Login lub e-mail Hasło   

noyes

Niech twoje życie będzie jak róża - nawet w ciszy przemawia ona językiem zapachu.

Kochaj i służ całej ludzkości. Pomagaj wszystkim. Bądź szczęśliwy. Bądź uprzejmy. Bądź sprawcą trwałego szczęścia. Rozpoznaj dobro w każdym obliczu. Nie ma świętego bez przeszłości i grzesznika bez przyszłości. Błogosław wszystkim. Jeśli komuś nie możesz błogosławić - pozwól mu odejść z twojego życia. Bądź oryginalny, bądź pełen inwencji. Nie bój się, nie lękaj się, nigdy się nie bój. Nie naśladuj. Nie bądź uzależniony od... więcej informacjiDzisiaj
noyes:   "Śliczne .. Uściski Braciszku PS Inspirujesz i uczysz.. i rzecz jasna mądrze ostrzegasz ' niewiernych'" do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (8 godz. temu)
noyes:   Rekomendacja artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich  (8 godz. temu)
noyes:   Głos na artykuł Paradoks - wiersz nie dla wszystkich  (8 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
noyes:   Popularny artykuł: Niedaleko Raju...  (2 dni temu)
noyes:   Rekomendacja artykułu Zaczepka (w sosie własnym)  (2 dni temu)
noyes:   Głos na artykuł Zaczepka (w sosie własnym)  (2 dni temu)
noyes:   Nowy artykuł Niedaleko Raju...  (2 dni temu)
noyes:   Popularny artykuł: Przyroda jest łaską...  (3 dni temu)
noyes:   "@podobny: Jest ciekawa książka leśnika Peter Wohlleben 'Sekretne życie drzew' . Tu fragment: Przyjaźnie Dawno temu w jednym ze starych rezerwatów lasu bukowego w moim rewirze zobaczyłem osobliwe omszałe kamienie. Już wcześniej wielokrotnie przechodziłem obok, nie zwracając na nie uwagi, jednak pewnego dnia zatrzymałem się i pochyliłem w ich stronę. Kształt miały przedziwny, lekko pof ..." do artykułu Przyroda jest łaską....  (3 dni temu)
noyes:   Nowy artykuł Przyroda jest łaską...  (3 dni temu)
noyes:   Popularny artykuł: Wypijmy za błędy...  (6 dni temu)
noyes:   Popularny artykuł: Spotkać artystów...  (7 dni temu)
noyes:   "@Koriolan: Gratulacje dla Twojej żony. " do artykułu Wypijmy za błędy....  (7 dni temu)
noyes:   "@Koriolan: Gdy obserwuje się istoty z Królestwa Zwierząt, Roślin etc można zadać sobie pytanie: jak one odbierają nas Ludzi. Na przykład takie dżdżownice, albo rybka albo robaczek świętojański, motylek etc. Posiadają inne zmysły, inne programy, inne świadomości - odczuwają zagrożenie kiedy się zbliżamy i uciekają albo 'udają' martwe. Pychą byłoby sądzić, że jesteśmy szczytowym osiągnięciem Ewolucj ..." do artykułu Wypijmy za błędy....  (7 dni temu)
noyes:   "@Koriolan: Pierwsza fotka to dróżka prowadząca nad morze w okolicy Kuźnicy. Druga jest oryginalna - idziemy po zamarzniętej Zatoce Puckiej - od lewej Stasio, Kazio i Pani doktorantka dla której pracowaliśmy.( idąc z tyłu zrobiłem fotkę Zorką ). 3 fotka to pod wodą roślinki na j. Studziennicznym, 4 -pod lodem na j. Serwy, 5 - na powierzchni jeziora lód." do artykułu Wypijmy za błędy....  (7 dni temu)
noyes:   "@Koriolan: Zgadzam się z Tobą. Minusami się nie przejmuj ani KoŁami życia. Sa potrzebne jak sól i pieprz do jajecznicy. Usciski Braciszku" do artykułu Wypijmy za błędy....  (7 dni temu)
noyes:   "@Koriolan: Trudno.. i dobrze , że nie jesteśmy klonami, i dobrze, ze robimy błędy (tu nazwanie ciebie Mistrzem) i dobrze, że się do nich przyznajemy i naprawiamy - jeśli to możliwe. Te małe błędu można sobie wszak łatwo darować ale niektóre błędy mogą zagrażać życiu. Sporo o tym wiem. Wstawiłem w ten art opowiadanie o takiej sytuacji... Pozdrawiam serdecznie Koriolanie " do artykułu Wypijmy za błędy....  (7 dni temu)
noyes:   Rekomendacja artykułu Teoria Słowa w ujęciu energetycznym.  (7 dni temu)
noyes:   Głos na artykuł Teoria Słowa w ujęciu energetycznym.  (7 dni temu)
noyes:   Rekomendacja artykułu TSe - działanie.  (7 dni temu)
noyes:   Głos na artykuł TSe - działanie.  (7 dni temu)
noyes:   Rekomendacja artykułu Teoria Słowa - Istota (sens).  (7 dni temu)
noyes:   Głos na artykuł Teoria Słowa - Istota (sens).  (7 dni temu)
noyes:   "@Koriolan: Masz rację. Było zagmatwane. Uprościłem przekaz. Pozdrawiam Mistrza " do artykułu Wypijmy za błędy....  (7 dni temu)
noyes:   Nowy artykuł Wypijmy za błędy...  (8 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: freelancer
Ranga:
Ost. logowanie: 7 godz. temu
Zarejestrowano: 28/12/2010

Statystyki
Punkty: 572.531
Wyświetlenia artykułów: 3.197
Obserwujący użytkownicy: 57
Odwiedziny profilu: 62.338
Przeczytane artykuły: 13
Ocenione artykuły: 3475
Komentarze: 2366
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska