Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
antyluj:   "@Andrzej Budzinski: Halo , Zed ? Złapałem dwie muszki. hahaahahahh................ Człowieku weź się już zamknij , jakby zrobili badania wśród katolików czy też chrześcijan , z pytaniem czy kiedykolwiek uprawiali sex analny , to przy rzetelnych odpowiedziach wyszłoby z 30 % minumum. Poproś żonę , niech cię 'pojedzie' ze strap on , to sobie sprawdzisz cz ..." do artykułu Czy wiecie, że raporty analne mają szkodliwe skutki i i mogą! Homoseksualizm!.  (2 dni temu)
Andrzej Budzinski:   "@Dyl Sowizdrzał: Przkro mi...Ty nie jestes normalny... albo lepiej normalny inaczej tak jak twoj kolega... " do artykułu Czy wiecie, że raporty analne mają szkodliwe skutki i i mogą! Homoseksualizm!.  (2 dni temu)
Henear:   "@Hamilton Starszy: ekhm, dzięki." do artykułu Paradigm.  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "'Każdy chciał mieć swoje sportowe auto.' spam, którym zasypują ten biedny portal troglodyci, którym wydaje się , że ...KAŻDY, ma tak pustą głowę jak on sam. " do artykułu Auto Twoich marzeń na wyciągnięcie ręki.  (2 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Wreszcie coś pozytywnego, sensownego i na określonym poziomie ponad dwa półdupki ze szparą po środku zastępującym niektórym horyzont myślowy. " do artykułu Paradigm.  (2 dni temu)
zgred:   "To prawda, lubimy chemię. " do artykułu Nie mamy na chleb, ale mamy na niepotrzebne leki?.  (2 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Andrzej Budzinski: jestem bezwyznaniowcem. Nie wierzę w żadną religię, ale mam dużo szacunku dla każdego wyznawcy religii, który stara się żyć zgodnie z jej nakazami. Nie mam jednak żadnego szacunku dla ludzi, którzy swoją religię traktują jako odskocznię do kariery, skok na kasę, sposób na sprzedawanie swoich wypocin i mają gęby pełne wyświechtanych frazesów. Tak jestem hipokrytofobem. " do artykułu Heterfobia gejów. Wyśmiewają wiarę chrześcijańską! NOWE ZDJĘCIA!.  (2 dni temu)
Henear:   Nowy artykuł Paradigm  (2 dni temu)
Hamilton Starszy:   "'Ksiunc' mógłby opisać w szczegółach te swoje rany, wrzody, upławy i krwawienia odbytu. Te ropnie, wyciekający śluz, hemoroidy i wrzody przełyku. Kolor, zapach, smak. Przydałoby się też kilka zdjęć en face i en anus. Taka książka mogłaby iść w Biedronce nawet za 2,50 + VAT. Skontaktuj się z tym świętojebliwcem: https://www.youtube.com/watch?v=PV2tKypYYls " do artykułu Homoseksualizm! Dziwne! Wbrew naturze! Zwyrodniałe! Przewrotne! Diaboliczne!.  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "aha zapomniałbym , prezent ...http://www.allegrofun.pl/allegro/images/3/ 33a85b8306c0ed2a2551e2e4be9f8e0d.jpg" do artykułu Homoseksualizm! Dziwne! Wbrew naturze! Zwyrodniałe! Przewrotne! Diaboliczne!.  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "Hahah ' Osobiście nie mam nic przeciwko homoseksualistom' Adolf ...OSOBIŚCIE , nic do żydów też nie miał. Miotasz się egzorcysto, zaprzeczasz sam sobie, jak chory psychicznie. Jakakolwiek próba dyskusji z tobą to kopanie się ze starym ślepym i głuchym mułem, Sorry. Jak napisano wyżej, w średniowieczu podpalałbyś stosy, sytuacja mogłaby się odwrócić dziś choć na chwilę i pogadalibyśmy w ciasnym pok ..." do artykułu Homoseksualizm! Dziwne! Wbrew naturze! Zwyrodniałe! Przewrotne! Diaboliczne!.  (2 dni temu)
Z. Kostka:   "Wyliczono, zważono!" do artykułu Ustawowa granica ubóstwa i bogactwa.  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "Ja nie wiem, czy jestem normalny, ale pana bubździńskiego potraktuję linkowym prezentem, po przeczytaniu połowy tekstu pana księdza mój znajomy 'pedał' ;-) poprosił by mu to przesłać, pozdrawiam, ponoć ma to być lustrzane odbicie gimnazjalnych treści pana egzorcysty... http://www.allegrofun.pl/allegro/images/3/33a85b8306c0ed2a2551e2e4be9f8e0d.jpg " do artykułu Czy wiecie, że raporty analne mają szkodliwe skutki i i mogą! Homoseksualizm!.  (2 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Andrzej Budzinski: a kto cię upoważnił by zaglądać do cudzych sypialni. Kto ci dał prawo do pouczania innych jak mają żyć? Kim ty jesteś? Małym religijnym oszołomem. Gdybyś miał IQ na poziomie 75 to zrozumiałbyś, że taką postawą tylko prowokujesz podobnych do siebie stojących po drugiej stronie. Orientacja homo to ok. 2-4 % populacji. Tak było, jest i będzie. I oni nie potrzebują twojej zgody i twojego kościoła na żadną zgodę by żyć i funkcjonować. Złóż wizytę u psychiatry." do artykułu Heterfobia gejów. Wyśmiewają wiarę chrześcijańską! NOWE ZDJĘCIA!.  (2 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "Analizując foto, zdaje się, iż większość niby zdziwionych starych chłopów to pedofilka, najbardziej powściągliwa mina natomiast występuje u katabasa w spódnicy i różowym garnku na łbie. To oczywista zmyłka, naturalne są małpie miny u reszty chłopa, natomiast stonowana reakcja u klechy, to przykrywka. W jego zaśmieconym łbie, w tym momencie toczy się bardzo ostra walka. Sukienkowy na widok nastolet ..." do artykułu Pierwsza komunia święta..  (2 dni temu)
Andrzej Budzinski:   "Myślę, że to jest nie tylko w Kościele. Problem jest bardzo rozległy... Jest to plaga z która trzeba 'walczyć'... Jest to problem tez w wielu rodzinach, gdzie dzieci sa wykorzystywane przez rodziców... Nie popieram gejow i zboczeń w kościele. Piszę o tym w mojej książce...która niedługo bedzie wydana... Znam bardzo dobrze środowisko kościelne... Czy ty przypadkiem nie jesteś Katofobistom? Tzn, że masz fobie na Kosciół Katolicki? Wiesz to też jest fobia..." do artykułu Heterfobia gejów. Wyśmiewają wiarę chrześcijańską! NOWE ZDJĘCIA!.  (2 dni temu)
WojtekWu:   Nowy artykuł Ciekawostki o Tajlandii  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@Andrzej Budzinski: Moim zdaniem celibat jest poważnym problemem w Kościele katolickim, jest narzucony i wbrew naturze.Młody chłopak idący na księdza nie do końca zdaje sobie z tego sprawę.No i potem mamy przeróżne dewiacje i zboczenia.Czy zdaje pan sobie sprawę jak poważnym i masowym zjawiskiem w kościele jest pedofilia?Czy zdaje pan sobie sprawę jakie piętno może zostawić na dziecku takie doświa ..." do artykułu Heterfobia gejów. Wyśmiewają wiarę chrześcijańską! NOWE ZDJĘCIA!.  (2 dni temu)
Ethan Marsan:   "We offer the customers of QuickBooks with outstanding services. By using the latest technical devices we support your inventory adjust. We will also confirm that you don’t get stuck in your enterprise at the serious point. Our main reason is to provide the users of QuickBooks with the best QuickBooks Enterprise Technical Support Number 1-800-969-7370 as in this technique you will never have to com ..." do artykułu O pamięci kryształów i biorezonansie..  (2 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Andrzej Budzinski: oni wyśmiewają hipokryzję takich jak ty świętojebliwych, a twoi wciekli bracia w wierze ich mordowali. https://wiadomosci.onet.pl/kiosk/inkwizycja-i-homoseksualizm/143f5 " do artykułu Heterfobia gejów. Wyśmiewają wiarę chrześcijańską! NOWE ZDJĘCIA!.  (2 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska