Login lub e-mail Hasło   

miodzio-miodzio
Wcześniejsze wpisy
miodzio-miodzio:   Głos na artykuł Matematyka rekreacyjna na skróty  (27/08/2014)
miodzio-miodzio:   "Potrzebuję program obliczający liczbę słów w zdaniu, tak aby uzyskać rozkład zdań według liczby słów, w utworze literackim. Pozdrawiam." do artykułu Matematyka rekreacyjna na skróty.  (27/08/2014)
miodzio-miodzio:   Głos na artykuł Słowo, co epifanią było...  (26/08/2014)
miodzio-miodzio:   "... ale słów błądzenie nie wynika z nadzwyczajności człowieka, lecz z fizycznego świata w którym żyje. To że nasz mózg jest skazany by permanentnie coś wymyślać, nie wynika z wyjątkowości człowieka, bo ten sam mechanizm dotyczy każdego stworzenia. W uproszczeniu wygląda to tak: musisz jeść, więc musisz również ... myśleć. To nie jest tak, że zasada myślenia wyewoluowała do postaci n ..." do artykułu Słowo, co epifanią było....  (26/08/2014)
miodzio-miodzio:   Głos na artykuł Ile jeszcze będzie deklaracji wiary?  (20/08/2014)
miodzio-miodzio:   "@void: powinno być: jak dobrze nawożona ziemia, chroni życie rośliny, zwierzęcia, bakterii i robaka. " do artykułu Ile jeszcze będzie deklaracji wiary?.  (20/08/2014)
miodzio-miodzio:   "Wiara, jest jak samonapędzająca się maszynka słów. Wiary bez słowa nie ma. I to jest najistotniejsze co do formy jej istnienia. Człowiek głodny posila się pokarmem, po to by myśli wydalać. Jak ktoś spożywa, pokarm ten sam jednostajnie, takie same wymyśli wydalane w jego mózgu powstają. Spójrzmy na kulturę zachodnią, której menu, jest urozmaicone, więc więcej w jej wypowiedziach jest ..." do artykułu Ile jeszcze będzie deklaracji wiary?.  (20/08/2014)
miodzio-miodzio:   Głos na artykuł Od medycyny akademickiej do fizyki cudów  (17/08/2014)
miodzio-miodzio:   "@void: Oto, co czyni ze mną grawitacja ... na przekór Słońcu, które w myśl jej oczekiwań, pobudza nasze istnienie, a gdy już nie jesteśmy potrzebni - rzuca je Ziemi na pożaracie ... PS. Idę dalej kłaść kafelki podłogowe, o 12 przyjdzie Patryk (3 pounds per hour), myślę, że skończymy podłogę około trzeciej ... a potem czas na spacer z Kajratem. I tak życie - chcąc nie chcąc - toczy się dalej ..." do artykułu Enklawa przeszłości.  (16/08/2014)
miodzio-miodzio:   "Ty wiesz ... Ty wiesz, jak życie wygrywać. Bo zawsze czynisz to, co służy Tobie najlepiej. I jako taka (taki), wyrażając swoje oburzenie, przyczyniasz się do rozwoju społeczeństwa ... ... i nie wiesz - bo wiedzieć nie możesz - co jest na końcu tej drogi bez wyjścia. Działasz zatem jak ten, co wyrywa chwast, po to by użyźnić ziemię, żeby przyszłe pokolenia miały lepie ..." do artykułu Enklawa przeszłości.  (16/08/2014)
miodzio-miodzio:   Głos na artykuł Enklawa przeszłości  (16/08/2014)
miodzio-miodzio:   "Sami przecie stwarzamy sobie to piekło, żyjąc w społeczeństwie, które - chcąc nie chcąc - musi podlegać prawu Murphy'ego. Ponieważ prawo to dotyczy głównie jednostki. A znaczenie tej jednostki - nic nie znaczy w ogólnym schemacie potrzeb społecznych. Dam przykłady: 1. Jan idzie na wojnę by bronić kraju (Ukrainę?). To ile takich Janów zginie, w końcowym rozrachunku osi ..." do artykułu Enklawa przeszłości.  (16/08/2014)
miodzio-miodzio:   Głos na artykuł Powikłania i sposoby na refluks  (14/08/2014)
miodzio-miodzio:   "Dzisiaj pokonałem refluks wczorajszego piwa - pokonałem coca-colą! A więc moja recepta jest taka: na każdą porcję świństwa, które spożywamy, czy pijemy - jedna szklanka coli. Nie dość, że zrównoważy nam treść żołądka, to jeszcze da nam poczucie szczęścia serotoniną okraszone. I nie obawiaj się strumienia rozwolnienia, które - za pierwszym razem - klop prawie rozwali. ..." do artykułu Powikłania i sposoby na refluks.  (14/08/2014)
miodzio-miodzio:   Głos na artykuł Źródła rusofobii  (12/08/2014)
miodzio-miodzio:   "- My kochamy człowieka, ale tylko wtedy, kiedy nie ma w nim pojęcia: Rosja. My znajdujemy nienawiść łatwo: bo Oni gwałcili Nasze kobiety, zajmowali Nasze terytorium i narzucali nam Swoja władzę. - ... co ty stary pieprzysz? Przecież gatunek ludzki jest jeden więc nie zna granic? - Głupi jesteś - nacjonalizm, szowinizm, jest doktryną, której każdy naród próbuje ..." do artykułu Źródła rusofobii.  (12/08/2014)
miodzio-miodzio:   "@awers: Mój drogi awersie - awersję do wszystkiego innego, niż to co ja lubię, nazywamy konserwatyzmem. A czymże jest inteligencja człowieka: hasłem w Wikipedii, a może wyliczanką IQ? Zobacz Robin Williams, mając wszystko czego pragnąłby człowiek na tym świecie, popełnia samobójstwo - bo z tym światem który wie zawsze i wszędzie co jest dobre i złe trudno wytrzymać. Trudno znieść te reguły ..." do artykułu Prawda po słowie.  (12/08/2014)
miodzio-miodzio:   "@awers: Ot, świętoszkowaty się znalazł, który lubi podglądać jak inni to robią. Niech sobie pisze - przecie robi to najlepiej jak potrafi, a więc szczerze. Zawszeć przecie lepsze to, od nachalnej kryptoreklamy, która jak zaraza szerzy się na Eiobie." do artykułu Prawda po słowie.  (11/08/2014)
miodzio-miodzio:   "@lewi: ... uznawane za nieprzyzwoite ... (?) A kto, jak nie społeczeństwo w ramach wewnętrznej umowy uznaje co jest wulgaryzmem a co nie? W środowisku ludzi o otwartych umysłach, każda forma konwersacji, zawierająca nawet wulgaryzmy jest dopuszczalna (vide: rozmowy podsłuchane ministrów). W umysłach zamkniętych w klatce kościelnych lub religijnych reguł, żaden wulgary ..." do artykułu Prawda po słowie.  (11/08/2014)
miodzio-miodzio:   Głos na artykuł Prawda po słowie  (10/08/2014)
miodzio-miodzio:   "@Remter, lewi: Akurat Szymon Bachir zgromadził już ponad 292 tys. punktów na Eioba, i aż 59 uczestników uznało to co pisze za wartościowe i 'podpięło' do autorów obserwowanych. To nie tak z tą niedojrzałością, jak nam się wydaje. Użycie wulgaryzmów (u pana Szymona rzecz raczej wyjątkowa) wiąże się najczęściej ze złością, a w zasadzie jej nieposkromionym wybuchem. Gdyby przyjąć, że k ..." do artykułu Prawda po słowie.  (10/08/2014)
miodzio-miodzio:   Głos na artykuł „Przypatrzcie się uważnie ptakom”  (10/08/2014)
miodzio-miodzio:   "U mnie w ogrodzie gniazdo założyła parka szpaków. Pan szpak (chyba ciemniejszy) na zmianę z panią szpak (chyba jaśniejsza w brązach), na zmianę wysiadywali 4 jajeczka. Potem słychać było tylko charakterystyczne popiskiwania potomstwa wciąż domagającego się pożywienia. Uchowały się dwa, a kiedy już dorosły ... nie wiem w którym momencie opuściły gniazdo. Faktem jest, że nie ułatwiałem im życia, bo ..." do artykułu „Przypatrzcie się uważnie ptakom”.  (09/08/2014)
miodzio-miodzio:   Nowy artykuł Leczenie grawitacyjne  (08/08/2014)
miodzio-miodzio:   Głos na artykuł Ostatnia jazda Michała  (05/08/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: void
Ranga:
Ost. logowanie: 18/09/2014
Zarejestrowano: 17/06/2014

Statystyki
Punkty: 1.898
Wyświetlenia artykułów: 1.664
Odwiedziny profilu: 2.297
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 53
Komentarze: 93
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska