Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Problem w tym, że wszelka przesada szkodzi." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (25 dni temu)
barkarz:   Popularny artykuł: Legenda Alamo  (25 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Kiedyś myślałem że pogoń za 'doskonałością', 'wielkością', 'wygodą' ma jakiś sens, ale okazuje się że to tylko pogoń za wiatrem, a właściwie próżnią. Ta pogoń za 'bogactwem' powoduje jedynie powiększanie się grupy ludzi sfrustrowanych oczekujących 'zbawiciela' w ich rozumieniu kogoś kto ciągle im będzie dostarczał nowych rozrywek, bo konsumpcjonizm współczesnego świata tak kształtuje cz ..." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (25 dni temu)
Adam Jezierski:   "Znane są przykłady gatunków, które wyginęły." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (25 dni temu)
Koriolan:   " Konsumpcjonizm - To tylko fragment działalności bogatych ludzi chcących być jeszcze bogatszymi. A zadłużenie nie ma końca ... Nie ma granicy zadłużania. Nie jest to też w/g mnie powód do końca świata. To tylko jedna ślepa drogą i tyle ... W/g mnie życie jest niezniszczalne ... Ale kto wie, co to znaczy życie ? " do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (25 dni temu)
Koriolan:   " Mroczny świat jutra ? Może się i zyści ... Ale jeden facet obiecał niebo ... W niego wierzę :-))) " do artykułu Zwiadowca.  (25 dni temu)
Koriolan:   " Techniczny ... 'nie jednokrotnie' - niejednokrotnie ? 'tropikalne klimat.' - klimaty ? " do artykułu Zwiadowca.  (25 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Niewolnictwo ekonomiczne.  (26 dni temu)
wianeczek:   Nowy artykuł Zwiadowca  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'to gruga odsłona tego artykułu.' ... a grrrr bobasku :)))))))))))" do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: dzieci w wieku 4 do 7 lat jak czują się wyalienowane ze swojego środowiska zaczynają przedrzeźniać swoich rówieśników, w wieku lat10 z tego wyrastają a ich reakcja wtedy przybiera formę agresji i taka forma jest już potem typowa dla wieku dojrzałego. Zmieniają się jedynie jej formy. Ty Maniek cofasz się w swoim rowoju i dochodzisz do momentu, że już nie masz dokąd się chyba cofnąć . " do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (26 dni temu)
barkarz:   Nowy artykuł Legenda Alamo  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: nie wiedziałem, że ze mnie prorok. A tu proszę, moja przepowiedna sprawdziła się co do joty. Posepleń sobie miszczu. Cip cip i powtórz." do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na którego nie ma mocnych.'" do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (26 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Oryginalnym rozwiązaniem, to jest wanna w kuchni. " do artykułu Oryginalne rozwiązanie do jadalni.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: trzeba było od razu kopiować innych. Nie robiłbyś tu za idiotę wszechczasów. Cip cip, aportuj i powtórz." do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'takie teksty jak powyższy, który ci przytoczyłem ci się podobają, ta pokrzywiona pokraka która ma mordę pełną wulgarnych inwektyw wzbudza u ciebie sympatię, twoje porównania innych uczestników portalu do psów i kundli są niewinnym żarcikiem, boś wesołek-matołek, ale trzęsiesz się z oburzenia, bo ja ośmieliłem zadać pytanie 'przepraszam, a o której otwarcie parasola w dupie'. Co ..." do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: ' jak byś się tak popisywał w przedszkolu mojej wnuczki to by ci rysowali kółeczka na czole żyletką, a tu będziesz podziwiany przez zakrawarskiego i Koriolanka. Ty się masz dobrze. Sami swoi. '" do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jak byś się tak popisywał w przedszkolu mojej wnuczki to by ci rysowali kółeczka na czole żyletką, a tu będziesz podziwiany przez zakrawarskiego i Koriolanka. Ty się masz dobrze. Sami swoi. " do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: takie teksty jak powyższy, który ci przytoczyłem ci się podobają, ta pokrzywiona pokraka która ma mordę pełną wulgarnych inwektyw wzbudza u ciebie sympatię, twoje porównania innych uczestników portalu do psów i kundli są niewinnym żarcikiem, boś wesołek-matołek, ale trzęsiesz się z oburzenia, bo ja ośmieliłem zadać pytanie 'przepraszam, a o której otwarcie parasola w dupie'. Co zresz ..." do artykułu Wiry.  (26 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska