Login lub e-mail Hasło   

Marcin Sznajder

I tak wszystko przeminie...Wczoraj
Marcin Sznajder:   "@Dyl Sowizdrzal: Masz rację.. utalentowana aktorka http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1169674 " do artykułu Jesień i przytulanie.  (22 godz. temu)
Marcin Sznajder:   "@Dyl Sowizdrzal: Dylu Miły.. . Dziekuję za życzenia. A ulicznice? Nawracanie ich może być fascynującym zajęciem ... często występującym w kultowych filmach kowbojskich. Ale masz rację własną Cygankę (nawet tą ze snu) trzeba chronić od złych wpływów.. Uściski Braciszku Dylu" do artykułu Jesień i przytulanie.  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   "@seta1212: Masz rację Mistrzu z tym smutkiem... dzionek miałem w podróżny i samochodzikiem po wertepach by jesienne fotki kliknąć i pociągiem w którym dwa razy zmieniano lokomotywę.. i też stare szyny wytrzęsły mój kręgosłup .. Miły pan z taksi, który podwoził mnie do stacji w Augustowie polecił mi płyn na ochwat dla koni... Zadziałało!! Zarżałem i dopisałam z tej radości do artu o przytulaniu ale ..." do artykułu Jesień i przytulanie.  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Rekomendacja artykułu Pomiędzy  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Głos na artykuł Pomiędzy  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Głos na artykuł Jestem sobie...  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Głos na artykuł View /1/  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Popularny artykuł: Jesień i przytulanie  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Marcin Sznajder:   "@Felicjanna: Szukam Cyganki i jestem na jej tropie ... ale 'gonić króliczka' jest ciekawiej niż go złapać. Że jest ciekaw śmierci może powiedzieć starzec.. To ciekawa zacytowana tu odpowiedz Starca z książki T.Terzani 'Nic nie zdarza się przypadkiem' Ale: gdy nie ma się wpływu na jakieś zdarzenie to po co się go obawiać? Pozdrawiam Serdecznie" do artykułu Jesień i przytulanie.  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Jesień i przytulanie  (2 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@seta1212: Podzielam 'przepowiednie' Heneara. Uściski Braciszku" do artykułu Polityka funeralna.  (2 dni temu)
Marcin Sznajder:   Rekomendacja artykułu Polityka funeralna  (2 dni temu)
Marcin Sznajder:   Głos na artykuł Polityka funeralna  (2 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@seta1212: Ale kto mu wyskubie brwi? Nie miałbym odwagi... nawet w żartach. Jesień mi podupadła.. więc wróciłem do domu. Rozejrzę się w mieście za Cyganką. Biura i urzędy pełne są cudownych Cyganek.. i rzecz jasna szefów - Cyganów. Dobrze, ze nasi Cyganie nie dają się już tak łatwo Europejskim... Może stać nas będzie na więcej... a mnie na Greczynkę? Wynająć pokoik na wyspie i pić wino ... i sam wiesz Braciszku. Wolność Wyspiarza.. 'sterem, okrętem być i mieć brankę'. " do artykułu Cyganka o wdzięczności prawdę ci powie....  (2 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@Felicjanna: Da się zrobić ... ale może przy tym wierzgać albo zamieni mnie na kotka... Ona ma moc - to Czarodziejka. Pozdrawiam Serdecznie" do artykułu Cyganka o wdzięczności prawdę ci powie....  (4 dni temu)
Marcin Sznajder:   Popularny artykuł: Cyganka o wdzięczności prawdę ci powie...  (5 dni temu)
Marcin Sznajder:   Głos na artykuł Słowo Boga  (5 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@pokrzywiony: Cyganka wiele w życiu widziała i słyszała.. Namaluję ja po swojemu ale tak by trudno było zakląć patrząc na nią i 'kombinować' .. jak by tu... Pojawi się w następnym art. Pozdrawiam Serdecznie" do artykułu Cyganka prawdę ci powie?.  (6 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@,: Dziękuję: Wpadnę tu na chwilę, zanim spuchnie atmosfera Wódki dwie wypiję, potem cicho się pozbieram Wyjdę na ulicę, przy fontannie zmoczę łeb Wyjdę na przestworza, przecudowny stworzę wiersz Ty i ja - teatry to są dwa Ty i ja! .. a jednak można się bardzo polubić. Uściski" do artykułu Cyganka prawdę ci powie?.  (6 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@,: Dziękuję. Ktoś? ... przesłał mi tylko słowa tej pięśni ale wykonanie, muzyka przeszły oczekiwanie. Piękne. Pozdrawiam Serdecznie i proszę o więcej..." do artykułu Cyganka prawdę ci powie?.  (7 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@szubrawiec: A jest jeszcze sporo grzybków w lesie .. i prawdziwki i siwki i zielonki i rzecz jasna na łąkach przy lesie rydze. Obfitość tu tego roku. Pozdrawiam Serdecznie Braciszka" do artykułu Cyganka prawdę ci powie?.  (8 dni temu)
pokrzywiony:   "Pamiętasz problem z spadającym do wody samochodem ? https://forbot.pl/blog/robot-akrobata-ktory-wyglada-jak-cegla-id22685? utm_source=rssToMail&utm_medium=email& utm_campaign=sprawdz_nowe_artykuly_5_robot_akrobata_ktory_wyglada_jak_cegla& utm_term=2017-10-13" do profilu Marcin Sznajder.  (8 dni temu)
Marcin Sznajder:   Rekomendacja artykułu Nadzieja - Bezwzględna Morderczyni...  (11 dni temu)
Marcin Sznajder:   Głos na artykuł Nadzieja - Bezwzględna Morderczyni...  (11 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: freelancer
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 28/12/2010

Statystyki
Punkty: 499.082
Wyświetlenia artykułów: 6.459
Obserwujący użytkownicy: 56
Odwiedziny profilu: 50.071
Przeczytane artykuły: 14
Ocenione artykuły: 3155
Komentarze: 1771
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska