Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: gadaj, gadaj byle sporo. Od rana do wieczora, przez 7 dni w tygodniu. To będzie twój kolejny hit eioba. Zamieniamy się w słuch." do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (20 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: chamstwa i obłudy u ciebie nadmiar, a przez ten nikomu niepotrzebny żal topniejesz nam w oczach." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (20 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: ... a ja tobie chamstwa i obłudy nie zawiszczę, mi ciebie żal patałachu." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (21 dni temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Ja wierzę w Boga, bardziej niż w ludzi nawet bardziej niż w siebie ..., a o tym dlaczego tak się stało z moją wiarą to sporo by gadać, zależy czy ktoś chce zrozumieć :) " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: 'Manipulujesz ludźmi, ...' Wskaż tego co nie manipuluje ? Jeśli nienawidzisz Koriolana za manipulowanie ludźmi to zadaj sobie pytanie i odpowiedz sobie na nie szczerze bez kręcenia: Czy Ty nie manipulujesz, a może tylko myślisz że nie manipulujesz ? Jeśli chcesz być obiektywny, to zwróć sobie uwagę jakimi metodami Hamilton manipuluje ludźmi ? Tu ..." do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: Don;t worry." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (21 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Twoje całe życie to wykorzystywanie ludzi i kłamstwa i o to idzie, nie o twoje urojenia jaki ty dobry nie jesteś i cały ten syf z Osho i innymi gównem.Dlatego jesteś dla mnie obleśny jak pluskwa.Ludzie tego nie analizują, oni widzą tylko rubasznego Koriolanka z uśmiechem na zaklamanym pysku, a ja widzę to czego oni nie zauważą. Skoro ludzie są dla ciebie bez znac ..." do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Stety tak i mam nadzieje że szybko twojego prlowskiego szmatławego starego odwiedzisz, a w międzyczasie czeka cię duuuuuużo nieprzespanych nocy z bólem leczonym browarami. Gdybym nie wiedział, to byś tego nie czytał, ścierwo, a te gry zostaw dla cieci i Vivi. A teraz się popłacz o faszyzm, trolling i inne rzeczy, obleśna gnido. Co myślisz że nie widać na ..." do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: cóż ... Coś wiem, Czegoś nie wiem ... . Wiedza nie ma znaczenia. Jakie znaczenie może mieć to, że wiesz iż atom składa się z jądra i elektronów ? " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: ... Wiesz czym jestem ... . Niestety ... Ale nie ... " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ja wiem czym ty jesteś, dlatego na ciebie tak reaguje, zgnij już gdzieś łącznie z twoim kombinowaniem i kłamstwami, szmiaciarnio , być może byś nie czytał czegoś takiego, ale że takie ścierwo wzięło się za oceny mnie pod jakimkolwiek kontem, dlatego czytasz. Zrozumiałeś ? Tyle masz szarych komórek że chyba tak. p.s Z dupo kombinatorek i nawet tego nie potrafiłeś, ty miernoto." do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Manipulujesz ludźmi, tak jak wtedy jak zauważyłeś że on jest antyklerykalny i zacząłeś kombinować z laicką pod górkę, teraz włazisz w dupę Adasiowi, bo zauważyłeś że ktoś się z nim spiera, co ty myślisz szmatławcze, że tego nie widać ? Widać, kup sobie odżywkę do tych trzech włosów na krzyż ( pod religię) i piankę 'volume up' hahahaa .... Ty obleśna gnido .. , ..." do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: tak :-))) Po tym poznać normalnego człowieka. Trolle tak nie potrafią :-))) Ale kit im w oko ... " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: i bez koniecznosci wachania odchodow w twoim sraczu. Cos sie zmienia na lepsiejsze." do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: zaczynacie się nawet wzajemne chołubić jak zauważyłem i pomagać w usuwaniu bladow. Na razie technicznych, ale z czasem przyjdzie czas na ortograficzne. Za 10 - 15 lat owocnej 'wspuł pracy'." do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Dziekuje ! Poprawione ! Jak widzisz mozemy miec rozne zdania bez wzajemnego blotem obrzucania. " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'Są głupi i coraz głupsi w sensie im więcej odkrywają tym więcej pojawia się pytań'. I dlatego tacy 'mendrcy' jak ty z krzywym Mańkiem mają na wszystko gotową odpowiedź i zero wątpliwości." do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: Lipski - policja, prokuratura, służby specjalne są w rękach tego zwykłego p osła z Żoliborza już od 3 lat. To jest gigantyczna nieudolność. Tylu złodziei, wszyscy na wolności a nowych przybywa w zastraszającym tempie. Hahahaha - sorry tym nowym się to po prostu należy za ciężką, katorżniczą pracę. Zapomniałem. Beatka już to wyjaśniła suwerenowi. " do artykułu Sawicka wzięła 100 tys. łapówki i jest niewinna..  (21 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'Kocham Cię bracie zakrawarski ... Ale ja wierzę w Boga '. Spotkajcie się w jakimś przytulnym hoteliku dla kochających inaczej. Jak cię zobaczy też uwierzy. Podobno miłość jest ślepa. Obaj zostaniecie ministrantami u swistaka, który będzie was 'obó chołubił'. " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: te bordowe spodnie kupiłeś sobie pod kolor punktacji swoich komentarzy. Dobry wybór. Kup sobie jeszcze czerwone cienie do powiek." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (21 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska