Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimDzisiaj
zakrawarski:   "@ducheioby: Znasz moj stosunek do ciebie ten jest na + To nie zarzut to pochwa-la !" do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (28 min. temu)
zakrawarski:   "@ducheioby: Serpico ....witaj....bywaj....przybywaj (na wadze) popijajac piwo z golonka:" do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (godzinę temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: To masz na mysli....czy ?...http://www.galeriaxx1.pl/ Jesli nie to podaj link Widziales to...?? @ducheioby: @Koriolan: Mysle...mysle...mysle.....hmmmmmm......skad znam ten sposob myslenia ??? Nagle olsnienie......hurrrrra to oczywiscie.....faworyt wielu eiobowian w swojej nowej inkarnacji to nasz ....stary (stazem) Serpico wcielony w nowe zycie pod postacia Ducha Eioby. Wszelki duch pana -Serpico_ chwali !!!!!!!!" do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (godzinę temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Gdzie cie.....ubylo ????" do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (3 godz. temu)
zakrawarski:   "@ducheioby: @Koriolan: Mysle...mysle...mysle.....hmmmmmm......skad znam ten sposob myslenia ??? Nagle olsnienie......hu a..... to oczywiscie.....faworyt wielu eiobowian w swojej nowej inkarnacji to nasz ....stary (stazem) Serpico wcielony w nowe zycie pod postacia Ducha Eioby. Wszelki duch pana -Serpico_ chwali !!!!!!!!" do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (3 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Dalem ci plusy i......zastanawiam sie komu to przeszkadzalo ?" do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (4 godz. temu)
zakrawarski:   Rekomendacja artykułu Smoleńsk Grotesko  (7 godz. temu)
Wczoraj
zakrawarski:   "@Koriolan: Jako konusa ponizali go w szkole i w poznym zyciu sam nie osiagnal nic. Teraz -przy pomocy wladzy tzn. innych- chce sie odegrac na wszystkich. Ma napewno zaburzenia psychiczne ktore nie pozwalaja mu rozeznac rzeczywistosci. Nie rozumi nwet tego, ze tak zapieczone dazenie do uwielbienia siebie i rodziny jest dowodem niezdrowia psychicznego. To jest Polski Don ..." do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: W zderzeniu potrzeb 'duchowych' z realnymi wymogami 'fizyki' bezapelacyjne zwycięztwo odnosi 'fizyka' Jest korekt....reszta poprawiona ....za co dzieki.....bywaj i 24-go zbyt wiele nie plywaj !! " do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (dzień temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Smoleńsk Grotesko  (dzień temu)
zakrawarski:   "@Marcin Sznajder: Prawda ! A fakt, ze w naszym jezyku nazywa sie Psy-chika, Psy-chologia potwierdza tylko, ze zwierzeta wszelkich gatunkow i my ludzie mamy te same cechy i jestemy czescia calosci swiata ! Pozdrawiam tak samo !!" do artykułu Psychika nie jest tylko w nas....  (dzień temu)
zakrawarski:   Popularny artykuł: Droga do nieba  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
zakrawarski:   "@Krzywy ogórek: To ze kazdy czlowiek widzi otaczajaca go rzeczywistosc inaczej jest rowniez moja filozofia zycia. Bo kazdy patrzy na cokolwiek poprzez 'obiektyw' osobistych doswiadczen zyciowych. A te roznia sie ogromnie !" do artykułu Droga do nieba.  (2 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Jesli to piszesz na trzezwo to radze wypij szybko przynajmniej cwiartke. Piszesz znacznie lepiej na ....nietrzezwo. Oczywiscie, ze to ten sam opus ale bog postanowil pozmieniac to i owo podobnie jak zmienia swiete slowa w ksiazce pt BIBA ! Korio....za kare, ze bajdurzysz musisz wymodlic polowe rozanca. Zakladam, ze masz ten swiety przedmiot 'pod reka' " do artykułu Droga do nieba.  (2 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Gdzie ty tu sie walesasz....po peryferiach i wygadujesz ....od rzeczy (gorzej niz zwylke) Miejmy nadzieje, ze skarbu jak ty Balcerowicz nie odda nikomu. No bo jak ta Polska .....bez ciebie ? Nie do p o m y s l e n i a !!" do artykułu Dzieje głupoty w wolnej Polsce.  (2 dni temu)
zakrawarski:   "@szubrawiec: @Koriolan: @ogórek (prosty) Chlopczyska, cytujac slowa Picasso ktory twierdzil, ze obaz byl za kazdym razem inny (a byl ten sam) Mialem chytry plan.....mianowicie......przeczytajcie tekst jeszcze raz to znajdziecie odpowiedz !!! Za jakis czas jeszcze raz.....obraz sie zmienia, a zmian dokonuje sam bog ! Nie wierzycie w boga ??? " do artykułu Droga do nieba.  (2 dni temu)
zakrawarski:   "@szubrawiec: Odbijam pilke: a ciebie impotencja ? Plenipotencja ? Kiepska inwencja ? Interwencja (meza sasiadki ?) Wybieraj, lub wszystkie na raz ! Odpowiem jak Picasso kiedy kos mu zarzucil, ze maluje ten sam obraz wiele razy ! Odpowiedzial: Tobie sie tylko tak wydaje a obraz jest inny za kazdym razem, przyjzyj sie dokladnie. Pany szubrawce i koriolany przyjzyjcie sie ..." do artykułu Droga do nieba.  (2 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Droga do nieba  (3 dni temu)
zakrawarski:   "'Psychika nie jest w nas...' Prawda....zeszla na Psy !" do artykułu Psychika nie jest tylko w nas....  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@VIVI.: Wstepnie, zgoda ! Mamy powiadomic 44 czy zagramy duet ?" do artykułu Przegląd prasy dla indywidualności oraz wielkiej masy..  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@VIVI.: Piszac, ze vi za vi hotelu Europejskiego na Krakowskim Przedmiesciu lezy Grand hotel strzelilem byka bo tam lezy B r i s t o l ! Teraz mozesz wybierac !! " do artykułu Przegląd prasy dla indywidualności oraz wielkiej masy..  (6 dni temu)
zakrawarski:   "@Szymon Bachir: Szymon Bachir w: Urodziliśmy się pod jednym niebem. 'żaden cud nie wróci do istnienia umarłych kształtów.Liczy się    tylko  tu i teraz' Ale w przeszłości było wiele kształtow .......... Widziales ......powyzej ?? " do artykułu Przegląd prasy dla indywidualności oraz wielkiej masy..  (6 dni temu)
zakrawarski:   "Zapiski oficera prowadzącego TW Balbiny. 'Grudzień, 1981. Przeprowadziłem rozmowę z Balbiną. Jeszcze żaden TW nie wywarł na mnie tak złego wrażenia.... Zapewniał, że brzydzi się Solidarnością i trafił do niej przez pomyłkę. Zaczął płakać. Chwalił się komunistycznym rodowodem; ojcem aparatczykiem i wujkami komunistami. Nie zdążyłem zapytać, a już zeznawał przeciwko bratu i radził, aby posadzić L. ( ..." do artykułu Zdrajcom ku pamięci!.  (6 dni temu)
zakrawarski:   Odrzuca artykuł Zdrajcom ku pamięci!  (6 dni temu)
zakrawarski:   Rekomendacja artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !  (7 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: 33 min. temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 95.456
Wyświetlenia artykułów: 80.119
Obserwujący użytkownicy: 5
Odwiedziny profilu: 9.956
Przeczytane artykuły: 47
Ocenione artykuły: 240
Komentarze: 3137
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska