Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimWczoraj
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Z jednej strony bezkrytycyzm ale za umiszczenie originalnego, czarno bialego zdjecia z pogrzebu pomordowanych zydow w powojennej Polsce w arcie -Kielce- zostalem przez zwolennika bezkrytycyzmu .....obrzygany. PS z uhonorowaneggo wujka Kima nie bylo nawet sladu, Bo order byl 'ani sladu po nim. Kim " do artykułu Kto krytykuje....  (16 godz. temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Dziwi, ze ty jeszcze mozesz pisac tak frywolnie. Sprawdze jutro czy jeszcze zyjesz. Hamiltonu braciszku, pozdrowiona z zyczenioskami zdrowiutenka, kochaniutki ! W Imie spoleczenstwa idealnego Kim skazal swojego wujka na smierc za to, ze ten -kimnął- podczas jego przemowienia. Ale w kraju idealno bezkrytycznym zabili go w sposob bardzo honorowy. Strzelili do niego z armaty. Pozdrowieniatka cieplutenkie ! " do artykułu Kto krytykuje....  (16 godz. temu)
zakrawarski:   "@jackochan: Złotousty !" do artykułu Wygrana Kamila Stocha na dużej skoczni w Piongczang 2018.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
zakrawarski:   Głos na artykuł Opowieść o mnichach  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Usilujesz wbic gwóźdź.....w margaryne (lub w podobna maź g....) Latwo wchodzi ale rownie latwo wychdzi. Argument nie trzyma sie u kogos kto uwaza ze: ''cały świat wcale tego nie słucha i nadal nam to wszystko przypisują '' Wiedzac, ze swiat niczgo nam nie przypisywal !! Lub: ''niektórych z tego rządu znam osobiście i mam o nich nie najgorsze ..." do artykułu Opowieść o mnichach.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: @Hamilton Starszy: Usiluje dodac wlasna wersje do fraszki o rozwoju RD koriolana ale....Nie lizia ! Wiec popelniam tuuuuu...... ... Na Koriolana. Na skroniach laurowy wianek, kuśka jak zwiędły badylek,... choć sięga po kolana uparty jako baranek,... tym jednak odbierał dziewczynom niejeden wianek niestały niczym motylek...bo wtedy niezwiędły był jego badylek " do artykułu Polska, to druga ojczyzna Żydów.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Usiluje dodac wlasna wersje do fraszki o rozwoju RD koriolana ale lizia ! Wiec popelniam t...... ... Na Koriolana. Na skroniach laurowy wianek, kuśka jak zwiędły badylek,... choć sięga po kolana uparty jako baranek,... tym jednak odbierał dziewczynom niejeden wianek niestały niczym motylek...bo wtedy niezwiędły był jego badylek " do artykułu Polska, to druga ojczyzna Żydów.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: XIV w. – Jan Columbini (błogosławiony) zakłada bractwo „Świętych Głupców” – jezuitów. „Udawajcie głupich, jak tylko potraficie, z miłości do Chrystusa, wtedy będziecie mędrcami”. ......................... Widziales TO ?" do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@trabant: Ty piszesz w ten sposob na polecenie Jana Columbini ?" do artykułu Dlaczego czynimy zło?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@trabant: To w ime wiary i milosci do....fanatyzmu bo oczywiecie Joszua-Jezus nie mial nic z tym wpolnego. Jan Columbini polecil to w czternastym wieku. Jak widzisz glupota jest wieczna" do artykułu Na jakiej podstawie prawno naukowej uczy się katechizmu w obecnej formie ?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@trabant: XIV w. – Jan Columbini (błogosławiony) zakłada bractwo „Świętych Głupców” – jezuitów. „Udawajcie głupich, jak tylko potraficie, z miłości do Chrystusa, wtedy będziecie mędrcami”. " do artykułu Na jakiej podstawie prawno naukowej uczy się katechizmu w obecnej formie ?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@trabant: II w. - Pod koniec II wieku wyznawcy chrystianizmu zaczynają głosić nauki o dziewictwie Maryi. Wcześniej nikt tego nie twierdził. " do artykułu Na jakiej podstawie prawno naukowej uczy się katechizmu w obecnej formie ?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@trabant: Fakt, że kobieta jest dziewicą może potwiardzić ginekolog, ale nie pismo święte ! To pierwsze slowa tego artu.....uwazasz, ze sa prawdziwe, czy ? Twierdzenia religijne, ze Mayja byla dziewica to rezultat fanatyzmu i nie polegaja na prawdzie ! Te twierdzenia stworzyli fanatycy kilkast lat po jej smierci ! " do artykułu Na jakiej podstawie prawno naukowej uczy się katechizmu w obecnej formie ?.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@trabant: a) To nie jest anty-religijności tylko any-glupota ! b) Terorysta Akimov wjechal w tlum zabijajac ludzi z glupoty ! chociaz on wierzy, ze to na rozkaz boga, ale to glupota pozwala mu tak wierzyc ! c) Wiara w to co religijni 'nauczyli' go zrujnowala zycie jemu oraz jago ofiar. d) W podobny sposob Nauczyciele religii rujnuja zycie dzieciom w Polsce w tej chwili. ..." do artykułu Na jakiej podstawie prawno naukowej uczy się katechizmu w obecnej formie ?.  (dzień temu)
zakrawarski:   " trabant...a ty sabaka to czto takoje ! Gdzie te/tamte czasy ?" do artykułu Na jakiej podstawie prawno naukowej uczy się katechizmu w obecnej formie ?.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "Pustynny kojot oraz no-stykg zachorowali na czerwonke ! Aspirina, Penicylina a moze Halina ?" do artykułu Chorzy dyktatorzy !.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Interesujace to co Ty....piszesz i na wesolo." do artykułu Król na tronie i Królowa na nartach.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Henear: Ty.... piszesz zgodnie z prawda ! Jak sam uwazasz rozmowa z kobieta byla bardzo naturalna Czas skonczyc z tym 'panowaniem' Aby to zadzialalo ktos/instytucja powinna rozpoczac dyskusje na forum ogolnopolskim." do artykułu Król na tronie i Królowa na nartach.  (3 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Król na tronie i Królowa na nartach  (3 dni temu)
zakrawarski:   "''Wiem jednak że zdolne do tego na razie są myślące jednostki - odpadki z wielkiej społecznej maszyny, nie dające się przetworzyć i wykorzystać. '' Te slowa to centralne zagadnienie wiary, jaka my mamy w Polsce. Jako dziecko bylem ministrantem, i oczywiscie wierzylem i modlilem sie bo mama tak polecila. Kiedy doroslem do stadium myslenia odkrylem 'szczeliny i doly' w koscielny ..." do artykułu Wolni od grzechu..  (4 dni temu)
zakrawarski:   "''pomówienia o jakieś masowe zbrodnie na Żydach wręcz mnie doprowadzają do pasji'' ''''pomówienia'''to tylko originalna fotografia z pogrzebu, czyli ....niewygodny fakt. Reszta to tylko dowod, ze miedzy uszamu...hula halny ! I ten jest powodem ....pasji !" do artykułu Poeci....  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: A ceremonie i rytualy jak 'boze cialo' poza ofiarami w gotowce....co oznacza ? W niebo wstapienie....Jezus niesiony przez machajacych skrzydlami aniolow.....na jaka wysokosc ? Boze narodzenie 25 grudnia pozyczone i wzorowane na fakcie, ze to slonce zaczyna wschodzic wczesniej po trzech dniach 'pogrzebania' i oczywiscie zaden bog sie nie narodzil. Abs ..." do artykułu Wolni od grzechu..  (5 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Wolni od grzechu.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "''Tłumaczy im to na milion sposobów, tak by przypadkiem nie czuli się w życiu zbyt radośnie a już jak im się zdarzy to by sami przywołali się do 'porządku'' A jesli juz jednak jakis przynajmniej zapach szczescia to na zasadzie 'hosanna na wysokosci' Czyli kiedy ksiadz pozwoli. Dobrze to przedstawiles !" do artykułu Wolni od grzechu..  (5 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: 35 min. temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 144.869
Wyświetlenia artykułów: 125.805
Obserwujący użytkownicy: 7
Odwiedziny profilu: 13.284
Przeczytane artykuły: 97
Ocenione artykuły: 284
Komentarze: 3970
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska