Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimWczoraj
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Wiem ! Niektore nagrania sa tak dobrze synchronizowane, ze sa niezauwazalne. Masz racje, ze w tym przypadku malo kto zauwazy te drobiazgi i jest dobrze jak jest !" do artykułu Równia Pochyła.  (22 godz. temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Bardzo mile, dziekuje ! Realizator powinien zadbac aby melodia zgadzala sie jako tako z ruchem jej reki. Zdarza sie, ze melodia w gore, a reka w dol ! Ale to nie jest latwo zauwazalne i w sumie bardzo dobre ! Jaszcze raz dzieki ! " do artykułu Równia Pochyła.  (22 godz. temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: Odczytales kod z akordeonistami ??" do artykułu Równia Pochyła.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Dzieki. dobre !" do artykułu Równia Pochyła.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: Radze, nie sluchaj akrdeonistow grajacych na akordeonach marki -Scandalli- https://www.youtube.com/watch?v=khkUtTR0nbo" do artykułu Równia Pochyła.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: Odnosnie zagadki to I am in embarrass, bo jako 'nietutejszy' nie posiadam wymaganej wiedzy w zakresie 'zwierzyny domowe' generala ani prezydenta !" do artykułu Równia Pochyła.  (2 dni temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: Kazdy, lub niemal kazdy czlowiek ma cos w swojej osobistej 'szafie' co ukrywa lub pragnie ukryc. To czego owczesna Solidarnosc dokonala nie da sie przecenic. To sa fakty dokonane ! Oczywiscie, ze inne, owczesne faktory ktore mialy miejsce w tamtym czasie mialy ogromny wplyw na sukces Solidarnosci ale to nie umniejsza zaslug ani jego, ani Solidarnosci. A przypisywanie sobie tych zaslug przez Kaczynskiego to juz ......lament !" do artykułu Równia Pochyła.  (2 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Nie jestes pierwszy ktory sie nad tym zastanawia ! Twoje zastanawianie ma uzasadnienie, ale my nie mamy na to zadnego wplywu, pozostaje zastanawianie. A po co bylo powstanie warszawskie, ktore zdewastowalo Warszawe ? Obecy za-rzad kopie nastepny grob a w kazdy razie dolek w ktory wpanie Polska wraz z nimi. Wedlug mojego zdecydowanego zdania przynaleznosc do U ..." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: Najlepiej .....Donald Duck ?" do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: Zobacz, prosze ..http://www.eioba.pl/a/5oaz/le-muy W malym miasteczku na Lazurowym Wybrzezu we Francji. Swiat docenil go, a Polacy ? " do artykułu Równia Pochyła.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: To jest oczywiste, ze ci tzw hejterzy to przyglupki i nie warto poswiecac temu ani jednego slowa. Szwecja na wesolo ! Do generala przylatuje zadyszany adiutant i krzyczy... Generale wrog najechal nasz kraj, jestesmy w stanie wojny ! General, nie opowiadaj glupot.....nie wiesz, ze dzisiaj jest .....niedziela ?" do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Oczywiscie, ze kazdy z nas ma prawo ocenic art w Chicago Tribune jak chce. Fakt, ze ja go zamiescilem nie znaczy -automatycznie- ze to jest moje osobiste zdanie. To bylo ich zdanie i ja je przytoczylem. Ale osobiste 'wycieczki'pod adresem tego ktory to zamiescil, zwlaszcza te obrazliwe to juz brak kontroli nad tym co sie pisze lub nad nerwami ! Moim zd ..." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (4 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Przyczynek do -Chicago Tribune-  (4 dni temu)
zakrawarski:   "PAP dzisiaj: 'Do Sejmu wrócił król' ........Zgadnij kto ? Jak na potwierdzenie moich slow o karzelkowym dyktatorze !! Zgadles ?" do artykułu Równia Pochyła.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: I wielu, wielu innych dyktatow przed nim ! Zmierzac do dyktatury w obecnych czasach to glupota bezkresna ! Swoimi krokami dowodzi tylko, ze nie wie co czyni !" do artykułu Równia Pochyła.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Popieram ! K dążąc do dyktatury dowodzi, ze nie wie co robi ! Pragnie tylko sobie -porzadzic- jakis czas, a po nim .....potop ! " do artykułu Równia Pochyła.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton: 'to dopiero jest tragedia' Dla ciebie i twojego kumla !" do artykułu Równia Pochyła.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Dzieki ! Poprawione! Znasz lepiej sytuacje polityczna w Polsce i odnosnie Kaczynskiego i odnosnie opozycji ! Domyslalem sie, ze w opozycji pustka ! Kaczynski popelnia zle kroki stawiajac sie ponad prawem, a nawet konstytucja ! Jego zamierzenia sa dyktatorskie, a to jest niewybaczalne ! Powinien wiedziec, ze moze -narozrabiac- ale duktatury nie zaprowa ..." do artykułu Równia Pochyła.  (5 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Równia Pochyła  (6 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Innymi slowy ! Ja-dyktator nie ma umiaru w swoich dyktatorskich zamierzeniach. Jeśli udało mu się wejść na pierwszy stopień dyktatorstwa to oczywiście wchodzi na drugi, trzeci, czwarty i jedyne co go zatrzyma na tej drodze to naturalna śmierć lub ktoś kto ukręci mu łeb ! (jak dyktatorom rewolucji francuskiej, czy obecnym Kadafi, Sadam) Wchodzenie na n ..." do artykułu Można nie ruszyć kamienia. Nie ma sposobu zatrzymania lawiny..  (7 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'dzień czy dwa nie było serpa. Teraz wpadł i 'musi' nadrobić zaległości' Zauwazylem ! A ta jego -nadprodukcja- czyni, ze ja to wszystko omijam i wogole nie czytam ! Bywaj !!" do artykułu Kwadratura piłki.  (8 dni temu)
zakrawarski:   "@Adam Jezierski: To jego mial na mysli ten ktory wymyslil przyslowie 'uczyl Marcin Marcina, a sam '..........." do artykułu "Miszczowi" odsłon..  (8 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton: ''@zakrawarski: i ty q.... walczysz z hejtem? '' Uchlales sie tak od rana, i swinisz , z czym ci 'do twarzy' czy to jeszcze od wczoraj ?" do artykułu Kwadratura piłki.  (9 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: 3 godz. temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 177.845
Wyświetlenia artykułów: 156.641
Obserwujący użytkownicy: 8
Odwiedziny profilu: 15.804
Przeczytane artykuły: 32
Ocenione artykuły: 315
Komentarze: 4320
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska