Login lub e-mail Hasło   

milord36
Wcześniejsze wpisy
milord36:   "@Hamilton: Szamba może nie masz.Ale gówno rozlewasz dookoła." do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską..  (4 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Jeszcze nie wiem kmiocie." do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską..  (4 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Opuść klapę i spuść wodę bo z Twojego szamba wali potwornie." do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską..  (4 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: No w końcu nauczyłeś się. Myślałem , że będę to powtarzał dłużej. Ufffff..." do artykułu W niedzielę po południu przeszedł marsz zwolenników aborcji..  (4 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Co godzinę informuj ile tam na liczniku !" do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską..  (5 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Pilnuj,pilnuj statystyk ! Tylko się nie pomyl przypadkiem !" do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską..  (5 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: I Goebels tez twój wujek ?" do artykułu W niedzielę po południu przeszedł marsz zwolenników aborcji..  (5 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Taaak prostaku ? Twój wujek Adolf ?" do artykułu W niedzielę po południu przeszedł marsz zwolenników aborcji..  (5 dni temu)
milord36:   Nowy artykuł Wstyd na cały świat !  (6 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Alleee.. jaja !" do artykułu Tygodnik ujawnia kulisy podpisania umowy gazowej z Rosją przez rząd PO-PSL..  (6 dni temu)
milord36:   Nowy artykuł Miś Wojtek.  (8 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Nooo... mówię Ci !" do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (8 dni temu)
milord36:   "@Serpico: Gnido te swoje domysły zostaw dla siebie.Z tym wjazdem do Polski ? Lipski ? Kto to jest hehe..." do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (8 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Tępa kreaturo do lustra ! " do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (8 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Noo...Serio." do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (8 dni temu)
milord36:   "@Serpico: A mi chodzi o Twoje towarzystwo w , którym się tak wspieracie." do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (8 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Taak,serio ? Czerwona zarazo.Popatrz na siebie sbecka szczujnio.Jak masz o kimś coś pisać spójrz najpierw w lustro chodząca kreaturo." do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (8 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Eeeee.....Serio ? Ty nie musisz zarażać się głupotą. Ty już jesteś hehe.... Lej swoim szambem. " do artykułu "ALFABET" Cenckiewicza.  (8 dni temu)
milord36:   "@Serpico: Co tam w towarzystwie wzajemnej adoracji ? https://wpolityce.pl/polityka/423883-neumann-uslyszal-zarzuty-prokuratorskie https://wpolityce.pl/kryminal/423901-sad-poblazliwy-dla-rekina- reprywatyzacyjnego https://wpolityce.pl/kryminal/423879-nasz-news-sedzia-potracila-dziecko- postepowania-nie-bedzie" do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (9 dni temu)
milord36:   "@Serpico: Zdechnę. Jak Ciebie czerwona zarazo wytrują." do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (9 dni temu)
milord36:   "@Serpico: Czerwony wrzodzie na Dupie ! Lewaku postkomucha szukaj w lustrze.Dobrze,dobrze kontroluj pisownię do tego się nadajesz." do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (9 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Towarzyszu ! Niewygodny artykulik co ? Boli,boli ? Cenzurki by się chciało nie ? Sypnij szambem. Zapodaj jakiś rynsztok. Hehehe..." do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (9 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 69 70
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: milord36
Ranga:
Ost. logowanie: 4 dni temu
Zarejestrowano: 24/01/2016

Statystyki
Punkty: 619.486
Wyświetlenia artykułów: 610.820
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 9.366
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 416
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska