Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Koriolan: o cholera, aleś się rozfilozofił, a jeszcze niedawno twierdziłeś, że nie ma NIC oprócz przestrzeni. " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: ... doskonale to ująłeś. :))))))))))))" do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: fajnie jest mieć do czynienia z kimś wesołym ... Seta1212 myśli, że Ty jesteś wesoły ... Ale się myli w/g mnie :-))) Seta1212 pomylił wesołość i wredność ... Oba na 'w' ... Takie miał luźne skojarzenie :-))) " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: tak ... O to chodzi :-))) " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Koriolan:   " @pokrzywiony: Serpico stoi nad jeziorem i widzi odbicie jabłoni w wodzie. Próbuję zjeść jabłko ale ciągle mu się wymyka. Ja mu mówię ... Podnieś głowę. Ale on odpowiada ... Spierdalaj - ja chce zjeść jabłko ... I ciągle patrzy w wodę ... " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Teoretyzowanie jest zabawą, a doświadczanie teorii jest wglądem ... Wgląd koryguje teorię ... :)" do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: tysiące poetów codziennie wymyśla sobie słowa do swoich rymów, a w słowniku polskim jest ok. 6 - 10 tysięcy słów. Jak dobrze mieć do czynienia z wybitnym fizolofem teorii słowa. " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: e ... Nie ... Jest tym samym co my :-))) On tylko myśli, że dobrze jest źle myśleć :-))) On lubi źle myśleć ... On wybrał źle myśleć ... . Ale ma wolną wolę i w KAŻDEJ chwili może zacząć .... Dobrze myśleć :-)))) " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: nie obrażaj serpico ... On jest Zmywarka a nie zmywarka :-))) " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: tak ... To zabawa ... Ale fajnie gdyby nie tracić głównego punktu zabawy ... Życia :-))) " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Koriolan:   "@Koriolan: ... cd ... Ale trzymając się dalej temperatury ... Gdy odrzucimy SWÓJ PUNKT WIDZENIA 37 stopni to mamy : . 1) ciepło > 37 stopni 2) zimno < 37 stopni 3) po prostu temperaturę BEZWZGLĘDNA Od 0 absolutnego w nieskończoność. . W punkcie 3) masz OBOJĘTNOŚĆ jakby ISTOTĘ temperatury. Zauważ że to jest jedność. Nie ma temper ..." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: To co próbuje ale nie mogę Ci przekazać jest 'transcendentalność' - obojętność - beznamiętność itd. . O co chodzi ? O to, że nad dobro/zło jest ... Widzenie, Obserwacja. COŚ TRZECIEGO. . A więc jest 1) dobro 2) zło 3) istota rzeczy . Ty wchodząc w prawa fizyki, wchodzisz jakby do wody którą badasz i mówisz.: ..." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: tym Słowem Bożym zagłosuj na zakrawarskiego, tam podokazuj 'nima boga, nima boga' i będziesz miał dwa iloczyny z wielowymiarowej rzeczywistości i jego dozgonną przyjaźń. Nie mówiąc o tym, że skutecznie oddzielisz się od mózgu. " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
pokrzywiony:   "@podobny: Tylko jest kwestia oddzielenia rzeczywistości tworzonej na podstawie umów społecznych, a rzeczywistości tworzonej na podstawie Bożych ustaleń. W jaki sposób odróżniać jedno od drugiego, skoro rzeczywistość jaką obserwujemy jest iloczynem tych dwóch rzeczywistości ? Jaka jest rzeczywistość wynikająca ze Słowa Bożego, skoro tej wynikającej z słowa ludzkiego nie da się ustalić ze względu na jej niestabilność ? " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ' można przemienić kosiarkę w ... Zmywarkę'. A w zmywarkę nie można? Hahahaha to byłoby poniżej twojej godności. " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Równie dobrze mógłbym rozmawiać w szpitalu psychiatrycznym z dwoma kolesiami, którzy mi mówią że błędnie ich oceniam. Dokładnie, porównanie z rośliną, całkiem trafne, jesteś już w połowie rośliną i tak to trwa 10 lat." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
podobny:   "@podobny: … ponieważ to co dla jednego jest stroną prawą dla drugiego jest lewą, góra - może być dołem, we wszystkim tkwi względność, w zależności od punktu widzenia, zatem … dobro może być również złem i na odwrót (np. w zależności od umowy społecznej)." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Ma zbyt ciasne EGO, by to pojąć, by się rozwinąć. Jest jak roślinka w ciasnej doniczce .... ;)" do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Masz wyżej, jeśli pójdzie dobrze, będzie to oceniał ktoś inny, fakt że takich jak wy jest więcej, trwale na marginesie, bez chęci na zmianę itd, ale już takich którzy chcą być wyznacznikiem, jest mniej, jeszcze mniej takich którzy łamią prawo, ponieważ ich nie dotyczy, a nie dotyczy, bo sobie to uroili. 'poczułbyś' Miłością nie załatwisz funkcjonowania w społeczeństwie, osoby na jego marginesie, nie mogą być wyznacznikiem." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Ależ teoretyzowanie jest zabawą. :)))))))))" do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska