Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Koriolan:   " Jak dla mnie to całkiem normalne małżeństwo. Ludzie posiadają mieszkanie, domy, samochody, męża, dzieci i inne dobra. Pytanie brzmi : Po co przychodzą na ten świat ? " do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (14 godz. temu)
Koriolan:   "@Dyl Sowizdrzał: a jakiś merytoryczny komentarz ? Hmm ... To znaczy o muzyce ... :-))) " do artykułu Paniusiu cy to wosz pies co za tobom leci. Cyli o hipokryzyji miastowych..  (15 godz. temu)
Koriolan:   "@Izabella: cóż. ... Jedni wolą słuchać pieknych piosenek ... Inni pierdów pod kołdrą :-))) " do artykułu Paniusiu cy to wosz pies co za tobom leci. Cyli o hipokryzyji miastowych..  (15 godz. temu)
_serpico_:   "@Izabela: To sobie napisz artykuł na ten temat , moje' fascynacje muzyczne' , dołącz go do grupy artykułów 'moje fascynacje' zajmie Ci z rok spisanie tego.Tyle razy jęczałaś że komentarze są nie na temat, w momentach gdzie były na temat, tylko niestety nie mogłaś wykreować żadnej sensownej wypowiedzi :). To co piszesz, jest bardzo na temat. Co nie wystarczyło że mogłaś kopnąć w s ..." do artykułu Paniusiu cy to wosz pies co za tobom leci. Cyli o hipokryzyji miastowych..  (15 godz. temu)
anna1:   Nowy artykuł Grill na majówkę. Co wrzucić na ruszt?  (15 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Izabela: więc diametralnie inne me gusta mamy ... dla mnie ktoś kto z murzyna zrobił małpę obsypaną pszenną mąką , na własne zyczenie kazał z nosa zrobić sobie drygiego nieudanego kutasa to po prostu skończony debil i popierdolec, z jego muzyką ma dokładnie takie samo zdanie ... dla idiotów, którzy lubią się gibać jak rezusy, zresztą u mnie dyskwalifikuje go 1 pedofilstwo 2 wygląd ..." do artykułu Paniusiu cy to wosz pies co za tobom leci. Cyli o hipokryzyji miastowych..  (15 godz. temu)
Koriolan:   "@Dyl Sowizdrzał: e tam .... zaraz okup. Zrobiło byśmy tak : . https://youtu.be/pmDfkuI1v4E . " do artykułu Paniusiu cy to wosz pies co za tobom leci. Cyli o hipokryzyji miastowych..  (15 godz. temu)
_serpico_:   "@Izabela: Tak ,nie ma, pewnie,operacje plastyczne też Ci jego nie przeszkadzają, ale w saunie domniemane kobiet przeszkadzały ? A skąd wiesz, może to były śpiewaczki operowe hahahahaaha? Też chcesz odliczanie hahaa ? Don Owca, głowa quasi przestępczej internetowej grupy 'LaBudda' , nie mylić z Barbarą, już siedzi cicho,:))))). " do artykułu Paniusiu cy to wosz pies co za tobom leci. Cyli o hipokryzyji miastowych..  (15 godz. temu)
Izabela:   "@Koriolan: Wywarł gigantyczny wpływ na rzesze wykonawców hip-hopu, popu i R&B. Muzyka nie byłaby teraz taka jaką znamy gdyby nie MJ. Tak jak pisałam - kiedy On w polsce podbijał serca fanów trillerem ja raczej słuchałam takich zespołów jak - Nirvana, Pearl Jam, Alice in Chains, Pearl Jam, Pixies, Soundgarden itd. ale to nie znaczy, że jestem głucha na Bacha, Stinga, czy Diane Krall" do artykułu Paniusiu cy to wosz pies co za tobom leci. Cyli o hipokryzyji miastowych..  (15 godz. temu)
Koriolan:   "@Izabela: cóż ... Jest niekwestionowanym królem popu :-))) . A Dyl? Jest wilgotno. ... po kościach rwie :-))) " do artykułu Paniusiu cy to wosz pies co za tobom leci. Cyli o hipokryzyji miastowych..  (15 godz. temu)
Koriolan:   "@Bożena Barszcz: witaj Bożenka :-))) W sumie masz rację. ... Ale igrzyska były :-))) Chleba nie jem ale kawę już wypiłem. Widzę, że się za nami steskniłaś :-))) " do artykułu Paniusiu cy to wosz pies co za tobom leci. Cyli o hipokryzyji miastowych..  (15 godz. temu)
szubrawiec:   "@Dyl Sowizdrzał: O tak!'Chłopaki do wzięcia(sic!)'są super...a tak swoją drogą Badylu- mój Ty koleżko przesympatyczny pozwól, że to ostatnie pytanie w wykonie'Gruchy'...skieruje do Ciebie...odpowiedz mnie, jeno kulturalnie, bo nie jestem tera sam...gupio mi będzie przed moim ziomkiem, który wpadł do mnie na 'małe co nieco':-)" do artykułu Paniusiu cy to wosz pies co za tobom leci. Cyli o hipokryzyji miastowych..  (15 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@ionox: Kapitał na poziomie Sorosa." do artykułu Forex.  (15 godz. temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Ocalenie  (16 godz. temu)
Izabela:   "@Dyl Sowizdrzał: wiesz Dyl - czasem piszesz sensownie, ale czasem nie rozumiem Twojej arogancji. Wyglądał jak wyglądał, czy molestował dzieci, czy sam był molestowany - to już są inne kwestie. Osobiście uważam, że kto mógł to na nim zarobił i go wykorzystał - jednak co do kwestii muzycznych - nie trzeba być wielkim znawca tego gatunku, czy nawet preferować tego stylu, ale to co tworzył MJ /oczywiś ..." do artykułu Paniusiu cy to wosz pies co za tobom leci. Cyli o hipokryzyji miastowych..  (16 godz. temu)
Marcin Sznajder:   "Izabello! Beksiński beeee jak dzisiejsza pogoda. Karmi rośliny a ziębi ludzi. Ale Ty... Seksowna Lady. Buziaczki" do artykułu Eioba oczami Zdzisława Beksińskiego:).  (16 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Izabela: małpa z naciąganym ryjem ... tez nie wiem co tu może zachwycać..." do artykułu Paniusiu cy to wosz pies co za tobom leci. Cyli o hipokryzyji miastowych..  (16 godz. temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Izabela: ty tak na poważnie !!!??? ... o rety ... ... w odpowiedzi zapodaję ... https://www.youtube.com/watch?v=yuR8YHzfTNU " do artykułu Paniusiu cy to wosz pies co za tobom leci. Cyli o hipokryzyji miastowych..  (16 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska