Login lub e-mail Hasło   

Marcin Sznajder

Niech twoje życie będzie jak róża - nawet w ciszy przemawia ona językiem zapachu.

Kochaj i służ całej ludzkości. Pomagaj wszystkim. Bądź szczęśliwy. Bądź uprzejmy. Bądź sprawcą trwałego szczęścia. Rozpoznaj dobro w każdym obliczu. Nie ma świętego bez przeszłości i grzesznika bez przyszłości. Błogosław wszystkim. Jeśli komuś nie możesz błogosławić - pozwól mu odejść z twojego życia. Bądź oryginalny, bądź pełen inwencji. Nie bój się, nie lękaj się, nigdy się nie bój. Nie naśladuj. Nie bądź uzależniony od... więcej informacjiWczoraj
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Medytacja - podstawy (3)  (16 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Nauka i Zdrowy Rozsądek (3)  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Rekomendacja artykułu Aktualia czyli słabość uszlachetniona  (3 dni temu)
Marcin Sznajder:   Głos na artykuł Aktualia czyli słabość uszlachetniona  (3 dni temu)
Marcin Sznajder:   Rekomendacja artykułu Przypadek miłości górnolotnej  (3 dni temu)
Marcin Sznajder:   Głos na artykuł Przypadek miłości górnolotnej  (3 dni temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Nie opiniując...  (6 dni temu)
Marcin Sznajder:   Popularny artykuł: Muzyka Sfer  (6 dni temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Medytacja - podstawy (2)  (8 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@Adam Jezierski: Jednym z powodów, dla których ludzie czczą naukę są jej wszystkie dokonania w dziedzinie technologii. Jednym z powodów dla których zdrowy rozsądek poparty rozwojem „duchowym” rozprzestrzeniają się obecnie są ich osiągnięcia w dziedzinie „technologii umysłu” bo rozwiązują wewnętrzne problemy - i tłumaczą mentalne trudności. Zwyciężają w rozwiązywaniu tych wewnętrznych problemów pon ..." do artykułu Muzyka Sfer.  (8 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@Adam Jezierski: Ani mnie ani naukowcom... którzy żyją.Oni to napisałem znają lepiej ode mnie. Pozdrawiam Serecznie" do artykułu Muzyka Sfer.  (8 dni temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Muzyka Sfer  (8 dni temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Dogmaty nauki (2)  (12 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@swistak: Świstaczku ... nie bądź taki surowy. Niebo i odpoczynek (nawet od żartowania) każdemu się należy.. bez dwóch zdań. Jakich? Nie wiem. Pozdrawiam Serdecznie" do artykułu Dogmaty nauki (1).  (13 dni temu)
Marcin Sznajder:   Rekomendacja artykułu Myślenie magiczne zastępuje metodę naukową  (13 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@Adam Jezierski: Poprawie się.. obiecuję i Pozdrawiam Serdecznie PS O myśleniu magicznym -- bardzo ciekawa i nazwa i Twój artykuł. " do artykułu Dogmaty nauki (1).  (13 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@Hamilton: Masz rację. Myślę, że rodzice kochając dzieci nie powinni zapominać o nauczeniu ich odpowiedzialności za działania. Być dobrym , odpowiedzialnym rodzicem , dającym przykład swoim zachowaniem i działaniem - to raczej rzadkość, wymagająca mądrości ... też 'nabytej' od swoich rodziców, nauczycieli, przodków. Pozdrawiam Serdecznie PS Spotkałem podobny przypadek w rodzinie... po córkach oczekiwano syna i go rozpieszczano bo jedyny..." do artykułu Tak działa troska..  (13 dni temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Tak działa troska.  (13 dni temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Dogmaty nauki (1)  (14 dni temu)
Marcin Sznajder:   "Uważnie czytam Twoje komentarze. Są bardzo cenne i zmuszają do przemyśleń. Dziękuję i Dosiego Roku, dużo Zdrowia i Radości" do artykułu Muse.  (14 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@seta1212: Są takie momenty w których, nie wiadomo dlaczego, muzyka staje się wzmacniać czy też łagodzić nastrój. Ta zima bez śniegu jest troszkę męcząca... ale to chwilowy nastrój i jak wszystko inne w życiu... przeminie ... z przyjściem Pani Wiosny. Pozdrawiam Serdeczniej " do artykułu Muse.  (14 dni temu)
Marcin Sznajder:   Rekomendacja artykułu Triolety - odsłona 2 (erotyki) cdn  (15 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: freelancer
Ranga:
Ost. logowanie: 5 godz. temu
Zarejestrowano: 28/12/2010

Statystyki
Punkty: 641.679
Wyświetlenia artykułów: 65.713
Obserwujący użytkownicy: 57
Odwiedziny profilu: 71.537
Przeczytane artykuły: 6
Ocenione artykuły: 3652
Komentarze: 2602
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska