Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimWczoraj
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: Tak to prawda. Jak to jedno idzie z drugom w 'parze' nie sprawdzalem. Tu sa rowniez paradoksy ze ....hej...hej ! Najwiekszy to twierdzenie, ze Szwecja byla neutralna w czasie wojny. W rzeczywistosci dostarczali Hitlerowi stal (50% wszelkiej broni hitlera wraz z marynarka z tej stali) Wolfram, lozyska kulkowe i co potrzebowal. Wszystko przez Narwi ..." do artykułu Księga Rodzaju 33,1-4.  (5 godz. temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: To lata 'na obczyznie' czynia, ze obiad byl .....pyrzny ! Ktos nam daje milosno-czerwone oceny ! Uzywam polskiego jezyka tylko w tych wpisach. Czasami zdaze sie zastanowic, a czasami tylko fonetycznie.....czasami idiotycznie ! " do artykułu Księga Rodzaju 33,1-4.  (6 godz. temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: Pszyznaje, nie widzialem tego awansu. Byc umieszczonym w czolowce wiadomosci redagowanych przez taka znakomitosc to nizasluzony awans. Ale przyznaje to lachocze maja próżność .....choc teraz jest .....wypelniona ! Zjadlem obiad !! " do artykułu Księga Rodzaju 33,1-4.  (8 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Racja ........Napisal ! 'Nawet tak male 'społeczeństwo' jak eioba jest odzwierciedleniem przekroju społeczeństwa w całości. Każda indywidualność prezentując tu swój pogląd reprezentuje jednocześnie, świadomie lub nie, jakąś grupę w społeczeństwie która ma podobne poglądy do tych które tu porusza' http://www.eioba.pl/a/5a5x/nie-odpuszczaj-im-albowiem-oni-wiedza-co-czynia" do artykułu Akcja - reakcja.  (8 godz. temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: Gdzie ten Zakrawarski ? Sam go szukam ! Cholerna powsinoga !!" do artykułu Księga Rodzaju 33,1-4.  (8 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Mozna sie spierac o wlasciwe okreslenie czlowieka ktory wierzy w istnienie aniolow tzn. czlowiek ze skrzydlami, diablow tzn. czlowiek z rogami i nieskonczona ilosc twierdzen z zkresu religii. Naiwnosc to chyba najbardziej lagodne okreslenie tych ludzi. Inne to chyba po prostu ......glupota. To jest w kazdym razie stan umyslu ktory czyni, ze ten 'uszkod ..." do artykułu Listy.  (12 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Z cala pewnoscia moge stwierdzic, ze w kosciele nie bylem ! No to jak ? Mozesz potwierdzic swieta fraze o blogoslawionych cichych ktorzy posiada ziemie ? Innymi slowy, czy jest granica ludzkiej naiwnosci ? Pisze cos na ten temat. Widzac ten swiat stwierdzam, ze zlo przyszlo wraz z czlowiekiem a po duzej czesci z religiami ! " do artykułu Listy.  (16 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'treść troszkę dla mnie naiwna' ...... Do naiwnych swiat nalezy. Pochodzi od: Blogoslawieni naiwni albowiem oni posiada ziemie. Jako znawca swietych fraz....mozesz potwierdzic te .....boskie slowa ?" do artykułu Listy.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Przestawiles litery....to nie wszechmocny, tylko weszmocny. To taki co zgniata gnidy i wszy !! " do artykułu Księga Rodzaju 32,8-14.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: Swiatowa Organizacja Zdrowia ustalila, ze c:a 30% diagnoz lekarskich w skali swiatowej są błędne." do artykułu Krótka historia o stracie.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: Piszac przed kilku dniami 'Karl pisal o Indianach nigdy tam niebedac miales jego na mysli ? Karl May: Sławę przyniosła mu szczególnie seria powieści dziejących się na Dzikim Zachodzie, których najbardziej znanymi bohaterami byli Winnetou, szlachetny wódz Apaczów i jego biały przyjaciel Old Shatterhand – alter ego pisarza. Sukces powieści polega na tym, że fikcyjne wy ..." do artykułu Zanim kogoś oczernisz podłym słowem, najpierw dobrze go poznaj....  (2 dni temu)
zakrawarski:   "@Skalny Kwiat: Co 'podnosi' Dyl/a/owi to ty, jako kobieta, wiesz lepiej ! Ja znam tylko jego 'milosc' do sil ......wyzszych....choc te tez ponosza !" do artykułu Manipulacja - siostrzeniec Freuda, ojcem propagandy w USA i nie tylko....  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@_serpico_: Przed 4-5 dniami widzialem w GW wpis Contry (tow rydzyk) i az sie usmialem bo byl znow....postokraglowy...polscy politycy jako wasale USA i to wszystko inne ....jak zwykle. Jestes sprytny w internrcie i znajdziesz to jesli chcesz. Jesli ci sie uda....podaj link. Oczywiscie pamietan wszystko.....fajnie, ze jestes.... bywaj !!!! " do artykułu Manipulacja - siostrzeniec Freuda, ojcem propagandy w USA i nie tylko....  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Dziki: że wierzę w istnienie istoty wyższej. ...... Zdajesz sobie sprawe, ze wiara w sily wyzsze nie powoduje, ze one istnieja ? Ludzie wierzyli i wierza, ze anieli machajac skrzydlami wniesli czlowieka do nieba. Mozna w to wierzyc przy dzisiejszym stanie wiedzy i zachowac zdrowy rozsadek? Wierzysz w to ?? Zaczynam rozumiec co ponioslo Dyla ! " do artykułu Manipulacja - siostrzeniec Freuda, ojcem propagandy w USA i nie tylko....  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: pupa mnie zabolała ... aj ... wytrych ? ...... Zwroc uwage, ze 'wytrych' umiescilem w cudzyslowie co oznacza, ze to slowo mozna i nalezy zastapic wieloma innymi a wiele z tych slow to tylko na 'cacy'.....wybieraj !" do artykułu Manipulacja - siostrzeniec Freuda, ojcem propagandy w USA i nie tylko....  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Skalny Kwiat: Można trafić gorzej niż na Dyla... ...... Mozna ! Sam mam konto z Dylem na plus. Dyl nie taki straszny, jak go niektorzy maluja. Ale do Dyla potrzebny jest bardzo specyficzny ......'wytrych'" do artykułu Manipulacja - siostrzeniec Freuda, ojcem propagandy w USA i nie tylko....  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Aneszka: 'Eioba to zamknięty krąg' ...... Kto i czym to zamknal ? Daj przyklad !" do artykułu Roast.  (5 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Krótka historia o stracie  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: I znow mamy podobne przezycia..... Moj maly syn mial wysoka temperature. Kiedy przekroczyla 40 stopni pojechalismy na pogotowie. Tam temperatura przekroczyla 41 stopni wowczas läkarz powiedzial Jesli temperatura przekroczy 42 to on zasnie....mojego uczucia nie da sie opisac.... Dzis mozesz go widziec na Youtube .......Trzymaj sie !" do artykułu Krótka historia o stracie.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: W dawnych czasach robiono 'sakiewki' ze zwisu mosznego !!! Interpretuj moje slowa jak mozesz,,,,ale radze .....jak powyzej !" do artykułu Odejście.  (6 dni temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: Chlopaki...jesli chcecie podlac wianeczek to musicie miec pelny .....pugilares .....ten drugi tez ! Dobra rada od ....konesera ! W jakim stanie sa wasze ......pugilaresy ? " do artykułu Odejście.  (6 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Wszyscy mają tą samą ? ...... Nie, jest jeszcze ta......mi-losc w gardle stanela !!" do artykułu Uniwersalny Umysł cz. II.  (7 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Wlasnie dzisiejsze wiadomosci podaja, ze w tym roku 85,848 osob wypisalo sie z kosciola porównujac z 46,895 w roku ubieglym !" do artykułu Nowa nauka islamu.  (7 dni temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: 'w 2043 ma być hołoty 9 mld' A w oceanach swiata w roku 2050-tym ma byc wiecej plastiku niz ryb. Nadzieja w genialnych wynalazcach bo przeciez 'Kowalscy' swiata tego plastiku nie przestana uzywac ?! Nawolywanie do rozsadku ....ludzi....to wolanie na pustyni !" do artykułu Smog.  (8 dni temu)
zakrawarski:   "@Skalny Kwiat: Czytalem i dalem +" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (8 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: 6 godz. temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 63.682
Wyświetlenia artykułów: 51.828
Obserwujący użytkownicy: 5
Odwiedziny profilu: 8.051
Przeczytane artykuły: 89
Ocenione artykuły: 213
Komentarze: 2578
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska