Login lub e-mail Hasło   

martinetta
Wcześniejsze wpisy
martinetta:   "Bardzo często się zdarza, że bierzemy psa i nie mamy pojęcia, jak z nim postępować i już na dzień dobry popełniamy mnóstwo błędów, które później utrudniają nam życie. Chyba dobrym pomysłem jest pójście na szkolenie z pieskiem, ponieważ w ten sposób nie tylko uczymy pupila pewnych zachowań, ale także siebie przyzwyczajamy do określonych działań. To może mieć jeszcze jedną zaletę. Ja jeździłam do Ma ..." do artykułu Gdy pies Cię wodzi za nos..  (09/02/2016)
martinetta:   "Spoko porady. W kwestii zdjęć, to warto korzystać z darmowego hostingu zdjęć http://www.imagic.pl/ - tam też możliwość tworzenia darmowych galerii na allegro. Trzeba się jedynie zarejestrować." do artykułu Jak sprzedawać na Allegro?.  (05/12/2015)
martinetta:   "Podróże biznesowe, podróże służbowe i wykazdy dla firm wymagają perfekcyjnej organizacji. Tak naprawdę wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i nie można sobie pozwolić na żadną fuszerkę. Dlatego należy zlecać całe przygotowania doświadczonym ludziom, np. http://axialus.pl/pl/ofert/podroze-sluzbowe i dzięki temu jest pewność, że nic nie zostanie pominięte lub zapomniane. " do artykułu Organizacja podróży służbowych.  (05/12/2015)
martinetta:   "Przypuszczam, że dla każdej kobiety inna torebka będzie najlepsza. Wszystko jest kwestią gustu. Na pewno zawsze warto mieć w szafie jakąś klasyczną torebkę, jakie mozna dostać np. na http://www.brytyjka.pl/torebki-kuferki-cat-21.html i dzięki temu nie ma problemu z dopasowaniem torebki do okazji, ponieważ to dość uniwersalny model. " do artykułu Wybierz idealna torebkę: poradnik dla każdej kobiety.  (12/10/2015)
martinetta:   "Jeszcze o jednej kwestii trzeba pamiętać. Mianowicie, im więcej zaawansowanych technologicznie funckcji, tym większa możliwość wystąpienia usterek, o czym wspomina fachowiec zajmujący się montażem i naprawą sprzętu agd http://serwisagd.wroclaw.pl/faq" do artykułu Co wpływa na dobrą kondycję Twojej pralki?.  (05/10/2015)
martinetta:   "Teraz to zdecydowanie najlepsza jest podłoga drewniana, np. taka jak na tym zdjęciu http://solum-cyklinowanie.pl/images/galeria/19.jpg - ciekawa kolorystyka i jednak drewno daje takie ciepło w pomieszczeniu. " do artykułu Historia podłóg domowych w pigulce - cześć I.  (05/10/2015)
martinetta:   "Chyba każda osoba, która ma od wielu lat prawo jazdy zna przynajmniej jedną pomoc drogową :) Ja korzystałam z uslug firmy Big Truck http://pomocdrogowawroc.pl/holowniki kiedy samochód nie chciał mi odpalić. Na szczęście nie była potrzebna żadna laweta." do artykułu Jak wybrać pomoc drogową..  (05/10/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: martinetta
Ranga:
Ost. logowanie: 04/12/2016
Zarejestrowano: 05/10/2015

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 596
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 7
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska