Login lub e-mail Hasło   

marcinSz

Gdy nadchodzi starość, to każdego spotyka ten sam los. W taki sposób istnieje ciało. Nie możemy tego zmienić. Ale tym, co możemy ulepszać i upiększać, jest umysł.

“Kochaj i służ całej ludzkości. Pomagaj wszystkim. Bądź szczęśliwy. Bądź uprzejmy. Bądź sprawcą trwałego szczęścia. Rozpoznaj dobro w każdym obliczu. Nie ma świętego bez przeszłości i grzesznika bez przyszłości. Błogosław wszystkim. Jeśli komuś nie możesz błogosławić - pozwól mu odejść z twojego życia. Bądź oryginalny, bądź pełen inwencji. Nie bój się, nie lękaj się, nigdy się nie bój. Nie naśladuj. Nie bądź uzależni... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
marcinSz:   "Pomyślałem. Masz rację. Minimum raz do roku podróż w nieznane miejsce i spotkania... Jak za młodu... Buziaki" do artykułu Nieznane nie jest takie straszne jak go malują, czyli kolejny dzień z życia psa..  (4 dni temu)
marcinSz:   Popularny artykuł: Po co żyjemy?  (5 dni temu)
marcinSz:   "@pokrzywiony: Witaj Przyjacielu. Te modlitwy są znakomite - wzięte z książki 'Kody uzdrawiania' A. Loyda. Kody są sprawdzalne przez tysiące wyleczonych ludzi. Są zgodne i z Nauką i Biblią. Kilka uwag: przyczynami chorób jest najczęściej stres, negatywne myśli i uczucia. To one blokują w ciele komórki odpowiedniego narządu przed działaniem układu odpornościowego. Cztery ustawienia dłoni w różnych m ..." do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (8 dni temu)
marcinSz:   "@Serpico: Też się ubawiłem... Wie Pan dlaczego mnisi lubią 'grzeszników'? Odpowiem... bo mogą lepiej spożytkować czas. Uściski Życie jakoś tak się toczy: raz cierpienie a potem chwilka szczęścia, raz grzesznik a potem chwilka i przyjaciel. I to i tamto ma sens. Świętego Pan nie 'przydepcze' bo odda .Żartuję, rzecz jasna. Nawet święty syczy gdy go coś gryzie... w awatara" do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (8 dni temu)
marcinSz:   "@Serpico: OK! Wysyłam do Mariusza. Ma Pan rację... " do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (8 dni temu)
marcinSz:   Popularny artykuł: Wszyscy jesteśmy awatarami?  (8 dni temu)
marcinSz:   "Siedzę na brzegu jeziora i uśmiecham się do Pana Serpico , do odbicia chmur w tafli wody... jasne , ze tez do Mariusza i Piotrusia, których spotkałem w Płaskiej i cóż? Przypomniałem sobie modlitwę leczącą wszystkie choróbska na poziomie komórkowym poprzez usuwanie negatywnych myśli: Panie Serpico miły... a moze Pan spróbuje wysłać taką modlitwę do.... : Odmów poniższą modlitwę o uzd ..." do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (8 dni temu)
marcinSz:   Popularny artykuł: Co się dzieje, gdy umieramy  (9 dni temu)
marcinSz:   Rekomendacja artykułu Powrót aniołów  (11 dni temu)
marcinSz:   Głos na artykuł Powrót aniołów  (11 dni temu)
marcinSz:   Rekomendacja artykułu Pierwszy austricki admirał  (11 dni temu)
marcinSz:   Głos na artykuł Pierwszy austricki admirał  (11 dni temu)
marcinSz:   "Piękne. Więc , którego nie dotknęłaś? Często ciekawiej jest gonić 'króliczka' .. złapany nie jest jest taki atrakcyjny. Chociaż? Ma duże uszy - kłapouszek i tak dziwnie rusza buziakiem... jest śmieszny. Buziaki" do artykułu ... bańki mydlane ....  (11 dni temu)
marcinSz:   Rekomendacja artykułu ... bańki mydlane ...  (11 dni temu)
marcinSz:   Głos na artykuł ... bańki mydlane ...  (11 dni temu)
marcinSz:   Nowy artykuł Po co żyjemy?  (11 dni temu)
marcinSz:   Nowy artykuł Co się dzieje, gdy umieramy  (13 dni temu)
marcinSz:   Rekomendacja artykułu Ostatnie postanowienia z Idealnej Rzeczywistości  (14 dni temu)
marcinSz:   Głos na artykuł Ostatnie postanowienia z Idealnej Rzeczywistości  (14 dni temu)
marcinSz:   Nowy artykuł Wszyscy jesteśmy awatarami?  (14 dni temu)
marcinSz:   Głos na artykuł Zachłanność - problem objawiony  (17 dni temu)
marcinSz:   Rekomendacja artykułu Azincourt, trupy w błocie  (17 dni temu)
marcinSz:   Głos na artykuł Azincourt, trupy w błocie  (17 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: freelancer
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 28/12/2010

Statystyki
Punkty: 562.162
Wyświetlenia artykułów: 977
Obserwujący użytkownicy: 57
Odwiedziny profilu: 58.935
Przeczytane artykuły: 3
Ocenione artykuły: 3432
Komentarze: 2296
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska