisz podatki, spłacasz kredyty, jak każdy z nas wielu. Coś tam pobolewasz, chodzisz do lekarza i narzekasz, wiecznie narzekasz, że życi ..." do artykułu samotoność.  (11 dni temu)
Serpico:   "@podobny: Jestem, ale już nie dla wszystkich ! Pokrzywionym niepodobnym do niczego, mówię nie ! " do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
podobny:   "@podobny: … hej! Głupi i głupszy! Trzeba było powiedzieć: jesteś lepszym człowiekiem niż JA!" do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)
podobny:   "@Serpico: Jesteś dobrym człowiekiem." do artykułu Et omnia vanitas.  (11 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska