Login lub e-mail Hasło   

lukaszartyszuk




Wcześniejsze wpisy
lukaszartyszuk:   "Ja mam inny przykład: Teleturniej znany jest u nas jako 'Czy jesteś mądrzejszy od piątoklsisty?' (TV PULS). Jednak ja przedstawiam fragment z edycji amerykańskiej: Pewna pani blond-włosa bierze udział w teleturnieju i słyszy takie pytanie: Prowadzący: Pytanie z geografii na poziomie klasy trzeciej brzmi ... BUDAPESZT JEST SOLICĄ KT ..." do artykułu Gafy w teleturniejach.  (23/04/2009)
lukaszartyszuk:   "Kiedyś miałem takie zdanie 'stereotypowe' na temat Śląska, ale w tym roku odwiedziłem Rybnik i Katowice. Będąc w Rybniku byłem mile zaskoczony. Nie było tego 'stereotypowego' smrodu, brudu itp. Za to bardzo dużo zieleni, ładne elewacje budynków itp. Za to w Katowicach troszkę inna melodia, fakt że wszystko jest duże, ale dużo jest tech rzeczy złych. Tutaj powietrze wyraźnie już gors ..." do artykułu Śląsk to nie tylko kopalnie!.  (20/04/2009)
lukaszartyszuk:   "Jesli chodzi o wydatki na środowisko ... czy to przypadkiem nie powinno być liczone w przeliczeniu na osobę? " do artykułu 9 Mitów na temat Śląska.  (17/04/2009)
lukaszartyszuk:   "Powiedziałem sobie wczoraj że będę pamiętał sen, będę pamiętał sen i ...... Ha! Zaskoczyło mnie! Zapamiętałem aż 4 sny które miałem tej nocy. Dobra sprawa. Myślę, ze po woli, powoli (nie am co się śpieszyć i denerwować że nie wychodzi) i będą efekty. Życzę wszystkim udanych zabaw ze snem i pozdrawiam!" do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (29/03/2009)



Akcje

Informacje podstawowe
Login: lukaszartyszuk
Ranga:
Ost. logowanie: 10/05/2009
Zarejestrowano: 29/03/2009

Statystyki
Punkty: 8
Odwiedziny profilu: 1.580
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4




© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska