Login lub e-mail Hasło   

zakrawarski

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna karmiona nagim kamieniem wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. Anonim

Wcisnieta w lustro nocy skrwawionej ziemi blizna, karmiona nagim kamieniem, wydaje glowy prorokow cale. Ojczyzna. AnonimWcześniejsze wpisy
zakrawarski:   "@pokrzywiony: 'Kiedy miałem 19 lat próbowałem zestroić' Znam ten problem ! Posiadam komplet wszystkich kamertonow od C I chromatycznie do oktawy C II Usilowalem nastroic fortepian zgodnie z kamertonami. Rezultat nie byl dobry ! Dobrze nastrojony fortepian to kompromis ktory zdobywaja striciele w czasie wieloletniej praktyki. " do artykułu Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !.  (09/08/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: Kori, my ludzie rodzimy sie z pewnymi cechami, a te roznia sie bardzo pomiedzy ludzmi. Bylem mlodziencem pomiedzy 15-18 lat kiedy 'wpadla' mi w rece biblia. Przeczytalem kilka zwrotek/ linijek, teori, i z tych wyciagnalem wniosek, ze tamte twierdzenia nie maja, i nie moga miec nic wspolnego z rzeczywistoscia. Nikt nie moze miec kluczy do nieba (http:// ..." do artykułu Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !.  (09/08/2019)
zakrawarski:   "@szubrawiec:  Kiedy nawalaja te dwa parametry, to pociagaja za soba cala rzeszte organizmu, i ta kiedys  ludzka postac zmienia sie w poczwarke karalucha w ktorym jednak pozostaja male resztki cech ludzkich i taki karaluch pisze tak: 'chyba sztudirował logika na tym uniwestyteta w Śtokhulmie' // lub 'zazdroscisz nam umiejentosci pisawania po polskawemu' .... Kiedy widzisz ten sposob pisania to wiesz, ze to pisze zmodyfikowany karaluch !!" do artykułu Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !.  (09/08/2019)
zakrawarski:   "@szubrawiec: Hamilton ty mósisz to zglosowac do// Ty miec tam duza zasluga potem // by cie posylac do szkola // by wiedziec ze ty taki zdolna dedektywa jezdes// ale ona nie wiedziec i nie posylać do szkola// ..... Wystarczy ? Czy jestes (jezdes ...u jednego... i drugiego) juz u spowiedzi ??" do artykułu Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !.  (08/08/2019)
zakrawarski:   "@szubrawiec: Trabant ' Koścołem to jezd supeł.// jakom jest KRK// czujom sie katolikami i dlatego podpadajom pod // organizacja mówi, że jezd// że jezd jedynym prawdziwym Kościołem i poza niom// To fszystko sie ludziom myli i z tego som // że go obrażajom i zabraniajom // nie wspiera wiary tylko te gre !!! ..... Wystarczy ? Jesli nie to do spowiedzi !!" do artykułu Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !.  (08/08/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: Wiesz oczywiscie, ze kiedy trabant pisze do ham`a to jest ten sam osobnik ktorego urodzila mama !" do artykułu Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !.  (08/08/2019)
zakrawarski:   "@Who cares: A aniol jest tam gdzie byl czy odleciał gdzie indziej ?" do artykułu "Stara Baśń" Kronika !.  (08/08/2019)
zakrawarski:   "premie-nam-sie-naleza 08.08.2019, 08:04 Kościół Katolicki uważam oficjalnie za upadły. Ta nienawistna nagonka w stylu marginesu społecznego to gwiżdż do trumny tej zbrodniczej (co pokazała historia) organizacji." do artykułu Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !.  (08/08/2019)
zakrawarski:   "Zobacz ten art z 2015 gdzie ten drugi glosowal 'na' ..... Nie 16 dni a......4 lata ! To czyni nieco wiecej dni !! Potwierdzenie 'zmian' na ktore zwracam uwage. Jedni zmadrzeli, a inni zglupieli, a inni wrecz oszaleli ! Plus na ten art 4 lata temu pod jednym nicku, minus obecnie pod innym nicku. A wszystko po to aby ukryc, ze w lepetynie ogromne 'kukuryku'" do artykułu "Stara Baśń" Kronika !.  (08/08/2019)
zakrawarski:   "@szubrawiec: Przedstawilwm ci kiedys info o tym, ze jotko=KoLo Zobacz ten art z 2015 gdzie ten drugi glosowal 'na' Teraz ten w - dwójcy jedyny - odrzuca ale poniewarz to jest tchórz podaje rózne uzasadnienia, bo jako tchórz boi sie wlasnego cienia !" do artykułu "Stara Baśń" Kronika !.  (08/08/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'No mogłeś o mnie napisać' To jest kopia z 2015 r chyba ciebie tam nie bylo.....wowczas ?" do artykułu "Stara Baśń" Kronika !.  (07/08/2019)
zakrawarski:   "@szubrawiec: 'Zakrawarski w której grupie jesteś?' ... Zdecyduj ty ! Czekam na odpowiedz !" do artykułu "Stara Baśń" Kronika !.  (07/08/2019)
zakrawarski:   Nowy artykuł "Stara Baśń" Kronika !  (07/08/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: Przyznaje nie rozrozniam tych pojec Jezusowy-katpolicki i setki innych. Organizacja, tzn ludzie tego kosciola, dziala poza granicami prawa (jakiegokolwiek) A ich bank to najwieksza pralnia brudnych pieniedzy. Dzialaja wspolnie z wloska mafia. Szef tego banku powiedzial 'przy pomocy -zdrowasiek- nie mozna zarzadzac taka instytucja' -vatican-bank-scandal-nobody-talking-about-" do artykułu Okruchy IV.  (07/08/2019)
zakrawarski:   "Jakimi imionami czy tytułami określano Jezusa Chrystusa? https://www.gotquestions.org/Polski/Jezus-Imiona.html" do artykułu Pokalane czy Niepokalane poczęcie !.  (06/08/2019)
zakrawarski:   "Niepokalane poczęcie nie było możliwe 2000 lat temu. Ale to nie przeszkadzało chrzescijanom mnożyc 'cudowne pojęcia“ wokół ...”niepokalanie poczętego” Jak: ... Kamień Węgielny, Pierworodny wszelkiego stworzenia, Głowa Kościoła, Jedynie Święty, Sędzia, Król królów i Pan panów, Książę Pokoju, Syn Boży, Syn Człowieczy, Słowo Boże, Słowo Życia, Alfa i Omega, ..." do artykułu Pokalane czy Niepokalane poczęcie !.  (06/08/2019)
zakrawarski:   Nowy artykuł Okruchy IV  (06/08/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: Ten art ma rowniez 242 komentarze co czyni te wyswietlenia jeszcze dziwniejsze. Ale to byla tylko mala ciekawostka z mojej strony. I oczywiscie nie sie o co 'jarac'....(nowe slowo dla mnie) !" do artykułu Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !.  (05/08/2019)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'Ja i Vivi podjęliśmy zobowiązanie ' ... Sam podjalem taka decyzje juz dawno. Nie reagowac na glupote. W moim, obecnym, przypadku zapytalem o wyswietlenia tego kto wie, odezwal sie Hamilton. Udalo sie wymienic z nim kilka rozsadnych slow. To jest prawdopodobnie w pewnym sensie rozsadny czlek. Dlaczego bawi go obrazanie innych pozostanie jego tajemnica. " do artykułu Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !.  (05/08/2019)
zakrawarski:   "@Hamilton: W tej niepewnosci jedno jest pewne: Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !" do artykułu Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !.  (05/08/2019)
zakrawarski:   "@Hamilton: Przyznaje, nie wiem na czym polega roznica pomiedzy tymi -wejsciami- normalne/unikalne, ale zostaw to juz. Ta wymiana slow zrodzila we mnie pytanie .... po co te komplikacje nazw. W ten sposob mozna stworzyc -super unikalne- i wtedy okaze sie, ze ten art ma takich wejsc 50 Potem wiele innych, a na koncu 'wyswietlenie swiete' i ten art ma ....zero ! " do artykułu Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !.  (05/08/2019)
zakrawarski:   "Okazuje sie ze -Niepokalane poczęcie- to pokalany temat ! " do artykułu Pokalane czy Niepokalane poczęcie !.  (05/08/2019)
zakrawarski:   "@Hamilton: Diekuje 'unikalnie' za rzeczowe wyjasnienie ! W dalszym ciagu nie wiem co oznacza 'wejscie unikalne' Rzecz jest oczywiscie błaha, ale jesli wyrobisz; wyjasnij. " do artykułu Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !.  (05/08/2019)
zakrawarski:   "Uprzejmie prosze o odpowiedz tego kto wie na nastepujace ptanie ? ... Na moim profilu stoi : Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów ! wyswietlenia: 1.046 Ale na samym artykule stoi: Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów ! Wyświetlenia: 102 ... Jaki jest powod tej wielkiej roznicy ?" do artykułu Ziemskie dziewczyny nie rodzą niebiańskich bogów !.  (05/08/2019)
zakrawarski:   Nowy artykuł Pokalane czy Niepokalane poczęcie !  (04/08/2019)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lebrostesab
Ranga:
Ost. logowanie: 49 min. temu
Zarejestrowano: 01/04/2013

Statystyki
Punkty: 277.902
Wyświetlenia artykułów: 248.565
Obserwujący użytkownicy: 10
Odwiedziny profilu: 23.397
Przeczytane artykuły: 22
Ocenione artykuły: 460
Komentarze: 5500
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska