Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimDzisiaj
zakrawarski:   "@Koriolan: Tak bylo! KoLo nawet chwali sie, ze na jego zyczenie admin zlikwidowal moj art pt sracze II. Ktos inny nawet napisal, ze admin ukaral ofiare a nie winnego/ winnych. Ten tzw admin to nie jest przedni mysliciel on tego nie czyta nie rozumi !! Sracze II to byl dalszy ciag cytatow kilku pomylencow ktorych glownym zajeciem dnia jest wymyslanie nowych sposobow obrazania innych ludzi. Dzieki adminowi uchodzi im to na .....sucho!" do artykułu Wiry.  (12 godz. temu)
Wczoraj
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Ja radze sobie z tym odorem w ten sposob, ze ja ich -wydzielin- nie czytam. Kiedy napisalem Sracze II to na zyczenie KoLo admin usunal to mimo. ze to byly ich cytaty. Radze ci potraktowac to w ten sam sposob. Jakakolwiek odpowiedz tylko -wzbogaca- ich 'zdolnosci tworcze' ! A w praktyce oznacza, ze rzygaja jeszcze bardziej obficie !! " do artykułu Wiry.  (dzień temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Wiry  (dzień temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: 'wasza bezsilność się tak ujawnia, zasrańcy.' Uwazaj, bo ja mam prawa autorskie na to okreslenie ! Ale odstepuje moje prawa wiec mozesz to uzywac! . http://www.eioba.pl/a/5opw/sztuka-teatralna-pt-sracze" do artykułu Wiry.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
zakrawarski:   Głos na artykuł Dlaczego trolle obrażają innych na Eioba.  (2 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Koriolan - Kim jestem ?  (2 dni temu)
zakrawarski:   Popularny artykuł: To nie Bóg- II  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Poprawione ! Lepiej ?" do artykułu To nie Bóg- II.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Po odejściu człowieka w nicość ......-powroci Raj na ziemie...... Ale masz racje mozna to wyrazic bardziej przejzyscie ! Pomysle, poprawie !! " do artykułu To nie Bóg- II.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: Te slowa byly skierowane do Ciebie !! Pomyslales nad tym ? Co mial Lec czesac jesli byl ....łysy ? Stąd 'Myśli nieuczesane' ! Proste ?'" do artykułu Polski delikt.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@zakrawarski: Pomyslales nad tym ? Co mial Lec czesac jesli byl ....łysy ? Stąd 'Myśli nieuczesane' ! Proste ?" do artykułu Polski delikt.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Adam Jezierski: Ale zwierzeta nie sa w stanie zniszczyc ziemie tak jak czlowiek ! A wiec ziemia pozostanie w stanie dziewiczym !!" do artykułu To nie Bóg- II.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Nie zawracaj sobie głowy H...ieną która wyje jedynym głosem jaki ma ! Tak jest stworzony/a !!!" do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: W myśleniu czy owłosieniu ?" do artykułu Polski delikt.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: No jak widzisz drogi kolego .....tak mysla ......geniusze !" do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "Młotkiem, obcęgami i łokciem ??" do artykułu Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?.  (3 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Jak zmierzyć zniekształcenie sygnału?  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: Young, a co jesli SJ Lec był .....łysy ?" do artykułu Polski delikt.  (3 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł To nie Bóg- II  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Serpico: Przekaz swoje uwagi naczelnemu lekarzowi lub sanitariuszowi ktory zna historie twojej choroby. W tym stanie w ktorym sie teraz znajdujesz ja juz ci pomoc nie moge. " do artykułu Pomnik Kaczyńskiego na placu Piłsudskiego to parodia Państwa Polskiego !.  (7 dni temu)
zakrawarski:   "Zlo ktore opanowalo Polske przez dzialalnosc Kaczyskich oraz ich czeladzi nie mialo nigdy miejsca w Polsce w czasie pokoju. To ich malostkowosc jest zrodlem tego zla. Nawet czyny najbardziej szlachetne likwiduja, bo to nie oni sa ich autorami. Tak czynia skarlowaciale wypierdki przypominajace czlowieka ! Teraz na Wawelu i na pomnikach ! A oto slowa ..." do artykułu Pomnik Kaczyńskiego na placu Piłsudskiego to parodia Państwa Polskiego !.  (7 dni temu)
zakrawarski:   "@Henear: 'O komentarzu politycznym' W kraju w ktorym mieszkam zyl i dzialal w czasie II wojny w Budapeszcie, jako dypolmata neutralnej Szwecji, Raoul Wallenberg. Rozdawal zydom szwedzie paszporty mowiac im 'wpisz swoje nazwisko' Dokladnej cyfry uratowanych nikt nie zna, ale bylo ich dziesiatki tysiecy ! (Zginal pod koniec wojny zabity prawdopodobnie prze ..." do artykułu Pomnik Kaczyńskiego na placu Piłsudskiego to parodia Państwa Polskiego !.  (7 dni temu)
zakrawarski:   "@Henear: To zalezy od tego kto czyta ! Ten ? . Czytając -Cień idei- usiłowałem dotrzeć do 'tematu' 'wspólnego mianownika' opowiadania. Stwierdziłem, że takowego nie ma. Motywy i sentencje tu zawarte sa tak rozbieżne i odległe od siebie, że trudo widzieć je jako wspólne. Przykład: ' Jej dłoń była ciepła a niebo kryształowo czyste.' Aby za chw ..." do artykułu Pomnik Kaczyńskiego na placu Piłsudskiego to parodia Państwa Polskiego !.  (7 dni temu)
zakrawarski:   "Wojewódzki Sąd Administracyjny uznał, że wojewoda mazowiecki „rażąco naruszył prawo” w sprawie wniosku stołecznego ratusza w październiku 2017 roku. Władze miasta domagają się w nim przekazania terenu placu Piłsudskiego Powiatowi Warszawskiemu. Wojewoda mazowiecki ma dwa miesiące na wydanie decyzji. Sąd uznał, że zaistniała w sprawie bezczynność miała miejsce z rażącym naruszeniem prawa ..." do artykułu Pomnik Kaczyńskiego na placu Piłsudskiego to parodia Państwa Polskiego !.  (8 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: I wlasnie dlatego napisalem, ze pomik na Placu Pilsudskiego i oczywiscie ten sam osobnik na Wawelu to parodie Panstwa Polskiego ! Jestem przekonany, ze dzialanie obecnej grupy rzadzacej zostanie ocenione jako dzialalnosc przestapcza !!" do artykułu Pomnik Kaczyńskiego na placu Piłsudskiego to parodia Państwa Polskiego !.  (8 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 203.413
Wyświetlenia artykułów: 180.848
Obserwujący użytkownicy: 8
Odwiedziny profilu: 17.496
Przeczytane artykuły: 66
Ocenione artykuły: 344
Komentarze: 4524
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska