Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@pokrzywiony: W co nie uwierzy ? Gówno mnie to obchodzi, wy jesteście już zeschizowani na ostro, a to co gruba szmaciarnia wstawia, to już dawno temu powiedział Brad Pitt krócej : https://www.youtube.com/watch?v=IPSblh7osjU I wraz z filmem przeszedł do historii kina, a ci ludzie przejdą do historii pierdolenia tego samego, owiniętego w filozoficzne dyrdymały." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Koriolan:   "@Koriolan: A więc mamy Boga. Jakoś musimy powiedzieć jakie ma cechy. Ja twierdzę, że to Świadoma przestrzeń. Świadoma oznacza, że wie iż istnieje. Np kamień wydaje się nie wiedzieć, że istnieje. Niektóre zwierzęta widząc się w lustrze wiedzą, że to są one, inne nie wiedzą. To mniej więcej będzie Świadomość, Samoświadomość. Przestrzeń. Bierzemy pokój. Wyrzucamy ca ..." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (3).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Na open space u kolesia, takich Viivi's masz tony, sobie mogą potraktować. Gwiazdy rozumiesz z bombką w nosie i nie tylko, źle kończą, gasną haaha ........ Aaaa tak, prawdziwa strona o autach : http://www.jdmfactory.com/JDM_Factory,_INC._%28Performance_parts_and_services% 29/Home.html Tamta, biedna kurwa do bólu, oczy bolą. 13k lików, kontra 37 czy jakoś tak UAHAHAAHAHHAHA.................." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Koriolan:   "@Koriolan: Ale do rzeczy ... W/g mnie Bóg w ogóle nie jest do 'niczego'. Nie musimy go poznawać, czuć ani o nim rozmawiać. Jestem zdania, że Bóg se po prostu ZROBIŁ ten świat. Dlaczego/ po co ? Nikt nie wie. Jest kilka teorii. Jedna to na skutek błędu ale nikt nie wie jakiego i dlaczego. Druga mówi, że Bóg stworzył świat z nudów a trzecia chyba hinduska, że był B ..." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (3).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Sam zacząłeś temat :) , niepotrzebnie , bo dużo pisania hahahhha Co by nie mówić odważna dziewczyna, ja bym się z wami nigdzie nie pokazał, bo to kurwa wstyd na pół miasta. Z drugiej strony ona chyba już się buja powoli z takimi, inni , normalni , te 95 % , biedni emocjonalnie, bo mają normalne życia, fury, domy itd . Bywa " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Kogo to obchodzi ?" do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: A tak po wypadku to za miła nie była, wcześniej była miła, tak się człowiek uczy, tylko ja kurwa nigdy nie chciałem z nią mieć jakiegoś związku czy coś w tym stylu, nie nadaje się do kolejek hahahaa ............. Ileś razy mi coś jechała od kalek, czy tam że mam obleśną nogę, wiało mi to w sumie, akurat zaraz potem byłem z byłą, a ją puknął między innymi koleś, z marszu." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Koriolan:   " Nie widzę sprzeczności w Twojej teorii ... Podoba mi się, choć pewne rzeczy widzę trochę inaczej. Hi hi hi ... Nie miałem dobrych nauczycielu z fizyki :-))) Miałem fajnych matematyków :-))) " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (3).  (18 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Sam nie wierzysz w co piszesz, kto ci w te brednie uwierzy ? Co najwyżej na odczepnego ktoś ci przyzna racje, bo będzie miał dość tego twojego zrzędzenia w kółko tego samego." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Jak mnie niby potraktowała Viiv ? Z Vivi nikt już nie gada nawet pewnie ze starych znajomych i opinię ma taką, że nie chcesz jej czytać hahahaha .......... Jak na razie to wiszą w powietrzu także jej groźby zabicia mnie i grzebanie w mojej kartotece. Spieprzaj do oporników w tej twojej noże, skoro nic nie umiałeś ze sobą zrobić, zresztą ona też bez rewelacji, pozerka już do kwadratu, co akurat mam mojej szanownej dupie." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: I co ta twoja kuzynka ma wspólnego z twoim zachowaniem, też potraktowała cię jak vivi biedaku ? Weź se coś na zatwardzenie i idź do ubikacji, gamoniu. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Pieprzone łachudry z patologii nie będą się wiecznie do mnie rzucać, jedyny twój argument padlino zajebana, to te gadanie o wózku,. tylko ja nie mam pajacu grupy inwalidzkiej, to jaki ze mnie łamaga ? Rozwalony jesteś całe życie dokumentnie, ty się weź za swoje psyche pieprzony niedorajdo, razem z tą grubą świnią i innymi dezelami jak podobny" do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Idź i zdechnij w końcu w rowie.Potem jęczysz że ktoś kurwa nazwiskiem ci rzuci Kuzynka: http://www.pi.gov.pl/parp/chapter_86203.asp? soid=148B077E0DD141BABEA516DD8D33BBEA KATOLICZKA, która wydedukuj, resztę TAKŻE możesz. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Koriolan:   " He he he ... Istnieje teoria, że Bóg jest ... Czystą informacją :-))) " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (2).  (18 dni temu)
Koriolan:   " Kwantowy Bóg ... Tak naprawdę to jest wiele takich teorii. Chyba teoria strun lub inną dopuszczała, że w naszej przestrzeni jest nieskończenie dużo światów, które istnieją w czasie ułamka sekundy. Potem w drugim ułamku drugi wszechświat itd. O tym, że człowiek żyje w kwantowych odcinkach czasu przeczytałem u buddystów. Określili oni nawet około 170 odcinków na sekundę. W jednym kwan ..." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (2).  (18 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: 'Zobaczysz kurwo mała gdzie pracuje także, ja nie jestem Jasiu od sprzedawania gówien. Ja łamaga ? Ty pierdolony anorektyku z polową mózgu i zawodówką w bloku na który bym oddać moczu nie chciał. Na dodatek sam sobie to synku menela zalatwileś' ... Tak rzecze Maciej Tołściuk czy 'tłuścioch' z Wrocławia. ( zresztą wszystko jedno jak cię tam zwą ..." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: We trzech małe kurwy, razem z tym pieprzonym alkoholikiem następny byście kurwa nie dali rady, a któryś raz o wózkach., chcesz to można tak załatwić, pierdolona bando meneli. A on to taki biedny i chory ? Niedowidzi ? KIT kurwa, 24/7 ileś forów i tuba, WAŁ , chlanie, randki, niech się kurwa biorą za takich jak wy." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Zobaczysz kurwo mała gdzie pracuje także, ja nie jestem Jasiu od sprzedawania gówien. Ja łamaga ? Ty pierdolony anorektyku z polową mózgu i zawodówką w bloku na który bym oddać moczu nie chciał. Na dodatek sam sobie to synku menela zalatwileś " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Hejt w internecie nazywasz pracą ? To już 'kurwa' jest bardziej przydatna od ciebie, życiowa łamago." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Jakiej kurwo następna okaleczonej psychiki ? Ja pracuje ty pieprzony cepie, a na sprawność zapracowałem sam i siedzisz w tym szmato też, to się doprosisz świadka. Nie mam czasu ale znajdę i cie ujebię razem z nimi prawnie,padlino. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (1).  (18 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska