Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@zakrawarski: przypomnę ci jeszcze hipokryto, że na to wybitne dzieło pana idiotopodobnego pt 'sracze III' głosowali : zakrawarski, Vivvi, youngcontrarian, i Koriolan, który stojąc w pierwszym rzędzie walki z chamstwem go zarekomendował. Teraz się tchórzu schowasz w swojej sralni i będziesz udawał skrzywdzone niewiniontko . " do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: - to ci q..wa nie przeszkadza obrońco uciśnionych. Masz dwie normy. Jedną dla siebie i swoich popleczników a inną dla swoich oponentów. Musisz wybrać i się zdecydować czy jesteś eiobowy wesołek czy eiobowy matołek. Ej, ty tam, z kapeluszem! Nie wiesz, że nie służy on jako nocnik? No nie i nie zakładaj go teraz na głowę, och i znowu cały obsrany taki napierdolony głupek ..." do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@" do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: nie wykluczone, że jest dobrym i czułym tatą. A jak się wywietrzy? To hoho albo i lepsiejszym. Każde hobby musi mieć przerwę. Nie samym wydalaniem człowiek żyje. Trza też jakomś śmacnom grochufkie, dwie godziny dżemki i znów zabawa w sraczu." do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahaha - nowa kreatywna strategia eiobowego papugasa. Łał - my wszyśkie tu jezdemy zachwycone tfojom ynteligencjom i tfojom pszebiegłościom." do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: 'Sracze' to wulgaryzm, za samo to mógłbyś mieć usunięty artykuł, tak się zastanawiam jakim cudem ty jesteś ojcem pianisty, coraz mniej w to wierzę." do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jego art miał pewnie odrzucenia za spam, to usunął, tak samo usuwa zwykły spam, czyli te wszystkie reklamy kredytów itd, na które głosuje podobny haahha... Naprawdę jest to aż takie ciężkie do zrozumienia ?" do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'Hahahahahahahahahaahahaha podrap się po tym patyku, co ci z zadka wystaje, bo cóż innego ci pozostaje.'" do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: ' oj biedaczku, to ty się juz zaczynasz jąkać. Zadzwonić na 112 czy sam sobie zajdziesz do logopedy. Załóż rajtuski, berecik i damskie baletki. Przepuszczą cię w kolejce, bo jak będziesz stał to ci jeszcze platfus dojdzie.'" do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: oj biedaczku, to ty się juz zaczynasz jąkać. Zadzwonić na 112 czy sam sobie zajdziesz do logopedy. Załóż rajtuski, berecik i damskie baletki. Przepuszczą cię w kolejce, bo jak będziesz stał to ci jeszcze platfus dojdzie." do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: hahaha jak ktoś napisał, że została ukarana ofiara to miał rację. Hahahah - pewnie napisał to pod artykułem po jego usunięciu, bo przed nie miał powodu. Mój boże zakrawarski ty jesteś już tak 'wysoko inteligentny', że nie 'nadanżam'. Do tego jeszcze kłamiesz jak z nut, bo te twoje pierdolety o koLo jako nie znajdują potwierdzenia w rzeczywistości: http://www.eioba.pl/kolo/page6 " do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'eeeeee, taaa , nieeee , ale jaaja'" do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'eeeeee, taaa , nieeee , ale jaaja'" do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahaha -możesz sobie zmienić nawet na 'pokrzywiona ciota miernota' . Co mi do tego. Tyle, że wcale nie musisz. Tak tu jesteś odbierany i nic na to nie poradzę. To ci pa, aniołku. Idę na spacer z psem, bo jak widzi te twoje neudolne szpagaty to się tarza ze śmiechu. Boję się, że mu kły madrości wypadną na twój widok." do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'zmień sobie ksywę na 'ciota miernota'. Bendziesz miau jeszcze wienkszego ałtoryteta nisz masz teras..'" do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: zmień sobie ksywę na 'elokwętny Manióś'. Bendziesz miau jeszcze wienkszego ałtoryteta nisz masz teras.." do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'eeeeee, taaa , nieeee , ale jaaja'" do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: zaproś admina do swojego sracza, ugość go należycie. Moczu i kału nie żałuj, daj mu się powąchać i na pewno zmieni zdanie. Bez tego nikt cie nie rozumii i bedo ci odrzucać te kopernikańskie dzieła bidny nasz koperku." do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: https://www.youtube.com/watch?v=K90i2tCA-cA ... tak jak w tej bladzie, admin dba tu o prawo i porządek ..." do artykułu Wiry.  (26 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Tak bylo! KoLo nawet chwali sie, ze na jego zyczenie admin zlikwidowal moj art pt sracze II. Ktos inny nawet napisal, ze admin ukaral ofiare a nie winnego/ winnych. Ten tzw admin to nie jest przedni mysliciel on tego nie czyta nie rozumi !! Sracze II to byl dalszy ciag cytatow kilku pomylencow ktorych glownym zajeciem dnia jest wymyslanie nowych sposobow obrazania innych ludzi. Dzieki adminowi uchodzi im to na .....sucho!" do artykułu Wiry.  (26 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska