Login lub e-mail Hasło   

Leszek Małkowski
Wcześniejsze wpisy
Leszek Małkowski:   " 'wielu innych Polaków patriotów'. Polacy tak nie piszą. 'okrutnej zbrodni na wspaniałym działaczu'. To też napisał jakiś obcy. 'Swą bezkompromisowością w trafnym diagnozowaniu ich antypolskiej działalności zapłacił najwyższą cenę – poniósł straszną, męczeńską śmierć z rąk oprawców. Tak piszą bolszewicy, 'gebelsy', kaczyści, trolle Putina. http://leszekm.blogspot.com/2016/02/putinskaja-prawda.html" do artykułu Pamiętajmy o zbrodniach.  (27/02/2016)
Leszek Małkowski:   "'Jaki z tego wniosek?' Wniosek jest taki, że pisał to kompletny głupek, albo troll Putina. Troll Putina ma przedstawić 'Polskę w ruinie'. Wyszukuje więc jak największą ilość 'zeł' bez jakiegokolwiek usytuowania ich w czasie i przestrzeni, bez łączenia skutków z przyczynami. Nie musi się martwić o zasadność, logikę, wiedzę, bo jest tylko ziarnkiem Wielkiego Ruskiego Goebbelsa, który opanował sieć. ..." do artykułu Kapitalizm po 27 latach III RP.  (20/02/2016)
Leszek Małkowski:   Nowy artykuł Putinskaja Prawda  (12/02/2016)
Leszek Małkowski:   " Miało być tak : batavus23, 3 godz. temu 0 odpowiedz @Hamilton Starszy: Jak nie ma zagrożenia. Zachodni Kapitał jakby tylko chciał mógłby w Polsce w 3 miesiace zrobic druga Ukraine. Od razu wiedziałem, że ten tekst wymodził troll Putina. Nie ma najmniejszej wątpliwości. " do artykułu Zmasowany atak "Zachodniego Kapitału" na Polskę?.  (28/01/2016)
Leszek Małkowski:   " @Hamilton Starszy: Jak nie ma zagrożenia. Zachodni Kapitał jakby tylko chciał mógłby w Polsce w 3 miesiace zrobic druga Ukraine. Od razu wiedziałem, że ten tekst wymodził troll Putina. Nie ma najmniejszej wątpliwości." do artykułu Zmasowany atak "Zachodniego Kapitału" na Polskę?.  (27/01/2016)
Leszek Małkowski:   "@Goodbye wilted eiobo!: Wszystkie trolle Putina, czy Ty, czy kamil30, czy Astra1 na Interii, czy Dariusz Perszewski na W24 i inni, dopóki są postrzegani jako dziennikarze obywatelscy i wchodzi im ta propaganda Wielkiego Ruskiego Goebbelsa jak w masło, są 'zadowolnieni', a komentarze niewygodne, jak Hamiltona, zbywają wyuczonymi, uciekającymi w bok frazami, byle mieć ostatnie słowo. Natomia ..." do artykułu Zmasowany atak "Zachodniego Kapitału" na Polskę?.  (25/01/2016)
Leszek Małkowski:   "@Goodbye wilted eiobo!: No, istny Stiopa." do artykułu Zmasowany atak "Zachodniego Kapitału" na Polskę?.  (25/01/2016)
Leszek Małkowski:   "@Hamilton Starszy: Najgorsze jest to, że nikt (może prawie) nie dostrzega, że ten 'biedny kaczor' i ten 'biedny Rydzyk' i Episkopat (może nie wszyscy) i dziesiątki trolli Putina obleczonych w czarne sukienki i Putinskaja Prawda, czyli wszystkie gazety mówiące tym samym językiem co 'Niezależna' czy 'Fronda' i po trzech trolli udających dziennikarzy obywatelskich na każdym portalu i tysiące klakieró ..." do artykułu Zmasowany atak "Zachodniego Kapitału" na Polskę?.  (25/01/2016)
Leszek Małkowski:   "'zwolenników PO”, którzy mieli uczestniczyć we wczorajszym marszu KOD-u.' Kłamie(Ziemkiewicz) jak kaczysta, czyli troll Putina. W marszu uczestniczą świadomi obywatele Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, którym nie jest wszystko jedno i, mimo że nie widzą tego co ja, dostrzegają, że kaczyzm to olbrzymie fałszyrwstwo wrogie Polsce we wszystkich aspektach jej bytu. Rosja, od lat, prowadzi wobec ..." do artykułu Zmasowany atak "Zachodniego Kapitału" na Polskę?.  (25/01/2016)
Leszek Małkowski:   Głos na artykuł Najstarszy kanał w Polsce  (24/01/2016)
Leszek Małkowski:   " 'Najpierw pojawił się sztuczny twór w postaci Komitetu Obrony Demokracji'. Takie głupoty możesz wciskać dzieciom, 'ciemnemu ludowi' i koniowi. KOD reprezentują świadomi obywatele RP, dla których antywolnościowe działania PiS-u posunęły się za daleko. Wciąż, jednak, nie mają świadomości, że kaczyści są wyrobnikami Putina. Według mnie, to są 'ruskie' kanalie. http://www.eioba.pl/a/50rq/kaczyzm-jest-tworem-fsb" do artykułu Zmasowany atak "Zachodniego Kapitału" na Polskę?.  (22/01/2016)
Leszek Małkowski:   Nowy artykuł Kaczyzm jest tworem FSB  (22/01/2016)
Leszek Małkowski:   Głos na artykuł Odważny człowiek.  (19/01/2016)
Leszek Małkowski:   "Zalewasz swistak. Na mnie 'w Boskim raju' czekają 72 hurysy. Nie powierzę im swojej duszy, tylko ciało." do artykułu Odważny człowiek..  (19/01/2016)
Leszek Małkowski:   "@Łukasz Grysiak: 'Ludzie pokroju Kwaśniewskiego albo Dukaczewskiego czy Komorowskiego winni zgnić w więzieniach. To są gangsterzy'. Oczywiście zastąpił ich kanalia Kaczyński, który od Goebbelsa różni się tylko wyglądem zewnętrznym i cały ten wyprysk trollingu Putina. Oczywiście, jak Hitlerowi, pomógł im kryzys, tym razem z uchodżcami, bezwzględnie wykorzystany przez Wielkiego Ruskiego Goebbelsa. ..." do artykułu Orbanizacja Polski? Oby!.  (16/12/2015)
Leszek Małkowski:   "Artykuł jest typowym tworem trollingu Putina. https://kazwoy.wordpress.com/2015/07/22/internet-i-wojna-informacyjna- prezydenta-putina-raport-akademii-krzyzowa/ Polemika jest zajęciem, raczej jałowym, zresztą serpico wystarczająco go przygniótł. Ja, tylko dodam: Kaczyzm (PiS jest jego częścią) powinien być uznany za wrogą formację przestępczą, której zadaniem jest niszczenie, degradac ..." do artykułu Orbanizacja Polski? Oby!.  (14/12/2015)
Leszek Małkowski:   "@Coriollanus: Dobry mąż stanu dla Wł. Putina i jego polityki. Orban nie naśladuje Putina, jak pisze wielu, Orban jest tworem służb Putina, podobnie jak kaczyzm. http://leszekm.blogspot.com/2015/10/kaczyzm-jak-hitleryzm-niszczy-narod.html" do artykułu Orbanizacja Polski? Oby!.  (14/12/2015)
Leszek Małkowski:   "@Janusz Dąbrowski: Sam PiS nie miał by takiej siły oddziaływania. Kaczyzm jest wykreowany i napędzany przez KGB-FS Kaczyzm jest azjatycką kiłą wstrzykniętą Polsce przez służby Putina. Obecnie rządzący to wyprysk tej kiły. Ich zadaniem jest niszczenie, spłaszczanie, degradacja wszystkich czynników, które zbiorowisku ludzi mówiących tym samym językiem, pozwalają nazywać się narodem, p ..." do artykułu Historia lubi się powtarzać....  (10/12/2015)
Leszek Małkowski:   "'Kaczyński na urodzinach Radia Maryja: Każda ręka podniesiona na Kościół to ręka podniesiona na Polskę'! Ciekawe, kto ma uciąć rękę Kaczyńskiemu, Rydzykowi i Dziwiszowi. Ci szubrawcy, moim zdaniem agenci FSB, niszczą zarówno Kościół, jak i Polskę. Chrześcijaństwo powstało na bazie judaizmu. Najważniejszą różnicą jest to, że podobny zestaw norm moralnych, Jezus Chrystus przekaz ..." do artykułu Geotermia serc Rodziny Radia Maryja.  (06/12/2015)
Leszek Małkowski:   "'Kaczyński na urodzinach Radia Maryja: Każda ręka podniesiona na Kościół to ręka podniesiona na Polskę'! Ciekawe, kto ma uciąć rękę Kaczyńskiemu, Rydzykowi i Dziwiszowi. Ci szubrawcy, moim zdaniem agenci FSB, niszczą zarówno Kościół, jak i Polskę. Chrześcijaństwo powstało na bazie judaizmu. Najważniejszą różnicą jest to, że podobny zestaw norm moralnych, Jezus Chrystus przekaz ..." do artykułu Historia lubi się powtarzać....  (06/12/2015)
Leszek Małkowski:   Głos na artykuł Historia lubi się powtarzać...  (06/12/2015)
Leszek Małkowski:   "@Hamilton Starszy: @Hamilton Starszy: Sekretarz propagandy to dobra nazwa. Świstak nie pisze artykułów, tylko rozpowszechnia te 'po linii' PS. Powyższy komentarz wkleiłem autorowi. Zajrzałem po trzech godzinach - zniknął. Wkleiłem ponownie i - pasmatrim uwidim." do artykułu Jakie media taka demokracja.  (04/12/2015)
Leszek Małkowski:   "Artykuł napisany przez absolwenta Szkoły Głównej Propagandy Bolszewickiej przy FSB. Stylem naśladuje Trybunę Ludu z lat czterdziestych. Do tej z lat siedemdziesiątych, ani się nie umywa. Faktem jest, że Polska została pokonana przez rosyjską agenturę wciśniętą we wszystkie struktury społeczne i państwowe. Można powiedzieć - głupi Polacy, wybrali władze złożone z ludzi najbardziej podłych, fałszywy ..." do artykułu Jakie media taka demokracja.  (04/12/2015)
Leszek Małkowski:   "Wszyscy kaczyści są 'gebelsopodobni'. Ziobro - ponieważ ja jestem uczciwy, to oni mnie niszczą, zwalczają (cytat jest niedokładny, lecz dobrze wyraża sens zdania). Ziobro dobrze wie, że cechy osobowe takie jak uczciwość, mądrość, dobroć, patriotyzm określają inni ludzie, ale też wie, że lud tego nie wie i swoją niechęć skieruje na onych złych i ulituje się nad biednym, spostponowanym, uczci ..." do artykułu Bestie Kaczyńskiego.  (11/11/2015)
Leszek Małkowski:   "@swistak: Tylko, że ci co twierdzą, że są z Bogiem, a myślę tu o Rydzyku, Dziwiszu, iluśtam biskupach, Kaczyńskim, Dudzie i całej 'gebelsopodobnej' masie szubrawców obleczonych w czarne sukienki, są ludżmi najbardziej fałszywymi. Im dalej będziesz od nich, tym bliżej będziesz Boga." do artykułu Płynące z ambony, polecenia boskie......  (11/11/2015)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 14 15
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: leszekm077
Ranga:
Ost. logowanie: 24/05/2016
Zarejestrowano: 17/10/2010

Statystyki
Punkty: 42.207
Wyświetlenia artykułów: 41.234
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 7.288
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 198
Komentarze: 172
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska