Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Who cares: Ano ano, pani która nie tak dawno robiła tysiące kilometrów jest nieuleczalnie chora ? Jakie ? Ani sekundy nie byłem na utrzymaniu rodziców w czasie jak pisałaś to publicznie, ani z konta Vivi91, ani z Zoe, kiedy miłością życia był Tumaki i wyzywałaś mnie razem z nim i córką od kalek, siedzących w pokoiku rodziców.Nigdy też nie znęcałem się nad rodzicami, co napisałaś publiczn ..." do artykułu Królestwo!.  (dzień temu)
Who cares:   "Jak to jednak świat jest pełen niespodzianek! A zatem do dzieła!! Po nieprzespanej nocy strona uległa zmianie. https://www.xn--sattlerei-polsterei-kln-slc.de/!! Niezbędny amerykański akcent pojawił się na www, a przede wszystkim proszę zwrócić uwagę na wpis na dole strony. Co prawda do wczoraj nie zdawaliśmy sobie sprawy jak ważne są fejsbukowe lajki, ale będziemy o nie godnie walczyć!! Co prawda ..." do artykułu Królestwo!.  (dzień temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: też boleję nad swoją cierpliwością i tolerancją okazywaną tym dwóm pajacom. Tu delikatne *ebnięcie niczego nie zdziała, tu trza między zaropiałe oczęta z dużego działa " do artykułu Królestwo!.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Hamilton: Tak dalece jak to możliwe trzeba być w dobrych stosunkach z innymi ludźmi, ale czasami trzeba kogoś delikatnie *ebnąć w łeb, tak by wąs zleciał, ale łeb pozostał na swoim miejscu:-).Bóg to miłość, a miłość to niekoniecznie tolerancja. Czasami w imię tej tolerancji i poprawności robimy ludziom wielką krzywdę. Miłość zaprawdę może czasami wydawać się okrutna, na przykład ptak wyrzucający z gniazda jedno z piskląt kieruje się miłością...czasami trzeba kochać bezwzględnie i okrutnie." do artykułu Królestwo!.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Serpico: ' Nie ma za co, Seta to wyważony normalny człowiek, ma do mnie raczej stosunek negatywny, o czym wiem...' - A skąd wiesz? Czyżbyś posiadał tak jak ja, szósty zmysł?:-)" do artykułu Królestwo!.  (dzień temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: w ramach walki z chamstwem należy jak krzywy Maniek i Koriolanek mówić babom, że są wrednymi sukami i szmatami, a facetom że są chujkami, hitlerkami, faszystami, złodziejami, mordercami, bandytami, oszustami i skurwy***mi. Hahaha - zaprawdę, godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne. Taki Maniek to wie, bo Maniek przesiąknięty jest od stópiczek po krańce swego niskiego czoła Bogiem ..." do artykułu Królestwo!.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: zgłoś te 9700 komentów Kostce. On przeleżał kilka dni na niemieckim polu między głąbami kapusty to doceni twój dorobek." do artykułu Królestwo!.  (dzień temu)
sanderson:   "Zachwyt to mało powiedziane... jest w tym tyle prawy i życia, że aż masz ochotę gdzieś wyjechać i kontemplować te słowa raz jeszcze i raz jeszcze! Coś wspaniałego. " do artykułu Teoria powrotu.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: i znów linkujesz. 'Tacy jak ty tylko czekają aż coś zostanie im podane na tacy, jedyny warunek jaki stawiają to chęć podpisania się pod cudzymi osiągnięciami i panoszenia się w niezasłużonej chwale, a jak im się wykazuje kłamstwa i matactwa do robią wszystko co możliwe byle tylko wojnę wywołać, bo uczciwą drogą niczego nie potrafią osiągnąć'. " do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jak kuźwa nie masz argumentów to sięgasz po ten idiotyczny szantażyk. Nie przyszło ci do tego tchórzliwego łba, że 99 % dzieci w wieku przedszkolnym nie boi się takich tekstów a ty już obsikałeś ze strachu wszystkie klatki schodowe w Rybniku." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: http://www.eioba.pl/a/5imm/czy-bruksela-zabierze-matkom-czas-z-dziecmi-i-zmusi- ojcow-do-4-mies-urlopu#post367053 Hamilton napisał: 'gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na którego nie ma mocnych. W przyro ..." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: aha - to ty skretyniała pokrako będziesz decydował kto jest kobietą, kto nie jest, kto jest debilem, śmierdzielem, złodziejem, bandytą, faszystą i mordercą. Weź sobie duży młot i pierd**** się w ten swój płaski barani łeb." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Jasne że nie, bo wrzeszczą na wszystkich, by im udowodnić swoją wyższość i tworzyć swoje bagienko konfliktów międzyludzkich. I nie do kobiet tylko do 'kobiety' wstrętnego manipulatora, patałacha wykorzystującego internetowy awatar, do skłócania na forum społecznościowym ludzi." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Hamilton i jego podobni nie podążają za twoim przykładem i nie krzyczą do kobiet 'Pierdo**** szmato nawet pies cie dup*** nieche'. Nie dziwię się, że to cię boli i dlatego walczysz jak leff z chamstwem pokraczny aniołku." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: 'Powiedz to Rydzykowi, Kaczynskiemu i jego zgraji, oraz gnieździe szerszeni pt. episkopat ! To na klamstie i chamstwie osiagnelin wszystko czego chcieli ! ' ... Uwierzyli w chamstwo i za nim podążają, tak jak podąża hamilton i jemu podobni. Wierzą w dobrodziejstwo konfliktów jak kiedyś Rzymscy cesarzowie wierzyli, tylko w chwili kiedy ich cesarstwa zaczynaj ..." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: mania prześladowcza nie ustępuje. Ty to zgłoś do poradni, bo w następnym etapie choroby będziesz biegał z siekierą po kościołach." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jak nastąpi zjawisko myślenia z twoim udziałem to media całego świata będą o tym trąbić. Już widzę te tytuły prasowe: 'Zamyślony i wyprostowany Maniuś ukazał się nad sanktuarium w Licheniu. JEST świadek. Na razie w głębokim szoku. W następnym wydaniu relacja pana Koriolanka po wybudzeniu go ze śpiączki farmakologicznej'." do artykułu Relaks.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: ' w realu chamstwo stało się nieopłacalne ' ... Powiedz to Rydzykowi, Kaczynskiemu i jego zgraji, oraz gnieździe szerszeni pt. episkopat ! To na klamstie i chamstwie osiagnelin wszystko czego chcieli !" do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - a treser wesz łonowych Maniuś Publicysta wyprzedza mnie punktami przy komentarzach. Jak zwykle. Ty to masz dorobek. Chlip, chlip. Maniuś - nie zagryź się własnozębnie przy tym aportowaniu w podskokach." do artykułu Relaks.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Nie liczę na to że cokolwiek zrozumiesz, no bo cóż więcej poza aportowaniem można wymagać do pieska który został wytresowany do aportowania. :)" do artykułu Relaks.  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska