Login lub e-mail Hasło   

METIS GROUP

Wykonujemy usługi w zakresie przygotowania biznes planów, strategii rozwoju, wyceny firm, audytów zarządczych, due diligence oraz analiz finansowych. Ważnym obszarem naszej działalności jest doradztwo finansowe. Wspieramy przedsiębiorców i inwestorów w pozyskaniu kredytu bankowego lub emisji obligacji.

Jesteśmy kancelarią doradczą funkcjonującą na rynku od 2009 roku. W trakcie naszej działalności zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów konsultingowych utwierdzając swoją silną pozycję na rynku. Wykonujemy usługi w zakresie przygotowania biznes planów, strategii rozwoju, wyceny firm, audytów zarządczych, due diligence oraz analiz finansowych. Ważnym obszarem naszej działalności jest doradztwo finansowe. Wspieramy przedsięb... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
METIS GROUP:   "Stosowanie się do wymienionych powyżej 8 zasad spowodowałoby spowolnienie gospodarki. Pieniądze napędzają wszystkie gałęzie przemysłu dlatego muszą być w ciągłym ruchu. Jeżeli coś kupujemy to logicznie myśląc ktoś musiał to wcześniej wyprodukować, a w konsekwencji dać pracę, kupić surowiec itd.. Zatrzymanie tego cyklu wprowadziłoby recesję. " do artykułu Jak mądrze oszczędzać?.  (27/04/2016)
METIS GROUP:   "Chciałbym zwrócić uwagę na część tekstu w której jest napisane że Polacy są pracoholikami. Polski pracoholizm to duża ilością godzin spędzonych w pracy, które nie koniecznie można powiązać z wysoką efektywnością pracy. Myślę, że powody takiej sytuacji nie wynikają z: 'niskiej innowacyjności, brak nowoczesnych technologii, niedobor kapitału, czy po prostu braku globalnych firm'. To takie tłumaczeni ..." do artykułu Luksemburczykiem być.  (27/04/2016)
METIS GROUP:   Nowy artykuł Optymalny rozwój przedsiębiorstwa  (26/04/2016)
METIS GROUP:   "Ostatecznie każdy ma swoje podejście do inwestowania i oszczędzania. Jeżeli analiza finansowa zakupu mieszkania nie zmniejsza mojego bezpieczeństwa finansowego ponieważ wartość oszczędności pozwoli na zabezpieczenie życia mojej rodziny przez kolejne np. 6-9 miesięcy to sądzę, że warto podjąć taką decyzję. " do artykułu Potrzebujesz kredyt na inwestycję deweloperską? Przygotuj się do pracy!.  (20/04/2016)
METIS GROUP:   "Lewi, alternatywą do kredytu hipotecznego jest wynajem mieszkania. W obu przypadkach ponosisz koszt ponieważ i tak musisz gdzieś mieszkać. Wiele osób woli płacić ratę miesięczną kredytu wiedząc, że po 20-30 latach będą mieli własność nieruchomości. Co ważniejsze wizja zamieszkania na ulicy istnieje w przypadku wynajmowania i kupienia mieszkania w przypadku straty pracy. To tylko od umiejęt ..." do artykułu Potrzebujesz kredyt na inwestycję deweloperską? Przygotuj się do pracy!.  (15/04/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: mbkrzyminski
Ranga:
Ost. logowanie: 11/05/2016
Zarejestrowano: 06/04/2016

Statystyki
Punkty: 1.412
Wyświetlenia artykułów: 1.412
Odwiedziny profilu: 635
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska