Login lub e-mail Hasło   

lukmod
Wcześniejsze wpisy
lukmod:   Głos na artykuł Twój własny introwertyk - poradnik użytkownika  (07/03/2010)
lukmod:   Rekomendacja artykułu Twój własny introwertyk - poradnik użytkownika  (07/03/2010)
lukmod:   "Ależ to się miło czytało! Konkretnie, ale z jajem." do artykułu Twój własny introwertyk - poradnik użytkownika.  (07/03/2010)
lukmod:   "(do odpowiedzi Ewy Góralewskiej na mój komentarz)" do artykułu Eiobowe błędy językowe. Część 1..  (04/02/2010)
lukmod:   "! Faktycznie, przepraszam :D" do artykułu Eiobowe błędy językowe. Część 1..  (04/02/2010)
lukmod:   Głos na artykuł Eiobowe błędy językowe. Część 1.  (03/02/2010)
lukmod:   "Wymienił pan już przykład z pominięciem przecinka. Zwróciłbym na to większą uwagę - zrozumienie zdań wielokrotnie złożonych, w dodatku z pominięciem interpunkcji, to prawdziwe wyzwanie ; ) Poza tym chyba najbardziej irytujący mnie błąd zarówno w piśmie, jak i w mowie ogromnej liczby osób - BYNAJMNIEJ. * bynajmniej I «partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie tw ..." do artykułu Eiobowe błędy językowe. Część 1..  (03/02/2010)
lukmod:   "Co do podobieństw w oddalonych od siebie kulturach - zauważamy jak świat długi i szeroki ślady wierzeń solarnych. Dlaczego? Bo słońce każdemu kojarzy się z tym, co daje życie, z tym, od czego jesteśmy zależni, a wręcz z tym, co ma nas w swojej władzy. No i mamy boga. Boga się czci. Zawieszki i wszelkie inne ozdoby, ornamenty są echem oddawania czci słońcu. ...przynajmniej tak ja to rozumiem." do artykułu Kultura indiańska-odosobnione przypadki,czy ślady Atlantydy?.  (30/01/2010)
lukmod:   "Do mojego poprzedniego komentarza: oczywiście miało być 'sceptycyzm', coś mi ten sceptyzm dziwnie wyglądał ; p Schliemann nie odkrył Troi? Skoro tak twierdzisz... ale ja jednak jakoś bardziej wierzę w prowadzone od dziesiątek lat przez dziesiątki ludzi badania, niż negowanie ich wniosków z pozycji biurka przy komputerze. Niektórzy utożsamiają Atlantydę z Troją, kiedyś niektór ..." do artykułu Kultura indiańska-odosobnione przypadki,czy ślady Atlantydy?.  (30/01/2010)
lukmod:   "@Layo Nie chodzi o 'co wolno badać, czego nie wolno'. Zalecany jest sceptyzm i jak dla mnie to bardzo dobre podejście. Czy według Ciebie bardziej prawdopodobne jest, że dany obiekt to ślad pozaziemskiej cywilizacji, czy dzieło jakiegoś wyprzedzającego swoje czasy 'da Vinciego przeszłości'? Poza tym... ja odkryję Atlantydę ; D Taki jest mój życiowy plan ; P Schliemannowi też nikt nie ..." do artykułu Kultura indiańska-odosobnione przypadki,czy ślady Atlantydy?.  (30/01/2010)
lukmod:   "Na początku kilka uwag... faktycznie chaotycznie - warto konsekwentnie stosować interpunkcję; warto pisać krótsze zdania, zdanie na cały akapit to nie jest dobry pomysł. Ale najważniejszy jest przekaz, przejdźmy więc do tego. Po pierwsze, moim zdaniem powinieneś(-aś) po prostu więcej poczytać. Wiele pytań ma odpowiedzi, wiele tez zostało obalonych/potwierdzonych. Co do pytań ..." do artykułu Kultura indiańska-odosobnione przypadki,czy ślady Atlantydy?.  (29/01/2010)
lukmod:   "@viverti 'dzięki nim nabywamy doświadczenia i umiejętności w komunikacji międzyludzkiej' Ok, i niektórzy po prostu potrzebują trochę czasu, żeby to doświadczenie przyswoić, żeby zrozumieć co dla nich z tego wynika i czego można się nauczyć. Inni nie potrzebują albo po prostu szybciej myślą ; ) 'jesteśmy wobec innych bardziej otwarci i przede wszystkim nie stawiamy się ..." do artykułu Samotność uleczalna.  (20/01/2010)
lukmod:   "W tym kontekście warto chyba przytoczyć inny artykuł, http://www.eioba.pl/a104746/samotnosc , szczególnie punkt trzeci. 'Jednocześnie dla osób prawdziwie urzeczywistniających samych siebie problem samotności w ogóle nie istnieje, z powodu zupełnie odmiennych motywacji kierujących ich relacjami z innymi osobami ( postawa 'być', zamiast 'mieć' ) oraz pozytywnego wartościowania autonom ..." do artykułu Samotność uleczalna.  (20/01/2010)
lukmod:   "Czytuję Eiobę od dawna, ale dopiero ten artykuł zmusił mnie do rejestracji i skomentowania. Autorka ładnie oddzieliła 'osamotnienie' od 'samotności'. Wydaje mi się, że zwolennicy artykułu i ci, którzy się z nim nie zgadzają, mówią zupełnie o czym innym. Jak już ustaliliśmy, samotność to nie osamotnienie. Samotność to zdolność do czerpania radości z przebywania sam na sam ze sobą. Ro ..." do artykułu Samotność uleczalna.  (20/01/2010)
lukmod:   Rekomendacja artykułu Samotność uleczalna  (20/01/2010)
lukmod:   Głos na artykuł Samotność uleczalna  (20/01/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lukmod
Ranga:
Ost. logowanie: 27/03/2010
Zarejestrowano: 20/01/2010

Statystyki
Punkty: 18
Odwiedziny profilu: 1.746
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 4
Komentarze: 12
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska