Login lub e-mail Hasło   

liwa

Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci.
Dzisiaj
liwa:   "@Zdzisław Sadowski: i co toooo będzieeeee...... " do artykułu Proponuję ogłosić w redakcji eioba.pl konkurs na limeryk i fraszkę.  (3 godz. temu)
liwa:   "proponuję poprawić błędy.. " do artykułu 1000 dni, jeden wniosek – polscy rodzice popełniają zbyt wiele błędów w żywien.  (4 godz. temu)
Wczoraj
liwa:   Odrzuca artykuł Jewellery Advice Coming From an Pakistani Pro escort  (24 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
liwa:   "@Koriolan: w takim razie jestem poza tzw. normą, mam swoje doświadczenia, doznania, inne wnioski z odczuwania i obserwacji, potrafię to wykorzystać dla własnych przyjemności.. a jak trzeba, dla radochy innej istocie żyjącej.. :) " do artykułu Desiderata.  (dzień temu)
liwa:   "@Koriolan: cisza w sobie uwstecznia mnie intelektualnie i duchowo.. nie lubię nudy, a to z nudziarstwem kojarzy mi się, niestety.. " do artykułu Desiderata.  (dzień temu)
liwa:   "łoooo matko, ale mam 'ducha udręczonego'.. wszędzie ten pośpiech, ludzie krzyczą, tłumaczą.... ech, i gdzie się podziać w tym niedesideratowym, okrutnym świecie??" do artykułu Desiderata.  (dzień temu)
liwa:   "@Henear: to do PLUSA czy MINUSA mam się dopisać????? a może bez znaków 'szczególnych' gdzieś jakąś singielówke znajdę.. :)))))) " do artykułu Kim są tzw. Singielki+?.  (dzień temu)
liwa:   "bzdury.. a singielki (-) są?? bo już wiem, ze singielki (+) istnieją.. " do artykułu Kim są tzw. Singielki+?.  (dzień temu)
liwa:   "@zakrawarski: nie znałam tego żartu, taki sobie.. łopatologia nie potrzebna :) " do artykułu Forever.  (2 dni temu)
liwa:   "@zakrawarski: nie rozumiem sensu, to pytanie czy stwierdzenie? bądź uprzejmy wyjaśnić powód użycia słowa 'glisto', dla mnie jest obraźliwe.. " do artykułu Forever.  (2 dni temu)
liwa:   Głos na artykuł Wiara w siebie..  (2 dni temu)
liwa:   Głos na artykuł Forever  (3 dni temu)
liwa:   "'... bazgrając coś na kształt miłości...' PIEKNE! fajnie piszesz :) " do artykułu Forever.  (3 dni temu)
liwa:   Odrzuca artykuł Teraz chcą uzyskać kredyt  (3 dni temu)
liwa:   Odrzuca artykuł oferta finansowa  (3 dni temu)
liwa:   "nie zgadzam się z twoją opinią.. moja kicia nie jest egoistyczna i wcale mną nie rządzi, a z tym jedzeniem i legowiskiem to też duuża przesada.. " do artykułu Wkurzone koty....  (4 dni temu)
liwa:   Odrzuca artykuł Paznokcie na ślub.  (4 dni temu)
liwa:   Odrzuca artykuł Rekord Guinessa  (4 dni temu)
liwa:   "@zakrawarski: nie ta atmosfera co kiedyś, zwyczajnie nie chce mi się, starzeje się.. :) " do artykułu Nad czym eiobowicz pracuje ?.  (6 dni temu)
liwa:   Głos na artykuł Nad czym eiobowicz pracuje ?  (6 dni temu)
liwa:   "no to masz + za te pobąkiwanie, dobrze to skleciłeś.. :)) " do artykułu Nad czym eiobowicz pracuje ?.  (6 dni temu)
liwa:   "@Dyl Sowizdrzał: dziś jest wszystko możliwe a ludziki zadziwiają pomysłowością, przecież autor wspomina, że można zmieniać nakładki blendujące i zażyć więcej zdrowej rozkoszy niż z typowym blendi.. :) " do artykułu Magia blendera.  (7 dni temu)
liwa:   "wniosek - chcesz być szczęśliwym, noś kolorowe skarpetki i tylko je... :)) " do artykułu Szczęśliwe stopy to zdrowe stopy!.  (7 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: liwa
Ranga:
Ost. logowanie: 8 min. temu
Zarejestrowano: 15/10/2010

Statystyki
Punkty: 101.519
Wyświetlenia artykułów: 30.688
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 19.963
Przeczytane artykuły: 202
Ocenione artykuły: 699
Komentarze: 2701
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska