Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimDzisiaj
zakrawarski:   "@szubrawiec: No i jak ? -Wiercisz- przez ......rajstopke ???" do artykułu Jak dobrać strój kąpielowy, by odzwierciedlał Twoją osobowość?.  (5 godz. temu)
zakrawarski:   "@szubrawiec: Przemyslales nazwe - rajstopki - ? Stop....do raju ! Bo jesli - rajstopki - beda siedzialy na d.... to raju .....NIET !! Przemysl to jeszcze raz ! Chcesz byc w raju.....czy sprzedawac ....ciuchy ? Fetyszysta ??? " do artykułu Jak dobrać strój kąpielowy, by odzwierciedlał Twoją osobowość?.  (7 godz. temu)
zakrawarski:   "Do tych wszystkich przywar narodowo-socjalnych, o ktorych piszesz, dorzucili swoje -madrosci swieci- z kk takie jak arka ktora wyladowala na 5.000 metrowej gorze ze wszystkimi zwierzetami swiata i tysiace podobnych bezsensownych twierdzen. Oglupili narod calkowicie i teraz zeruja na nim bezgranicznie, dowolnie i bezkarnie ! Deo gratias.....Ite missa est !" do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (8 godz. temu)
Wczoraj
zakrawarski:   "@Adam Jezierski: Dźwięki, wdzięki, ....dzięki !! " do artykułu Jak dobrać strój kąpielowy, by odzwierciedlał Twoją osobowość?.  (dzień temu)
zakrawarski:   " Jak dobrać strój kąpielowy, by odzwierciedlał Twoją osobowość? ..... Zostawic go w domu kiedy idziesz na plaze. ..... Naga prawda odzwierciedla Twoją osobowość najlepiej ! Strój kąpielowy o tylko tkanina, a ta tylko zaslania tkanke prawdziwa !! " do artykułu Jak dobrać strój kąpielowy, by odzwierciedlał Twoją osobowość?.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
zakrawarski:   "@szubrawiec: a) Dalem kiedys komus taka obiecanke ale to nie byles ty. b) Przeczytaj -to- abys zrozumial TO ! Zalatwilem setkom Polakow dobrze zarobkowe prace, od mlodych zbierajacych truskawki do starszych i wysokokwalifikowanych specjalistow. Jeden mlody -truskawkozbieracz - zebral w ciagu dnia (sam decydowal ile godzin pracowal) 200 litrow truskawek i za jeden ..." do artykułu Ogłoszenie!.  (2 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Dianoza odpowiednia; gratuluje ! Do Szubry osobno !" do artykułu Ogłoszenie!.  (2 dni temu)
zakrawarski:   "Rany duchowe - Co to jest ? ... To kiedy kurczak przypali sie w ....duchówce !" do artykułu Rany duchowe - Co to jest ?.  (9 dni temu)
zakrawarski:   "Vivi i ty kompletujecie sztuke teatralna pt: ... http://www.eioba.pl/a/5opw/sztuka-teatralna-pt-sracze ... Poruszajac te -pustostany-" do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
zakrawarski:   "PAP dzisiaj: ''Polskim Kościołem rządzi proboszcz ! Z danych Instytutu Kościoła Katolickiego wynika, że w Polsce mamy 10 248 parafii. W każdej z nich księża powinni w niedzielę odczytać list biskupów. Po filmie braci Sekielskich 'Tylko nie mów nikomu' ktory hierarchowie napisali do wiernych. ... Biskupi przyznali, że jako pasterze Kościoła nie uczyn ..." do artykułu Jak mała Żydowska sekta stała się największą religią świata III.  (12 dni temu)
zakrawarski:   "PAP dzisiaj 4-7-19 ... Antysemicki tłum, antysemicka milicja. Jak doszło do pogromu kieleckiego? Prawdy o rozegranej w lipcu 1946 r. tragedii nie pomogą nam zrozumieć ani bajki na temat prowokacji UB,  ani zakłamany podział na komunistów i bohaterskie podziemie –  rozmowa z prof. Joanną Tokarską-Bakir, autorką książki „Pod klątwą”." do artykułu Kielce III.  (13 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Samochód elektryczny  (13 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'nie nakładasz na wydarzenia historyczne religii. ' ... Nakładam ! Kilka pozycji wyzej !! ... 70 r. – Zauważalne zjawisko odsuwania się od siebie społeczności wczesnochrześcijańskich i żydowskich." do artykułu Jak mała Żydowska sekta stała się największą religią świata III.  (14 dni temu)
zakrawarski:   "IV w. - Początek okresu mordowania pogan i plądrowania ich świątyń przez chrześcijan podjudzanych  przez biskupów, opatów i mnichów. Jest to faktyczny wiek zapoczątkowania zbrodniczej Inkwizycji Katolickiej i Chrześcijańskiej." do artykułu Jak mała Żydowska sekta stała się największą religią świata III.  (14 dni temu)
zakrawarski:   "132 rok - Rzymski cesarz Hadrian postanowił odbudować Jerozolimę jako miasto hellenistyczne ze świątynią  Jowisza i nazwą Colonia Aelia Capitolina. Wywołało to wybuch kolejnego powstania żydowskiego  pod wodzą Bar-Kochby (lata 132135). Żydzi, wśród których dominowali chrześcijanie, odzyskali przejściowo  Jerozolimę, jednak w 135 roku ich opór został złamany. Jerozolima została ..." do artykułu Jak mała Żydowska sekta stała się największą religią świata III.  (14 dni temu)
zakrawarski:   "66 rok - wybuch żydowskiego powstania antyrzymskiego kierowanego w dużej mierze przez wyznawców Jezusa.  Najważniejszym momentem było oblężenie Jerozolimy w 70tym roku.  Miasto padło 11 września 70 roku. Tacyt podaje, że w walkach zginęło 600 tysięcy ludzi.  Całe miasto zostało zamienione w ruinę. Zniszczeniu uległa Świątynia Jerozolimska, tzw. Druga Świątynia,  a wszys ..." do artykułu Jak mała Żydowska sekta stała się największą religią świata III.  (14 dni temu)
zakrawarski:   "@zakrawarski:''-1493 r.Bulla papieska uprawomocniła deklarację wojny przeciwko wszystkim narodom  w Ameryce Południowej, które odmówiły przyjęcia chrześcijaństwa.  W praktyce kobiety i mężczyzn szczuto psami karmionymi ludzkim mięsem i ćwiartowanymi żywcem  indiańskimi niemowlętami.  Wbijano ciężarne kobiety na pale, przywiązywano ofiary do luf armatnich i puszczano je  ..." do artykułu Jak mała Żydowska sekta stała się największą religią świata III.  (14 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Na podstawie zyciowego dosiadczednia stwierdzam, ze sa tacy ludzie ktorzy kieruja swoje zycie przy pomocy uludy, bezpodstawnych wierzen w cuda, sil -nadprzyrodzonych- ! I w obronie tych bezsensownych twierdzen i wierzen sa gotowi mordowac tych ktorzy w to nie wierza. Chrystianizacja swiata zamordowala wiecej ludzi niz Stalin i hitler .....lacznie. Na szczesc ..." do artykułu Jak mała Żydowska sekta stała się największą religią świata III.  (14 dni temu)
zakrawarski:   "''966 r. - książe Mieszko I, z pomocą Czechów i Niemieckich biskupów, rozpoczął brutalną i krwawą chrystianizację Polski, w której od kilku wieków kwitła wspaniała cywilizacja oparta na tradycjach indoeuropejskich. W masowym ludobójstwie Słowian na ziemiach Polskich w X i XI wieku zginęło nawet do dwóch milionów ludzi.''" do artykułu Jak mała Żydowska sekta stała się największą religią świata III.  (14 dni temu)
zakrawarski:   "Z Nwesweek ! ... ''Religijni analfabeci sieją nienawiść'' 'Wykluczono mnie z pracy za przyznanie się do Chrystusa' - użala się homofob nienawistnik z Ikei.  Najwyraźniej ma jakiegoś własnego Chrystusa i jest to zupełnie inny Chrystus niż ten, którego biografia  została spisana w Nowym Testamencie.' Sprawa pana Tomasza, którego IKEA wyrzuciła z pracy za sia ..." do artykułu Jak mała Żydowska sekta stała się największą religią świata III.  (15 dni temu)
zakrawarski:   "Cytat o zaprowadzeniu chrzescijanstwa w Polsce ! (dla smierdzacych) ... ''Ekspansja chrześcijaństwa w średniowieczu w Polsce miała dwa oblicza. To dworskie – chrzest króla i jego świty – było dostojne i szlachetne. Drugie zaś, o którym mówi się mniej, pospolite i brutalne. Im dalej od stolicy, tym przyjmowanie nowej wiary postępowało trudniej. Wielkiej misji nawracania Słowian towarzyszyły hektolitry przelanej krwi, stosy trupów i niewyobrażalnych tortur''" do artykułu Jak mała Żydowska sekta stała się największą religią świata III.  (15 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Zastanawia pytanie kim sa te swinie w zyciu codziennym ? Dla przykladu, moj art o chrzescijanstwie to przetlumaczenie z czasopisma -Historia- (wychodzi w wielu krajach) I albo to kogos interesuje i wowczas pisze cos na temat ! Albo nie interesuje i wowczas pomija temat. Rura -wydechowa- tego portalu, smrodko, ocenia jako -niska jakosc- bo sam reprezentuje tak ..." do artykułu Jak mała Żydowska sekta stała się największą religią świata III.  (15 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: bagno stworzyly trzy swinie, bo to ich naturalne srodowisko. Te da sie, i mozna ich bez trudnosci ominac. Bywaj !! " do artykułu Jak tam panie, eiobianie.  (15 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 253.128
Wyświetlenia artykułów: 225.474
Obserwujący użytkownicy: 10
Odwiedziny profilu: 21.126
Przeczytane artykuły: 62
Ocenione artykuły: 425
Komentarze: 5239
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska