Login lub e-mail Hasło   

Liga Świata

Liga Świata - Prawda jest Prawem. http://trueshop.hvs.plWcześniejsze wpisy
Liga Świata:   "Głupota niektórych ludzi , wyklucza możliwość uczestniczenia w jakiejkolwiek rozmowie czy to lemmingi, czy to zwykle kretyny ,czy też hasbara ... sprawa jest zawsze jasna tylko ktoś kto nie potrafi sie podpisać z imienia i nazwiska oraz podać formacji ,która reprezentuje gada i pisze głupoty... Ponieważ myśli ,że jest anonimowy i bezkarny... Sprowadzanie rozmowy na poziom waszych umysłów świadczy ..." do artykułu Holokaust : woda, jedzenie, kosmetyki i zastrzyki.  (06/05/2013)
Liga Świata:   "@ryh: Głębia myślenia nie polega na tworzeniu kolejnego konta na eioba... Jeśli ktoś nie umie logicznie myśleć...żadne argumenty do niego nie dotrą poza nakazem autorytatywnym... Przeczytaj swoje zdanie jeszcze raz i przełóż to na logikę ... Jeśli nie ma się pojęcia o hasbarze, masonerii i strukturach NWO proponuje włączyć radio maryja , tvn, tvp lub polsat ... kupić sobie cole light ... lub pistolet aby oszczędzić nam bełkotu... " do artykułu Holokaust : woda, jedzenie, kosmetyki i zastrzyki.  (06/05/2013)
Liga Świata:   "Dwa ostatnie komentarze osób są typowy przykładem niskiego ilorazu inteligencji, obojętności i skrajnej głupoty . Takie postawy jasno wykazują jak ludzkości obojętny jest jej los . Krytyni przekazują taka postawę następnemu pokoleniu baranków idących na chemiczną rzeź, miejmy nadzieje ,że owe chemikalia uczynią ich bezpłodnymi. Osoba ,która nie potrafi przeczytać całości oraz zapoznać się z ..." do artykułu Holokaust : woda, jedzenie, kosmetyki i zastrzyki.  (06/05/2013)
Liga Świata:   Popularny artykuł: Holokaust : woda, jedzenie, kosmetyki i zastrzyki  (05/05/2013)
Liga Świata:   Nowy artykuł New World Order : Pełen Rys Historyczny  (26/04/2013)
Liga Świata:   "Prawem wolności słowa, indywidualności i prawem ignorancji wobec tego co wy nazywanie nauką. Indywidualizm polega na kreowaniu całkowicie nowej wizji pojęciowej w oparciu o logikę ... Wy tylko cytujecie i tworzycie świat opisany już przez kogoś innego. To chyba cecha gatunków człekopodobnych? Bo człowiek albo tworzy i myśli albo idzie za stadem czego mamy tutaj dowód !!! Wy ciagle wierzycie ..." do artykułu Katyń.  (29/03/2013)
Liga Świata:   "Zero tolerancji dla zła i patologii oraz multkulturowości. Zasady, wartości oraz ortodoksyjność w obronie suwerenności. Dążenie do bezhierarchicznej przyszłości. Jeśli mniejszość narodowa staje się katem narodu rdzennego musi zostać uznana za pasożyta i wysiedlona." do artykułu Katyń.  (28/03/2013)
Liga Świata:   "@youngcontrarian: Opinie o pochodzeniu etnicznym Beri , są tak istotne jak pochodzenie etniczne Adolfa Hitlera... Nie każdy żyd jest syjonistą i nie każdy syjonista jest żydem... Komunizm i Socjalizm u podstaw swego bytu ma i będzie miał idee zawarte w Talmudzie Babilońskim, podobnie jak ma to miejsce w takich tajnych organizacjach jak Masoneria. Faktografia oparta na książkach o wartości ..." do artykułu Katyń.  (28/03/2013)
Liga Świata:   "Proponuje jednak zmienić autorów ... Sebag, Bullock, Trockij, Radzynsky, Conquest, Montefiore (ich przynależność do lóż masońskich nawet nie była tajemnicą) ...Wymieniać dalej czy wciągnąć ich wszystkich na listę syjonistów... Beria nie był żydem:) ? To chyba żart ... Jego matka była dumna ze swego pochodzenia... " do artykułu Katyń.  (28/03/2013)
Liga Świata:   Nowy artykuł Katyń  (28/03/2013)
Liga Świata:   Nowy artykuł Judeopolonia - Paradissus Judeaorum  (27/03/2013)
Liga Świata:   Nowy artykuł Grupa Bilderberga  (21/03/2013)
Liga Świata:   Nowy artykuł IV Rzesza : Bankowe Imperium Illuminati  (20/03/2013)
Liga Świata:   Nowy artykuł Agenda 21 - Czarny Dekalog NWO  (17/03/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: ligaswiata
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 21/04/2014
Zarejestrowano: 16/02/2013

Statystyki
Punkty: 492.272
Wyświetlenia artykułów: 491.138
Obserwujący użytkownicy: 4
Odwiedziny profilu: 9.369
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 53
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska