Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimWcześniejsze wpisy
zakrawarski:   "@szubrawiec: Kto komu/czemu wytlumaczyc czegokolwiek nie moze ?" do artykułu Hałaśliwe perskie koło.  (25/07/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'Czego Bóg od nas chce, dając nam życie ... ' ..... Aby nas usmiercic ! Bo Bóg to taki filutek co najpierw daje, a potem odbiera. ..... Ale wielu innym życie daje mama i tata buszujac .....w życie !!" do artykułu Hałaśliwe perskie koło.  (25/07/2019)
zakrawarski:   Głos na artykuł Czujni, zwarci, gotowi - Anakonda 2016  (23/07/2019)
zakrawarski:   Popularny artykuł: Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !  (23/07/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: Bez zneutralizowania faszystow i gwalcicieli dzieci z kk bedzie niemozliwe lub bardzo trudne !!" do artykułu Kaczyński kroczy śladami Hitlera.  (22/07/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: Nie czytam i nie reaguje na tych pomylonych. Umiescilem kilka cytatow z polskiej prasy potwierdzjacych moje slowa o faszyzmie kaczynskiego. Jako uzasadnienie powyzszego artu ! " do artykułu Kaczyński kroczy śladami Hitlera.  (22/07/2019)
zakrawarski:   "PAP 22/7/2019 ... ''W podobnym tonie wyraziła się szefowa Inicjatywy Polskiej Barbara Nowacka oskarżając biskupów i Jarosława Kaczyńskiego o “bicie brawa oglądając agresję i wyzwiska które lecą na Marsz Równości”. Jeszcze dalej poszedł prof. Jan Śpiewak twierdząc, że w Polsce rodzi się faszyzm.'' " do artykułu Kaczyński kroczy śladami Hitlera.  (22/07/2019)
zakrawarski:   "@szubrawiec: Zgoda ! D L A C Z E G O ? Pozostaje bez odpowiedzi ! Byc moze tej odpowiedzi nie ma ! A tak 'troche' to kaczycooper wyborow nie wygral tylko je sobie kupil ! Z pomoca -boska- ! Przypomne, ze 'czasy chrzescijanstwa' to 0.0075 jednego % od czasow hominida !" do artykułu Kaczyński kroczy śladami Hitlera.  (22/07/2019)
zakrawarski:   "@szubrawiec: No ale jak z ta moja przesada ? A moze miales na mysli ....ogrodnictwo ? Dodam, ze moje osobiste zdanie na temat kaczynskiego to motorem jego dzialania nie jest jakakolwiek ideologia tylko zwichrowana osobowosc i bezmierna glupota. On nie zadaje sobie sprawy z konsekwencji swoich poczynan, podobnie jak nie zdawal sobie sprawy z konsekwencji ladowania ..." do artykułu Kaczyński kroczy śladami Hitlera.  (22/07/2019)
zakrawarski:   "@szubrawiec: '' Albo tutaj. Porównujesz Kaczyńskiego do Hitlera. Zakrawuś, usiądź spokojnie i sam się zastanów czy nie masz skłonności do lekkiej przesady :-) ...... Szubra ......kto przesadza.....a kto -niedosadza ? A moze: kto wie, a kto nie wie ? ...... Ten marsz wstrząsnął naszym jestestwem, wstrząsnął nami do kości. Już nikt w Polsce nie powinien kłaść się s ..." do artykułu Kaczyński kroczy śladami Hitlera.  (22/07/2019)
zakrawarski:   "Ten marsz w Białymstoku pachniał krwią i nie było w nim zwykłej tęczowej radości. Lecz szedł, szedł na przekór, niezłomnie. Szedł w brunatnym cieniu polskiego faszyzmu i oniemiałym zdziwieniu splugawionych ofiar tamtej wojny. Ich życie i walka, i śmierć straciły dziś sens. Na ołtarzu faszyzmu paliły się race, a modlitwę wrzeszczał tłum podniecony żądzą krwi: wypierdalać! bóg! zboczeńcy! ojc ..." do artykułu Kaczyński kroczy śladami Hitlera.  (22/07/2019)
zakrawarski:   "liberator21.07.2019, 20:03 Teraz dopiero wpadliście na to, że Kaczyński i jego mafia to roznosiciele faszyzmu? Pod rękę z klerem, zresztą...!!! " do artykułu Kaczyński kroczy śladami Hitlera.  (22/07/2019)
zakrawarski:   "PAP 21-7-2019 Putin nie może być głupi, bo jest potężny? 'To możliwe, aby idiota zdobył ogromną władzę'" do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (21/07/2019)
zakrawarski:   "@szubrawiec: Szubrawus....biblia jest ksiazka napisana przez ludzi, i nie ma nic wspolnego z bogiem. W tej sytuacji ksiazka kucharska posiada znacznie wieksza wartosc uzytkowa. Przy pomocy ksiazki kucharskiej mozesz sobie zrobic dobry-smaczny posilek. A przy pomocy biblii.......zalezy na jakim papierze......napisana ! PS 'metode' w/g ktorej ja pisze nazywa sie 2+2 = 4 ..." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (21/07/2019)
zakrawarski:   "'@zakrawarski: Stawiam pytanie do ludzi, bo wsza lonowa, pseudonim mlotek, juz sie wypowiedziala ! ..... A gdzie homo sapiens ? ..... Konca swiata nie bedzie nigdy ! Stawiam 100 Euro ! Kto chce sie zalozyc ?" do artykułu Jak będzie wyglądał koniec naszego świata?.  (20/07/2019)
zakrawarski:   "@zakrawarski: Stawiam pytanie do ludzi, bo swinia, a raczej wsza lonowa, juz sie wypowiedziala ! ..... A gdzie homo sapiens ? ..... Konca swiata nie bedzie nigdy ! Stawiam 100 Euro !' Kto chce sie zalozyc ?" do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (20/07/2019)
zakrawarski:   Głos na artykuł Jak będzie wyglądał koniec naszego świata?  (20/07/2019)
zakrawarski:   "Cholera, z tym koncem swiata mialo byc TU !....Sorry !! ..... Konca swiata nie bedzie nigdy ! Stawiam 100 Euro !' Kto chce sie zalozyc ? " do artykułu Jak będzie wyglądał koniec naszego świata?.  (20/07/2019)
zakrawarski:   "Konca swiata nie bedzie nigdy ! Stawiam 100 Euro !' Kto chce sie zalozyc ?" do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (20/07/2019)
zakrawarski:   Nowy artykuł Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !  (19/07/2019)
zakrawarski:   "@Tańczący z kormoranami: Biblii nie czytalem tylko wyciagnalem logiczny wniosek z rzeczywistosci. Historyczna lajza ....hitler..... polozyl swiat w gruzy jako zemsta za to, ze nie zostal przyjety do akademii Sztuk Pieknych w Wiedniu. Lajza kaczynski dowodzi wlasnie swojego -lajzactwa- gruzujac co tylko moze ! A jemu podobni pomagaja mu w tym jak tylko moga !!" do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (18/07/2019)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: A Ty jak myślisz ? ..... Podobnie jak ty, bo to jest najbadziej logiczne.W kazdym narodzie sa ludzie uzdolnieni, ale to nie oni dochodza do wladzy tylko zyciowe -lajzy- ktorzy ta wladza rekompesuja sobie zyciowe niepowodzenia, brak sukcesow w zyciu zawodowym, zazdrosc do tych ktorzy te sukcesy osiagneli, nienawisc do tych ktorzy stoja wyzej. / ..." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (18/07/2019)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: ' w realu chamstwo stało się nieopłacalne ' ... Powiedz to Rydzykowi, Kaczynskiemu i jego zgraji, oraz gnieździe szerszeni pt. episkopat ! To na klamstie i chamstwie osiagnelin wszystko czego chcieli !" do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (18/07/2019)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: 6 godz. temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 275.353
Wyświetlenia artykułów: 246.134
Obserwujący użytkownicy: 10
Odwiedziny profilu: 23.156
Przeczytane artykuły: 52
Ocenione artykuły: 460
Komentarze: 5474
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska