Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@Serpico: cały czas narzekasz. Projektujesz to na zewnątrz non stop Nie widzisz tego i to jest smutne. Ty jesteś smutny ... I dlatego nie chce mi się z Tobą gadać . Miłego dnia smutasie .... " do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Czemu słabe ? Ty wiesz co widziałem ? Widziałem panią która jęczy że musi czekać na rehabilitację, a ja gdzie jęczę ? Nie widzę ? Sam się wyrehabilitowałem, ta pani nie może ? Czemu nie może ? Czemu Ukraińcy nie jęczą ? Czemu mieszkają w centrum, gdzie wynajem mieszkań jest dość drogi, no nie taki drogi jak chaty z basenami w Szwecji, no ale dość dużo się płaci. Czemu tak jest ..." do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
Koriolan:   " A świat jest piękny :-))))) Dzisiaj pierwszy upalny dzień w Radomiu :-))) 25 stopni w cieniu :-))) " do artykułu Łańcuchy zdarzeń.  (29 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ta ta, tylko jak oni powyjeżdżali, mają dużo do powiedzenia, tak jak ty, synalek PRL-owskiego trrepiszcza." do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico:. Znowu projektujesz ... Tylko projektujesz :-))) Słabe masz o sobie mniemanie :-)))) Ogarnij się chłopie :-)))) " do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: akurat jesteś przykładem, że każdy może wziąć swój los w swoje ręce. Niestety większość idzie w stadzie No w katolickim stadzie lub pisowskim lub jeszcze innym. Oczywiście ten świat jest światem barier i ograniczeń dlatego wśród nich żyjemy i dlatego ja uciekam do innego świata :-))) " do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Kilka aż ? Świadomi ? Kogo ty nie znasz.Siedzą na rentach ? Pewnie nie hahaaahaha ................ Poznałem kolesia w twoim wieku, na placu gdzie ćwiczę 50+, pracuje tu, ty padlino." do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
Serpico:   "@youngcontrarian: Dajesz dajesz, pewnie 'uciekałeś' z Polski w barce jak uchodźcy, a w USA zacząłeś wszystko od nowa, sam, bez niczyjej pomocy, ja to podziwiam takich ludzi. A ja myślałem że ci wszyscy 'bohaterowie', którzy pospierdalali z Polski po układach, poustawiali się cacy za granicą, w końcu się odpierdolą, źle myślałem, także pomyłki chodzą po ludziach." do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
Serpico:   "@youngcontrarian: To ty siedzisz od wyjazdu z Polski przed stanem wojennym w USA bez obywatelstwa amerykańskiego ? Chylę czoła.Nie zwiali ? Dziwne, może nie mieli układów jak post PRL-owskie barachało, no oczywiście nie mówię o tobie, ty na pewno masz z okresu PRL jakąś ciekawą historię, o przeciwnikach totalitarnych ustrojów w swojej rodzinie, tylko z wrodzonej skromności jej nie opiszes ..." do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
zakrawarski:   "@zakrawarski: Mirek, Koriolan to dla was. Ukrainski pianista kompozytor mieszkajacy w Polsce. Byl u mnie dwa razy. Wspanialy czlowiek i muzyk. Muzyka to jezyk najbardziej miedzynarodowy. A jak dobrze opanowl jezyk Polaki !! ... https://www.youtube.com/watch?v=x0YrfW5NHFs&list=RDx0YrfW5NHFs&start_radio=1& t=101" do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Racja, racja, każda woła, żona Lewandowskiego, zawodniczka karate, leje ludzi pod chatą i nie ma siekaczy, taka agresja, a nie czekaj pomyłka to nie ona, to Wróbel, jakże różne są podejścia do wyuczonych umiejętności hahahhahaah Nie jest także łysym spasionym skretyniałym buddystą, śmiej postawić tezę, że buddyzm może szkodzić hahahaha" do artykułu Łańcuchy zdarzeń.  (29 dni temu)
Serpico:   "Na bohatera Ukrainy proponuje Stalina, w końcu załatwił im takie 'fajne' rzeczy, jak głód na Ukrainie, a w tej chwili jest tak ślicznie wybielany w Rosji, co umknęło twojej uwadze. Co ty myślisz że pan Bandera był antysemitą bez powodu ? Nie był bez powodu, skoro top NKWD to byli Żydzi, bez powodu antyrosyjski też nie był, Polaków nie miał za co kochać, a Rosjanie go nie zabili dlatego że był antypolski, mieli DUŻO okazji by go zabić, zabili go jak im zaczął przeszkadzać." do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
Serpico:   "'KL Auschwitz-Birkenau, wnętrze jednego z baraków. Kilku niemieckich więźniów mocno chwyciło młodego Polaka. Wykręcili mu ręce i wcisnęli jego twarz w drewniany blat. - Pamiętam Piotrusia - wspominał po latach Jerzy Skrzypek - został zgwałcony na stole w kuchni. Przy więźniach. Niestety widziałem to na własne oczy. Skuliłem się w kącie. Zamknąłem oczy. Zatkałem uszy. Nic nie pomogło. Jeden, drugi, ..." do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@Koriolan: Masz rację. Dla jednych życie kojarzy się z przetrwaniem i walką i rzecz jasna jest to smutne bo w walce zawsze się przegrywa. Inni żyją i cieszą się z każdego dnia. Ale takie jest Życie: różnorodne i nie powtarzalne. I to jest najcudowniejsze. Pozdrawiam Serdecznie" do artykułu Łańcuchy zdarzeń.  (29 dni temu)
Serpico:   "Fajny żart, a to już nie żart, poszerzę ci wiedzę historyczną panie znawca : https://www.youtube.com/watch?time_continue=41&v=Z0dwNbzzO2w Otwórz oczęta i oglądnij." do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Szczesliwi ci ktorzy moga sami decydowac o swoim losie. Wielu nie ma tego wyboru. I chyba o to tu sie rozchodzi !? Sam znam Ukrainskigo pianiste kompozytora mieszkajacego w Polsce. Sprowadzalem go do Szwecji na koncerty Raz z orkiestra symfoniczna z Polski, A raz jako pinista solo. Byl zadowolony. Jest wpanialym czlowiekiem. Jego koncerty sa na youtube." do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: Szewczenko JUŻ zdecydował ... W Polsce jest podobno już około 2 milionów Ukraińców :-))) . Znam już kilka małżeństw polsko ukraińskich :-))) . PS Tak naprawdę decyzje podejmujemy w każdej chwili swojego życia ale tutaj możemy przyjąć, że raz decydujemy :-))) " do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
Koriolan:   "@awers: 'a ja nauczę Cię przetrwać ...' A więc Tobie chodzi o przetrwanie ... Nam o coś przeciwnego :-))) . O życie ... " do artykułu Łańcuchy zdarzeń.  (29 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Kori, rzecz w tym, ze gdzies w tym wielkim zamieszaniu jest zwykly Szewczenko, i kilka milionow jemu podobnych ktorzy nie maja nic wspolnego z -upa- banderowcami, oligarchiami poroszenkowcami, i pragnie tylko jako tako zyc. Bedzie mu lepej jesli zagarnie go Rosja, czy inne kraje ? Nie powinien zdecydowac o tym sam ....Szewczenko ?? " do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: hmm ... Nie wiem czym się martwisz ... To przecież ukraińska dupa a nie Twoja. Jaka Ci różnica na jakim stołku będzie siedzieć ? Banderowcy jak i PiS, PO, ja czy Ty nie robili niczego innego niż każdy z nas ... Czyli chcieli sobie zapewnić jak najwygodniejsze siedzenie. Czy ktokolwiek robi inaczej ? " do artykułu ”Bandera to bohater dla części Ukraińców i to jest normalne i fajne“- Zelens'kyj.  (29 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska