Login lub e-mail Hasło   

noyesKochaj i służ całej ludzkości. Pomagaj wszystkim. Bądź szczęśliwy. Bądź uprzejmy. Bądź sprawcą trwałego szczęścia. Rozpoznaj dobro w każdym obliczu. Nie ma świętego bez przeszłości i grzesznika bez przyszłości. Błogosław wszystkim. Jeśli komuś nie możesz błogosławić - pozwól mu odejść z twojego życia. Bądź oryginalny, bądź pełen inwencji. Nie bój się, nie lękaj się, nigdy się nie bój. Nie naśladuj. Nie bądź uzależniony od... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
noyes:   "Proponuje piąty wariant. Bądźmy tolerancyjni dla innych: pomagajmy w tworzeniu art. innym i nie róbmy ' osobistych wycieczek'. Pozdrawiam Serdecznie PS Na wszystko przychodzi właściwy czas. Na kulturalne zachowanie, pisanie może teraz? " do artykułu Losy portalu.  (4 dni temu)
noyes:   Rekomendacja artykułu Losy portalu  (4 dni temu)
noyes:   Głos na artykuł Losy portalu  (4 dni temu)
noyes:   "Spokojnie .. agresję można w każdej chwili zamienić na pogodę ducha. A jej i radości z życia Panu nie brakuje. To tak jak wrzątek zalać zimną wodą ... Najlepiej w saunie . Tu zażartowałem. Uściski" do artykułu Jesień a ....  (5 dni temu)
noyes:   "@Vivvi: Ciekawą historię opowiedziałaś. Ludzie powinni sobie pomagać i to jest miarą człowieczeństwa. Tu gdzie jestem jest słoneczna pogoda - złota jesień i jak mawiał mój Nauczyciel Duchowy : 'Jest jak żyć'. To piękna pora dla malarzy i rzecz jasna dla każdego wrażliwego człowieka. Moja rówieśniczka ze studiów Izabella tak napisała: 'Za co kocham jesień? Za te kolory, smaki, zapachy; za ..." do artykułu Jesień a ....  (5 dni temu)
noyes:   "@Koriolan: Miły Piotrze .. instrukcje weź dla siebie a o mnie się nie martw. Wylecz oczki ... możesz użyć Kod - wielu tak zrobiło z sukcesem. Nie marudź i do roboty. Pozdrawiam Serdecznie " do artykułu Jesień a ....  (5 dni temu)
noyes:   Popularny artykuł: Jesień a ...  (5 dni temu)
noyes:   Nowy artykuł Jesień a ...  (5 dni temu)
noyes:   Rekomendacja artykułu Mistrzowie  (8 dni temu)
noyes:   Głos na artykuł Mistrzowie  (8 dni temu)
noyes:   Rekomendacja artykułu Empatia  (8 dni temu)
noyes:   "Januszu! Zachwycasz sercem... Uściski" do artykułu Empatia.  (8 dni temu)
noyes:   Głos na artykuł Empatia  (8 dni temu)
noyes:   Rekomendacja artykułu Rejterada  (22 dni temu)
noyes:   Głos na artykuł Rejterada  (22 dni temu)
noyes:   "Sopecka, sopecka, Przy niej drabinecka, jeden śloz, drugi wloz - Jo se panienecka." do artykułu Jesienne figle 2 ( na góralską nutę...).  (23 dni temu)
noyes:   Rekomendacja artykułu Jesienne figle 2 ( na góralską nutę...)  (23 dni temu)
noyes:   Głos na artykuł Jesienne figle 2 ( na góralską nutę...)  (23 dni temu)
noyes:   "@Hamilton: Drogi Hamiltonie! Nie czytam wszystkiego na Eioba i nie znam faktów o których piszesz. Nie istnieje tu Pan Pokrzywiony ani wypowiedz Vivi, którą cytujesz. Za to tu piszesz z nienawiścią o innych. Mógłbyś się wstrzymać i nie wytaczać dział z przeszłości? Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam Serdecznie " do artykułu Samotni ludzie....  (27 dni temu)
noyes:   "@Serpico: Dziękuję." do artykułu Samotni ludzie....  (28 dni temu)
noyes:   "Zachwycasz tymi fotkami i swoją pogodna osobowością. Uściski" do artykułu Bydgoska fontanna.  (28 dni temu)
noyes:   Rekomendacja artykułu Bydgoska fontanna  (28 dni temu)
noyes:   Głos na artykuł Bydgoska fontanna  (28 dni temu)
noyes:   "@Serpico: Dziękuję za szacunek i obdarzam Pana tym samym. Jasne, że się różnimy i to jest 'wielką tajemnicą i wygraną' Życia - nie jesteśmy klonami. Mam prośbę o nie komentowanie przez Pana następnych (no powiedzmy 3 artykułów). Sprawdzam na sobie działanie pewnego Kodu nazwanego Uzdrawiającym - podobno kompensuje on pozytywnymi wibracjami negatywne obrazy z przeszłości, niezdrowe przekonania, des ..." do artykułu Samotni ludzie....  (28 dni temu)
noyes:   Popularny artykuł: Samotni ludzie...  (28 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: freelancer
Ranga:
Ost. logowanie: 2 dni temu
Zarejestrowano: 28/12/2010

Statystyki
Punkty: 564.842
Wyświetlenia artykułów: 3.221
Obserwujący użytkownicy: 57
Odwiedziny profilu: 59.735
Przeczytane artykuły: 2
Ocenione artykuły: 3442
Komentarze: 2327
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska