Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Koriolan: musi uważać. Da się wciągnąć i jak owrzodzony będzie wyglądał w tych podkoszulkach, koszulkach, bluzach, kurtkach, bokserkach, butach z metkami na wierzchu. Jak rozjuszony onsumpcją hrabia dalajlama w Biedronce. A ciebie ta twoja chyba też jeszcze nie zdążyła rozpakować. Wyglądasz na pogniecionego. Może i dobrze. Będziecie lepiej się porozumiewać z pokrzywionym. Jemu daj zbędny pokoszulek, będzie miał płaszczyk na zimę. " do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (21 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nierozpakowane razem doktorancie, techniczny. Jak sobie wyobrażę, jaki ty jesteś obleśny, oprócz wyglądu, to mam ochotę się wyrzygać, na poważnie." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (21 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Popłakałem się powaga, ty mała wszawa mendo, ty już nawet nie wiesz co piszesz :), to takie historie jak Pitera, że mógł mieć Porshe , a wybrał wybite siekacze.Ile dni temu pisałeś że cię nie stać na częste kupowanie ryb bo drogie ? Masz jakąś pamięć ? To zeżryj teraz te podkoszulki, bluzy, kurtki i zapij szamponem, aż ci będzie metka wystawać z tego omszałego ryja który nie wi ..." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (21 dni temu)
Koriolan:   " Cóż bracie zakrawarski ... Ja wierzę w Boga. W jakiego ? Ano w takiego który to wszystko stworzył. Popatrz jak mało wiedzę naukowcy. Trudno im wierzyć. Nie wiedzą nawet czym jest światło a nawet z czego sami są zbudowani. Reasumując ... Są głupi i coraz głupsi w sensie im więcej odkrywają tym więcej pojawia się pytań. Część naukowców nie mogąc się nadziwi ..." do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
wolfandgujil:   "Witam Milordzie zanim opublikujesz artykuł, zapoznaj się z opiniami na temat tego Pana i jego Firmy Ekowera. Większość opinii o tym Panu są negatywne , ludzie w komentarzach piszą że zostali oszukani przez tego Pana, a umieszczasz bez wahania wywiad z tym Panem na Eioba. Hm dość głupio byloby promować Oszusta nie sądzisz?!, radziłbym na przyszłość sprawdzać inf ..." do artykułu „O jego wynalazku mówi się już nie tylko w Polsce, ale i w Europie…”.  (21 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: HAHAHAAHHAAH ..... poryczałem się :). To czas to ubrać hahaahahaahah.... Yves Roche, łał, do czego, do włosów na jądrach ? No ale git, to gdzie ta Wenezuela, jak taki z Ciebie bonzo :)? Bordo ? No już lepsze niż te moro hahahhahaah.......... Łał , to teraz wiadomo czemu później pijesz nalewki na spirytusie. Lubisz odzież hahaahaha.......... Serce ? Jakie ..." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (21 dni temu)
Koriolan:   " Techniczny 'enrgii' - energii ? " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (21 dni temu)
Koriolan:   "@Adam Jezierski: sorry, że Cię naciskałem z tymi heiterami ... Ale serce mi się kraje jak ludzie, których lubię dają się wciągnąć w trollowe bagno. " do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (21 dni temu)
Koriolan:   "@Adam Jezierski: e ... Raczej nie. Mam wszystkiego za dużo ... Skarpet, bokserek, podkoszulków, koszul, bluz, kurtek i spodni. Mam skarpetki nie rozpakowane, kupione rok temu. Spodnie kilka tygodni nawet metki nie obcięte ale kolor mi się podobał - bordowy. Kilka komputerów, tabletów i telefonów. Kilka już podarowałem. Telewizji nie oglądam. Więc .. ..." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (21 dni temu)
trabant:   "@Hamilton: dlaczego uważasz za prawdopodobne pedofili w sutannach może być staystycznie mniej niż w innych grupach społecznych?" do artykułu Kościół – chłopiec do bicia.  (21 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Wierzysz w Boga ?  (21 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jestem za. Wladzę powinni dostać ci co nie rozumieją dowcipów, skeczy kabaretowych i większości tekstów, które czytają, ale umieją linkować na yutuba gdzie ptaszki śpiewajo i baranki sie paso. I nie czujo do siebie pogardy za linki, ale innymi za lnku bardzo pogardzajo, bo czym innym jest..... Jak takie wytyczą ludzkości nowe ślaczki to będzie jak w zeszycie u pierwszoklasisty." do artykułu Kościół – chłopiec do bicia.  (21 dni temu)
pokrzywiony:   "@Janusz Nitkiewicz: Może gdyby drogę do władzy wytyczono innym szlakiem, wtedy do władzy nie dostawały by się osoby pragnące władzy dla zaspakajania swojej żądzy ?" do artykułu Kościół – chłopiec do bicia.  (21 dni temu)
Hamilton:   "'Skłonności pedofilskie zdarzają się w nim (środowisko LGBT) o wiele częściej niż w przypadku osób heteroseksualnych'. hahahaha - a dalej mamy kwiatuszek : 'Szanowni Państwo, nigdy, w żadnej sytuacji nie stosujmy zbiorowej odpowiedzialności. Ten apel jest skierowany głównie do ludzi mediów, którzy swoją postawą szerzą nienawiść do konkretnej grupy'. Hahahaha - szanowni państwo nie st ..." do artykułu Kościół – chłopiec do bicia.  (21 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@pokrzywiony: Ludzie chcą władzy, aby poczuć się ważnymi, a czasem by pomiatać tymi niżej. Badania dowodzą, że najlepszym szefem, jest fachowiec, nie mający potrzeby władzy, ma wtedy cel, który nie jest jego prywatnym celem zaspokajającym jego potrzeby psychiczne. A z tymi księżmi, jak jest? Myślę, że chodzi o popuszczenie chuci, o podniecenie, gdyż nie chodzi o dojrzałą erotykę powiązaną z uczuci ..." do artykułu Kościół – chłopiec do bicia.  (21 dni temu)
Hamilton:   "Kościół (mam na myśli instytucję) nie powinien być żadnym chłopcem do bicia, ale dokładnie w takim samym stopniu nie może być chłopcem do głaskania i musi odpowiadać za swoje czyny bez żadnej taryfy ulgowej. Prawdopodobnie pedofili w sutannach jest mniej niż statystycznie w innych grupach społecznych. Problem polega na czym innym. Przez całe lata, ba dziesięciolecia było to ukrywane i tuszo ..." do artykułu Kościół – chłopiec do bicia.  (21 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Janusz Nitkiewicz: Abp. Głódź w wykonaniu Gajosa jak ŻYWY." do artykułu Kościół – chłopiec do bicia.  (21 dni temu)
pokrzywiony:   "@Janusz Nitkiewicz: Dlaczego ludzie pragną władzy raczej nie ze względu na odpowiedzialność, bo gdyby tak było chętnych do sprawowania władzy byłoby o wiele mniej ? Niestety bezkarność nie kształtuje odpowiedzialności w człowieku, więc kto ma ponosić ciężar odpowiedzialności za szkodliwe działania czy decyzje, instytucja kozła ofiarnego 'baranek', a cóż to takiego ?" do artykułu Kościół – chłopiec do bicia.  (21 dni temu)
swistak:   Popularny artykuł: Łaska wiary  (21 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska