Login lub e-mail Hasło   

dariusz z.
Wcześniejsze wpisy
dariusz z.:   "Zaczynając od końca, a niech tam Panu będzie, że to była wpadka, jeśli ma to służyć poprawie samopoczucia, to warto. Ale jeśli już o tym mówimy, to i Pan pomija wiele innych zbrodni wojennych. Owszem, o Kongo słyszałem, a słyszał Pan, że zarówno Izraelczycy, jak i Palestyńczycy popełnili zbrodnie wojenne podczas konfliktu w Strefie Gazy na przełomie 2008 i 2009 roku? A o ludobójstwie ..." do artykułu Inwazja na Afganistan , Irak, - jakim prawem? Ja mówię NIE.  (23/09/2009)
dariusz z.:   "Hahahahah, rozbawił mnie Pan pisząc:'Po pierwsze ta 'niewielka' francuska pomoc to była cała ARMIA, dobrze wyposażona, doświadczona i posiadająca doświadczonych oficerów. Nie ma to jak naciąganie faktów do własnego światopoglądu, co nie? :)' Niech mi Pan pokaże tą 'całą ARMIĘ, hahahah, Francuską armię. I kto tu naciąga fakty? Może warto zapoznać się z prawdziwymi faktami w tym zakres ..." do artykułu Inwazja na Afganistan , Irak, - jakim prawem? Ja mówię NIE.  (23/09/2009)
dariusz z.:   "Sądzę, że nieco odbiegamy od tematu artykułu, ale skoro tak dobrze idzie, to może warto? Odpowiadając na pytanie; 'to kto zatrzymał by komunę?'. A co Pan chciałby powstrzymywać i kiedy? Skoro Polska potrafiła zatrzymać komunę (przy niewielkiej pomocy Francji), w 1920, to myśli Pan, że w 1930, lub w 1940 sowieci byli by w stanie podbić Europę?? Jak mieliśmy okazję sprawdzić 'or ..." do artykułu Inwazja na Afganistan , Irak, - jakim prawem? Ja mówię NIE.  (22/09/2009)
dariusz z.:   "Powinienem napisać, że i tak mi się udało. Mógł mnie Pan tym razem wyzwać od zaplutych komunistów, a nie wyzwał. Dziękuję. Jeśli jest Pan miłośnikiem historii, to doskonale powinien wiedzieć, że Niemcy hitlerowskie mogły być powstrzymane w niezwykle prosty sposób, praktycznie bez ofiar. Ot, wystarczyło nie chować głowy w piasek. Niestety, politycy Francji i Anglii, byli niezwykle kr ..." do artykułu Inwazja na Afganistan , Irak, - jakim prawem? Ja mówię NIE.  (22/09/2009)
dariusz z.:   "Panie Piotrze, forum jest miejscem wymiany poglądów i nie służy, lub przynajmniej nie powinno służyć do obrażania innych. Ale tak to jest, gdy ktoś swoją niewiedzę, lub zaślepienie usiłuje ukryć za parasolem wyzwisk i inwektyw. Wracając do tematu, to po pierwsze; może nie ważne jaka by była Polska, duża, czy mała, ważne, że gdyby ktoś powstrzymał w odpowiednim czasie hitlerowskie Niemcy, t ..." do artykułu Inwazja na Afganistan , Irak, - jakim prawem? Ja mówię NIE.  (22/09/2009)
dariusz z.:   "Taaaaaaaa, ciekawa dyskusja, szkoda tylko, że tak szybko zapominamy o historii. Ciekawe, jak by dziś wyglądała Polska, gdyby w 1939, Francuzi i Anglicy zechcieli jednak „umierać za Gdańsk”? Jak by dziś mogło wyglądać Europa i świat, gdyby znaleźli się mądrzy i odważni politycy, którzy potrafiliby przerwać rządy Hitlera, kiedy był na to jeszcze czas? Jak łatwo nie pamiętać, że ..." do artykułu Inwazja na Afganistan , Irak, - jakim prawem? Ja mówię NIE.  (22/09/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: luzcyper
Ranga:
Ost. logowanie: 30/09/2009
Zarejestrowano: 18/09/2009

Statystyki
Punkty: 8
Odwiedziny profilu: 1.314
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska