Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Dyl Sowizdrzał:   "@Mariusz Kajstura: Maniek ;-) wolałbym wypić z Tobą 3/4 i pogadać o 'dupach' , hahaha ja na szczęście mam już kwestie religijne w głowie pozałatwiane.Nie zamierzam nic zmieniać. A pogadać można na inny temat, dobrze, że nie jesteś gniewalski i nie jebnąłeś focha jak się żeśmy złapali ... właśnie o te wiarę ...;-/ ja czy w bidzie, czy w bogactwie wolę pozostać przy trzeźwym umyśle i nie ograniczony ..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: To jego poglądy ( nie wnikałem ), mi się nie chce wszystkim korygować poglądów ..., też mam już zapotrzebowanie na spokój :) Nie ja propagowałem te wszystkie nieporozumienia, napisałem parę artykułów i to kiepskiej jakości, jako próba przekroczenia pewnego progu ..., ale uważam że, niech piszą artykuły Ci co umieją pisać i mają do tego predyspozycje. Jak ktoś ma ciśnienie na pisanie niech też pisze :)" do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Kitek:   "„…czego nie było u nas od roku 1939. Prawda…?” – Trochę dłużej niż od roku 1939! „Żadne wojska niemieckie do Polski nie wkroczą…” – Pewność czy domysł? „To jednak wiem, iż bardzo ta obecność nie podoba się Niemcom…” – Nie podoba się Niemcom? A przecież stacjonują przy ich granicy chyba po to, aby ich bronić! A to, że będą ruchać i nie tylko murzyni, to normalne. Niech ruchają. " do artykułu Wojska USA w Polsce, czyli „murzyni będą ruchać!”.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Mariusz Kajstura: a ciekaw jestem czy przejrzałeś jego te samczeruje jak poniża się tam babki ? bo widzę, że oddałeś głos na pożegnanie, ;-) Maniek ty sfynio ;-) hahahaha " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Mariusz Kajstura: Oj tak, czasem jak się uruchomię to moja gęba przypomina dupę pawiana ...;-) hahaha tak naprawdę miałem na niego (*) zlecenie, 'grupa sufrażystek XXI wieku' sfinansowała 'wydalenie' kabotyna i oszczercy z pewnych miejsc promocji głupoty i szowinizmu w necie. Pogrążył się praktycznie sam, pomogły mu w samozagładzie nieokrzesanie i rozpasana pycha. Na pohybel oszustom i kretynom. " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Rafał Kramek:   "No ja wiem:)" do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Rafał Kramek: ja też z żartem zapodałem ;-) ...ten Herod ;-) " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Łatwo się uruchamiasz, szkoda zdrowia ... Właściwie to już sam pisałeś że ta donkiszoteria niczego nie zmienia ... Tu jeszcze dorzucę parę kamyków ... https://pl.wikipedia.org/wiki/Biblioteka_Aleksandryjska https://pl.wikipedia.org/wiki/Indeks_ksi%C4%85g_zakazanych http://wiadomosci.onet.pl/tablica/biblia-na-indeksie-koscielnym-z-jakiego- powodu-sob,1666 ..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "hahahah czynił ten pedał Tusk i kukła Kopacz. o jezuniu o jezuniu o jezuniu ...'-) " do artykułu Wojska USA w Polsce, czyli „murzyni będą ruchać!”.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "Lypsky ... stare prawdy i trochę głupot, ot artykuł ... " do artykułu Oddaj hołd przed ekranem niewolniku!.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Mariusz Kajstura: Wiesz co ? mnie nawet wk...wia wykorzystywanie dzieciaków w reklamach..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Henear:   "Tak mniej więcej w połowie pisania tego artykułu autor chyba dostał ataku epilepsji/ Nie od dziś wiadomo że tv mądre nie jest ale jednak, skąd to 80% i czego właściwie? Ludzi w Polsce, na świecie? A ten 1% to wybrani, tak? I jak bóg miałby zainterweniować w powszechnym ogłupianiu? Telewizja to kształtowanie świadomości zbiorowej, zgodzę się - np. reklamy: zbyt dużo rzeczy w zb ..." do artykułu Oddaj hołd przed ekranem niewolniku!.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "Cebula Ci na drogę zakłamana wszo ! Ciekawe ilu ludziom będzie chciało się wejść na sramczeruno by samodzielnie ocenić opluwanie kobiet od lat ... nie znosisz krytyki na niezależnym forum , bo nie możesz moderować wpisów ! aaaaa i tu cie boli ! Niech również ocenią poziom dyskusji na twoim forum tych z 'wyższym' haha, Robisz jakieś biznesy na młodocianych dzieciakach ze wsi, co zamiast książki do ..." do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (dzień temu)
milord36:   Nowy artykuł Oddaj hołd przed ekranem niewolniku!  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Koriolan: Żmija nie ściga człowieka, leży sobie i się wygrzewa :) ... wystarczy uważać by nie nadepnąć ani przestraszyć. Jakieś 4 lata temu widziałem żmije zygzakowatą jak się na drodze wygrzewała z jakieś 1,5 miała, ale dokładnie nie wiem nie rozciągałem jej i nie mierzyłem ;)" do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Rafał Kramek:   "@Dyl Sowizdrzał: Przeciez to zart z tymi komentarzami.Ja jeszcze nigdy sie tak nie rozpisalem pod zadnym artykulem" do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Henear:   "No, czas kończyć tą zabawę, nie ważne czy ktoś nazywa się Marek czy Dyl - podniecanie się internetem jest głupie. Nie wiem, książkę przeczytajcie albo mieszkanie odkurzcie. Dwoje pospinanych, dorosłych facetów za ekranami komputerów zamiast zrobić coś pożytecznego to walczą. Cały ten konflikt jest bezsensowny. " do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: :)))))))" do artykułu Odciski.  (dzień temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska