Login lub e-mail Hasło   

misjawesele.pl

Świeżo ZARĘCZENI? Inspiracje, trendy i porady ślubne. Jak i gdzie zorganizować wyjątkowe wesele za normalne pieniądze. Sprawdźcie sami.

Świeżo zaręczeni? Blog ślubny misjawesele.pl to miejsce, w którym znajdziecie masę inspiracji. Najnowsze trendy ślubne, moda ślubna, planowanie wesela. Porady i artykuły ekspertów z branży weselnej. Z nami przygotowania do ślubu i wesela przebiegną bez stresu i niepotrzebnych niespodzianek. Sprawdźcie sami.Wcześniejsze wpisy
misjawesele.pl:   "Warto też dodać, że za sporządzenie aktu małżeństwa płaci się opłatę skarbową (84 zł). Akt zawarcia małżeństwa wydawany jest w jednym egzemplarzu, ale istnieje możliwość sporządzenia odpisu pełnego (33 zł) albo skróconego (22 zł). A te odpisy trzeba mieć do wglądu w urzędach jeśli np. wymieniamy dokumenty (bo zmieniło się nazwisko po ślubie itp). " do artykułu Jak wygląda ślub cywilny?.  (10/03/2015)
misjawesele.pl:   "Oczywiście bukiety z róż wcale nie są banalne. Róże są kwiatami w pewnym sensie klasycznymi, które nigdy 'nie wychodzą z mody'. Owszem, zmieniają się odmiany kwiatów, w trendach przeważają określone kolory czy kompozycje (np. róż z frezjami, storczykami czy konwaliami), ale róża jako taka w ślubne wiązance była i będzie obecna. " do artykułu Bukiety ślubne z róż..  (10/03/2015)
misjawesele.pl:   "A od 1 marca można też sobie zażyczyć ślubu cywilnego w wybranym przez siebie miesjcu. I taka przyjemność kosztuje 1000zł. " do artykułu Ile kosztuje ślub cywilny?.  (09/03/2015)
misjawesele.pl:   "Jak dziewczyna marzy o białej sukni ale nie może (albo nie chce) brać ślubu w kościele, to dlaczego nie miałaby włożyć jej na cywilny? Nie rozumiem, co to komu przeszkadza?" do artykułu Ślub cywilny – wybieramy suknię!.  (09/03/2015)
misjawesele.pl:   "A jeszcze 85 lat temu w tekście przysięgi małżeńskiej w KK był taki fragment, że żona powinna zawsze służyć mężowi, czy być posłuszną. Może ktoś wie dokładnie jak to wyglądało wcześniej, kiedy Kościół zmienił tekst przysięgi na ten, który jest dzisiaj? Albo gdzie to można sprawdzić?" do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (09/03/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: mija
Ranga:
Ost. logowanie: 10/03/2015
Zarejestrowano: 09/03/2015

Statystyki
Punkty: 2.795
Wyświetlenia artykułów: 2.795
Odwiedziny profilu: 910
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska