Login lub e-mail Hasło   

Marcin Sznajder

To też przeminie

Czy możesz dać mi coś, co sprawi, że w moim życiu nastanie harmonia, spokój i mądrość? Zapłacę każdą cenę, jakiej zażądasz".Mędrzec odparł: „Mogę ci pomóc. Ale cena byłaby tak wysoka, że całe twoje królestwo by nie wystarczyło, abyś mógł ją zapłacić. Dam ci to więc w podarunku, jeśli tylko zechcesz przyjąć". Król wyraził zgodę i mędrzec odszedł.Po kilku tygodniach mędrzec wrócił i wręczył kr&oacu... więcej informacjiDzisiaj
Marcin Sznajder:   "@Mariusz Kajstura: Masz rację.. chodzi o odpoczynek i refleksję.. Opisałem Ci taką.. po sztormie kiedy byłem na jachcie: 'Co ja do cholery robię w tym towarzystwie Wysokich Bałwanów!?'Uściski Braciszku " do artykułu Złoty pierścionek na szczęście....  (5 godz. temu)
Marcin Sznajder:   "@Mariusz Kajstura: Jasne.. zgadzam się Mariuszu. O ciało, uczucia, myśli - ile można trzeba dbać. Ale by to robić skutecznie, trzeba utożsamić się ze swoja Istotnością - tą Iskrą Stwórcy w sobie. Ale i tak idąc 'drogą życia' poobijamy się i tu i tam: a to fizycznie, a to emocjonalnie .. I cóż te ochronne ubranka dla Duszyczki zaczynają 'prześwitywać', drzeć się! i łatanie ich to niezła zabawa wyzw ..." do artykułu Złoty pierścionek na szczęście....  (6 godz. temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Złoty pierścionek na szczęście...  (9 godz. temu)
Wczoraj
Marcin Sznajder:   "@Dyl Sowizdrzał: To racja. Zrobił to co Kopernik. Zakręcił Ziemią dookoła Słońca i zwiał na Drugi Brzeg... Nie był widocznie zachwycony ogniami piekielnymi na stosie... Pozdrawiam Serdecznie PS Teraz rolę Palaczy na Stosie przejęły korporacje... " do artykułu Nie wyrzucajmy pieniędzy.....  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Głos na artykuł Metamorfoza  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Marcin Sznajder:   "@Mariusz Kajstura: Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Z tymi pigułkami to wielkie oszustwo... Ludzie wierzą, ze to właśnie ta a nie inna pigułka pomaga bo tak powiedział lekarz, aptekarz etc. I rzeczywiście pomaga .. ale nie pigułka (jest tylko remedium) a pomaga WIARA w nią czyli myśl. Uzdrowienie następuje przez własną myśl. Oczywiście za pigułkę zapłacimy ..i oto chodzi Naciągaczom ale do uzdrowi ..." do artykułu Wiara w siebie...  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   "@Mariusz Kajstura: Znalazłem taka opinię o książce: „Biologia przekonań” Bruce’a Liptona to moim zdaniem książka, która wyprzedza wszystkie czytane przeze mnie do tej pory tytuły z tematyki uzdrawiania ciała za pomocą umysłu. Co czyni ją tak wyjątkową? Olbrzymia wiedza naukowa Autora, która potwierdza to, co do tej pory było wielokrotnie poddawane w wątpliwość, a mianowicie olbrzymi wpływ n ..." do artykułu Wiara w siebie...  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   "@Noemi*: Warto sięgnąć po tą książkę:. Wyjaśnia naukowiec jaki wpływ mają myśli na na zachowanie komórek. To zmienia 'starą wiedzę' i to dobra wiadomość dla wszystkich... http://lubimyczytac.pl/ksiazka/124890/biologia-przekonan Buziaczki " do artykułu Wiara w siebie...  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Nie wyrzucajmy pieniędzy....  (dzień temu)
Marcin Sznajder:   Rekomendacja artykułu Forever  (2 dni temu)
Marcin Sznajder:   Głos na artykuł Forever  (2 dni temu)
Marcin Sznajder:   Popularny artykuł: Wiara w siebie..  (3 dni temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Wiara w siebie..  (3 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@seta1212: Z Serca dziękuję i Grasi i Tobie Januszu. Zawsze mam wątpliwości .. chyba takie same jak Awers 'Relatywizm jest stanem świadomości prowadzącym do samozaspokojenia się w tym, co już wiem. Gdybyś Braciszku był psychiatrą, wiedziałbyś z doświadczenia, że samowiedza nie wystarcza do leczenia cudzych chorób. Ot taka refleksja do jeszcze głębszej: ' Wszystkie te przeciwieństwa są tożsa ..." do artykułu Zmień pracę....  (3 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@Mariusz Kajstura: Masz rację. Jeśli dobrze pamiętam to trzy razy zdarzyły mi się takie dramatyczne sytuacje. Gdy przeszedł sztorm z 10 B na morzu Śródziemnym byłem kompletnie zobojętniały i zadałem sobie p[pytanie: co ja do cholery robię na małym jachcie, który niby jest domem ale strasznie kiwa i może zatonąć? Drugi raz po pracy w kaskaderce: leżałem na podłodze i nie mogłem się ruszyć kilka dni ..." do artykułu Zmień pracę....  (3 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@awers: Jasne, że zgadzam się z Tobą... Cóż , zdarza się, ze 'mały znak zapytania' w odpowiednim czasie postawiony uruchamia jasne spojrzenie i ułatwia podjęcie decyzji, która pokonuje to co wydawało się niemożliwe. To taki 'psychiczny efekt motyla'. Serdecznie Pozdrawiam Braciszku " do artykułu Zmień pracę....  (3 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@Noemi*: Kwiatuszku..Rzuć pracę? Masz rację... rada? Jest zbyt radykalna. . Zmień pracę jeśli niesie stresy - byłoby łagodniejsze. Mam w tym doświadczenia.. Kilka razy zmieniałem zawody i co za tym idzie życie - a raczej stare przyzwyczajenia i nawyki. To zawsze wychodziło mi na dobre. Do tego trzeba odwagi, zdrowego rozsądku i wsparcia przyjaciół o których się może i zapomniało. W każdym wieku mo ..." do artykułu Zmień pracę....  (4 dni temu)
Marcin Sznajder:   Popularny artykuł: Zmień pracę...  (4 dni temu)
Marcin Sznajder:   Rekomendacja artykułu List do syna  (4 dni temu)
Marcin Sznajder:   Głos na artykuł List do syna  (4 dni temu)
Marcin Sznajder:   Rekomendacja artykułu Powroty  (4 dni temu)
Marcin Sznajder:   Głos na artykuł Powroty  (4 dni temu)
Marcin Sznajder:   Popularny artykuł: Bóg stworzył pożywienie, a diabeł kucharza  (4 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: freelancer
Ranga:
Ost. logowanie: 2 godz. temu
Zarejestrowano: 28/12/2010

Statystyki
Punkty: 455.569
Wyświetlenia artykułów: 21.786
Obserwujący użytkownicy: 53
Odwiedziny profilu: 45.499
Przeczytane artykuły: 7
Ocenione artykuły: 3096
Komentarze: 1593
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska