Login lub e-mail Hasło   

milord36
Dzisiaj
milord36:   "@Hamilton: Matole to dla Ciebie na mikołaja." do artykułu Kim jest naprawdę Jacek Rostowski !.  (35 min. temu)
Wczoraj
milord36:   Nowy artykuł Ukradł 1 batonik - musiał iść do więzienia.  (godzinę temu)
milord36:   Nowy artykuł Mafia VAT mogła kraść za Tuska i Rostowskiego  (godzinę temu)
milord36:   "@Hamilton: Tak prymitywnego szamba jeszcze nie widziałem." do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską..  (3 godz. temu)
milord36:   Nowy artykuł Kim jest naprawdę Jacek Rostowski !  (3 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
milord36:   "@Hamilton: Szamba może nie masz.Ale gówno rozlewasz dookoła." do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską..  (4 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Jeszcze nie wiem kmiocie." do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską..  (4 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Opuść klapę i spuść wodę bo z Twojego szamba wali potwornie." do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską..  (4 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: No w końcu nauczyłeś się. Myślałem , że będę to powtarzał dłużej. Ufffff..." do artykułu W niedzielę po południu przeszedł marsz zwolenników aborcji..  (4 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Co godzinę informuj ile tam na liczniku !" do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską..  (5 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Pilnuj,pilnuj statystyk ! Tylko się nie pomyl przypadkiem !" do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską..  (5 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: I Goebels tez twój wujek ?" do artykułu W niedzielę po południu przeszedł marsz zwolenników aborcji..  (5 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Taaak prostaku ? Twój wujek Adolf ?" do artykułu W niedzielę po południu przeszedł marsz zwolenników aborcji..  (5 dni temu)
milord36:   Nowy artykuł Wstyd na cały świat !  (6 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Alleee.. jaja !" do artykułu Tygodnik ujawnia kulisy podpisania umowy gazowej z Rosją przez rząd PO-PSL..  (6 dni temu)
milord36:   Nowy artykuł Miś Wojtek.  (8 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Nooo... mówię Ci !" do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (8 dni temu)
milord36:   "@Serpico: Gnido te swoje domysły zostaw dla siebie.Z tym wjazdem do Polski ? Lipski ? Kto to jest hehe..." do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (8 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Tępa kreaturo do lustra ! " do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (8 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Noo...Serio." do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (8 dni temu)
milord36:   "@Serpico: A mi chodzi o Twoje towarzystwo w , którym się tak wspieracie." do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (8 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Taak,serio ? Czerwona zarazo.Popatrz na siebie sbecka szczujnio.Jak masz o kimś coś pisać spójrz najpierw w lustro chodząca kreaturo." do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (8 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 69 70
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: milord36
Ranga:
Ost. logowanie: 36 min. temu
Zarejestrowano: 24/01/2016

Statystyki
Punkty: 619.716
Wyświetlenia artykułów: 611.048
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 9.372
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 418
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska