Login lub e-mail Hasło   

mccoval
Wcześniejsze wpisy
mccoval:   "Średniowiecze już się zakończyło? Czy jednak trwa nadal? Pozdra...!" do artykułu Dechrystianizacja.  (13/07/2008)
mccoval:   "Osobiście, te pytania powyżej nie robią dla mnie większego wrażenia. Mogę jedynie dodać, że Chrześcijanie to najwięksi dewoci - zakłamani, że głowa boli. Wielokrotne zmiany zasad celebry. Tożto czysta hipokryzja. Najbardziej śmieszą, mnie ludzie, którzy wierzą, że 'na początku Pan Bóg stworzył Adama i Ewę' - niestety, ale pierwsi ludzie byli czarni - dzieci ewolucji. Pozdrawiam!" do artykułu 80 pytań dookoła teizmu.  (13/07/2008)
mccoval:   "Demokracja jest systemem nieudolnym, w ktorym decyduje większość, która jest głupia i tak naprawde nieświadoma swojego wyboru. Z wyborów na wybory ludzie wybierają tych samych ludzi (od 19 lat są ci SAMI z kosmetyczymi zmianami) - czyż to nie jest szczyt kretynizmu? Kwadratura koła. Wydaje się, iż najlepszym 'systemem' jest monarchia konstytucyjna. Więcej na moim blogu poświęconym w 100% polityce, link w profilu. Pozdra...!" do artykułu Dlaczego Nie Warto Interesować Się Polityką?.  (12/07/2008)
mccoval:   "Właśnie efekt metody polega na tym, że nie trzeba się uczyć w domu. Osobiście, uczę się na zajęciach 3 godziny oraz podczas jazdy autobusem przez 30 minut. Tyle wystarczy :) Wiecie jakie jest ulubione pytanie Robin'a Callan'a? If you fell from the top of a very high building, what'd happen? :) Pozdra...!" do artykułu Jak powstała metoda Callana: historia metody.  (11/07/2008)
mccoval:   "Uczę się metodą Callana od paru miesięcy. Dobre efekty i nie musisz się nic uczyć w domu. Powtarzając materiał na zajęciach uczysz się wymowy, gramatyki, przełamujesz się i mówisz. Ponadto poznajesz kulture zachodnią :) Polecam!" do artykułu Strona bierna - passive voice, krok po kroku.  (11/07/2008)
mccoval:   "Wątpliwe jest stwierdzenie, iż Biblia to pewnego rodzaju 'kod'. Głównym kryterium, którym chciałbym obalić tą teorię jest fakt, iż Biblia była tłumaczona setki razy na setki języków, w tendencyjny sposób, na własny użytek. Istnienie rzekomego 'kodu' można jedynie szukać w źródle, a o ile mi wiadomo, takowe nie istnieje. A gdyby istniało, to też wątpliwa jest jego autentyczność. Typowa kwadratura k ..." do artykułu Kod Biblii.  (11/07/2008)
mccoval:   "*Rzucanie. Ta wasza machina zjada litery. Czyżby zwiastun końca końców? :)" do artykułu Świat się zmieni - rok 2012.  (11/07/2008)
mccoval:   "Bełkot. Kretynizm. Tumult. Jesteście chyba obłąkani? Zajmijcie się własnym życiem, zamiast pisać głupoty o.. 'końcu świata'. Chcecie go? To wam zaraz zrobię na tym forum. Dobra. Założyłem kaganiec. Uprzejmnie zwracam się do entuzjastów 'końca świata', aby przedstawili mojej osobie szczegółową i merytoryczną analizę dotyczącą wniosków wyciagniętych powyżej, potwierdzoną faktami z kil ..." do artykułu Świat się zmieni - rok 2012.  (11/07/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: mccoval
Ranga:
Ost. logowanie: 22/09/2010
Zarejestrowano: 11/07/2008

Statystyki
Punkty: 26
Odwiedziny profilu: 2.908
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 8
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska