Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimWcześniejsze wpisy
zakrawarski:   "gustav_mahler21.08.2019 Oto rząd bezwarunkowo popierany przez kościół katolicki w Polsce i działający na rzecz jego reelekcji. ..... Wojciech Czuchnowski, Agnieszka Kublik, Łukasz Woźnicki 21 sierpnia 2019 | Kasa za hejt. Jak ludzie od Ziobry płacili 'Emi' za oczernianie sędziów Sędziowie zaangażowani w internetowy hejt umawiali się na przekazywanie pieni ..." do artykułu Kościół rzymsko Katolicki największy szkodnik w historii Polski !.  (21/08/2019)
zakrawarski:   "@kasia1966: Jesli zmienisz -s- na -d- to zrozumi ! " do artykułu Dwa lata suszy..  (21/08/2019)
zakrawarski:   Głos na artykuł Kaczyński i Orban puszczają oko do Putina?  (21/08/2019)
zakrawarski:   "@Adam Jezierski: On daje tego plusa samemu sobie, bo tabant to ....on sam !" do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: ' Będzie powód do picia '... Nie pisze/mowi sie 'picia' tylko ....pici ! W tym wieku powinienes wiedziec !!?" do artykułu Dwa lata suszy..  (20/08/2019)
zakrawarski:   "Gdyby podzielic polskie spoleczenstwo na dwie grupy z ktorych jedna wie, rozumi, ze kk to jest jedno wielkie zlo, i krytykujac to zlo usiluje cos z tym zrobic, przeciwdzialac. A druga grupa widzi kk jako dzielo boskie; modli sie do nich, popiera, oplaca I pozwala im wykorzystywac nawet swoje dzieci.... To takie okropnosci moga trwac dlatego, ze ta druga drupa jest w wie ..." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (19/08/2019)
zakrawarski:   "Niby wszyscy znamy ten frazes, że historia się powtarza – ale to jednak robi niesamowite wrażenie, gdy czytamy publicystykę prasową sprzed prawie stu lat i widzimy, że bez większych zmian można by ją dzisiaj przedrukować. ... Otóż polski Kościół wszystkich swoich przeciwników tak dzisiaj, jak sto lat temu nazywał „bolszewikami”. Dopiero z perspektywy historycznej widać, jak bardzo to ..." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (19/08/2019)
zakrawarski:   "Dagens Nyheter - Szwecja ... To, co się dzieje w Polsce, w przerażający sposób pokazuje, jak szybko można odebrać demokratyczne prawa, które uznaliśmy za coś oczywistego. Dlatego nie możemy przestać się oburzać. Jeśli demokracja w Polsce upadnie, upadnie też wielka idea zjednoczonej Europy.!" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (19/08/2019)
zakrawarski:   Głos na artykuł Dwa lata suszy.  (18/08/2019)
zakrawarski:   "Jestem gejem, byłem księdzem ... Do tej pory żyłem bezpiecznie, ukryty w Kościele.  Na Marszu Równości w Białymstoku po raz pierwszy poczułem, że ktoś może mnie nienawidzić jako geja –  mówi Łukasz Kachnowicz. Ma 33 lata i właśnie odszedł z kapłaństwa. A potem pojechałeś na Marsz Równości w Białymstoku. – I zetknąłem się z niewiarygodną agr ..." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (18/08/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'Jednym słowem Polska polityka to tragedia'. A utrata prestizu na arenie miedzynarodowe cofa Polske do krainy Ubu. Polska to znaczy ....nigdzie ! Wszyscy ktorzy uwazali Polakow za dziwolagow, moga teraz powiedziec: 'a co .....nie mowilem' ? Obecnie 'Wielki Polak' .....to Kaczynski ! A 'wszystko' to te 30 srebrnikow; doslownie i alegorycznie !!!" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (18/08/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'to na pewno fajna książka' Aktor czyta fragmenty ksiazki pt Sodoma Frederic Martel`a ! Fakty 'z zycia' panow z Vatykanu ktore maja miejsce w tym 'swietym miejscu' a ktore w rzeczywistosci swoimi formami grzechu przekraczja wszelka wyobraznie. Wielu powinno to zobaczyc, ty tez ! " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (18/08/2019)
zakrawarski:   "@Hamilton: jakkolwiek bedziesz sie dopraszal, i łasił, to i tak cie nie zarudnie po raz drugi. Masz zbyt szorstki ....jezyk ! Na moje wymogi !!" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (17/08/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'z drugiej strony remedium na degrengoladę'........ Zycze ci abys mial racje ! Ale ja nie jestem .....'z tych stron'" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (17/08/2019)
zakrawarski:   "@szubrawiec: 'Tuwim zerżnął ode mnie! ' A to w takim razie padam i capie pod nogi ! To na zasadzie ' Back to the future ' Widziales te filmy z Maichel Fox ?? On gra 'Johonny be Good' na dlugo zanim Chuck Berry go napisal !? Do zdolnych i pomyslowych swiat nalezy !" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (17/08/2019)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: Szubr cytujac Tuwima bez ujecia w cudzyslow lub podania autora zacytowal te slowa jako dzielo wlasne. Nie liczyl, ze zyje jeszcze ktos kto to rozpozna. Masz racje zwracajac uwge na degrengolade juz niemalze wszystich. " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (17/08/2019)
zakrawarski:   "@szubrawiec: 'Bo to obraza byłaby dla psa' ... Julian Tuwim ! Zyje jeszcze ? " do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (16/08/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: Zgoda na 100 %" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (16/08/2019)
zakrawarski:   "https://www.youtube.com/watch?v=70CYR_uPFOk ..... O tym pisze ! Vatykan, miejsce w ktorym rzeczywistosc przekroczyla fikcje !" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (16/08/2019)
zakrawarski:   "Nigdy i nigdzie nie pisalem ani jednego negatywnego slowa na temat ludzi wierzacych. Moja ukochana mama byla tak mocno wierzca, ze kiedy cos zgubila to zamiast szukac zguby modlila sie do jakiegos swietego o pomoc w znalezieniu. Najczesciej swiety pomagal. Pisze o szalbierzach zorganizowanych w 'kosciolach' 'episkopatach' 'biskupstwach' 'probostwach' 'vatykanstwie' i wi ..." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (16/08/2019)
zakrawarski:   "@szubrawiec: A o tym, za tak jest decydujesz ty, szubrawiec ! Mam w to wierzyc ? Przy pomocy ktorego rozumu stwierdzasz to ? Gdzie moge -ogladzc- twoj rozum ? W skalach gor swietokrzyskich znaleziono szkielety nieznanych ryb. Naukowcy twierdza, ze na terenach obecnej Polski bylo morze przed milionami lat. Co mowi o tym .......twoj bog ? Ja jestem przekonan ..." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (15/08/2019)
zakrawarski:   "@Adam Jezierski: 'konsolidacji zdrowych heteroseksualnych Polaków pod rozkazami arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. ... To tylko kopia do: https://www.newsweek.pl/opinie/polscy-biskupi-nie-zajeli-sie-mniejszosciami- seksualnymi-przypadkowo/9xl7pq7 A nie moje osobiste zdanie. Miejmy nadzieje, ze masz racje z tym: ' To jest tylko kwestia czasu.' !! Art, jako calosc, Traktuje o ludziach ktorzy w imie boga ......czynia zlo !" do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (15/08/2019)
zakrawarski:   "Swego czasu ksiądz Stanisław Musiał pisał, że „chrześcijaństwo swym wielowiekowym antysemityzmem religijnym przygotowało grunt pod antysemityzm rasistowski. Nie dało zdecydowanego, odważnego i jasnego odporu nazizmowi”. Gdyby żył, pewnie pisałby dziś, że wykluczanie mniejszości, czy to narodowych, czy seksualnych wymaga odporu. Teraz i natychmiast. Niestety zamiast odporu mamy festiwal konsolidacj ..." do artykułu Bóg w Rzymie i Białymstoku !.  (15/08/2019)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 274.959
Wyświetlenia artykułów: 245.741
Obserwujący użytkownicy: 10
Odwiedziny profilu: 23.109
Przeczytane artykuły: 68
Ocenione artykuły: 460
Komentarze: 5471
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska