Login lub e-mail Hasło   

Maja Kot

Spełniam marzenia i szukam swojego miejsca na ziemi :)Wcześniejsze wpisy
Maja Kot:   "Zysk za darmo - to określenie jakoś zupełnie do mnie nie przemawia. " do artykułu Jak oszczedzac pieniadze i zarabiać..  (24/08/2015)
Maja Kot:   "Sama takich 'dziwolągów' znam i przyznam, że czasami to przykre, że człowiek się stara, a i tak zawsze będzie coś nie tak - czegoś nie zrobił, coś nie powiedział (lub powiedział właśnie)." do artykułu Bezwarunkowa miłość do dziwolągów.  (24/08/2015)
Maja Kot:   "Do tej pory nie kupowałam na aliexpress, chociaż kiedyś coś tam chciałam zamówić - właściwie nie pamiętam już czemu zrezygnowałam." do artykułu Czy aliexpress to dobre wyjście?.  (24/08/2015)
Maja Kot:   Głos na artykuł Ile mąki jest jeszcze w chlebie?  (22/08/2015)
Maja Kot:   "Znam inny program (aplikację) do zarządzania projektami, z którego korzystam, ale MS Project wydaje się ciekawym rozwiązaniem :)" do artykułu Style zarządzania wg Daniela Golemana..  (22/08/2015)
Maja Kot:   Głos na artykuł Nietypowe księgi gości.  (21/08/2015)
Maja Kot:   "O tablicy szkolnej i kamieniach wcześniej nie słyszałam, ale to ciekawe pomysły. Szczególnie jednak podoba mi się ten z maszyną do pisania, może dlatego, że mam do takiego sposobu pisania słabość :)" do artykułu Nietypowe księgi gości..  (21/08/2015)
Maja Kot:   "@kamil30: Racja. Rzeczowa argumentacja to podstawa, skoro wyraża się swój pogląd na jakiś temat to wypadałoby potrafić swoje zdanie uzasadnić :) I nie mam tu na myśli przekonywania drugiej osoby na siłę, ale żeby taka dyskusja mogła się na przykład skończyć stwierdzeniem - Nie musimy się zgadzać i to nie musi być wcale powód, by sobie dogryzać. Zresztą to jest fajne, że nie wszystkim podoba się to samo :)" do artykułu Odezwa do wszechwiedzących.  (21/08/2015)
Maja Kot:   "Dziś już na szczęście upał już tak nie dokucza, ale jeszcze kilka dni temu taki kawałek lodu na głowie byłyby wybawieniem :))" do artykułu Wesoła glacjologia.  (20/08/2015)
Maja Kot:   Głos na artykuł Wesoła glacjologia  (20/08/2015)
Maja Kot:   Głos na artykuł Ślub i wesele z motywem – jesień.  (20/08/2015)
Maja Kot:   "W każdej porze roku kryje się jakiś urok i potencjał, by stworzyć odpowiedni ślubny klimat :) Jesień rzeczywiście daje duże możliwości, podoba mi się na przykład pomysł wykorzystywania tego, co łatwo dostępne przy wykonywaniu ozdób :)" do artykułu Ślub i wesele z motywem – jesień..  (20/08/2015)
Maja Kot:   "@SZKOLENIA.COM: Zgadzam się, lepiej od razu dać znać, że nie jesteśmy zainteresowanie słuchaniem niż później jedynie udawać :) Pozdrawiam!" do artykułu Wymiana Poglądów.  (19/08/2015)
Maja Kot:   "@SZKOLENIA.COM: Wydaje mi się, że to też kwestia kultury - skoro ktoś się czymś ze mną dzieli i wyrażam gotowość, żeby tej osoby wysłuchać to zwyczajnie wypada rzeczywiście słuchać. Oczywiście zgadzam się, że później mogę swoje zdanie wyrazić :)" do artykułu Wymiana Poglądów.  (19/08/2015)
Maja Kot:   Głos na artykuł Wymiana Poglądów  (19/08/2015)
Maja Kot:   "Planowanie ślubu z takim wyprzedzeniem rzeczywiście ma swoje uzasadnienie, zresztą obserwuje to teraz w przypadku mojej znajomej, która zabierając się za organizację wesela przekonała się, że jej wymarzona sala ma już tak wiele rezerwacji na zbliżone do jej wymarzonego terminu, że warto się zabrać za to naprawdę dosyć wcześnie." do artykułu Organizacja własnego wesela.  (19/08/2015)
Maja Kot:   "Zawsze wydawało mi się, że jestem dobrym słuchaczem, pewnie dlatego, że wolę słuchać niż mówić, ale zauważyłam to, o czym piszesz - drugiej strony często w rzeczywistości nie interesuje to, co rozmówca ma do powiedzenia. I to przykre jest, nie da się ukryć..." do artykułu Wymiana Poglądów.  (19/08/2015)
Maja Kot:   "To mi się skojarzyło z trochę inną kwestią, ale podobnie wymagającą zrozumienia dla drugiego człowieka. Mam na myśli na przykład dyskusję o jakiejś książce - obserwuje w sieci takich wiele i zauważam, że gdy pojawia się tytuł, który jest bardzo ceniony, to krytyka wobec niego spotyka się z zarzutami, że ktoś na pewno nie zrozumiał o co chodziło (czyt. jest na to za głupi). Oczywiście można nie dos ..." do artykułu Odezwa do wszechwiedzących.  (19/08/2015)
Maja Kot:   "Codzienność, szczególnie ta jej trudna strona, potrafi być niesamowicie poruszająca." do artykułu Lwica.  (19/08/2015)
Maja Kot:   Głos na artykuł Lwica  (19/08/2015)
Maja Kot:   "Wydaje mi się, że tez tego typu humor trzeba lubić :) Ale jeśli traktuje się taki film po prostu jako chwilę rozrywki to może rozbawić i to nie raz :)" do artykułu Recenzja filmu pt. "Jeszcze większe dzieci".  (14/07/2014)
Maja Kot:   "W książce, którą niedawno skończyłam czytać (Live your dreams Lesa Browna) punktem wyjścia dla autora jest podobna myśl, że nie będziemy w stanie pójść dalej, osiągać sukcesów jeśli nie pozbędziemy się bagażu przeszłości, czyli tych swoich demonów. " do artykułu UWOLNIJ się od DEMONÓW przeszłości.  (14/07/2014)
Maja Kot:   "Właściwie to niesamowite.. Sama miewam jak ja to mawiam przeczucia, które czasami się sprawdzają, ale to akurat raczej nic szczególnego - każdy tak czasami ma :) Ale widzieć w snach to, czego w rzeczywistości się nie widziało... fascynujące (nie mogłam innego określenia jakoś znaleźć)." do artykułu Czy prośba wysłuchana.....  (14/07/2014)
Maja Kot:   "Trochę się swojego czasu interesowałam tematem schizofrenii, a ostatnio nawet miałam okazję czytać historię dziewczynki, która na nią cierpiała ('Pomóc Jani') i w jej przypadku było o tyle trudniej, że to, o czym opowiadała zrzucano na karb bujnej wyobraźni." do artykułu Zaskakujący wniosek.  (14/07/2014)
Maja Kot:   "Odnosząc się do tego, co znalazło się w pierwszej części tekstu wydaje mi się, że dążenie w życiu tylko i wyłącznie do sukcesu materialnego/namacalnego jest w gruncie rzeczy niewiele warte jeżeli nie rozwijamy się duchowo." do artykułu Poziomy istnienia.  (14/07/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: majakot
Ranga:
Ost. logowanie: 26/10/2015
Zarejestrowano: 01/07/2014

Statystyki
Punkty: 268
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 3.258
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 83
Komentarze: 183
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska