Login lub e-mail Hasło   

leeser
Wcześniejsze wpisy
leeser:   Głos na artykuł Globalne ocieplenie - fakty i mity  (05/05/2009)
leeser:   "Coryan nie ma co sie czepiać i wchodzić w polemiki z tymi pseudo pisarzami z eioba. Powim po mojemu, ze ino zol mi jest tych bajtli co bedom kopiowały te bezedety, bo bedom do szkoły szukać jakis informacji. 1. Na Śląsku można dostać pylicy. Pylica to choroba układu oddechowego wywołana wdychaniem pyłów. Takie małe porównanie. Katowice 55 mg/m3 Kraków 12 ..." do artykułu 9 Mitów na temat Śląska.  (12/04/2009)
leeser:   "Im wiecej artykułów czytam na eioba tym bardziej sie utwierdzam w przekonaniu, że ten portal to nic innego jak zbiór dziwaków i innych odmieńców, którzy wrzucają tu co rusz to większe brednie. Mam taką nadzieje, że w 2012 roku tak coś pierd****e w ziemię, że zmiecie tych wszytkich odmieńców, paranoików i innych dewiantów. Przypomnę tylko że w roku 2000 komputery miały przestać działać, bo n ..." do artykułu Świat się zmieni - rok 2012.  (31/03/2009)
leeser:   "A to checa. Nie dyskutuje bo tak. Tak dzieci mówią jak się je o coś pyta. Ale Jarkowi P. się nie dziwie bo to jeszcze dziecko (2 klasa technikum to się jeszcze gó**o wie o świecie, ale skoro sklecił tą nie strawną papkę, pomyślałem że ma coś do powiedzenia, cóż widać się myliłem). Ale normalne to w tym wieku. Na temat Roberta sie nie wypowiadam bo nie wiem z kim mam do czynienia. Generalnie ja sta ..." do artykułu Coś tu nie gra....  (30/03/2009)
leeser:   "I stało się to czego nie lubię. To co pisałem przez 20 min poszło w pizdziec. Strona mi sie zawiesiła. Ale juz nadrabiam. Jeśli chodzi o Jechoniasza był pra pra pra albo i wiecej pra dziadem Józefa męża Maryi. Ale czy zadałeś sobie pytanie, czy Józef był ojcem Chrystusa? Jeśli chodzi o nieścisłości co do numeru pokolenia. To jest zwykłe czepianie się i szukanie dziury w cał ..." do artykułu Coś tu nie gra....  (30/03/2009)
leeser:   "Jakie to są mapy nieautoryzowane bo takich nie znam? Żeby coś było nazywane mapą musi spełniać pewne normy i zasady zgodne ze sztuką kartografii. Tak na marginesie przelatując z Europy do USA leci się nad Grenlandią, z czego wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. Zatem oczekuje na kolejny artykuł z tego cyklu odkrywający ten fakt! Pewnie bedą mówić o tym w Faktach! :)" do artykułu Dlaczego mapy kłamią?.  (29/03/2009)
leeser:   "Co łączy obie grupy naukowców? Są sponsorowani przez państwo. Są opłacani tak hojnie, że gotowi są zapomnieć o podstawowej naukowej prawdzie.... Będąc przekornym i stosując beznadziejną retorykę to samo można powiedzieć o autorze tego artykułu. Tylko że w tym wypadku opłacany jest przez przeciwników GO." do artykułu Tomasz Teluk, Mitologia efektu cieplarnianego.  (29/03/2009)
leeser:   "A to nowość! Powiem tak: większej bredni nie słyszałem. Całe badania nad fluktuacjami klimatycznymi świata spuścił Pan w kiblu. Do tego co dziś wiemy o klimacie i jego zmianach ludzie dochodzili na drodze badań przez dziesiątki lat. Czy te zmiany były i są przypadkowe, czy cykliczne, czy wywołane przez jakies zdarzenia katastrofalne, też trzeba było do tego dochodzić przez lata badań. Ośmiele się ..." do artykułu Tomasz Teluk: Co z tym klimatem?.  (29/03/2009)
leeser:   "Ciekawy poradnik :) Jednak chciałbym zauważyć, że nie ma jednolitych zasad pisania not bibliograficznych. Są pewne ramy które dopuszczają nieco inne formy. Oczywiście co ważne i na co autorka zwróciła uwagę to różnice wynikające z tego co cytujemy (monografia, czasopismo, praca zbiorowa itd). Są dopuszczalne formy tj.: Słownik pojęć i tekstów kultury, Red. A.Rysiewicz, Warszawa 2002 ..." do artykułu Jak pisać bibliografię? - Nowa matura.  (29/03/2009)
leeser:   Rekomendacja artykułu Globalne ocieplenie - fakty i mity  (29/03/2009)
leeser:   "Rozumiem, że można być przeciwnikiem, bądź zwolennikiem jakieś tezy, ale każde użycie w artykule zwrotu: że jakiś naukowiec powiedział to czy tamto, powinno być poparte imieniem i nazwiskiem (cytowaniem?). Tego wymaga rzetelność. Są rzeczy z którymi mogę się zgodzić w 100%, ale jest wiele informacji z manipulowanych w taki sposób by pasowały autorowi do stawianej tezy. NIEWIEDZA tylko i wyłącznie, ..." do artykułu Tomasz Teluk: Co z tym klimatem?.  (29/03/2009)
leeser:   "Muszę przynać, że znalazłem kolejny rzetelny artykuł w tym śmietniku pod nazwą EIOBA. Trzeba zachować umiarkowanie w tym co się piszę i tu to znajduję, za co trzeba autorowi podziękować. Powiem tylko tyle z doświadczenia, że im więcej się wie na temat warunków paleoklimatycznych zarówno tych w skali makro jak i mikro tym więcej jest wątpliwości. Bardzo szanuje ludzi którzy przywołują ważn ..." do artykułu Globalne ocieplenie - fakty i mity.  (28/03/2009)
leeser:   "I tak na koniec. Napisałeś, że od 3 miesięcy nikt nie podał tu argumentów które miałyby przekonać Cię że się mylisz. To mam do Ciebie taką małą prośbę. W związku z tym, że strasznie chaotycznie rzucach różnymi faktami z życia kościoła, które chaotycznie przeplatasz z zawartością Pisma Św., wyartykułuj je w taki sposób, żeby można się do nich w uporządkowany sposób odnieś. Napisz dokładnie jaka czę ..." do artykułu Coś tu nie gra....  (28/03/2009)
leeser:   "Drogi Jarku P. nie obraź się ale twe tłumaczenie jest tak samo denne jak i cały ten pseudo artykuł. Po pierwsze: nie neguje jego zawartości, bo sprawdziłem to i owo i jest skopiowana ( w miarę poprawnie). Po drugie: możesz napisać jeszcze 300 razy, że znalazłeś źródła po napisaniu, to Ci i tak nic nie da. Choć trudno nazwać za wartościowe źródło: strony interentowe. Nie ma w tym wykazie notki bibl ..." do artykułu Coś tu nie gra....  (28/03/2009)
leeser:   "Zgadzam się z Tobą, że nie można ograniczać się tylko do duchownego z jednego wyznania. Podałeś bdb przykład Jehowych, którzy znają Biblię wręcz perfekcyjnie...tylko jest jedno ale, a mianowicie interpretacja. Jak pewnie wiesz istnieje coś takiego jak interpretacja+komentarz. Oczywiście w jak każdym przypadku, także i w tym można dyskutować nad przekazem. To właśnie robią Jehowi, ale nie mam im te ..." do artykułu Coś tu nie gra....  (27/03/2009)
leeser:   "tak na marginesie, cytat:....'Wersety jakie udało mi się znaleźć wprawiają w zakłopotanie niejednego księdza. Posługują się oni z reguły tymi samymi argumentami - argumentami bez sensu. Teraz zacznijmy od egzekucji....' Mam pytanko. Z iloma księżmi na temat tych wersetów rozmawiałeś? Jakimi argumentami się posługiwali? Rzetelność nakazuje pełnej wiarygodności. Zarzucić można wszystko każdemu. Licze na sensowną odpowiedź. " do artykułu Coś tu nie gra....  (26/03/2009)
leeser:   "Zgadzam się z oceną M. Rudnickiego. 'Artykuł' nie wiem czy to coś można w ogóle nazwać artykułem no ale cóż, jeśli kopiuj/wklej można nazwać pracą twórczą i jakimkolwiek wysiłkiem intelektulnym to ok. Generalnie nie spełnia tej formy. Do rzeczy: przypuszczam, że 99,9 komentujących i czytających nie miało okazji w całości przecztać Pisma Św. przynajmniej raz. Ale tak to już jest że zatwardziali 'at ..." do artykułu Coś tu nie gra....  (26/03/2009)
leeser:   "Sosnowiec, browar w Żywcu? To nie Górny Śląsk!" do artykułu Śląsk to nie tylko kopalnie!.  (22/03/2009)
leeser:   "Do Mateusza M. W związku z tym, że jestem Ślonzokiem z krwi i kości i mieszkam tu, a nie tylko przejeżdzam, wyraże swą opinię. Nie wiem ile masz lat i czy było Ci dane być na Śląsku np. w latach 80-tych, a nawet jeszcze na początku 90-tych. W tedy to dopiero czuło się co to znaczy zanieczyszczone powietrze. Jak wracałem z wakacji do domu, po np. 2 tyg pobytu nad morzem, to raz: pękała mi ..." do artykułu Śląsk to nie tylko kopalnie!.  (22/03/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: leeser
Ranga:
Ost. logowanie: 07/03/2010
Zarejestrowano: 22/03/2009

Statystyki
Punkty: 36
Odwiedziny profilu: 1.895
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 17
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska