Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimWcześniejsze wpisy
zakrawarski:   "@Hnoss: Sam mialem szczescie zadawac sie z kilkoma wielkimi, i dlatego potwierdzam, ze im bardziej utalentowany tym skromniejszy ! Hejterstwo tu 'dzialajacych' jest rezultatem ograniczenia ich intelektu. Tylko czlowieka glupiego moze bawic obrazanie innych. " do artykułu Ostatnie postanowienia z Idealnej Rzeczywistości.  (12 dni temu)
zakrawarski:   "@Hnoss: 'tylko tępy frajer, który ma smutne życie się nie myli'' ..... Te slowa w najbardziej trafny sposob oddaja realna rzeczywistosc tych tępy hejterow ktorzy z braku jakiegokolwiek talentu czy osobistych zainteresowan, poswiecaja reszte minimum swojej energii, aby wyszukac źdźbło w oku innego i w ten sposob dac dowod, nie sa najglupsi ! Daremny wysil ..." do artykułu Ostatnie postanowienia z Idealnej Rzeczywistości.  (12 dni temu)
zakrawarski:   "@lajla1: Mamy dwa rozne rodzaje swiadomosci ! Ty wierzysz w slowa napisane w biblii, a ja uwazam, ze zawartosc biblii nie ma nic wspolnego z realna rzeczywistoscia w ktorej zyjemy. Biblie pisali ludzie na podstawie ich owczesnej wiedzy, a ta byla + - zero. Nikt nie stworzyl swiata przez wypowiedzenie magicznych slow, czy gestow- Nikt nie posiadal wszystkich zwier ..." do artykułu Modlenie, mydlenie, wierzenie, bredzenie..  (12 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Religijne atrybuty !  (13 dni temu)
zakrawarski:   "@Henear: Dziekuje za link ! Pasuje do tematu ! Cytat Churchilla na temat demokracji znalem przed tem !" do artykułu Demokracja - w obecnej formie- schodzi z historycznej sceny ?.  (18 dni temu)
zakrawarski:   "@Henear: Do twoich, slusznych uwag mozna dorzucic ten specyficznie Polski 'katalizator' pt Kosciol. A oto ich glos ....''Zakaz antykoncepcji wprowadzony 50 lat temu przez Kościół katolicki od zawsze uderzał w najsłabszych'' Zwiazek panow ktorzy sami przysiegli -bogu- celibat dyktuja spoleczenstwu swoje postanowienia. Uzywajac twoich slow o koniu ''któremu stopniowo dorzucają ..." do artykułu Demokracja - w obecnej formie- schodzi z historycznej sceny ?.  (18 dni temu)
zakrawarski:   "@zakrawarski: Oni o tym wiedzieli od dawna ! .....Wszyscy !!" do artykułu Modlenie, mydlenie, wierzenie, bredzenie..  (22 dni temu)
zakrawarski:   "PAP: Cytat !........ ''Papież w Irlandii ! Na naszych oczach kruszeje cywilizacyjny paradygmat, na którym ukształtował się nowożytny świat Zachodu – naszej chrześcijańskiej tożsamości. W Kościele trzęsie się ziemia, lecz większość duchownych albo tego nie widzi, albo udaje, że nic się nie dzieje.''" do artykułu Modlenie, mydlenie, wierzenie, bredzenie..  (22 dni temu)
zakrawarski:   "Za PAP ''==Papież w Irlandii jest jak syndyk zarządzający masą upadłościową. A konkretnie - masą upadłych wartości etycznych Kościoła, masą bezwładnej, skorodowanej struktury, która zamiast nieść pokrzepienie i wskazywać drogę w czasach chaosu i niepewności, sama stała się źródłem zwątpienia. Wierzyciele patrzą mu w oczy, czekając na pomoc, a on powtarza, że przeprasza. Przyznaje, że jako g ..." do artykułu Święte kutasy !.  (22 dni temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: Organizacja ktora niemal 'odżegnała' kobiety od czlowieczenstwa byl kosciol katolicki. W sredniowieczu kastrowali chopcow (dziesiatki tysiecy) aby mogli cale zycie spiewac sopranem w chórach koscielnych, bo kobiety nie mialy takiego prawa. W panstwach gdzie dotarla reformacja kobiety zajmuja wszelkie stanowiska w tamtych (zanikajacych kosciolach) ..." do artykułu Wczoraj ”Kobiety na traktory”, dzisiaj na kierowców komunikacji miejskiej.  (22 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Najtrudniej jest mi zrozumiec co spowodowalo, ze tyle Polakow dalo sie tak latwo 'kupic, oszukac, omamić komus tak wyraznie znikomemu jak Kaczynski? Stal na drabince, 'dochodzil prawdy' klamal na niemal kazdy temat i wielu wierzylo w te jego banialuki ! Gdzie sie podziala ta polska odwaga, bohaterstwo, bojowosc, honor i krytyczna ocena rzeczywistosci. ..." do artykułu Chavez, Maduro, Kaczynski.  (22 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Hugo Chavez byl prezydentem od 1999 do 2013 roku. Po jego smierci wladze przejal Nicolas Maduro. Czyli ci dwaj utopijni socjalisci potrzebowali 19 lat aby doprowadzic Wenezuele do obecnego stanu. Kaczynski dopiero 'rozwija skrzydla' ! " do artykułu Chavez, Maduro, Kaczynski.  (23 dni temu)
zakrawarski:   "Ilosc wymordowanych w imie wiary da sie, w wielkim przyblizeniu, obliczyc ! Ale tych ktorym zabobon 'wiary' zwichrowal zycie nie da sie. Mozna zalozyc, ze wszystkim !! Popieram to co tu stwierdzasz .....w calosci !!! ... 'Sukcesem najeźdźcy jest gdy naród podbity pokocha swoją niewolę, zaakceptuje swoją sytuację jako fakt, biernie godząc się na napisany im los.' ..." do artykułu Might.  (23 dni temu)
zakrawarski:   Głos na artykuł Might  (24 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Chavez, Maduro, Kaczynski  (24 dni temu)
zakrawarski:   "@zakrawarski, smienie ....od smiech. Kto tu oskarza kogo o zbrodnie ? Jestem przekonany, ze smrodko jest .-jakims- czlonkiem stwarzyszenia tych od celibatu. Minister energetyki powierzajacy swoj resort -matce boskiej- to kuriozum belkotu religijnego, ale swiety kutas nie widzi nic w tym dziwnego bo to lezy w zakresie jego codziennych czynnosci. ... 'zdolos ..." do artykułu Duch i materia podały sobie ręce !.  (26 dni temu)
zakrawarski:   "Zdolosc smienie sie z siebie samego to pozytywny objaw. A tym bardziej jesli wezmie sie pod uwage, ze smrodko jest naczlnym -czlonkiem-.......swietych kutasow w Polsce ! " do artykułu Duch i materia podały sobie ręce !.  (26 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton: Niech jej wegiel lekkim bedzie." do artykułu Duch i materia podały sobie ręce !.  (26 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton: Zapracowana kobiecina ! Az zal zbiera kiedy sie pomysli iloma sprawami ta prababcia musi sie zajmowac. A teraz doszla jeszcze ta polska energia. Chcesz jej ulzyc ? Oszczedzaj prad !" do artykułu Duch i materia podały sobie ręce !.  (26 dni temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Duch i materia podały sobie ręce !  (26 dni temu)
zakrawarski:   "Smieszny Ham-ie, a oto odpowiedz slownika ortograficzneg. ... Wyniki sprawdzania wyrażenia Podpowiedzi słownika: trawestując, trawersując, w słowniku Wyraz trawestując jest zapisany poprawnie. Przerabiać, zmieniać czyjąś wypowiedź, dostosowując ją do innej sytuacji Forma podstawowa: trawestować Znacznik gramatyczny: pcon:imperf Częś ..." do artykułu Modlenie, mydlenie, wierzenie, bredzenie..  (27 dni temu)
zakrawarski:   "@podobny: Potwierdzam; tak wlasnie bylo ! Taki byl tamat artu. Ale specjalista amator wmieszal sie i wszystko mu sie pomieszalo. Chory, udaje zdrowego ale to nie jest mozliwe. Zdrowym nalezy byc, a nie udawac. Zwroc uwage, ze teraz kiedy jego szlenstwo wyszlo na jaw bedzie rzucal w ciebie , mnie, i kogo sie da coraz bardziej obrazliwymi slowami. " do artykułu Modlenie, mydlenie, wierzenie, bredzenie..  (27 dni temu)
zakrawarski:   "Twoje slowa: 'autorze zaczynasz od słowa 'Franciszek' i zadajesz niezbyt mądre pytania' To jest twoja reakcja na art, a nie komentarz ! Przemysl to jeszcze raz, a potem odejdz od klawiatury i odpocznij ! Z tego zaplatania juz nie wyjdziesz, ani przy pomocy majtek z gumka, ani fochow. " do artykułu Modlenie, mydlenie, wierzenie, bredzenie..  (27 dni temu)
zakrawarski:   "@podobny: Stawiasz bardzo logiczne pytanie, ale logika nie dotyczy specjalistow samozwanczych !" do artykułu Modlenie, mydlenie, wierzenie, bredzenie..  (27 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 189.555
Wyświetlenia artykułów: 167.682
Obserwujący użytkownicy: 8
Odwiedziny profilu: 16.639
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 322
Komentarze: 4409
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska