Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimDzisiaj
zakrawarski:   "@Koriolan: Tu nie ma uleglosci jednego czlowieka w stosunku do drugiego. Kimkolwiek jest jeden i kimkolwiek ten drugi. Sprzataczka w ministerstwie mowi do ministra po imieniu. Jedynym wyjatkiem jest Krol ...Karl XVI Gustav.... do ktorego Mowi sie -Ers Maestet- Wasz Maestat Ale nawet do niego wielu mowi po prostu ...Gustav... A wiec w szkole jest tak samo. Uczniow ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (godzinę temu)
zakrawarski:   "@Hamilton: Jesli tak to dlaczego umiesciles mnie w szkole PRL-u Tam bylo wyraznie napisane: 'Mieszkam tu od ponad 40 lat, zona tubylczanka, a wspominam o tym bo ten czas czyni, ze bylem swiadkiem wielu szczegolnych wydarzen' " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (2 godz. temu)
zakrawarski:   "Hamie: Gdybys nie byl zamroczony jakims trunkiem, lub proszkiem, to widzilbys Co ? I jak ! Miejsce, uplyw czasy no i temu 2+2 tez bys poradzil. Sprobuj jeszcze raz, jesli nie pradzisz popros o EKG !! @Hamilton: Piszesz sensownie wiec odpowiadam. Mieszkam tu od ponad 40 lat, zona tubylczanka, a wspominam o tym bo ten czas czyni, ze bylem s ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (3 godz. temu)
zakrawarski:   "@Hamilton: Cepie, to mialo miejsce tam gdzie mieszkam od lat 70-tych tzn w Szwecji Z niewnawisci do wszystkiego mozg przestal ci dzialac zupelnie. Pozostalo ci juz tylko PRL oraz..hahaha, hahaj dalej..... . Hamilton: 'Wierzysz w Boga ? 17 dni temu '- Jako nauczyciel w szkole klasy 7-8-9 widzialem, ze na poczatku lat 70-tych szkola zapraszala miejscowego ksiedza na uroczystos ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (5 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
zakrawarski:   Nowy artykuł Dla Admina ....ku rozwadze  (2 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Rachunki  (4 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Do roboty !!!" do artykułu Rachunki.  (4 dni temu)
zakrawarski:   "Yoyo-kolo, yoyo-kolo, yoyo kolo = Nie nadaje się !!! " do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (4 dni temu)
zakrawarski:   "@Janusz Nitkiewicz: ??? :):):)" do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (4 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton: HAM IL TONK UN - te literowki to moje Swiateczne prezenty dla ciebie. Wiem ile radosci daje ci wyszukiwanie ich i......raptem -lojmatko- mam go ! Na twojej -buzi- wypieki, radosc i zadowolenie do konca dnia. Zrob sobie tabelke i zaprowadz statystyke ! Obiecuje -podsylac ci te prezenty ! zazywlam cui serdowicne pozozdraqwowiwneia ! Cieszysz sie ? / ..." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (4 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Leciwy dyktator  (4 dni temu)
zakrawarski:   "@Janusz Nitkiewicz: Twoj argument jest pierwszym glosem rozsadku po tym artem. Wszystko mozna usprawwiedliwic jednym czy drugim argumentem. Powolujac sie na schrzenia mozna zlikwidowac kodeks karny wogole. Ale zwroc uwage kto to pisze !? " do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (4 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton: Widzę największy błąd....ciebie, ale usunąć ciebie ani nie chcę ani nie mogę. Dryfuj dalej w poszukiwaniu tego błędu tzn siebie samego. Ty tego oczywiscie nie rozumisz ponieważ ograniczony, przez nienawiść, sposób myślenia i pojmowania  na to ci nie pozwala." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "Porownanie statysatyk o pedofilji w Skandynavii z ta w Polsce nie moze byc adekwatne poniewaz tej w Polsce w srod katilickich ksiezy -Nie ma- A jesli cos sie jakos -przepchnie- do publicznej wiadomosci to napotyka na takie komentarze ze strony 'swietych mezow' ... '''Na początku października Michalkiewicz, publicysta związany z Radiem Maryja, Telewizją Trwam or ..." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (5 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Rozmowa między Panem a Plebanem  (5 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Motyl  (7 dni temu)
zakrawarski:   "@Henear: Wypowiadasz slowa prawdy bo....! ... ''Przede wszystkim Jezus nie pochodził z Nazaretu ani z Betlejem. W momencie gdy się urodził, a więc około szóstego–siódmego roku przed naszą erą (przed narodzeniem Chrystusa?), tereny dzisiejszego Betlejem i Nazaretu nie były zasiedlone. Te miejscowości pojawiają się po to, by można było dopasować postać Jezusa do proroctw zawartych w St ..." do artykułu Pytanie o Jezusa i potrzebne Ci zbawienie.  (7 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Tak ! Internret stworzyl ....odwaznego....tchorza ale ta 'odwaga' to tylko jego chorobliwe wyobrazenia. Tchorz pozostaje tchorzem !!" do artykułu Bóg, świat, człowiek, katolik i jego kościół III.  (7 dni temu)
zakrawarski:   "Dla zainteresowanych: link do reportazu ktory tu przetlumaczylem !! . https://www.msn.com/sv-se/nyheter/utrikes/pedofili-bedr%C3%A4geri-mord-de-v%C3% A4rsta-skandalerna-i-katolska-kyrkan/ss-BBL774F?ocid=spartandhp#image=2" do artykułu Bóg, świat, człowiek, katolik i jego kościół III.  (8 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Te ludzie karykatury moga krzywdzic dzieci, matki i czynic wszelkie zlo dlatebg, ze spoleczensta milcza mimo, ze wiedza, czego ten art i reakcje na niego wyraznie tego dowodza ! Czytalem, ze Jankowski, spowiednik Soligarnosci, byl jednym z nich. Dzieci uciekaly przed nim ale dorosli postawili mu pomnik ! Za co ? Co dziala w tych przypadkach ? Tchorzostwo, hipokryzja czy glupota ? " do artykułu Bóg, świat, człowiek, katolik i jego kościół III.  (8 dni temu)
zakrawarski:   "@Janusz Nitkiewicz: Art jest tlko przetlumaczeniem tekstow z angielskiego i szwedzkiego jezyka. A oto odcinek o jedeniu na podlodze: ... 2001 bad Australiens romersk-katolska kyrka om ursäkt för de brutala tillstånd som över 1000 barn ställdes inför när de skickades till australienska katolska skolor mellan sent 1930-tal och 1960-tal. Enligt BBC “blev många våldtagna, piskade, ..." do artykułu Bóg, świat, człowiek, katolik i jego kościół III.  (8 dni temu)
zakrawarski:   "Art zawiera fakty, i cytowane zdarzenia, w zagranicznej prasie ! Ale te ludzkie cierpienia odrzuca p e d o f i l, w probie obrony swoich kolegow pedofilow, jako spam. P e d o f i l u, powiedz Filomenie Lee, ze jej proba odszukania swojego dziecka to tylko spam !! " do artykułu Bóg, świat, człowiek, katolik i jego kościół III.  (8 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Tlen i klimat  (8 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Na Ziemi tak jest ale gdzie indziej ??? Podpowiem ci:....W Rosji mezowie zabijaj 10 000 swoich zon rocznie ! A 30 000 zon bija w jeden dzien. Rosyjska Duma zlikwidowal wlasnie paragraf ktory dotychczas zabranial bicia w rodzinie. 'Dumni Rosjanie postanowili powrocic do starej, narodoawej tradycji nie ingerowania w sprawy rodzinne. Rosjanka w programie ..." do artykułu Tlen i klimat.  (8 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 209.003
Wyświetlenia artykułów: 186.077
Obserwujący użytkownicy: 8
Odwiedziny profilu: 17.817
Przeczytane artykuły: 52
Ocenione artykuły: 355
Komentarze: 4579
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska