Login lub e-mail Hasło   

LechGalicki

Wzrastam, jak drzewo wśród drzew. Potykam się o zmurszałe pniaki. Przywołany z bezdechu samotności solidnym klapsem akuszerki starej daty, wsparty o korzenie chlebowego drzewa, u progu domu porośniętego bluszczem i winną latoroślą, obejmuję Ojca zacnego i Matkę dobrą. Wypatruję Potęgi Światła. Jestem reżyserem mojego filmu i aktorem w głównej roli. Chcę, nie chcę zapomnieć, rozumieć i boleć. Odmawiam co moje, to tylko aż Cisza. Jestem.

Wzrastam, jak drzewo wsród drzew. Potykam się o zmurszałe pniaki. Przywołany z bezdechu samotności solidnym klapsem akuszerki starej daty, wsparty o korzenie chlebowego drzewa, u progu domu porośniętego bluszczem i winną latoroślą, obejmuję Ojca zacnego i Matkę dobrą. Wypatruję Potegi Światła. Jestem reżyserem mojego filmu i aktorem w głównej roli. Chcę, nie chcę zapomnieć, rozumieć i boleć, Odmawiam co moje, to tylko aż Cisza. J... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
LechGalicki:   Nowy wątek: Koledzy, kończę działalnośc w eiobie.Siła wyższa.Pozdrawiam Wszystkich, () "Tak jak napisałem wyżej kończę pisanie w eiobie.Siła wyższa. Act of God.Serdecznie wszystkich pozdrawiam.Dziękuję. Przepraszam za ewentualne błędy.Bóg z Wami.Lech Galicki.Wylogowuję się w pełno tego słowa znaczeniu.L.G."  (15/01/2010)
LechGalicki:   "Bardzo dziękuję.Trudno nie godzić się z biblijnym wstępem i to tak pięknym.Serdecznie pozdrawiam Sir. Lech Galicki." do artykułu Opowiedz dziecku po prostu bajkę..  (12/01/2010)
LechGalicki:   "Gamko, Gamko , Gamko... Twój Anioł, jestem przekonany, nie chce, abyś się niepokoiła, ponieważ w Tobie jest spokój, a jeżeli ktoś go zburzy...to na chwilę, a potem już nie będzie niepokoju...nawet Panie Skrzydlate mierzą się z tą przypadłością - tak jak z niepewnością, miłością, chwilowością, niepunktualnością.U Aniołow wszystko kończy się dobrze. Twój wiersz jest anielski.Pst! Nawet bardziej...Piękny.Serdecznie pozdrawiam.Lech (o)" do artykułu Czasem, kiedy idę spokojnie ulicą .....  (12/01/2010)
LechGalicki:   Głos na artykuł Czasem, kiedy idę spokojnie ulicą ....  (12/01/2010)
LechGalicki:   "Gamko !............................pozdrawiam serdecznie, dziękuję serdecznie.Lech" do artykułu Potok.  (12/01/2010)
LechGalicki:   "Gamko, jak czytasz - jestem.Chwilowo.Musiałem. Twój komentarz jest piękny. Za muzykę, ja pustynny człowiek chłonący muzykę jak wodę, szczególnie wybraną przez Ciebie - dziękuję serdecznie.Jeszcze dopisalem prozę, krótkie opowiadanie 'Inny' - byłem świadkiem losów tego człowieka - przerażająca i warta wspomnienia historia.Wiesz kto śpiewa wśród jezior? Ja nie wiem, bo mgla byla. Drugi wiersz to 'Potop'. Zamilknę na 3 dni od rana. Serdecznie Ciebie pozdrawiam. Lech" do artykułu Wsłuchanie.  (12/01/2010)
LechGalicki:   "Justyno Anno, bardzo dziękuję Tobie, iż zechciałaś zauważyć ten wiersz i tak pięknie go skomentowałaś. L.G." do artykułu Wsłuchanie.  (12/01/2010)
LechGalicki:   "Dziękuję. Lech." do artykułu Wiersz Zakochany.  (12/01/2010)
LechGalicki:   "Anito, Pani komentarz niezwykle mnie uradował i podbudował.Barzdo dziękuję i serdecznie Panią pozdrawiam.Lech Galicki." do artykułu Pieśń strzelista.  (12/01/2010)
LechGalicki:   "Andrzeju.Dziękuję Tobie niezwykle serdecznie za tak znakomicie przeprowadzoną analizę wiersza i wspaniałą wykładnię biblijną związaną z jego treścią.No to jest wspaniałe, a usiłuję się powstrzymać przed najwyższymi superlativami z najwyższych, bo na to Twój komentarz, a właściwie znakomity przypis analityczno - egzegezytyczno - refleksyjny zasługuje.Niech Ci Bóg wynagrodzi.Przy tym, publicznie wył ..." do artykułu Pieśń strzelista.  (12/01/2010)
LechGalicki:   "Andrzeju.Dziękuję Tobie niezwykle serdecznie za tak znakomicie przeprowadzoną analizę wiersza i wspaniałą wykładnię biblijną związaną z jego treścią.No to jest wspaniałe, a usiłuję się powstrzymać przed najwyższymi superlativami z najwyższych, bo na to Twój komentarz, a właściwie znakomity przypis analityczno - egzegezytyczno - refleksyjny zasługuje.Niech Ci Bóg wynagrodzi.Przy tym, publicznie wył ..." do artykułu Pieśń strzelista.  (12/01/2010)
LechGalicki:   "Ewo, bardzo ładnie, serdecznie dziękuję Pani za przeczytanie.Dziękuję.Lech.G." do artykułu Potok.  (12/01/2010)
LechGalicki:   "Dziękuję Ivi.Częśc komentarza napisanego do Pani Ewy dotyczy Pani i proszę przyjąć serdeczne dzięki.A za to 'pięęęęknie' mocna buzka.(?). Dziękuję.Lech.G." do artykułu Wsłuchanie.  (12/01/2010)
LechGalicki:   "Droga Pani Ewo - rzeczywiście. Bardzo lubię i cenię Pani komentarze.Dziękuję.Właściwie jestem w podróży, tyle że na kilka godzin z przyczyn wyższych musiałem wrócić do domu.Jestem zodiakalnym Wodnikiem, znak powietrza, ale ja w ogromnej części- tej sportowej i częściowo zawodowej byłem związany z wodą, morzem etc. Jestem zauroczony wodą, jako taką, jej symboliką...wszystkim co jest z nią związane. ..." do artykułu Wsłuchanie.  (12/01/2010)
LechGalicki:   "Dziękuję Gamko miła.Wszystko co piszesz to wielka prawda.Jak mógłbym zaprzeczyć? A wcale nie chcę.Masz rację.Dziękuję za ciepło.Leo" do artykułu Anioł Stróż.  (10/01/2010)
LechGalicki:   Głos na artykuł Miłość odmienia cierpienie...  (10/01/2010)
LechGalicki:   Głos na artykuł Galerianki: Przestroga czy zachęta?  (10/01/2010)
LechGalicki:   Obserwuje użytkownika: Anita Polańska  (10/01/2010)
LechGalicki:   "Panie Januszu.Tak.Piszę w natchnieniu.Jest Pan mężczyzną z krwi i kości, ale wrażliwością nadwrażliwą.Pięknie Pan to opisał. Prawda. Wielka Prawda. Dziękuję." do artykułu Wiersz Zakochany.  (10/01/2010)
LechGalicki:   "I punkty......................." do artykułu Czy wierzysz w Anioły ?.  (10/01/2010)
LechGalicki:   "Anielski tekst. i TA GRAFIKA ! Mniam, mniam,mnia...anioły.Pozdrowienia." do artykułu Czy wierzysz w Anioły ?.  (10/01/2010)
LechGalicki:   "Paraliżująco wyrafinowany w najlepszym tego słowa znaczeniu tekst.No i ta motylowa grafika. Prima sort.Pozdrawiam serdecznie.Bye, bye..." do artykułu Jak kobiety widzą mężczyzn ...na wesoło !.  (10/01/2010)
LechGalicki:   "Elbo.Dziękuję.To mądre, mądre i piękne refleksje.Bardzo szczególnie Ciebie pozdrawiam zachwycony Twoimi przemyśleniami.Cest la vie.Pozdrawiam.L.G." do artykułu Wiersz Zakochany.  (10/01/2010)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 27 28
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: lechgalicki
Ranga:
Ost. logowanie: 15/01/2010
Zarejestrowano: 30/07/2009

Statystyki
Punkty: 21.705
Obserwujący użytkownicy: 17
Odwiedziny profilu: 11.591
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 244
Komentarze: 438
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska