Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimDzisiaj
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: Swiatowa Organizacja Zdrowia ustalila, ze c:a 30% diagnoz lekarskich w skali swiatowej są błędne." do artykułu Krótka historia o stracie.  (11 min. temu)
Wczoraj
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: Piszac przed kilku dniami 'Karl pisal o Indianach nigdy tam niebedac miales jego na mysli ? Karl May: Sławę przyniosła mu szczególnie seria powieści dziejących się na Dzikim Zachodzie, których najbardziej znanymi bohaterami byli Winnetou, szlachetny wódz Apaczów i jego biały przyjaciel Old Shatterhand – alter ego pisarza. Sukces powieści polega na tym, że fikcyjne wy ..." do artykułu Zanim kogoś oczernisz podłym słowem, najpierw dobrze go poznaj....  (23 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
zakrawarski:   "@Skalny Kwiat: Co 'podnosi' Dyl/a/owi to ty, jako kobieta, wiesz lepiej ! Ja znam tylko jego 'milosc' do sil ......wyzszych....choc te tez ponosza !" do artykułu Manipulacja - siostrzeniec Freuda, ojcem propagandy w USA i nie tylko....  (dzień temu)
zakrawarski:   "@_serpico_: Przed 4-5 dniami widzialem w GW wpis Contry (tow rydzyk) i az sie usmialem bo byl znow....postokraglowy...polscy politycy jako wasale USA i to wszystko inne ....jak zwykle. Jestes sprytny w internrcie i znajdziesz to jesli chcesz. Jesli ci sie uda....podaj link. Oczywiscie pamietan wszystko.....fajnie, ze jestes.... bywaj !!!! " do artykułu Manipulacja - siostrzeniec Freuda, ojcem propagandy w USA i nie tylko....  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Dziki: że wierzę w istnienie istoty wyższej. ...... Zdajesz sobie sprawe, ze wiara w sily wyzsze nie powoduje, ze one istnieja ? Ludzie wierzyli i wierza, ze anieli machajac skrzydlami wniesli czlowieka do nieba. Mozna w to wierzyc przy dzisiejszym stanie wiedzy i zachowac zdrowy rozsadek? Wierzysz w to ?? Zaczynam rozumiec co ponioslo Dyla ! " do artykułu Manipulacja - siostrzeniec Freuda, ojcem propagandy w USA i nie tylko....  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: pupa mnie zabolała ... aj ... wytrych ? ...... Zwroc uwage, ze 'wytrych' umiescilem w cudzyslowie co oznacza, ze to slowo mozna i nalezy zastapic wieloma innymi a wiele z tych slow to tylko na 'cacy'.....wybieraj !" do artykułu Manipulacja - siostrzeniec Freuda, ojcem propagandy w USA i nie tylko....  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Skalny Kwiat: Można trafić gorzej niż na Dyla... ...... Mozna ! Sam mam konto z Dylem na plus. Dyl nie taki straszny, jak go niektorzy maluja. Ale do Dyla potrzebny jest bardzo specyficzny ......'wytrych'" do artykułu Manipulacja - siostrzeniec Freuda, ojcem propagandy w USA i nie tylko....  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Aneszka: 'Eioba to zamknięty krąg' ...... Kto i czym to zamknal ? Daj przyklad !" do artykułu Roast.  (4 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Krótka historia o stracie  (4 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: I znow mamy podobne przezycia..... Moj maly syn mial wysoka temperature. Kiedy przekroczyla 40 stopni pojechalismy na pogotowie. Tam temperatura przekroczyla 41 stopni wowczas läkarz powiedzial Jesli temperatura przekroczy 42 to on zasnie....mojego uczucia nie da sie opisac.... Dzis mozesz go widziec na Youtube .......Trzymaj sie !" do artykułu Krótka historia o stracie.  (4 dni temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: W dawnych czasach robiono 'sakiewki' ze zwisu mosznego !!! Interpretuj moje slowa jak mozesz,,,,ale radze .....jak powyzej !" do artykułu Odejście.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: Chlopaki...jesli chcecie podlac wianeczek to musicie miec pelny .....pugilares .....ten drugi tez ! Dobra rada od ....konesera ! W jakim stanie sa wasze ......pugilaresy ? " do artykułu Odejście.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Wszyscy mają tą samą ? ...... Nie, jest jeszcze ta......mi-losc w gardle stanela !!" do artykułu Uniwersalny Umysł cz. II.  (6 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Wlasnie dzisiejsze wiadomosci podaja, ze w tym roku 85,848 osob wypisalo sie z kosciola porównujac z 46,895 w roku ubieglym !" do artykułu Nowa nauka islamu.  (6 dni temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: 'w 2043 ma być hołoty 9 mld' A w oceanach swiata w roku 2050-tym ma byc wiecej plastiku niz ryb. Nadzieja w genialnych wynalazcach bo przeciez 'Kowalscy' swiata tego plastiku nie przestana uzywac ?! Nawolywanie do rozsadku ....ludzi....to wolanie na pustyni !" do artykułu Smog.  (6 dni temu)
zakrawarski:   "@Skalny Kwiat: Czytalem i dalem +" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (6 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Rowniez usilowalem zwrocic uwage swistaka na to aby nie zadzieral z zydami bo to oni steruja bogami....ten przy bramie tez zyd. Ale do swistaka to nie dociera: przyklad ! ...... Wielkoponiedziałkowy serwis otwiera świstak twierdząc że: 'Żydokomuna stręczy się z braterstwem' Te słowa i następne które znamy dwodzą, że świstak wyssał antysemityzm już z pi ..." do artykułu Nowa nauka islamu.  (6 dni temu)
zakrawarski:   "@Skalny Kwiat: Dziekuje, pozdrow go !" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (6 dni temu)
zakrawarski:   "@Skalny Kwiat: Dzieki ! A co z tym znajomym ? Cos mu doskwiera ??" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (6 dni temu)
zakrawarski:   "Przed uplywem czasu ???? pisal tu Krzysztof Mrozowski.....czy to ten sam ?? http://www.newsweek.pl/g/crop/1200/645/newsweek/636186957826728183.jpg " do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (6 dni temu)
zakrawarski:   "@mgr inż.Bogdan Góralski: 'Rosjanie mądrze mówią 'Pożiwiom...uwidim' ......Do 'madrosci' rosyjskiego systemu nalezy rowniez ten.... Skolko ljet....pyta przesluchujacy 'oskarzonego' ? ten odpowiada ....dwadcat piac......bolsze nie budziet ...... ...... Pozywiom ??? Uwidim ???" do artykułu Dziwne przypadki Bogdana Góralskiego.  (7 dni temu)
zakrawarski:   "Jedyny dowod na sily wyzsze dal Javier Sotomayor skaczac 1993 w Salamance (aktualny do dziś) rekord świata wynikiem 2,45 m. A o tyczce to Bubka rekord świata na stadionie wynoszący 6,14 metrów i 6,15 w hali. Pozostale sily wyzsze to sily ......nieczyste, czyli ......nizsze." do artykułu Dziwne przypadki Bogdana Góralskiego.  (8 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Zazdroszcze ci bigosu.....tego przysmaku nikt tu nie potrafi upichcic ! " do artykułu Rejs..  (8 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Rejs.  (8 dni temu)
zakrawarski:   "Ktostam, gdziestam dal sie powiesic dla towarzystwa.......wiec jak WY to i ja...... Choc nie wiem co wam dolega ?" do artykułu Rejs..  (8 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: 18 min. temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 63.592
Wyświetlenia artykułów: 51.762
Obserwujący użytkownicy: 5
Odwiedziny profilu: 8.039
Przeczytane artykuły: 101
Ocenione artykuły: 213
Komentarze: 2569
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska