Login lub e-mail Hasło   

leszekw
Wcześniejsze wpisy
leszekw:   "@andrzejs Mam do ciebie proste pytanie, jakie miałes oceny na maturze bo zabierasz głos jabyś był ekspertem. O wyzej nie pytam bo dalej nic nie ma , ... prawda?" do artykułu Uprzejmie donoszę, że mamy przechlapane..  (30/10/2010)
leszekw:   "@w84u6 Innymi słowy powiedziałem, ze nie wiesz co piszesz nawet w tak prostych sprawach jak interpretacja wolnego wykładu tj. nie naukowego a pogladowego prof Rachmadan'a. Jeżeli tam nie byłeś w stanie odczytać kontekstu to twoje mniemanie ze coś wiesz jest na poziomie licealnym. Czyli interpretacja czegokolwiek jest pobieżna i nie oddaje własciwej semantyki wypowiadanych zdań. Rozumiem ze ..." do artykułu Uprzejmie donoszę, że mamy przechlapane..  (30/10/2010)
leszekw:   Głos na artykuł Uprzejmie donoszę, że mamy przechlapane.  (30/10/2010)
leszekw:   "@W84U6 Ja dyskutowałem z toba wcześniej i podawałeś przykłady na udowodnienie swoich RACJI tj. wykład prof. Rachmadan' a w języku angielskim z adresu: http://tnij.org/ir8q od 7:15s (warto obejrzeć całość) i druga część http://tnij.org/ir8s wiecej: http://www.eioba.pl/a134304/ e_utraciwszy_rozum_w_m_kach_d_ugich_plwaj_na_siebie_i_r_jedni_drugi Ty facet nie z ..." do artykułu Uprzejmie donoszę, że mamy przechlapane..  (30/10/2010)
leszekw:   "Najlepsze jest to, ze wszystkie prowokacje do Kaczyńskiego są kłamstwem lub specyficzną półprawdą, która bezposrednio generuje kłamstwa. Tak jest w mediach tak było na Zjeździe Solidarności w 2010. Kaczyński dostał owacje , a tusk i tramwajarka gwizdy. Tusk nie rozpoznaje co to jest DEMOKRACJA, on jest najmadrzejszy, on ma jedyne rozwiązania, a to jest przeciwieństwem demokracji, to jest t ..." do artykułu Uprzejmie donoszę, że mamy przechlapane..  (30/10/2010)
leszekw:   "@grzegorz zawsze się zastanawiałem jak mozna nawet szacunkowo policzyć oglądalność. Wiesz coś o tym?" do artykułu Uprzejmie donoszę, że mamy przechlapane..  (29/10/2010)
leszekw:   "@marian Czyli nie masz żadnych doswiadczeń własnych i to sa tylko twoje domysły bo piszesz jakbys był ekspertem, jakbys wiedział. Wysnuwasz wnioski nie mając zadnych wiarygodnych informacji. To moze zajmij sie literaturą science fiction, facet przy twoich układach dostaniesz nagrode, a może i medal. MEDAL DLA MARIANA" do artykułu J. Kaczyński zwariował - wprowadza cenzurę do internetu..  (29/10/2010)
leszekw:   "@szymendryk Nostalgii nie ma zadnej (początek nie w j. polskim, no ale trudno) , bo ja nie pije. Nostalgie odczytałes ty. Dla mnie komuna to więzienie moralne i czarne czasy ale są tu asy co marzą o tamtych czasach." do artykułu My, dzieci tamtych rodziców..  (29/10/2010)
leszekw:   "@jotko no to odezwała sie blockultura, zawsze ta sama nuta, zawsze te same słowa. Nie ma co czytać, nawet żal spojrzeć" do artykułu My, dzieci tamtych rodziców..  (29/10/2010)
leszekw:   "Dzięki Grzegorz za inny punkt widzenia. Moze jeszcze coś dorzuce do mojego punktu widzenia. W tamtych czasach wszyscy palili papierosy, pili wódkę (za wódkę można było wszystko załatwić, za forse nie zawsze) i mieszkali w brudnych podwórkach bo takie były te czasy. To nie Wasi rodzice byli patologiczni, to komunizm był patologiczny a Wasi rodzice obracali się w warunkach które były. ..." do artykułu My, dzieci tamtych rodziców..  (29/10/2010)
leszekw:   "@ jotko, jaszczurka, dąbrowski No dobrze, staneliście w obronie szymona bo zbyt mocno go oceniłem. Bo nie patrze na kontekst jego zycia. Ale gdy marian opluł np. Jarka Kaczyńskiego np. w artykule J. Kaczyński zwariował - wprowadza cenzurę do internetu. TO WAS TAM NIE BYŁO, NIE STANELIŚCIE W JEGO OBRONIE .... DLACZEGO????? To pytanie nie jest już kontrowersyjne, czy ktoś twierdzi, ze marian w tym artykule nie kłamie?" do artykułu My, dzieci tamtych rodziców..  (29/10/2010)
leszekw:   "Nie chciałem WAS obrazić a jedynie wywołac refleksje, że COŚ PRZESADZACIE. Wszyscy są patolami? było aż tak źle czy jedynie teraz wszyscy dołączyli do jednego nurtu. Bo tak wyszło. Ale moze trafiłem w czułą nute, ... jak kogoś zbyt mocno dotknął ten komentarz to go cofam. " do artykułu My, dzieci tamtych rodziców..  (28/10/2010)
leszekw:   "@elba zamiast historii proponuje kartę wyborczą i więcej nie głosować na takich jak niesiołowski, tusk czy inny sikorski. Są wybory samorządowe już niedługo. " do artykułu Uprzejmie donoszę, że mamy przechlapane..  (28/10/2010)
leszekw:   "Wychodzi na to, że wszyscy na eiobie to patole. Hihihihihihi, .... nikt nie miał normalnej rodziny? Wszyscy z blokpodwórek , wszyscy blokersi? Czyli eioba to blockultura. To może ktoś sie odważy i napisze jak było naprawde, ... gdy wódka sciemniała zmysły. Jest sie czym chwalic?" do artykułu My, dzieci tamtych rodziców..  (28/10/2010)
leszekw:   " Wiadomosci i programy publicystyczne to sama manipulacja, nic informacji samo naciaganie w imię własnych interesów - szczególnie TVN. Już nie wspomne o kabarecie majewskiego, te bzdurne skojarzenia i śmiechy w tle klakierów ... żenada. Potem tak jest że redaktorki jeżdżą porsche a reszta 1500" do artykułu Uprzejmie donoszę, że mamy przechlapane..  (28/10/2010)
leszekw:   "@grzegorz Zajakneło, zająkneło ... Radio Maryja o tym trąbi w imię interesów narodowych, tylko kto słucha RM. Oficjalnie mało kto sie przyzna. To nie jest trendy, tak samo jak kiedyś należeć do harcerstwa. W imię nowoczesności lepiej słuchać kłamstw olejnik. I kto tutaj jest nowoczesny i światły, no chyba że wyznacznikiem jest muzyka rockowa." do artykułu Uprzejmie donoszę, że mamy przechlapane..  (28/10/2010)
leszekw:   "@jaszczurka No dobrze, a co zrobić z takim przypadkiem jak Szymon Bachir, jemu nie jest potrzebny psycholog?" do artykułu My, dzieci tamtych rodziców..  (27/10/2010)
leszekw:   "Troche się zgadzam z Wami, nadmiar wyczulenia co dziecko myśli do niczego dobrego nie prowadzi. Dziecko to dziecko, naśladuje swoje otoczenie, zrobi źle, to jego prawo ale roztrząsywac kazdą sytuacje i przypisywać do tego teorie psychologiczna to w wiekszości wypadków jest niepotrzebne. Niemniej to co opisuje Jaszczurka to jakby medal z drugiej strony. Walczenie z chorobami za pomocą babci to nied ..." do artykułu My, dzieci tamtych rodziców..  (27/10/2010)
leszekw:   "dzepson, ty podobnie jak w86u6 nie znacie j.angielskiego, totez wasze opinie są żadne. Nawet nie możecie zaliczać sie do WYKSZTAŁCIUCHÓW. Wszystko co tutaj piszesz jest twoim zwidem, tak jak opisuje Ramachandran, z tą różnicą że religią jest dla ciebie neokomunizm. A samogwałt jest aktem dojrzałości fizjologicznej, robia to faceci i kobiety bo taką mamy konstrukcję. Takie tematy tab ..." do artykułu (...)Że utraciwszy rozum w mękach długich,plwają na siebie i żrą jedni drugi....  (27/10/2010)
leszekw:   "Ja sie ciebie pytam czy znasz angielski. Bo z tego wynika że gadasz trzy po trzy" do artykułu (...)Że utraciwszy rozum w mękach długich,plwają na siebie i żrą jedni drugi....  (26/10/2010)
leszekw:   "@w84w6 No niestety kontekst tego wykładu jest zupełnie inny i opisuje bardziej nawiedzenia ludzi z ich zwidami niż problem opętania. Nijak sie to ma do problemu Anneliese Michel Niemiec. W wykładzie pana Ramachandran'a jest mowa o zwidach z przykładami mistyczno religijnymi i mozliwymi zmianami w korze mózgowej. Ale na pewno Rachmadan nie mówi o opetaniu jako o stanie choroby psychicznej ..." do artykułu (...)Że utraciwszy rozum w mękach długich,plwają na siebie i żrą jedni drugi....  (26/10/2010)
leszekw:   "@dzepson http://www.youtube.com/watch?v=BlhFK2Gc1Nw http://www.youtube.com/watch?v=LPkGtbPSwLg&feature=related i nastepne części . Dzepson kłamiesz, znowu twoje filozofie. " do artykułu (...)Że utraciwszy rozum w mękach długich,plwają na siebie i żrą jedni drugi....  (26/10/2010)
leszekw:   Odrzuca artykuł Hyde Park przed Pałacem  (26/10/2010)
leszekw:   "@andrzejs Skoro Rons twierdzi, że wie kto strzelał do górników (i czy w ogóle strzelał) i kto jest winien katastrofy, czy był tego świadkiem? Może był w samolocie? Albo był świadkiem układania zdradzieckiego planu Tuska z Putinem? Skąd wie, to co wie? Wiecej: http://www.eioba.pl/a134148/ list_otwarty_do_wszystkich_ludzi_dobrej_woli#reply#ixzz13UmpLEP9 To ..." do artykułu List otwarty do wszystkich ludzi dobrej woli.  (26/10/2010)
leszekw:   "@dzepson Kościół stoi na stanowisku, ze złe emocje biorą sie z z woli szatana, którego działalność objawia sie róznymi zjawiskami. Do tych zjawisk zalicza film Harry Potter. Tutaj nie ma kłamstwa mozesz co najwyżej sie z tym nie zgadzać. Z drugiej strony moze bys sie zagłebił w temat co to jest opętanie i dlaczego niektórzy i tylko wybrani księza odprawiają egzorcyzmy. Jeżeli masz ..." do artykułu (...)Że utraciwszy rozum w mękach długich,plwają na siebie i żrą jedni drugi....  (26/10/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: leszekw
Ranga:
Ost. logowanie: 30/10/2010
Zarejestrowano: 25/10/2010

Statystyki
Punkty: 136
Odwiedziny profilu: 2.331
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 34
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska