Login lub e-mail Hasło   

mako
Wcześniejsze wpisy
mako:   "Zresztą równie dobrze można mówić że ktoś zły pójdzie do piekła a dobry do nieba. Niby sprawiedliwe, ale czy prawdziwe? Czy wszystkie osoby światłe i mądre w to wierzą? Chyba raczej nie..." do artykułu Czy reinkarnacja istnieje?.  (09/11/2011)
mako:   "No cóż Elba, może i jestem ograniczony, ale spodziewałbym się jakiegoś bardziej merytorycznego argumentu na moje postrzeganie sprawy. Odpowiedz proszę na zadanie wcześniej pytanie - po co rodzić się jeszcze raz skoro niczego nie pamięta się z życia poprzedniego? Nie wiemy czy byliśmy biedni, czy bogaci, nie wiemy czy jesteśmy karani, czy nagradzani. Jak można mieć poczucie sprawiedliwości nie wied ..." do artykułu Czy reinkarnacja istnieje?.  (09/11/2011)
mako:   "Wszystko pięknie ładnie. Tylko że skąd mamy mieć te poczucie sprawiedliwości, skoro nie pamiętamy niczego z tego rzekomego poprzedniego życia? W tym momencie powyższe teorie leżą i kwiczą. Jaki jest sens reinkarnacji skoro nie wynosimy absolutnie niczego z poprzedniego życia? ... Nie wiem jak dla was, ale dla mnie żaden - dlatego uważam że reinkarnacja to bzdura, a nawet jeśli istnieje to mija się z celem. " do artykułu Czy reinkarnacja istnieje?.  (05/11/2011)
mako:   "@Diariachol - 'Dodałabym jeszcze, że facet powinien być konkretny i hmm najlepiej to ujmę pisząc, że powinien 'mieć jaja' ;P' Czyli mówiąc najkrócej - nie powinien być tzw 'pizdą' (excuse my French) - wiadomo :). A jeśli chodzi o dystans to chyba nie o to autorowi chodziło, że ma być niebieskim ptakiem czy Piotrusiem Panem. Dystans do świata powinni mieć wszyscy - zarówno panie jak i panowie. Takim ludziom się łatwiej żyje a po drugie przyciągają do siebie inne fajne osoby." do artykułu Kobiety lecą na kasę, masę i moto?.  (23/09/2011)
mako:   "Sam bym tego lepiej nie ujął. Mądrze, całkiem mądrze. P.S. Jest jeszcze kategoria (całkiem niemała) kobiet 'kochających za bardzo' celujących w mężczyzn słabych i z problemami wszelkiej maści, ale to już temat na oddzielny artykuł. Peace!" do artykułu Kobiety lecą na kasę, masę i moto?.  (22/09/2011)
mako:   "No ok, tu masz niewątpliwie rację. Niestety za późno już na wszelką edycję, więc musi zostać jak jest. Mam nauczkę na przyszłość, żeby nie pisać z telefonu w autobusie, bo wtedy łatwo o takie potworki. Peace!" do artykułu Wola boska czy zbieg okoliczności?.  (28/07/2011)
mako:   "No wiesz Bardek jakoś ja wychowałem się bez ojca i wyszli ze mnie ludzie. Jasne - miało to jakiś wpływ na mój rozwój, bo nie interesuję sie tym wszystkim co większość chłopaków (zaznaczam że jestem hetero), ale... mój brat bliźniak jest już trochę inny - czytaj 'bardziej męski'. Więc... jaki z tego wniosek? Poza tym z mojej perspektywy polski ojciec rzadko spełnia swoja rolę rodzicielską i ..." do artykułu Homoseksualizm i granice tolerancji.  (03/06/2011)
mako:   "Jeśli o mnie chodzi to Leksus słusznie prawi. Z drugiej strony nie jest to dobrym pomysłem w kraju tak zacofanym i nietolerancyjnym jak Polska. Adoptowane przez gejów dziecko miałoby u nas naprawdę przechlapane. Ale kto wie, może za jakieś 10-20 lat to się jakoś zmieni. Oby!" do artykułu Homoseksualizm i granice tolerancji.  (30/05/2011)
mako:   "Ciężko się z Tobą nie zgodzić Strzygo:)" do artykułu Coś tu nie gra....  (20/05/2011)
mako:   "Bardzo fajny artykuł z mądrym przesłaniem. Oby pomógł niektórym dojrzeć ciasne granice swojego rozumowania. Chociaż boję się, że są osoby które nigdy nie zgodzą się aby chociaż spróbować:(" do artykułu Dyskryminacja religijna, rasizm, homofobia.  (20/05/2011)
mako:   "A tych, którzy twierdzą że cytaty są wyrwane z kontekstu prosimy o udowodnienie tego - czyt. rozwinięcie kontekstu i ukazanie, że chodziło o coś innego niż to co sugeruje autor. Prawdę mówiąc nie widzę tego jakoś - nie wiem jak to jest, ale zwykle Ci najbardziej wierzący wiedzą o swojej religii najmniej. A już na pewno dużo mniej od niewierzących." do artykułu Coś tu nie gra....  (20/05/2011)
mako:   "A mnie śmieszą też wspomniane statystyki :) Wychodzi z nich, że średnio co trzeci Polak regularnie czyta Biblię... Jakoś trudno mi w to uwierzyć. Tylu znam ludzi, a wiem że spośród nich tylko 1 osoba tak robi. Taki właśnie religijny jest nasz kraj. A cytaty świetne! Brawo! Chociaż jeśli o mnie chodzi, to każda 'Święta Księga' to stek bzdur.... ale to tylko moje zdanie :) Peace!" do artykułu Coś tu nie gra....  (19/05/2011)
mako:   "A nie lepiej ten celibat uczynić opcjonalnym? Wtedy księdza mogliby się spełniać każdy na swój sposób i wszyscy byliby zadowoleni. Poza tym nie zapominajmy od czego on się w ogóle wziął - od pazerności kościoła, a nie dla jakiś wyższych celów. " do artykułu O celibacie.  (08/05/2011)
mako:   "." do artykułu Nie wierzę.  (22/04/2011)
mako:   Głos na artykuł Chrześcijaństwo wczoraj i dziś  (11/04/2011)
mako:   "Sam sobie przeczysz - najpierw piszesz, że film jest płytki by potem uznać, że są w nim głębsze motywy. Zdecyduj się :) Poza tym może i naprawdę jest, ale tylko dla tych, którym wszystko trzeba podać jak na tacy, inaczej niczego więcej nie zauważą. Kolejna sprawa, nie rozumiem ludzi, którzy chodzą do kina na filmy, które są u nich z góry przegrane bo reprezentują gatunek, którego widz nie trawi. M ..." do artykułu Wróćmy na chwilę do filmu Avatar.  (11/04/2011)
mako:   "No tak, film rzeczywiście genialny! Zmusił mnie do myślenia o naturze ludzkiej jak mało który wcześniej. Aż dziw, że dla wielu to tylko płytka typowa amerykańska bajeczka dla gawiedzi... " do artykułu Wróćmy na chwilę do filmu Avatar.  (07/04/2011)
mako:   "No niestety, pisze z komorki i za duzo czasu spedzilbym na szukaniu polskich znakow. Ale jesli to takie wazne dla Ciebie, to pozwol ze i Tobie zwroce uwage. 'Tobie' pisze sie z duzej litery. No chyba ze chce sie byc malo uprzejmym... ;)" do artykułu Wola boska czy zbieg okoliczności?.  (11/03/2011)
mako:   "Nie rozumiem osob ktore nazywaja narodziny i tym podobne zjawiska do cudow. Autorow takich teorii odsylam do slownika jezyka polskiego. Ale dla tych bardziej leniwych - cud to zjawisko z natury niezwykle rzadkie i niewytlumaczalne. Narodziny dziecka i temu podobne wydarzenia maja miejsce non stop i nie sa zadna zagadka dla ludzi nauki. bardzo wiec prosze nie robic z siebie ignorantow i uzywac tylko tych slow ktorych zmaczenie sie zna." do artykułu Wola boska czy zbieg okoliczności?.  (10/03/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: mako
Ranga:
Ost. logowanie: 26/11/2011
Zarejestrowano: 10/03/2011

Statystyki
Punkty: 536
Odwiedziny profilu: 1.856
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 65
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska