Login lub e-mail Hasło   

Ras Mastav
Wcześniejsze wpisy
Ras Mastav:   Głos na artykuł Historia złomiarza, człowieka..  (22/08/2009)
Ras Mastav:   "Sam znam kilku złomiarzy. Co ciekawe - jeden ma normalne mieszkanie a złom trzyma na ogródku. Ma wszystko - pralki, lodówki, piece żeliwne. Co z tym robi? Często naprawia, bierze części do innych 'wynalazków' albo sprzedaje. A inni? To nie zawsze ludzie tacy jak ich postrzegamy. Społeczeństwo patrzy na złomairzy/bezdomnych/meneli jak na pospólstwo, któr ..." do artykułu Historia złomiarza, człowieka...  (22/08/2009)
Ras Mastav:   "Napisałeś, że ganja ma 300 substancji rakotwórczych, a tytoń 4000. A w linku, który podałeś jest napisane inaczej, że ganja ma tych substancji więcej. Cytuję: 'Badania i publikacje nie pozostawiają żadnych złudzeń, w dymie palonych konopi znajdują się substancje smoliste, które przy długotrwałym paleniu uszkadzają górne drogi oddechowe (krtań, oskrzela), płuca, wątro ..." do artykułu Strona Zielone Mity i zawarte w niej kłamstwa.  (30/06/2009)
Ras Mastav:   "Artykuł nie jest oparty żadnymi naukowymi badaniami - to prawda. To co wspomniałem też mija się częściowo z prawdą - też prawda. Artykuł jest jednostronny - gówno prawda. Nie zachęcam do palenia, nie mówię jakie to jest dobre. Miało na mnie negatywny wpływ, zgadza się. Jedynie uważam (i nie tylko ja), że marihuana jest jedną z najmniej szkodliwych ..." do artykułu Strona Zielone Mity i zawarte w niej kłamstwa.  (30/06/2009)
Ras Mastav:   "Co do rozmów na te tematy. Czy na 'trzeźwo', żyjąc w tym całym syfie który nas otacza jesteśmy w stanie z nikąd rozmawiać ze znajomymi o tej problematyce? Raczej nie. Omijamy ten temat bo nas nie dotyczy. Lepiej porozmawiać o ostatniej libacji, meczach, laskach itp. A po ganji otwiera nam się umysł i otwieramy się na ludzi. Marihuana zawsze towarzyszyła piosenkarzom, ..." do artykułu Strona Zielone Mity i zawarte w niej kłamstwa.  (08/06/2009)
Ras Mastav:   Głos na artykuł Wymowa liczb w języku angielskim  (03/06/2009)
Ras Mastav:   "Dzięki wielkie. Człowiek całe życie się uczy. Moja niewiedza na ten temat jest raczej spowodowana faktem, iż nie korzystam i staram się nie mieć dostępu do tego typu substancji. :) Poprawiłem tekst. Dzięki :)" do artykułu Strona Zielone Mity i zawarte w niej kłamstwa.  (28/05/2009)
Ras Mastav:   "Dzięki wielkie :)" do artykułu Strona Zielone Mity i zawarte w niej kłamstwa.  (27/05/2009)
Ras Mastav:   Popularny artykuł: Strona Zielone Mity i zawarte w niej kłamstwa  (27/05/2009)
Ras Mastav:   "Ale wtedy nie byłoby tej całej chemii, bo dostałby od starszego kolegi z liceum itp. xD" do artykułu Strona Zielone Mity i zawarte w niej kłamstwa.  (26/05/2009)
Ras Mastav:   "Najlepiej byłoby zezwolić na hodowlę, ale zabronić sprzedaży/udzielania. Tak jak jest to w Hiszpanii. Wtedy każdy ma to co chce, pewny towar. Co do niego doda, jak będzie hodować itp. zależy tylko od niego :)" do artykułu Strona Zielone Mity i zawarte w niej kłamstwa.  (26/05/2009)
Ras Mastav:   Odrzuca artykuł Mity i fakty dotyczące marihuany  (12/05/2009)
Ras Mastav:   "Ta strona 'zielone mity' powinna być już dawno zamknięta moim zdaniem. Wszystko na niej opiera się głównie na 'doświadczeniach' jednego (!) palacza. Nie wiem za co nienawidzi trawy. Ale wiem, że szerzy niewłaściwą propagandę, a przez takich jak on mamy syf w tym kraju. Jak na tej stronie są jacyś moderatorzy - niech to usuną. Dość już kłamst." do artykułu Mity i fakty dotyczące marihuany.  (12/05/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: mastav
Ranga:
Ost. logowanie: 08/03/2010
Zarejestrowano: 02/01/2009

Statystyki
Punkty: 8.708
Wyświetlenia artykułów: 8.042
Odwiedziny profilu: 2.086
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska