Login lub e-mail Hasło   

liwa

Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci.
Wczoraj
liwa:   Głos na artykuł Zawał:  (16 godz. temu)
liwa:   "@freelancer: uściski przyjmuję.. :) " do artykułu Zawał:.  (16 godz. temu)
liwa:   "@freelancer: znacznie lepiej.. :)) pozdrawiam :) " do artykułu Czakra Serca.  (17 godz. temu)
liwa:   "i tu też ten 'liścik'.. wedlug mnie, raczej bez związku z dalszą treścią.. " do artykułu Zawał:.  (dzień temu)
liwa:   "ejj.. chyba nie potrzebny tan 'liścik' na początku, nie ma nic wspólnego z dalszą treścią tekstu.. " do artykułu Czakra Serca.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
liwa:   Odrzuca artykuł Jak oszczędzają Polacy  (dzień temu)
liwa:   Odrzuca artykuł Konto dla firmy  (dzień temu)
liwa:   Odrzuca artykuł Oszczędzanie w bankach  (dzień temu)
liwa:   Odrzuca artykuł Pozycjonowanie stron  (2 dni temu)
liwa:   Odrzuca artykuł Odwrotność prohibicji  (4 dni temu)
liwa:   "@_serpico_: spokojnie.. Admin działa :)) " do artykułu Upadek e.  (5 dni temu)
liwa:   "@Piotr Stanisław Issel: interlokutorów na poziomie znajdzie się kilku, a i Pana twórczość i postawa w dyskusji będzie, w pewnym sensie, zniechęcała do utarczek słownych bez merytorycznego wątku.. pozdrawiam :) " do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (6 dni temu)
liwa:   "@,: orchida!! nie wymyślaj, byli tu juz tacy.. wskaż tekst w którym 'mam cie załatwić'.. idę spać, a ty mnie rozśmieszasz.. :)))) " do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (6 dni temu)
liwa:   "@Piotr Stanisław Issel: poświęci, poczyta jeszcze, poobserwuje i czary mary - nie ma.. :D Admin to czarodziej/ka.. :))) " do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (6 dni temu)
liwa:   "@,: orchida, wystarczy nie 'hasać' i nic nie pisać i będzie jakby cię nie było.. takie proste :) " do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (6 dni temu)
liwa:   "@Piotr Stanisław Issel: myślę, że to kwestia czasu.. :)) " do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (6 dni temu)
liwa:   "radość, radość.. :)) pojawił się Admin.. :) witamy serdecznie.. nareszcie czas na 'sprzątanie' :) " do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (6 dni temu)
liwa:   "@zakrawarski: no i co w związku z tym? nie musisz powtarzać.. tak się składa, ze czytam wszystko, niestety.. co niektórym delikatnie daję pod rozwagę pewne 'tematy', a czy zaczną myśleć czy nie, ich wybór, konsekwencje także.. " do artykułu Rozmowa dwóch przyjaciól o Edukacji Narodowej .  (7 dni temu)
liwa:   Odrzuca artykuł "Zepsucie" jako wiersz.  (7 dni temu)
liwa:   "@tojfel: cyt. 'Drugim przestępstwem jest zniewaga, przewidziana w art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem.'" do artykułu Rozmowa dwóch przyjaciól o Edukacji Narodowej .  (7 dni temu)
liwa:   "@tojfel: http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/sad-skazal-hejtera-internet-to-nie-jest- szambo-do-ktorego-mozna-wylewac-wulgaryzmy" do artykułu Rozmowa dwóch przyjaciól o Edukacji Narodowej .  (7 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: liwa
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 15/10/2010

Statystyki
Punkty: 103.356
Wyświetlenia artykułów: 31.638
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 20.571
Przeczytane artykuły: 379
Ocenione artykuły: 711
Komentarze: 2815
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska