Login lub e-mail Hasło   

Marcin S
Wcześniejsze wpisy
Marcin S:   "Tak jest w tym dużo racji co Pan napisał..szczególnie zapamiętałem ten fragment o tym, że jak już zrealizujemy cel to zanikają emocje które były wcześniej i jesteśmy z powrotem głodni celu jak przedtem...a miłość i prawda któż by tego nie chciał, tylko że z tym jest bardziej skomplikowanie niestety." do artykułu Jaki jest cel i sens życia?.  (25/11/2011)
Marcin S:   "autorka po prostu nie może się pogodzić z tym że ludzie mają potrzeby seksualne...walczy ze swoją naturą i dzięki temu jest bardziej uduchowiona...ten motyw jest już znany od setek (chyba zapoczątkowany w chrześcijaństwie) że dusza chce do Boga a ciało(szatan) nierządu." do artykułu Żyjemy w matrixie.  (24/11/2011)
Marcin S:   "ale przepraszam bardzo nie obudził mnie z czego można wiedzieć...może na to, że 'Anunnaki zmusili ludzi do pracy przy użyciu technologii koła'... ciekawe czy jako taka przeciwniczka tej technologi nie używasz na co dzień urzadzeń z zastosowaniem tego wynalazku np. samochodu wózka, hulajnogi deskorolki, wrotek. Nie wierze że nie używasz. Więc zanim zaczniesz wypisywać takie bzdety trochę się zastan ..." do artykułu Żyjemy w matrixie.  (24/11/2011)
Marcin S:   " bullshitdetecto autorka pewnie będzie się wypierać swojego faszystowskiego podejscia, ona chce tylko otworzyć ludziom oczy a potem nich sami dokonają wyboru..tak mi się wydaje..chyba nie będzie stała nad człowiekiem z batem i poganiała do studiów parapsychologicznych hehe" do artykułu Żyjemy w matrixie.  (23/11/2011)
Marcin S:   "A tak w ogóle to bardzo fajnie, logiczne rozłożone na części pierwsze zabobony 'Kobieta, która została zapłodniona bezinwazyjnie, urodziła dziecko i nadal pozostaje dziewicą jest w czymś lepsza, więcej warta od tej, która zrobiła to z miłości lub pod przymusem, w każdym razie straciła przy okazji bezcenną uszczelkę' to zdanie najlepiej to oddaje. To wynika z tego że ludzie chcą mieć kogoś p ..." do artykułu Nie wierzę.  (23/11/2011)
Marcin S:   "'Co innego gdyby Bóg był kobietą – matką, tą która naprawdę daje życie' a ludzie dalej swoje...Bóg nie jest ani kobieta ani mężczyzną więc takie porównania nie mają sensu, nie ma ani uczuć matczynych do dziecka ani ojcowskich, o ile oczywiście istnieje, ludzie dlaczego nadajecie Bogu ludzie uczucia...gdyby je miał nie pozwolił by na takie cierpienie niewinnych( i dochodzimy do słynnego par ..." do artykułu Nie wierzę.  (23/11/2011)
Marcin S:   "'Skąd możemy to wiedzieć wykorzystując zaledwie 5 – 10 % możliwości naszego mózgu? Być może dysponujemy bystrym i potężnym umysłem, lecz jest on zablokowany i dlatego nie umiemy w pełni skorzystać z jego możliwości' ale w jaki sposób można by trochę podkręcić możliwości mózgu...poprzez rozwój duchowy...raczej nie...chyba że zna autorka tekstu jakiegoś uduchowionego zbadanego przez naukowców ..." do artykułu Świadomość boskości.  (23/11/2011)
Marcin S:   "a może z tymi pożywieniami to źle zrozumiałem...może chodzi Ci o to że to ci reptiliańskie dobra i produkty..sam już nie wiem" do artykułu Żyjemy w matrixie.  (23/11/2011)
Marcin S:   "Elba..jakich reptilin...widziałas ich może kiedy...może Cię porywają w nocy na swoje statki i macą ci w głowie żebyś później takie bzdury wypisywała...jakieś newageowskie teorie spiskowe. 'możliwość uprawy i produkcji własnego pożywienia i dóbr' ...hahaha.. to jakim cudem uprawiam se w ogródku szczypiorek, może mi się tylko wydaje że go uprawiam a tak na prawdę to halucynacja, a no ..." do artykułu Żyjemy w matrixie.  (23/11/2011)
Marcin S:   "wszystkie narkotyki powinny być zalegalizowane...każdy człowiek ma prawo o sobie decydować...jest kowalem własnego losu...dlaczego więc mamy mu tego zabronić...traktujmy ludzi jako odpowiedzialne istoty,a nie jak bydło które trzeba hodować by wyrosło na silne i dało dużo mięsa,mleka itp. człowiek dorosły powinien mieć prawo do decydowania o sobie, jeśli chce niszczyć sobie zdrowie to żadna organiz ..." do artykułu Marihuana - o faktach przemilczanych.  (03/09/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: martino1994
Ranga:
Ost. logowanie: 15/12/2011
Zarejestrowano: 05/11/2010

Statystyki
Punkty: 30
Odwiedziny profilu: 1.473
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 10
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska