Login lub e-mail Hasło   

lemontree
Wcześniejsze wpisy
lemontree:   "Piękny i bardzo smutny wpis... ale widać wolę walki. To jest niesamowite, ile siły można w sobie znaleźć walcząc o życie swoje lub swoich bliskich. Od razu człowiek znów zaczyna wierzyć w ludzkość. powodzenia w dalszej walce, trzymam za Was mocno kciuki i wierzę, że się uda!" do artykułu Wynocha raku z naszego życia!!.  (12/08/2016)
lemontree:   "ja natomiast słyszałam coś zupełnie przeciwnego do tego, że klimat się ociepla. Otóż gdzieś kiedyś coś (tak, wiem, bardzo wiarygodne źródło...) przeczytałam, że za jakiś czas dopadnie nas kolejna epoka lodowcowa, ze raczej klimat będzie się ochładzał. Więc moi Drodzy, w co wierzyć?!" do artykułu Efekt cieplarniany..  (12/08/2016)
lemontree:   "Od trzech lat jestem szczęśliwą nieposiadaczką telewizora. Nigdy nie czułam się tak dobrze, jak po pozbyciu sie tego pudła. Najbardziej mi ulżyło kiedy przestałam ciągle słyszeć wszystkie możliwe złe informacje ze świata. Nie to, ze mnie to nie interesuje, ale jak chcę coś wiedzieć, to się dowiem z internetu, nie potrzebuję byc przygniatana non stop przygnebiajacymi informacjami. a niestety, w tv 90% jest własnie takich" do artykułu Wnioski po wielu latach nieoglądania telewizji.  (12/08/2016)
lemontree:   "no i się później dziwić, że jedzenie fast foodów powoduje astmę u dzieci http://www.biomedical.pl/dieta-i-odzywianie/fast-food-zwiazany-z-astma-i- alergia-a9373.html Tyle chemikaliów w tym śmieciowym jedzeniu, a rodzice od najmłodszych lat uczą dzieci jeść w takim miejscach..." do artykułu Dlaczego frytki McDonald's są tak smaczne?.  (24/02/2016)
lemontree:   "Wałęsa ma już tyle lat, a dalej chce mu się w to kłamstwo brnąć ;)" do artykułu "O take Polskem walczyłem" czyli zamach stanu na samogłoski nosowe..  (24/02/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lemontree
Ranga:
Ost. logowanie: 12/08/2016
Zarejestrowano: 24/02/2016

Statystyki
Punkty: 6
Odwiedziny profilu: 511
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska