Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimDzisiaj
zakrawarski:   "@_serpico_: Z szacunku do ciebie odpowiem kitkowi....... Nasza najwieksza 'krzyzowka' jest.....Fryderyk Chopin ! Przed laty przeprowadzono plebiscyt pytajac 'Kogo ze zmarlych Polakow chcialbys spotkac' Zdecydowana wiekszasc odpowiedziala....Fryderyka Chopina !!! Szacun za Twoja Wole przepychania sie z fanatykiem !" do artykułu R 1 A 1 A 7 czyli 35 % z nas....  (8 godz. temu)
Wczoraj
zakrawarski:   "@Ziemowit Howadek: Zgadzam sie !" do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (9 godz. temu)
zakrawarski:   "@Kitek: https://www.youtube.com/watch?v=7diHipb3ip8 ...... Powyzej w arcie cyt: Tecel argumentuje sprzedaży odpustow ! 'Potem innej jeszcze użył broni i rzekł: 'Wiecie, dlaczego pan nasz tak wielką rozdziela łaskę? Trzeba w Rzymie odbudować rozpadający się kościół Piotra i Pawła, aby nie było równego mu na ziemi. W nim spoczywają kości świętych apostołów Piotra i Pawła i wiel ..." do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (9 godz. temu)
zakrawarski:   Popularny artykuł: Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !  (10 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: W Newsweeku....tak i od-do w GW Sprubuje jeszcze z ......J Kowalskim !" do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (15 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Wszedlem na Jan kowalski i napisalem odpowiedz na twoje pytanie z 25-go odnosnie polskiego 'wkladu' do Watykanu. A oto moja odpowiedz : ''Jeszcze brakowało mi kwot jakie Polska wydaje watykanowi' Czesc, tu Zakrawarski z eioby. Na to pytanie bardziej dokladnie moze ci odpowiedziec Ojciec Chrzestny z Corleone. on zna te cyfry ale na pytanie nie odpowie ..." do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (17 godz. temu)
zakrawarski:   "@Henear: A swiadomosc maxymalna to......sen wieczny !?" do artykułu Polemika z Panią dr Danutą Adamską-Rutkowską #1.  (17 godz. temu)
zakrawarski:   "@awers: Ty kladziesz Tomasza i Marksa na tej samej pułce. ! Moze postaw na ....pólce....Słownik ortograficzny i zacznij czytac .....od 'A' zamiast pouczac !?" do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (17 godz. temu)
zakrawarski:   "'Świat jest pustką w której kłębią się iluzje' Zdarza sie, ze mozna sobie rozwalic leb o twarda rzeczywistosc !?" do artykułu Polemika z Panią dr Danutą Adamską-Rutkowską #1.  (18 godz. temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Polemika z Panią dr Danutą Adamską-Rutkowską #1  (18 godz. temu)
zakrawarski:   "@awers: Art to nie wlasne poglady tylko fakty: ... https://www.youtube.com/watch?v=7diHipb3ip8 ... Extra, Expres, Extremalny pisze sie przez 'X' (w originalnej pisowni) Chrystus-Hitler, czy chrystus-hitler jest 'rownowarte' bo to wlasnie oni obaj spowodowali najwieksze katastrofy humanitarne w dziejach ludzkosci. " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (18 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Wszedlem na zalaczony link.....jak znalezc tam ....ciebie ?" do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (18 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Dziek ! Sprobuje, zakladam, ze temu poradze ! Dobrze, ze sie odezwales......co oznacza, ze zyjesz !? Czy ?" do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (19 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Dobrze ! Jak to zrobic ?" do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (19 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
zakrawarski:   "@_serpico_: to było w 2105. Szukam zawsze twoich wpisow bo twoja zdolnosc przewidywania przyszlosci jest niezawodna. Serpico ten .......niezastapiony ! Masz jeszcze cos w 'zanadrzu' ? Oglos !! " do artykułu Polish idioten zapłaci za więzienia CIA w Polsce za „polskie obozy koncentracjne.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Mariusz Kajstura: To wlasnie zawartosc butelki, ilosc, stezenie, ew, jakosc 'tworzy' i 'rezyseruje' film. Przy nadmiarze film moze sie nawet zerwac....jak wiesz. W opisie raju Marcina nastepuje taki fenomen ....... ''pociągnąłem tęgi łyk. I po chwili byłem w Raju...'' " do artykułu Świat jest złudzeniem.  (5 dni temu)
zakrawarski:   " 'Wziąłem butelkę z poziomkową nalewką i pociągnąłem tęgi łyk. I po chwili byłem w Raju... Kto tak naprawdę reżyseruje ten mój sen? Nazwisko rezysera czesto jest umieszczone na butelce ! Moze byc Smirnof, Martini, cale tabuny podstepnych Szkotow. Przeczytaj przed uzuciem !! " do artykułu Świat jest złudzeniem.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "Świat jest złudzeniem.... Do zludzenia przypominajacy.....Świat !" do artykułu Świat jest złudzeniem.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: A jusci ! Domyslalem sie, ze tak jest. Idac sladem Dzigorzewia to znajduje, ze ludziska mieszaja pojecia jak historie z histeria, proste z krzywym, polewanie z paplaniem .......wiec polewaj ! Mialem lepsza mysl ale zanim zlapalem mysze to mi ucielka.....mysl Mysz zostala !" do artykułu Big Bang.  (9 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Potwierdzam jak rzeczoznawca od wybuchow wszelkich, ze twierdzenie Hamiltona wszelkowielkiego o prawybuchu w Dzigorzewie jest zgodne z prawda. PS HS zaczynasz ....deptac mi po pietach !" do artykułu Big Bang.  (9 dni temu)
zakrawarski:   "Okrągły stół – największa manipulacja w historii Polski Nic to w porownaniu z manipulacja 'dobrej zmiany'' ktorej produktem jest ten gniot. Podyktowany przez gnoma ktory pragnie dopisac sie do historii dziesiatki lat po jej stworzeniu ! " do artykułu Okrągły stół – największa manipulacja w historii Polski..  (10 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'Kto daje przykład ?' Zakrawarski......zapomniales ? A oto przyklad, czytaj to sobie wszystko przypominsz....... Prawica stworzy teraz 'prawo' ktore zabrania skretu w lewo i jest wazne retroaktywnie od dnia wypadku. Szczegolny zakaz beda mialy samochody Fiat seicento. Sejm uchwali prawo w trzy minuty ! Czas na podniesienie i liczenie rak ! ..." do artykułu Hejt i bylejakość..  (13 dni temu)
zakrawarski:   "@Kitek: 'interwencja jego ojca w postaci tak solidnego lania kijem od szczotki' Ale tobie, jak widac, nawet to nie pomoglo ! I teraz musisz zyc tak jak żydomason i syjonista nakazuja bo sa bardzo zdolni; bez ...kija !" do artykułu Władza Absolutna....  (13 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: 5 godz. temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 68.420
Wyświetlenia artykułów: 55.859
Obserwujący użytkownicy: 5
Odwiedziny profilu: 8.368
Przeczytane artykuły: 49
Ocenione artykuły: 223
Komentarze: 2699
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska