Login lub e-mail Hasło   

Michelle Wayne
Wcześniejsze wpisy
Michelle Wayne:   "@youngcontrarian: BRAWO! BRAWO! DZIĘKUJĘ.jak czytam niektóre wypowiedzi to se myślę gdzie się podziali inteligentni mądrzy wykształceni Polacy bo ci co tu wypisują bzdury to im daleko do tego.Ci mądrzy tu nie piszą bo nie interesuje ich chyba wypowiedzi ludzi którzy nie maja zielonego pojęcia na ten temat co pisze ten artykuł po prostu same żłoby." do artykułu "Żydki się smażą, święta nam psują…" *.  (21/04/2013)
Michelle Wayne:   "@Robert Molnar: Ochroniarze w większości to byli polskie firmy ochroniarskie wycieczek Izraelskich uczni, sama rozmawiałam z nimi i mi powiedzieli ze są Polacy i logo na mundurach mieli z firm Polskich ochroniarzy Izraelskich jest tylko 2 a reszta to Polacy tak ze w swojej nienawiści do żydów odwal się." do artykułu "Żydki się smażą, święta nam psują…" *.  (21/04/2013)
Michelle Wayne:   "@swistak: Hej przestań fantazjować i głupoty wypisywać, czy ty sobie w swojej nienawiści antysemickiej rozum straciłeś?? głupek i tyle.Ludzie się z ciebie śmieją a ty co komediantem chcesz być?" do artykułu "Żydki się smażą, święta nam psują…" *.  (21/04/2013)
Michelle Wayne:   "Ten który to napisał ( dlaczego nie mogę znaleźć jego nazwisko ? czy nawet cokolwiek? Chce złożyć serdeczne podziękowanie za tak wspaniały o mądry i prawdziwy artykuł, posłałam na FB niech cały świat wie co było i to co piszesz przepraszam ze na t bo nie wiem kto? jest ŚWIĘTĄ PRAWDA za co ja dziękuje z całego serce w imię rodziny z Warszawy mojego ojca która cala zginęła w Getcie i po ktorych nawet nie ma śladów.Mira" do artykułu "Żydki się smażą, święta nam psują…" *.  (21/04/2013)
Michelle Wayne:   "@mugol: Co ty tak przezywasz o tych Arabów palestyńskich?? tylko dlatego cie boli bo się Izraelczycy/żydzi nie dają? padać na kolana tumanie i dziękować Żydom ze ten zalew arabski zatrzymują inaczej to ty byś już w meczecie musiał głowa o podłogę walić bo jak nie to by cie zarznęli." do artykułu "Żydki się smażą, święta nam psują…" *.  (21/04/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: mirawayne
Ranga:
Ost. logowanie: 21/04/2013
Zarejestrowano: 21/04/2013

Statystyki
Punkty: 28
Odwiedziny profilu: 768
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska