Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimWcześniejsze wpisy
zakrawarski:   " https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25608342,katecheta-zagrozil- uczniowi-ze-zedrze-mu-z-bluzy-serduszko.html#S.main_topic-K.C-B.6-L.3.maly 15-letni Mikołaj to jeden z 39 tegorocznych wolontariuszy WOŚP z Zespołu Szkół Publicznych  im. Jana Pawła II w Kudowie-Zdrowiu. Gdy dwa dni po finale przyszedł na lekcję religii z serduszkiem naklejonym na bluzie, k ..." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'Kościół rzymsko katolicki może w Polsce upaść jedynie na skutek ogólnoeuropejskiego kryzysu krk.' ... Zgoda ! Przypuszczam, ze w Polsce utrzyma sie najdluzej ! Nadzieja w mlodych ktorzy zastapia go internetem ?!" do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (2 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !  (2 dni temu)
zakrawarski:   "@Adam Jezierski: 'W latach 80-tych XX wieku Polska bez żadnej łaski była niemal codziennie w czołówkach dzienników telewizyjnych na całym świecie' Potwierdzam twoje zdanie ! W tym czasie poczta w Szwecji oglosila, ze przesylki do Polski mozna wysylac bezplatnie. Kilka osob prosilo o adres do kogos do kogo mogliby wyslac paczke. Podalem m.in. adres przedszkola w ..." do artykułu Dlaczego Stefan W. zamordował Prezydenta Gdańska?.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Adam Jezierski: Zgoda ze lata 1900-setne to wiek 20-sty Jednoczesnie slowa jak: 'W latach po 1926 roku zaprowadził kolejne radykalne reformy. Wprowadził łaciński alfabet, zabronił noszenie turbanów, zaprowadził szwajcarskie prawa, dał kobietom prawo głosu..... Kemal jako pierwszy przywódca w świecie islamu dokonał oddzielenia prawa islamskiego od świecki ..." do artykułu Religijne zaciemnienie.  (4 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'TYLKO w realu' . Real Madryt ? (Madrid)" do artykułu Dlaczego nie jestem naukowcem ?.  (4 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Dlaczego nie jestem naukowcem ?  (4 dni temu)
zakrawarski:   "Pogrom w Radziłowie. W 1941 r. mój ojciec zabił 16-letnią Żydówkę. Po latach obwinił za to Kościół ... Zaprowadzili ją na pole, kazali kopać dół. Zaczęli bić. Skrodzki kijem, Kosmaczewski kamieniem. Zasypali ją w płytkim dole - był nie głębszy niż pół metra. ... sznebuldog13.01.2020, 08:17 Kosciół katolicki od samego początku był sprawcą mordów, zagład, wojen. ..." do artykułu Religijne zaciemnienie.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'kościół katolicki odszedł od Boga i jest po prostu kolejna instytucją' Ogromnie i bezpodstawnie uprzywiljowaną ! " do artykułu Religijne zaciemnienie.  (5 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Religijne zaciemnienie  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: To tylko....... przelewanie z ....... pustego w próżne. Dla slownej zabawy !" do artykułu Okruchy ..... kolejne.  (7 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Okruchy ..... kolejne  (8 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Kundlizm  (10 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Lucek i jego kolega  (11 dni temu)
zakrawarski:   "@Zdzisław Sadowski: Obecna 'przewodnia rola....eioby (narodu) milord36 to Lipski. 'Jego arty' to ustawki dokonywane na zamowienie 'wladzy spragnionych' i poparte prze 'blogoslawionych' A Lipski sam to wtyczka przy pomocy ktorej te ustawki sa tu wprowadzane. Ustawnicy 'czynia' zeby jego bylo na wierzchu ! A do tego 'Wy' popieracie go ! Niewiedza ? Czy ??" do artykułu Rok 2019 w statystyce.  (17 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Rok 2019 w statystyce  (17 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Zycze Ci aby tak bylo !" do artykułu Myślenie magiczne zastępuje metodę naukową.  (18 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Myślenie magiczne zastępuje metodę naukową  (18 dni temu)
zakrawarski:   "@Adam Jezierski: 'Systemy magiczne mają w większości to do siebie, że zawierają odpowiedzi na wszystkie pytania. Fakt, że niektóre z tych odpowiedzi są absurdalne' ... Wszystkie religie od zarania istnienia czlowieka byly i sa ...absurdalne. Te aktualne rowniez ! Kiedy czlowiek czegos nie rozumial przypisywall to bogu !" do artykułu Myślenie magiczne zastępuje metodę naukową.  (18 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Bóg, człowiek i bomba !!  (19 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Przebieraniec Arcygłupek  (20 dni temu)
zakrawarski:   "@Adam Jezierski: wyższość katolickich głupców nad zwykłymi głupcami ! Wyższość katolickich pedofilów nad cywilnymi ! Wyższość kupy biskupa (kupa bis) nad kupa niebiskupa. Kupa katolickiego biskupa ma lepsza zawartosc, bo zrobila ja biskupia dupa ! Itd, itd !!!" do artykułu Ekologiczny postępacki kociokwik.  (20 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'I może go oświeci ?' ..... Za późno !" do artykułu Tradycyjne już życzenia na ...Nowy Rok !.  (20 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: 12 godz. temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 287.032
Wyświetlenia artykułów: 257.288
Obserwujący użytkownicy: 10
Odwiedziny profilu: 24.166
Przeczytane artykuły: 39
Ocenione artykuły: 473
Komentarze: 5540
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska