Login lub e-mail Hasło   

Andrzej Maria Sadowski

Jestem fanem turystyki, zwiedzania różnych miejsc, dokumentowania zdjęciami moich wojaży, a nawet pisania reportaży z moich podróży.Wcześniejsze wpisy
Andrzej Maria Sadowski:   Głos na artykuł Teoria Słowa - Istota (sens).  (8 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   Głos na artykuł Psubraty !  (10 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   Odrzuca artykuł Przesłanie  (11 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   "@Hamilton: To już jest opisane w artykułach i zaakceptowane. Złodziejami odsłon i punktów, to jesteście wy: niepiśmienni hejterzy (do których dołączyłeś) i nie wiem czy do zmiany, wystarczy ci strojenie się w piórka Niemena." do artykułu Najniesprawiedliwiej wyłaniani zwyciężcy konkurencji sportowych.  (13 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   "@Hamilton: To mój powrót do macierzy, do Juliusza, po krótkiej zabawie z Joanną Elżbietą." do artykułu Najniesprawiedliwiej wyłaniani zwyciężcy konkurencji sportowych.  (13 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   Głos na artykuł TSe - działanie.  (13 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   "@Hamilton: Że ty masz nieutalentowaną rodzinę, która nie potrafi sklecić dwóch zdań, która ciebie nie popiera, to nie znaczy, że inne rodziny nie są utalentowane i się nie kochają i się nie popierają. Widać, że ty nie mógłbyś sobie nawet wyobrazić, że rodzina może się popierać. Współczuję ci, takiej rodziny!." do artykułu Magia męskiego imienia Maria.  (13 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   "Myślę, że tą rolę po Mentrak-u, przejął raczej Hamilton, niż serpico!" do artykułu Zdolny z Urojenia.  (17 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   Głos na artykuł Zombi  (17 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   Głos na artykuł Zdolny z Urojenia  (17 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   Głos na artykuł Teoria Słowa w ujęciu energetycznym.  (17 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   Głos na artykuł Stop chamstwu na eioba.pl  (19 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   "@Zdzisław Sadowski: Jak zwykle 10 z pierwszych artykułów z 'popularnych' ma mniej odsłon niż ty w 'oczekujących'.. Od razu widać kogo chcą czytać użytkownicy eioby.pl, a głupi niepiśmienni hejterzy, ciebie odrzucają. " do artykułu „Ponętność młodości”.  (20 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   "@Zbigniew Kostka: Zgłaszam twój artykuł jako wysokiej jakości, " do artykułu Styczeń 2019 w eioba.pl.  (22 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   Głos na artykuł Styczeń 2019 w eioba.pl  (22 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   "@Koriolan: Cytuje powyższy artykuł: 'Przemiana Hamiltona Starszego dokonała się pod wpływem Dyla Sowizdrzała. Nie wiem czy pamiętacie, jak po naszym zarejestrowaniu Hamilton Starszy i Dyl Sowizdrzał (admin zablokował mu konto) zalali nas falą niewybrednego, obelżywego hejtu. Rozumiem powody Hamiltona Starszego, bo oto na jego podwórku (gdzie rządził niepodzielnie), pojawiła się mocna konkurencja. ..." do artykułu „Ponętność młodości”.  (23 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   "@Zdzisław Sadowski: Gratulacje z okazji uzyskania 160 tys. odsłon w eioba.pl. A razem jako rodzina, uzyskaliśmy już 265 tys. odsłon, brawo!. " do artykułu „Ponętność młodości”.  (23 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   Głos na artykuł „Ponętność młodości”  (24 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   Odrzuca artykuł Prościutkie ? zadania  (25 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   Odrzuca artykuł ŚLUSARZ - JulianTuwim  (25 dni temu)
Andrzej Maria Sadowski:   "W właściwie można też mieć drugie imię Niska jakość. Świetnie pasuje do Ham- iltona niska jakość, nieźle też do 70-latka jo-tko49 niska jakość, nieźle też do pozostałych niepiśmiennych hejterów. Co prawda za zaśmiecanie eioby.pl, obraźliwymi komentarzami, bardziej pasowałaby do was nazwa 'śmieciarze', ale poczekajmy, zobaczymy. " do artykułu Magia męskiego imienia Maria.  (25 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: mazepa
Ranga:
Ost. logowanie: 13 godz. temu
Zarejestrowano: 15/03/2017

Statystyki
Punkty: 29.360
Wyświetlenia artykułów: 28.089
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 2.838
Przeczytane artykuły: 271
Ocenione artykuły: 252
Komentarze: 38
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska