Login lub e-mail Hasło   

marek matak


Cześć! W wolnych chwilach uwielbiam pisywać rozbudowane opowieści, podczas gdy w życiu biznesowym często wchodzę w rolę pośrednika sprzedaży, trudniącego się między innymi oferowaniem rzeczy takich jak koszyki i pudełka do przechowywania . Staram się rzecz jasna o to, aby polecać jedynie dobre, sprawdzone produkty i miejsca w sieci, gdyż, jak to się powszechnie mówi, co jak co, ale reputację ma się tylko i wyłącznie jedną. I tego się tr... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
marek matak:   "Niedawno byłem na zajęciach z asertywności i był tam poruszony problem, który dobrze oddaje i ten artykuł. Asertywność łatwo wziać za nachalność, a ta 'prawdziwa' asertywność nią z pewnością nie jest. Moim zdaniem autor bardzo właściwie nakreślił te cztery wielkie mity dotyczące asertywności, ku pożytku Czytelników :)." do artykułu Mity o asertywności.  (21/09/2009)
marek matak:   Głos na artykuł U lekarza  (05/08/2009)
marek matak:   "To jest własnie straszne zagrożenie, że teraz pyk i na czacie możemy być kim chcemy. Trudno przez to tak na serio poznać, kim się jest. Już ks. Pawlukiewicz mówił, że na poznanie się, odkrycie samego siebie dobrze jest trwać w relacji z drugą osobą. Inny problem to fakt, że wobec drugich też potrafimy założyć maski. A co do artykułu, to jakiś taki krótki i cudacznie sformatowany, no ale ostatnie zdanie ratuje jego poziom. Bardzo dobre, bardzo bardzo dobre pytanie retoryczne na koniec, autorko." do artykułu Tożsamość w sieci.  (21/07/2009)
marek matak:   "Ciekawy tekst, ale nie pozbawiony drobnych błędów. Sam już skończyłem liceum i powiem Wam, że cieszę się, że już są wakacje (w zsadzie u mnie są od 12 maja :) ). Z tą elektorniczną rekrutacją to jest wygodne, no i prawda jest taka, że jak się dobrze zda maturę, to jednak ten okres 'składania papierów' się będzie miło kojarzył :). Pozdrowienia od maturzysty dla maturzystów." do artykułu Rekrutacja to wariacja?.  (21/07/2009)
marek matak:   "Celibat jest pięknym znakiem, że życie tutaj się nie kończy i zdecydowanie powinien zostać. Kto zresztą mówi o jego zniesieniu?! A że jest głośno o różnych ekscesach księży? Wiadomo, w kogo najbardziej atakuje Szatan. Tylko to jest problem, że wielu tylko czytając słowo 'Szatan' już się dobrotliwie uśmiecha, w drabinie realności sytuując go gdzieś między Kubusiem Puchatkiem a Buką." do artykułu Żonaci duchowni.  (21/07/2009)
marek matak:   "O ludzie, ten fragment o tym, że zamiast czuć zapach dziewczyny czuło się odór gada jest... mocny. No i te wątpliwości, czy jest się ważniejszym od... węża. Historia straszna, ale, trzeba przyznać, oryginalna." do artykułu Fobia = Koszmar.  (21/07/2009)
marek matak:   "Słusznie mówisz. Potęga gospodarcza nie musi iść w parze z wysoką jakością życia w danym państwie." do artykułu 5 największych zbrodniarzy świata..  (21/07/2009)
marek matak:   "Faktycznie, na historyczne jeszcze można jakoś odpowiedzieć (choć i to jest trudne), no ale na resztę? :D" do artykułu Bardzo prosty test. Odpowiedzi - zaskakujące ^^.  (21/07/2009)
marek matak:   Nowy artykuł Czy możliwa jest dzisiaj rewolucja?  (21/07/2009)
marek matak:   "kettle, Jestem zdania, że nie jest dobrze brać od świata wszystko, co on oferuje. Oczywiście niektórzy takie odrzucanie mogą nazwać ascetyzmem. W takim wypadku zgadzam się, jest to odpowiedzialne." do artykułu Miłość to odpowiedzialność..  (21/07/2009)
marek matak:   Nowy artykuł Miłość to odpowiedzialność.  (17/07/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lukaszkasza
Ranga:
Ost. logowanie: 06/05/2019
Zarejestrowano: 15/07/2009

Statystyki
Punkty: 14.045
Wyświetlenia artykułów: 8.942
Odwiedziny profilu: 2.941
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska