Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@pokrzywiony: zawsze warto rozmawiać z kosiarką ... Pod jednym warunkiem ! JA pozostaję SOBĄ. Wtedy można przemienić kosiarkę w ... Zmywarkę. Fajnie jest mieć czyste naczynia :-))) " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Koriolan:   " @Podobny: Dlaczego uznaję Teorie Słowa za zabawę ? Dlatego, że próbujesz znaleźć odpowiedź, analogię co to jest SŁOWO wśród praw natury, praw fizyki. W/g mnie żadne prawo natury nie odpowie Ci na pytanie .... Czym jest ISTOTA słowa ? Gdyż prawa naturalne, prawa fizyki badają JEDYNIE właściwości fizyczne. Tak jak badanie wody, lodu i pary wodnej NIGDY nie ..." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
podobny:   "@pokrzywiony: No właśnie.- czasami to co pozornie 'błędne' jest rozwijające. Bo czy np. odchody (obornik) uznałbyś jako 'dobre', czy jako 'złe'? W zależności od wykorzystania - są one dla nas pozytywne, albo negatywne, więc nie można jednoznacznie przypisać im tylko jednego znaczenia. Podobnie jest z naszym oddychaniem, podobnie z wydalaniem i … podobnie z myśleniem." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jak dobrze pójdzie nie ja będę to osądzał, także spokojnie.Zakrawarski nie wie w ogóle o czym ty piszesz, może jakby wiedział, łatwiej byłoby mu cokolwiek wyjaśnić, skoro nawet nie wie co piszesz, nie wie także co robiłeś, łatwo nim manipulować." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
pokrzywiony:   "@podobny: Mało tego Poeci każdego dnia tworzą nowe słowa, na potrzeby zaspokojenia rymów, ewentualnego poczucia estetyki w swych wierszach ... Z jakich potrzeb rodzą się słowa w słownikach ... ?" do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
podobny:   "@Koriolan: Problem jest również w tym, że próbujemy wyjaśniać jedne słowa, za pomocą innych słów i ciągle tkwimy w miejscu, bo każde ze słów użytych jest niedokładne i wymaga definicji - która również zależna jest od 'rozmytych' słów. Dlatego wolę odwoływać się do praw fizyki, bo przynajmniej są on doświadczalnie sprawdzone. Dam przykład 'maskowania' słowem słowa, w jednej tylko wyp ..." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Spłonęła mapa drogowa. Zatonął Lotniskowiec. Bezdzietny ojciec tłuste łapska zaciera. Wielka Nierządnica zdechła. Proroctwo się spełnia. Alleluja… Nie trzeba było smarować kredką po mapie. Nie trzeba było murów budować. Nie trzeba było sraczkowatego gówna w ..." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jak ci się to słowo wedrze między komórki to może cię rozerwać na pół i wtedy nastąpi era rozpatrywania rzeczywistości na poziomie molekularno fotonowym z wykorzystaniem oscyloskopu na pedały. To zaiste szanowny kolego nader ciekawa koncepcja. Na pewno godna głębszego niż dotychczas pochylenia się." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jesteście psychicznie chorzy, ty i krzywy już tak, każdy psycholog to tak oceni. Artykuł tej pani, jest o czymś innym, to nie błąd oceny, o czymś innym niż twój opis tu. Jako osoby trwale na marginesie społeczeństwa, powinniście się leczyć, a nie robić to co robicie i jeszcze starać się być wyznacznikiem. " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
pokrzywiony:   "@podobny: 'konieczność analizy myślenia 'negatywnego'' ... nie mam pewności czy to należy rozpatrywać kategoriami 'negatyw/pozytyw' może lepiej się nadadzą kategorie myślenia 'Dobrego/Błędnego' ? W ten sposób wejdziemy do problematyki odsiewania dobra od zła, czy nam jest potrzebne zło ? ... hmm, oczywiście że jest potrzebne bo to właśnie zło wyznacza nam parametry graniczne z których wyp ..." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
podobny:   "@podobny: Podobnie: czym jest nieszczęście? Niezadowoleniem, a właściwie - samoniezadowoleniem - z własnego życia?" do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Andrzej Maria Sadowski: czym ty utalentowany babochłopie już tu na eioba nie byłeś. Juliuszem, Joanną, Elżbietą, Andrzejem, Marią. Jutro będziesz Hildegardą, a pojutrze Balbiną ze zdjęciem Jenifer Lopez sikającą na dywan podczas rozdania nagród dla utalentowanych rodzin." do artykułu Magia męskiego imienia Maria.  (14 dni temu)
podobny:   "@Koriolan: Czy jestem szczęśliwy? A czym jest szczęście? Zadowoleniem lub lepiej - samozadowoleniem - z własnego życia?" do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Nie widzisz tego ? ' ... pytanie retoryczne, oczywistym jest że tego nie widzi bo gdyby widział to już dawno zmieniłby swoje schematy zachowawcze. Nie ma sensu prowadzić dialog z 'kosiarką' i to popsutą. :))))))))" do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
podobny:   "@Koriolan: Dziękuję, za zainteresowanie i próbę jakby syntezy Twoich przekonań z tym co występuje w tej teorii. Ponieważ jest to teoria związana z myśleniem, więc nie może się ograniczać tylko do myślenia 'pozytywnego'. Niezbędna jest również - a może przede wszystkim ze względu na swoją powszechność - konieczność analizy myślenia 'negatywnego'. Trzeba to czynić przez eksperymentowanie - nie tylko ..." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Ups mi się punkcik źle zrobił, sorry ( te knefliki zielony/ czerwony są takie malutkie ). Za to dałem plusy reszcie Twoich komentarzy ... ;) ... Geneza słowa tkwi o wiele głębiej niż ludzkie ustalenia dotyczące zawartości słowników, słowo jako paczka informacyjna może być rozumiana o wiele szerzej niż tylko kwestie literackie, słowo jako część rozwiązująca problem komu ..." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: cały czas osądzasz innych myśląc, że to prawda. A tymczasem to TYLKO Twoje ... Wyobrażenia ... Nie widzisz tego ? " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: My sobie możemy pogadać o min, max i o tym jakie dobrodziejstwo w rozwoju ma wyprowadzanie norm." do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   "@Hamilton: Że ty masz nieutalentowaną rodzinę, która nie potrafi sklecić dwóch zdań, która ciebie nie popiera, to nie znaczy, że inne rodziny nie są utalentowane i się nie kochają i się nie popierają. Widać, że ty nie mógłbyś sobie nawet wyobrazić, że rodzina może się popierać. Współczuję ci, takiej rodziny!." do artykułu Magia męskiego imienia Maria.  (14 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: Podobny Słuchając Twojego klipu 'wir' wydaje się, że osiągnąłeś 'pokój'. Ja nazywam to oświeceniem. Czytając Cię wydaje mi się, że jednak cierpisz. Czy możesz napisać - kim jesteś ? " do artykułu TSe - działanie..  (14 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska