Login lub e-mail Hasło   

mazur
Wcześniejsze wpisy
mazur:   "Już Januszu napisałeś, czym są duchy w art.: „Biopola energetyczne” który to znajduje się w tym serwisie więc nie ma co przekonywać lub swoją słuszność wskazywać tylko do przeczytania stosownego artykułu zachęcać. Dzięki temu sam swoje zdanie niech wyrobi lub też nie. To jego sprawa. To tak jak w życiu – niektórzy do marketu pojadą puszkę farby kupić nie wiedząc, że sklep z farbami po drugiej stronie ulicy się znajduje. " do artykułu Fotografowanie duchów.  (19/02/2008)
mazur:   "zgadzam się dlatego też Proszę autora aby to poprawił. " do artykułu Jak ważny jest wizerunek firmy?.  (18/02/2008)
mazur:   "Liczysz na poznanie – poprzez zaprzeczanie to dobrze zacząłeś, lecz w każdym tekście lub baśni niejakiej znajdziesz cząstką wiedzy i mądrości wszelakiej. Wymianę doświadczeń chcesz nam przekazać to napisz tekst, aby się pokazać. Emocje pozostaw, bo ich tutaj wiele nie jesteś bliźniakiem tylko „twardzielem”. Dodam ci plusa, by poznać bliźniaka, lecz wrzuć trochę wiedzy w postach dla chłopaka. " do artykułu Świat się zmieni - rok 2012.  (18/02/2008)
mazur:   "To prawo nie jest gwiazdką z nieba i nie spełni Ci marzeń niczym magiczna różdżka – natychmiast. Otóż to - Bartłomieju. Prawo to jest dla każdego, lecz nie dając nic nie dostaną niczego. " do artykułu Prawo Przyciągania - Jak Przyciągać Pieniądze I Marzenia Myślą.  (17/02/2008)
mazur:   "Irytować nie ma się, czego gdy minus wpadnie ci kolego. Lecz plus dodam ci na pewno, gdy słuszność oznaczać będzie pewność. " do artykułu Świat się zmieni - rok 2012.  (17/02/2008)
mazur:   "Argumenty przez ciebie użyte już dawno są przeżyte. Rzucasz się tutaj jak duchy niewyżyte. Jaka jest różnica między nami? Niektórzy na świat nie patrzą oczami. Lecz w skrytości serca przyznam Ci rację, bo dziś z duchem będę jadł kolację. " do artykułu Duchy.  (17/02/2008)
mazur:   "Istota myśli - Myśli jak perły sypiesz na swej drodze, lecz nie zmienisz tego, co już jest w drodze. Termin KARMAN świadomie użyty jak do tej pory nie jest przeżyty. Brawo Prema. " do artykułu Prawo Przyciągania - Jak Przyciągać Pieniądze I Marzenia Myślą.  (17/02/2008)
mazur:   Odpowiedź w wątku Dla pani Zofii Piepiurko (Społeczność) "I ja dziękuję za serce. Nie pozostaje mi nic innego jak włączyć wtyczkę i rozpocząć nową drogę z nową eioba."  (16/02/2008)
mazur:   "Nawet nie wiesz Prema jaki mi kamień z serca spadł gdy przeczytałem twój komentarz. " do artykułu Przekaz Nr IX Przekaz od Mistrza Wzniesionego - BABAJI.  (16/02/2008)
mazur:   "Jak widać z powyższej dyskusji (można nawet powiedzieć debaty) czysta woda jest również bee, bo w każdej chwili ktoś może komuś zarzucić, że pije taką samą jak i on a to jest plagiat? Mogę na koniec tylko dodać – 100 tkę osmotycznej poproszę. Acha. Jeszcze jedno - z poważaniem a co. " do artykułu O zanieczyszczeniach wody pitnej i wielu innych sprawach....  (16/02/2008)
mazur:   "W takim razie, dlaczego jak dotąd chodzą po ziemi osobniki człekokształtne zwane małpami. Czyżby ich rozwój nie poddawał się ewolucji pozostając wciąż w pierwotnej postaci. Rozwój ponoć jest nakreślony poprzez zmieniające się warunki a tym samym otoczenie, w którym to przebywa. Jak dotąd małpa nie ogląda telewizji, mimo że w niej podobni przedstawiciele wygłaszają referaty. Watykan uznał ewolucjon ..." do artykułu A ja ci Boga udowodnię!.  (16/02/2008)
mazur:   "A jednak przeczytałeś i to mnie cieszy. Fszak o to chodziło abyś przeczytał, ponieważ nie dane ci było jak domniemam odczuć tego, co przeczytałeś. A jeśli rzekniesz, że nie tak było to mogą być to przecie fałszywe odczucia występowania duchów na świecie. Na marsie nie byłem, ale możemy tam polecieć, jeśli wyrazisz na to ochotę. Powiesz, że to niedorzeczność - a przecież to bardzo proste. Zaserwuje ..." do artykułu Duchy.  (16/02/2008)
mazur:   "Naczelnym zadaniem człowieka będącego na Ziemi - jest przeżyć. Wypełnić swój czas, który zastał mu dany i przebyć drogę, którą sam wybrał. Nikt nikomu nic nie nakazuje. Nie zmusza i pokazuje palcem. To, co jest - jest efektem tego, co zasialiśmy wcześniej. Aby zebrać inne zbiory należy zasiać coś innego niż to, co zwykle. Lecz najpierw (niestety) trzeba zaorać ziemię, bo na starym rżysku nic nie wyrośnie a jeśli nawet to jeszcze gorsze od poprzedniego. " do artykułu Przekaz III od Istot Wzniesionych.  (16/02/2008)
mazur:   Odpowiedź w wątku Dla pani Zofii Piepiurko (Społeczność) "Do Praema – takich cugoli i tomków w moim życiu było już tylu, że teraz dzięki łysinie, jaka wieńczy moją głowę zliczyć nie dam rady. Wizyt policji sekt różnorakich i kontroli urzędniczych też nie sposób sobie przypomnieć, ponieważ robię to, co robię najlepiej i zawsze komuś to przeszkadzać było i będzie. Lecz nie o to chodzi. Counter – pewne rzeczy są przemyślane i mogą wyglądać j ..."  (16/02/2008)
mazur:   Nowy wątek: Dla pani Zofii Piepiurko (Społeczność) "Mam prośbę do admimistarcji. Proszę o przekazanie moich punktów w wysokości 50000 tysięcy dla pani Zofii Piepiurko (jak się pomyliłem to przepraszam). Zgromadziłem punkty i powinienem nimi rozdysponować według własnej woli, lecz nie mogę tego nijak uczynić. Pani Zofii się należy więcej niż punkty za to, że poświęciła kawałek swojego życia dla idei nie dla pieniędzy czy poklasku. Za to ją cenię, po ..."  (15/02/2008)
mazur:   "Mogę dodać tylko tyle - a szkoda. Być sobą to najważniejsze. Jednak trzeba uważać, aby się przypadkiem nie zatracić w mało istotnych sprawach. Tak jak obiecałem – będę twoje teksty publikował. Warto!" do artykułu Odwaga bycia sobą.  (15/02/2008)
mazur:   Odpowiedź w wątku List otwarty do wszystkich Użytkowników oraz Administracji (Społeczność) "Przepraszam – jeszcze jedno. Publikuję artykuły w innym serwisie (zresztą nie tylko w jednym) ale chce przedstawić jak jest gdzie indziej jeśli chodzi o akceptację nowych artykułów. Po ukazaniu się nowości serwis wysyła e-maila do pięciu czy dziesięciu użytkowników z prośbą o ocenę. Za lub przeciw z krótka notą, dlaczego. Dzięki temu: 1. Wiadomo czy dana osoba jest aktywna 2. Wiadomo ..."  (15/02/2008)
mazur:   Odpowiedź w wątku List otwarty do wszystkich Użytkowników oraz Administracji (Społeczność) "Prośba do Marka - spokojnie. Tylko spokój nas uratuje. "  (15/02/2008)
mazur:   Odpowiedź w wątku List otwarty do wszystkich Użytkowników oraz Administracji (Społeczność) "Przykro mi, ale coś z tym trzeba zrobić. Niestety. Nie popadajmy jednak Marku w skrajności, bo to do niczego nie doprowadzi a co najwyżej do podziału na grupy i grupki wzajemnej adoracji jak to się wyraził o nas jeden użytkownik społeczności eioba. I tak już to się stało, ale zaraz może być jeszcze gorzej. Moim skromnym zdaniem na artykuł oczekujący powinny głosować tylko osoby, które tutaj już um ..."  (15/02/2008)
mazur:   Nowy wątek: List otwarty do wszystkich Użytkowników oraz Administracji (Społeczność) "Mam propozycję być może trochę zaskakującą (dla niektórych z was z pewnością szokującą) ale to tylko propozycja. Idea stworzenia zbioru dobrych artykułów w serwisie była ciekawa. Niestety obecnie z tego, co widać eioba zamienia się w katalog stron gdzie można wypozycjonować swoją www. Powiem od razu nie jestem „święty” też umieściłem linki z moich artykułów do strony. W każdej chwili mogę je usuną ..."  (14/02/2008)
mazur:   " 'Macie wolną wolę, możecie wybierać' Jedno zdanie a tyle treści. Przykro mi, lecz zdanie to pozbawia nas takiego wyboru. " do artykułu Przekaz II od Istot Wzniesionych.  (14/02/2008)
mazur:   "Jasny gwint. Nie mogłem przez ciebie spać. " do artykułu Największe błędy popełniane przez kobiety podczas seksu.  (14/02/2008)
mazur:   "Moim skromnym zdaniem przyjemność może zawsze być po obu stronach. Nie warto stawiać barykady i kopać okopów. Jak widać andromeda przerywa to bezsensowne tabu. " do artykułu Największe błędy popełniane przez kobiety podczas seksu.  (14/02/2008)
mazur:   "Ustosunkowując się do sugestii Marka dodałem do artykułu treść jego wypowiedzi. Gdyby ktoś z odwiedzających Psów miałby jeszcze takowe to po sprawdzeniu dodam przy odpowiednim żywiole. Na pytanie (być może takie padnie) - dlaczego - od razu odpisuję. Nie jest nihilistą, czyli osobą negującą sens i cel egzystencji, dlatego też wszystko może mieć swój odmienny sens, gdy zmienimy własny punkt widzeni ..." do artykułu Astrologia chińska - Pies.  (14/02/2008)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 24 25
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: mazur
Ranga:
Ost. logowanie: 20/02/2008
Zarejestrowano: 12/04/2007

Statystyki
Punkty: 52.000
Obserwujący użytkownicy: 32
Odwiedziny profilu: 18.181
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 206
Komentarze: 286
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska