Login lub e-mail Hasło   

Aurora M.
Wcześniejsze wpisy
Aurora M.:   Głos na artykuł Kościół to perwersja  (18/09/2010)
Aurora M.:   "Czytając artykuł wyczuwa się uraz do KK. Nie zmienia to jednak faktu, że autor ma sporo racji krytykując politykę Kościoła ukierunkowaną na zysk i manipulację społeczeństwem. Przedstawiciele KK w pogoni za poszerzaniem wpływów zapomnieli o założeniach religii chrześcijańskiej, z której katolicyzm się wywodzi. Nietolerancja, prześladowania, potępianie, bezsensowne dogmaty, zastraszanie ludzi, hipok ..." do artykułu Kościół to perwersja.  (17/09/2010)
Aurora M.:   "Jutro 15 będę mieć ... xd No ale nieważne, rok w tą czy w tamtą - żadna różnica. Czasem moi rodzice popełniają niektóre z błędów wymienionych z artykułu. Np. bardzo często sprzątają za mnie, ale jednka umiem to robić. Więc to, ze nie robię tego teraz raczej nie wpłynie ta to, że nie będę potrafiła sprzątać - ale raczej na brak motywacji do tego, jeśli będę żyć w stałym związku - możliwośc b ..." do artykułu Jak wychować małą bestię?.  (04/05/2009)
Aurora M.:   "Do mnie nie wszystkie punkty pasują (np. kierowanie sie emocjami, typ prezentów). Lecz do znacznej części moich znajomych tak. Takie podejści trochę komplikuje życie i czasem niektóych nie rozumiem - no ale każdy człowiek to inne zachowania. " do artykułu Jak rozpoznać w rozmowie, że dziewczyna jest tą, której szukasz?.  (01/05/2009)
Aurora M.:   "Odkąd dobrowolnie wzięłyśmy na siebie znaczną część męskich obowiązków, zaniedbujemy te nasze kobiece, na które zaprogramowała nas Matka Natura. Nie ma czegoś takiego jak męski i kobiecy obowiązek. Jest tylko ludzki. Jeśli np. kobieta nie lubi zajmować się zbytnio domem, a woli pracować, a jej partner odwrotnie, to chyba logiczne, że się zamienią i będą robić to, co lubią. Nie można ..." do artykułu Lubię mężczyzn.  (18/04/2009)
Aurora M.:   "'niestety często milczymi,bo uzewnętrznianie się jest trudne. to wcale nie jest takie proste dla mężczyzny stwierdzić 'jakie uczucie spowodowało to,że tak a nie inaczej się zachowałem'.' Dla kobiety też to może być trudne. Ja np. nigdy się nie zwierzam, nie potrafię i nie czuję takiej potrzeby, wolę sobie wszystko sama przemyśleć. A co do artykułu - wolałabym te rzeczy usłyszeć, w końcu szczerość to podstawa. No i nie ma się o co obrażać." do artykułu Uwaga mężczyźni: Czego nie powinieneś nigdy mówić kobiecie.  (18/04/2009)
Aurora M.:   "Myślę, że jak będziesz mieć nawyk, to będziesz to robić odruchowo. Np. za każdym razem jak spojrzysz na zegarek, to zrobisz TR nie zastanawiając się nad tym, więc we śnie wtedy też. Jak nie będziesz robić TR (powstrzymując wyrobiony nawyk), to on w końcu zaniknie - jak każdy niećwiczony odruch warunkowy - i nie zrobisz TR we śnie." do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (16/04/2009)
Aurora M.:   "Lepiej zrób - wyrobisz sobie nawyk. Ja próbuję z zegarkiem, niby robie, ale nie tak odruchowo jak z ręką, muszę sobie zawsze przypominać, żeby zrobić TR - czyli nie mam jeszcze nawyku. Może w końcu go wyrobię i uda mi się uświadomić. Tej nocy wiedziałam ze śnię przez kilka sekund (bez testów), zanim tak na dobre to do mnie dotarło, to zapomniałam i miałam dalej normalny sen. No ale jakiś postęp jest xd" do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (13/04/2009)
Aurora M.:   "Ja miałam kiedyś taki jakby półsen - niby śniłam, że rozmawiam na gg i ogólnie siedze na kompie, ale czułam na sobie kołdrę ^^ Dziwne uczucie, potem byłam niewyspana xd" do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (12/04/2009)
Aurora M.:   "Zrobiłam we śnie ten TR z ręką (że jedna może przejść przez drugą) odruchowo, ale nie zadziałał - ręce nie mogły przejść przez siebie i nie uświadomiłam sobie, że śnię, dalej myślałąm, że to rzeczywistość. Dlaczego tak się stało? I czy w takim razie TR z zegarkiem mógłby zadziałać?" do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (08/04/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lilly_94
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 14/10/2011
Zarejestrowano: 08/04/2009

Statystyki
Punkty: 28
Odwiedziny profilu: 1.830
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska