Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: rzekł teolog-łopatolog w czerwonych rajtuzkach i zrobił bęc." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: 'Zostaliście full patologią' ... ty nią byłeś zawsze i nawet byłeś i jesteś poniżej naszej patologi, niczym nie musiałeś zostawać. :)))))))))" do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Czekaj czekaj łapie, Żryj Mac Donalds diem ? Zapij wiśniówka ? A co z tłuszczem wisceralnym ? Nic ? HAAHAHAHAAH Jak u ciebie znaleźć w tych zwałach tłuszczu czakrę ? Chyba na tomografie hahaha W sumie to całkiem zabawne, że z całym swoim podejściem do 'wnętrza', jakoś nic nie chce ci się przeanalizować hahahaah Trzeba było tą teorię wcieli ..." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (2).  (18 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: jutro pożyję do śmierci i się zobaczy mój buddyniu. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Faktycznie ty jeśli chodzi o decyzyjność, to wypas, ciąża usunięta bezprawnie, firma ujebana do końca po łokcie, życie upierodolne po łokcie, ci powiem bym się chyba powiesił jakbym miał zostawić żonę z dzieckiem i ganiać za obrzyganymi alkoholiczkami. Jest jakaś jedna decyzja w twoim koszmarnym życiu, która miała pozytywny efekt ? Oprócz braku łażenia na Jasną Górę, z ..." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (2).  (18 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: zmieniałeś te nicki jak Kubica opony ale pisałeś tak głupio jak teraz. Jak widać po zmianie nicku rozumku nie przybywa. Musisz się pochylić nad tym zagadnieniem naukowo, zakrawarskiemu wyślij smsa co napisł Hamilton a on opracuje instrukcję jak zabić Hamiltona 'uprzenio przygotuwnym pszetmiotem'. Nie zapomnij napisać mu listu, że wysłałeś sms, bo bez tego nie zajarzy." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: hmm, jak to właściwie jest z tą kwantyzacją ? Czy rzeczywistość jest kwantowa ( schodkowa ) czy to nasze możliwości obserwacyjne są skokowe ? Przykładowo jak zostanie sfilmowana lecąca piłka, a potem ten film zostanie spowolniony to zobaczymy że piłka nie leci sobie w przestrzeni w sposób ciągły tylko skokowy. Jeśli możliwości naszych komputerów będą mogły prz ..." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (2).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Zostaliście full patologią, już jestem spokojny, ale fakt faktem, jakoś tak w życiu jest że swój do swojego ciągnie. Koszmar zestaw, trwałe bezrobocie, aparaty magnetyczne na nic, bo kogoś wyjebali z pracy, itd. KOSZMAR " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: HAHAAHAH ' kurwa ... Wysil trochę wyobraźnię ... Za 30 lat jestem TRUPEM ... Kapujesz ? ' Ty jesteś pierdolnięty, on nawet 30ki chyba nie ma przecież:))) , weź do swoich dzieci tak gadaj, bardziej prawdopodobne, z drugiej strony pewnie cię wyjebią do jakiegoś przytułku i będą mieć z głowy hahhaha Albo do zięcia też moż ..." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: 10 zajebanych lat jesteś rośliną, nic kurwa z tym nie zrobiłeś, bo ci się nie chciało, 10 lat nic się nie zmienia, ale jesteś king myślenia, co to jest żart ? Olać to nawet, skoro chcieliście być marginesem, to wam wyszło jak chcieliście, ale się kurwa tyle rzucać ?Oczekiwać akceptacji to możecie tylko od siebie nawzajem, to siedźcie sobie sami w tym poschizowanym klimacie." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Co ci to daje szmaciaro ? Nic ? Dokładnie nic i nic to nie zmienia. 10 roku jęków, patola, wyglądasz jak po ćpaniu, co ci to wszo daje ?" do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: ..., uśmiechnij się jesteś w ukrytej kamerze. :)" do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Dobij się jak tatuś i braciszek, nic nigdy i tak z was nie było.Pewnie że szkoda, tylko nie mojego badziewny patolu. Cwaniaczek kombinatorek." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Nie pij, szkoda na to życia biedaku. :)" do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Jeszcze trochę i zgnijesz cwaniaczku.Zapijaczony badziew. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: eee tam, z tego zatwardzenia to mu już jego własne g.... dekiel wyciska, biedaczysko jeszcze troszkę i wybuchnie jak gejzer. :))))))) Albo jak rozdeptana tubka pasty ... ;)" do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Serio ? I serio zabierzesz mi wózek ? Nie serio, serio ty ty jesteś żałosny kawałkiem tłuszczu, który zamiast zająć się sobą, zajmuje się innymi, ale się nie martw, już Krzywy przygotował ci chyba psychoanalizę, na bazie bajek po pastuszkach. Najgorsze kurwa w tym wszystkim jest to że akurat wy jesteście żałosnymi, rozklekotanymi, odpadami genetycznymi. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Teraz możemy sobie porównywać co odkryliśmy w tym świecie :-))))' Pączkowanie ? ... kurcze, a gdzie kawusia ? :)))))))" do artykułu Kwantowa Teoria Boga (3).  (18 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: he he he ... Ale Ci wali w dekiel ... Wszystko przez to heitowanie i trolling ... Żałosny jesteś :-))) " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Koriolan:   "@Koriolan: A więc jesteśmy i badamy Boga czyli świat, czyli esencję świata. Nauka jest trudnym i mozolnym badaniem. RD jest w miarę szybka i prosta. Ale zakończenie jest w tym samym miejscu. . Naukę Ty opisujesz ja RD. I tu dochodzimy do zapłodnienia. Nauka zna pojęcie i przypadki 'dzieworództwa' czyli powstanie dzieci tylko z materiału genetycznego ..." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (3).  (18 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska